МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович лидирует в рейтинге доверия (/)

12/28/2006 | толя дейнека
Премьер-министр Виктор Янукович возглавляет рейтинг доверия политикам, составленный центром социальных исследований "София". Об этом свидетельствуют результаты исследований центра.

Януковичу доверяют 46,1% опрошенных.

На втором месте лидер партии "Батьківщина" Юлия Тимошенко, которой доверяют 36,1% опрошенных, на третьем - бывший министр внутренних дел Юрий Луценко, которому доверяют 33,1% респондентов.

Президент Виктор Ющенко занял четвертое место, ему доверяют 32,5% опрошенных.

Депутату Верховной Рады Ринату Ахметову доверяют 19,1% опрошенных, лидеру партии "Наша Украина" Виктору Балоге - 13,9%, министру топлива и энергетики Юрию Бойко - 13,2%, лидеру ПСПУ Наталье Витренко доверяют 21,4% респондентов, депутату Рады Юрию Еханурову - 20%, экс-президенту Леониду Кучме - 8,6%, депутату Рады Евгению Кушнареву доверяют 18,7% опрошенных, лидеру Народной партии Владимиру Литвину доверяют 30,2% опрошенных.

При этом 31,7% опрошенных ответили, что не знают политика Балогу, 22,8% не знают Бойко, 14,1% опрошенных не знают Кушнарева, 12,5% - Рината Ахметова.

О Витренко не знают 1,3% респондентов, о Еханурове - 3%, о Кучме - 0,1%, о Литвине ничего не знают 1,8% опрошенных, о Луценко - 2,8%, о Симоненко не знают 0,6% опрошенных.

О Тимошенко не знают 0,2% опрошенных, о Морозе - 0,2%, о Януковиче не знают - 0,1% респондентов.

О Ющенко знали все опрошенные.

Опрос был проведен с 14 по 22 декабря, было опрошено 2025 респондентов в возрасте от 18 лет по всей Украине. Статистическая погрешность выборки не превышает 2,2%.

http://podrobnosti.ua/society/2006/12/28/382234.html

питання в мене одне. Чому українці досі так мало довіряють політику кучмі? ніби вже час для ностальгії підходить. Треба ще рік почекати.

Відповіді

 • 2006.12.28 | Стась

  Люди хотят верить в доброго царя

  Что характерно - рейтинг Кабмина, в отличие от рейтинга Януковича падает. Царь хороший, как раз такой, как надо - добрый и строгий, только вот бояре плохие.

  А все-таки американские имиджмейкеры - молодцы.
 • 2006.12.28 | Svitlana

  Re: Янукович лидирует в рейтинге доверия (/)

  Толя, а у мене, до твого питання є ще одне до всіх майданівців, а ліпше до всієї націїї. Відносно "людини року" : що має трапитись з українцями, аби в кінці кінців ми всі зрозуміли, що тільки об"єднавшись навколо Президента, саме того, ім"я якого ми так затято скандували на Майдані, ми зможемо вирвати Україну з лап хижаків, для яких Україна просто розмінна валюта в їхніх корисливих брудних справах. Подобається вам Ющенко чи ні, він - наш, нами обраний. Бачимо недоліки - в наших силах, слава богу,поправити Президента і нагадати йому , що ми його "работодателі", але без хамства, з повагою. Він же адекватний, розуміє що до чого. Може ,навіть нам треба абстрагуватись від самої особи Ющенка, а сприймати його просто як жупел нашої перемоги. Що роблять регіонали? В той час, як ми всі, починаючи з Юлі і закінчуючи пересічним журналюгою довбаємо нашого Президента, регіонали всі в один голос хвалять свого проФФесора. Невже хтось думає, що, наприклад Табачник, себе любить і цінує меньше ніж Янука? Звичайно,що ні.Але в кожному інтерв"ю промовляє ім"я Прем"єра з підкресленою повагою .І так вони всі. Але у них класні політтехнологи. І вони їм правильно підсказали: їх сила доті сила, доки вони нахвалюють свого лідера. Нехай навіть дутого. Але в умах людей складається такий собі образ стабільно успішного керманича Януковича.І поки так буде - регіонали будуть у влади.
  А ми що робимо? Ми як шакали, тільки но нам дали волю, ми почали ганьбити і рвати на части людину, яку ще недавно носили на руках. Це психологія вассалів.Гидко. Януковича журналюги майже не трогають. Повії на Окружній - ангели проти них. Так чого ми дивуємось, що Янукович - людина року?
  Так нам і треба. Вірність і відданість - це ознаки благородства. Може саме цього нам не вистачає?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.28 | толя дейнека

   Re: ми, роботодавці

   так. по перше, ми не работодавці Ющенка. Ми, громадяни україни, довірили йому наші повноваження на термін каденції. Це різні ситуації, відповідно і очевидно різні відносини.

   по друге, Ющ передусім сам собі лікар. В мене, як українця і громадянина, до Ющенка дві основні претензії (1) він погано уявляє ресурси, на які реально можна спертися (2) погано прогнозує розвиток подій. Тобто Ющенко може бути адекватним припустимо як пасічник, чи як приємний співрозмовник за столом, але це не означає що він буде адекватним скрізь, і особливо на відповідльних посадах.
   Після Померанчевої Революції Ющенко мав фантастичну підтримку - це йому якось момогло? Не тільки в народі - згадайте, за пропозиції Ющенка в Раді голосувало по 400 голосів.
   Ющенко, звісно і зараз може розраховувати на мою особисто підтримку, але якщо його кроки будуть неадекватними, спонтанними, або йти услід а не вперед обставин - він звичайним чином поставить нас всіх вчергове в дурне становище, коли один одному в вічі дивитися не хочеться. І навпаки, якщо Ющ зможе тверезо прорахувати свої можливості і кроки та проведе корисне рішення - до нього прихиляться і я, і люди потягнуться. Така байда. Побажаємо Ющу тверезості у поглядах на країну і на себе та тверезості в діях. І собі трохи тверезості побажаємо у переддень Нового року. Так воно всім буде краще.
  • 2006.12.29 | Hoja_Nasreddin

   Re: Янукович лидирует в рейтинге доверия (/)

   Сподіваюся, що українці, до яких Ви звертаєтеся, є розумнішими, далекогляднішими та більш поінформованими, аніж Ви гадаєте.
  • 2006.12.29 | Shadow

   Re: Янукович лидирует в рейтинге доверия (/)

   > що тільки об"єднавшись навколо Президента

   С какого перепугу я должен "обьединяться" вокруг этого слизнячка? Аргументируй.

   > Подобається вам Ющенко чи ні, він - наш, нами обраний. Бачимо недоліки - в наших силах, слава богу, поправити Президента

   Чтото пока незаметно, что можем. Я помню, какой неслабый "заборчик" он сразу (!) построил на Банковой. Чтоб прислушиваться было удобнее, наверное.

   > Він же адекватний, розуміє що до чого

   Шутка юмора удалась, зачот.

   > довбаємо нашого Президента

   О ужас, как мона? Предлагаю принять закон об оскорблении Презика а-ля белорусский вариант. Анекдот рассказал - в каталажку.

   > А ми що робимо? Ми як шакали, тільки но нам дали волю, ми почали ганьбити і рвати на части людину, яку ще недавно носили на руках.

   Не надо ля-ля. Ющенка месяцев 6 первых никто особо не критиковал. Потом накопилась критическая масса "просранных" Ющем важных дел...
 • 2006.12.29 | Shooter

  Яка країна - такі й рейтинги

  Однозначно сумно спостерігати, що лідером рейтигу довіри серед політиків є безграмотний рецидивіст завгар. Це, нажаль, свідчить насамперед, що країна (а особливо певні її регіони) є важко хвора - совіцькістю.

  Результати цієї хвороби і в нас, і в наших совіцьких сусідів наліцо: кволі економіки та бідні суспільства. Без огляду на модифікацію совіцкости: кгбшно-газову, ханно-середньоазіатську, совхозно-бацьківську чи кучмістсько-бандюківську. Результат один - глибока дупа.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.29 | Дядя Вова

   Да, точно! Срочно подайте Мне другую страну...

   Патріотизм "так і пре" (це не хранцузською).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.29 | Shooter

    Срочно не вийде. Доведеться рочків двадцять почекати

    Поки постсовіцькі совки не повимирають.

    Дядя Вова пише:
    > Патріотизм "так і пре" (це не хранцузською).

    О, то гаспадін дядя Вова вміють навіть хранцузьку від української відрізнити? Прогрес українофобів наліцо.

    Твереза самооцінка - це і є найкраща форма патріотизму. Почитайте, скажімо, одного з найвеличніших синів України Івана Франка. І його цілком тверезу оцінку тодішнього українського суспільства. Яка, звісно, в жодному випадку не робить з нього непатріота.

    З іншого боку, можна зауважити, що рівень розвитку суспільства в Україні серед всіх совіцьких постсовіцьких країн є таки найвищий. Але, нажаль, все ще недостатній для того, щоб стати нормальною країною.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.29 | Михайло Свистович

     Re: Срочно не вийде. Доведеться рочків двадцять почекати

     Shooter пише:
     > Поки постсовіцькі совки не повимирають.

     Це не факт. Колись казали, що доведеться почекати поки вимруть комуністи. Вимерли, а ті, які комунізму не пам"ятають, сьогодні також ведуть Україну в глибоку дупу.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.29 | Shooter

      Re: Срочно не вийде. Доведеться рочків двадцять почекати

      Михайло Свистович пише:
      > Shooter пише:
      > > Поки постсовіцькі совки не повимирають.
      >
      > Це не факт.

      Факт.

      > Колись казали, що доведеться почекати поки вимруть комуністи. Вимерли, а ті, які комунізму не пам"ятають, сьогодні також ведуть Україну в глибоку дупу.

      Хто саме не пам'ятає комунізму - тупий завгар Янукович чи бандит Ахмєтов? То ж плот від плоті, кров від крові - рідні діти совіцької системи.

      Совки - антипод громадянина. І поки в Україні кількість совків буде в країні кртичною масою - нічого доброго очікувати не доводиться. Нажаль.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.29 | Михайло Свистович

       Re: Срочно не вийде. Доведеться рочків двадцять почекати

       Shooter пише:
       >
       > Факт.

       Не факт. Я розумію, що за самовпененістю Ви дасте фору будь-кому на цьому форумі, але майбутнє Ви передбачати все ж не можете.

       >
       > Хто саме не пам'ятає комунізму - тупий завгар Янукович чи бандит Ахмєтов?

       Купа молодих ригіаналів. І вони нічим не кращі за Януковича та Ахметова.

       >
       > Совки - антипод громадянина. І поки в Україні кількість совків буде в країні кртичною масою - нічого доброго очікувати не доводиться. Нажаль.

       З цим я не сперечаюся. Я сперечаюся з Вашою мантрою, що пройде 20 років, хтось вимре, і все буде класно.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.12.29 | Shooter

        Re: Срочно не вийде. Доведеться рочків двадцять почекати

        Михайло Свистович пише:
        > Shooter пише:
        > >
        > > Факт.
        >
        > Не факт. Я розумію, що за самовпененістю Ви дасте фору будь-кому на цьому форумі,

        Але не Вам. ;)

        > але майбутнє Ви передбачати все ж не можете.

        Як коли. Часом можу ;). Нажаль, більше вдаються негативні прогнози...і на цьому форумі також...

        > > Хто саме не пам'ятає комунізму - тупий завгар Янукович чи бандит Ахмєтов?
        >
        > Купа молодих ригіаналів. І вони нічим не кращі за Януковича та Ахметова.

        Вони їхні діти - і за кров'ю, і за ментальністю.

        > > Совки - антипод громадянина. І поки в Україні кількість совків буде в країні кртичною масою - нічого доброго очікувати не доводиться. Нажаль.
        >
        > З цим я не сперечаюся. Я сперечаюся з Вашою мантрою, що пройде 20 років, хтось вимре, і все буде класно.

        Само собою "класно" не прийде, звісно, але до тих пір, поки критична маса виборців (слава Богу, що вже не більшість) не перестане мислити і діяти згідно совіцьких стандартів поведінки.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.12.29 | Михайло Свистович

         Re: Срочно не вийде. Доведеться рочків двадцять почекати

         Shooter пише:
         >
         > Але не Вам

         І мені теж

         >
         > Як коли. Часом можу

         Дуже рідко

         >
         > Вони їхні діти - і за кров'ю, і за ментальністю

         Так і через 20 років тут буде купа їхніх дітей і за кров'ю, і за ментальністю

         >
         > Само собою "класно" не прийде, звісно, але до тих пір, поки критична маса виборців (слава Богу, що вже не більшість) не перестане мислити і діяти згідно совіцьких стандартів поведінки.

         А чому Ви вважаєте, що через 20 років буде інакше, ніж зараз?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.12.29 | Shooter

          Re: Срочно не вийде. Доведеться рочків двадцять почекати

          Михайло Свистович пише:
          > Shooter пише:

          > > Як коли. Часом можу
          >
          > Дуже рідко

          Ви володієте відповідною статистикою? Не наведете?

          > > Вони їхні діти - і за кров'ю, і за ментальністю
          >
          > Так і через 20 років тут буде купа їхніх дітей і за кров'ю, і за ментальністю
          >
          > >
          > > Само собою "класно" не прийде, звісно, але до тих пір, поки критична маса виборців (слава Богу, що вже не більшість) не перестане мислити і діяти згідно совіцьких стандартів поведінки.
          >
          > А чому Ви вважаєте, що через 20 років буде інакше, ніж зараз?

          Гм...в загальному хоча би тому, що з часом все змінюється ;)

          Більш "детальніше" - тому що за 20 років, з одного боку, відверто совіцькі покоління суттєво порідшать в числах. З іншого боку, так чи інакше суспільство буде поступово цивілізуватися. Як показувала вже і не раз історія, після періоду "дикого капіталізму" так чи інакше приходять його більш цивілізовані форми.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.12.29 | Михайло Свистович

           Re: Срочно не вийде. Доведеться рочків двадцять почекати

           Shooter пише:
           >
           > Ви володієте відповідною статистикою? Не наведете?

           Ні, просто важко пригадати протилежне ;)

           >
           > Гм...в загальному хоча би тому, що з часом все змінюється

           Мінятися може в різний бік. Та й дупа сама може мінятися - мати різні форми. Від цього вона не перестане бути дупою.

           >
           > Більш "детальніше" - тому за 20 років, з одного боку, відверто совіцькі покоління суттєво порідшать в числах.

           Не факт. Молоді не кращі за старих. Я вже це писав.

           >
           > З іншого боку, так чи інакше суспільство буде поступово цивілізуватися. Як показувала вже і не раз історія, після періоду "дикого капіталізму" так чи інакше приходять його більш цивілізовані форми.

           І Ви відвели на це 20 років :)
  • 2006.12.29 | Andrij

   Вам не здається, що пояснення значно простіше?

   А саме, Янукович є кращий менеджер, ніж ними є Ющенко та Тимошенко. Подивіться на його результати - зберіг команду після нищівної поразки, розширив свій вплив, швидко міняє керівників всіх рівнів на своїх, вдало підтримує власну популярність. Порівняйте це з розколом помаранчевих та звуженням впливу, відсутністю популярних ідей, махання пальчиком перед ворожим місцевим керівництвом, абсолютною байдужістю до збереження власної популярності.

   У Ющенка та Тимошенко були цілі регіони, де вони могли би вдало завоювати більшу популярність. Це - Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Дніпропетровська області, де більшість складають українці. Натомість, справа завершилась нічим, бо біло-голубі були залишені при владі на місцях. Судову реформу, котру треба було робити на початку 2005 року, було забуто. Популяризація ідей НАТО та західної демократії майже не відбулись. Навіть збільшення пенсій примудрились поєднати зі зменшенням рейтингу довіри.


   Shooter пише:
   > Однозначно сумно спостерігати, що лідером рейтигу довіри серед політиків є безграмотний рецидивіст завгар. Це, нажаль, свідчить насамперед, що країна (а особливо певні її регіони) є важко хвора - совіцькістю.
   >
   > Результати цієї хвороби і в нас, і в наших совіцьких сусідів наліцо: кволі економіки та бідні суспільства. Без огляду на модифікацію совіцкости: кгбшно-газову, ханно-середньоазіатську, совхозно-бацьківську чи кучмістсько-бандюківську. Результат один - глибока дупа.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.29 | Забойщик

    Пояснення значно простіше!!

    29-12-2006 14:43, Andrij
    Вам не здається, що пояснення значно простіше?    А саме, Янукович є кращий менеджер, ніж ними є Ющенко та Тимошенко. Подивіться на його результати - зберіг команду після нищівної поразки,

    Если точнее,то это его команда поняв,что запахло жареным ,сумела сохранить дисциплину,убрать чужих и сохранить своего "лидера".Умело изменили ему имидж.В его выступлениях вместо местечкового "патриотизма" появились слова о ГОСУДАРСТВЕННОМ интересе.
    розширив свій вплив, швидко міняє керівників всіх рівнів на своїх, вдало підтримує власну популярність.

    Эти ребята системные и дисциплинированные.Они понимают,что менять Янука ИМ нельзя,что он реально стал общенациональным лидером и БЕЗ него они проиграют.Поэтому все силы ПРУ брошены на поддержание его авторитетеа.

    Порівняйте це з розколом помаранчевих та звуженням впливу, відсутністю популярних ідей, махання пальчиком перед ворожим місцевим керівництвом, абсолютною байдужістю до збереження власної популярності.

    У Ющенка та Тимошенко були цілі регіони, де вони могли би вдало завоювати більшу популярність. Це - Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Дніпропетровська області, де більшість складають українці. Натомість, справа завершилась нічим, бо біло-голубі були залишені при владі на місцях.

    Не только поэтому.Они поспешили с дерибаном и сведением счетов.Если они из Колесникова сумели сделать "страдальца"!!! Дальше уж некуда.А сейчас и Щербаня с Пидрахуем оправдают.Куда уж дальше?

    Судову реформу, котру треба було робити на початку 2005 року, було забуто. Популяризація ідей НАТО та західної демократії майже не відбулись. Навіть збільшення пенсій примудрились поєднати зі зменшенням рейтингу довіри.

    Хочу заметить,что несмотря на их поражение польза того ,что ПР была - очевидна.Страна уже другая,чем до ПР!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.29 | Andrij

     Кращий менеджер не означає кращого майбутнього для країни

     Якщо Янукович гарно розуміється на засадах керівництва, це не означає, що він гарно розуміється на всьому іншому. "Кансиційна реформа" (вимова Януковича) призвела до збільшення корупції. Зараз це веде до реанімації кучмізма, нового витка прихватизації. У майбутньому - до нових фальсифікацій на виборах. Янукович ніколи не переймався такими ідеями як демократія, толерантність, захист українського. Отже, країну буде знов пограбовано, можливо навіть знищено. Все це не принесе нічого гарного мешканцям України - навіть корінним росіянам як вам.


     Забойщик пише:
     > 29-12-2006 14:43, Andrij
     > Вам не здається, що пояснення значно простіше?
     >
     >
     >
     > А саме, Янукович є кращий менеджер, ніж ними є Ющенко та Тимошенко. Подивіться на його результати - зберіг команду після нищівної поразки,
     >
     > Если точнее,то это его команда поняв,что запахло жареным ,сумела сохранить дисциплину,убрать чужих и сохранить своего "лидера".Умело изменили ему имидж.В его выступлениях вместо местечкового "патриотизма" появились слова о ГОСУДАРСТВЕННОМ интересе.
     > розширив свій вплив, швидко міняє керівників всіх рівнів на своїх, вдало підтримує власну популярність.
     >
     > Эти ребята системные и дисциплинированные.Они понимают,что менять Янука ИМ нельзя,что он реально стал общенациональным лидером и БЕЗ него они проиграют.Поэтому все силы ПРУ брошены на поддержание его авторитетеа.
     >
     > Порівняйте це з розколом помаранчевих та звуженням впливу, відсутністю популярних ідей, махання пальчиком перед ворожим місцевим керівництвом, абсолютною байдужістю до збереження власної популярності.
     >
     > У Ющенка та Тимошенко були цілі регіони, де вони могли би вдало завоювати більшу популярність. Це - Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Дніпропетровська області, де більшість складають українці. Натомість, справа завершилась нічим, бо біло-голубі були залишені при владі на місцях.
     >
     > Не только поэтому.Они поспешили с дерибаном и сведением счетов.Если они из Колесникова сумели сделать "страдальца"!!! Дальше уж некуда.А сейчас и Щербаня с Пидрахуем оправдают.Куда уж дальше?
     >
     > Судову реформу, котру треба було робити на початку 2005 року, було забуто. Популяризація ідей НАТО та західної демократії майже не відбулись. Навіть збільшення пенсій примудрились поєднати зі зменшенням рейтингу довіри.
     >
     > Хочу заметить,что несмотря на их поражение польза того ,что ПР была - очевидна.Страна уже другая,чем до ПР!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.29 | Забойщик

      Re: Кращий менеджер не означає кращого майбутнього для країни

      29-12-2006 15:57, Andrij
      Кращий менеджер не означає кращого майбутнього для країни

      Якщо Янукович гарно розуміється на засадах керівництва, це не означає, що він гарно розуміється на всьому іншому. "Кансиційна реформа" (вимова Януковича) призвела до збільшення корупції.
      К увеличению коррупции привела ,в первую очередь,БЕЗНАКАЗАННОСТЬ. В которой виновны помаранчевые.За ПОЛТОРА года ничего не сделали для наказания виновных.Почему? Потому что сами такие же,как синяки.
      Зараз це веде до реанімації кучмізма, нового витка прихватизації. У майбутньому - до нових фальсифікацій на виборах. Янукович ніколи не переймався такими ідеями як демократія, толерантність, захист українського.

      Вы путаете менеджера и идеолога.Почти все Президенты США замараны по самые уши.В полнейшем дерьме.Но... Это не сказалось отрицательно на уровне жизни амеров.Потому что они оказались хорошими менеджерами.

      Отже, країну буде знов пограбовано, можливо навіть знищено. Все це не принесе нічого гарного мешканцям України - навіть корінним росіянам як вам.

      Вы путаете.Я не коренной русский.До шестого-седьмого колена мои предки жители Украины. Я русский по национальности.Но коренной житель Украины.;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.29 | Andrij

       Жодний з президентів США не страждав на анти-американізм

       На відміну від Януковича, котрий представляє анти-українські сили в Україні. Починаючи з голосування про Голодомор, закінчуючи анти-українським звіринцем в Луганську та інших східних містах. Щось тут негаразд, коли український прем"єр бореться проти українських інтересів.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.12.29 | Забойщик

        Re: Жодний з президентів США не страждав на анти-американізм

        29-12-2006 16:40, Andrij
        Жодний з президентів США не страждав на анти-американізм
        Естественно.Потому что такой национальности "американец" нет!
        На відміну від Януковича, котрий представляє анти-українські сили в Україні.
        Слова... Слова... Слова... Он как раз заинтерсован не делить Украину ни с кем.

        Починаючи з голосування про Голодомор, закінчуючи анти-українським звіринцем в Луганську та інших східних містах.
        Что вы имеете в виду? Я живу в "східних містах". Однако поняти я не имею на что вы намекаете.

        Щось тут негаразд, коли український прем"єр бореться проти українських інтересів.

        В чём это выражается? Только конкретно! ;) А то вы больно "мыслью по древу растекаетесь". Всё как-то взагали!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.12.29 | Andrij

         Парламент Польщі голосував резолюцію про Голодомор стоячи

         та одноголосно. А анти-український звіринець ви не помічаєте, бо щодня в ньому живете.


         Забойщик пише:
         > 29-12-2006 16:40, Andrij
         > Жодний з президентів США не страждав на анти-американізм
         > Естественно.Потому что такой национальности "американец" нет!
         > На відміну від Януковича, котрий представляє анти-українські сили в Україні.
         > Слова... Слова... Слова... Он как раз заинтерсован не делить Украину ни с кем.
         >
         > Починаючи з голосування про Голодомор, закінчуючи анти-українським звіринцем в Луганську та інших східних містах.
         > Что вы имеете в виду? Я живу в "східних містах". Однако поняти я не имею на что вы намекаете.
         >
         > Щось тут негаразд, коли український прем"єр бореться проти українських інтересів.
         >
         > В чём это выражается? Только конкретно! ;) А то вы больно "мыслью по древу растекаетесь". Всё как-то взагали!
        • 2006.12.29 | Shadow

         Re: Жодний з президентів США не страждав на анти-американізм

         >>Жодний з президентів США не страждав на анти-американізм

         >Естественно.Потому что такой национальности "американец" нет!

         Национальности, может, и нет (смотря как понимать это слово), а вот американский патриотизм - точно есть.
        • 2006.12.29 | Shooter

         Опять в Забойщіка глибокий деліріум

         Забойщик пише:
         > 29-12-2006 16:40, Andrij

         > Естественно.Потому что такой национальности "американец" нет!

         Перебрали на св'ята, голубе? Як колись в Ваш мухосранск забреде якийсь американець - спробуйте йому розказати, що there is no such nationality - american...от пацану буде весело ;)

         > На відміну від Януковича, котрий представляє анти-українські сили в Україні.
         > Слова... Слова... Слова... Он как раз заинтерсован не делить Украину ни с кем.

         Це точно. Кучморилі бандюки, яких сьогодні очолює Янукович, були завжди зацікавлені в одноосібному пограбуванні України. Результат - Україна за 15 років опинилася в глибокій дупі в порівнянні з групою країн з одинаковими чи навіть гіршими стартовими умовами. Проте лише з однією відмінністю - ці країни будували відкриті економіки та демократичні суспільства, на відміну від України, де будувався бандюківський кучмізм.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.12.30 | Andrij

          Re: Опять в Забойщіка глибокий деліріум

   • 2006.12.29 | Shadow

    Re: Вам не здається, що пояснення значно простіше?

    > Судову реформу, котру треба було робити на початку 2005 року, було забуто. Популяризація ідей НАТО та західної демократії майже не відбулись.

    Ну ты, как ющефан, ответь-ка - кто этим должен заниматься? СНБО, верно? Ну и как? Вите с Петей НИКТО не мешал. Результат, как ты правильно заметил - НУ-ЛЕ-ВОЙ.

    > Навіть збільшення пенсій

    Вото оно! Ющефан сам признался, что "клята Юлька-варовка" все-таки кое-что смогла обеспечить, в Кабмине хоть что-то делалось.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.30 | Andrij

     Приємно, що назвали ющефаном

     Бо я ще й юлефан. А проср..ли вони все разом. Ну майже все. Ще трішки залишилось.

     Shadow пише:
     > > Судову реформу, котру треба було робити на початку 2005 року, було забуто. Популяризація ідей НАТО та західної демократії майже не відбулись.
     >
     > Ну ты, как ющефан, ответь-ка - кто этим должен заниматься? СНБО, верно? Ну и как? Вите с Петей НИКТО не мешал. Результат, как ты правильно заметил - НУ-ЛЕ-ВОЙ.
     >
     > > Навіть збільшення пенсій
     >
     > Вото оно! Ющефан сам признался, что "клята Юлька-варовка" все-таки кое-что смогла обеспечить, в Кабмине хоть что-то делалось.
   • 2006.12.29 | Shooter

    Ні, не здається

    Andrij пише:
    > А саме, Янукович є кращий менеджер, ніж ними є Ющенко та Тимошенко.

    Янукович є неграмотна мавпа, яку найняті за грубі грощі Ахмєтова мериканські консультанти дрючать у всі шпари, щоб вона вчергове не послизнулася на черговій банановій шкірці. А не "менеджер" - розкажіть мені, будь-ласка, коли він був успішним менеджером чогось.

    А от з тим, що ГОЛОВНОЮ причиною високого рейтингу цього недоумка є помаранчеве мочілово - я з Вами абсолютно погоджуюсь.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.29 | толя дейнека

     Re: мериканські консультанти дрючать у всі шпари

     на цьому місці можна докладніше?
     здається, Янук і Регіони наймали мериканських піарщиків на час виборчої кампанії, тут вони неоригінальні.
     але, те що Янука зараз дрючать у всі шпарини, чую вперше. Це певно має відбуватися часто і регулярно, так? Тому давайте свою інфу, якщо ви не ляпнули аби що.
     я не знаю, наскільки ви часто бачите виступи Янука хоч на ТБ, але останні півроку він впевнено дасть фори з адекватності майже всім українським політикам, включаючи Юльку, ну і вже Ющу - поза сумнівом.
     хочу порадуватися за мериканських вчителів з їхнім суворим вишколом.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.29 | Shooter

      Re: мериканські консультанти дрючать у всі шпари

      толя дейнека пише:
      > на цьому місці можна докладніше?

      докладніше - у відкритих джерелах

      > здається, Янук і Регіони наймали мериканських піарщиків на час виборчої кампанії, тут вони неоригінальні.
      > але, те що Янука зараз дрючать у всі шпарини, чую вперше. Це певно має відбуватися часто і регулярно, так? Тому давайте свою інфу, якщо ви не ляпнули аби що.

      Ні, американські піарщики працюють з Яником ПОСТІЙНО. Свідчення про це шукайте у відкритих джерелах, яких цілком достатньо. Рекомендую для пошуку скористатися, наприклад, сайтом googe.com. Можете для простоти сконценртуватися на підготовці цієї мавпи до візиту до США.

      > я не знаю, наскільки ви часто бачите виступи Янука хоч на ТБ,

      думаєте, частота моїх споглядань Яника якось впливає на рівень його скупих інтелектуальних здібностей?

      > але останні півроку він впевнено дасть фори з адекватності майже всім українським політикам

      можна в деталях - в чому саме полягає "адекватність" цього мудака?

      > хочу порадуватися за мериканських вчителів з їхнім суворим вишколом.

      а-я-яй...то ж жиди, Толю! як Ви за них можете радуватися? але думаю - сьомі поти з них сходять під час дрочіння цього проффєсора-любітєля поетеси Ахмєтової...кров'ю, так би мовити, відробляють "чесно вкрадені" бабки Ахмєтова...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.29 | толя дейнека

       Шутере, прошу відкрите джерело. Ну не можна ж бути таким треплом

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.12.29 | Shooter

        Руки із задниці ростуть, толю?

        Для жидофобів це є типовим.

        Але оскільки калікам потрібно помагати, то спеціально як для Вас (за допомогою все того ж рекомендованого Вам сайту google.com):

        http://www.bbc.co.uk/ukrainian/forum/story/2006/09/060908_blog_kuzio_oh.shtml

        Середа, 11 жовтня 2006 р.

        Запевнення прем’єр-міністра Януковича газеті Вашингтон Пост у статті «Український вибір у Європі» щодо його відданості євроатлантичній інтеграції не витримує критики. Я ще не зустрів жодної людини, яка у це повірила. Авторами статті можуть бути американські консультанти Партії Регіонів з якими та співпрацює від поразки на виборах у 2004 році.

        http://www.zn.kiev.ua/ie/show/626/55329/

        Радник прем’єр-міністра України з міжнародних питань Костянтин Грищенко і консультант із піару прем’єр-міністра України Поль Манафорт можуть віднести заліковку Віктору Януковичу [...]


        Ще маєте питання, тов. Толю?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.12.29 | толя дейнека

         відповідальніше, Шутере!

         Shooter пише:
         > http://www.bbc.co.uk/ukrainian/forum/story/2006/09/060908_blog_kuzio_oh.shtml
         > Запевнення прем’єр-міністра Януковича газеті Вашингтон Пост у статті «Український вибір у Європі» щодо його відданості євроатлантичній інтеграції не витримує критики. Я ще не зустрів жодної людини, яка у це повірила. Авторами статті можуть бути американські консультанти Партії Регіонів з якими та співпрацює від поразки на виборах у 2004 році.
         це речення з припущенням з'являється в коментарі до блога, тож поза сумнівом, характеризується тим же ступенем відповідальності, яку собі поставив пан Шутер.

         > http://www.zn.kiev.ua/ie/show/626/55329/
         > Радник прем’єр-міністра України з міжнародних питань Костянтин Грищенко і консультант із піару прем’єр-міністра України Поль Манафорт можуть віднести заліковку Віктору Януковичу [...]
         ДТ більш інформоване джерело, до нього можна ставитися з увагою. Але подальша розвідка імені Пол Манафорт привела до такого
         http://www.podrobnosti.ua/power/parties/2006/01/18/278627.html
         Партия регионов наняла на парламентскую избирательную кампанию американского политтехнолога Пола Манафорта. Об этом пишет газета "The Wall Street Journal".
         "Бывший лоббист Республиканской партии Пол Манафорт нанят политтехнологом для близкого друга Кремля, оппозиционера Виктора Януковича, который вызвал презрение Белого дома во время оранжевой революции 2004 года, которая привела к власти его оппонента", - пишет газета.
         Издание также отмечает, что ранее Манафорт также был топ-стратегом во время неудачной президентской кампании Боба Доула в 1996 году.
         Манафорт является соучредителем Вашингтонской лоббистской пиар-кампании "Black, Manafort, Stone, and Kelly". [..]

         Тобто враження таке, що ДТ запам'ятало консультанта від часів виборчої кампанії і вставляє його за першої нагоди, щоб дошкулити Януковичу. З тексту очевидно, що дислокацією Манафорта є Америка, тож про вишкіл і дресуру, про який ви так впевнено говорите, мови не йде. Саме співробітництво після виборів теж абсолютно нічим не підтверджене.

         > Ще маєте питання, тов. Толю?
         маю, пане Шутере, все ті ж питання. Надайте будь-ласка свідчення вишколу Януковича мериканськими радниками, тепер, про яке ви так впевнено пишете. При чому я не чіпляюся і не наїзжаю на вас, я просто зацікавився вашими твердженнями, і якщо вони мають грунт, я подякую за цінну цікаву інформацію.
         Допоки, на жаль, від вас я маю один трьоп.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.12.29 | Shooter

          от кумеда - та й годі

          знову ж таки, показова недорікуватість - типова риса жидофобів.

          Толю, google вже освоїли? знаєте куди мишкою тикати?

          толя дейнека пише:
          > Shooter пише:
          > > http://www.bbc.co.uk/ukrainian/forum/story/2006/09/060908_blog_kuzio_oh.shtml
          > > Запевнення прем’єр-міністра Януковича газеті Вашингтон Пост у статті «Український вибір у Європі» щодо його відданості євроатлантичній інтеграції не витримує критики. Я ще не зустрів жодної людини, яка у це повірила. Авторами статті можуть бути американські консультанти Партії Регіонів з якими та співпрацює від поразки на виборах у 2004 році.
          > це речення з припущенням з'являється в коментарі до блога,

          Не брешіть, Толю, бо це речення появляється в блозі Тараса Кузя - ад'юнкт-професора Інституту Європейських, Російських та євразійських досліджень у вашингтонському Університеті Джорджа Вашингтона. Людини, яка виглядає бути дуже добре інформованою щодо деталей українсько американських стосунків.

          Більше того - припущення стосується лише авторства статті у Вашингтон Пост. Факт же ж дрочіння тупого Яника американськими консультантами подаєьться як однозначний - якщо Ви не зауважили, автор вжив слово "співпрацює"

          > > http://www.zn.kiev.ua/ie/show/626/55329/
          > > Радник прем’єр-міністра України з міжнародних питань Костянтин Грищенко і консультант із піару прем’єр-міністра України Поль Манафорт можуть віднести заліковку Віктору Януковичу [...]
          > ДТ більш інформоване джерело, до нього можна ставитися з увагою. Але подальша розвідка імені Пол Манафорт привела до такого
          > http://www.podrobnosti.ua/power/parties/2006/01/18/278627.html
          > Партия регионов наняла на парламентскую избирательную кампанию американского политтехнолога Пола Манафорта. Об этом пишет газета "The Wall Street Journal".
          > "Бывший лоббист Республиканской партии Пол Манафорт нанят политтехнологом для близкого друга Кремля, оппозиционера Виктора Януковича, который вызвал презрение Белого дома во время оранжевой революции 2004 года, которая привела к власти его оппонента", - пишет газета.
          > Издание также отмечает, что ранее Манафорт также был топ-стратегом во время неудачной президентской кампании Боба Доула в 1996 году.
          > Манафорт является соучредителем Вашингтонской лоббистской пиар-кампании "Black, Manafort, Stone, and Kelly". [..]
          >
          > Тобто враження таке, що ДТ запам'ятало консультанта від часів виборчої кампанії і вставляє його за першої нагоди, щоб дошкулити Януковичу.

          хе-хе :)) "Вразливий" Ви наш...

          > З тексту очевидно, що дислокацією Манафорта є Америка,

          Ще й кумедний до нємогу. А тренера Шахтара "дислокацією" є Румунія, так? А половини гравців Шахтара - ніфіга не Донецьк, а півсвіту...так, толю? Вам це теж "очевидно"?


          > > Ще маєте питання, тов. Толю?

          > маю, пане Шутере, все ті ж питання. Надайте будь-ласка свідчення вишколу Януковича мериканськими радниками, тепер, про яке ви так впевнено пишете.

          Я Вам надав свідчення двох добре інформованих в цій сфері джерел. Які однозначно стверджують, що Янукович до самих останніх пір користується послугами американської лобістської пі-арної компанії "Black, Manafort, Stone, and Kelly".

          Якщо ж Ви вважаєте, що Янукович використав їх лише одноразово і в даний момент з ними не співпрацює - прошу навести хоч якісь докази в підтвердження цієї Вашої тези.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.12.29 | толя дейнека

           ви Шутер, чи Шулер?

           Shooter пише:
           > Я Вам надав свідчення двох добре інформованих в цій сфері джерел. Які однозначно стверджують, що Янукович до самих останніх пір користується послугами американської лобістської пі-арної компанії "Black, Manafort, Stone, and Kelly".
           > Якщо ж Ви вважаєте, що Янукович використав їх лише одноразово і в даний момент з ними не співпрацює - прошу навести хоч якісь докази в підтвердження цієї Вашої тези.
           Янукович користувався послугами цієї контори на виборах навесні - поза сумнівом. Те що він отримує настанови від них зараз - маєте показати ви, бо ви це в безапеляційному тоні стверджуєте, так походом, ніби це нічого не варте.
           насправді питання досить важливе. Янукович як громадянин мав право користуватися послугами PR-контор для створення іміджу своєї ПРУ на виборах. Але поза сумнівом, як прем'єр він не має жодного права одержувати настанови від американців, бо він висловлює позицію вже держави.
           Тобто, якщо ви праві, і факт співпраці має місце, це буде серйозний закид проти Януковича і його коаліції. Не тільки для вітренчихи, але й для Генеральної Прокуратури і СБУ. Фактично, Янука можна розмазати на місці, відставити уряд і розвалити коаліцію.
           Тож прошу, не держіть в собі данних, які здатні кардинально змінити ближчу долю країни.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.12.29 | Shooter

            о! злодій закричав

            толя дейнека пише:
            > Shooter пише:
            > > Я Вам надав свідчення двох добре інформованих в цій сфері джерел. Які однозначно стверджують, що Янукович до самих останніх пір користується послугами американської лобістської пі-арної компанії "Black, Manafort, Stone, and Kelly".
            > > Якщо ж Ви вважаєте, що Янукович використав їх лише одноразово і в даний момент з ними не співпрацює - прошу навести хоч якісь докази в підтвердження цієї Вашої тези.
            > Янукович користувався послугами цієї контори на виборах навесні - поза сумнівом. Те що він отримує настанови від них зараз - маєте показати ви

            Гм... то, кажете,
            а) спец з українсько-американських відносин з університету Вашингтона
            б) автори статті в ДТ про візит завгара до Сполучених Штатів
            відверто брешуть?

            Збираєтеся на них в суд подавати? Чи будете рекомендувати це зробити ПрІмьєр-Міністру за оббріхування його "чесного" імени?

            Чи єдиним доказом для Вас будуть нотаріально завірені копії відповідних угод з "Black, Manafort, Stone, and Kelly"? Цих, нажаль, я Вам не наведу - вже не гнівайтеся.

            Натомість, питаюся Вас ще раз - на основі саме чого Ви стверджуєте, що професор Тараз Кузьо та автори статті в реномованому вітчизняному виданні брешуть?

            > насправді питання досить важливе. Янукович як громадянин мав право користуватися послугами PR-контор для створення іміджу своєї ПРУ на виборах. Але поза сумнівом, як прем'єр він не має жодного права одержувати настанови від американців, бо він висловлює позицію вже держави.
            > Тобто, якщо ви праві, і факт співпраці має місце, це буде серйозний закид проти Януковича і його коаліції. Не тільки для вітренчихи, але й для Генеральної Прокуратури і СБУ. Фактично, Янука можна розмазати на місці, відставити уряд і розвалити коаліцію.
            > Тож прошу, не держіть в собі данних, які здатні кардинально змінити ближчу долю країни.

            :) Цікаві Ваші фантазії.
            На підставі саме якого положення якого Закону ПМ-міністру України (чи взагалі будь-кому) є заборонено користуватися послугами будь-якої пі-ар компанії? Не "настанов", а саме "послуг" - як, наприклад, порад не колупатися в носі, не гнути матом під час офіційних прийомів, не брякнути чергової дурниці і не переплутати якогось американського посадовця з актором чи бандитом. Чи поради ухилитися від зустрічі з українськими американськими організаціями, де би ПМ відразу блєснул своїм "глибоким інтелектом" безграмотного завгара.

            Проте тим не менше - на основі якого саме легального акту Ви стверджуєте, що подібне є антизаконним?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.12.29 | толя дейнека

             Re: о!

             я вам вже відповів, чому я не приймаю як докази ваші посилання.
             1. На блозі Кузьо висловлене припущення
             2. ДТ прямо не говорить, що Манафорт є діючим радником Януковича. Якби в них були такі данні, вони б розтирали б Янука в порох. Манафорт в статті згаданий рівно раз, і то побічно.

             на час виборчої компанії
             "Офис компании « Davis, Manafort & Freeman, Inc.» сейчас находится в Киеве на улице Софиевской, напротив здания компании «Голден Телеком»."
             http://sdp.org.ua/loadcols.php?id=240&page=9
             якщо офіс там розташований досі - це б підтвердило ваші слова.

             Shooter пише:
             > :) Цікаві Ваші фантазії. На підставі саме якого положення якого Закону ПМ-міністру України (чи взагалі будь-кому) є заборонено користуватися послугами будь-якої пі-ар компанії? Не "настанов", а саме "послуг" - як, наприклад, порад не колупатися в носі, не гнути матом під час офіційних прийомів, не брякнути чергової дурниці і не переплутати якогось американського посадовця з актором чи бандитом. Чи поради ухилитися від зустрічі з українськими американськими організаціями, де би ПМ відразу блєснул своїм "глибоким інтелектом" безграмотного завгара.
             мова йде не про "колупатися в носі". Мова йде про високий рейтинг політика, який за вашими твердженнями, завдячує дресурі американських іміджмейкерів. Рейтинг політика і посадовця - це передусім оцінка його фахових дій з боку громадськості. Тому я і завів мову про політичні настанови, якщо такі свідчення є.
             Якщо Віктора Федоровича вчать держати виделку - хай вчать, але цим рейтинг не заробиш.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.12.29 | Shooter

              аж два о!

              толя дейнека пише:
              > я вам вже відповів, чому я не приймаю як докази ваші посилання.

              Ні, Ви пробували збрехати

              > 1. На блозі Кузьо висловлене припущення

              Ні, Ви знову пробуєте брехати. Кузьо висловлює припущення щодо авторства статті в ВП . Проте однозначно стверджує, що Янукович співпрацює з американськими консультантами (нагадую - мова про жовтень цього року). Надіюсь, Ви здогадуєтеся, що це дві відмінні тези?

              > 2. ДТ прямо не говорить, що Манафорт є діючим радником Януковича. Якби в них були такі данні, вони б розтирали б Янука в порох. Манафорт в статті згаданий рівно раз, і то побічно.

              Знову кажете неправду. В статті ДТ однозначно говориться про те, що головну роль в підготовці листопадового візиту завгара до США відігравали Грищенко та американський радник яника Поль Манафорт.

              І ще кілька різних джерел, які, з одного боку, стверджують все те ж: яника американці однозначно дрючили і ПІСЛЯ виборів-2006 (більше того - із сукпности інформації кількох джерел зрозуміло, що дрючать і надалі). А з іншого боку демонструють - мистецтво користування google'м для Вас залишається чомусь недоступним.

              http://www.pravda.com.ua/news/2006/7/26/45148.htm
              http://www.aratta-ukraine.com/text_ua.php?id=261
              http://www.proeuropa.info/news/?id=7044
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.12.29 | толя дейнека

               Re: аж два о!

               Shooter пише:
               > І ще кілька різних джерел, які, з одного боку, стверджують все те ж: яника американці однозначно дрючили і ПІСЛЯ виборів-2006 (більше того - із сукпности інформації кількох джерел зрозуміло, що дрючать і надалі). А з іншого боку демонструють - мистецтво користування google'м для Вас залишається чомусь недоступним.
               та ні, чесно кажучи, я втомився в інших випадках доводити посиланнями свої твердження. Чого це я маю робити це за вас? :)

               > http://www.pravda.com.ua/news/2006/7/26/45148.htm
               нічого конкретного, крім дивнної участі американського посла в коаліціаді

               > http://www.aratta-ukraine.com/text_ua.php?id=261
               вторинні плітки

               > http://www.proeuropa.info/news/?id=7044
               о, це цікавіше. Мої підозри щодо посадового злочину Янука ніби відкидаються.
               А от нахабне бажання піндосів обсісти з усіх боків перших осіб лишається незмінним.

               На думку Дж.Шерра, американські радники прем’єра – “це радники з піару, не більше”. “Є деякі високопоставлені американці, які мають з Януковичем добрі стосунки – але вони бачать його раз на місяць. Питання в тому, хто працюватиме і просвіщатиме його (В.Януковича) щоденно”, - додав він.
               Британський експерт також висловив припущення, що, “можливо, Янукович сам по собі не здатен зрозуміти процес євроатлантичної інтеграції”

               цілком тягне на цитату дня, як на вас? Прямо нова Епоха Просвітництва. :) отак, почитаєш демократичну пресу, і чомусь зростає повага до ще необсітого прем'єр-міністра :)
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.12.30 | Shooter

                п'ять, Толю. але це не олімпійські кільця

                Ну що ж, Толю, позабавили Ви публіку гарно. Не зважаючи на те, що Вам навели ряд посилань на кілька реномованих і різнопланових джерел про те, що мериканці постійно дрючать мавпу януковича для того, щоб той хоч два слова на людях до купи зв'язав, Ви все одно продовжуєте наполягати на тому, що це не відповідає дійсности.

                З Вас по дубоголовості гарний компаньон для Забойщіка виходить.

                >чомусь зростає повага до ще необсітого прем'єр-міністра

                Чому зростає повага жидофобів до тупого завгара - це, як на мене, досить очевидне - одна ментальність, одинакова потреба в "атце радном", який нагодує і виїбе, одинакова ненависть до демократії та справедливого соціального устрію, ксенофобія щодо Заходу та преклоніння перед "великим та могутнім російським братом", етс.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.12.30 | толя дейнека

                 Re: повернімось до цитати

                 На думку Дж.Шерра, американські радники прем’єра – “це радники з піару, не більше”. “Є деякі високопоставлені американці, які мають з Януковичем добрі стосунки – але вони бачать його раз на місяць. Питання в тому, хто працюватиме і просвіщатиме його (В.Януковича) щоденно”, - додав він.
                 Британський експерт також висловив припущення, що, “можливо, Янукович сам по собі не здатен зрозуміти процес євроатлантичної інтеграції”

                 можна уявити на мить, щоб вона звучала так щодо Німеччини чи Франції? і головно реакцію на такого нахабного експерта.

                 На думку Дж.Шерра, американські радники канцлера – “це радники з піару, не більше”. “Є деякі високопоставлені американці, які мають з Меркель добрі стосунки – але вони бачать її раз на місяць. Питання в тому, хто працюватиме і просвіщатиме її (А.Меркель) щоденно”, - додав він.
                 Британський експерт також висловив припущення, що, “можливо, Меркель сама по собі не здатна зрозуміти процес євроатлантичної інтеграції”

                 україна точно доти не досягне рівня ФРН, поки про неї не будуть говорити у настільки зневажливому ключі. І знаходитися олухи, які сприйматимуть таку зневагу за належне.
    • 2006.12.30 | Andrij

     Re: Ні, не здається

     Shooter пише:
     > Янукович є неграмотна мавпа, яку найняті за грубі грощі Ахмєтова мериканські консультанти дрючать у всі шпари, щоб вона вчергове не послизнулася на черговій банановій шкірці. А не "менеджер" - розкажіть мені, будь-ласка, коли він був успішним менеджером чогось.

     Ніколи не недооцінюйте ворога. Він є чудовим менеджером. Хоча б ПРУ. Просто слідує канонам - підтримує друзів, добиває ворогів, не намагається перевиховувати. Те, чому Ю&Ю ще довго вчитись.
   • 2006.12.29 | Svitlana

    Re: Вам не здається, що пояснення значно простіше?

    Andrij пише :
    "Вам не здається, що пояснення значно простіше?

    А саме, Янукович є кращий менеджер, ніж ними є Ющенко та Тимошенко".

    Янукович - менеджер? Ви певно смієтесь. Те, що дії голубих є дійсно більш активними, нахабними,і більш усвідомленими - то факт.Але ви ж знаєте, що найдорожчі американські політтехнологи працюють з ПРУ. Решту оцінки постревол. подій я розділяю.
  • 2006.12.29 | Shadow

   Re: Яка країна - такі й рейтинги

   Шутере, а чого сумно спостерігати? Все ж класно, Шутер! Юлька ж не прем'єр! Юлька не прем'єр! Юлька не прем'єр! Ти за це так вболівав, так старався разом з Анатолями, катками та томкетами. Тепер приступай до фази "їжте, хоч повилазьте". З посмішкою.
 • 2006.12.29 | Navigator

  Це рейтинг IQ українського багатонаціонального народу.

  Довго ще в гумових галошах зимою буде по Україні гуляти фанат Януковича. Поки не піде в могилу в сенредньостатистичних 58 років.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua