МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЮТ-Черновецькому: "Шура, ви ще за минуле не відсиділи"

12/28/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Наводимо заяву БЮТ щодо київського бюджету без коментарів:


Блок Юлії Тимошенко заявляє, що у зв’язку з масштабною корупцією із землею під керівництвом мера Леоніда Черновецького та махінаціями з майном і коштами столиці, дохідну частину бюджету Києва занижено утричі. "Підтримати такий бюджет – все одно, що голосувати за знищення Києва," - говориться у заяві.

Леонід Черновецький особисто освятив і, незважаючи на протидію опозиції і громадськості, нахабно, на очах усієї України, що засвідчили сотні відеокамер і телерепортажів, провів розподіл 350 (!!!) ділянок землі між корупціонерами, які входять у його найближче оточення. Власність на мільйонні суми, які могли піти на зниження цін на житлово-комунальні послуги, на розвиток медицини, освіти, на соціальні програми – вкрадено у мешканців столиці купкою кримінальних осіб, які мають владу у Київраді.

Невідомо, чи у результаті сеансу зв’язку з космосом, чи в силу вродженої клептоманії, Черновецький у проекті бюджету запропонував збільшити видатки на утримання Київської міськдержадміністрації на 150 мільйонів гривень, при тому, що структура КМДА досі не затверджена.

В ручному режимі так званий мер збирається розподіляти кошти програми „Турбота”, яку в „очумелих ручках” Черновецького перетворено у фонд для підкупу киян дрібними подачками.

Корупційна тарифна сітка нинішньої київської влади: банки і підприємства – родині Черновецького, супердорогі ділянки землі Києва – на підкуп депутатам Київради, 20-30 гривень – на підкуп простих мешканців столиці. Але, незважаючи на це, ми віримо, що саме кияни, отримавши трагічний досвід перебування при владі Черновецького, не піддадуться знову на дешеві спокуси.

Блок Юлії Тимошенко нагадує, що перш ніж приймати такий бюджет, Черновецькому слід згадати слова класиків Ільфа і Петрова: „Шура, ви ще за минуле не відсиділи”. Меру Києва належить понести відповідальність не тільки за афери із землею, але й за виведення з столичної власності банку „Хрещатик”, за махінації в сфері енергетики, за незаконне і необґрунтоване підвищення тарифів, за організацію побиття депутатів, за ганьбу і безчестя, завдане киянам.

Ми не радимо Черновецькому проштовхувати грабіжницький бюджет, тим самим додаючи в перелік майбутнього судового вироку ще одне звинувачення.

Роздаючи землю в елітних районах Києва, Черновецький намагається підкупом зберегти кишенькову більшість, за підтримки якої мріє продовжити своє перебування на посаді. Але персональні кримінальні плани мера перебувають на протилежному полюсі інтересів киян, про що свідчать соціологічні дослідження — близько 80 відсотків киян, за даними Фонду „Демократичні ініціативи”, не хочуть бачити на посаді столичного голови Черновецького.

Наближення новорічний свят і відпусток загострило космічні процеси в голові мера. Сьогодні в столиці біля станцій метро почали роздавати брудну фальшивку - газету „Детектор” з наклепами, відвертими образами і грубими інсинуаціями щодо лідерів БЮТ. Як свідчить назва фальшивки, її зміст має пряме відношення до автора ідеї поставити у Києві по „детектору брехні” на місці кожного ігрового автомата.

Блок Юлії Тимошенко звертається до киян із закликом не вірити у жодне слово, написане у цій фальшивці. Ми також просимо оцінити її рівень брехливості і нахабності, і напряму співвіднести з тим, що робить і каже Черновецький на своїй посаді.

Блок Юлії Тимошенко розцінює поширення відвертої брехні як злочин проти честі, гідності і моралі. Ми звертаємося до Президента України, Генеральної прокуратури і Міністерства внутрішніх справ з вимогою ініціювати офіційні дії правоохоронних органів щодо Черновецького. Ми вимагаємо прибрати цю помилку історії з посади мера і дати можливість обрати нового столичного голову, який відображатиме інтереси киян.

Джерело: http://byut.com.ua/ukr/news-2598

Відповіді

 • 2006.12.28 | мих

  Re: БЮТ-Черновецькому: "Шура, ви ще за минуле не відсиділи"

  І відкопав мер "золоте" джерельце, ім"я якому кишені киян, та й почав звідти вигрібати і для себе,і для депутатиків, і для адміністрації , і для відділів "субсидій", та жити й поживати ще й добра через край наживати.Ось така казочка у стольному місті Києві трапилась, за часів керування Президента В.А.Ющенка у 2006 році.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.28 | дідусь

   Re: БЮТ-Черновецькому: "Шура, ви ще за минуле не відсиділи"

   Я не хочу безапеляційно і безаргументно заперечувати те що сказано у заяві БЮТ (цілком допускаю, що якщо не все то частина із заявленого має сенс), але хотілось би щоб по тих самих земельних питаннях, БЮТ зробив чіткий і аргументований аналіз порушень - по кожному випадку землевідводу (при ресурсах і депутатських і технічних для БЮТу я думаю це не проблема). І так - по кожному землевідводу:
   - кому конкретно надали;
   - яку площу і де;
   - на які цілі (комерційний проект чи соціально спрямований)-конкретно для чого надано;
   - нове будівництво, чи для експлуатації уже існуючого будинку;
   - оцінка втрат для бюджету.
   Невже для БЮТу це так важко зробити, а то без цього (тобто без наданих нам доказів конкретних порушень) - це все нагадує популістське бла-бла-бла.
   Сайт "Кияни" перелік ділянок і той "стянув" із сайту "Голосу громади Києва" - організації куди біднішої і слабшої чим БЮТ. Але ГГК все ж збирає і подає інформацію, а БЮТ - бьється в істериці (можливо і справедливо) - але на голих емоціях і голому популізмі.
   А де конкретний аналіз, де конкретна аргументація?

   А ГГК - моя вдячність.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua