МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нова радість стала, яка не бувала...

12/27/2004 | Георгій
Дорогі майданівці,

Ми - родина, яка виїхала з України багато років тому (Герогій у 1990 р., дружина Леся і дочка Мар'яна в 1991 р.)- щиро, від усього серця вітаємо вас, наших співвітчизників, з ходом останніх політичних подій на нашій Батьківщині, Україні; з ходом подій, які демонструють упевнену перемогу кандидата на посаду Президента України Віктора Андрійовича Ющенка.

Ми виїхали з України - тоді ще частини СРСР - з сумним настроєм, будучи впевненими, що нема поки що ніяких перспектив для здійснення нашої мрії про встановлення такого устрою життя на нашій Батьківщині, де звичайна людина може думати, що їй завгодно, вірити, у що їй завгодно, висловлюватися, як їй завгодно, і працювати заради добробуту своєї родини і своєї Батьківщини у тому вигляді, який їй, цій звичайній людині, здається справді найкращим - і тим не менш бути почутою, оціненою, поваженою згідно з її, цієї людини, об'єктивними заслугами,, а не бути, замість того, запхнутою в загал конформізму, пристосуванства і проклятого радянського "одобрямсу."

Ми дуже добре усвідомлюємо, що попереду ще дуже багато боротьби заради здійснення нашої мрії. Живучи в іншій культурі, в іншій соціально-політичній формації - американській - ми дуже добре зрозуміли, що і "за морем" нема очевидного, простого, підходящого на всі випадки життя і безсумнівного рішення проблем, які стоять на шляху нашої мрії. Але ми не коливалися і не коливаємося в нашій впевненості, що політична демократія краща за політичну диктатуру; що національна суверенність українського народу (з усією його поліетнічністю) краще, ніж статус українців як "малоросів"; що відкрите, поліфонічне, поважаюче меншини суспільство краще, ніж суспільство людей, НІБИТО (як комусь дуже хочеться) об'єднане якимось одним спільним "високим" (?) поривом. Віктор Андрійович Ющенко, на нашу думку, є особою, яка зустрінеться з дуже серйозними проблемами на шляху до реалізації нашої мрії. Але він, як ніхто інший з кандидатів на посаду Президента нашої країни, здатен долати ці проблеми, і ми віримо, що він, разом з людьми нащої рідної землі, зробить суттєвий прогрес на шляху до їх подолання.

Ну, це таке політичне, що не дуже і належить цій сторінці... А всім тим, хто святкує Різдво Христове "по-новому" - вітання зі Святом і побажання миру і Христової любові!

Щиро ваші,

Георгій, Леся, Мар'яна Пінчук

Відповіді

 • 2004.12.27 | Анатолій

  Як Ви там казали, Георгію, чим би дитя не тішилося...(-)

 • 2004.12.27 | Nemesis

  Як кажуть серби "ваістіну роді!"

  Це в них так вітають на Різдво "Христос се роді!", а відповідають "Ваістіну роді!".
  Я сам святкую Різдво два рази: за новим календарем та за старим, а ще, спеціально для Анатолія, святкую Хануку (ліплю собі за старовинним орійським звичаєм дрейдел, співаю "дрейдел-дрейдел-дрейдел, ай мейд ю аут оф клей, ай лайк ту спін май дрейдел, коз Толік із е гей!", все, як водиться), чого і всім бажаю.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.12.27 | Анатолій

   Юдейська Ханука це юдо-християнський Миколая...

   Як можна було нав"язати юдейське свято українському народові?
   А дуже просто - назвати його українським ім"ям і щоб ніхто нічого не зрозумів. Так от, 18 Грудня святом Лади закінчувалося коло богів і вже в цьому році не було кола, себто ни-кола. Отож 19 Грудня і з"явився Николай. Саме так і підмінили нам свято з метою відсторонити від Коляди. Адже на Коляду (27-31 Грудня) українські діти мали ЗАРОБИТИ собі подарунки своїми співами, танцями, декламуваннями тощо. А на юдейську Хануку діти без праці отрмували подарунок як манну небесну. Отак і виховується нація, яка з дитинства отримує подачки, незаробляючи їх. Радійте, панове юдо-християни.
   Анатолій
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.12.27 | Nemesis

    Щасливої Хануки тобі, Толя! (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.12.28 | Анатолій

     Щасливого обрізання тобі, Немезісе!(-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.12.28 | Nemesis

      Нарешті! Вітаю! Я вже гострю свій обрізальний ніж!

      Куди під'їхати?
      Бо ти вже дозрів - всі юдейські свята знаєш, шпрехаєш ідішем не гірше баби Фаї, читаєш та вільно цитуєш Тору та Талмуд і досі гой? Ніпарядак!
      Ти молодець, що нарешті вирішив зробити обрізання! Шалом тобі, кіш ме тухес!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.12.28 | Георгій

    Ось цікава стаття про Хануку

    http://www.townhall.com/columnists/paulgreenberg/pg20041208.shtml
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.12.28 | Nemesis

     Голий зміст.

     Ханука святкується на честь перемоги євреїв, та чуда - після перемоги виявилося, що всі запаси олії з храма сперли, лише залишилися заправленими лампи (це олія була для ламп), священники запалили лампи в розрахунку на "єврейський авось" і лампи горілі вісім дней.
     Тому Ханука є "святом світла" і кожного дня запалюється одна свічка, на честь тих світлих днів, аж доки останнього дня не горять вісім свічок.
     Дуже схоже на святого Миколая, чи не так?
   • 2004.12.28 | Георгій

    А отут цікаві відомості про святкування Миколая в різних країнах

    http://www.stnicholascenter.org/Brix?pageID=76


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua