МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Українським "нативістам" (неоязичникам) про християнство і комун

01/18/2005 | Георгій
Панове,

Хочу відкрити з вами дискусію з приводу недавно написаного пані Лід, що, мовляв, християнство і комунізм мають спільні постулати.

Чи ви дійсно так думаєте? Пане Анатолію, Вільнодуме, Лід, Соше, Вій, інші, хто стоїть за "рідну віру і т.п." - чи ви дійсно серйозно вірите у цю тезу?

На мою думку, ця теза абсолютно фальшива. Вона просто не витримує ніякої критики.

Комунізм у тому вигляді, в якому він став розповсюджуватися в європейських країнах і в Російській імперії наприкінці 19-го і на початку 20-го сторіччя, це, фактично, вчення Маркса та Енгельса, трохи модифіковане Леніним. Що ж у цьому вченні спільне з ученням Христа?

По-перше, марксистький варіант "комунізму" - це передусім суто МАТЕРІАЛІСТИЧНА філософія. Він цілковито базується на положенні, що у всесвіті не існує нічого, крім матерії - "об"єктивної реальності, даної нам через почуття" (Ленін). Усі класики марксизму - сам Маркс, Енгельс, Ленін - дуже гаряче відстоювали цю матеріалістичну філософську концепцію. Коли такі марксисти, як Богданов і Луначарський зробили дуже слабеньку, нерішучу спробу сказати, що марксизм може співіснувати зі світобаченням, яке не обов"язково мусить бути матеріалістичним, Ленін і інші лідери марксистського руху дуже жорстко їм заперечили (див. "Матеріалізм і емпіріокритицизм" Леніна). Іншими словами, стояти на позиціях марксизму і не бути з філософської точки зору матеріалістом НЕМОЖЛИВО. Щодо християнства, то ситуація тут зовсім протилежна. Християнство є теїстичною релігією, тобто релігією, яка передусім вчить людей вірі в існування БОГА. Бог, ЗА ВИЗНАЧЕННЯМ, НЕ Є матерією - Він, за найфундаментальнішими християнськими постулатами, є ТВОРЦЕМ (або "автором") матерії. Панове, подумайте: як же можна казати, що А і Б є одним і тим самим, коли А і Б мають абсолютно інше світоглядне підгрунтя, діаметрально протилежні уяви чи вірування про реальність, яка нас оточує?

По-друге, марксистський варіант "комунізму" постійно і дуже сильно наголошує на історично-КЛАСОВОМУ принципі. За Марксом і його послідовниками, вся історія людства є історією боротьби класів (див. перший розділ "Комуністичного маніфесту"). Класи розуміються як великі угрупування людей, членство в яких є детермінованим відношенням певної людини до засобів виробництва. Наприклад, в античному суспільстві, де головним засобом виробництва були раби, існує два класи - рабів і рабовласників. Класи, за Марксом і його послідовниками, є завжди антагоністичними один одному, знаходяться у стані постійної боротьби. Нічого подібного не фігурує у християнській концепції. За Христом, людина може мати власність, належати до певних угрупувань, тощо; але НЕ ЦЕ *ВИЗНАЧАЄ* людину; людину визначає не надбання чи належність до класів, а її "душа," її "серце," її внутрішній світ, її духовна спрямованість, зокрема суто духовні ідеали віри, надії і любові. Лозунг марксистів, який безпосередньо витікає з їх розуміння класів як головної людс;кої детермінанти - "Пролетарі всіх країн, єднайтеся!" (тому що за марксистською концепцією, всі пролетарі мають однакову мету, однакові інтереси, однакову ментальність і т.д.). Лозунг християн, який безпосередньо витікає з ЇХ (християн) розуміння головної людської детермінанти - "Полюбімо один одного, як Христос любив!" Хіба різниця не відчутна???

Можна наводити ще ДЕСЯТКИ прикладів, де комуністична (або марксистська) доктринальна система розходиться з християнською на 180 градусів. Чому ж ви, панове, продовжуєте мусувати безглузде, абсурдне твердження про тотожність цих двох доктринальних систем?

Заздалегідь вдячний за ваші відповіді, і дуже прошу не лаятися (і я не буду).

Георгій

Відповіді

 • 2005.01.18 | Социст

  Пан Георгій зробив свій перший крок.


  Вивчайте його драбину!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.01.18 | Георгій

   Я просто щиро питаю і хочу конкретної відповіді (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.01.19 | Анатолій

    Пане Георгію, давайте почнемо з іншого...

    А починати треба, перш за все, з того, що треба дещо признати.
    1. Признати те, що Ви, пане Георгію, використовуєте хибну термінологію. Цю термінологію Ви використовуєте саме для того, щоб вкусити людей, які щиро з Вами спілкуються і щиро хочуть Вам допомогти. Допомогти хочуть, перш за все тому, що саме Ви зараз знаходитеся на тій межі, яка Вас відділяє від шляху розуму та добра і шляху догматів та зла. Адже Ви пам"ятаєте, я гадаю, про дату 47 років +200 днів, пам"ятаєте... Так от, людей, які пояснюють дещо тут на форумі Ви по-хамськи, по-комуністичному, називаєте "неоязичниками", не бажаючи сприймати навіть те, що це слово означає. А "язичник" означає ні багато, ні мало - людину, що говорить іншими язиками; людину, що сприймає дійсність не як нормальна; людину, що має спотворену свідомість. Тобто, говорячи "неоязичник", Ви називаєте людину "неоіншомовний", "неопридурок", "неонедолугий". Особисто я не сильно хвилююся за те, що Ви мене так обзиваєте, бо я розумію і знаю, що релігійний, а рівно комуністичний догмат задля досягнення мети допускає будь-яке хамсто, будь-яке свинство, будь-яку підтасовку.
    2. Так, завуальовано, комуністична ідеологія не є подібною до релігійної. Але це тільки на перший погляд. І в цій співбесіді, я Вас прошу, давайте відставимо ім"я Ісус, тому що ми з вами говоримо про зовсім різних ісусів. Ви говорите про демонізований юдо-християнством церковний фетиш. Я ж говорю про особу з надприродними можливостями, але це є духовні, і ніяк не релігійні чи юдо-християнські можливості. Відставимо у своїх спілкуваннях ім"я Ісуса ще й тому, що я особисто знаю декілька осіб зі схожими надприродними можливостями, але, слава богу, до них не доходять руки юдо-християнських релігійних діячів, і тому вони є досить чистими і не забрудненими, як це зроблено з іменем Ісуса. Так от, "ВІРА", про яку Ви та інші релігійні особи тут і скрізь говорите, за визначенням є БЕЗДОКАЗОВИМ СПРИЙНЯТТЯМ ІНФОРМАЦІЇ. І не інакше. От юдо-християнство і пропагує отаке бездоказове сприйняття людьми будь-якої інформації, в тому числі і про Духовні закони. Хіба не так робила і юдо-комуністична верхівка. Так, так - юдо-комуністична. Бо саме особи жидівської національності творили революцію в колишній Росії, бо саме особи жидівської національності, стоячи тоді на владних верхівках, втовкмачували людям БЕЗДОКАЗОВУ ІНФОРМАЦІЮ про комуністичне, читай райське, майбутнє народу. Хіба, скажете, не так?
    3. Духовність - це перш за все ЗНАННЯ ТА НЕУХИЛЬНЕ ВИКОНАННЯ ЗАКОНІВ ТОНКОГО (БОЖЕСТВЕННОГО) СВІТУ. Не більше, і не менше. То хіба не юдо-0більшовизм та юдо-християнство стояли та стоять на сторожі, щоб не дати людям ці знання, а дати людям, перш за все, юдо-комуністичний, читай юдо-християнський, догмат про "спасіння" у комуністичному майбутньому?
    4. Щодо досягнення мети юдо-комунізмо та юдо-християнством. Не буду довго говорити, але з історії, я гадаю, Ви знаєте і про юдея Торквемаду, і про юдея Беренштейна, і про напівкровку Бланка і про єзуїтських напівкровок, які чисто тотожними методами - залякуванням, голдодоморами, відвертим вбивством та сіянням СТРАХУ на землі впроваджували свої юдо-комуністичні та тотожні юдо-християнські догмати в невинні голови людей. Що, не згодні?
    5. І юдо-більшовики, і юдо-християни є служками одного господаря, одного Господа -КНЯЗЯ СВІТУ ЦЬОГО. Якщо не вірите, читайте Івана -8-44.
    Бувайте і зрозумійте. А не зрозумієте, туди Вам і дорога. Час Ваш вже закінчується...
    Анатолій
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.01.19 | Георгій

     Re: Пане Георгію, давайте почнемо з іншого...

     Анатолій пише:
     > А починати треба, перш за все, з того, що треба дещо признати.
     > 1. Признати те, що Ви, пане Георгію, використовуєте хибну термінологію. Цю термінологію Ви використовуєте саме для того, щоб вкусити людей, які щиро з Вами спілкуються і щиро хочуть Вам допомогти.
     (ГП) Я зовсім ніякого бажання нікого кусати не маю, повірте мені.

     >Допомогти хочуть, перш за все тому, що саме Ви зараз знаходитеся на тій межі, яка Вас відділяє від шляху розуму та добра і шляху догматів та зла. Адже Ви пам"ятаєте, я гадаю, про дату 47 років +200 днів, пам"ятаєте... Так от, людей, які пояснюють дещо тут на форумі Ви по-хамськи, по-комуністичному, називаєте "неоязичниками", не бажаючи сприймати навіть те, що це слово означає. А "язичник" означає ні багато, ні мало - людину, що говорить іншими язиками; людину, що сприймає дійсність не як нормальна; людину, що має спотворену свідомість. Тобто, говорячи "неоязичник", Ви називаєте людину "неоіншомовний", "неопридурок", "неонедолугий".
     (ГП) Та нічого подібного. Слово "язичники" (по-грецьки "етне") означає людей, які дотримуються своїх етнічних, національних релігій.

     > Особисто я не сильно хвилююся за те, що Ви мене так обзиваєте, бо я розумію і знаю, що релігійний, а рівно комуністичний догмат задля досягнення мети допускає будь-яке хамсто, будь-яке свинство, будь-яку підтасовку.
     (ГП) Ну добре, спеціально для Вас буду використовувати інший термін. Підкажіть, який саме. Я готовий. :)

     >2. Так, завуальовано, комуністична ідеологія не є подібною до релігійної. Але це тільки на перший погляд. І в цій співбесіді, я Вас прошу, давайте відставимо ім"я Ісус, тому що ми з вами говоримо про зовсім різних ісусів. Ви говорите про демонізований юдо-християнством церковний фетиш. Я ж говорю про особу з надприродними можливостями, але це є духовні, і ніяк не релігійні чи юдо-християнські можливості.
     (ГП) Згідний, що не "юдо-християнські." Христос, за нашою вірою, мав загальнолюдські риси: Він був добрий, людяний, мужній, стійкий у випробовуваннях, здатний на любов і самопожертву. Дійсно, що ж тут "юдо-християнського..."

     >Відставимо у своїх спілкуваннях ім"я Ісуса ще й тому, що я особисто знаю декілька осіб зі схожими надприродними можливостями, але, слава богу, до них не доходять руки юдо-християнських релігійних діячів, і тому вони є досить чистими і не забрудненими, як це зроблено з іменем Ісуса. Так от, "ВІРА", про яку Ви та інші релігійні особи тут і скрізь говорите, за визначенням є БЕЗДОКАЗОВИМ СПРИЙНЯТТЯМ ІНФОРМАЦІЇ. І не інакше. От юдо-християнство і пропагує отаке бездоказове сприйняття людьми будь-якої інформації, в тому числі і про Духовні закони.
     (ГП) Не зовсім. Ви маєте рацію в тому, що є речі, які, згідно з нашою вірою, не потребують емпіричного підтвердження. Наприклад, ми, коли говоримо про Бога, не маємо на увазі якийсь об'єкт, що його можна побачити за допомогою телескопа чи мікроскопа. У цьому полягає різниця між релігією та наукою. Природничі науки мають справу ТІЛЬКИ з тим, що може бути підтверджене емпіричним шляхом (через органи почуттів). Релігійні положення іноді аксіоматичні, вони не потребують застосування органів почуттів. Але Ви помиляєтеся щодо вимоги "бездоказового сприйняття БУДЬ-ЯКОЇ інформації." Усі християнські церкви вчать людей шукати істину - як казав Христос, "питати, шукати, стукати." Християни не шукають емпіричних доказів існування Бога, але вони щиро і наполегливо шукають кращого розуміння проявів Його дії у світі, що нас оточує: в природі, культурі, історії, філософії, персональному і родинному житті, тощо.

     > Хіба не так робила і юдо-комуністична верхівка. Так, так - юдо-комуністична. Бо саме особи жидівської національності творили революцію в колишній Росії, бо саме особи жидівської національності, стоячи тоді на владних верхівках, втовкмачували людям БЕЗДОКАЗОВУ ІНФОРМАЦІЮ про комуністичне, читай райське, майбутнє народу. Хіба, скажете, не так?
     (ГП) Ніхто не сперечається з тим, що серед керівників так званої комуністичнної революції в Росії було дуже багато євреїв. Але ж до чого тут християнство? І Ленін, і Зінов'єв, і Троцький, і Ярославський, і інші провідники першого покоління революції були затятими АНТИ-християнами. Ярославський (Губельман), який у 1930-і роки став народним комісаром землеробства, у 1920-і роки очолював так званий Союз Войовничих Безбожників. Ця організація відповідала за масову руйнацію християнських церков, арешти, тортури і страти (або, у кращому випадку, висилку) діячів Церкви, і т.д. Так що що б вони там не "бездоказово втовкмачували," суть їх втовкмачування була ПРОТИЛЕЖНА християнській вірі.

     > 3. Духовність - це перш за все ЗНАННЯ ТА НЕУХИЛЬНЕ ВИКОНАННЯ ЗАКОНІВ ТОНКОГО (БОЖЕСТВЕННОГО) СВІТУ. Не більше, і не менше. То хіба не юдо-0більшовизм та юдо-християнство стояли та стоять на сторожі, щоб не дати людям ці знання, а дати людям, перш за все, юдо-комуністичний, читай юдо-християнський, догмат про "спасіння" у комуністичному майбутньому?
     (ГП) Ну Ви знову змішуєте до купи дві зовсім протилежні речі. Комуністичний ідеал - це успіх у класовій боротьбі, захоплення "пролетаріатом" (а точніше, компартійною номенклатурою) абсолютної влади, підкорення всього людства цій владі. Розмови про майбутній комунстичний рай в комуністичній пропаганді - не більше як димова завіса, цукерочок для дурнів. Християнський ідеал - зміна власного серця, відмова від руйнівного шляху ворожнечі, насильства, брехні, самовозвеличення і перехід на шлях любові та служіння ближньому. І це так зване "спасіння" християнстві має своєрідну діалектику. Воно і прийде, і ВЖЕ прийшло. Воно не примара, а реальність.

     > 4. Щодо досягнення мети юдо-комунізмо та юдо-християнством. Не буду довго говорити, але з історії, я гадаю, Ви знаєте і про юдея Торквемаду, і про юдея Беренштейна, і про напівкровку Бланка і про єзуїтських напівкровок, які чисто тотожними методами - залякуванням, голдодоморами, відвертим вбивством та сіянням СТРАХУ на землі впроваджували свої юдо-комуністичні та тотожні юдо-християнські догмати в невинні голови людей. Що, не згодні?
     (ГП) Так дуже багато хто з людей сіяв страх і вбивав у невинні голови певну ідеологію. Турки-османи це робили, звідси з'явилися "єні чері" - хлопчики з полонених слов'ян, силоміць навернені до ісламу і вирощені в ненависті до всього не-турецького. Японці винищили корінне населення острова Хоккайдо (айнів), а маленьку купку тих, хто залишився, силоміць перетворили у японців. Багато таких прикладів по всій земній кулі. Ні єврейське походження, ні християнська віра тут ні до чого. Просто людська історія - жахлива, кривава, повна зла, насильства, людських амбіцій, бажання влади. Християни це знають і саме тому кажуть, що їх Церква "не від світу цього."

     > 5. І юдо-більшовики, і юдо-християни є служками одного господаря, одного Господа -КНЯЗЯ СВІТУ ЦЬОГО. Якщо не вірите, читайте Івана -8-44.
     (ГП) У цьому вірші йдеться про фарисеїв, тобто нещирих, лицемірних людей. Не треба, як кажуть галичани, робити з тата вар'ята, а з Христа антисеміта.

     > Бувайте і зрозумійте. А не зрозумієте, туди Вам і дорога. Час Ваш вже закінчується...
     (ГП) Дякую за турботу.

     > Анатолій
     --Георгій
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2005.01.19 | Анатолій

      Юдо-християнство чи комунізм...

      Юдо-християнство чи комунізм.
      Багато розумних людей, в т.ч. і пані Лід на цьому форумі, звернули свою увагу на повну тотожність комунізму та християнства. Їх зародження, поява на світовій арені, стратегія і тактика, їхній прогрес та поширення впливу на світову історію викликали здивування людей своєю тотожністю. Все, що є “позитивного” в християнстві можна віднайти і в комунізмі, і навпаки. І комунізм, і християнство, як близнята схожі між собою, але, за висловом М. Бердяєва, “на протилежних полюсах”.
      Нижче наводяться конкретні приклади їх тотожності.
      - Перша і головна тотожність – в їхньому інтернаціоналізмі та анти державності. Тому годі сподіватися Української державності як від комуністів, так і від юдо-християн.
      - Друга тотожність. І комунізм, і юдо-християнство обіцяють людям рай, одні на землі, другі на небі, але в дійсності домагаються тільки влади, і, здобувши цю владу, проливають кров мільйонів невинних людей – перші в ім.”я побудови комуністичного суспільства; другі (інквізиція) в ім.”я спасіння безсмертної душі.
      - Третя тотожність. І комуністи, і юдо-християни без кінця діляться на смертельно ворогуючі між собою секти, перші покликаються на Карла Маркса, другі на т.з. святе письмо, і замість любові та солідарності сіють ненависть та ворожнечу.
      - Четверта тотожність. І комунізм, і юдо-християнство убивають в людині індивідуальність і паралізують їхню діяльність, тобто змагання до прогресу. Новий Заповіт у його компілятивній формі навчає: “Отож не журіться кажучи: Що будемо їсти? Або що будемо пити? Або чим зодягнемося? Про все це побиваються погани”. (Мат. 6.31-32). Таким чином, всяка діяльність, з точки зору юдо-християнства, є гріх.
      - П’ята тотожність. Як комунізм, так і християнство вимагають від своїх, вірних сповіді, тобто признати свої власні “гріхи”: перші – для пом’якшення кари, другі для забезпечення раю.
      - Шоста тотожність. Переслідування тих проявів культури, які не вкладаються в ідеологічні рамки юдо-християнства. Докази? – І комунізм, і юдо-християнство від самого свого зародження ведуть індекс заборонених книжок.
      - Сьома тотожність. Комунізм та юдо-християнство розвиваються не еволюційним шляхом, тобто самозбагачення, а навпаки, шляхом само цензурного вихолощення, тобто самоозлидення. Наприклад: ви ніде не побачите офіційного підручника з історії католицької церкви, як наче цієї історії зовсім не було. До речі, ці історії пишуть одні проти інших ворогуючі секти, викриваючи, таким чином, свою злочинну діяльність проти всього людства. Одиноке, що можуть собі дозволити офіційно якась більша чи менша секта (бо в очах католиків ортодокси - це єретична секта, в очах УПЦМП – УПЦКП – це єретична секта, і навпаки) – це “Життя святих”. І то кожне видання строго цензурується, бо час від часу деяких “святих” доводиться з різних причин викидати з свого пантеону. Наприклад: св. Юрія, Миколу, Варвару на тій підставі, що вони ніколи не існували як історичні особи.
      - Восьма тотожність. Комуністи вирішують свої проблеми на партійних з”їздах, юдо-християни – на т.з. вселенських соборах.
      - Дев’ята тотожність. Окрім спеціальних таємних шпигунів, комунізм для поширення своїх впливів широко застосовує т.з. “дорадників”, юдо-християни – “місіонерів”.
      - Десята тотожність. Як комунізм, так і юдо-християнство бачать залог свого успіху на майбутнє у молодому підростаючому поколінні, “малих сіх”, шляхом відповідного виховання. Тут криється причина постійних “чисток” старшого покоління як в тих, так і в других. Не треба забувати, що і комунізм, і юдо-християнство витворилися в жидівському середовищі і ловко накинуті іншим народам, так що все людство борсається між Сцілою комунізму та Харибдою юдо-християнства. В юдо-християнстві людина ніщо перед богом, в комунізмі людина ніщо перед суспільством.
      Далі буде.
      Анатолій
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.01.19 | Георгій

       Re: Юдо-християнство чи комунізм...

       Анатолій пише:
       > Юдо-християнство чи комунізм.
       > Багато розумних людей, в т.ч. і пані Лід на цьому форумі, звернули свою увагу на повну тотожність комунізму та християнства. Їх зародження, поява на світовій арені, стратегія і тактика, їхній прогрес та поширення впливу на світову історію викликали здивування людей своєю тотожністю. Все, що є “позитивного” в християнстві можна віднайти і в комунізмі, і навпаки. І комунізм, і християнство, як близнята схожі між собою, але, за висловом М. Бердяєва, “на протилежних полюсах”.
       (ГП) Не думаю, що Бердяєв мав на увазі реальний комунізм марксистсько-ленінського типу. Швидше він думав про ідеальний комунізм, щось на кшталт вчення Фур"є чи Сен-Сімона.

       > Нижче наводяться конкретні приклади їх тотожності.
       > - Перша і головна тотожність – в їхньому інтернаціоналізмі та анти державності. Тому годі сподіватися Української державності як від комуністів, так і від юдо-християн.
       (ГП) Але ж християнство зовсім не є "анти-державним." Просто для християнина найважливіше в житті - це дотримуватися Божих заповідей, тому, ЯКЩО держава змушує людину порушувати ці заповіді, християнин тихо, без помпи чи афектації, діє проти ТАКИХ (анти-Божих) державних настанов. Так було, наприклад, в Німеччині у 1933 році, коли багато німецьких християн виступило проти культу "арійської раси," проти мілітаризму, проти культу особи Гітлера і т.д. Німецькі пресвітеріани, зокрема, написали так звану Барменську декларацію, де відверто говорилося, що деякі гітлерівські закони німецькі християни вважають несправедливими і виконувати не збираються. Але це не правило. У більшості випадків християни дуже хороші громадяни своїх держав, прагнуть зразково виконувати всі закони і правила, тощо.

       > - Друга тотожність. І комунізм, і юдо-християнство обіцяють людям рай, одні на землі, другі на небі, але в дійсності домагаються тільки влади, і, здобувши цю владу, проливають кров мільйонів невинних людей – перші в ім.”я побудови комуністичного суспільства; другі (інквізиція) в ім.”я спасіння безсмертної душі.
       (ГП) Пане Анатолію, ну коли ж християни РЕАЛьНО "захоплювали владу" і "проливали кров мільйонів невинних людей"? ОСТАННьОЮ християнською теократією була пуританська колонія Плімут Рок у теперешньому штаті Масачусетс (перестала існувати у 1700-і роки). Ви говорите про "дела давно минувших дней, преданья стариньі глубокой" (Пушкін). ЗАРАЗ християни - за винятком хіба що малесенької купки ультраконсервативних євангельників США - зовсім не прагнуть державної влади. Християнські церкви спокійно існують у найрізноманітніших державах, і цілком щасливі, коли виконується принцип відокремлення церкви від держави.

       > - Третя тотожність. І комуністи, і юдо-християни без кінця діляться на смертельно ворогуючі між собою секти, перші покликаються на Карла Маркса, другі на т.з. святе письмо, і замість любові та солідарності сіють ненависть та ворожнечу.
       (ГП) І це вже не так. Різні церкви дійсно існують, але ворожнечі між ними насправді вже дуже мало. Іде потужний екуменічний рух. Різні церкви придивляються одна до другої, вивчають традиції одна одної, і часто заключають одна з одною релігійні союзи (наприклад, у стані такого союзу у США зараз існують єпископали, лютерани і пресвітеріани). Іноді церкви навіть повністю зливаються, наприклад у США у 1970-і роки більше 20 різних дрібних методистських церков злилося в одну Об"єднану Церкву методистів. У 1983 році в одну церкву злилися дві пресвітеріанські церкви, і зараз існує одна, єдина Пресвітеріанська Церква США. Справжнього доктринального грунту для "ненависті і ворожнечі" у християн зовсім нема. Ми всі віримо в одного Христа, визнаємо одне Хрищення, поділяємо одні і ті самі морально-етичні переконання. Різні християнські деномінації - це не стільки різні вчення, скільки різні АКЦЕНТИ або відтінки одного і того ж самого вчення. Наприклад, у лютеран "акцент" більше "антропоцентричний" (яким чином ЛЮДИНА може знайти Божу благодать?), тоді як у кальвіністів-пресвітеріан цей акцент більш "теоцентричний" (як БОГ дає благодать Своїм обранцям?). Але це дійсно тільки акценти, тому що лютерани не заперечують Божої суверенності, так само як і пресвітеріани не заперечують людського прагнення до благодаті.

       > - Четверта тотожність. І комунізм, і юдо-християнство убивають в людині індивідуальність і паралізують їхню діяльність, тобто змагання до прогресу. Новий Заповіт у його компілятивній формі навчає: “Отож не журіться кажучи: Що будемо їсти? Або що будемо пити? Або чим зодягнемося? Про все це побиваються погани”. (Мат. 6.31-32). Таким чином, всяка діяльність, з точки зору юдо-християнства, є гріх.
       (ГП) Ні. Христос ніколи не казав, "нічого не робіть." Він дійсно казав, "НЕ ЖУРІТьСЯ." Робіть, працюйте, будьте наполегливими, творчими особами - але не переймайтеся вашими матеріальними надбаннями чи посадою, не робіть із цього культу. Це дуже мудрий принцип, він прекрасно спрацьовує в усіх сферах людського життя. Ті, хто його не виконують, дуже часто стають жертвами консумеризму (тобто скаженіють, прагнучи мати все більше і більше матеріальних благ) або власної пихи, амбіцій, честолюбства і т.д.

       > - П’ята тотожність. Як комунізм, так і християнство вимагають від своїх, вірних сповіді, тобто признати свої власні “гріхи”: перші – для пом’якшення кари, другі для забезпечення раю.
       (ГП) Зараз християнські церкви майже ніколи не *вимагають* від людини покаяння. Заохочують - так, тому що людині дійсно стає після цього краще, але не вимагають. І кари ніякої церкви не використовують. Ми віримо, що всі люди недосконалі, всі помиляються і всі однаково потребують Христової любові. Спасіння людини не в зразковій поведінці і не в битті себе у груди за скоєні гріхи, а у щирому прагненні стати кращим, новим створінням, подібним до Христа.

       > - Шоста тотожність. Переслідування тих проявів культури, які не вкладаються в ідеологічні рамки юдо-християнства. Докази? – І комунізм, і юдо-християнство від самого свого зародження ведуть індекс заборонених книжок.
       (ГП) Це знову "дела давно минувших дней." Зараз, навпаки, християнські церкви ЗАОХОЧУЮТь людей читати якомога більше різної літератури. Я в моїй пресвітеріанській церкві є старійшиною і працюю у Комітеті християнської освіти, але мені чомусь навіть і не відомо рівно нічого про якісь "індекси заборонених книжок." Звідки Ви взяли про ці "індекси?"

       > - Сьома тотожність. Комунізм та юдо-християнство розвиваються не еволюційним шляхом, тобто самозбагачення, а навпаки, шляхом само цензурного вихолощення, тобто самоозлидення. Наприклад: ви ніде не побачите офіційного підручника з історії католицької церкви, як наче цієї історії зовсім не було. До речі, ці історії пишуть одні проти інших ворогуючі секти, викриваючи, таким чином, свою злочинну діяльність проти всього людства. Одиноке, що можуть собі дозволити офіційно якась більша чи менша секта (бо в очах католиків ортодокси - це єретична секта, в очах УПЦМП – УПЦКП – це єретична секта, і навпаки) – це “Життя святих”. І то кожне видання строго цензурується, бо час від часу деяких “святих” доводиться з різних причин викидати з свого пантеону. Наприклад: св. Юрія, Миколу, Варвару на тій підставі, що вони ніколи не існували як історичні особи.
       (ГП) "Житія" читають тільки православні. Про католиків не знаю, а протестанти взагалі ніяких особливих "святих" не визнають (для нас святий - це просто вірний християнин, ніхто нікого "офіційно" не канонізує). А історії церков у бібліотеках є. Я Вам трохи пізніше спеціально підшукаю бібліографію.

       > - Восьма тотожність. Комуністи вирішують свої проблеми на партійних з”їздах, юдо-християни – на т.з. вселенських соборах.
       (ГП) Та ті собори вже більше 1000 років не збираються...

       > - Дев’ята тотожність. Окрім спеціальних таємних шпигунів, комунізм для поширення своїх впливів широко застосовує т.з. “дорадників”, юдо-християни – “місіонерів”.
       (ГП) Отакої. Чим же місіонер шпигун? :)

       > - Десята тотожність. Як комунізм, так і юдо-християнство бачать залог свого успіху на майбутнє у молодому підростаючому поколінні, “малих сіх”, шляхом відповідного виховання. Тут криється причина постійних “чисток” старшого покоління як в тих, так і в других.
       (ГП) Турбота про молоде покоління - це природня річ. Але я не знаю ні про які "чистки" старших поколінь християн. У моєму церковному самоуправлінні (так званій "сесії" старійшин) працюють люди всіх вікових категорій, від 25 до 85.:)

       >Не треба забувати, що і комунізм, і юдо-християнство витворилися в жидівському середовищі і ловко накинуті іншим народам, так що все людство борсається між Сцілою комунізму та Харибдою юдо-християнства. В юдо-християнстві людина ніщо перед богом, в комунізмі людина ніщо перед суспільством.
       (ГП) Християнство не вчить, що людина є "ніщо" перед Богом. Навпаки, Євангелія від Івана каже, що Бог "так полюбив світ (тобто людей), що віддав Сина Свого однонародженого, щоби всякий... мав вічне життя." Якби людина була "ніщо," чого б то Богові було піклуватися про ВІЧНЕ життя цієї людини?

       > Далі буде.
       (ГП) Добре. Поки що мій висновок такий, що Ви дуже мало знаєте про сучасне, реальне християнство і живитеся переважно дуже застарілими відомостями.

       > Анатолій
       --Георгій
 • 2005.01.20 | P.M.

  Людині треба довіряти, а вірити треба у Бога.

  Георгій пише:
  > Хочу відкрити з вами дискусію з приводу недавно написаного пані Лід, що, мовляв, християнство і комунізм мають спільні постулати.

  Багато людей, і це не обов'язково прихильники рунвіри, вважають, що християнство і комунізм мають спільні інтелектуальні коріння. Чому ж такі думки мають місце, попри усі ці очевидні розбіжності, наведені у вашому дописі. Яка ж причина цих думок..
  Як на мене, подібні погляди насамперед залежать від стану душі самої людини. Від того, якою людина себе бачить і розуміє у цьому земному житті, як нею оцінюються людські можливості у формуванні цього життя.

  Спорідненість християнства і комунізмму багато людей вбачає в подібності декларованих життєвих принципів, тобто бути добрим, людяним, стати досконалим у своїй життєвій поведінці.
  Проте сповідування окремих подібних принципів аж ніяк не означає спільності християнства і комунізму.
  Кардинальною різницею між цими двома вченнями є визначення можливостей людини. Християнство зводитья до того, що людина у своєму матеріальному (смертному, гріховному) тілі ніколи не стане досконалою. Лише з вірою у Бога людина має шанс у майбутньому (після своєї фізичної смерті) стати досконалою особою, злившись воєдино з Всевишнім, залишаючись при тому самою собою.
  Християнство вважає, що не можна творити собі кумирів і не можна робити з людини божества, якою б видатною вона не була. Говорячи про Івана Хрестителя, як найбільшого між народженими від жінок, в той же час Ісус каже: "Та найменший у Божому Царстві -- той більший за нього". Луки 7:28.
  В людину вірити не можна. Людині можна і треба довіряти, роблячи її тим самим кращою. Людину треба любити, незважаючи на її вчинки і поведінку. Але вірити можна тільки у Бога.

  Нажаль і серед деяких християн є такі, котрі вірять у божественні можливості земної людини, у її спосібності створити рай на землі. Утім подібні твердження немають нічого спільного з християнством. Це наука антихриста. Саме антихрист через різні лжевірування намагається довести, що матеріальне земне буття може бути досконалим, і тим самим оправдати свій непослух Богові. Треба бути духовним сліпцем, що би не бачити цієї підміни.

  Людина може вдосконалити свй побут, більш менш налагодити стосунки між собою, але це не принесе їй спокою, не вгамує її спраги -- спраги споживача, бо матеріальна сутність людини завжди нестиме у собі проблему ПОТРЕБИ. Врешті-решт будь-яке вдоволення людських потреб не обереже її від фізичної смерті.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.01.20 | Анатолій

   Панове Бабаї, Технарі, Білочки та мордератори, прошу вас усіх...

   ідіть,будь ласка, геть з цього форуму і не заважайте людям спілкуватися та доводити один одному щось, що вас всіх по-суті не цікавить. Ви як ті повії, куди вітер віє, туди ви і схиляєтеся. То в Анатолія "агітпроп", то в Георгія "агітпроп", то у Вільнодума "агітпроп", то в РМа "агітпроп".
   Панове, це наш, а не ваш агітпроп і своїми хозаро-татарськими ярликами, які ви навішуєте на постинги, ви просто заважаєте спілкуватися.
   Прошу вас всіх - ІДІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, ГЕТЬ І НЕ ЗАВАЖАЙТЕ.
   Анатолій
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.01.20 | Анатолій

    Юдо-християнство чи комунізм (повна стаття)!

    Юдо-християнство чи комунізм.
    Багато розумних людей, в т.ч. і пані Лід на цьому форумі, звернули свою увагу на повну тотожність комунізму та християнства. Їх зародження, поява на світовій арені, стратегія і тактика, їхній прогрес та поширення впливу на світову історію викликали здивування людей своєю тотожністю. Все, що є “позитивного” в християнстві можна віднайти і в комунізмі, і навпаки. І комунізм, і християнство, як близнята схожі між собою, але, за висловом М. Бердяєва, “на протилежних полюсах”.
    Нижче наводяться конкретні приклади їх тотожності.
    - Перша і головна тотожність – в їхньому інтернаціоналізмі та анти державності. Тому годі сподіватися Української державності як від комуністів, так і від юдо-християн.
    - Друга тотожність. І комунізм, і юдо-християнство обіцяють людям рай, одні на землі, другі на небі, але в дійсності домагаються тільки влади, і, здобувши цю владу, проливають кров мільйонів невинних людей – перші в ім.”я побудови комуністичного суспільства; другі (інквізиція) в ім.”я спасіння безсмертної душі.
    - Третя тотожність. І комуністи, і юдо-християни без кінця діляться на смертельно ворогуючі між собою секти, перші покликаються на Карла Маркса, другі на т.з. святе письмо, і замість любові та солідарності сіють ненависть та ворожнечу.
    - Четверта тотожність. І комунізм, і юдо-християнство убивають в людині індивідуальність і паралізують їхню діяльність, тобто змагання до прогресу. Новий Заповіт у його компілятивній формі навчає: “Отож не журіться кажучи: Що будемо їсти? Або що будемо пити? Або чим зодягнемося? Про все це побиваються погани”. (Мат. 6.31-32). Таким чином, всяка діяльність, з точки зору юдо-християнства, є гріх.
    - П’ята тотожність. Як комунізм, так і християнство вимагають від своїх, вірних сповіді, тобто признати свої власні “гріхи”: перші – для пом’якшення кари, другі для забезпечення раю.
    - Шоста тотожність. Переслідування тих проявів культури, які не вкладаються в ідеологічні рамки юдо-християнства. Докази? – І комунізм, і юдо-християнство від самого свого зародження ведуть індекс заборонених книжок.
    - Сьома тотожність. Комунізм та юдо-християнство розвиваються не еволюційним шляхом, тобто самозбагачення, а навпаки, шляхом само цензурного вихолощення, тобто самоозлидення. Наприклад: ви ніде не побачите офіційного підручника з історії католицької церкви, як наче цієї історії зовсім не було. До речі, ці історії пишуть одні проти інших ворогуючі секти, викриваючи, таким чином, свою злочинну діяльність проти всього людства. Одиноке, що можуть собі дозволити офіційно якась більша чи менша секта (бо в очах католиків ортодокси - це єретична секта, в очах УПЦМП – УПЦКП – це єретична секта, і навпаки) – це “Життя святих”. І то кожне видання строго цензурується, бо час від часу деяких “святих” доводиться з різних причин викидати з свого пантеону. Наприклад: св. Юрія, Миколу, Варвару на тій підставі, що вони ніколи не існували як історичні особи.
    - Восьма тотожність. Комуністи вирішують свої проблеми на партійних з”їздах, юдо-християни – на т.з. вселенських соборах.
    - Дев’ята тотожність. Окрім спеціальних таємних шпигунів, комунізм для поширення своїх впливів широко застосовує т.з. “дорадників”, юдо-християни – “місіонерів”.
    - Десята тотожність. Як комунізм, так і юдо-християнство бачать залог свого успіху на майбутнє у молодому підростаючому поколінні, “малих сіх”, шляхом відповідного виховання. Тут криється причина постійних “чисток” старшого покоління як в тих, так і в других. Не треба забувати, що і комунізм, і юдо-християнство витворилися в жидівському середовищі і ловко накинуті іншим народам, так що все людство борсається між Сцілою комунізму та Харибдою юдо-християнства. В юдо-християнстві людина ніщо перед богом, в комунізмі людина ніщо перед суспільством.
    Цікаво, що при всіх спробах жодному політичному письменникові не вдалося коротко,
    чітко і вичерпно схарактеризувати комунізм. Те саме з християнством: окрім віри в ефемерного бога, можна знайти брехню, вірніше сказати “брехливу брехню”, агресію, політику, бізнес, заохочення, погрози, отруту, залякування, фізичне знищення тощо.
    Ці тотожності можна продовжувати без кінця на грубі томи, але я обмежусь головною і найжахливішою їх тотожністю, а саме: і християнство, і комунізм виникли, тримаються і прогресують на брутальних інстинктах – сподіваннях та темноті народних мас, тобто, на брехливій брехні і звідси зрозуміло, чому як християнам, так і комуністам миліша невчена людина.
    Страшно подумати, але дійсно під егідою комунізму та християнства людство поступово іде до загибелі, і майбутнє людства цілком в руках комуністичного християнства, чи пак – християнського комунізму. Докази? Зверніть увагу на той феномен, з якою легкість і майже без перешкод як комунізм, так і християнство відвойовують собі один континент за другим. Про все вище сказане не можна забувати ні на хвилину, коли йдеться про нашу батьківщину та українську державність. І тому з цих позицій дуже легко відрізнити справжній патріотизм від пристосування та різного кольору шахрайства.
    Я коротко зачепив цю тему у зв’язку з тим, що як християнство, так і комунізм мали нищівний вплив на українську державність. Перший раз Україна_Русь за офіційною історією трагічно впала у 988 році руками “рівноапостольного” “святого” князя Володимира. Вдруге Україна впала під смертельними ударами комуністичного серпа і молота і знову руками “кращих своїх синів” – ідейних комуністів.
    На закінчення нехай візьмуть до уваги все вищезазначене, як пересторогу будівничі нашої сьогодні незалежної ні від кого Батьківщини - України. На тлі сьогоднішніх подій, коли комунізм втратив свою домінуючу силу на світовій арені, варто зазначити, що комунізм будувався хоч і видатними, але смертними людьми і тому неминучими були всілякі помилки та перегини. Небезпека ж юдо-християнства полягає в тому, що паразитуючи на здоровому тілі людства попи, прикриваючись богом, принесли людству свого часу більше зла, ніж комуністи. Якщо комуністи в особі своїх кращих представників М. Хрущова та М. Горбачова вже двічі признали свої помилки, то попи всіх юдо-християнських сект ось вже дві тисячі років продовжують творити свою ”безпомильність”. Чи не настав час попам теж визнати свою вину перед людством і не втручатися в політичне та культурне життя якщо і не всього людства, то бодай нашої багатостраждальної Батьківщини – України.
    Володимир Бульба, 1992 рік. Правки мої. Анатолій Кондратьєв
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.01.20 | Анатолій

     Re: Юдо-християнство чи комунізм - Георгієві!

     Анатолій пише:
     > Юдо-християнство чи комунізм.

     > Багато розумних людей, в т.ч. і пані Лід на цьому форумі, звернули свою увагу на повну тотожність комунізму та християнства. Їх зародження, поява на світовій арені, стратегія і тактика, їхній прогрес та поширення впливу на світову історію викликали здивування людей своєю тотожністю. Все, що є “позитивного” в християнстві можна віднайти і в комунізмі, і навпаки. І комунізм, і християнство, як близнята схожі між собою, але, за висловом М. Бердяєва, “на протилежних полюсах”.

     (ГП) Не думаю, що Бердяєв мав на увазі реальний комунізм марксистсько-ленінського типу. Швидше він думав про ідеальний комунізм, щось на кшталт вчення Фур"є чи Сен-Сімона.

     (Анатолій) Пане Георгію. Ви поводите себе як справжній комуніст. Це вони за всіх думали... Краще думайте за себе.

     > Нижче наводяться конкретні приклади їх тотожності.

     > - Перша і головна тотожність – в їхньому інтернаціоналізмі та анти державності. Тому годі сподіватися Української державності як від комуністів, так і від юдо-християн.

     (ГП) Але ж християнство зовсім не є "анти-державним." Просто для християнина найважливіше в житті - це дотримуватися Божих заповідей, тому, ЯКЩО держава змушує людину порушувати ці заповіді, християнин тихо, без помпи чи афектації, діє проти ТАКИХ (анти-Божих) державних настанов. Так було, наприклад, в Німеччині у 1933 році, коли багато німецьких християн виступило проти культу "арійської раси," проти мілітаризму, проти культу особи Гітлера і т.д. Німецькі пресвітеріани, зокрема, написали так звану Барменську декларацію, де відверто говорилося, що деякі гітлерівські закони німецькі християни вважають несправедливими і виконувати не збираються. Але це не правило. У більшості випадків християни дуже хороші громадяни своїх держав, прагнуть зразково виконувати всі закони і правила, тощо.

     (Анатолій) Не переводьте стрілки. Йдеться не про державу, як примусовий апарат, а про державу, як прагнення нації. А Вам достовірно відомо і я про це вже писав, що від 1954 року від т.з. братнього об"єднання з Московією, саме юдо-християнськими попами винищувалася українська державність. Сьогоднішні події з юдо-християнством та його ставлеником Януковичем є ілюстрацією юдо-християнського бандитизму в Україні. І при цьому я не ділю секти.

     > - Друга тотожність. І комунізм, і юдо-християнство обіцяють людям рай, одні на землі, другі на небі, але в дійсності домагаються тільки влади, і, здобувши цю владу, проливають кров мільйонів невинних людей – перші в ім.”я побудови комуністичного суспільства; другі (інквізиція) в ім.”я спасіння безсмертної душі.

     (ГП) Пане Анатолію, ну коли ж християни РЕАЛьНО "захоплювали владу" і "проливали кров мільйонів невинних людей"? ОСТАННьОЮ християнською теократією була пуританська колонія Плімут Рок у теперешньому штаті Масачусетс (перестала існувати у 1700-і роки). Ви говорите про "дела давно минувших дней, преданья стариньі глубокой" (Пушкін). ЗАРАЗ християни - за винятком хіба що малесенької купки ультраконсервативних євангельників США - зовсім не прагнуть державної влади. Християнські церкви спокійно існують у найрізноманітніших державах, і цілком щасливі, коли виконується принцип відокремлення церкви від держави.

     (Анатолій) Не робіть з себе цноьливу дівчинку, пане Георгію. На території тільки моєї Батьківщини це було декілька раз, починаючи за офіційною історією з 988 року, продовжуючи у 1482 році, потім ще в 1654, 1917, і наостанок 2004 рік з Януковичем!!!

     > - Третя тотожність. І комуністи, і юдо-християни без кінця діляться на смертельно ворогуючі між собою секти, перші покликаються на Карла Маркса, другі на т.з. святе письмо, і замість любові та солідарності сіють ненависть та ворожнечу.

     (ГП) І це вже не так. Різні церкви дійсно існують, але ворожнечі між ними насправді вже дуже мало. Іде потужний екуменічний рух. Різні церкви придивляються одна до другої, вивчають традиції одна одної, і часто заключають одна з одною релігійні союзи (наприклад, у стані такого союзу у США зараз існують єпископали, лютерани і пресвітеріани). Іноді церкви навіть повністю зливаються, наприклад у США у 1970-і роки більше 20 різних дрібних методистських церков злилося в одну Об"єднану Церкву методистів. У 1983 році в одну церкву злилися дві пресвітеріанські церкви, і зараз існує одна, єдина Пресвітеріанська Церква США. Справжнього доктринального грунту для "ненависті і ворожнечі" у християн зовсім нема. Ми всі віримо в одного Христа, визнаємо одне Хрищення, поділяємо одні і ті самі морально-етичні переконання. Різні християнські деномінації - це не стільки різні вчення, скільки різні АКЦЕНТИ або відтінки одного і того ж самого вчення. Наприклад, у лютеран "акцент" більше "антропоцентричний" (яким чином ЛЮДИНА може знайти Божу благодать?), тоді як у кальвіністів-пресвітеріан цей акцент більш "теоцентричний" (як БОГ дає благодать Своїм обранцям?). Але це дійсно тільки акценти, тому що лютерани не заперечують Божої суверенності, так само як і пресвітеріани не заперечують людського прагнення до благодаті.

     (Анатолій) І я говорю, що всі ви однакові. І я не ділю на секти, а вважаю, що все юдо-християнство одним миром мазані. Ну а якщо Ви маєте нормальний зір, то прочитавши ваш Старий Заповіт, який для всіх однаковий, Ви, наголошую, якщо не сліпий, побачите ТІЛЬКИ пропагування людоненависті та вбивства. Роззуйте очі, Георгію.

     > - Четверта тотожність. І комунізм, і юдо-християнство убивають в людині індивідуальність і паралізують їхню діяльність, тобто змагання до прогресу. Новий Заповіт у його компілятивній формі навчає: “Отож не журіться кажучи: Що будемо їсти? Або що будемо пити? Або чим зодягнемося? Про все це побиваються погани”. (Мат. 6.31-32). Таким чином, всяка діяльність, з точки зору юдо-християнства, є гріх.

     (ГП) Ні. Христос ніколи не казав, "нічого не робіть." Він дійсно казав, "НЕ ЖУРІТьСЯ." Робіть, працюйте, будьте наполегливими, творчими особами - але не переймайтеся вашими матеріальними надбаннями чи посадою, не робіть із цього культу. Це дуже мудрий принцип, він прекрасно спрацьовує в усіх сферах людського життя. Ті, хто його не виконують, дуже часто стають жертвами консумеризму (тобто скаженіють, прагнучи мати все більше і більше матеріальних благ) або власної пихи, амбіцій, честолюбства і т.д.

     (Анатолій)Якщо Ви щось маєте до Євангеліста Матвія, то до чого тут я. Розбирайтеся з ним самі. А цитата відповідає і дійсності, і діям.

     > - П’ята тотожність. Як комунізм, так і християнство вимагають від своїх, вірних сповіді, тобто признати свої власні “гріхи”: перші – для пом’якшення кари, другі для забезпечення раю.

     (ГП) Зараз християнські церкви майже ніколи не *вимагають* від людини покаяння. Заохочують - так, тому що людині дійсно стає після цього краще, але не вимагають. І кари ніякої церкви не використовують. Ми віримо, що всі люди недосконалі, всі помиляються і всі однаково потребують Христової любові. Спасіння людини не в зразковій поведінці і не в битті себе у груди за скоєні гріхи, а у щирому прагненні стати кращим, новим створінням, подібним до Христа.

     (Анатолій) Якщо Ваша секта не вимагає, то це не говорить, що інші такі ж. То ж не абстрагуйте своє бажання на всих. Щодо любові, то ми вже тут говорили і про любов, в т.ч.і сексуальну (яку Ви також поважаєте) отців церкви в т. ч. і гомосексуальну. Повторити?

     > - Шоста тотожність. Переслідування тих проявів культури, які не вкладаються в ідеологічні рамки юдо-християнства. Докази? – І комунізм, і юдо-християнство від самого свого зародження ведуть індекс заборонених книжок.

     (ГП) Це знову "дела давно минувших дней." Зараз, навпаки, християнські церкви ЗАОХОЧУЮТь людей читати якомога більше різної літератури. Я в моїй пресвітеріанській церкві є старійшиною і працюю у Комітеті християнської освіти, але мені чомусь навіть і не відомо рівно нічого про якісь "індекси заборонених книжок." Звідки Ви взяли про ці "індекси?"

     (Анатолій)Не треба нас дурити. І сьогодні це працює, та ще й як працює. Ідіть но в Києво-печерську Лавру і спитайте у спудеїв, вони Вам дадуть інфу щодо заборони їм читати...

     > - Сьома тотожність. Комунізм та юдо-християнство розвиваються не еволюційним шляхом, тобто самозбагачення, а навпаки, шляхом само цензурного вихолощення, тобто самоозлидення. Наприклад: ви ніде не побачите офіційного підручника з історії католицької церкви, як наче цієї історії зовсім не було. До речі, ці історії пишуть одні проти інших ворогуючі секти, викриваючи, таким чином, свою злочинну діяльність проти всього людства. Одиноке, що можуть собі дозволити офіційно якась більша чи менша секта (бо в очах католиків ортодокси - це єретична секта, в очах УПЦМП – УПЦКП – це єретична секта, і навпаки) – це “Життя святих”. І то кожне видання строго цензурується, бо час від часу деяких “святих” доводиться з різних причин викидати з свого пантеону. Наприклад: св. Юрія, Миколу, Варвару на тій підставі, що вони ніколи не існували як історичні особи.

     (ГП) "Житія" читають тільки православні. Про католиків не знаю, а протестанти взагалі ніяких особливих "святих" не визнають (для нас святий - це просто вірний християнин, ніхто нікого "офіційно" не канонізує). А історії церков у бібліотеках є. Я Вам трохи пізніше спеціально підшукаю бібліографію.

     (Анатолій) Не про світську історію церков іде мова, а про видану церквами. Не будьте сліпими. Мабуть Ви ще й не знаєте про викривлення історії паном Скалігером, єпископом з Риму? Як не знаєте, то читайте... Адже це було зроблено СПЕЦІАЛЬНО, і зроблено юдо-християнськими провідниками!!!!

     > - Восьма тотожність. Комуністи вирішують свої проблеми на партійних з”їздах, юдо-християни – на т.з. вселенських соборах.

     (ГП) Та ті собори вже більше 1000 років не збираються..

     (Анатолій) Я уточнюю, замість собор треба писати СХОДНЯК.

     > - Дев’ята тотожність. Окрім спеціальних таємних шпигунів, комунізм для поширення своїх впливів широко застосовує т.з. “дорадників”, юдо-християни – “місіонерів”.

     (ГП) Отакої. Чим же місіонер шпигун?

     (Анатолій) Гірше ніж шпигуни. Не дарма Японія та Китай заборонили в"їзд на території цих країн т.з. місіонерів. І Ви мабуть не знаєте СКІЛЬКИ ці шпигуни викрали манускриптів та наукових творів Древнього Сходу і скільки приховали у запасниках Ватикану? Не знаєте - читайте.

     > - Десята тотожність. Як комунізм, так і юдо-християнство бачать залог свого успіху на майбутнє у молодому підростаючому поколінні, “малих сіх”, шляхом відповідного виховання. Тут криється причина постійних “чисток” старшого покоління як в тих, так і в других.

     (ГП) Турбота про молоде покоління - це природня річ. Але я не знаю ні про які "чистки" старших поколінь християн. У моєму церковному самоуправлінні (так званій "сесії" старійшин) працюють люди всіх вікових категорій, від 25 до 85.

     (Анатолій) Турбота продиктована ТІЛЬКИ необхідністю оболванити свідомість, тобто зазомбувати. Саме це й видно по Вас.

     >Не треба забувати, що і комунізм, і юдо-християнство витворилися в жидівському середовищі і ловко накинуті іншим народам, так що все людство борсається між Сцілою комунізму та Харибдою юдо-християнства. В юдо-християнстві людина ніщо перед богом, в комунізмі людина ніщо перед суспільством.

     (ГП) Християнство не вчить, що людина є "ніщо" перед Богом. Навпаки, Євангелія від Івана каже, що Бог "так полюбив світ (тобто людей), що віддав Сина Свого однонародженого, щоби всякий... мав вічне життя." Якби людина була "ніщо," чого б то Богові було піклуватися про ВІЧНЕ життя цієї людини?

     (Анатолій) Вічне життя за юдеським богом - це локшина, яку носіть на вухах Ви самі, але до чого тут інші. Але ж нав"язується всим.
     > Далі буде.

     (ГП) Добре. Поки що мій висновок такий, що Ви дуже мало знаєте про сучасне, реальне християнство і живитеся переважно дуже застарілими відомостями.

     (Анатолій) Добре. Мій висновок інший. Ви досить сильно ментально хворі і мені, Социсові, Вільнодумові, Лід та іншим ще треба й треба з вами працювати, себто лікувати. І лікувати правдою та знанням, бо наші пращури були Православні, себто жили з Правою у Славі.

     Анатолій
     > Анатолій
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2005.01.20 | Георгій

      Re: Юдо-християнство чи комунізм - Георгієві!

      Анатолій пише:
      > Анатолій пише:
      > > Юдо-християнство чи комунізм.
      >
      > > Багато розумних людей, в т.ч. і пані Лід на цьому форумі, звернули свою увагу на повну тотожність комунізму та християнства. Їх зародження, поява на світовій арені, стратегія і тактика, їхній прогрес та поширення впливу на світову історію викликали здивування людей своєю тотожністю. Все, що є “позитивного” в християнстві можна віднайти і в комунізмі, і навпаки. І комунізм, і християнство, як близнята схожі між собою, але, за висловом М. Бердяєва, “на протилежних полюсах”.
      >
      > (ГП) Не думаю, що Бердяєв мав на увазі реальний комунізм марксистсько-ленінського типу. Швидше він думав про ідеальний комунізм, щось на кшталт вчення Фур"є чи Сен-Сімона.
      >
      > (Анатолій) Пане Георгію. Ви поводите себе як справжній комуніст. Це вони за всіх думали... Краще думайте за себе.
      (ГП) Так я і думаю за себе. Бердяєв емігрував у 1922 році, тому він не міг мати чіткої, реальної уяви про втілення марксистсько-ленінської концепції "комунізму" в життя.

      > > Нижче наводяться конкретні приклади їх тотожності.
      >
      > > - Перша і головна тотожність – в їхньому інтернаціоналізмі та анти державності. Тому годі сподіватися Української державності як від комуністів, так і від юдо-християн.
      >
      > (ГП) Але ж християнство зовсім не є "анти-державним." Просто для християнина найважливіше в житті - це дотримуватися Божих заповідей, тому, ЯКЩО держава змушує людину порушувати ці заповіді, християнин тихо, без помпи чи афектації, діє проти ТАКИХ (анти-Божих) державних настанов. Так було, наприклад, в Німеччині у 1933 році, коли багато німецьких християн виступило проти культу "арійської раси," проти мілітаризму, проти культу особи Гітлера і т.д. Німецькі пресвітеріани, зокрема, написали так звану Барменську декларацію, де відверто говорилося, що деякі гітлерівські закони німецькі християни вважають несправедливими і виконувати не збираються. Але це не правило. У більшості випадків християни дуже хороші громадяни своїх держав, прагнуть зразково виконувати всі закони і правила, тощо.
      >
      > (Анатолій) Не переводьте стрілки. Йдеться не про державу, як примусовий апарат, а про державу, як прагнення нації. А Вам достовірно відомо і я про це вже писав, що від 1954 року від т.з. братнього об"єднання з Московією, саме юдо-християнськими попами винищувалася українська державність. Сьогоднішні події з юдо-християнством та його ставлеником Януковичем є ілюстрацією юдо-християнського бандитизму в Україні. І при цьому я не ділю секти.
      (ГП) Ви просто все змішуєте до однієї купи. Та тих "юдо-християнських попів" марксистська влада ще у 1920-і роки майже всіх винищила. Ті, що залишилися, були не більше ніж слухняними маріонетками КДБ. А називати Януковича "ставлеником" християнства просто смішно. Він був ставлеником не християнства, а Путіна і його ФСБ. Ті просто розіграли "гей-слов"янську" карту, зіграли на темноті людей, які повелися на імбецильну демагогію про "уніатство" і "папізм" Ющенка.

      > > - Друга тотожність. І комунізм, і юдо-християнство обіцяють людям рай, одні на землі, другі на небі, але в дійсності домагаються тільки влади, і, здобувши цю владу, проливають кров мільйонів невинних людей – перші в ім.”я побудови комуністичного суспільства; другі (інквізиція) в ім.”я спасіння безсмертної душі.
      > (ГП) Пане Анатолію, ну коли ж християни РЕАЛьНО "захоплювали владу" і "проливали кров мільйонів невинних людей"? ОСТАННьОЮ християнською теократією була пуританська колонія Плімут Рок у теперешньому штаті Масачусетс (перестала існувати у 1700-і роки). Ви говорите про "дела давно минувших дней, преданья стариньі глубокой" (Пушкін). ЗАРАЗ християни - за винятком хіба що малесенької купки ультраконсервативних євангельників США - зовсім не прагнуть державної влади. Християнські церкви спокійно існують у найрізноманітніших державах, і цілком щасливі, коли виконується принцип відокремлення церкви від держави.

      > (Анатолій) Не робіть з себе цноьливу дівчинку, пане Георгію. На території тільки моєї Батьківщини це було декілька раз, починаючи за офіційною історією з 988 року, продовжуючи у 1482 році, потім ще в 1654, 1917, і наостанок 2004 рік з Януковичем!!!
      (ГП) Стривайте, що саме відбулося у ці роки? Ну добре, у 988 році Україна-Русь була силоміць охрищена. Але хіба це означало, що *християни*, як Ви пишете, добилися "влади" і загубили багато невинних душ? Наскільки я розумію, влада у 988 році (і у 1088, і у 1188, і у 1288, тощо) належала не "християнам," а феодальній князівській верхівці. Князям і їх оточенню було просто вигідно ЗОВНІ стати нібито християнами, заради їх політичних і військових планів. А хіба вони поводили себе, як християни? Ви ще скажіть, що Іван Грізний чи Малюта Скуратов були християнами... До речі, в Російській імперії християнство навіть і зовні не було керуючою силою. Петро Перший у 1700-і роки скасував посаду Патріарха всія Русі, і замість нього встановив так званий "Святійший Синод" - колегію, якою заправляв СВІТСьКИЙ чиновник (так званий "обер-прокурор").

      > > - Третя тотожність. І комуністи, і юдо-християни без кінця діляться на смертельно ворогуючі між собою секти, перші покликаються на Карла Маркса, другі на т.з. святе письмо, і замість любові та солідарності сіють ненависть та ворожнечу.
      > (ГП) І це вже не так. Різні церкви дійсно існують, але ворожнечі між ними насправді вже дуже мало. Іде потужний екуменічний рух. Різні церкви придивляються одна до другої, вивчають традиції одна одної, і часто заключають одна з одною релігійні союзи (наприклад, у стані такого союзу у США зараз існують єпископали, лютерани і пресвітеріани). Іноді церкви навіть повністю зливаються, наприклад у США у 1970-і роки більше 20 різних дрібних методистських церков злилося в одну Об"єднану Церкву методистів. У 1983 році в одну церкву злилися дві пресвітеріанські церкви, і зараз існує одна, єдина Пресвітеріанська Церква США. Справжнього доктринального грунту для "ненависті і ворожнечі" у християн зовсім нема. Ми всі віримо в одного Христа, визнаємо одне Хрищення, поділяємо одні і ті самі морально-етичні переконання. Різні християнські деномінації - це не стільки різні вчення, скільки різні АКЦЕНТИ або відтінки одного і того ж самого вчення. Наприклад, у лютеран "акцент" більше "антропоцентричний" (яким чином ЛЮДИНА може знайти Божу благодать?), тоді як у кальвіністів-пресвітеріан цей акцент більш "теоцентричний" (як БОГ дає благодать Своїм обранцям?). Але це дійсно тільки акценти, тому що лютерани не заперечують Божої суверенності, так само як і пресвітеріани не заперечують людського прагнення до благодаті.
      > (Анатолій) І я говорю, що всі ви однакові. І я не ділю на секти, а вважаю, що все юдо-християнство одним миром мазані. Ну а якщо Ви маєте нормальний зір, то прочитавши ваш Старий Заповіт, який для всіх однаковий, Ви, наголошую, якщо не сліпий, побачите ТІЛЬКИ пропагування людоненависті та вбивства. Роззуйте очі, Георгію.
      (ГП) Про Старий Заповіт - окрема дискусія. Зараз ми обговорюємо не Старий Заповіт, а сучасний стан речей у християнських церквах. Ви (разом з п.. Бульбою) пишете про якусь ненависть одних християн до інших християн. А я Вам кажу, з фактами в руках, що ненависті вже майже нема, а екуменізму все більше й більше. А Ви скочуєтеся на інше. Очевидно, не маєте справжніх аргументів?

      > > - Четверта тотожність. І комунізм, і юдо-християнство убивають в людині індивідуальність і паралізують їхню діяльність, тобто змагання до прогресу. Новий Заповіт у його компілятивній формі навчає: “Отож не журіться кажучи: Що будемо їсти? Або що будемо пити? Або чим зодягнемося? Про все це побиваються погани”. (Мат. 6.31-32). Таким чином, всяка діяльність, з точки зору юдо-християнства, є гріх.
      > (ГП) Ні. Христос ніколи не казав, "нічого не робіть." Він дійсно казав, "НЕ ЖУРІТьСЯ." Робіть, працюйте, будьте наполегливими, творчими особами - але не переймайтеся вашими матеріальними надбаннями чи посадою, не робіть із цього культу. Це дуже мудрий принцип, він прекрасно спрацьовує в усіх сферах людського життя. Ті, хто його не виконують, дуже часто стають жертвами консумеризму (тобто скаженіють, прагнучи мати все більше і більше матеріальних благ) або власної пихи, амбіцій, честолюбства і т.д.
      > (Анатолій)Якщо Ви щось маєте до Євангеліста Матвія, то до чого тут я. Розбирайтеся з ним самі. А цитата відповідає і дійсності, і діям.
      (ГП) Ні, не відповідає. Ви колись чули вислів "протестантська трудова етика?" На чому тримається багатство, скажімо, Швеції або Нідерландів? На працьовитості і відповідальності народів цих країн, народів, які виховані саме у ХРИСТИЯНСьКИХ традиціях.

      > > - П’ята тотожність. Як комунізм, так і християнство вимагають від своїх, вірних сповіді, тобто признати свої власні “гріхи”: перші – для пом’якшення кари, другі для забезпечення раю.
      > (ГП) Зараз християнські церкви майже ніколи не *вимагають* від людини покаяння. Заохочують - так, тому що людині дійсно стає після цього краще, але не вимагають. І кари ніякої церкви не використовують. Ми віримо, що всі люди недосконалі, всі помиляються і всі однаково потребують Христової любові. Спасіння людини не в зразковій поведінці і не в битті себе у груди за скоєні гріхи, а у щирому прагненні стати кращим, новим створінням, подібним до Христа.
      > (Анатолій) Якщо Ваша секта не вимагає, то це не говорить, що інші такі ж. То ж не абстрагуйте своє бажання на всих. Щодо любові, то ми вже тут говорили і про любов, в т.ч.і сексуальну (яку Ви також поважаєте) отців церкви в т. ч. і гомосексуальну. Повторити?
      (ГП) Знову, ну нема у Вас конкретних аргументів. З"їжджаєте, з"їжджаєте... :)

      > > - Шоста тотожність. Переслідування тих проявів культури, які не вкладаються в ідеологічні рамки юдо-християнства. Докази? – І комунізм, і юдо-християнство від самого свого зародження ведуть індекс заборонених книжок.
      > (ГП) Це знову "дела давно минувших дней." Зараз, навпаки, християнські церкви ЗАОХОЧУЮТь людей читати якомога більше різної літератури. Я в моїй пресвітеріанській церкві є старійшиною і працюю у Комітеті християнської освіти, але мені чомусь навіть і не відомо рівно нічого про якісь "індекси заборонених книжок." Звідки Ви взяли про ці "індекси?"
      > (Анатолій)Не треба нас дурити. І сьогодні це працює, та ще й як працює. Ідіть но в Києво-печерську Лавру і спитайте у спудеїв, вони Вам дадуть інфу щодо заборони їм читати...
      (ГП) Якщо це правда, мені дуже шкода цих спудеїв, але запевняю Вас, що це не правило у християнському світі, а виключення.

      > > - Сьома тотожність. Комунізм та юдо-християнство розвиваються не еволюційним шляхом, тобто самозбагачення, а навпаки, шляхом само цензурного вихолощення, тобто самоозлидення. Наприклад: ви ніде не побачите офіційного підручника з історії католицької церкви, як наче цієї історії зовсім не було. До речі, ці історії пишуть одні проти інших ворогуючі секти, викриваючи, таким чином, свою злочинну діяльність проти всього людства. Одиноке, що можуть собі дозволити офіційно якась більша чи менша секта (бо в очах католиків ортодокси - це єретична секта, в очах УПЦМП – УПЦКП – це єретична секта, і навпаки) – це “Життя святих”. І то кожне видання строго цензурується, бо час від часу деяких “святих” доводиться з різних причин викидати з свого пантеону. Наприклад: св. Юрія, Миколу, Варвару на тій підставі, що вони ніколи не існували як історичні особи.
      > (ГП) "Житія" читають тільки православні. Про католиків не знаю, а протестанти взагалі ніяких особливих "святих" не визнають (для нас святий - це просто вірний християнин, ніхто нікого "офіційно" не канонізує). А історії церков у бібліотеках є. Я Вам трохи пізніше спеціально підшукаю бібліографію.
      > (Анатолій) Не про світську історію церков іде мова, а про видану церквами. Не будьте сліпими. Мабуть Ви ще й не знаєте про викривлення історії паном Скалігером, єпископом з Риму? Як не знаєте, то читайте... Адже це було зроблено СПЕЦІАЛЬНО, і зроблено юдо-християнськими провідниками!!!!
      (ГП) В одному я з Ваму погоджуюся: у християн дійсно існує апологетична література, яка часто "оббілює" історію Церкви, загладжує гострі кути, замовчує певні неприємні факти. Але я не бачу тут специфічної близькості саме до комуністів. Так, вони таке теж робили, але ж і Светоній дуже необ"єктивно писав про римських цезарів! А що Ви думаєте, десь на мусульманському Сході багато можна знайти ОБ"ЄКТИВНОЇ інформації про різних халіфів чи шейхів, написаної особами, наближеними до тих халіфів чи шейхів? Пане Анатолію, тут ми маємо справу не з уявної тотожністю християнства і комунізма, а з слабкою людською природою. Людям взагалі притамана необ"єктивність по відношенню до "свого" (знаєте такий трохи грубуватий вислів, "своє гівно не смердить"?).

      > > - Восьма тотожність. Комуністи вирішують свої проблеми на партійних з”їздах, юдо-християни – на т.з. вселенських соборах.
      > (ГП) Та ті собори вже більше 1000 років не збираються..
      > (Анатолій) Я уточнюю, замість собор треба писати СХОДНЯК.
      (ГП) Знову у Вас нема аргументів. Для чого п. Бульба згадав Вселенські собори, взагалі?

      > > - Дев’ята тотожність. Окрім спеціальних таємних шпигунів, комунізм для поширення своїх впливів широко застосовує т.з. “дорадників”, юдо-християни – “місіонерів”.
      > (ГП) Отакої. Чим же місіонер шпигун?
      > (Анатолій) Гірше ніж шпигуни. Не дарма Японія та Китай заборонили в"їзд на території цих країн т.з. місіонерів. І Ви мабуть не знаєте СКІЛЬКИ ці шпигуни викрали манускриптів та наукових творів Древнього Сходу і скільки приховали у запасниках Ватикану? Не знаєте - читайте.
      (ГП) Може колись хтось щось і вкрав, але зараз нічого такого й близько нема. Тиждень тому група місіонерів з моєї церкви поїхали до Сальвадору будувати там лікарню. Яке "шпигунство?"

      > > - Десята тотожність. Як комунізм, так і юдо-християнство бачать залог свого успіху на майбутнє у молодому підростаючому поколінні, “малих сіх”, шляхом відповідного виховання. Тут криється причина постійних “чисток” старшого покоління як в тих, так і в других.
      > (ГП) Турбота про молоде покоління - це природня річ. Але я не знаю ні про які "чистки" старших поколінь християн. У моєму церковному самоуправлінні (так званій "сесії" старійшин) працюють люди всіх вікових категорій, від 25 до 85.
      > (Анатолій) Турбота продиктована ТІЛЬКИ необхідністю оболванити свідомість, тобто зазомбувати. Саме це й видно по Вас.
      (ГП) І знову не аргумент.

      > >Не треба забувати, що і комунізм, і юдо-християнство витворилися в жидівському середовищі і ловко накинуті іншим народам, так що все людство борсається між Сцілою комунізму та Харибдою юдо-християнства. В юдо-християнстві людина ніщо перед богом, в комунізмі людина ніщо перед суспільством.
      > (ГП) Християнство не вчить, що людина є "ніщо" перед Богом. Навпаки, Євангелія від Івана каже, що Бог "так полюбив світ (тобто людей), що віддав Сина Свого однонародженого, щоби всякий... мав вічне життя." Якби людина була "ніщо," чого б то Богові було піклуватися про ВІЧНЕ життя цієї людини?
      > (Анатолій) Вічне життя за юдеським богом - це локшина, яку носіть на вухах Ви самі, але до чого тут інші. Але ж нав"язується всим.
      (ГП) Та кому це ми щось нав"язуємо? Це ви, нативісти, нас атакуєте. Ми просто віримо в те, у що віримо, от і все. Ви ж собі як хочете. Ми нічого вам не нав"язуємо, ми просто реагуємо, коли хтось не дуже добре знайомий з нашим реальним життям перекручує наші вірування, говорить те, чого насправді нема.

      > > Далі буде.
      > (ГП) Добре. Поки що мій висновок такий, що Ви дуже мало знаєте про сучасне, реальне християнство і живитеся переважно дуже застарілими відомостями.
      > (Анатолій) Добре. Мій висновок інший. Ви досить сильно ментально хворі і мені, Социсові, Вільнодумові, Лід та іншим ще треба й треба з вами працювати, себто лікувати. І лікувати правдою та знанням, бо наші пращури були Православні, себто жили з Правою у Славі.
      (ГП) І знову не аргумент. Розмова не про моє психічне здоров"я, а про уявну тотожність християнства та комунізму. Прошу дискутувати по суті. Усього Вам найкращого.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.01.21 | Анатолій

       Re: Юдо-християнство чи комунізм - Георгієві!

       АНТ - це Анатолій, щоб легше було тут розпізнавати.
       > > > Юдо-християнство чи комунізм.
       > >
       > > > Багато розумних людей, в т.ч. і пані Лід на цьому форумі, звернули свою увагу на повну тотожність комунізму та християнства. Їх зародження, поява на світовій арені, стратегія і тактика, їхній прогрес та поширення впливу на світову історію викликали здивування людей своєю тотожністю. Все, що є “позитивного” в християнстві можна віднайти і в комунізмі, і навпаки. І комунізм, і християнство, як близнята схожі між собою, але, за висловом М. Бердяєва, “на протилежних полюсах”.
       > >
       > > (ГП) Не думаю, що Бердяєв мав на увазі реальний комунізм марксистсько-ленінського типу. Швидше він думав про ідеальний комунізм, щось на кшталт вчення Фур"є чи Сен-Сімона.
       > >
       > > (Анатолій) Пане Георгію. Ви поводите себе як справжній комуніст. Це вони за всіх думали... Краще думайте за себе.
       > (ГП) Так я і думаю за себе. Бердяєв емігрував у 1922 році, тому він не міг мати чіткої, реальної уяви про втілення марксистсько-ленінської концепції "комунізму" в життя.

       (АНТ) Пане Георгію. Якщо Бєрдяєв і недосконало знав комунізм, але він досить досконало знав юдо-християнство. Тому Бєрдяєва я оцінюю, вибачайте, трохи вище від Пінчука.

       > > > Нижче наводяться конкретні приклади їх тотожності.
       > >
       > > > - Перша і головна тотожність – в їхньому інтернаціоналізмі та анти державності. Тому годі сподіватися Української державності як від комуністів, так і від юдо-християн.
       > >
       > > (ГП) Але ж християнство зовсім не є "анти-державним." Просто для християнина найважливіше в житті - це дотримуватися Божих заповідей, тому, ЯКЩО держава змушує людину порушувати ці заповіді, християнин тихо, без помпи чи афектації, діє проти ТАКИХ (анти-Божих) державних настанов. Так було, наприклад, в Німеччині у 1933 році, коли багато німецьких християн виступило проти культу "арійської раси," проти мілітаризму, проти культу особи Гітлера і т.д. Німецькі пресвітеріани, зокрема, написали так звану Барменську декларацію, де відверто говорилося, що деякі гітлерівські закони німецькі християни вважають несправедливими і виконувати не збираються. Але це не правило. У більшості випадків християни дуже хороші громадяни своїх держав, прагнуть зразково виконувати всі закони і правила, тощо.
       > >
       > > (Анатолій) Не переводьте стрілки. Йдеться не про державу, як примусовий апарат, а про державу, як прагнення нації. А Вам достовірно відомо і я про це вже писав, що від 1954 року від т.з. братнього об"єднання з Московією, саме юдо-християнськими попами винищувалася українська державність. Сьогоднішні події з юдо-християнством та його ставлеником Януковичем є ілюстрацією юдо-християнського бандитизму в Україні. І при цьому я не ділю секти.
       > (ГП) Ви просто все змішуєте до однієї купи. Та тих "юдо-християнських попів" марксистська влада ще у 1920-і роки майже всіх винищила. Ті, що залишилися, були не більше ніж слухняними маріонетками КДБ. А називати Януковича "ставлеником" християнства просто смішно. Він був ставлеником не християнства, а Путіна і його ФСБ. Ті просто розіграли "гей-слов"янську" карту, зіграли на темноті людей, які повелися на імбецильну демагогію про "уніатство" і "папізм" Ющенка.
       (АНТ) Щодо знищення деякої кількості попів комуняками, то це говорить про те, що не всі попи є задуреними, є невелика кількість і нормальних, але не знаючих виходу. До таких я відношу, скажемо, Маркіяна Шашкевича, який у своєму молодому віці, видаючи Русалку дністрову писав про згубність юдо-християнства. Якщо бажаєте, подам цей вірш тут на гілці. Щодо Януковича, то, вибачайте, Ви пагано знаєте цю особу. Ця особа мала неабиякий авторитет у т.з. блаженнішого (по мені, це дурнуватого) Володимира з московського пархату, який і благословив його, і дав орден святого Володимира. А Янукович йому відбудовував церкви і навіть Донецьку лавру.

       > > > - Друга тотожність. І комунізм, і юдо-християнство обіцяють людям рай, одні на землі, другі на небі, але в дійсності домагаються тільки влади, і, здобувши цю владу, проливають кров мільйонів невинних людей – перші в ім.”я побудови комуністичного суспільства; другі (інквізиція) в ім.”я спасіння безсмертної душі.
       > > (ГП) Пане Анатолію, ну коли ж християни РЕАЛьНО "захоплювали владу" і "проливали кров мільйонів невинних людей"? ОСТАННьОЮ християнською теократією була пуританська колонія Плімут Рок у теперешньому штаті Масачусетс (перестала існувати у 1700-і роки). Ви говорите про "дела давно минувших дней, преданья стариньі глубокой" (Пушкін). ЗАРАЗ християни - за винятком хіба що малесенької купки ультраконсервативних євангельників США - зовсім не прагнуть державної влади. Християнські церкви спокійно існують у найрізноманітніших державах, і цілком щасливі, коли виконується принцип відокремлення церкви від держави.
       >
       > > (Анатолій) Не робіть з себе цноьливу дівчинку, пане Георгію. На території тільки моєї Батьківщини це було декілька раз, починаючи за офіційною історією з 988 року, продовжуючи у 1482 році, потім ще в 1654, 1917, і наостанок 2004 рік з Януковичем!!!

       > (ГП) Стривайте, що саме відбулося у ці роки? Ну добре, у 988 році Україна-Русь була силоміць охрищена. Але хіба це означало, що *християни*, як Ви пишете, добилися "влади" і загубили багато невинних душ? Наскільки я розумію, влада у 988 році (і у 1088, і у 1188, і у 1288, тощо) належала не "християнам," а феодальній князівській верхівці. Князям і їх оточенню було просто вигідно ЗОВНІ стати нібито християнами, заради їх політичних і військових планів. А хіба вони поводили себе, як християни? Ви ще скажіть, що Іван Грізний чи Малюта Скуратов були християнами... До речі, в Російській імперії християнство навіть і зовні не було керуючою силою. Петро Перший у 1700-і роки скасував посаду Патріарха всія Русі, і замість нього встановив так званий "Святійший Синод" - колегію, якою заправляв СВІТСьКИЙ чиновник (так званий "обер-прокурор").

       (АНТ) Справа у тому, що юдо-християнський Римський Архи-той Скелігер, а потім ще такий же кінь з яйцями Петавіус так спотворили світову історію, що сьогодні навіть дати дослідити неможливо. І це хрищення, про яке так люблять говорити більшовики-попи є чистісінької води брехня. Ми вже про це говорили. Можу повторити.
       Щодо Пєтра 1 - то цей блудень у церквах та монастирях разом з попівською верхівкою влаштовував сексуальні оргії - про це також говорить історія. Але історія не говорить, що якийсь піп став проти Пєтра і йому відрубали голову. Мабуть цим юдо-християнським попам дівчата та горілочка були цікавішими, ніж "честь" християнина? А це тому, що ніякої честі не було.

       > > > - Третя тотожність. І комуністи, і юдо-християни без кінця діляться на смертельно ворогуючі між собою секти, перші покликаються на Карла Маркса, другі на т.з. святе письмо, і замість любові та солідарності сіють ненависть та ворожнечу.
       > > (ГП) І це вже не так. Різні церкви дійсно існують, але ворожнечі між ними насправді вже дуже мало. Іде потужний екуменічний рух. Різні церкви придивляються одна до другої, вивчають традиції одна одної, і часто заключають одна з одною релігійні союзи (наприклад, у стані такого союзу у США зараз існують єпископали, лютерани і пресвітеріани). Іноді церкви навіть повністю зливаються, наприклад у США у 1970-і роки більше 20 різних дрібних методистських церков злилося в одну Об"єднану Церкву методистів. У 1983 році в одну церкву злилися дві пресвітеріанські церкви, і зараз існує одна, єдина Пресвітеріанська Церква США. Справжнього доктринального грунту для "ненависті і ворожнечі" у християн зовсім нема. Ми всі віримо в одного Христа, визнаємо одне Хрищення, поділяємо одні і ті самі морально-етичні переконання. Різні християнські деномінації - це не стільки різні вчення, скільки різні АКЦЕНТИ або відтінки одного і того ж самого вчення. Наприклад, у лютеран "акцент" більше "антропоцентричний" (яким чином ЛЮДИНА може знайти Божу благодать?), тоді як у кальвіністів-пресвітеріан цей акцент більш "теоцентричний" (як БОГ дає благодать Своїм обранцям?). Але це дійсно тільки акценти, тому що лютерани не заперечують Божої суверенності, так само як і пресвітеріани не заперечують людського прагнення до благодаті.
       > > (Анатолій) І я говорю, що всі ви однакові. І я не ділю на секти, а вважаю, що все юдо-християнство одним миром мазані. Ну а якщо Ви маєте нормальний зір, то прочитавши ваш Старий Заповіт, який для всіх однаковий, Ви, наголошую, якщо не сліпий, побачите ТІЛЬКИ пропагування людоненависті та вбивства. Роззуйте очі, Георгію.
       > (ГП) Про Старий Заповіт - окрема дискусія. Зараз ми обговорюємо не Старий Заповіт, а сучасний стан речей у християнських церквах. Ви (разом з п.. Бульбою) пишете про якусь ненависть одних християн до інших християн. А я Вам кажу, з фактами в руках, що ненависті вже майже нема, а екуменізму все більше й більше. А Ви скочуєтеся на інше. Очевидно, не маєте справжніх аргументів?

       (АНТ) Майже немає тільки через те, що сьогоднішні світські держави не дозволяють розперезуватися вашим братанам. Комуністи сьогодні також МАЙЖЕ не знищують людей. Ви і навіть цим майже сьогодні схожі.
       >
       > > > - Четверта тотожність. І комунізм, і юдо-християнство убивають в людині індивідуальність і паралізують їхню діяльність, тобто змагання до прогресу. Новий Заповіт у його компілятивній формі навчає: “Отож не журіться кажучи: Що будемо їсти? Або що будемо пити? Або чим зодягнемося? Про все це побиваються погани”. (Мат. 6.31-32). Таким чином, всяка діяльність, з точки зору юдо-християнства, є гріх.
       > > (ГП) Ні. Христос ніколи не казав, "нічого не робіть." Він дійсно казав, "НЕ ЖУРІТьСЯ." Робіть, працюйте, будьте наполегливими, творчими особами - але не переймайтеся вашими матеріальними надбаннями чи посадою, не робіть із цього культу. Це дуже мудрий принцип, він прекрасно спрацьовує в усіх сферах людського життя. Ті, хто його не виконують, дуже часто стають жертвами консумеризму (тобто скаженіють, прагнучи мати все більше і більше матеріальних благ) або власної пихи, амбіцій, честолюбства і т.д.
       > > (Анатолій)Якщо Ви щось маєте до Євангеліста Матвія, то до чого тут я. Розбирайтеся з ним самі. А цитата відповідає і дійсності, і діям.
       > (ГП) Ні, не відповідає. Ви колись чули вислів "протестантська трудова етика?" На чому тримається багатство, скажімо, Швеції або Нідерландів? На працьовитості і відповідальності народів цих країн, народів, які виховані саме у ХРИСТИЯНСьКИХ традиціях.

       (АНТ) Ви кажете не про тенденцію, а про ваші особисті бажання та ваші особисті погляди. Позавчора Ви захищали Євангелістів, вчора п"ятидесятників, а сьогоді вже протистантів. Вибачайте, коли я трохи перекручую назви Ваших сект, але я вже збився рахувати ваші минулі сектантські спрямування. А щодо т.з. християнських традицій, то саме християнських світ породив атомні бомби, породив проституцію та гомосексуалізм, породив вбивства та крадіжки. Читайте свою бвіблію, і Ви всю людиноненависну гидоту побачите там і в Естер і в інших розділах.
       >
       > > > - П’ята тотожність. Як комунізм, так і християнство вимагають від своїх, вірних сповіді, тобто признати свої власні “гріхи”: перші – для пом’якшення кари, другі для забезпечення раю.
       > > (ГП) Зараз християнські церкви майже ніколи не *вимагають* від людини покаяння. Заохочують - так, тому що людині дійсно стає після цього краще, але не вимагають. І кари ніякої церкви не використовують. Ми віримо, що всі люди недосконалі, всі помиляються і всі однаково потребують Христової любові. Спасіння людини не в зразковій поведінці і не в битті себе у груди за скоєні гріхи, а у щирому прагненні стати кращим, новим створінням, подібним до Христа.
       > > (Анатолій) Якщо Ваша секта не вимагає, то це не говорить, що інші такі ж. То ж не абстрагуйте своє бажання на всих. Щодо любові, то ми вже тут говорили і про любов, в т.ч.і сексуальну (яку Ви також поважаєте) отців церкви в т. ч. і гомосексуальну. Повторити?
       > (ГП) Знову, ну нема у Вас конкретних аргументів. З"їжджаєте, з"їжджаєте... :)
       (АНТ) Я вже казав, кажу та казати буду - любов, яка вихована на ґрунті СТРАХУ є найстрашніше, що може бачити цей світ. Це і є зброя князю світу цього. Якщо Ви цього не бачите, то я можу ТІЛЬКИ поспівчувати Вам. Отже, заїжджайте..
       >
       > > > - Шоста тотожність. Переслідування тих проявів культури, які не вкладаються в ідеологічні рамки юдо-християнства. Докази? – І комунізм, і юдо-християнство від самого свого зародження ведуть індекс заборонених книжок.
       > > (ГП) Це знову "дела давно минувших дней." Зараз, навпаки, християнські церкви ЗАОХОЧУЮТь людей читати якомога більше різної літератури. Я в моїй пресвітеріанській церкві є старійшиною і працюю у Комітеті християнської освіти, але мені чомусь навіть і не відомо рівно нічого про якісь "індекси заборонених книжок." Звідки Ви взяли про ці "індекси?"
       > > (Анатолій)Не треба нас дурити. І сьогодні це працює, та ще й як працює. Ідіть но в Києво-печерську Лавру і спитайте у спудеїв, вони Вам дадуть інфу щодо заборони їм читати...
       > (ГП) Якщо це правда, мені дуже шкода цих спудеїв, але запевняю Вас, що це не правило у християнському світі, а виключення.
       (АНТ) Ні, це не винятки. Про це говорить хоча б той факт, що у запасниках Ватикану сьогодні приховано ДУЖЕ БАГАТО старовинних манускриптів, які юдо-християнська влада нікому не надає для вивчення. Це тотожно, як і комуністична влада нікого не допускала до історичних архівів. ТОТОЖНО.

       > > > - Сьома тотожність. Комунізм та юдо-християнство розвиваються не еволюційним шляхом, тобто самозбагачення, а навпаки, шляхом само цензурного вихолощення, тобто самоозлидення. Наприклад: ви ніде не побачите офіційного підручника з історії католицької церкви, як наче цієї історії зовсім не було. До речі, ці історії пишуть одні проти інших ворогуючі секти, викриваючи, таким чином, свою злочинну діяльність проти всього людства. Одиноке, що можуть собі дозволити офіційно якась більша чи менша секта (бо в очах католиків ортодокси - це єретична секта, в очах УПЦМП – УПЦКП – це єретична секта, і навпаки) – це “Життя святих”. І то кожне видання строго цензурується, бо час від часу деяких “святих” доводиться з різних причин викидати з свого пантеону. Наприклад: св. Юрія, Миколу, Варвару на тій підставі, що вони ніколи не існували як історичні особи.
       > > (ГП) "Житія" читають тільки православні. Про католиків не знаю, а протестанти взагалі ніяких особливих "святих" не визнають (для нас святий - це просто вірний християнин, ніхто нікого "офіційно" не канонізує). А історії церков у бібліотеках є. Я Вам трохи пізніше спеціально підшукаю бібліографію.
       > > (Анатолій) Не про світську історію церков іде мова, а про видану церквами. Не будьте сліпими. Мабуть Ви ще й не знаєте про викривлення історії паном Скалігером, єпископом з Риму? Як не знаєте, то читайте... Адже це було зроблено СПЕЦІАЛЬНО, і зроблено юдо-християнськими провідниками!!!!
       > (ГП) В одному я з Ваму погоджуюся: у християн дійсно існує апологетична література, яка часто "оббілює" історію Церкви, загладжує гострі кути, замовчує певні неприємні факти. Але я не бачу тут специфічної близькості саме до комуністів. Так, вони таке теж робили, але ж і Светоній дуже необ"єктивно писав про римських цезарів! А що Ви думаєте, десь на мусульманському Сході багато можна знайти ОБ"ЄКТИВНОЇ інформації про різних халіфів чи шейхів, написаної особами, наближеними до тих халіфів чи шейхів? Пане Анатолію, тут ми маємо справу не з уявної тотожністю християнства і комунізма, а з слабкою людською природою. Людям взагалі притамана необ"єктивність по відношенню до "свого" (знаєте такий трохи грубуватий вислів, "своє гівно не смердить"?).
       (АНТ) Слабкість людей, це категорія пересічних громадян. А справжнє викривлення (про Скалігера та Петавіуса я вже казав) то є СИСТЕМА, яка тотожна комуністичній. Тому що і перші і другі ЗАВЖДИ БРЕХАЛИ.
       >
       > > > - Восьма тотожність. Комуністи вирішують свої проблеми на партійних з”їздах, юдо-християни – на т.з. вселенських соборах.
       > > (ГП) Та ті собори вже більше 1000 років не збираються..
       > > (Анатолій) Я уточнюю, замість собор треба писати СХОДНЯК.
       > (ГП) Знову у Вас нема аргументів. Для чого п. Бульба згадав Вселенські собори, взагалі?
       (АНТ) Немає аргументів - не вішайте локшину. Саме на цих юдо-християнсько-комуністичних сходняках вирішується як, куди і з ким іти. Ви просто про них не знаєте, як не знаєте і про мафіозні сходки.
       >
       > > > - Дев’ята тотожність. Окрім спеціальних таємних шпигунів, комунізм для поширення своїх впливів широко застосовує т.з. “дорадників”, юдо-християни – “місіонерів”.
       > > (ГП) Отакої. Чим же місіонер шпигун?
       > > (Анатолій) Гірше ніж шпигуни. Не дарма Японія та Китай заборонили в"їзд на території цих країн т.з. місіонерів. І Ви мабуть не знаєте СКІЛЬКИ ці шпигуни викрали манускриптів та наукових творів Древнього Сходу і скільки приховали у запасниках Ватикану? Не знаєте - читайте.
       > (ГП) Може колись хтось щось і вкрав, але зараз нічого такого й близько нема. Тиждень тому група місіонерів з моєї церкви поїхали до Сальвадору будувати там лікарню. Яке "шпигунство?"
       (АНТ) Сьогодні вже важче вкрасти, це правда. Але ми говоримо про систему, а не сьогодення. А система ґрунтується саме на шпигунських крадіжках та приховуваанні ЗНАНЬ. Не дарма більшість сакральних знань залишилося у Японії, Китьаї та Індії, куди юдо-християнські місіонери не допускалися.
       > > > - Десята тотожність. Як комунізм, так і юдо-християнство бачать залог свого успіху на майбутнє у молодому підростаючому поколінні, “малих сіх”, шляхом відповідного виховання. Тут криється причина постійних “чисток” старшого покоління як в тих, так і в других.
       > > (ГП) Турбота про молоде покоління - це природня річ. Але я не знаю ні про які "чистки" старших поколінь християн. У моєму церковному самоуправлінні (так званій "сесії" старійшин) працюють люди всіх вікових категорій, від 25 до 85.
       > > (Анатолій) Турбота продиктована ТІЛЬКИ необхідністю оболванити свідомість, тобто зазомбувати. Саме це й видно по Вас.
       > (ГП) І знову не аргумент.
       (АНТ) Нормальній людині відомо, що корли молодій людині вкласти в голову якусь ідеологію, то згодолм її витравити звідти буде набагато важче, ніж коли цю ідеологію вкладали у зрілому віці. Саме таким шляхом виховувалися яничари та янучари, саме таким шляхом і йшло юдо-християнство та комунізм.
       > > >Не треба забувати, що і комунізм, і юдо-християнство витворилися в жидівському середовищі і ловко накинуті іншим народам, так що все людство борсається між Сцілою комунізму та Харибдою юдо-християнства. В юдо-християнстві людина ніщо перед богом, в комунізмі людина ніщо перед суспільством.
       > > (ГП) Християнство не вчить, що людина є "ніщо" перед Богом. Навпаки, Євангелія від Івана каже, що Бог "так полюбив світ (тобто людей), що віддав Сина Свого однонародженого, щоби всякий... мав вічне життя." Якби людина була "ніщо," чого б то Богові було піклуватися про ВІЧНЕ життя цієї людини?
       > > (Анатолій) Вічне життя за юдеським богом - це локшина, яку носіть на вухах Ви самі, але до чого тут інші. Але ж нав"язується всим.
       > (ГП) Та кому це ми щось нав"язуємо? Це ви, нативісти, нас атакуєте. Ми просто віримо в те, у що віримо, от і все. Ви ж собі як хочете. Ми нічого вам не нав"язуємо, ми просто реагуємо, коли хтось не дуже добре знайомий з нашим реальним життям перекручує наші вірування, говорить те, чого насправді нема.
       (АНТ) Знову Ви скидаєте з однієї голови на іншу. Ніхто Вас не атакує. Ми просто змушені передавати таким як Ви знання. Ви вже неодноразово мене звинувачували, що я працюю на якусь організацію.Ваші звинувачення для мене смішні, тому що я працюю тільки на те, щоб дати людям ЗНАННЯ. Це і є моя місія на Землі. Якщо Ви цього не розумієте, тоді я Вам допомогти вже не можу. Може я інколи незграбно даю ці знання, але все іде без брехні, чужих нашарувань та від чистого серця. А Ви кажете - нападаєте... переляканий Ви мій.
       > > > Далі буде.
       > > (ГП) Добре. Поки що мій висновок такий, що Ви дуже мало знаєте про сучасне, реальне християнство і живитеся переважно дуже застарілими відомостями.
       > > (Анатолій) Добре. Мій висновок інший. Ви досить сильно ментально хворі і мені, Социсові, Вільнодумові, Лід та іншим ще треба й треба з вами працювати, себто лікувати. І лікувати правдою та знанням, бо наші пращури були Православні, себто жили з Правою у Славі.
       > (ГП) І знову не аргумент. Розмова не про моє психічне здоров"я, а про уявну тотожність християнства та комунізму. Прошу дискутувати по суті. Усього Вам найкращого.
       (АНТ) Про сучасне юдо-християнство я знаю рівно стільки, скільки мені треба, щобю пояснити Вам всю його згубність. І я Вам ще можу сказати, що юдо-християнське вчення, як і комуністичне вчення ВМИРАЮТЬ, і десь так років за двадцять люди вже про них будуть згадувати як про діла давно забуті. Повірте.
       Анатолій
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2005.01.21 | Георгій

        Re: Юдо-християнство чи комунізм - Георгієві!

        Анатолій пише:
        > АНТ - це Анатолій, щоб легше було тут розпізнавати.
        > > > > Юдо-християнство чи комунізм.
        > > >
        > > > > Багато розумних людей, в т.ч. і пані Лід на цьому форумі, звернули свою увагу на повну тотожність комунізму та християнства. Їх зародження, поява на світовій арені, стратегія і тактика, їхній прогрес та поширення впливу на світову історію викликали здивування людей своєю тотожністю. Все, що є “позитивного” в християнстві можна віднайти і в комунізмі, і навпаки. І комунізм, і християнство, як близнята схожі між собою, але, за висловом М. Бердяєва, “на протилежних полюсах”.
        > > >
        > > > (ГП) Не думаю, що Бердяєв мав на увазі реальний комунізм марксистсько-ленінського типу. Швидше він думав про ідеальний комунізм, щось на кшталт вчення Фур"є чи Сен-Сімона.
        > > >
        > > > (Анатолій) Пане Георгію. Ви поводите себе як справжній комуніст. Це вони за всіх думали... Краще думайте за себе.
        > > (ГП) Так я і думаю за себе. Бердяєв емігрував у 1922 році, тому він не міг мати чіткої, реальної уяви про втілення марксистсько-ленінської концепції "комунізму" в життя.
        >
        > (АНТ) Пане Георгію. Якщо Бєрдяєв і недосконало знав комунізм, але він досить досконало знав юдо-християнство. Тому Бєрдяєва я оцінюю, вибачайте, трохи вище від Пінчука.
        (ГП) Але ж для того, щоби порівнювати, треба добре знати і одне, і друге. Тому я, хоч я і не відмомий філософ, як Микола Бердяєв, у даному випадку інформований краще, ніж він.

        > > > > Нижче наводяться конкретні приклади їх тотожності.
        > > > > - Перша і головна тотожність – в їхньому інтернаціоналізмі та анти державності. Тому годі сподіватися Української державності як від комуністів, так і від юдо-християн.
        > > > (ГП) Але ж християнство зовсім не є "анти-державним." Просто для християнина найважливіше в житті - це дотримуватися Божих заповідей, тому, ЯКЩО держава змушує людину порушувати ці заповіді, християнин тихо, без помпи чи афектації, діє проти ТАКИХ (анти-Божих) державних настанов. Так було, наприклад, в Німеччині у 1933 році, коли багато німецьких християн виступило проти культу "арійської раси," проти мілітаризму, проти культу особи Гітлера і т.д. Німецькі пресвітеріани, зокрема, написали так звану Барменську декларацію, де відверто говорилося, що деякі гітлерівські закони німецькі християни вважають несправедливими і виконувати не збираються. Але це не правило. У більшості випадків християни дуже хороші громадяни своїх держав, прагнуть зразково виконувати всі закони і правила, тощо.
        > > > (Анатолій) Не переводьте стрілки. Йдеться не про державу, як примусовий апарат, а про державу, як прагнення нації. А Вам достовірно відомо і я про це вже писав, що від 1954 року від т.з. братнього об"єднання з Московією, саме юдо-християнськими попами винищувалася українська державність. Сьогоднішні події з юдо-християнством та його ставлеником Януковичем є ілюстрацією юдо-християнського бандитизму в Україні. І при цьому я не ділю секти.
        > > (ГП) Ви просто все змішуєте до однієї купи. Та тих "юдо-християнських попів" марксистська влада ще у 1920-і роки майже всіх винищила. Ті, що залишилися, були не більше ніж слухняними маріонетками КДБ. А називати Януковича "ставлеником" християнства просто смішно. Він був ставлеником не християнства, а Путіна і його ФСБ. Ті просто розіграли "гей-слов"янську" карту, зіграли на темноті людей, які повелися на імбецильну демагогію про "уніатство" і "папізм" Ющенка.
        > (АНТ) Щодо знищення деякої кількості попів комуняками, то це говорить про те, що не всі попи є задуреними, є невелика кількість і нормальних, але не знаючих виходу. До таких я відношу, скажемо, Маркіяна Шашкевича, який у своєму молодому віці, видаючи Русалку дністрову писав про згубність юдо-християнства. Якщо бажаєте, подам цей вірш тут на гілці. Щодо Януковича, то, вибачайте, Ви пагано знаєте цю особу. Ця особа мала неабиякий авторитет у т.з. блаженнішого (по мені, це дурнуватого) Володимира з московського пархату, який і благословив його, і дав орден святого Володимира. А Янукович йому відбудовував церкви і навіть Донецьку лавру.
        (ГП) Все це не свідчить на користь ідеї, що комунізм і християнство мають багато спільного. Януковича просто хотіли використати. До чого ж тут якась уявна ідеологічна, доктринальна спільність християнства з комунізмом?

        > > > > - Друга тотожність. І комунізм, і юдо-християнство обіцяють людям рай, одні на землі, другі на небі, але в дійсності домагаються тільки влади, і, здобувши цю владу, проливають кров мільйонів невинних людей – перші в ім.”я побудови комуністичного суспільства; другі (інквізиція) в ім.”я спасіння безсмертної душі.
        > > > (ГП) Пане Анатолію, ну коли ж християни РЕАЛьНО "захоплювали владу" і "проливали кров мільйонів невинних людей"? ОСТАННьОЮ християнською теократією була пуританська колонія Плімут Рок у теперешньому штаті Масачусетс (перестала існувати у 1700-і роки). Ви говорите про "дела давно минувших дней, преданья стариньі глубокой" (Пушкін). ЗАРАЗ християни - за винятком хіба що малесенької купки ультраконсервативних євангельників США - зовсім не прагнуть державної влади. Християнські церкви спокійно існують у найрізноманітніших державах, і цілком щасливі, коли виконується принцип відокремлення церкви від держави.
        > > > (Анатолій) Не робіть з себе цноьливу дівчинку, пане Георгію. На території тільки моєї Батьківщини це було декілька раз, починаючи за офіційною історією з 988 року, продовжуючи у 1482 році, потім ще в 1654, 1917, і наостанок 2004 рік з Януковичем!!!
        > > (ГП) Стривайте, що саме відбулося у ці роки? Ну добре, у 988 році Україна-Русь була силоміць охрищена. Але хіба це означало, що *християни*, як Ви пишете, добилися "влади" і загубили багато невинних душ? Наскільки я розумію, влада у 988 році (і у 1088, і у 1188, і у 1288, тощо) належала не "християнам," а феодальній князівській верхівці. Князям і їх оточенню було просто вигідно ЗОВНІ стати нібито християнами, заради їх політичних і військових планів. А хіба вони поводили себе, як християни? Ви ще скажіть, що Іван Грізний чи Малюта Скуратов були християнами... До речі, в Російській імперії християнство навіть і зовні не було керуючою силою. Петро Перший у 1700-і роки скасував посаду Патріарха всія Русі, і замість нього встановив так званий "Святійший Синод" - колегію, якою заправляв СВІТСьКИЙ чиновник (так званий "обер-прокурор").
        > (АНТ) Справа у тому, що юдо-християнський Римський Архи-той Скелігер, а потім ще такий же кінь з яйцями Петавіус так спотворили світову історію, що сьогодні навіть дати дослідити неможливо. І це хрищення, про яке так люблять говорити більшовики-попи є чистісінької води брехня. Ми вже про це говорили. Можу повторити.
        (ГП) Ви знову відхилилися від теми. Я знаю, що історія - річ складна, і що її часто переписували недобросовісні люди. Але, незалежно від усього того, як можна казати, що християни "захопили владу" над людьми в Київській Русі? І потім, знову ж, де є доказ ідеологічної спільності християнства з комунізмом Маркса і Леніна?

        > Щодо Пєтра 1 - то цей блудень у церквах та монастирях разом з попівською верхівкою влаштовував сексуальні оргії - про це також говорить історія. Але історія не говорить, що якийсь піп став проти Пєтра і йому відрубали голову. Мабуть цим юдо-християнським попам дівчата та горілочка були цікавішими, ніж "честь" християнина? А це тому, що ніякої честі не було.
        (ГП) Дуже багато "попів" було проти Петра. Візьміть хоча б протопопа Авакума. Йому голови не відрубали - з ним гірше повелися, його спалили у "зрубі" (розколотому стовбурі дерева). Власне, Соловецький монастир виріс як тюрма для "попів," які не згоджувалися з анти-християнською політикою Петра І.

        > > > > - Третя тотожність. І комуністи, і юдо-християни без кінця діляться на смертельно ворогуючі між собою секти, перші покликаються на Карла Маркса, другі на т.з. святе письмо, і замість любові та солідарності сіють ненависть та ворожнечу.
        > > > (ГП) І це вже не так. Різні церкви дійсно існують, але ворожнечі між ними насправді вже дуже мало. Іде потужний екуменічний рух. Різні церкви придивляються одна до другої, вивчають традиції одна одної, і часто заключають одна з одною релігійні союзи (наприклад, у стані такого союзу у США зараз існують єпископали, лютерани і пресвітеріани). Іноді церкви навіть повністю зливаються, наприклад у США у 1970-і роки більше 20 різних дрібних методистських церков злилося в одну Об"єднану Церкву методистів. У 1983 році в одну церкву злилися дві пресвітеріанські церкви, і зараз існує одна, єдина Пресвітеріанська Церква США. Справжнього доктринального грунту для "ненависті і ворожнечі" у християн зовсім нема. Ми всі віримо в одного Христа, визнаємо одне Хрищення, поділяємо одні і ті самі морально-етичні переконання. Різні християнські деномінації - це не стільки різні вчення, скільки різні АКЦЕНТИ або відтінки одного і того ж самого вчення. Наприклад, у лютеран "акцент" більше "антропоцентричний" (яким чином ЛЮДИНА може знайти Божу благодать?), тоді як у кальвіністів-пресвітеріан цей акцент більш "теоцентричний" (як БОГ дає благодать Своїм обранцям?). Але це дійсно тільки акценти, тому що лютерани не заперечують Божої суверенності, так само як і пресвітеріани не заперечують людського прагнення до благодаті.
        > > > (Анатолій) І я говорю, що всі ви однакові. І я не ділю на секти, а вважаю, що все юдо-християнство одним миром мазані. Ну а якщо Ви маєте нормальний зір, то прочитавши ваш Старий Заповіт, який для всіх однаковий, Ви, наголошую, якщо не сліпий, побачите ТІЛЬКИ пропагування людоненависті та вбивства. Роззуйте очі, Георгію.
        > > (ГП) Про Старий Заповіт - окрема дискусія. Зараз ми обговорюємо не Старий Заповіт, а сучасний стан речей у християнських церквах. Ви (разом з п.. Бульбою) пишете про якусь ненависть одних християн до інших християн. А я Вам кажу, з фактами в руках, що ненависті вже майже нема, а екуменізму все більше й більше. А Ви скочуєтеся на інше. Очевидно, не маєте справжніх аргументів?
        > (АНТ) Майже немає тільки через те, що сьогоднішні світські держави не дозволяють розперезуватися вашим братанам.
        (ГП) А чому не дозволяють? Тому, що люди виробили такі концепції, як права людини, соціальний договір і т.д. І отут як раз християнство, яке Ви так несправедливо паплюжите, відіграло колосальну роль. Адже і "Магна Карта," і американська Декларація Незалежності, і багато інших документів, де було юридично скасоване свавілля можновладців, спиралися саме на ХРИСТИЯНСьКИЙ принцип, "ми всі під Богом ходимо, і королі, і президенти також."

        >Комуністи сьогодні також МАЙЖЕ не знищують людей. Ви і навіть цим майже сьогодні схожі.

        (ГП) Зовсім не схожі. Комуністи не визнають абсолютної моралі. Комуністична доктрина вчить, що моральним є те, що збігається з інтересами пролетарів у їх боротьбі з експлуататорами. Ленін писав, що диктатура пролетаріату не спирається ні на який писаний закон. А Мао Цзе-дун казав, що коли в майбутній ядерній вйні загине половина людства, то це дуже добре, тому що друга половина буде жити в комуністичному суспільстві. Порівняйте ці твердження з доктринальними положеннями християнства, наприклад, "якщо це тільки можливо, наскільки це залежить від вас, живіть у мирі з усіма людьми" (Римлян 12:18). Невже ж Ви не відчуваєте не те що розбіжності, а й абсолютної ПРОТИЛЕЖНОСТІ між комуністичною доктриною і християнським вченням? (Зверність увагу, що я говорю саме про ВЧЕННЯ, а не про вчинки окремих людей, які називали себе чи то християнами, чи то комуністами.)

        > > > > - Четверта тотожність. І комунізм, і юдо-християнство убивають в людині індивідуальність і паралізують їхню діяльність, тобто змагання до прогресу. Новий Заповіт у його компілятивній формі навчає: “Отож не журіться кажучи: Що будемо їсти? Або що будемо пити? Або чим зодягнемося? Про все це побиваються погани”. (Мат. 6.31-32). Таким чином, всяка діяльність, з точки зору юдо-християнства, є гріх.
        > > > (ГП) Ні. Христос ніколи не казав, "нічого не робіть." Він дійсно казав, "НЕ ЖУРІТьСЯ." Робіть, працюйте, будьте наполегливими, творчими особами - але не переймайтеся вашими матеріальними надбаннями чи посадою, не робіть із цього культу. Це дуже мудрий принцип, він прекрасно спрацьовує в усіх сферах людського життя. Ті, хто його не виконують, дуже часто стають жертвами консумеризму (тобто скаженіють, прагнучи мати все більше і більше матеріальних благ) або власної пихи, амбіцій, честолюбства і т.д.
        > > > (Анатолій)Якщо Ви щось маєте до Євангеліста Матвія, то до чого тут я. Розбирайтеся з ним самі. А цитата відповідає і дійсності, і діям.
        > > (ГП) Ні, не відповідає. Ви колись чули вислів "протестантська трудова етика?" На чому тримається багатство, скажімо, Швеції або Нідерландів? На працьовитості і відповідальності народів цих країн, народів, які виховані саме у ХРИСТИЯНСьКИХ традиціях.
        > (АНТ) Ви кажете не про тенденцію, а про ваші особисті бажання та ваші особисті погляди. Позавчора Ви захищали Євангелістів, вчора п"ятидесятників, а сьогоді вже протистантів.
        (ГП) Все, що Ви назвали, є варіантами протестантизму. Але я ніколи спеціально не захищав якусь одну християнську деномінацію - я захищав і захищаю Христову віру, а вона одна.

        > Вибачайте, коли я трохи перекручую назви Ваших сект, але я вже збився рахувати ваші минулі сектантські спрямування.
        (ГП) У мене їх ніколи не було. Я дійсно став пресвітеріанином і 9 січня цього року був рукоположений на старійшину (пресвітера) однієї з наших місцевих пресвітеріанських конгрегацій, але я не сектант. Я однаково добре і "вдома" почуваю себе і в традиційних "кафоличних" церквах (Православній, Греко-Католицькій, Римо-Католицькій), і у протестантських церквах. Ми всі - християни, в нас усіх одна віра і одна Церква.

        >А щодо т.з. християнських традицій, то саме християнських світ породив атомні бомби, породив проституцію та гомосексуалізм, породив вбивства та крадіжки. Читайте свою бвіблію, і Ви всю людиноненависну гидоту побачите там і в Естер і в інших розділах.
        (ГП) Атомну бомбу породило не християнство, а боротьба з тоталітаризмом (анти-християнським - гітлерівським і японським). Проституція існувала ще у стародавньому Єгипті, за багато тисяч років до появи християнства. Гомосексуалізм був абсолютно офіційно прийнятим стилем життя у стародавній Греції - за багато сот років до появи християнства (почитайте "Діалоги" Платона, який жив за 400 років до Христа). Про вбивства і крадіжки мова іде у кодексі Хаммурапі, який був складений десь у 3000 році до нашої ери. Ну як можна звинувачувати християнство в усьому цьому? Елементарні факти не підтверджують такого звинувачення.

        > > > > - П’ята тотожність. Як комунізм, так і християнство вимагають від своїх, вірних сповіді, тобто признати свої власні “гріхи”: перші – для пом’якшення кари, другі для забезпечення раю.
        > > > (ГП) Зараз християнські церкви майже ніколи не *вимагають* від людини покаяння. Заохочують - так, тому що людині дійсно стає після цього краще, але не вимагають. І кари ніякої церкви не використовують. Ми віримо, що всі люди недосконалі, всі помиляються і всі однаково потребують Христової любові. Спасіння людини не в зразковій поведінці і не в битті себе у груди за скоєні гріхи, а у щирому прагненні стати кращим, новим створінням, подібним до Христа.
        > > > (Анатолій) Якщо Ваша секта не вимагає, то це не говорить, що інші такі ж. То ж не абстрагуйте своє бажання на всих. Щодо любові, то ми вже тут говорили і про любов, в т.ч.і сексуальну (яку Ви також поважаєте) отців церкви в т. ч. і гомосексуальну. Повторити?
        > > (ГП) Знову, ну нема у Вас конкретних аргументів. З"їжджаєте, з"їжджаєте... :)
        > (АНТ) Я вже казав, кажу та казати буду - любов, яка вихована на ґрунті СТРАХУ є найстрашніше, що може бачити цей світ. Це і є зброя князю світу цього. Якщо Ви цього не бачите, то я можу ТІЛЬКИ поспівчувати Вам. Отже, заїжджайте..
        (ГП) Щодо любові на грунті страху - згоден. Це погано. Але християнство як раз вчить, що любов не повинна грунтуватися на почутті страху. "У любові нема страху; досконала любов виганяє страх... Той, хто боїться, не є таким, хто в любові досконалий" (Перше Івана 4:18).

        > > > > - Шоста тотожність. Переслідування тих проявів культури, які не вкладаються в ідеологічні рамки юдо-християнства. Докази? – І комунізм, і юдо-християнство від самого свого зародження ведуть індекс заборонених книжок.
        > > > (ГП) Це знову "дела давно минувших дней." Зараз, навпаки, християнські церкви ЗАОХОЧУЮТь людей читати якомога більше різної літератури. Я в моїй пресвітеріанській церкві є старійшиною і працюю у Комітеті християнської освіти, але мені чомусь навіть і не відомо рівно нічого про якісь "індекси заборонених книжок." Звідки Ви взяли про ці "індекси?"
        > > > (Анатолій)Не треба нас дурити. І сьогодні це працює, та ще й як працює. Ідіть но в Києво-печерську Лавру і спитайте у спудеїв, вони Вам дадуть інфу щодо заборони їм читати...
        > > (ГП) Якщо це правда, мені дуже шкода цих спудеїв, але запевняю Вас, що це не правило у християнському світі, а виключення.
        > (АНТ) Ні, це не винятки. Про це говорить хоча б той факт, що у запасниках Ватикану сьогодні приховано ДУЖЕ БАГАТО старовинних манускриптів, які юдо-християнська влада нікому не надає для вивчення. Це тотожно, як і комуністична влада нікого не допускала до історичних архівів. ТОТОЖНО.
        (ГП) Цікаво, а як самі отці Римо-Католицької церкви це пояснюють?

        > > > > - Сьома тотожність. Комунізм та юдо-християнство розвиваються не еволюційним шляхом, тобто самозбагачення, а навпаки, шляхом само цензурного вихолощення, тобто самоозлидення. Наприклад: ви ніде не побачите офіційного підручника з історії католицької церкви, як наче цієї історії зовсім не було. До речі, ці історії пишуть одні проти інших ворогуючі секти, викриваючи, таким чином, свою злочинну діяльність проти всього людства. Одиноке, що можуть собі дозволити офіційно якась більша чи менша секта (бо в очах католиків ортодокси - це єретична секта, в очах УПЦМП – УПЦКП – це єретична секта, і навпаки) – це “Життя святих”. І то кожне видання строго цензурується, бо час від часу деяких “святих” доводиться з різних причин викидати з свого пантеону. Наприклад: св. Юрія, Миколу, Варвару на тій підставі, що вони ніколи не існували як історичні особи.
        > > > (ГП) "Житія" читають тільки православні. Про католиків не знаю, а протестанти взагалі ніяких особливих "святих" не визнають (для нас святий - це просто вірний християнин, ніхто нікого "офіційно" не канонізує). А історії церков у бібліотеках є. Я Вам трохи пізніше спеціально підшукаю бібліографію.
        > > > (Анатолій) Не про світську історію церков іде мова, а про видану церквами. Не будьте сліпими. Мабуть Ви ще й не знаєте про викривлення історії паном Скалігером, єпископом з Риму? Як не знаєте, то читайте... Адже це було зроблено СПЕЦІАЛЬНО, і зроблено юдо-християнськими провідниками!!!!
        > > (ГП) В одному я з Ваму погоджуюся: у християн дійсно існує апологетична література, яка часто "оббілює" історію Церкви, загладжує гострі кути, замовчує певні неприємні факти. Але я не бачу тут специфічної близькості саме до комуністів. Так, вони таке теж робили, але ж і Светоній дуже необ"єктивно писав про римських цезарів! А що Ви думаєте, десь на мусульманському Сході багато можна знайти ОБ"ЄКТИВНОЇ інформації про різних халіфів чи шейхів, написаної особами, наближеними до тих халіфів чи шейхів? Пане Анатолію, тут ми маємо справу не з уявної тотожністю християнства і комунізма, а з слабкою людською природою. Людям взагалі притамана необ"єктивність по відношенню до "свого" (знаєте такий трохи грубуватий вислів, "своє гівно не смердить"?).
        > (АНТ) Слабкість людей, це категорія пересічних громадян. А справжнє викривлення (про Скалігера та Петавіуса я вже казав) то є СИСТЕМА, яка тотожна комуністичній. Тому що і перші і другі ЗАВЖДИ БРЕХАЛИ.
        (ГП) Певні людські організації дійсно брехали, але це не доводить доктринальної тотожності.

        > > > > - Восьма тотожність. Комуністи вирішують свої проблеми на партійних з”їздах, юдо-християни – на т.з. вселенських соборах.
        > > > (ГП) Та ті собори вже більше 1000 років не збираються..
        > > > (Анатолій) Я уточнюю, замість собор треба писати СХОДНЯК.
        > > (ГП) Знову у Вас нема аргументів. Для чого п. Бульба згадав Вселенські собори, взагалі?
        > (АНТ) Немає аргументів - не вішайте локшину. Саме на цих юдо-християнсько-комуністичних сходняках вирішується як, куди і з ким іти. Ви просто про них не знаєте, як не знаєте і про мафіозні сходки.
        (ГП) Та нема вже давно ніяких загальнохристиянських "сходняків." Є збори окремих церков, наприклад, моя Пресвітеріанська церква США періодично скликає Генеральну Асамблею, до якої кожна пресвітерія делегує кількох своїх членів, як пасторів, так і мирян. Але це, по-перше, абсолютно відкриті збори, ніякої таємниці там нема. По-друге, рішення Генеральної Асамблеї у пресвітеріан стосуються тільки деяких моментів практичної діяльності церков. У дуже багатьох відношеннях пресвітеріани вирішують свої задачі на суто місцевому рівні, на засіданнях "сесій" (тобто місцевого самоуправління) окремих церков. Повірте, це я вже знаю дуже добре, тому що, як тільки що рукоположений старійшина, я є членом нашої сесії, беру участь у її зборах один раз на місяць.

        > > > > - Дев’ята тотожність. Окрім спеціальних таємних шпигунів, комунізм для поширення своїх впливів широко застосовує т.з. “дорадників”, юдо-християни – “місіонерів”.
        > > > (ГП) Отакої. Чим же місіонер шпигун?
        > > > (Анатолій) Гірше ніж шпигуни. Не дарма Японія та Китай заборонили в"їзд на території цих країн т.з. місіонерів. І Ви мабуть не знаєте СКІЛЬКИ ці шпигуни викрали манускриптів та наукових творів Древнього Сходу і скільки приховали у запасниках Ватикану? Не знаєте - читайте.
        > > (ГП) Може колись хтось щось і вкрав, але зараз нічого такого й близько нема. Тиждень тому група місіонерів з моєї церкви поїхали до Сальвадору будувати там лікарню. Яке "шпигунство?"
        > (АНТ) Сьогодні вже важче вкрасти, це правда. Але ми говоримо про систему, а не сьогодення. А система ґрунтується саме на шпигунських крадіжках та приховуваанні ЗНАНЬ. Не дарма більшість сакральних знань залишилося у Японії, Китьаї та Індії, куди юдо-християнські місіонери не допускалися.
        (ГП) Хвилиночку, але ж Індія була британською колонією ще з кінця 18-го сторіччя. Чому ж місіонери не встигли перекрасти ВСІ сакральні знання з Індії, при тому, що вони мали можливість вільно робити це 200 з гаком років?

        > > > > - Десята тотожність. Як комунізм, так і юдо-християнство бачать залог свого успіху на майбутнє у молодому підростаючому поколінні, “малих сіх”, шляхом відповідного виховання. Тут криється причина постійних “чисток” старшого покоління як в тих, так і в других.
        > > > (ГП) Турбота про молоде покоління - це природня річ. Але я не знаю ні про які "чистки" старших поколінь християн. У моєму церковному самоуправлінні (так званій "сесії" старійшин) працюють люди всіх вікових категорій, від 25 до 85.
        > > > (Анатолій) Турбота продиктована ТІЛЬКИ необхідністю оболванити свідомість, тобто зазомбувати. Саме це й видно по Вас.
        > > (ГП) І знову не аргумент.
        > (АНТ) Нормальній людині відомо, що корли молодій людині вкласти в голову якусь ідеологію, то згодолм її витравити звідти буде набагато важче, ніж коли цю ідеологію вкладали у зрілому віці. Саме таким шляхом виховувалися яничари та янучари, саме таким шляхом і йшло юдо-християнство та комунізм.
        > > > >Не треба забувати, що і комунізм, і юдо-християнство витворилися в жидівському середовищі і ловко накинуті іншим народам, так що все людство борсається між Сцілою комунізму та Харибдою юдо-християнства. В юдо-християнстві людина ніщо перед богом, в комунізмі людина ніщо перед суспільством.
        > > > (ГП) Християнство не вчить, що людина є "ніщо" перед Богом. Навпаки, Євангелія від Івана каже, що Бог "так полюбив світ (тобто людей), що віддав Сина Свого однонародженого, щоби всякий... мав вічне життя." Якби людина була "ніщо," чого б то Богові було піклуватися про ВІЧНЕ життя цієї людини?
        > > > (Анатолій) Вічне життя за юдеським богом - це локшина, яку носіть на вухах Ви самі, але до чого тут інші. Але ж нав"язується всим.
        > > (ГП) Та кому це ми щось нав"язуємо? Це ви, нативісти, нас атакуєте. Ми просто віримо в те, у що віримо, от і все. Ви ж собі як хочете. Ми нічого вам не нав"язуємо, ми просто реагуємо, коли хтось не дуже добре знайомий з нашим реальним життям перекручує наші вірування, говорить те, чого насправді нема.
        > (АНТ) Знову Ви скидаєте з однієї голови на іншу. Ніхто Вас не атакує. Ми просто змушені передавати таким як Ви знання. Ви вже неодноразово мене звинувачували, що я працюю на якусь організацію.Ваші звинувачення для мене смішні, тому що я працюю тільки на те, щоб дати людям ЗНАННЯ. Це і є моя місія на Землі. Якщо Ви цього не розумієте, тоді я Вам допомогти вже не можу. Може я інколи незграбно даю ці знання, але все іде без брехні, чужих нашарувань та від чистого серця. А Ви кажете - нападаєте... переляканий Ви мій.
        (ГП) Та зовсім я не переляканий. І я Вам дуже вдячний за Ваш ентузіазм і щирість. Ви мене просто не переконуєте, тому що Ваш вихідний постулат - про тотожність вчення Христа з ученням Маркса і Леніна - фальшивий. І знаєте що? Ви самі це розумієте.:) Але Ви вже так захопилися критикою християнства, що не в змозі зупинитися. Ну, нічого. Вже і те добре, що ми більш-менш раціонально спілкуємося.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.01.24 | Анатолій

         Re: Юдо-християнство чи комунізм - Георгієві!

         Георгій пише:
         > Анатолій пише:
         > > АНТ - це Анатолій, щоб легше було тут розпізнавати.
         > > > > > Юдо-християнство чи комунізм.
         > > > >
         > > > > > Багато розумних людей, в т.ч. і пані Лід на цьому форумі, звернули свою увагу на повну тотожність комунізму та християнства. Їх зародження, поява на світовій арені, стратегія і тактика, їхній прогрес та поширення впливу на світову історію викликали здивування людей своєю тотожністю. Все, що є “позитивного” в християнстві можна віднайти і в комунізмі, і навпаки. І комунізм, і християнство, як близнята схожі між собою, але, за висловом М. Бердяєва, “на протилежних полюсах”.
         > > > >
         > > > > (ГП) Не думаю, що Бердяєв мав на увазі реальний комунізм марксистсько-ленінського типу. Швидше він думав про ідеальний комунізм, щось на кшталт вчення Фур"є чи Сен-Сімона.
         > > > >
         > > > > (Анатолій) Пане Георгію. Ви поводите себе як справжній комуніст. Це вони за всіх думали... Краще думайте за себе.
         > > > (ГП) Так я і думаю за себе. Бердяєв емігрував у 1922 році, тому він не міг мати чіткої, реальної уяви про втілення марксистсько-ленінської концепції "комунізму" в життя.
         > >
         > > (АНТ) Пане Георгію. Якщо Бєрдяєв і недосконало знав комунізм, але він досить досконало знав юдо-християнство. Тому Бєрдяєва я оцінюю, вибачайте, трохи вище від Пінчука.
         > (ГП) Але ж для того, щоби порівнювати, треба добре знати і одне, і друге. Тому я, хоч я і не відмомий філософ, як Микола Бердяєв, у даному випадку інформований краще, ніж він.
         (АНТ2) Це в Вас, пане Георгію, говорить "его" та СТРАХ втратити ґрунг під ногами.
         > > > > > Нижче наводяться конкретні приклади їх тотожності.
         > > > > > - Перша і головна тотожність – в їхньому інтернаціоналізмі та анти державності. Тому годі сподіватися Української державності як від комуністів, так і від юдо-християн.
         > > > > (ГП) Але ж християнство зовсім не є "анти-державним." Просто для християнина найважливіше в житті - це дотримуватися Божих заповідей, тому, ЯКЩО держава змушує людину порушувати ці заповіді, християнин тихо, без помпи чи афектації, діє проти ТАКИХ (анти-Божих) державних настанов. Так було, наприклад, в Німеччині у 1933 році, коли багато німецьких християн виступило проти культу "арійської раси," проти мілітаризму, проти культу особи Гітлера і т.д. Німецькі пресвітеріани, зокрема, написали так звану Барменську декларацію, де відверто говорилося, що деякі гітлерівські закони німецькі християни вважають несправедливими і виконувати не збираються. Але це не правило. У більшості випадків християни дуже хороші громадяни своїх держав, прагнуть зразково виконувати всі закони і правила, тощо.
         > > > > (Анатолій) Не переводьте стрілки. Йдеться не про державу, як примусовий апарат, а про державу, як прагнення нації. А Вам достовірно відомо і я про це вже писав, що від 1954 року від т.з. братнього об"єднання з Московією, саме юдо-християнськими попами винищувалася українська державність. Сьогоднішні події з юдо-християнством та його ставлеником Януковичем є ілюстрацією юдо-християнського бандитизму в Україні. І при цьому я не ділю секти.
         > > > (ГП) Ви просто все змішуєте до однієї купи. Та тих "юдо-християнських попів" марксистська влада ще у 1920-і роки майже всіх винищила. Ті, що залишилися, були не більше ніж слухняними маріонетками КДБ. А називати Януковича "ставлеником" християнства просто смішно. Він був ставлеником не християнства, а Путіна і його ФСБ. Ті просто розіграли "гей-слов"янську" карту, зіграли на темноті людей, які повелися на імбецильну демагогію про "уніатство" і "папізм" Ющенка.
         > > (АНТ) Щодо знищення деякої кількості попів комуняками, то це говорить про те, що не всі попи є задуреними, є невелика кількість і нормальних, але не знаючих виходу. До таких я відношу, скажемо, Маркіяна Шашкевича, який у своєму молодому віці, видаючи Русалку дністрову писав про згубність юдо-християнства. Якщо бажаєте, подам цей вірш тут на гілці. Щодо Януковича, то, вибачайте, Ви пагано знаєте цю особу. Ця особа мала неабиякий авторитет у т.з. блаженнішого (по мені, це дурнуватого) Володимира з московського пархату, який і благословив його, і дав орден святого Володимира. А Янукович йому відбудовував церкви і навіть Донецьку лавру.
         > (ГП) Все це не свідчить на користь ідеї, що комунізм і християнство мають багато спільного. Януковича просто хотіли використати. До чого ж тут якась уявна ідеологічна, доктринальна спільність християнства з комунізмом?
         (АНТ2) З Шашкевича Ви сповзли, при чому вже вдруге! Щодо Януковича, то його використати хотіли, але використати дві банди - мафія та юдо-християнська верхівка Московського пархату.
         > > > > > - Друга тотожність. І комунізм, і юдо-християнство обіцяють людям рай, одні на землі, другі на небі, але в дійсності домагаються тільки влади, і, здобувши цю владу, проливають кров мільйонів невинних людей – перші в ім.”я побудови комуністичного суспільства; другі (інквізиція) в ім.”я спасіння безсмертної душі.
         > > > > (ГП) Пане Анатолію, ну коли ж християни РЕАЛьНО "захоплювали владу" і "проливали кров мільйонів невинних людей"? ОСТАННьОЮ християнською теократією була пуританська колонія Плімут Рок у теперешньому штаті Масачусетс (перестала існувати у 1700-і роки). Ви говорите про "дела давно минувших дней, преданья стариньі глубокой" (Пушкін). ЗАРАЗ християни - за винятком хіба що малесенької купки ультраконсервативних євангельників США - зовсім не прагнуть державної влади. Християнські церкви спокійно існують у найрізноманітніших державах, і цілком щасливі, коли виконується принцип відокремлення церкви від держави.
         > > > > (Анатолій) Не робіть з себе цноьливу дівчинку, пане Георгію. На території тільки моєї Батьківщини це було декілька раз, починаючи за офіційною історією з 988 року, продовжуючи у 1482 році, потім ще в 1654, 1917, і наостанок 2004 рік з Януковичем!!!
         > > > (ГП) Стривайте, що саме відбулося у ці роки? Ну добре, у 988 році Україна-Русь була силоміць охрищена. Але хіба це означало, що *християни*, як Ви пишете, добилися "влади" і загубили багато невинних душ? Наскільки я розумію, влада у 988 році (і у 1088, і у 1188, і у 1288, тощо) належала не "християнам," а феодальній князівській верхівці. Князям і їх оточенню було просто вигідно ЗОВНІ стати нібито християнами, заради їх політичних і військових планів. А хіба вони поводили себе, як християни? Ви ще скажіть, що Іван Грізний чи Малюта Скуратов були християнами... До речі, в Російській імперії християнство навіть і зовні не було керуючою силою. Петро Перший у 1700-і роки скасував посаду Патріарха всія Русі, і замість нього встановив так званий "Святійший Синод" - колегію, якою заправляв СВІТСьКИЙ чиновник (так званий "обер-прокурор").
         > > (АНТ) Справа у тому, що юдо-християнський Римський Архи-той Скелігер, а потім ще такий же кінь з яйцями Петавіус так спотворили світову історію, що сьогодні навіть дати дослідити неможливо. І це хрищення, про яке так люблять говорити більшовики-попи є чистісінької води брехня. Ми вже про це говорили. Можу повторити.
         > (ГП) Ви знову відхилилися від теми. Я знаю, що історія - річ складна, і що її часто переписували недобросовісні люди. Але, незалежно від усього того, як можна казати, що християни "захопили владу" над людьми в Київській Русі? І потім, знову ж, де є доказ ідеологічної спільності християнства з комунізмом Маркса і Леніна?
         (АНТ2) Ні, не юдо-християни захопити владу, а Україні була нав"язана юдо-християнська рабська доктрина з метою поставити народ України на коліна. І це Вам, панове юдо-християни, частково вдалося. Але вже скінчилося...
         >
         > > Щодо Пєтра 1 - то цей блудень у церквах та монастирях разом з попівською верхівкою влаштовував сексуальні оргії - про це також говорить історія. Але історія не говорить, що якийсь піп став проти Пєтра і йому відрубали голову. Мабуть цим юдо-християнським попам дівчата та горілочка були цікавішими, ніж "честь" християнина? А це тому, що ніякої честі не було.
         > (ГП) Дуже багато "попів" було проти Петра. Візьміть хоча б протопопа Авакума. Йому голови не відрубали - з ним гірше повелися, його спалили у "зрубі" (розколотому стовбурі дерева). Власне, Соловецький монастир виріс як тюрма для "попів," які не згоджувалися з анти-християнською політикою Петра І.

         (АНТ2) Таких як Аввакум було одиниці. І його, на жаль, не захистиив юдейський бог. А таких, що підтримували Пєтра 1 було більшість. І саме ця більшість і була ідеологічною верхівкою московського юдо-християнства.
         >
         > > > > > - Третя тотожність. І комуністи, і юдо-християни без кінця діляться на смертельно ворогуючі між собою секти, перші покликаються на Карла Маркса, другі на т.з. святе письмо, і замість любові та солідарності сіють ненависть та ворожнечу.
         > > > > (ГП) І це вже не так. Різні церкви дійсно існують, але ворожнечі між ними насправді вже дуже мало. Іде потужний екуменічний рух. Різні церкви придивляються одна до другої, вивчають традиції одна одної, і часто заключають одна з одною релігійні союзи (наприклад, у стані такого союзу у США зараз існують єпископали, лютерани і пресвітеріани). Іноді церкви навіть повністю зливаються, наприклад у США у 1970-і роки більше 20 різних дрібних методистських церков злилося в одну Об"єднану Церкву методистів. У 1983 році в одну церкву злилися дві пресвітеріанські церкви, і зараз існує одна, єдина Пресвітеріанська Церква США. Справжнього доктринального грунту для "ненависті і ворожнечі" у християн зовсім нема. Ми всі віримо в одного Христа, визнаємо одне Хрищення, поділяємо одні і ті самі морально-етичні переконання. Різні християнські деномінації - це не стільки різні вчення, скільки різні АКЦЕНТИ або відтінки одного і того ж самого вчення. Наприклад, у лютеран "акцент" більше "антропоцентричний" (яким чином ЛЮДИНА може знайти Божу благодать?), тоді як у кальвіністів-пресвітеріан цей акцент більш "теоцентричний" (як БОГ дає благодать Своїм обранцям?). Але це дійсно тільки акценти, тому що лютерани не заперечують Божої суверенності, так само як і пресвітеріани не заперечують людського прагнення до благодаті.
         > > > > (Анатолій) І я говорю, що всі ви однакові. І я не ділю на секти, а вважаю, що все юдо-християнство одним миром мазані. Ну а якщо Ви маєте нормальний зір, то прочитавши ваш Старий Заповіт, який для всіх однаковий, Ви, наголошую, якщо не сліпий, побачите ТІЛЬКИ пропагування людоненависті та вбивства. Роззуйте очі, Георгію.
         > > > (ГП) Про Старий Заповіт - окрема дискусія. Зараз ми обговорюємо не Старий Заповіт, а сучасний стан речей у християнських церквах. Ви (разом з п.. Бульбою) пишете про якусь ненависть одних християн до інших християн. А я Вам кажу, з фактами в руках, що ненависті вже майже нема, а екуменізму все більше й більше. А Ви скочуєтеся на інше. Очевидно, не маєте справжніх аргументів?
         > > (АНТ) Майже немає тільки через те, що сьогоднішні світські держави не дозволяють розперезуватися вашим братанам.
         > (ГП) А чому не дозволяють? Тому, що люди виробили такі концепції, як права людини, соціальний договір і т.д. І отут як раз християнство, яке Ви так несправедливо паплюжите, відіграло колосальну роль. Адже і "Магна Карта," і американська Декларація Незалежності, і багато інших документів, де було юридично скасоване свавілля можновладців, спиралися саме на ХРИСТИЯНСьКИЙ принцип, "ми всі під Богом ходимо, і королі, і президенти також."
         (АНТ2) Георгію, правила моралі та моральні цінності, якщо вивчати офіційну історію, саме було сформовано не в юдо-християнському, а в т.з. язичницькому середовищі. Юдо-християнство тільки звикло все притягувати собі. Приклад притягування - на радіоканалах у Пасху скрізь розповідали байку, що перше фарбоване яйце Марія Магдалина піднесла римському кесареві і після того це прийшло у юдо-християнство. Ці дурні навіть не здогадуються, що писанки археологи викопують і датують десь п"ятим-шостим тисячоліттям до нового літочислення, і саме писанка була обов"язково освячена на Рахманський Великдень.І тут людям нав"язується юдо-християнська брехня.

         > >Комуністи сьогодні також МАЙЖЕ не знищують людей. Ви і навіть цим майже сьогодні схожі.
         >
         > (ГП) Зовсім не схожі. Комуністи не визнають абсолютної моралі. Комуністична доктрина вчить, що моральним є те, що збігається з інтересами пролетарів у їх боротьбі з експлуататорами. Ленін писав, що диктатура пролетаріату не спирається ні на який писаний закон. А Мао Цзе-дун казав, що коли в майбутній ядерній вйні загине половина людства, то це дуже добре, тому що друга половина буде жити в комуністичному суспільстві. Порівняйте ці твердження з доктринальними положеннями християнства, наприклад, "якщо це тільки можливо, наскільки це залежить від вас, живіть у мирі з усіма людьми" (Римлян 12:18). Невже ж Ви не відчуваєте не те що розбіжності, а й абсолютної ПРОТИЛЕЖНОСТІ між комуністичною доктриною і християнським вченням? (Зверність увагу, що я говорю саме про ВЧЕННЯ, а не про вчинки окремих людей, які називали себе чи то християнами, чи то комуністами.)

         (АНТ2) Не мені Вам казати, що у юдо-християн т.з. доктрини ЗАВЖДИ розходяться з ділом. Це розходження є предметом біблії, це розходження доведено Христовими походами, це розходження ми бачимо і сьогодні по агресії одних сект до інших.
         > > > > > - Четверта тотожність. І комунізм, і юдо-християнство убивають в людині індивідуальність і паралізують їхню діяльність, тобто змагання до прогресу. Новий Заповіт у його компілятивній формі навчає: “Отож не журіться кажучи: Що будемо їсти? Або що будемо пити? Або чим зодягнемося? Про все це побиваються погани”. (Мат. 6.31-32). Таким чином, всяка діяльність, з точки зору юдо-християнства, є гріх.
         > > > > (ГП) Ні. Христос ніколи не казав, "нічого не робіть." Він дійсно казав, "НЕ ЖУРІТьСЯ." Робіть, працюйте, будьте наполегливими, творчими особами - але не переймайтеся вашими матеріальними надбаннями чи посадою, не робіть із цього культу. Це дуже мудрий принцип, він прекрасно спрацьовує в усіх сферах людського життя. Ті, хто його не виконують, дуже часто стають жертвами консумеризму (тобто скаженіють, прагнучи мати все більше і більше матеріальних благ) або власної пихи, амбіцій, честолюбства і т.д.
         > > > > (Анатолій)Якщо Ви щось маєте до Євангеліста Матвія, то до чого тут я. Розбирайтеся з ним самі. А цитата відповідає і дійсності, і діям.
         > > > (ГП) Ні, не відповідає. Ви колись чули вислів "протестантська трудова етика?" На чому тримається багатство, скажімо, Швеції або Нідерландів? На працьовитості і відповідальності народів цих країн, народів, які виховані саме у ХРИСТИЯНСьКИХ традиціях.
         > > (АНТ) Ви кажете не про тенденцію, а про ваші особисті бажання та ваші особисті погляди. Позавчора Ви захищали Євангелістів, вчора п"ятидесятників, а сьогоді вже протистантів.
         > (ГП) Все, що Ви назвали, є варіантами протестантизму. Але я ніколи спеціально не захищав якусь одну християнську деномінацію - я захищав і захищаю Христову віру, а вона одна.

         (АНТ2) Доктрина, згоден, одна, і дуже ганебна...
         >
         > > Вибачайте, коли я трохи перекручую назви Ваших сект, але я вже збився рахувати ваші минулі сектантські спрямування.
         > (ГП) У мене їх ніколи не було. Я дійсно став пресвітеріанином і 9 січня цього року був рукоположений на старійшину (пресвітера) однієї з наших місцевих пресвітеріанських конгрегацій, але я не сектант. Я однаково добре і "вдома" почуваю себе і в традиційних "кафоличних" церквах (Православній, Греко-Католицькій, Римо-Католицькій), і у протестантських церквах. Ми всі - християни, в нас усіх одна віра і одна Церква.
         >
         > >А щодо т.з. християнських традицій, то саме християнських світ породив атомні бомби, породив проституцію та гомосексуалізм, породив вбивства та крадіжки. Читайте свою бвіблію, і Ви всю людиноненависну гидоту побачите там і в Естер і в інших розділах.
         > (ГП) Атомну бомбу породило не християнство, а боротьба з тоталітаризмом (анти-християнським - гітлерівським і японським). Проституція існувала ще у стародавньому Єгипті, за багато тисяч років до появи християнства. Гомосексуалізм був абсолютно офіційно прийнятим стилем життя у стародавній Греції - за багато сот років до появи християнства (почитайте "Діалоги" Платона, який жив за 400 років до Христа). Про вбивства і крадіжки мова іде у кодексі Хаммурапі, який був складений десь у 3000 році до нашої ери. Ну як можна звинувачувати християнство в усьому цьому? Елементарні факти не підтверджують такого звинувачення.

         (АНТ2) І все це пропагується у вашій ганебній книжці, під назвою біблія. Не бачите?... Хто має очі, той побаче...
         >
         > > > > > - П’ята тотожність. Як комунізм, так і християнство вимагають від своїх, вірних сповіді, тобто признати свої власні “гріхи”: перші – для пом’якшення кари, другі для забезпечення раю.
         > > > > (ГП) Зараз християнські церкви майже ніколи не *вимагають* від людини покаяння. Заохочують - так, тому що людині дійсно стає після цього краще, але не вимагають. І кари ніякої церкви не використовують. Ми віримо, що всі люди недосконалі, всі помиляються і всі однаково потребують Христової любові. Спасіння людини не в зразковій поведінці і не в битті себе у груди за скоєні гріхи, а у щирому прагненні стати кращим, новим створінням, подібним до Христа.
         > > > > (Анатолій) Якщо Ваша секта не вимагає, то це не говорить, що інші такі ж. То ж не абстрагуйте своє бажання на всих. Щодо любові, то ми вже тут говорили і про любов, в т.ч.і сексуальну (яку Ви також поважаєте) отців церкви в т. ч. і гомосексуальну. Повторити?
         > > > (ГП) Знову, ну нема у Вас конкретних аргументів. З"їжджаєте, з"їжджаєте... :)
         > > (АНТ) Я вже казав, кажу та казати буду - любов, яка вихована на ґрунті СТРАХУ є найстрашніше, що може бачити цей світ. Це і є зброя князю світу цього. Якщо Ви цього не бачите, то я можу ТІЛЬКИ поспівчувати Вам. Отже, заїжджайте..
         > (ГП) Щодо любові на грунті страху - згоден. Це погано. Але християнство як раз вчить, що любов не повинна грунтуватися на почутті страху. "У любові нема страху; досконала любов виганяє страх... Той, хто боїться, не є таким, хто в любові досконалий" (Перше Івана 4:18).

         (АНТ2) То у Вас же найперше, це треба боятися бога та бути його рабом. То що Ви ще хочете? Раби Ви, панове, рабиииииииии.....
         > > > > > - Шоста тотожність. Переслідування тих проявів культури, які не вкладаються в ідеологічні рамки юдо-християнства. Докази? – І комунізм, і юдо-християнство від самого свого зародження ведуть індекс заборонених книжок.
         > > > > (ГП) Це знову "дела давно минувших дней." Зараз, навпаки, християнські церкви ЗАОХОЧУЮТь людей читати якомога більше різної літератури. Я в моїй пресвітеріанській церкві є старійшиною і працюю у Комітеті християнської освіти, але мені чомусь навіть і не відомо рівно нічого про якісь "індекси заборонених книжок." Звідки Ви взяли про ці "індекси?"
         > > > > (Анатолій)Не треба нас дурити. І сьогодні це працює, та ще й як працює. Ідіть но в Києво-печерську Лавру і спитайте у спудеїв, вони Вам дадуть інфу щодо заборони їм читати...
         > > > (ГП) Якщо це правда, мені дуже шкода цих спудеїв, але запевняю Вас, що це не правило у християнському світі, а виключення.
         > > (АНТ) Ні, це не винятки. Про це говорить хоча б той факт, що у запасниках Ватикану сьогодні приховано ДУЖЕ БАГАТО старовинних манускриптів, які юдо-християнська влада нікому не надає для вивчення. Це тотожно, як і комуністична влада нікого не допускала до історичних архівів. ТОТОЖНО.
         > (ГП) Цікаво, а як самі отці Римо-Католицької церкви це пояснюють?
         (АНТ2) А Ви підіть та й спиьтайте у них. Гадаю, що відповіді Ви не отримаєте. Але мета у них одна - тримати людей у покорі та інформативному вакуумі. Як дурніший, так і покірніший. Он і пан РМ це підтверджує. Читайте його опуси щодо цього.

         > > > > > - Сьома тотожність. Комунізм та юдо-християнство розвиваються не еволюційним шляхом, тобто самозбагачення, а навпаки, шляхом само цензурного вихолощення, тобто самоозлидення. Наприклад: ви ніде не побачите офіційного підручника з історії католицької церкви, як наче цієї історії зовсім не було. До речі, ці історії пишуть одні проти інших ворогуючі секти, викриваючи, таким чином, свою злочинну діяльність проти всього людства. Одиноке, що можуть собі дозволити офіційно якась більша чи менша секта (бо в очах католиків ортодокси - це єретична секта, в очах УПЦМП – УПЦКП – це єретична секта, і навпаки) – це “Життя святих”. І то кожне видання строго цензурується, бо час від часу деяких “святих” доводиться з різних причин викидати з свого пантеону. Наприклад: св. Юрія, Миколу, Варвару на тій підставі, що вони ніколи не існували як історичні особи.
         > > > > (ГП) "Житія" читають тільки православні. Про католиків не знаю, а протестанти взагалі ніяких особливих "святих" не визнають (для нас святий - це просто вірний християнин, ніхто нікого "офіційно" не канонізує). А історії церков у бібліотеках є. Я Вам трохи пізніше спеціально підшукаю бібліографію.
         > > > > (Анатолій) Не про світську історію церков іде мова, а про видану церквами. Не будьте сліпими. Мабуть Ви ще й не знаєте про викривлення історії паном Скалігером, єпископом з Риму? Як не знаєте, то читайте... Адже це було зроблено СПЕЦІАЛЬНО, і зроблено юдо-християнськими провідниками!!!!
         > > > (ГП) В одному я з Ваму погоджуюся: у християн дійсно існує апологетична література, яка часто "оббілює" історію Церкви, загладжує гострі кути, замовчує певні неприємні факти. Але я не бачу тут специфічної близькості саме до комуністів. Так, вони таке теж робили, але ж і Светоній дуже необ"єктивно писав про римських цезарів! А що Ви думаєте, десь на мусульманському Сході багато можна знайти ОБ"ЄКТИВНОЇ інформації про різних халіфів чи шейхів, написаної особами, наближеними до тих халіфів чи шейхів? Пане Анатолію, тут ми маємо справу не з уявної тотожністю християнства і комунізма, а з слабкою людською природою. Людям взагалі притамана необ"єктивність по відношенню до "свого" (знаєте такий трохи грубуватий вислів, "своє гівно не смердить"?).
         > > (АНТ) Слабкість людей, це категорія пересічних громадян. А справжнє викривлення (про Скалігера та Петавіуса я вже казав) то є СИСТЕМА, яка тотожна комуністичній. Тому що і перші і другі ЗАВЖДИ БРЕХАЛИ.
         > (ГП) Певні людські організації дійсно брехали, але це не доводить доктринальної тотожності.
         (АНТ2) Брехня вона інтернаціональна. Але юдо-християнська верхівка у своїй брехні всіх переплюнула. І це беззаперечний факт.
         >
         > > > > > - Восьма тотожність. Комуністи вирішують свої проблеми на партійних з”їздах, юдо-християни – на т.з. вселенських соборах.
         > > > > (ГП) Та ті собори вже більше 1000 років не збираються..
         > > > > (Анатолій) Я уточнюю, замість собор треба писати СХОДНЯК.
         > > > (ГП) Знову у Вас нема аргументів. Для чого п. Бульба згадав Вселенські собори, взагалі?
         > > (АНТ) Немає аргументів - не вішайте локшину. Саме на цих юдо-християнсько-комуністичних сходняках вирішується як, куди і з ким іти. Ви просто про них не знаєте, як не знаєте і про мафіозні сходки.
         > (ГП) Та нема вже давно ніяких загальнохристиянських "сходняків." Є збори окремих церков, наприклад, моя Пресвітеріанська церква США періодично скликає Генеральну Асамблею, до якої кожна пресвітерія делегує кількох своїх членів, як пасторів, так і мирян. Але це, по-перше, абсолютно відкриті збори, ніякої таємниці там нема. По-друге, рішення Генеральної Асамблеї у пресвітеріан стосуються тільки деяких моментів практичної діяльності церков. У дуже багатьох відношеннях пресвітеріани вирішують свої задачі на суто місцевому рівні, на засіданнях "сесій" (тобто місцевого самоуправління) окремих церков. Повірте, це я вже знаю дуже добре, тому що, як тільки що рукоположений старійшина, я є членом нашої сесії, беру участь у її зборах один раз на місяць.
         (АНТ2) От бачите, і Ви приймаєте участь у цих мінісходняках. Тобто, підтверджується.
         >
         > > > > > - Дев’ята тотожність. Окрім спеціальних таємних шпигунів, комунізм для поширення своїх впливів широко застосовує т.з. “дорадників”, юдо-християни – “місіонерів”.
         > > > > (ГП) Отакої. Чим же місіонер шпигун?
         > > > > (Анатолій) Гірше ніж шпигуни. Не дарма Японія та Китай заборонили в"їзд на території цих країн т.з. місіонерів. І Ви мабуть не знаєте СКІЛЬКИ ці шпигуни викрали манускриптів та наукових творів Древнього Сходу і скільки приховали у запасниках Ватикану? Не знаєте - читайте.
         > > > (ГП) Може колись хтось щось і вкрав, але зараз нічого такого й близько нема. Тиждень тому група місіонерів з моєї церкви поїхали до Сальвадору будувати там лікарню. Яке "шпигунство?"
         > > (АНТ) Сьогодні вже важче вкрасти, це правда. Але ми говоримо про систему, а не сьогодення. А система ґрунтується саме на шпигунських крадіжках та приховуваанні ЗНАНЬ. Не дарма більшість сакральних знань залишилося у Японії, Китьаї та Індії, куди юдо-християнські місіонери не допускалися.
         > (ГП) Хвилиночку, але ж Індія була британською колонією ще з кінця 18-го сторіччя. Чому ж місіонери не встигли перекрасти ВСІ сакральні знання з Індії, при тому, що вони мали можливість вільно робити це 200 з гаком років?
         (АНТ2) Чому не встигли все викрасти - спитайте у тих хто крав. Я ж вважаю, що індійські філософи просто цих знань не передавали місіонерам. Але сьогодні в Англії, та й по всьому світі ми можемо бачити індійських пропагандисів Від і вони мають своє коло слухачів.

         > > > > > - Десята тотожність. Як комунізм, так і юдо-християнство бачать залог свого успіху на майбутнє у молодому підростаючому поколінні, “малих сіх”, шляхом відповідного виховання. Тут криється причина постійних “чисток” старшого покоління як в тих, так і в других.
         > > > > (ГП) Турбота про молоде покоління - це природня річ. Але я не знаю ні про які "чистки" старших поколінь християн. У моєму церковному самоуправлінні (так званій "сесії" старійшин) працюють люди всіх вікових категорій, від 25 до 85.
         > > > > (Анатолій) Турбота продиктована ТІЛЬКИ необхідністю оболванити свідомість, тобто зазомбувати. Саме це й видно по Вас.
         > > > (ГП) І знову не аргумент.
         > > (АНТ) Нормальній людині відомо, що корли молодій людині вкласти в голову якусь ідеологію, то згодолм її витравити звідти буде набагато важче, ніж коли цю ідеологію вкладали у зрілому віці. Саме таким шляхом виховувалися яничари та янучари, саме таким шляхом і йшло юдо-християнство та комунізм.
         > > > > >Не треба забувати, що і комунізм, і юдо-християнство витворилися в жидівському середовищі і ловко накинуті іншим народам, так що все людство борсається між Сцілою комунізму та Харибдою юдо-християнства. В юдо-християнстві людина ніщо перед богом, в комунізмі людина ніщо перед суспільством.
         > > > > (ГП) Християнство не вчить, що людина є "ніщо" перед Богом. Навпаки, Євангелія від Івана каже, що Бог "так полюбив світ (тобто людей), що віддав Сина Свого однонародженого, щоби всякий... мав вічне життя." Якби людина була "ніщо," чого б то Богові було піклуватися про ВІЧНЕ життя цієї людини?
         > > > > (Анатолій) Вічне життя за юдеським богом - це локшина, яку носіть на вухах Ви самі, але до чого тут інші. Але ж нав"язується всим.
         > > > (ГП) Та кому це ми щось нав"язуємо? Це ви, нативісти, нас атакуєте. Ми просто віримо в те, у що віримо, от і все. Ви ж собі як хочете. Ми нічого вам не нав"язуємо, ми просто реагуємо, коли хтось не дуже добре знайомий з нашим реальним життям перекручує наші вірування, говорить те, чого насправді нема.
         > > (АНТ) Знову Ви скидаєте з однієї голови на іншу. Ніхто Вас не атакує. Ми просто змушені передавати таким як Ви знання. Ви вже неодноразово мене звинувачували, що я працюю на якусь організацію.Ваші звинувачення для мене смішні, тому що я працюю тільки на те, щоб дати людям ЗНАННЯ. Це і є моя місія на Землі. Якщо Ви цього не розумієте, тоді я Вам допомогти вже не можу. Може я інколи незграбно даю ці знання, але все іде без брехні, чужих нашарувань та від чистого серця. А Ви кажете - нападаєте... переляканий Ви мій.
         > (ГП) Та зовсім я не переляканий. І я Вам дуже вдячний за Ваш ентузіазм і щирість. Ви мене просто не переконуєте, тому що Ваш вихідний постулат - про тотожність вчення Христа з ученням Маркса і Леніна - фальшивий. І знаєте що? Ви самі це розумієте.:) Але Ви вже так захопилися критикою християнства, що не в змозі зупинитися. Ну, нічого. Вже і те добре, що ми більш-менш раціонально спілкуємося.
         (АНТ2) Дякую, що хоч читаєте. Бо змусити Вас, панове юдо-ристияни, щось прочитати не канонічне чи не освячене юдо-християнським дозволом, це дуже ВАЖКА справа. А так, мо й дійде до Вас.
         Георгій пише:
         > Анатолій пише:
         > > АНТ - це Анатолій, щоб легше було тут розпізнавати.
         > > > > > Юдо-християнство чи комунізм.
         > > > >
         > > > > > Багато розумних людей, в т.ч. і пані Лід на цьому форумі, звернули свою увагу на повну тотожність комунізму та християнства. Їх зародження, поява на світовій арені, стратегія і тактика, їхній прогрес та поширення впливу на світову історію викликали здивування людей своєю тотожністю. Все, що є “позитивного” в християнстві можна віднайти і в комунізмі, і навпаки. І комунізм, і християнство, як близнята схожі між собою, але, за висловом М. Бердяєва, “на протилежних полюсах”.
         > > > >
         > > > > (ГП) Не думаю, що Бердяєв мав на увазі реальний комунізм марксистсько-ленінського типу. Швидше він думав про ідеальний комунізм, щось на кшталт вчення Фур"є чи Сен-Сімона.
         > > > >
         > > > > (Анатолій) Пане Георгію. Ви поводите себе як справжній комуніст. Це вони за всіх думали... Краще думайте за себе.
         > > > (ГП) Так я і думаю за себе. Бердяєв емігрував у 1922 році, тому він не міг мати чіткої, реальної уяви про втілення марксистсько-ленінської концепції "комунізму" в життя.
         > >
         > > (АНТ) Пане Георгію. Якщо Бєрдяєв і недосконало знав комунізм, але він досить досконало знав юдо-християнство. Тому Бєрдяєва я оцінюю, вибачайте, трохи вище від Пінчука.
         > (ГП) Але ж для того, щоби порівнювати, треба добре знати і одне, і друге. Тому я, хоч я і не відмомий філософ, як Микола Бердяєв, у даному випадку інформований краще, ніж він.
         (АНТ2) Не випендрюйтеся, кажу Вам досить ввічливо...

         >
         > > > > > Нижче наводяться конкретні приклади їх тотожності.
         > > > > > - Перша і головна тотожність – в їхньому інтернаціоналізмі та анти державності. Тому годі сподіватися Української державності як від комуністів, так і від юдо-християн.
         > > > > (ГП) Але ж християнство зовсім не є "анти-державним." Просто для християнина найважливіше в житті - це дотримуватися Божих заповідей, тому, ЯКЩО держава змушує людину порушувати ці заповіді, християнин тихо, без помпи чи афектації, діє проти ТАКИХ (анти-Божих) державних настанов. Так було, наприклад, в Німеччині у 1933 році, коли багато німецьких християн виступило проти культу "арійської раси," проти мілітаризму, проти культу особи Гітлера і т.д. Німецькі пресвітеріани, зокрема, написали так звану Барменську декларацію, де відверто говорилося, що деякі гітлерівські закони німецькі християни вважають несправедливими і виконувати не збираються. Але це не правило. У більшості випадків християни дуже хороші громадяни своїх держав, прагнуть зразково виконувати всі закони і правила, тощо.
         > > > > (Анатолій) Не переводьте стрілки. Йдеться не про державу, як примусовий апарат, а про державу, як прагнення нації. А Вам достовірно відомо і я про це вже писав, що від 1954 року від т.з. братнього об"єднання з Московією, саме юдо-християнськими попами винищувалася українська державність. Сьогоднішні події з юдо-християнством та його ставлеником Януковичем є ілюстрацією юдо-християнського бандитизму в Україні. І при цьому я не ділю секти.
         > > > (ГП) Ви просто все змішуєте до однієї купи. Та тих "юдо-християнських попів" марксистська влада ще у 1920-і роки майже всіх винищила. Ті, що залишилися, були не більше ніж слухняними маріонетками КДБ. А називати Януковича "ставлеником" християнства просто смішно. Він був ставлеником не християнства, а Путіна і його ФСБ. Ті просто розіграли "гей-слов"янську" карту, зіграли на темноті людей, які повелися на імбецильну демагогію про "уніатство" і "папізм" Ющенка.
         > > (АНТ) Щодо знищення деякої кількості попів комуняками, то це говорить про те, що не всі попи є задуреними, є невелика кількість і нормальних, але не знаючих виходу. До таких я відношу, скажемо, Маркіяна Шашкевича, який у своєму молодому віці, видаючи Русалку дністрову писав про згубність юдо-християнства. Якщо бажаєте, подам цей вірш тут на гілці. Щодо Януковича, то, вибачайте, Ви пагано знаєте цю особу. Ця особа мала неабиякий авторитет у т.з. блаженнішого (по мені, це дурнуватого) Володимира з московського пархату, який і благословив його, і дав орден святого Володимира. А Янукович йому відбудовував церкви і навіть Донецьку лавру.
         > (ГП) Все це не свідчить на користь ідеї, що комунізм і християнство мають багато спільного. Януковича просто хотіли використати. До чого ж тут якась уявна ідеологічна, доктринальна спільність християнства з комунізмом?

         (АНТ2) З Маркіяна Шашкевича Ви сповзаєте, а Янука, як я вже казав, використати хотіли бандюківська та юдо-християнська верхівка, що є ТОТОЖНИМ.
         > > > > > - Друга тотожність. І комунізм, і юдо-християнство обіцяють людям рай, одні на землі, другі на небі, але в дійсності домагаються тільки влади, і, здобувши цю владу, проливають кров мільйонів невинних людей – перші в ім.”я побудови комуністичного суспільства; другі (інквізиція) в ім.”я спасіння безсмертної душі.
         > > > > (ГП) Пане Анатолію, ну коли ж християни РЕАЛьНО "захоплювали владу" і "проливали кров мільйонів невинних людей"? ОСТАННьОЮ християнською теократією була пуританська колонія Плімут Рок у теперешньому штаті Масачусетс (перестала існувати у 1700-і роки). Ви говорите про "дела давно минувших дней, преданья стариньі глубокой" (Пушкін). ЗАРАЗ християни - за винятком хіба що малесенької купки ультраконсервативних євангельників США - зовсім не прагнуть державної влади. Християнські церкви спокійно існують у найрізноманітніших державах, і цілком щасливі, коли виконується принцип відокремлення церкви від держави.
         > > > > (Анатолій) Не робіть з себе цноьливу дівчинку, пане Георгію. На території тільки моєї Батьківщини це було декілька раз, починаючи за офіційною історією з 988 року, продовжуючи у 1482 році, потім ще в 1654, 1917, і наостанок 2004 рік з Януковичем!!!
         > > > (ГП) Стривайте, що саме відбулося у ці роки? Ну добре, у 988 році Україна-Русь була силоміць охрищена. Але хіба це означало, що *християни*, як Ви пишете, добилися "влади" і загубили багато невинних душ? Наскільки я розумію, влада у 988 році (і у 1088, і у 1188, і у 1288, тощо) належала не "християнам," а феодальній князівській верхівці. Князям і їх оточенню було просто вигідно ЗОВНІ стати нібито християнами, заради їх політичних і військових планів. А хіба вони поводили себе, як християни? Ви ще скажіть, що Іван Грізний чи Малюта Скуратов були християнами... До речі, в Російській імперії християнство навіть і зовні не було керуючою силою. Петро Перший у 1700-і роки скасував посаду Патріарха всія Русі, і замість нього встановив так званий "Святійший Синод" - колегію, якою заправляв СВІТСьКИЙ чиновник (так званий "обер-прокурор").
         > > (АНТ) Справа у тому, що юдо-християнський Римський Архи-той Скелігер, а потім ще такий же кінь з яйцями Петавіус так спотворили світову історію, що сьогодні навіть дати дослідити неможливо. І це хрищення, про яке так люблять говорити більшовики-попи є чистісінької води брехня. Ми вже про це говорили. Можу повторити.
         > (ГП) Ви знову відхилилися від теми. Я знаю, що історія - річ складна, і що її часто переписували недобросовісні люди. Але, незалежно від усього того, як можна казати, що християни "захопили владу" над людьми в Київській Русі? І потім, знову ж, де є доказ ідеологічної спільності християнства з комунізмом Маркса і Леніна?
         >
         > > Щодо Пєтра 1 - то цей блудень у церквах та монастирях разом з попівською верхівкою влаштовував сексуальні оргії - про це також говорить історія. Але історія не говорить, що якийсь піп став проти Пєтра і йому відрубали голову. Мабуть цим юдо-християнським попам дівчата та горілочка були цікавішими, ніж "честь" християнина? А це тому, що ніякої честі не було.
         > (ГП) Дуже багато "попів" було проти Петра. Візьміть хоча б протопопа Авакума. Йому голови не відрубали - з ним гірше повелися, його спалили у "зрубі" (розколотому стовбурі дерева). Власне, Соловецький монастир виріс як тюрма для "попів," які не згоджувалися з анти-християнською політикою Петра І.
         (АНТ2) Аввакумові не повезло. Але ж інші ю.до-християнські можновладці підтримували ці оргії!!!
         > > > > > - Третя тотожність. І комуністи, і юдо-християни без кінця діляться на смертельно ворогуючі між собою секти, перші покликаються на Карла Маркса, другі на т.з. святе письмо, і замість любові та солідарності сіють ненависть та ворожнечу.
         > > > > (ГП) І це вже не так. Різні церкви дійсно існують, але ворожнечі між ними насправді вже дуже мало. Іде потужний екуменічний рух. Різні церкви придивляються одна до другої, вивчають традиції одна одної, і часто заключають одна з одною релігійні союзи (наприклад, у стані такого союзу у США зараз існують єпископали, лютерани і пресвітеріани). Іноді церкви навіть повністю зливаються, наприклад у США у 1970-і роки більше 20 різних дрібних методистських церков злилося в одну Об"єднану Церкву методистів. У 1983 році в одну церкву злилися дві пресвітеріанські церкви, і зараз існує одна, єдина Пресвітеріанська Церква США. Справжнього доктринального грунту для "ненависті і ворожнечі" у християн зовсім нема. Ми всі віримо в одного Христа, визнаємо одне Хрищення, поділяємо одні і ті самі морально-етичні переконання. Різні християнські деномінації - це не стільки різні вчення, скільки різні АКЦЕНТИ або відтінки одного і того ж самого вчення. Наприклад, у лютеран "акцент" більше "антропоцентричний" (яким чином ЛЮДИНА може знайти Божу благодать?), тоді як у кальвіністів-пресвітеріан цей акцент більш "теоцентричний" (як БОГ дає благодать Своїм обранцям?). Але це дійсно тільки акценти, тому що лютерани не заперечують Божої суверенності, так само як і пресвітеріани не заперечують людського прагнення до благодаті.
         > > > > (Анатолій) І я говорю, що всі ви однакові. І я не ділю на секти, а вважаю, що все юдо-християнство одним миром мазані. Ну а якщо Ви маєте нормальний зір, то прочитавши ваш Старий Заповіт, який для всіх однаковий, Ви, наголошую, якщо не сліпий, побачите ТІЛЬКИ пропагування людоненависті та вбивства. Роззуйте очі, Георгію.
         > > > (ГП) Про Старий Заповіт - окрема дискусія. Зараз ми обговорюємо не Старий Заповіт, а сучасний стан речей у християнських церквах. Ви (разом з п.. Бульбою) пишете про якусь ненависть одних християн до інших християн. А я Вам кажу, з фактами в руках, що ненависті вже майже нема, а екуменізму все більше й більше. А Ви скочуєтеся на інше. Очевидно, не маєте справжніх аргументів?
         > > (АНТ) Майже немає тільки через те, що сьогоднішні світські держави не дозволяють розперезуватися вашим братанам.
         > (ГП) А чому не дозволяють? Тому, що люди виробили такі концепції, як права людини, соціальний договір і т.д. І отут як раз християнство, яке Ви так несправедливо паплюжите, відіграло колосальну роль. Адже і "Магна Карта," і американська Декларація Незалежності, і багато інших документів, де було юридично скасоване свавілля можновладців, спиралися саме на ХРИСТИЯНСьКИЙ принцип, "ми всі під Богом ходимо, і королі, і президенти також."
         >
         > >Комуністи сьогодні також МАЙЖЕ не знищують людей. Ви і навіть цим майже сьогодні схожі.
         >
         > (ГП) Зовсім не схожі. Комуністи не визнають абсолютної моралі. Комуністична доктрина вчить, що моральним є те, що збігається з інтересами пролетарів у їх боротьбі з експлуататорами. Ленін писав, що диктатура пролетаріату не спирається ні на який писаний закон. А Мао Цзе-дун казав, що коли в майбутній ядерній вйні загине половина людства, то це дуже добре, тому що друга половина буде жити в комуністичному суспільстві. Порівняйте ці твердження з доктринальними положеннями християнства, наприклад, "якщо це тільки можливо, наскільки це залежить від вас, живіть у мирі з усіма людьми" (Римлян 12:18). Невже ж Ви не відчуваєте не те що розбіжності, а й абсолютної ПРОТИЛЕЖНОСТІ між комуністичною доктриною і християнським вченням? (Зверність увагу, що я говорю саме про ВЧЕННЯ, а не про вчинки окремих людей, які називали себе чи то християнами, чи то комуністами.)
         >
         > > > > > - Четверта тотожність. І комунізм, і юдо-християнство убивають в людині індивідуальність і паралізують їхню діяльність, тобто змагання до прогресу. Новий Заповіт у його компілятивній формі навчає: “Отож не журіться кажучи: Що будемо їсти? Або що будемо пити? Або чим зодягнемося? Про все це побиваються погани”. (Мат. 6.31-32). Таким чином, всяка діяльність, з точки зору юдо-християнства, є гріх.
         > > > > (ГП) Ні. Христос ніколи не казав, "нічого не робіть." Він дійсно казав, "НЕ ЖУРІТьСЯ." Робіть, працюйте, будьте наполегливими, творчими особами - але не переймайтеся вашими матеріальними надбаннями чи посадою, не робіть із цього культу. Це дуже мудрий принцип, він прекрасно спрацьовує в усіх сферах людського життя. Ті, хто його не виконують, дуже часто стають жертвами консумеризму (тобто скаженіють, прагнучи мати все більше і більше матеріальних благ) або власної пихи, амбіцій, честолюбства і т.д.
         > > > > (Анатолій)Якщо Ви щось маєте до Євангеліста Матвія, то до чого тут я. Розбирайтеся з ним самі. А цитата відповідає і дійсності, і діям.
         > > > (ГП) Ні, не відповідає. Ви колись чули вислів "протестантська трудова етика?" На чому тримається багатство, скажімо, Швеції або Нідерландів? На працьовитості і відповідальності народів цих країн, народів, які виховані саме у ХРИСТИЯНСьКИХ традиціях.
         > > (АНТ) Ви кажете не про тенденцію, а про ваші особисті бажання та ваші особисті погляди. Позавчора Ви захищали Євангелістів, вчора п"ятидесятників, а сьогоді вже протистантів.
         > (ГП) Все, що Ви назвали, є варіантами протестантизму. Але я ніколи спеціально не захищав якусь одну християнську деномінацію - я захищав і захищаю Христову віру, а вона одна.
         >
         > > Вибачайте, коли я трохи перекручую назви Ваших сект, але я вже збився рахувати ваші минулі сектантські спрямування.
         > (ГП) У мене їх ніколи не було. Я дійсно став пресвітеріанином і 9 січня цього року був рукоположений на старійшину (пресвітера) однієї з наших місцевих пресвітеріанських конгрегацій, але я не сектант. Я однаково добре і "вдома" почуваю себе і в традиційних "кафоличних" церквах (Православній, Греко-Католицькій, Римо-Католицькій), і у протестантських церквах. Ми всі - християни, в нас усіх одна віра і одна Церква.
         >
         > >А щодо т.з. християнських традицій, то саме християнських світ породив атомні бомби, породив проституцію та гомосексуалізм, породив вбивства та крадіжки. Читайте свою бвіблію, і Ви всю людиноненависну гидоту побачите там і в Естер і в інших розділах.
         > (ГП) Атомну бомбу породило не християнство, а боротьба з тоталітаризмом (анти-християнським - гітлерівським і японським). Проституція існувала ще у стародавньому Єгипті, за багато тисяч років до появи християнства. Гомосексуалізм був абсолютно офіційно прийнятим стилем життя у стародавній Греції - за багато сот років до появи християнства (почитайте "Діалоги" Платона, який жив за 400 років до Христа). Про вбивства і крадіжки мова іде у кодексі Хаммурапі, який був складений десь у 3000 році до нашої ери. Ну як можна звинувачувати християнство в усьому цьому? Елементарні факти не підтверджують такого звинувачення.
         (АНТ) Все це багно, в тючю і атомний голокост описано у вашій біблії...
         > > > > > - П’ята тотожність. Як комунізм, так і християнство вимагають від своїх, вірних сповіді, тобто признати свої власні “гріхи”: перші – для пом’якшення кари, другі для забезпечення раю.
         > > > > (ГП) Зараз християнські церкви майже ніколи не *вимагають* від людини покаяння. Заохочують - так, тому що людині дійсно стає після цього краще, але не вимагають. І кари ніякої церкви не використовують. Ми віримо, що всі люди недосконалі, всі помиляються і всі однаково потребують Христової любові. Спасіння людини не в зразковій поведінці і не в битті себе у груди за скоєні гріхи, а у щирому прагненні стати кращим, новим створінням, подібним до Христа.
         > > > > (Анатолій) Якщо Ваша секта не вимагає, то це не говорить, що інші такі ж. То ж не абстрагуйте своє бажання на всих. Щодо любові, то ми вже тут говорили і про любов, в т.ч.і сексуальну (яку Ви також поважаєте) отців церкви в т. ч. і гомосексуальну. Повторити?
         > > > (ГП) Знову, ну нема у Вас конкретних аргументів. З"їжджаєте, з"їжджаєте... :)
         > > (АНТ) Я вже казав, кажу та казати буду - любов, яка вихована на ґрунті СТРАХУ є найстрашніше, що може бачити цей світ. Це і є зброя князю світу цього. Якщо Ви цього не бачите, то я можу ТІЛЬКИ поспівчувати Вам. Отже, заїжджайте..
         > (ГП) Щодо любові на грунті страху - згоден. Це погано. Але християнство як раз вчить, що любов не повинна грунтуватися на почутті страху. "У любові нема страху; досконала любов виганяє страх... Той, хто боїться, не є таким, хто в любові досконалий" (Перше Івана 4:18).
         >
         > > > > > - Шоста тотожність. Переслідування тих проявів культури, які не вкладаються в ідеологічні рамки юдо-християнства. Докази? – І комунізм, і юдо-християнство від самого свого зародження ведуть індекс заборонених книжок.
         > > > > (ГП) Це знову "дела давно минувших дней." Зараз, навпаки, християнські церкви ЗАОХОЧУЮТь людей читати якомога більше різної літератури. Я в моїй пресвітеріанській церкві є старійшиною і працюю у Комітеті християнської освіти, але мені чомусь навіть і не відомо рівно нічого про якісь "індекси заборонених книжок." Звідки Ви взяли про ці "індекси?"
         > > > > (Анатолій)Не треба нас дурити. І сьогодні це працює, та ще й як працює. Ідіть но в Києво-печерську Лавру і спитайте у спудеїв, вони Вам дадуть інфу щодо заборони їм читати...
         > > > (ГП) Якщо це правда, мені дуже шкода цих спудеїв, але запевняю Вас, що це не правило у християнському світі, а виключення.
         > > (АНТ) Ні, це не винятки. Про це говорить хоча б той факт, що у запасниках Ватикану сьогодні приховано ДУЖЕ БАГАТО старовинних манускриптів, які юдо-християнська влада нікому не надає для вивчення. Це тотожно, як і комуністична влада нікого не допускала до історичних архівів. ТОТОЖНО.
         > (ГП) Цікаво, а як самі отці Римо-Католицької церкви це пояснюють?
         (АНТ2) Спитайте у низ самих. Мабуть неінформованими та дурними керувати легше...
         > > > > > - Сьома тотожність. Комунізм та юдо-християнство розвиваються не еволюційним шляхом, тобто самозбагачення, а навпаки, шляхом само цензурного вихолощення, тобто самоозлидення. Наприклад: ви ніде не побачите офіційного підручника з історії католицької церкви, як наче цієї історії зовсім не було. До речі, ці історії пишуть одні проти інших ворогуючі секти, викриваючи, таким чином, свою злочинну діяльність проти всього людства. Одиноке, що можуть собі дозволити офіційно якась більша чи менша секта (бо в очах католиків ортодокси - це єретична секта, в очах УПЦМП – УПЦКП – це єретична секта, і навпаки) – це “Життя святих”. І то кожне видання строго цензурується, бо час від часу деяких “святих” доводиться з різних причин викидати з свого пантеону. Наприклад: св. Юрія, Миколу, Варвару на тій підставі, що вони ніколи не існували як історичні особи.
         > > > > (ГП) "Житія" читають тільки православні. Про католиків не знаю, а протестанти взагалі ніяких особливих "святих" не визнають (для нас святий - це просто вірний християнин, ніхто нікого "офіційно" не канонізує). А історії церков у бібліотеках є. Я Вам трохи пізніше спеціально підшукаю бібліографію.
         > > > > (Анатолій) Не про світську історію церков іде мова, а про видану церквами. Не будьте сліпими. Мабуть Ви ще й не знаєте про викривлення історії паном Скалігером, єпископом з Риму? Як не знаєте, то читайте... Адже це було зроблено СПЕЦІАЛЬНО, і зроблено юдо-християнськими провідниками!!!!
         > > > (ГП) В одному я з Ваму погоджуюся: у християн дійсно існує апологетична література, яка часто "оббілює" історію Церкви, загладжує гострі кути, замовчує певні неприємні факти. Але я не бачу тут специфічної близькості саме до комуністів. Так, вони таке теж робили, але ж і Светоній дуже необ"єктивно писав про римських цезарів! А що Ви думаєте, десь на мусульманському Сході багато можна знайти ОБ"ЄКТИВНОЇ інформації про різних халіфів чи шейхів, написаної особами, наближеними до тих халіфів чи шейхів? Пане Анатолію, тут ми маємо справу не з уявної тотожністю християнства і комунізма, а з слабкою людською природою. Людям взагалі притамана необ"єктивність по відношенню до "свого" (знаєте такий трохи грубуватий вислів, "своє гівно не смердить"?).
         > > (АНТ) Слабкість людей, це категорія пересічних громадян. А справжнє викривлення (про Скалігера та Петавіуса я вже казав) то є СИСТЕМА, яка тотожна комуністичній. Тому що і перші і другі ЗАВЖДИ БРЕХАЛИ.
         > (ГП) Певні людські організації дійсно брехали, але це не доводить доктринальної тотожності.
         (АНТ2) Ваша біблія і є брехнею, написаною тільки но у 16 столітті.

         > > > > > - Восьма тотожність. Комуністи вирішують свої проблеми на партійних з”їздах, юдо-християни – на т.з. вселенських соборах.
         > > > > (ГП) Та ті собори вже більше 1000 років не збираються..
         > > > > (Анатолій) Я уточнюю, замість собор треба писати СХОДНЯК.
         > > > (ГП) Знову у Вас нема аргументів. Для чого п. Бульба згадав Вселенські собори, взагалі?
         > > (АНТ) Немає аргументів - не вішайте локшину. Саме на цих юдо-християнсько-комуністичних сходняках вирішується як, куди і з ким іти. Ви просто про них не знаєте, як не знаєте і про мафіозні сходки.
         > (ГП) Та нема вже давно ніяких загальнохристиянських "сходняків." Є збори окремих церков, наприклад, моя Пресвітеріанська церква США періодично скликає Генеральну Асамблею, до якої кожна пресвітерія делегує кількох своїх членів, як пасторів, так і мирян. Але це, по-перше, абсолютно відкриті збори, ніякої таємниці там нема. По-друге, рішення Генеральної Асамблеї у пресвітеріан стосуються тільки деяких моментів практичної діяльності церков. У дуже багатьох відношеннях пресвітеріани вирішують свої задачі на суто місцевому рівні, на засіданнях "сесій" (тобто місцевого самоуправління) окремих церков. Повірте, це я вже знаю дуже добре, тому що, як тільки що рукоположений старійшина, я є членом нашої сесії, беру участь у її зборах один раз на місяць.
         (АНТ2) От бачите, і самі приймаєте участь у мінісходняках...
         > > > > > - Дев’ята тотожність. Окрім спеціальних таємних шпигунів, комунізм для поширення своїх впливів широко застосовує т.з. “дорадників”, юдо-християни – “місіонерів”.
         > > > > (ГП) Отакої. Чим же місіонер шпигун?
         > > > > (Анатолій) Гірше ніж шпигуни. Не дарма Японія та Китай заборонили в"їзд на території цих країн т.з. місіонерів. І Ви мабуть не знаєте СКІЛЬКИ ці шпигуни викрали манускриптів та наукових творів Древнього Сходу і скільки приховали у запасниках Ватикану? Не знаєте - читайте.
         > > > (ГП) Може колись хтось щось і вкрав, але зараз нічого такого й близько нема. Тиждень тому група місіонерів з моєї церкви поїхали до Сальвадору будувати там лікарню. Яке "шпигунство?"
         > > (АНТ) Сьогодні вже важче вкрасти, це правда. Але ми говоримо про систему, а не сьогодення. А система ґрунтується саме на шпигунських крадіжках та приховуваанні ЗНАНЬ. Не дарма більшість сакральних знань залишилося у Японії, Китьаї та Індії, куди юдо-християнські місіонери не допускалися.
         > (ГП) Хвилиночку, але ж Індія була британською колонією ще з кінця 18-го сторіччя. Чому ж місіонери не встигли перекрасти ВСІ сакральні знання з Індії, при тому, що вони мали можливість вільно робити це 200 з гаком років?
         (АНТ2) Це тому,що індійські філософи та просвітлені особи не віддали знання бандитам, але сьогодні по всьому світі передають...
         > > > > > - Десята тотожність. Як комунізм, так і юдо-християнство бачать залог свого успіху на майбутнє у молодому підростаючому поколінні, “малих сіх”, шляхом відповідного виховання. Тут криється причина постійних “чисток” старшого покоління як в тих, так і в других.
         > > > > (ГП) Турбота про молоде покоління - це природня річ. Але я не знаю ні про які "чистки" старших поколінь християн. У моєму церковному самоуправлінні (так званій "сесії" старійшин) працюють люди всіх вікових категорій, від 25 до 85.
         > > > > (Анатолій) Турбота продиктована ТІЛЬКИ необхідністю оболванити свідомість, тобто зазомбувати. Саме це й видно по Вас.
         > > > (ГП) І знову не аргумент.
         > > (АНТ) Нормальній людині відомо, що коли молодій людині вкласти в голову якусь ідеологію, то згодолм її витравити звідти буде набагато важче, ніж коли цю ідеологію вкладали у зрілому віці. Саме таким шляхом виховувалися яничари та янучари, саме таким шляхом і йшло юдо-християнство та комунізм.
         > > > > >Не треба забувати, що і комунізм, і юдо-християнство витворилися в жидівському середовищі і ловко накинуті іншим народам, так що все людство борсається між Сцілою комунізму та Харибдою юдо-християнства. В юдо-християнстві людина ніщо перед богом, в комунізмі людина ніщо перед суспільством.
         > > > > (ГП) Християнство не вчить, що людина є "ніщо" перед Богом. Навпаки, Євангелія від Івана каже, що Бог "так полюбив світ (тобто людей), що віддав Сина Свого однонародженого, щоби всякий... мав вічне життя." Якби людина була "ніщо," чого б то Богові було піклуватися про ВІЧНЕ життя цієї людини?
         (АНТ2) Та не богові, а можновладцям, для яких людина була РАБОМ...
         > > > > (Анатолій) Вічне життя за юдеським богом - це локшина, яку носіть на вухах Ви самі, але до чого тут інші. Але ж нав"язується всим.
         > > > (ГП) Та кому це ми щось нав"язуємо? Це ви, нативісти, нас атакуєте. Ми просто віримо в те, у що віримо, от і все. Ви ж собі як хочете. Ми нічого вам не нав"язуємо, ми просто реагуємо, коли хтось не дуже добре знайомий з нашим реальним життям перекручує наші вірування, говорить те, чого насправді нема.
         > > (АНТ) Знову Ви скидаєте з однієї голови на іншу. Ніхто Вас не атакує. Ми просто змушені передавати таким як Ви знання. Ви вже неодноразово мене звинувачували, що я працюю на якусь організацію.Ваші звинувачення для мене смішні, тому що я працюю тільки на те, щоб дати людям ЗНАННЯ. Це і є моя місія на Землі. Якщо Ви цього не розумієте, тоді я Вам допомогти вже не можу. Може я інколи незграбно даю ці знання, але все іде без брехні, чужих нашарувань та від чистого серця. А Ви кажете - нападаєте... переляканий Ви мій.
         > (ГП) Та зовсім я не переляканий. І я Вам дуже вдячний за Ваш ентузіазм і щирість. Ви мене просто не переконуєте, тому що Ваш вихідний постулат - про тотожність вчення Христа з ученням Маркса і Леніна - фальшивий. І знаєте що? Ви самі це розумієте.:) Але Ви вже так захопилися критикою християнства, що не в змозі зупинитися. Ну, нічого. Вже і те добре, що ми більш-менш раціонально спілкуємося.
         (АНТ2) Якщо я Вас хоч трохи змусив задуматися, це вже неабияке досягнення. А там дивишся і порозумнішаєте...
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2005.01.24 | Георгій

          Re: Юдо-християнство чи комунізм - Георгієві!

          Анатолій пише:
          > Георгій пише:
          > > Анатолій пише:
          > > > АНТ - це Анатолій, щоб легше було тут розпізнавати.
          > > > > > > Юдо-християнство чи комунізм
          > > > > > > Багато розумних людей, в т.ч. і пані Лід на цьому форумі, звернули свою увагу на повну тотожність комунізму та християнства. Їх зародження, поява на світовій арені, стратегія і тактика, їхній прогрес та поширення впливу на світову історію викликали здивування людей своєю тотожністю. Все, що є “позитивного” в християнстві можна віднайти і в комунізмі, і навпаки. І комунізм, і християнство, як близнята схожі між собою, але, за висловом М. Бердяєва, “на протилежних полюсах”.
          > > > > > (ГП) Не думаю, що Бердяєв мав на увазі реальний комунізм марксистсько-ленінського типу. Швидше він думав про ідеальний комунізм, щось на кшталт вчення Фур"є чи Сен-Сімона.
          > > > > > (Анатолій) Пане Георгію. Ви поводите себе як справжній комуніст. Це вони за всіх думали... Краще думайте за себе.
          > > > > (ГП) Так я і думаю за себе. Бердяєв емігрував у 1922 році, тому він не міг мати чіткої, реальної уяви про втілення марксистсько-ленінської концепції "комунізму" в життя.
          > > > (АНТ) Пане Георгію. Якщо Бєрдяєв і недосконало знав комунізм, але він досить досконало знав юдо-християнство. Тому Бєрдяєва я оцінюю, вибачайте, трохи вище від Пінчука.
          > > (ГП) Але ж для того, щоби порівнювати, треба добре знати і одне, і друге. Тому я, хоч я і не відмомий філософ, як Микола Бердяєв, у даному випадку інформований краще, ніж він.
          > (АНТ2) Це в Вас, пане Георгію, говорить "его" та СТРАХ втратити ґрунг під ногами.
          (ГП) Та ні. Запевняю Вас, що це ніякий не страх. Просто я трохи читав їх праці. Професор Микола Бердяєв, протоієрей Сергій Булгаков і інші російські християни-філософи дійсно дуже мало знали про реальний комунізм марксистсько-ленінського гатунку. Вони дивилися на деякі християнські концепції, наприклад, концепцію спільного життя людей у громаді, де все ділиться порівну між усіма (Дії Апостолів 2:42-47), і порівнювали це з абстрактним "комунізмом," з тим "комунізмом," який вони собі самі вигадали, з комунізмом-мрією, утопією. Але самі комуністи цих кабінетних мислителів ніколи не вважали своїми. Прочитайте, як, наприклад, Ленін лає Сергія Булгакова (який в молодості дійсно був близький до РСДРП), називає його зрадником, агентом "попівщини," невігласом, і взагалі мало не ідіотом. Ленін просто казився, коли чув думку, що людина може мати "ліві" оціально-економічні переконання і водночас не мати матеріалістичного світогляду, а натомість вірити в Бога. Ленін у цьому відношенні був дуже вірним учнем затятих анти-християн Фейєрбаха і Маркса.

          > >(...) (ГП) Все це не свідчить на користь ідеї, що комунізм і християнство мають багато спільного. Януковича просто хотіли використати. До чого ж тут якась уявна ідеологічна, доктринальна спільність християнства з комунізмом?
          > (АНТ2) З Шашкевича Ви сповзли, при чому вже вдруге!
          (ГП) Ну дався Вам той Шашкевич... Цікава людина, жив в епоху активізації романтизму в історії і літературознавстві, яке супроводжувалося появою численних містифікацій щодо неймовірно-героїчного минулого того чи іншого європейського народу. Макферсон, наприклад, "відкрив" героїчне минуле шотланців у творах барда Оссіана, якого, як трохи згодом виявилося, він просто придумав. У ті роки, в епоху так званих національних революцій 1830-1870 років, мало не кожний другий поет у кожному куточку Європи писав патетичні поеми про всяких відьм, русалок, про кургани, де лежать поховані герої саме ЙОГО народу, який, звичайно ж, має величну, героїчну історію і т.д. і т.п. Нічого такого вже оригінального в Шашкевичі у цьому плані нема - те саме писали, тільки у більшому масштабі, Гете, Шіллер, Гайне, Гюго і інші. До чого тут предмет нашої дискусії - порівняння доктрин християнства та комунізму?

          > Щодо Януковича, то його використати хотіли, але використати дві банди - мафія та юдо-християнська верхівка Московського пархату.
          (ГП) Може і так, але це, знову ж таки, не має відношення до суті християнського вчення, яке Ви і п. Бульба, якого Ви цитуєте, абсолютно безпідставно порівнюєте з комунізмом. Якщо це так, то ця верхівка патріархату відійшла від цієї суті на 180 градусів.

          > > (...) (ГП) (...)як можна казати, що християни "захопили владу" над людьми в Київській Русі? І потім, знову ж, де є доказ ідеологічної спільності християнства з комунізмом Маркса і Леніна?
          > (АНТ2) Ні, не юдо-християни захопити владу, а Україні була нав"язана юдо-християнська рабська доктрина з метою поставити народ України на коліна. І це Вам, панове юдо-християни, частково вдалося. Але вже скінчилося...
          (ГП) Особисто я, християнин (без "юдо"), нікого ні на які коліна ставити не збираюся. Моя церква - зауважте, суто американська! - зараз кожну недільну ранкову службу починає з молитви за народи і землі, де складна чи гостра політична ситуація, і ми обов'язково згадуємо Україну. Ви скажете - це дурниця, що ті молитви дають? Але, навіть якщо хтось і не вірить, що є Бог і що Він дійсно чує молитвт людей, наша церква цим приволікає увагу сотень людей до України. І таких християнських церков, як наша, у США тисячі, і вони всі роблять дуже багато корисної для України роботи. А Ви кажете "коліна."

          > (АНТ2) Таких як Аввакум було одиниці. І його, на жаль, не захистиив юдейський бог. А таких, що підтримували Пєтра 1 було більшість. І саме ця більшість і була ідеологічною верхівкою московського юдо-християнства.
          (ГП) Так чесних і хоробрих людей ніколи не більшість.

          > (...) сьогоднішні світські держави не дозволяють розперезуватися вашим братанам.
          > > (ГП) А чому не дозволяють? Тому, що люди виробили такі концепції, як права людини, соціальний договір і т.д. І отут як раз християнство, яке Ви так несправедливо паплюжите, відіграло колосальну роль. Адже і "Магна Карта," і американська Декларація Незалежності, і багато інших документів, де було юридично скасоване свавілля можновладців, спиралися саме на ХРИСТИЯНСьКИЙ принцип, "ми всі під Богом ходимо, і королі, і президенти також."
          > (АНТ2) Георгію, правила моралі та моральні цінності, якщо вивчати офіційну історію, саме було сформовано не в юдо-християнському, а в т.з. язичницькому середовищі. Юдо-християнство тільки звикло все притягувати собі. Приклад притягування - на радіоканалах у Пасху скрізь розповідали байку, що перше фарбоване яйце Марія Магдалина піднесла римському кесареві і після того це прийшло у юдо-християнство. Ці дурні навіть не здогадуються, що писанки археологи викопують і датують десь п"ятим-шостим тисячоліттям до нового літочислення, і саме писанка була обов"язково освячена на Рахманський Великдень.І тут людям нав"язується юдо-християнська брехня.
          (ГП) Я не сперечаюся, що християнам іноді бракує елементарних знань про язичеські (до-християнські) традиції різних народів. Але я не про те говорив. Ви пишете, що зараз держави вже не дозволяють палити єретиків, і т.д. А я Вас питаю, чому? А тому, що людська історія розвивається. В людські голови - принаймні в деяких регіонах нашої планети - міцно увійшов принцип прав людини і соціального договору. Це хоча і не чисто християнський принцип, але такий принцип, що формувався в країнах з саме християнською ментальністю і традицією (Англія, Нідерланди, колонії Північної Америки), і такий принцип, що на нього впливала в першу чергу чисто християнська ідея однакової відповідальності всіх людей перед Богом. Я мрію, щоби ця ідея і в моїй країні, Україні, якомога скоріше вилилася у формування держави на принципі відповідальності всіх людей і поваги до гідності всіх людей. Тоді, може, мої онуки чи правнуки житимуть на землі своїх предків щасливо.

          >(...) (АНТ2) Не мені Вам казати, що у юдо-християн т.з. доктрини ЗАВЖДИ розходяться з ділом. Це розходження є предметом біблії, це розходження доведено Христовими походами, це розходження ми бачимо і сьогодні по агресії одних сект до інших.
          (ГП) Про Біблію розмова окрема. Щодо хрестових (не Христових) походів і міжконфесійної ворожнечі, то це ніякого відношення не має до уявної спільності з комунізмом. Звичайно, християнство розвивалося не у вакуумі, а в реальному людському суспільстві з усіма його хворобами. Християни робили багато речей, про які зараз тільки шкодують. Проте всі помилки і все заподіяне зло коріняться не у вченні Христа, а в його перекрученнях людьми.

          > (...) (АНТ2) То у Вас же найперше, це треба боятися бога та бути його рабом. То що Ви ще хочете? Раби Ви, панове, рабиииииииии.....
          (ГП) Наш ідеал - не рабство, а СЛУЖІННЯ. Це дуже високий ідеал, такий, що зовсім не принижує людину. Служіння будується тільки на любові.

          >(...) (АНТ2) От бачите, і Ви приймаєте участь у цих мінісходняках. Тобто, підтверджується.
          (ГП) Що підтверджується? Всі людські організації вирішують свої задачі шляхом спілкування своїх представників, шляхом зборів. Чому це аргумент на користь спільності християнства саме з комунізмом, а не, скажімо, з програмними положеннями Товариства любителів бджільництва? :) Адже християнська церква - це людська організація, хоча й особлива, але людська.

          > > (ГП) Та зовсім я не переляканий. І я Вам дуже вдячний за Ваш ентузіазм і щирість. Ви мене просто не переконуєте, тому що Ваш вихідний постулат - про тотожність вчення Христа з ученням Маркса і Леніна - фальшивий. І знаєте що? Ви самі це розумієте.:) Але Ви вже так захопилися критикою християнства, що не в змозі зупинитися. Ну, нічого. Вже і те добре, що ми більш-менш раціонально спілкуємося.
          > (АНТ2) Дякую, що хоч читаєте. Бо змусити Вас, панове юдо-ристияни, щось прочитати не канонічне чи не освячене юдо-християнським дозволом, це дуже ВАЖКА справа. А так, мо й дійде до Вас.
          (ГП) Ой, не повторюйте дурниць. Я от зараз з насолодою читаю "Історію західної цивілізації" Вільяма Макніла. Все ми, християни, читаємо, так само як і ви (не-християни).
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.01.25 | Анатолій

           Ще раз вірш Маркіяна Шашкевича - Георгію!

           ЗГАДКА.
           Заспіваю що минуло
           Передвіцький згану час,
           Як весело колись було
           Як то сумно нині в нас!

           Світовида лиця ясні
           За Лабою Славлян чтив,
           Купайловий танок красний
           Царинами вітром спів.

           Гай ся на честь славной Лади Піньом дівиць розглядав,
           Мир в подяці для Коляди
           Веселячи снопу клав.

           Над ярою Полтавою
           Суд Любушин мир давав,
           Над Дніпром Славутицьою
           Так Ярослав ся вславляв.

           По за білими водами
           Білий гніздо орел вив,
           А руськими сторонами
           Звін вічовий гомотів.

           Новгорода сила й слава
           Світом цілим зголосила,
           Києва золота глава
           Під небеса ся звела.

           Слави дочка величава
           На світ цілий сяяла,
           Піснь Люмира піснь Бояна
           Голосніше їй гула.

           Нині думка йде сумненько
           Темним лісом гомонить,
           За Дунай, Дніпро туженько
           Згадка журна лиш летить.

           По над Дністра берег крутий
           Гамор галич розлягать –
           Там сум душу хапле лютий
           В безвість гадка пропадать.
           Городища де бували
           Десь могили ся звели,
           Богів храми де стояли
           Грехіт мохи поросли.

           По за води по за тихі
           З славой гаразд пробував –
           Загудівши вихор лихий
           І сліди їх позмітав.

           Красна Ретра з Арковою
           Пилом вічним припали,
           Діти вірні з матерньою
           Десь в безвістях ізчезли...

           Де ворони ся злітають
           Колись славний стояв тин,
           Тяжкі мраки десь лягають
           Як на ногах татарин.

           Щастя гаразд з під могили
           Гомонем лиш залітать,
           Як славляни колись жили
           Журна думка лиш згадать.

           Із Русина щирой груди
           В побратимий летить край,
           Побратимі де суть люди
           По за Вому за Дунай.

           Руслан Шашкевич
           Зі збірки “Русалка Дністровая”
           1837 р.

           І ще, пане Георгій, я Вас прошу, з метою покращення двостороннього спілкування, міняйте хоч одне слово у заголовкові. Я пишу Георгію, то не лініться написати замість Георгію - Анатолію. Ато якась беліберда виходить. Я пишу Георгію, і Георгій пише Георгію. Якийсь паперово-листувальний гомосексуалізм....
           Якщо будете цитувати, то Ви цю ремарку не забудьте видалити.
           Анатолій
    • 2005.01.20 | Тестер

     Re: Оце дають хлопці. Георгію і РМ - здавайтесь! (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2005.01.20 | Георгій

      Нє-а :)

      Не здамося, тому що ми всі ці "аргументи" вже чули. Вони абсурдні, притягнуті за вуха. Між християнським світоглядом і комуністичною ідеологією насправді колосальна прірва. Пан Р.М. вже дуже добре пояснив, чому, і я зі свого боку теж зробив спробу. Трохи пізніше дам більш розгорнуту відповідь на статтю п. Бульби.
   • 2005.01.20 | Георгій

    Re: Панове Бабаї, Технарі, Білочки та мордератори, прошу вас усіх...

    Пане Анатолію, наскільки мені відомо, КОЖНИЙ ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ член форуму може ставити оцінки. Бабаї і Білочки тут ні до чого. --ГП
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.01.20 | Анатолій

     Панове ЧЛЕНИ, як каже про вас Георгій,...

     Прошу прийти до тями і не лізти у ВСІ постинги зі своїми оцінками. Дайте можливість СПОКІЙНО та КОНСТРУКТИВНО дискутувати тут. Я ще ніразу, нікому, ніколи не поставив ніякої оцінки. Пропоную і Вам утриматися від хозарсько-татарських ярликів і не вішати їх тут на Духовному форумі.
     Анатолій
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2005.01.20 | Георгій

      Згідний!

      Анатолій пише:
      > Прошу прийти до тями і не лізти у ВСІ постинги зі своїми оцінками. Дайте можливість СПОКІЙНО та КОНСТРУКТИВНО дискутувати тут. Я ще ніразу, нікому, ніколи не поставив ніякої оцінки. Пропоную і Вам утриматися від хозарсько-татарських ярликів і не вішати їх тут на Духовному форумі.
      (ГП) Абсолютно згоден. Я теж *майже* ніколи не ставлю повідомленням оцінок, окрім тільки тих випадків, коли в них міститься нецензурна лайка (і навіть тоді я пишу "лайка," але не "опускаю" рівень до -1). Взагалі давайте всі будемо чуйнішими один до одного. Це ж форум "Релігія та духовність." Полемічна гострота - це нормально, але ж і елементарно поважати релігійні почуття іншої людини теж треба. Щодо оцінки "агітпроп," я спробую трохи пізніше поділитися своїми думками про суть цієї оцінки в модераторіалі.

      > Анатолій
      --Георгій
    • 2005.01.21 | Nemesis

     Ні, не всі. Деякі тварини все ж рівніші.

     Георгій пише:
     > КОЖНИЙ ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ член форуму може ставити оцінки. Бабаї і Білочки тут ні до чого. --ГП

     Я не можу ставити оцінки.
     Я не буду ставити оцінки, якщо в мене така можливість з'явиться (мені особисто це заборонено Біблією), але з пісні навіть одного звука не викинеш, не те, що слова.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2005.01.21 | Георгій

      Re: Ні, не всі. Деякі тварини все ж рівніші.

      Nemesis пише:
      > Георгій пише:
      > > КОЖНИЙ ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ член форуму може ставити оцінки. Бабаї і Білочки тут ні до чого. --ГП
      >
      > Я не можу ставити оцінки.
      (ГП) Тоді Ви можете звернутися до Технаря, і він Вам встановить необхідне для виставлення оцінок.

      > Я не буду ставити оцінки, якщо в мене така можливість з'явиться (мені особисто це заборонено Біблією),
      (ГП) У даному випадку принцип "не суди" не застосовується, тому що оцінки - це не вираз нашого особистого поганого ставлення до тієї чи іншої людини. Вони покликані покращити роботу форуму в цілому. Є багато інтернетівських дискусійних груп, які не рухаються, тому що там дуже багато спаму і атак ад гомінем. Коли наша майданівська адміністрація ввела ці оцінки, вона цим прагнула саме зменшити частку спаму і лайки в повідомленнях.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.01.22 | Nemesis

       До речі, багато воно "покращило"?(-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2005.01.22 | Георгій

        На цій сторінці - ні

        На релігійному підфорумі, дійсно, оцінки нічого не змінили, тому що рівень дискусій тут дуже низький. Я іноді заглядаю на "Культуру" - недавно, наприклад, з цікавістю читав обмін думками між Вами, п. Юрком і p. Tizia стосовно Умберто Еко і семіотики, і з гіркотою відзначив для себе, що релігійній сторінці "Майдану" до такого рівня подачі матеріалу і культури суперечки ще рости й рости. А чому так? Ніби ж і публіка тут зібралася культурна, ерудована. А дискусій по суті питань майже не буває, все більше кусання один одного, штампи, тривіальності. Ми нікуди не рухаємося. Пп. Анатолій і Вільнодум, звичайно, скажуть, що це так через моє модераторство, але ж це неправда. Навпаки, я як модератор занадто пасивний і поблажливий. Якась просто злість у людей, не знаю, чому. Вона, ця злість, нам усім заважає, принижує цей підфорум, опускає його до рівня чогось взагалі зайвого, непотрібного. Але я все-таки сподіваюся на краще.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.01.23 | Nemesis

         О, а я залишаюся оптимістом!

         Це тільки песимісти вважають, що не може бути гірше. А я думаю, що падати завжди є куди - подивиться на що перетворився підфорум "Наша Історія", наприклад. Те ж з підфорумом "Голодомор".
         Або поцікавтеся коли останній раз оновлювався розділ "Преса".
         Тут я знов процитую Овідія: "Adde parvum parvo manus acervus erit".
         Що значить: "Якщо кожний принесе трошки, вийде велика купа".
         А тут вже все залешить від того, ЩО саме потрошку принесе кожний, якщо по катяшочку, то від купи почне йти такий спеціфічний аромат.
         "І нема тому розумної альтернативи, блядь!" ©Л.Подрв'янський
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2005.01.23 | Георгій

          Згідний 100% (-)

     • 2005.01.21 | Анатолій

      Re: Ні, не всі. Деякі тварини все ж рівніші.

      (Немезіс)Я не буду ставити оцінки, якщо в мене така можливість з'явиться (мені особисто це заборонено Біблією), але з пісні навіть одного звука не викинеш, не те, що слова.

      От тут і собака зарита! Юдо-християнам щось чи хтось забороняє. ОК. А мені ніхто і ніщо не забороняє, я сам собі забороняю. Саме цим відрізняється примус від моралі. І саме тому я перший підняв це питання. Я не за те, що я такий досконалий, ні. Я за те, що людина сама має керувати собою, а не чиїсь принципи, чиїсь накази, якісь зобов"язання. Саме тому, я й кажу, що не демократична держава є найкращим суспільством, а ЕТИЧНА ДЕРЖАВА, держава, яка була у оріїв, держава, яка була у праукраїнців.
      Анатолій.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.01.22 | Nemesis

       Я дуже молода людина.

       Анатолій пише:
       > (а ЕТИЧНА ДЕРЖАВА, держава, яка була у оріїв, держава, яка була у праукраїнців.
       > Анатолій.

       Я не застав держав праукраїнців, вибачте.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2005.01.24 | Анатолій

        Re: Ви дуже молода ментально людина.

        (Немезіс)Я не застав держав праукраїнців, вибачте.

        Якби Ви ще й не лінувалися ІНОДІ читати історію, і краще історію України, і не обов"язково офіціозну, то може що й пізнали б. А так за Вами тільки, на жаль, програма совкової школи... Українець мусить пізнати своє українське коріння! Але це стосується тільки українців!!!
        Анатолій
 • 2005.01.20 | P.M.

  Перестаньте влаштовувати цирк!

  Про який агітпроп йдеться у дописі п.Георгія!?
 • 2005.01.24 | Социст

  Re: Українським "нативістам" (неоязичникам) про християнство і комун

  Утопія та історія

  Еміл Чоран

  Дійсно, великий крок вперед був зроблений в той день, коли люди зрозуміли, що для того, щоб краще мучити один одного їм треба об'єднатись та організуватись в суспільство. Якщо повірите утопіям, то це осягнуте лише наполовину, бо утопії можуть ще допомогти, пропонуючи рамку, яка забезпечує повне благополуччя, вимагаючи в заміну за це, щоб всі відмовились від своєї свободи або ж, якщо її збережуть, щоб служили єю лише для того, щоб високо і вголос зображати радість серед мук і страждань, в яких причиненні не зупиняються змагатись. Так, саме такою є демонічна стурбованість, яку утопії несуть людству. Тому, як не обернутись до наступної „дзеркальної утопії“– усунення дуже малого добра та дуже великого зла, які йдуть поруч з будь-яким суспільним устроєм, незалежно від його виду? Для цього можливо нам буде необхіден універсальний розчинник, який в минулому шукали алхіміки, ефективність якого випробуватимемо не на металах, а на інститутах суспільства. І доки чекаємо відкриття його формули, відмітимо, що за своїми позитивними якостями алхімія та утопія дуже близьки – вони ж переслідують одну і ту ж мрію відозміни. Одна вважається недосягальною в природі, а друга є недосягальною в історії. Так, і це є той же порок розуму чи та ж надія, з якої народжується еліксір життя та ідеальний град майбутнього.

  Також як певна нація, щоб відрізнити себе від інших, з метою їх пороблення або знищення чи лише з метою піднятись над ними, потребує якоїсь божевільної, безумної ідеї, яка повинна також їй пропонувати цілі, неадекватні її справжнім можливостям, абсолютно таким же чином певне суспільство еволюціонує та самостверджується лише якщо йому внушити ідеали, неспівмірні з тим, що воно саме є. В житті спільнот утопії виконують функції, визначені ідеєю „місії в житті народів“. Тоді як ідеології все ж є вторинним продуктом утопічних та месіанських видінь.

  Необхідно підкреслити, що сама по собі ідеологія (якою б вона не була!) не є ні доброю, ні поганою. Бо все залежить від момента , від часу, коли вона сприймається. Комунізм може діяти на достатньо зрілу націю як стимул. Він може повести її вперед і її захопити своєю експансією. Тоді як на відносно нестійку націю його вплив може бути слабшим. Ні справжній, ні фальшивий, він в змозі прискорити деякі процеси, але треба відзначити, що не завдяки йому, а супроти нього Росія досягла сучасної могутности. Але чи видіграв би він таку ж роль, якби поселився в останній частині Європи. Чи дійсно він викликав би позитивні зміни? Хотілося б цього очікувати. У всякому випадку це питання містить лише непряму, довільну відповідь, викликану якимись аналогіями історичного характеру. Нехай тепер поміркуємо про вплив християнства та його початок. Знаємо, що воно нанесло доленосний ніщивний удар античному суспільству, просто його паралізувало та знищило. Взамін християнство стало „благословінням“ для варварів, чиї первинні інстинкти загострились від дотику з ним. Далеко від наміру відродити старий загниваючий світ, воно зуміло відродити лише відроджених. Таким же чином, вірю, комунізм в близькому майбутньому доніс би спасіння лише вже спасеним. Він не може дати конкретної надії умираючим та навряд є взмозі оживити трупи.

  Після того як показали комічні сторони утопії, нехай зупинимось на її заслугах. І так як люди схильні миритись з своїм социальним положенням та ледве встигають відрізнити зло від добра, необхідно прилучитись до їхньої неусвідомленности.

  Ніколи не вистачить похвал утопіям за те, що вони розкритикували шкідливість приватної власности та біди, які вона спричинює. Незалежно від того, чи є крупним, чи дрібним, власник є опозореним. І його сором передається навіть най-незначнішим предметам, до яких він доторкнувся, або якими просто володів. Загрожуючи його „багатство“, бажаючи його лишити його власности, ми його приводимо до такого рівня усвідомлення, до якого він сам в принципі не здатен осягти. Щоб повернути свій людський образ, щоб „спасти свою душу“(!), він, власник, повинен бути повністю розореним і змиритись з своїм розоренням. Для цього, зрозуміло, йому допоможе лише революція! Повертаючи його до „первинної Голготи“, вона його знищить і спасе. Бо вона „звільнює“, зрозуміло тих, кого спочатку є вразила – власників. Вона їх перегруповує, повертає їм попередній вимір, повертає їх до цінностей, яким вони зрадили. Але перед тим як мати можливість та привід їх вразити, революція підтримує у власників „спасаючий страх“. Вона порушує їх сон, вони починають бачити кошмари, а кошмари, знаю, є початком метафізичного пробудження. Як фактор руйнування утопія, в сутності, виявляється корисною. Навіть і шкідлива, завжди є щось, що спокутує їх вину: лише вона знає якого виду терор використати, щоб розтрусити світ власників, най-противніший, згідно неї, з усіх можливих світів! Бо всяка форма володіння, власности, вкінці кінців деградує, озвірює, ласкає тварину, яка дрімає в кожному з нас.

  Володіти хоч одним віником, вважати будь що своїм надбанням згідно утопії означає брати участь в загальній підлоті і бруді. Чи знаєте, який великий гонор, відкрити, що не володієте ні чим! Це істинне откровення! До сих пір Ви думали про себе, як про останнього з усіх, а це: зненацька просвітлений Вашою мізерією, бачите, що не страдаєте ні за чим і навіть починаєте гонорувати собою. І те, що ще неістово бажаєте, є збідніти до такої степені, щоб зрівнятись з святими чи з божевільними...

  Переклав з румунської Огнян Стамболієв.

  Джерело „ПРО&АНТИ“ (http://www.pro-anti.net) №3 (682).

  Здається, цей текст є писаний декілька десятиліть тому, але ще й досі актуальний. Хотів би лише доповнити, що провал однієї з утопій, ще не виключує появи іншої утопії. Бо кожна з утопій є ні чим іншим, як спекуляцією очікуваннями людьми спасіння – на небі, або на землі. На мій погляд, наступним кандидатом на утопію є очікування Третього Гетьманату. Принаймні, не зрозуміло, яким чином зосередження влади в руках однієї особи зумовить перехід до боголюдства...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua