МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чернгів:мер Соколов тисне на незалежну пресу!

12/27/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Виборча команда новобраного міського голови Чернігова Олександра Соколова, деякі члени якої переїхали з Києва до Чернігова днями спробували "наїхати" на незалежне Інтернет-Видання Високий вал. Ми подаємо реакцію сайту без правок та скорочень. Майдан повністю підтримує своїх чернігівських колег і переконаний - так починати не можна. Соколов має принести вибачення за дії своєї команди!

«Темники» від нового мера

Це розповідь про те, як РR-ники нового чернігівського міського голови вимагали від «Високого Валу» зняти матеріал «Соколов ламає хребет депутатам?»

Кожна влада, яка отримує контроль над Черніговом, хоче мати свої слухняні ЗМІ в кишені. По правді кажучи, будь-яка влада. І чернігівська в цьому не виняток.

25 грудня під вечір до редакції «Високого Валу» зателефонували представники команди Олександра Соколова, які супроводжували його виборну компанію і займалися піаром.

1 серія - РR

Вони повідомили, що надіслали свій матеріал «Михайло ГАЗІЗОВ: «З Соколовим не страшно іти в розвідку»» і запитали, коли він з’явиться на сайті. Піарщику відповіли, що треба іще прочитати, що там за матеріал.

Коли «Високий Вал» ознайомився з творінням (воно вміщене нижче), то виніс свій висновок «Це чистісінький піар і повинен розміщуватися за правилами піару, як політична реклама, і з відповідною позначкою».

На тому кінці дроту з нами не погодилися. І додали, що це прохання Олександра Володимировича.

«Високий Вал» уже чув такі прохання від попереднього, ще тоді кандидата в мери Миколи Миколайовича, який передавав свої «побажання» через Віталія Віталійовича. Тоді це закінчилося заявою в прокуратуру…

Редакція 25 грудня ще отримала пару дзвінків від друзів піарщиків у Чернігові з проханням «зробити інформацію» про пана Газізова. Однак за канонами журналістики для цього не було ні найменшої інформаційної підстави. Хто такий Газізов? Один із півдесятка радників Соколова? Чим він заслужив, щоб про нього писати?

2 серія – «Прохання»

Другого дня, 26 грудня після появи матеріалу «Соколов ламає хребет депутатам?» почався телефонний терор. Редакцію звинувачували в порушенні етики.

- А заперечення по фактах є?

- Ви порушили етику! Це аморально.

- В чому?

- Не треба було в такому тоні писати про цю людину.

- А в якому тоні? Як ви написали?

Далі - гірше. Дзвінки друзів і піарників Газізова просто заважали працювати. Почалося читання лекції, як треба було діяти в цій ситуації.

Далі пішли звинувачення у розміщенні «чорнухи» і прохання зняти матеріал «Соколов ламає хребет депутатам?». Коли «піар-спеціалісту» порадили не спілкуватися з Редакцією у подібному ключі, тон змінився на категоричний.

- Ми з вами більше не будемо працювати!

- А кому від того буде гірше?

- Ви, шановане видання, таким чином ставите на собі хрест…..

Згадалися видатні погрози майже 9-місячної давності, які колись озвучувалися вустами «помічника» Миколи Рудьковського:

- Ви не забувайте, що коли Микола Миколайович стане мером...

Ми нічого не забуваємо, як і наші читачі.

Високий Вал, Чернігів (www.sian-ua.info).

До теми:

Соколов ламає хребет депутатам? (http://sian-ua.info/index.php?module=pages&act=page&pid=7093&PHPSESSID=e946b66344653d7df7258899845a1bf1)

Відповіді

  • 2006.12.27 | Гатило

    Re: Чернгів:мер Соколов тисне на незалежну пресу!

    У Чернігові мабуть, багато ще мерів зміниться. Може, з"явиться кращий, але, впевнений, "мерська" метушня не заважатиме "Високому валу" об"єктивно та вчасно інформувати громаду про те, що відбувається у місті, регіоні й країні.
    Переконаний, усі чесні журналісти (зокрема з ФМ Тернополя) - з Вами!
    ...та проти дурнів/нахаб/злодюг при владі, які б посади вони не займали- чи то міського голови чи голови уряду.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua