МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Экологи в замешательстве: на Шри-Ланке нет погибших животных

12/29/2004 | tmp
Экологи в замешательстве: на Шри-Ланке нет погибших животных
11:27
http://palm.newsru.com/world/29dec2004/no_animals.html

Власти Шри-Ланки и представители местных природоохранных организаций в недоумении: после страшного стихийного бедствия, обрушившегося на побережье Индийского океана, не осталось никаких следов животных. Спасатели обнаружили уже 22 000 человеческих тел, но до сих пор на Шри-Ланке не найдено ни одного трупа животного, погибшего от цунами.

Гигантские волны смыли все на расстоянии 3 километров от побережья. В этой зоне находится уникальный природный заповедник Яла, в котором живут сотни диких слонов и десятки леопардов. Однако от удара стихии не пострадало ни одно животное, сообщает Reuters.

"Необъяснимо то, что мы не нашли ни одного погибшего животного. Все слоны живы, все леопарды живы. Не погиб ни один кролик! Я думаю, у животных есть шестое чувство: они знали, что надвигается опасность, и ушли", - заявил директор парка Х.Д. Ратнайяке.
----------

Однако известно, что значительный урон был все-таки нанесен нерестилищам рыб (в лагунах), гнездовьям некоторых (морских) птиц, насекомым и малюскам (включая рифы).

Георгий, что-то можете сказать по этому поводу?
Это действительно "шестое чувство" у животных или это бесчувственность у людей?

Відповіді

 • 2004.12.29 | tmp

  Цунами: 26.12.2004 в 00:58:55 Иран: 26.12.2003 в 01:56:52

  Цунами: 26.12.2004 в 00:58:55 Иран: 26.12.2003 в 01:56:52
  http://palm.newsru.com/world/29dec2004/stihia.html

  Возможно, это всего лишь совпадение, но землетрясение в Юго-Восточной Азии произошло ровно через год, с точностью до часа после страшного землетрясения в Иране, унесшего жизни около 40 000 человек.

  26 декабря 2003 года в 01:56:52 (по Гринвичу) в иранском городе Бам были зафиксированы первые толчки катастрофического по своим последствиям землетрясения. Сила толчков составила 6,6 балла по шкале Рихтера.

  26 декабря 2004 года в 00:58:55 землетрясение силой 8,9 балла по шкале Рихтера потрясло Юго-Восточную Азию. Это землетрясение заставило планету дрожать на своей оси. Толчки изменили наклон Земли и ускорили ее вращение на три микросекунды. Разлом в земной коре составил не менее 600 км. Землетрясение вызвало сильнейшее цунами.
  -----------

  Не слишком ли много совпадений?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.12.29 | Nemesis

   Це той же самий розлом кори.

   Лише прошлий рік землетрус був далі на Північ (в Ірані), а цей рік на півдні, під водою. Землетрус зрушив велику масу води, яка колом розійшлася від епіцентру та викликала те, що япанці звуть "цунамі".
   Взагалі циклічні речі зустричаються часто, слабо досліджені та ін.
   Тварини загинули, навіть при побіжному погляді на фотографії видно мертвих кіз, корів.
   Зараз ще не всі люди поховані, де там перейматися долею звірей.
 • 2004.12.29 | Nemesis

  Це пошук сенсацій.

  In India - as elsewhere - most of the victims were children and elderly people who were too weak to run or swim through the swirling waters.

  Що значить: в Індії, як і всюди, жертвами цунамі стали діти та старики, яки були слабки та не могли швидко втекти чи виплити з бурхливої води.
  Ерго: Здорова тварина може.

  "... The human bodies are mixed in with dead animals like dogs, fish, cats and goats," said Marine Colonel Buyung Lelana

  Тіла людей перемішано з мертвими тваринами: собаками, козами, кішками та рибами, каже полковник морської піхоти Буянг Лелана.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.12.30 | Анатолій

   Просто треба зрозуміти, що Земля - живий організм.

   Сьогодні друкується дуже багато джерел, які доводять не на релігійному, а на науковому рівні, що Земля - це жива істота, і що ця істота періодично оновлюється, змиваючи чи скидаючи весь накопичений на поверхні бруд. І перш за все духовний бруд. Саме зараз і почався такий період. Закінчиться він, як говорять Відичні тексти, десь у 2015 році. Але це вже буде нова Земля, з іншими планетарними полюсами і навіть з іншими континентами. На жаль, під час цього оновлення загине дуже багато людей, але сьогоднішня цивілізація не може протистояти силам стихій. Шкода, але той хто попереджений, той і озброєний. Треба вивчати древні тексти, які говорять про цикли Землі та катастрофи, що наближаються і робити висновки.
   Щодо того, що я знаю, то це те, що найменше в цьому оновленні постраждає Україна, бо саме українці є базисною нацією з якої піде шоста раса на Землі. Робіть висновки, панове українці. І закордонним українцям я раджу поступово, поки що ваш долар хоч трохи має вартість, купити квартиру в Києві чи у іншому місті і збирати манатки.
   Адже, кажу ще раз, попереджений - значить озброєний...
   Анатолій
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.01.02 | Davidoff

    Re: Просто треба зрозуміти, що Земля - живий організм.

    Анатолій пише:
    >> бо саме українці є базисною нацією з якої піде шоста раса на Землі. Робіть висновки, панове українці.

    То что вы тут пишете это мерзкие бредни!
    Не накличте на Украину горя. Когда эта залитая бандеровской тварью земля будет стираться с лица земли, пострадают и славные ее дети.
    Как вам не стындно.
    Вы хам и последняя тварь!
    Бандерлоги не имеют права называться Украиной.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.01.02 | Георгій

     Від модератора

     Пане Davidoff,

     По-перше, вітаю Вас на цій майданівській сторінці. По-друге, будь ласка, дотримуйтеся Правил цього форуму. Навіть і коли Вам дуже не подобаються висловлювання деяких дописувачів, не опускайтеся до персональних атак і лайки в їх адресу. Правилами це заборонено, і я, як модератор, буду просто змушений витерти повідомлення, які містять лайку чи атаки ad hominem. Крім того, запевняю Вас на підставі свого дуже довгого досвіду взаємодії з паном Анатолієм Кондратьєвим, що він тільки щасливий, коли на його адресу надсилають сердиті ремарки, і відповідає стократною лайкою. Якщо Ви реагуватимете на нього так, як Ви це зробили, він на кожну Вашу ремарку почепить свою, де буде обзивати Вас манкуртом, хозарином, юдою, сліпцем, зрадником, ворогом і т.д. Нам на цьому форумі такого не потрібно, тому прошу, сперечайтеся з ним ТІЛЬКИ ПО СУТІ піднятих питань, або не реагуйте на його повідомлення зовсім.

     Ще раз вітаю Вас на сторінці "Релігія та Духовність." З Новим роком Вас і всіх інших!

     Георгій Пінчук
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2005.01.02 | Davidoff

      Re: Від модератора

      Спасибо что откликнулся модератор, только вы еще не ответили мне на вопрос почему исчезали мои не злые, но конструктивные предложения и темы? Хочу так же заверить что в моих планах на этом форуме сначала не было желания ругаться. но меня тут по-другому не слушали и еще чаще- удаляли. Я воздержусь от ругательств. И от неконструктивных реплик, но обещайте, что хамов (и я в том числе) не будут разделять по взглядам. То есть если хам хамит как мне нравится, то я его не буду удалять, а если не нравиться- буду. Хамов нужно удалять всех без исключения. Но вот диалог удалять не стоит, сами от этого хомом становитесь.
      С уважением.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.01.03 | Анатолій

       Розмова Давідофа та Георгія і є розмовою двох хамів. Говоріть(-)

      • 2005.01.03 | Nemesis

       Давідофф, давайте розмовляти про майбутнє.

       В донецькому розділі є моя тема про Донбас. Доки жодної реакції. Чому б Вам не приєднатися?
      • 2005.01.03 | Георгій

       Re: Від модератора

       Davidoff пише:
       > Спасибо что откликнулся модератор,
       (ГП) Прошу.

       > только вы еще не ответили мне на вопрос
       (ГП) А Ви мені ніяких питань і не задавали...

       > почему исчезали мои не злые, но конструктивные предложения и темы?
       (ГП) Я не знаю. Питайте адміністраторів "Майдану" (пп. Свистович, Бабай і Технар). Пишіть на адресу "maidan@maidan.org.ua" або "technar@maidan.org.ua," або надсилайте повідомлення на сторінку, яка називається "Без Правил." На тематичних сторінках, згідно з нашими правилами, питання модерації форуму не обговорюються.

       > Хочу так же заверить что в моих планах на этом форуме сначала не было желания ругаться. но меня тут по-другому не слушали и еще чаще- удаляли. Я воздержусь от ругательств. И от неконструктивных реплик, но обещайте, что хамов (и я в том числе) не будут разделять по взглядам. То есть если хам хамит как мне нравится, то я его не буду удалять, а если не нравиться- буду. Хамов нужно удалять всех без исключения. Но вот диалог удалять не стоит, сами от этого хомом становитесь.
       (ГП) Я взагалі МАЙЖЕ ніколи не видаляю повідомлень. Видаляв за всю історію свого модераторства може разів 5-6 (за майже 3 роки), і те тільки тоді, коли повідомлення складалися з найбрутальніших матюків, або коли вони не містили нічого, крім дуже довгого передруку з якоїсь дискусійної групи, вирваного з контексту і повністю позбавленого логіки. Що стосується поглядів тієї чи іншої особи, то тут у нас повний плюралізм. Сюди пишуть атеїсти, агностики, неоязичники, православні, католики, протестанти, богошукачі, словом - хто завгодно. Всіх однаково ласкаво просимо і ні проти кого не дискримінуємо, аби зміст був цікавий і правила виконувалися.

       > С уважением.
       Взаємно, --ГП
    • 2005.01.04 | Анатолій

     Пане Давид-оф, дякую за те, що назвали мене патріотом!

     (Давид-оф)Когда эта залитая бандеровской тварью земля будет стираться с лица земли, пострадают и славные ее дети.
     Как вам не стындно.
     Вы хам и последняя тварь!
     Бандерлоги не имеют права называться Украиной.

     (Анатолій) Пане Давид-оф, дякую Вам, що Ви назвали мене іменем справжнього патріота України, іменем Степана Бандери. Я, на жаль, ще так мало зробив для України, що сприймаю це за величезний аванс. І, між іншим, я дуже гордий, що є співвітчизником справжнього патріота України - Степана Бандери.
     Як я розумію, Ви себе вважаєте за послідовника царя Юдеї Давида. ОК, це Ваша приватна справа. Чи може Ви себе вважаєте за Власовця, то ж я Вас і з цим також поздоровляю.
     На відміну від Вас, я вважаю, що земля, що породила Власова, має право на існування, так само як і земля, що породила юдейського Давида.
     Анатолій.
    • 2005.01.24 | Рибалка

     Re: Просто треба зрозуміти, що Земля - живий організм.

     Davidoff пише:
     [..]
     > То что вы тут пишете это мерзкие бредни!
     > Не накличте на Украину горя. Когда эта залитая бандеровской тварью земля будет стираться с лица земли, пострадают и славные ее дети.
     > Как вам не стындно.
     > Вы хам и последняя тварь!
     > Бандерлоги не имеют права называться Украиной.

     Ви хоч зрозуміли, що понаписували? Почитайте історію, познайомтеся з Бандерою, хто він, що зробив. Тоді повертайтеся і просіть вибачення. Не треба помножувати невігластво.
   • 2005.01.10 | Социст

    Re: Просто треба зрозуміти, що Земля - живий організм.

    Розуміння не вистачить, бо в світі без єдности апокаліпсис неминучий. Хоч, звичайно, без розуміння життя Землі кожен її подих виглядає людським апокаліпсисом. Але не треба шукати зовнішніх ознак того, що людство на порозі історичної розвилки: або ми в єдності, або Райх в небі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2005.01.21 | Nemesis

  Екологи в "размєшатєльствє", або Що роблять слони на пляжі?!

  Непомітно пройшли мої 15 хвилин слави на цьому форумі. А ці 15 хвилин були обіцяни мені самим Енді Вархолом, майже земляком (за походженням його батьки русини з Словаччині, село Мікове)!
  Хто був правий? Невідомий нікому Nemesis, чи Reuters? Проблеми, проблеми...
  А тут якраз Ройтерс вигулькнув з спростуванням попередньої сенсації про чудеса з тваринами!
  Виявляється з 150 тисяч гектарів національного парка Яла лише менш ніж 300 гектарів було затоплено під час цунамі, та ще ці 300 гектарів припадають на райони, куди дикі тварини і без цунамі мало забігають: пляж та околиця пляжа (це лише в мультиках тигри та слони загоряють на пляжі).

  15 Jan 2005 10:46:40 GMT

  COLOMBO, Jan 15 (Reuters) - Wildlife in Sri Lanka's biggest national park survived last month's tsunami, but it was probably keen senses and the lay of the land rather than any mysterious instinct for danger that enabled animals to scamper to safety.

  Дикі тварини в найбільшому національному парку Шрі Ланки пережили цунамі завдяки доброму слуху та розташуванню парка, а не загадковим інстинктам.

  Kariyawasam said he thought the mangroves on parts of Yala's coast had cushioned the impact along with coral reefs and sand dunes.
  "That was one reason why the water did not flow further inland, which would have been disastrous for wildlife," he said.
  The tsunami swamped about 300 hectares of Yala, which covers 150,000 hectares of jungle.

  Каріявасам (співробітник парка) сказав, що він думає, що зарослі мангрова на узберіжжі, разом з кораловими рифами та піщаними дюнами змогли загальмувати хвилю.
  "Це пояснює, чому вода не досягла середини парка, це б було катастрофою для тварин".
  Хвиля цунамі покрила приблизно 300 гектарів парка Яла, який займає 150.000 гектарів джунглей.

  http://www.alertnet.org/thenews/newsdesk/COL264230.htm?_lite_=1


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua