МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Києві на Майдані розгромили намети “Громадської Ради України”

12/27/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Згідно отриманої інформації, за безчинствами (зі застосуванням ножів, ломів і фізичної сили) спостерігали начальник охорони громадської безпеки та керівник управління внутрішньої політики у м. Києві. Попри те, що працівники міліції були ознайомлені з ухвалою Шевченківського районного суду щодо законності розташування наметів, правоохоронці не зупинили погром. Така бездіяльність міліції дає нам підстави вважати, що напад було заздалегідь погоджено “зверху”. Київська влада почала відновлювати методи силового придушення політичних опонентів, притаманні періоду кучмізму.

“Наша Україна” вимагає від Київської міської державної адміністрації забезпечити охорону наметів та дотримання громадського порядку. Ми звертаємося до правоохоронних органів із закликом невідкладно порушити кримінальну справу за фактом вчинення суспільно небезпечного діяння та наполягаємо на тому, щоб винних було притягнуто до кримінальної відповідальності.

http://razom.org.ua

Відповіді

 • 2006.12.28 | Інший

  кепська собака запізно бреше...

  > “Наша Україна” вимагає від Київської міської державної адміністрації забезпечити охорону наметів

  А що там охороняти? Наметів вже нема - http://www.1plus1.net/video/camera.php
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.28 | Tipus

   Re: кепська собака запізно бреше...

   Уже есть, смари на ту же веб камеру
 • 2006.12.28 | Михайло Свистович

  Виправте новину будь ласка, хто ставив

  Бо у короткому зведенні написано таке:

  27 грудня 2006 року на Майдані Незалежності трапився напад озброєної ножами й кийками групи невідомих на намети Всеукраїнської спілки “Громадська Рада України”. “Наша Україна” заявляє, що ця подія є безпрецедентною і засвідчує бажання окремих політичних с

  А відкриваєш новину - ні тексту корткого зведення немає, ні іншими словами зміст короткого зведення не передається. І залишається лише здогадуватись, що ж саме заявляє "Наша Україна" щодо того, яке саме бажання окремих політичних с (сил? сук? сволот?) засвідчує подія.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.28 | Tipus

   Подробности

   28.12.2006 в 12.00 в ИА «Укринформ» состоится пресс-конференция лидеров Общественного совета Украины на тему «Незаконное уничтожение павильонов общественной власти на Майдане работниками городской администрации при попустительстве милиции и невзирая на решение суда».

   Релиз:

   27 декабря в течении нескольких часов с 7 до 11 утра городскими властями в лице милиции и коммунальных служб были сметены все павильоны и палатки на Майдане. Пикантность ситуации в том, что, по утверждению руководства ОСУ, на сегодня в павильонах Общественного Совета Украины был намечен круглый стол на тему повышения коммунальных тарифов в Киеве. В этот же день должна была состоятся пресс-конференция по вопросу об отказе от гражданства Украины земляка Президента Украины. Именно это, по мнению лидера ОСУ Валентина Халецкого, послужило причиной погрома.

   Акция разгрома не имеет под собой никаких законных оснований, так как Шевченковский районный суд Киева оставил без рассмотрения исковое заявление горадминистрации к ОСУ.

   На все попытки защитить павильоны милиция реагировала задержанием защитников и корреспондентов. Более того, начальник городского управления по связям с общественностью, которого опознали в лицо, собственноручно помогал грабить павильоны.

   Руководство ОСУ называет действия городских властей бесчинством. Глава Совета Валентин Халецкий уже подал заявление в првоохранительные органы с требованием возбуждения уголовного дела по ст. 186 УК Украины (грабеж).

   --

   Аккредитация 278 0616, 332 8974
   Подробнее: http://nku.kiev.ua/index.php?lang=1&page=1
 • 2006.12.28 | BIO

  Свершилось !!!

  Наконец-то удалось очистить стройплощадку под котлован
  для памятника новогодней розовой свинье которая будет
  символично подложена под фаллический символ Украине...

  Свежий темник - про освещение операции "С Новым Гадом"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.28 | Tipus

   Re: Свершилось !!!

   А сейчас ставится новая палатка. Штурм ожидают сегодня ночью
 • 2006.12.28 | samopal

  Пацани потихеньку пробують тицяти "помаранчеву революцію"

  цікавлячись, чи просто спить після добрячої "перемоги", чи вже того... Слава патрійотам!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua