МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Геноцид українців Росії-4 замахи тільки на активістів!

12/29/2006 | xobbit
Даруйте за дубль, але мене обурено!
Паралельна гілка демонструє вкрай пасивне ставлення діяспори до проблеми: http://muzon.com/view_post.php?post_id=3599

У Росії вбито Володимира Сенишина, члена Ради Об`єднання українців Росії
http://kobza.com.ua/content/view/1679/61/

Я не знаю, що на це сказати...
варто було б процитувати: "І півроку не пройшло з того часу, як відбувся замах на життя його дружини – його світлої “лелеченьки” Наталі Ковальової, голови Ревізійної комісії ФНКА "Українці Росії", яку спотворили і скалічили майже до смерті...Прийміть, пропустіть цю біль нашої спільної втрати через свої серця! Напишіть Наталі слова співчуття. Подумаємо разом, небайдужі, що ми можемо зробити, щоб нас не вбивали і не калічили поодинці. Як Володимира Побурінного в місті Тейково Іванівської області, як Анатолія Криля у Владивостоці, як Володимира Сенишина в Тулі... та наступне:
Милиция ведет дело вяло. Параллельно ведем поиск сами. Версий много. Перечислю их все, какими бы фантастическими не казались некоторые из них: попытка грабежа; месть на бытовой почве; месть на почве работы; конкуренция на работе; конкуренция в общественной деятельности; покушение скинхедов; покушение ФСБ...Кстати, неделю тому, 28 августа, в офис приходил офицер ФСБ и имел со мной беседу. Приятно разговаривали аж 2,5 часа. В основном его интересовало, не получает ли наша тульская украинская община финансовую помощь из Украины, от других диаспор или от посторонних организаций и людей. В конце этого длинного разговора я потерял терпение и спросил его, что конкретно ему от меня надо. На что он, отведя глаза, ответил, что в последнее время офисы общественных организаций используют в своих целях международные террористические организации. Выводы делайте сами."
НМСД цю справу варто розголосити на ціле світове українство, бо очевидне рішення - вбивати кожного скінхеда (а практично скіни - філія ФСБ) та решту "євроазіятів" є невиконабільним для деяких за різних чинників, а прогавити очевидний геноцид свідомих українців у Росії НЕМОЖЛИВО. Вважаймо, що це - ВІЙНА!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua