МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як боротися з релігійним вірусом?

05/25/2005 | Обережний герой
Як на мене, то порівняння релігійних ідей у мізку людини з вірусами, яке я знайшов на цьому форумі, надзвичайно вдале.
Чи можна якось боротися з цим вірусом і вигнати його з мозку людини?
Себто написати чи створити антивірус?
В принципі багато творів вчених саме і було cпрямовано на це.
Але релігійний вірус виявився надзвичайно цупким, швидко адаптується до антивірусів, шалено спирається зовнішнім лікувальним впливам на мозок.
Він відкидає будь-які експерименти, які можуть довести його існування і не існування реального втілення релігійних ідей.
Точилися суперечки щодо існування і реальності ідей, як окремих живих створінь. Цей релігійний вірус дуже нагадує таку живу істоту.
Він розмножується, удосконалюється. Інфікує людей.
Паразитує на їх інтелекті. Навіть примушує людину напружувати інтелект для власної підтримки.
Таким чином сила інтелекту, науки, як на це сподівались середньовічні творці антивірусів, не є панацеєю від вірусу, бо він призвичаюється до них і навіть ставить собі на службу. Приклад цього - вчений Пінчук.

Чи є дієвий антивірус? Чи є надійна лікувальна система? Мабуть, суспільству варто запровадити цілу лікувальну систему попередження цієї інфекції.
Хоча на перший погляд шкоди від цього вірусу немає. Та мало хто погодиться, щоб в його рахівнику сидів бодай один вірус, який сам себе вважає безпечним.
До того ж цей вірус іноді таки має шкідливі впливи, навіть примушує робити якісь матеріальні дії, пожертви, релігійні війни.
Хоча добре пристосований до людини вірус все таки не зацікавлений у її знищенні.

Відповіді

 • 2005.05.25 | Анатолій

  Re: Як боротися з релігійним вірусом? - Практики!!!

  4. ОЧИЩЕННЯ І ЗЦІЛЕННЯ СВІДОМОСТІ ТА КАРМИ.
  4.1. ОЧИЩЕННЯ СВІДОМОСТІ.
  Виявивши у себе наявність психічних вірусів, важливо не впадати у паніку та депресію. Під час пожежі, аварії, катастрофи чи стихійного лиха першими гинуть ті, хто піддався паніці. Ключ до здоров’я та зцілення Душі знаходиться всередині самої людини, котра сама здатна керувати процесом врегулювання життєвих потоків свого тіла. Зараження психічними вірусами є захворюванням, що вимагає термінового психотерапевтичного втручання. Віруси свідомості, що досить активно розмножуються, виявляються досить швидко, тому що ознаки ментального забруднення стають очевидними, щоб їх ігнорувати. Зцілення душі та тіла - це такий процес, коли ви стаєте на шлях Любові. Існують прості і досить ефективні для використання техніки очищення організму та врівноваження життєвих потоків. Ці техніки є результатом інформаційного відбору, який проводився на протязі тисячоліть людьми, що належали до різних шарів суспільства та жили в різних кутках планети.
  Почнемо з ідеї про управління енергією. Вивчаючи різні старовинні книжки та трактати, звертає на себе увагу одна річ: просвітлені у метафізичному відношенні люди приділяли велику увагу роботі з різними типами енергій та керуванню ними за допомогою світла, любові та добра. Коли ми направляємо у зовнішнє середовище енергетичні імпульси, має місце цікава явище: ці імпульси викликають у цьому середовищі зміни відповідно до наших намірів. Будь-які думки чи почуття можуть насправді впливати на інших людей та події – візуально, ментально чи духовно через ідеї, роздуми чи медитативні звернення.
  Найважливішим є те, що у навколишнє середовище треба направляти тільки добрі та чисті думки, не говорячи вже про те, що треба робити тільки позитивні вчинки. Будь-яка особа, що створює за допомогою своєї свідомості власний інформаційний простір, моделює ситуації, які у майбутньому мають статися. Якщо ми, наприклад, направляємо на інших людей свою любов, ми одразу будемо втягнуті загальним полем любові, яке буде постачати нам потужні енергії, що нададуть нам сили перемогти будь-які хвороби. Як результат такого “підключення”, людина починає відчувати горішній захист, турботу за себе з боку Всесвіту, Бога. Той, хто випромінює із себе якусь енергію, сам стає персоніфікацією цієї енергії, її безпосереднім проявом. Тут, безумовно, краще ототожнювати себе з Любов’ю.
  Тепер зупинимося на тому, де, коли та як краще надсилати енергії в оточуюче середовище. Найдіть таке місце, де ви зможете бути наодинці на протязі 30-45 секунд декілька раз на день (почніть з одного разу). Навіть дворазові щоденні вправи можуть змінити ваше життя на краще! Таким чином, ви направляєтеся у це місце і робите наступне: зосередьтеся, підніміть руки доверху над головою і подумки очистіть свою свідомість від негативу, наповніть її світлими та чистими думками. Потім поступово опускайте руки донизу – так виконується символічний ритуал очищення свідомості. Насправді, при цьому має місце і фізичне очищення організму.
  Наступна вправа. Поставте руки в сторони, ніби хочете когось обняти. Зосередьтеся на світлій думці, намагайтеся зрозуміти її внутрішній таємний зміст. Відчуйте енергетичні поля, що оточують цю думку, направляйте поля ближче до свого тіла за допомогою розставлених рук. Починайте поступово крутити руками, направляючи світлу енергію у все тіло.
  Тепер накладіть одну руку на сонячне сплетіння, утримуйте її там 10-15 секунд. Відчуйте любов до себе. Цю вправу корисно виконувати у ванній кімнаті перед миттям, при цьому додатково включаються очищаючі механізми водної стихії. Творячи цей нескладний ритуал, ви свідомо очищуєте себе і своє енергетичне оточення. Майте на увазі – виконуючи декілька раз на день надані вправи, буквально за три дні ви побачите, як починає змінюватися ваше життя.
  Енергетичне очищення поліпшує кожне тіло (рівень) життя людини: фізичне, емоційне, ментальне, причинне та душевне. Найкращий ефект має місце тоді, коли ви наповнюєте себе любов’ю та відноситеся до оточуючих вас людей також з любов’ю. Ви побачите, що більшість людей почнуть відноситися до вас по-іншому. Вони почнуть повертати вам те світло, яке ви послали до них. Це перший крок до чуйності, до відношення своєї єдності з усіма живими істотами планети.
  Найдіть точку між минулим та майбутнім. Якщо ви схильні роздумувати відносно того, що б ви робили у минулому, та що б могли зробити, то ви дуже прив’язані до минулого і ця прив’язка є у вас хворобливою. Якщо ж ви живете тільки думками про майбутнє, то ви налаштовані на майбутнє і втрачаєте зв’язок з сучасністю. Вам треба знайти золоту середину, жити “тут і зараз”. Фіксуючи свою свідомість на минулому чи майбутньому, більшість людей втрачає момент, коли вони можуть реально змінити своє існування, зцілитися духовно та фізично.
  Для виконання ритуалу зцілення немає іншого часу ніж ЗАРАЗ. Робіть те, що вам подобається робити – і так часто, як тільки можете. Ви – прекрасне відображення Божественного Джерела, Його найкращий витвір.
  Ось вам одна вправа, що пов’язана із сакральною геометрією, що дозволяє врівноважити праву та ліву півкулі мозку. На мить заплющіть очі і покладіть на верхній край вік вказівні пальці. При цьому ви побачите різні кольори чи форми. Зведіть ці форми разом, у центр духовного бачення – міжбрів’я. Зосередьтеся на образах, що виникли перед вашим внутрішнім зором. Як тільки візуальні образи будуть збалансовані, дивіться на них ще деякий час. Ви побачите ніби стіну, що наближається до вас. Це демонстрація того, як ваш розум отримує інформацію. Продовжуйте дивитися на цю стіну, ви почнете бачити різні шари цієї стіни, інформація стане голографічною. Це і є сакральна геометрія свідомості.

  4.2. ЗЦІЛЕННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ СИЛ ПРИРОДИ ТА ВІЗУАЛІЗАЦІЇ.
  Багато людей мають природне бажання проводити більше часу на природі. В усі часи наші пращури асоціювали природу, сонце та землю із здоров’ям.
  Кожний куточок природи має свою історію і характеризується своїми вібраціями. Життя наповнене енергією, яка є доступною для зцілення. Навіть деякі некрасиві істоти, подібні до комах, також несуть енергії зцілення.
  Згадайте, як ви сиділи на лавці чи траві у садку та слухали навколишню природу, як ви піднімалися у гори і при цьому сприймали музику всесвіту. Якщо ви здатні до налаштування на вібрації навколишнього середовища, то ви розумієте, все, що оточує вас характеризується наявність енергій зцілення. Ваш настрій також залежить від оточуючого середовища, тому що під час слухання має місце обмін енергіями, розуміння співбесідника.
  Не варто кудись їхати, щоб насолоджуватися природою. Невеличка квіточка кульбабки у тріщині асфальту має для душі величезне значення. Комашка, яка випадково залетіла у вікно, є красивою та безцінною істотою для вас. Пісок морського берега вібрує для вас із цілющою частотою енергії океану та Землі. Сонячне світло дає життя, місяць та зорі відвертають сум. Важливим та дієвим засобом в боротьбі з вірусами свідомості є очищення природними, чистими стихіями.
  Напишіть свого вірша та присвятіть його Сонцю чи квітці. Найдіть чудернацький камінь біля річки і проспівайте йому пісню. Ці речі є божественні знаки, які надсилаються для зцілення вашої душі. Вкладіть їх у своє серце і нехай вони передадуть вам енергії здоров’я та кохання. Мати зв’язок зі своїм серцем є дуже важливо: ”якщо покласти пальці на голову, потилицю, руки, ноги, - скрізь зустрінемо серце, тому що його судини проходять через всі члени”, - говориться у папірусі Еберса. Спробуйте медитувати на сонячне світло, доторкніться до Місяця під час творчої візуалізації і почуйте її голос. Подякуйте джмелю за його роботу, не зривайте квітку з метою додати краси своєму життю – ви й так здатні отримати насолоду від природи та увібрати у себе всі її живильні соки. Коли великі посвящені впадали до екстазу, навколо них розповсюджувався квітковий аромат.
  Візуалізуйте, що ваш духовний авторитет, з яким ви бажаєте з’єднатися, саме зараз знаходиться перед вами. Це може бути Великий Волхв – Рама, Кришна, Будда, Ісус, Заратустра чи будь-хто з Великих вчителів людства. Відчуйте любов, яку Учитель надсилає вам. Створіть духовний зв’язок зі своїм духовним наставником; він буде таким сильним, якої сили почуття любові ви маєте.
  Ця вправа вимагає 15 – 30 хвилин. Виберіть момент, коли вас ніщо не тривожить. Зніміть всі прикраси, включно з обручками та годинником. Запаліть свічку, нехай цей вогонь буде вам репрезентантом вашого духовного вчителя, якого ви візуалізували перед собою. Дивіться на полум’я і віддавайте йому всі свої старі почуття, думки та програми. Символічно спалюйте їх на жертовному вогні. Нехай все, що заважає вам жити здоровим життям, зникне у полум’ї. Ви можете це проговорити пошепки. Пам’ятайте про свій намір очиститися.
  Багато людей з параноїдальною впертістю чіпляються за згадки про цінний подарунок, який вони колись отримали, про перший автомобіль, про першу квартиру, перше своє досягнення, яке колись мали, про найбільший свій успіх. Вони тримаються за всі ці події та почуття з минулого, використовуючи їх, щоб судити про те, що мають зараз. Відпустіть спогади, що притягують вас як магніт до минулого, зберігайте їх як дорогоцінну картину, але не тримайте у пам’яті її вартість. Коли ви відпускаєте позитивні згадки на волю, ви отримуєте ще більше мудрості, знань та радощів цих подій.
  Наступний крок – позбавитися від щоденних, не радісних і не гірких спогадів, які є просто буденні та ні до чого вас не зобов’язують. Ваше “его” втримує у свідомості події, згадки та емоції, які вам, як правило, не потрібні. Внутрішній інформаційний простір засмічується надлишковою інформацією. Деякі люди довго роздумують над долями зовсім чужих їм осіб – випадкових знайомих, політиків, акторів чи навіть неіснуючих персонажів. Проблеми інших поступово стають проблемами тих, хто за них думає. Таким чином, має місце потужний витік життєвої енергії у бік вампіричних сутностей, вірусів свідомості.
  Підсвідомість особи користується енергією всього організму. З її допомогою можна притягувати нових людей та нові ситуації, але разом з тим, в разі спрямування у неправильному напрямку, потужна енергія людського організму може витягти з цього організму останні сили. Одним з найважливіших моментів волховської медицини свідомості та самореалізації є те, щоб за допомогою власної підсвідомості створювати нову дійсність.
  Поводьте себе так, щоб усі ваші проблеми були для вас зрозумілими. Коли ви опиняєтеся у ситуаціях, в яких відчуваєте приплив емоційних хвиль, терміново зупиніть потік власних думок, відстороніться від них і споглядайте те, що ви підсвідомо створюєте. Тоді ви більше не будете подібними до жертви; ви почнете розуміти, що ви – творець, перед яким стоїть вибір відносно напрямку енергії.
  У більшості випадків ваш вибір не повинен давати енергію ситуаціям, породженим будь-якими проблемами. Споглядайте своє життя ніби-то відстороненим. Така голографічна точка зору дає справжнє розуміння свободи вчинку і дозволяє створити те, що ви забажаєте. Ви маєте відректися від старого мислення, яке енергійно діє на вас. Ф. Бекон писав, що розум має великий вплив на тіло, і в цьому часто лежить причина хвороби. Ви можете моделювати ситуації, що ніби випадково стаються з вами, можете зарані знати, що буде з вами надалі. Енергія творення стає доступною вам.
  Існує ефективна техніка, що пов’язана з використанням енергії снів. На протязі трьох вечорів підряд, перед сном, заплющіть очі, візуалізуйте сцени власного життя, що збурили у вас сильну емоційну реакцію. Це можна порівняти з “прокручуванням” картин життя за секунди до власної смерті.
  Перша з цих сцен – це випадок, котрий дійсно мав місце у вашому житті. Друга картина – уява емоційної реакції на той випадок. Третя картина – показує ваше емоційне відчуття, коли згадуєте той самий випадок зараз. Визначіть, чи маєте ви таку ж емоційну реакцію на цей випадок, як і колись. Тепер трохи змініть у своїй уяві реальний випадок, трохи підретушувавши його. Подивіться, як зміниться у вашій уяві емоційна реакція на нього тоді і тепер.
  Кожний раз перед сном подумки “прокручуйте” у своїй уяві цей випадок, потроху змінюючи реальні події. Поступово ви побачите, що можете реально керувати своїми емоціями, направляти енергію реагування в потрібному вам напрямку.
  Як правило внутрішня частина енергії згадування людини прихована від користування, вона захована десь між свідомими згадками. Коли ви силою волі звільнюєте внутрішні енергетичні ресурси, ви починаєте таким чином, впливати на енергетичну потужність свого організму. Переміщення енергії, вивільнення деяких шарів потужних коливань – є швидким шляхом до досягнення інших вимірів свідомості.
  Коли ви напрацюєте можливість керувати потоком думок, ви при цьому зможете рухатися різними рівнями свідомості. Ви почнете моделювати собі майбутнє. Багато людей можуть навести приклади спонтанного піроскопічного бачення майбутніх подій: варто тільки про щось подумати, як це насправді збувається!
  Миттєве усвідомлення майбутніх подій є вібрацією, що циркулює у вищих вимірах. Відомо, що минуле та майбутнє існує в тонкому світі одночасно. За допомогою сили думок ми можемо рухатися в інші виміри і бачити майбутні події, а також можемо впливати на них. Але для того, щоб ви моли оперувати майбутніми подіями, треба мати високий рівень духовного розвитку. Чи готова людина прийняти на себе відповідальність за наслідки миттєвого створення майбутніх ситуацій? Чи може вона бути відповідальною перед собою та перед Богом, в разі якщо її думка та почуття змінять фізичну дійсність? Щоб бути готовим до таких потужних творчих навичок, треба розуміти, що ви повинні мати величезну любов та бути чуйним до всього живого. Якщо ви ще не готові прийняти на себе цей великий вантаж, вищі сили не пустять вас через поріг духовного світу до того часу, допоки ваша свідомість не буде обдарована любов’ю.
  Що сталося б, якби саме зараз ви стали в тисячу раз сильніше? Як би ви використали свою потужність? Чи забезпечили б ви собі та іншим безпечне існування? Якщо не розуміти, що кожна людина є творцем свого духовного та фізичного здоров’я, цього здоров’я ніколи не досягнути. Вивчати використання законів єрархії стихій можна все життя, точно так, як і взаємодію що існує між землею, водою, повітрям, та вогнем. Світотворення є абсолютно досконалим і саме ми створюємо ситуації, що допомагають нам зцілити тіло та душу.

  4.3. ПЕРЕПРОГРАМУВАННЯ ПІДСВІДОМОСТІ.
  Під час позбавлення від вірусів свідомості, ви обов’язково маєте робити дві речі: позбавлятися від старих, нездорових та небажаних установок і змінювати їх на шляхетні та творчі. Це має проходити у вас на рівні підсвідомості.
  Підсвідомість – це місце, де зберігаються усі програми людської поведінки, життєві цінності; саме звідсіля керується функціями організму. Свідомість, як місце від-знань є критичним фактором, бо вона оцінює, робить аналіз, погоджується чи не погоджується з тим, що зберігається у підсвідомості. Свідомість невігласа під впливом вірусів постійно помиляється і надсилає у підсвідомість хворобливі та деструктивні установки. Ця негативна інформація стає частиною життя і саме вона формує людину.
  Підсвідомість можна порівняти з теплицею, де можуть рости як троянди, так і отруйні рослини. За допомогою прополювання бур’янів та культивування культурних паростків у своїй свідомості людина допомагає сама собі залишатися здоровою, щасливою та сильною.
  Багато хто знаходиться у полоні нав’язливих ідей типу схуднути, кинути палити, знайти ніби-то вигідну роботу, стати кращими гравцями у карти чи чудовими ораторами (ви вже самі можете визначити, які типи вірусів провокують такі думки). Ці спрямування формуються у людини на рівні свідомості. Результати цих спрямувань є досить обмежені на вбогі. Що з того, що людина на деякий час справді схудне чи навчиться картярським прийомам? Як це наблизить її до просвітлення, свободи, духовності? В цьому випадку має місце бомбування свідомості і, як наслідок, приводить до порушення захисних механізмів підсвідомості, в якій починають домінувати віруси духовної сліпоти та моральної деградації. Більш того, життєві проблеми, конфлікти з керівництвом, стрес, сприйняття тільки чужих думок, страх, почуття винуватості – викликають алергію, роздратування, невпевненість та депресію. Досягнути важкою працею результати не приносять ніякого спокою. Тільки спрямована робота зі свідомістю та підсвідомістю, зцілення їх від руйнівних програм може дарувати справжнє щастя та блаженство, не викликаючи ніяких алергічних реакцій на оточуючу дійсність.
  Ми можемо на 100% створювати своє власне буття. Ми творимо його за допомогою сили думки, слів та почуттів. Коли ми ускладнюємо думки та почуття, дійсність отримує нові обриси. Корисно пам’ятати, що фізична дійсність у відповідності з багатьма доктринами, як духовними, так і науковими, є ілюзією. Всі наші унікальні думки та почуття щодо життя витікають з віри у відносну дійсність. З кожною новою думкою ми кожний раз її знову творимо. Розуміючи, що дійсність є проекцією думок, слів та почуттів, людина починає усвідомлювати, що вона починається та закінчується у межах її самої. Таким чином, зовсім природно витікає вимога щодо контролю за власними думками, почуттями та вчинками.
  У сьогоденні люди досягли неабиякого успіху щодо мистецтва надавання належної форми думкам та словам, творячи їх оптимістичними. Але цього успіху часто-густо не досить, тому що відсутня компонента почуття, бо почуттями керувати набагато важче.
  Шляхом свідомої дії можна вплинути на генетичний код, змінити його і тим самим вирішити більшість проблем з власним здоров’ям. Генетичний код характеризує та визначає структурний алгоритм роботи всього організму, проекція якого формує параметри конкретної свідомості з усіма її психофізичними особливостями: рівень самоусвідомлення, набір площинних стереотипних реакцій та варіант їх компонування, стан фізіології. Таким чином, генетичний код визначає рівень адекватності сприйняття оточуючого середовища конкретною особою і, відповідно, рівень ефективності її життєвої стратегії. Відповідне коректування структурного алгоритму дозволяє знизити вірогідність помилки роботи людського організму, що проявляється розвитком важких захворювань.
  Ми легко створюємо власну дійсність у межах своєї свідомості. Але, свідомість є тільки одним аспектом нашого Я. Існує величезний шар мета свідомості – це цілий світ, мандрівка яким є захоплююче цікава. У цьому світі є інформація про багато людських життів, про долі народів, про влаштування Всесвіту.
  В ідеалі, кожна людина свідомо вибрала б собі дійсність, яку бажає мати. Таке бажання йде до підсвідомості через уяву та почуття. Підсвідомість тоді вибирає необхідну дійсність та матеріалізує її на фізичному плані як гру світла. Ця гра поєднується з містерією сонячного світла, найважливішого фактору підтримки життя на Землі (тому у всіх духовних практиках поклонінню Сонцю приділяється велика увага: багато т.з. язичників пов’язували Сонце з Господом Ра). При цьому підсвідомість є досить послідовною. Якщо ви проводите чітку лінію втілення бажаної реальності, вона точно відтворює її у відповідності з вашими бажаннями. Такий цикл багато релігійних конфесій, не розуміючи його суті, називають як цикл віри – людина ніби-то вірить у життя і тим творить його.
  Найкраще, щоб зрозуміти цей аспект творення дійсності, це порівняти себе з комп’ютером. На початку життя ви маєте деяку запрограмованість поведінки, що визначається досвідом. Це програмування підтримується на підсвідомому рівні. Наприклад, дитина, якій рано починають щось забороняти, розвиває систему віри -програму, яка говорить йому: любити небезпечно. Підсвідомість буде працювати у відповідності з цією програмою, тому що вона є відповідальною за виживання у соціумі. Ця програма буде діяти до того часу, поки її не змінять, або удосконалять. Можливо, у деяких випадках таке програмування є виправданим для дитини, але вже для 30-річної людини, що хоче знайти любов у житті, вона є деструктивною.
  Установки, які є закріпленими у підсвідомості, створюють моделі поведінки, що невпинно зміцнюють віру. Багато програм закладаються дитині ще тоді, коли вона не вміє говорити. Кожний жест батьків щодо дитини є перепрограмуванням (чи підтвердженням вже закладеної програми) його вчинків безпосередньо на рівні підсвідомості.
  Дійсність, як ми вже казали, створюється за допомогою думок, слів та почуттів. Почуттями керувати найважче. Більшість наших емоційних образів поведінки – програм закріплено у підсвідомості. Підсвідомість не розуміє ніякої людської мови, бо вона оперує символами, метафорами, образами та почуттями. Саме тому просто словами великого успіху у перепрограмуванні свідомості не досягти. Той самий механізм працює і у відношенні захворювань, сприйняття яких програмується на рівні підсвідомості. Тут є необхідною повна зміна підсвідомої програми, яку можна зробити, використовуючи методи роботи з вірусами свідомості та практики Кармінного зцілення.
  За допомогою медитації, що з’єднує Душу із Всесвітом, з силою життя, можна подіяти на підсвідомість і зрозуміти мову своєї власної свідомості. Практикуючи керовану мандрівку до підсвідомих сфер, використовуючи при цьому деякі образи та метафори, ви можете змінити ментальну програму свого розуму. Зразки поведінки та життя, що навіяні індивіду деструктивними вірусами, таким чином можуть бути змінені.
  На початку зовсім не обов’язково добре знати техніку візуалізації: головне – відчути її дух. Для цього можна викликати деякі емоційні стани, які прояснюють мову роботи з підсвідомістю. Мистецтво візуалізації – це мова натхнення, мова вашої Душі. Це життєвий ключ до персонального руху вперед, до царства фізичного та ментального здоров’я.
  Свідомість – це тип енергії. Інфікована свідомість – забруднена чи у неправильному напрямку направлена енергія. Все наше життя є частинкою однієї енергетичної матриці. Це значить, що всі люди мають загальноісторичний досвід та загальними потребами, незалежно від того, як вони його висловлюють. Здоров’я у цьому аспекті розуміється я архетип буття. Архетипи здоров’я багато чого пояснюють у людській поведінці; вони знаходяться всюди – від телебачення до буденної мови.
  Що найкраще, то це те, що архетип ментального здоров’я є доступним всім людям, але не всі до нього звертаються. Сам цей архетип поєднаний з моделями здорової поведінки, деякими високими взірцями існування, універсальними шаблонами буття. Цей універсальний шаблон доступний до практичного застосування. На його ґрунті ви моделюєте не тільки свою поведінку, але і власним прикладом ведете за собою людей. Універсальний шаблон здоров’я – це проект всього вашого життя. Все, що ви можете і хочете вилікувати, існує в універсальному шаблоні. Кожна частина універсального шаблону здоров’я має власну частоту. Він складається з любові, досконалого здоров’я, достатку та світла.
  Нижче наводиться медитація, що ілюструє, як працювати з універсальним шаблоном здоров’я і використовувати енергії зцілення.
  Ляжте або сядьте, прийнявши невимушену позу, руки та ноги не перехрещуйте. Заплющіть очі, розслабтеся. Розслаблення треба починати з пальців ніг, поступово піднімаючись вище. На загал, нехай розслабиться ваш розум, якщо в голову приходять сторонні думки, треба їх рішуче позбавитися. Для цього просто не треба концентруватися на своїх думках і вони швидко перестануть вас турбувати.
  Тепер попросіть допомоги у свого духовного заступника. Ви не повинні бачити, чути, відчувати чи навіть знати його відповідь. Просто просіть допомоги і нічого більш того. Після цього розслабтеся. Ви можете пересвідчитися, що сталися зміни, можете зафіксувати миттєво надбану енергію, а можете не відчути нічого. В останньому випадку не варто хвилюватися: розуміння прийде разом з практикою. Тепер візуалізуйте універсальний шаблон психічного здоров’я. Він є зітканим з ваших устремлінь та бажань перебороти захворювання та функціональні хиби свідомості. Виберіть найактуальнішу для вас проблему, потім другу за значенням, і так далі... Не треба надто багато думати за себе, але разом з тим, не треба свідомо пропускати досить серйозні порушення роботи свідомості, вважаючи їх не важливими. Інформація про стан свідомості має бути максимально об’єктивною, і вона насправді може бути такою, адже постачаєте ви її сам собі. Відтворивши взірець матриці свідомості, почніть візуалізувати нормалізацію її роботи. Дехто під час візуалізації універсального шаблону спить, тоді зцілення проходить уві сні. Коли ви відчуваєте, що медитація закінчується, не забувайте подякувати вищі сили за допомогу. Поступово розплющіть очі, будьте обережними і не робіть різких рухів, бо можете відчути крутіння голови. В цих медитаціях ви працюєте з енергією дуже високих коливань і, щоб повернутися до нормального стану, може взяти певний час.
  В кожний момент життя ви постійно створюєте себе. Фактично з кожним диханням ви перелаштовуєте енергетичну матрицю свідомості, притягуючи до неї віруси, чи позбавляючись від них. Цей процес твориться за допомогою ваших думок, емоцій та переконань. Усі думки, почуття та відношення є енергіями, вони ніби пензлик, фарби та полотно нашого життя. Ми є митці, що творять справжні шедеври.
  Кожна людина є справжнім енергетичним джерелом. Під час медитації це джерело вливається до океану Космосу. Всесвіт існує всередині нас. Кожна людина може мати свій власний шлях розуміння та висловлення своєї богоподібності, але цей шлях знаходиться всередині її самої.
  Під час медитації на саму себе людина візуалізує Всесвіт всередині себе. Це можна порівняти хіба що з поглядом у зоряне небо. Існує нескінченна кількість зірок, деякі з них ми бачимо, деякі ні, але всі вони “там”. Більші чи яскравіші краще видно і вони знайоміші нам. Як ви більше концентруєтеся на якійсь зірці, то вона вочевидь стає частиною вас. Те, що ви бажаєте побачити чи дослідити, також стає для вас істинним.
  Можна порівняти зорі з органами тіла чи особами. Одна зоря може бути вами, інша вашою мамою. Одну з зірок можна пов’язати з Великим Волхвом Рамою, а другу з Буддою (Пробудженим). Коли ви відчуваєте потік у собі, ви можете направити його на вибрані вами зорі і приймати від них енергію. При цьому має місце єднання з бажаними енергетичними сутностями. Сприйнявши зіркову енергію, направите її тепер всередину своєї свідомості.

  4.4. АНТИВІРУСНІ АФІРМАЦІЇ.
  Будь-які свої зовні прояви та емоційні реакції ви маєте будувати на ґрунті Заповітів Відо-Вістичного Православ’я – духовної філософії наших пращурів:
  - Ніхто тобі не ворог, ніхто тобі не друг – всі є тільки вчителі;
  - Немає чудес – є тільки різні рівні знань;
  - Перемагай люблячи;
  - Немає релігії вищої за Істину.
  Антивірусні афірмації, тобто утвердження, мають велику енергетичну силу, що очищує свідомість від вірусів; повторюйте їх:
  1. Саме сьогодні я не хвилююся.
  2. Саме сьогодні я не боюся.
  3. Саме сьогодні я духовно зростаю.
  4. Я завжди з чемністю відношуся до старших та мудріших.
  5. Я обожнюю все живе на світі.
  6. Я сумлінно заробляю собі на хліб.
  7. Я слідую Золотому Правилу - роби так, як хотів би, щоб робили тобі.
  ...
  У відповідності до Заповітів Відо-Вістичного Православ’я ви самі можете сформувати сприятливу для себе афірмацію.

  4.5. ПЕРЕТВОРЕННЯ СВІДОМОСТІ.
  Сучасне життя має так багато хаосу та невігластва, що чиста молитва та медитація дають надійне сховище від духовного убозтва.
  В молитовній практиці дуже важливими є наміри. Для того, щоб визначити наміри, необхідно приймати до уваги не тільки бажання, а й думки, слова та справи.
  Молитва у християн сьогодні не є таїною, хоча якщо виходити з аналізу кореня цього слова ми бачимо, що вона пов’язана з такими поняттями як маляр, малювати, мольберт, молот Тора (зброя величезної сили), молоко. А мольба – це не жебракування подань, а підлеглість волі жерця волі бога, яка здійснюється за допомогою слів. Моля використовувала волю слів у досягненні найпершої божественної мети – безсмертя. Не випадково слово молодість (у старовину молодість = моля+дасть, тобто те, що дається словом) свідчить про утримання вічної молодості за допомогою слова.
  Чистих видів моління у християн не збереглося, але ми можемо бачити залишки наказового способу у такій відомій молитві, як “Отче наш”. Молитва доручала богам конкретні дійства чи конкретні функції: “Хай святиться ім’я твоє; хай прийде царство твоє; хай буде воля твоя”...
  Але молитва, це перш за все, процес, що пов’язаний з подякою. Великі Містики проживають свої життя, постійно дякуючи Вищій Силі. В цьому аспекті життя треба розуміти як акт подяки. Вам колись приходилося отримувати таке величезне почуття радості, що навіть хотілося волати? Якщо ви хоч раз випробуєте таке почуття радості, все ваше життя наповниться благим світлом. Подяка – це подив серця, здатність дивуватися простим життєвим речам і сприймати їх з радістю. Якщо ви дякуєте іншим людям, вони також обдарують вас своєю вдячністю. Як більша вдячності живе у вас у серці, так більше можливостей у житті ви будете отримувати, так здоровіше буде ваша Душа і, відповідно, тіло. Життя з вдячністю у серці і є справжня молитва.
  Ось невеличка вправа для усвідомлення сили подяки. Виберіть кого-небудь чи що-небудь за об’єкт подяки. Це має бути якась людина, якій ви вдячні від всього серця, або якийсь період вашого життя, за який ви щиро вдячні богам. Нехай почуття подяки, любові та радості вийде за межі вашої свідомості. Візуалізуйте його ніби якесь творче начало, злившись з яким все навколо починає перетворюватися. Центр цього начала – у вашому серці; воно розповсюджується і на інших людей та інші речі вашого життя. Почуття вдячності є дуже інтенсивним, і тому більшість людей не може його втримати у собі досить довго. Воно само виходить за межі людської істоти і ясним світлом перетворює душі оточуючих людей. Дехто не зможе зрозуміти чому ви всміхаєтеся та перебуваєте в такому доброму настрої. Вони просто не навчені жити у райському саду подяки; широтою своєї душі допоможіть їм.
  Духовність – це, перш за все, прийняття та розуміння божественних законів Всесвіту. Всесвіт може дарувати натхнення, радість, безпеку, мир та здоров’я. Нижче наведено метод для підсилення вашої духовності.
  Заспокойтеся, слухайте себе, замість того, щоб шукати пораду в інших, довіртеся своїй інтуїції. Кожен день починайте з концентрації на своєму Я. Яке воно? Де воно знаходиться? Хто є той, що хоче його пізнати? Що то за дзеркало, в якому віддзеркалюється ваше Я? Витратьте на виконання цієї вправи не менше 15 хвилин. Подумайте про те, що ви маєте зробити у цей день. Поговоріть з дзеркалом своєї душі. Роздумуйте, дякуйте. Закінчивши свій день, саме так, як і почали, концентруйтеся на своєму Я. Дослідіть цей день, на все звертайте увагу, всьому радійте, всьому дивуйтеся. Бо все є завжди нове...
  Спитайте у себе: “Як можна щось робити краще?” Відсвяткуйте перемогу своїх сил, позначте вдалі моменти, коли вви на протязі дня виглядали найкраще. У Дхаммападі говориться: “Якщо хтось у борні втисяче переміг тисячу людей, а інший переміг тільки себе одного, то саме той останній – найбільший переможець”.
  Ви завжди маєте виконувати всі обіцянки. Якщо ви не впевнені у собі, краще не обіцяти. Будьте відвертими із собою; коли ви навчитеся довіряти собі, інші також вам повірять.
  Вибачайте собі та іншим. Ви не можете любити всіх людей, особливо якщо хтось зробив щось дуже погане, але ви маєте вибачати їм. Вибачення – перший крок до духовного зростання, але воно має іти від серця. Вибачаючи інших, ви видаляєте зі свого життя гнів, ганьбу, вину, страх і розчищаєте місце для волі, любові, радощів, щастя, успіху, миру та здоров’я. І вибачивши комусь, більше не думайте про це; життя швидкоплинне.
  Коли на вас звалилися неприємності, швидко прямуйте до водоймища - річки, озера, моря, океану. Дозвольте воді змити весь енергетичний бруд, і через воду вилийте всю свою любов до Природи, до Космосу, до Землі.
  Просіть про допомогу у речей, що вас оточують; говоріть з ними, як ви говорите з оточуючими вас людьми. Скажіть дереву чи скелі: “Хочу бути сильним як ти”. Якщо ви відчуваєте потребу в духовній допомозі, щоб перемогти хворобу, звертайтеся до Природи. Це древня волховська практика і вона з успіхом працює!
  Навчіться відрізняти слова внутрішнього голосу, его та Духу. Внутрішній голос, як правило, дає інформацію про хиби та обмеженнях. Саме він може найчастіше інфікуватися вірусами свідомості. Це – параноїдальний голос, який говорить вам про те, що думають чи говорять про вас інші. Дух – тихий голос, що виводить вас за обмежену дійсність і веде до духовного світу.
  Відпустіть усі страхи та хвилювання. Пам’ятайте, що з вами усе добре, усе правильно, все рухається за планом. Завжди очікуйте кращого і воно до вас прийде.
  Ще одна ранкова вправа, що готує для вас щасливий початок дня. Коли ви прокинулись, полежіть трохи у ліжку. Насолоджуйтеся ранковим повітрям, ніжними сонячними променями, танцюючими на стінах тінями, співом пташок. Відчуйте життя, що плине у вашому тілі. Зверніть увагу на дихання, пульсацію крові у кінчиках пальців, руках та ногах.
  Не поспішаючи встаньте з ліжка, споглядаючи стан тіла під час переходу з горизонтального у вертикальне положення. Випряміться без напруження у м’язах. Відчуйте свої ноги на землі чи підлозі. Зробіть крок, відчуваючи тиск ніг на землю чи підлогу. Зверніть увагу на речі, що зустрінуться вам на початку нового дня, дайте волю кожному почуттєві.
  Розвиток відношень з богами (див. Календар) забезпечує людині моральну підтримку, сміливість, надію та віру у зцілення свідомості. Тоді має місце активація індивідуальної програми відновлення здоров’я. Інфікована людина починає розуміти, що вона не одна у Всесвіті і що вона має вище джерело керування та підтримки, до якого вона може звертатися у будь-який час.

  4.6. ПСИХОТЕХНІКИ, ЩО ЗНИЩУЮТЬ ВІРУСИ.
  Важко, а навіть неможливо дати універсальний рецепт для зцілення від усіх типів психічних вірусів, але існують загальні принципи профілактичних заходів. Ґрунтуючись на цих принципах, можна виявити загальні тенденції здорового психічного життя. Одним з ґрунтовних принципів є слово, логос. Слово – найкращий очищувач організму, але разом з тим і переносник інфекції. Через слово можна передати будь-які віруси. Енергія інформації породжує вірус. Словом наносять удар по просторово-часовому континууму і з’являється чорна дірка, звідки починає витікати енергія вірусу.
  Бажання затримати інфікування вірусами свідомості відрізняється від запобігання зараження просто вірусом, наприклад, грипом. Багато людей чули про переваги такої затримки, але вони, на жаль, не здатні постійно виконувати запропоновані вправи. Описувані практики істотно допомагають у цьому, завдячуючи цим практикам можна позбавитися від безпосереднього контакту з вірусами свідомості і повністю відгородитися від їх нездорового впливу.
  Спочатку варто убезпечити себе від всіх можливих причин інфікування. По-перше, усуньте будь-які фізичні причини, це потребує медичного, територіального нагляду та проведення відповідної експертизи вашого оточення. По-друге, зверніть увагу на стан вашого здоров’я, чи все у вас добре? Чи не маєте ви хронічних напружень, чи спокійна ваша нервова система, чи не маєте ви ненормальних емоційних реакцій на пересічне збурення?
  Надалі необхідно поступово напрацьовувати імунітет до інформаційної інфекції. Розглянемо психологічні проблеми, як пересічну причину інфікування вірусами свідомості. Чи хвилюєтеся ви в разі необхідності приймати якесь рішення? Чи відчуваєте ви небезпеку, чи неадекватну реакцію під час якоїсь дії? Може ви чимось потривожені? Чи не пригнічуєте свої обурення та образи у відношенні до близьких вам людей? Чи може ви незадоволені несправедливим до вас відношенням? Пригнічені почуття надають широку дорогу до зараження вірусами. Зверніть увагу також на те, чи напружене ваше тіло, особливо шия, губи та плечі більшу частину дня.
  Прийміть за правило спілкуватися тільки з ментально здоровими людьми. Такі люди можуть допомогти нормалізувати роботу свідомості, навчать розслаблятися та наділять вас своєю живильною енергією.
  Вивчайте методи боротьби з вірусами свідомості, постійно експериментуючи у цьому напрямку. Навчіться пересувати енергію по своєму тілу, насолоджуйтеся ясністю свідомості, щасливою ясність свідомості. Що можна порівняти з цією насолодою? Використовуйте цю енергію і входьте у стан поглибленої свідомості.
  Вправи, що наводяться у цій книжці, допомагають досліджувати та контактувати з вірусними формами життя, що є відмінними за якістю, тиском та тоном. Дослідження нових форм буття, що є відмінними від звичних, відкриває новий безмежний світ – психічний, емоційний, духовний. Контакт з цивілізацією вірусів – це танок, що не дає погаснути божественному полум’ю, роблячи його ясним та сильним, але вступати у цей контакт треба дуже обережно!
  Людині, яка відчуває, що є інфікованою тим чи іншим вірусом свідомості, треба звернути пильну увагу на фізичні та психологічні процеси цього. Головне, це навчитися любити і цінувати себе, інших людей, оточуючий світ. Зверніть увагу на те, де саме ви обмежуєте себе, втрачаєте контакт з близькими вам людьми, що заважає вашому досягненню радості життя. Можливо, що ваші думки зосереджені на демонічних ідеях? Зверніться до мистецтва творчої афірмації: наповніться позитивними утвердженнями, які можуть бути для вас надзвичайно ефективними. Наприклад: “Я вчуся любити, відчувати; я насолоджуюся та пробуджуюся!” Відчуйте безпеку та спокій.
  Відомо два основних методи досягнення радості буття, в процесі яких має місце позбавлення від вірусів свідомості. Перший метод ґрунтується на досягненні максимальної інтенсивності сприйняття благосних подій оточуючого життя за допомогою духовного збудження (екстазу) та напруженості, в той час як другий пов’язаний з глибоким розслабленням та спогляданням стану свого ментального здоров’я ніби-то збоку. Рекомендується перемежовувати ці два різних методи і не зациклюватися на якомусь одному.
  Існує цікава методика роботи з вірусами свідомості, базисом якої є ідея, що людська свідомість сполучується з фізичним організмом. Кожна точка на тілі має точну відповідність у полі свідомості. Кожний квадратний сантиметр тіла має достатній потенціал, щоб позбавитися від інфікування небезпечним вірусом. Тобто, впливаючи фізичними способами на точки тіла, можна очистити поле свідомості. Як це зробити? Треба просто повністю зосередитися на тій точці тіла, якої саме зараз торкаються ваші руки, і ототожнити цю точку з якоюсь функцією свідомості. Наприклад, у аспекті емоцій: визначіть у стані медитації, який ваш орган пов’язаний з якимсь емоційним станом, краще з існуючою у вас негативною емоцією.
  Організм людини має свою власну мову. Знання цієї мови допомагає знайти шлях до позбавлення від вірусів свідомості. Органи тіла надають вам купу інформації цією мовою. Холодні ноги є свідченням страху, що переживає людина. Людина з проблемами сечовиділення є постійно принижена; енурез – це знак самообмеження. Захворювання шкіри показують роздратованість та мстивість. Проблеми з шиєю є свідоцтвом ненависті до якоїсь людини. Захворювання плечей – показник дуже важкого вантажу, що несе людина. Проблеми з ногами – показник нерозуміння людиною простих речей, і т.д. “Граматика” мови людського тіла та топографічна мапа його свідомості складалася Великими Волхвами на протязі століть – дивіться таблицю нижче.

  № Область тіла Чари (сх. чакри) Емоційні та психічні розлади
  1 Ступні ніг. Ра-чара Відірваність, неприйняття своєї сім’ї, родини, країни.
  2 Коліна ніг. Дий-чара Непорушність характеру, непоступливість, впертість.
  3 Хрестець, промежина, Дад-чара(сх. Муладхара) Легковір’я, порушення пам’яті, роздвоєння особистості.
  4 Два пальці нижчепупка, підшлункове сплетіння. Свар-чара(сх. Свадхистана) Хвороблива прив’язаність, не сприйняття реальності, нездатність зосередитися,погана зорова пам’ять.
  5 Сонячне сплетіння. Пан-чара(сх. Маніпура) Нездатність висловитися, логорея, погана слухова пам’ять.
  6 Область серця між сосками грудей. Сест-чара(сх. Анахата) Нелюбов до себе, відчуття ізольованості, саморуйнівна поведінка, суїцид.
  7 Горлове сплетіння, горлова впадина. Семеш-чара(сх. Вишудха) Бажання брехати, заляканість, гнівливість, маніакально-депресивний психоз, одержимість, порушення сну.
  8 Міжбрів’я. Віста-чара(сх. Аджна) Залежність від чужої думки, депресії, істерія, нездатність любити.
  9 Маківка голови.(восьмикінцева зірка – корона, що обертається за годин. стрілкою) Дев-чара(сх. Сахасрара) Схильність до нещасних випадків, тяжке життя, залежність від інших, проблеми з самоідентифікацією, порушення почуття єдності з Я.

  У таблиці наведено приблизну відповідність областей тіла та емоційних станів. Людське тіло з давніх-давен поділяється на області, що межують з розташованими на ньому енергетичними центрами – чарами (за східною традицією “чакрами”).
  Торкайтеся руками відповідних місць на тілі з великою ніжністю, концентруючи увагу на області, у які бажаєте надіслати енергію здоров’я. Рухайтеся поступово, м’яко експериментуючи з різним тиском та тонами. Це дасть можливість відчути енергію із силою, що буде поступово збільшуватися – і вся триєдина істота (тіло-розум-дух) дасть бажану реакцію.
  Якщо ви маєте проблеми із балансуванням емоційного стану, то рекомендується наступна вправа:
  1. Знайдіть тихе місце, де вас ніхто не потурбує на протязі 15-20 хвилин. Відключіть телефон. Зніміть взуття, ляжте, нехай ваша спина прийме найкомфортніше положення. За наявності проблем зі спиною на неї краще не лягати; підігніть ноги і спустіться на них, прийнявши комфортну позу. Якщо лежачи ви не маєте комфорту, допускається сидіти у тій позі, яка вам допомагає розслабитися.
  2. Заплющіть очі. Зверніть увагу щоб руки та ноги не були перехрещені. Якщо ви сидите, то ноги мають стояти на підлозі. Глибоко вдихніть через ніс і спрямуйте повітря вниз живота. Поступово видихайте через рот. Повторіть цю вправу тричі.
  3. Почніть візуалізувати себе, своє тіло. Налаштуйте чітке зображення.
  4. Побачте внутрішнім оком світло, що виступає над головою на відстані вашої долоні. Трохи потренувавшись, ви зможете візуалізувати органи тіла світла – голову, шию, плечі, руки.
  5. Поступово пересувайте тіло світла вверх, над головою, поки ноги світла не будуть на сім сантиметрів вище вашої фізичної голови.
  6. Тепер швидко поверніть тіло світла у фізичне тіло. Візуалізуйте його рух назад, звертаючи увагу на нормальну роботу усіх органів.
  7. Продовжуйте візуалізувати світлові ноги, що проходять мимо грудей, талії, стегон, колін – до повного поєднання з фізичним тілом.
  8. Коли ступні світла повернуться до фізичних, інша частина тіла світла вже буде знаходитися в межах фізичного тіла. Прослідкуйте, щоб пальці світла збігалися з фізичними, руки світла з фізичними руками, і т.д.
  9. Над головою візуалізуйте круглий отвір, через яке виходило і поверталося тіло світла. Зараз цей отвір буде зачинений, тому що тіло світла повернулося у свої початкові межі. Тепер починається дуже важливий момент. Продивіться внутрішнім зором все тіло і зверніть увагу, чи немає десь на ньому подібних незачинених отворів, через які може витікати світловий образ того чи іншого органу. Через такий отвір може проникнути небезпечний вірус. Якщо ви такі отвори знайдете, силою думки закрийте їх. Багато хвороб свідомості розвиваються через енергетичну незахищеність організму, дозволяючи виходити частинам тіла світла із меж фізичного тіла, причому цей вихід є без наміру у стані медитації, а спонтанний. Крайні рівні подібної запущеності характеризуються на фізичному плані омертвінням кінцівок, паралічами, коли якийсь орган перестає діяти.
  10. Тепер поступово розплющіть очі і поверніться до фізичного світу. З незвички ви можете відчути деяку змореність, але проведена медитація і робота з образами власного тіла дасть розуміння змісту функціонування органів та спосіб керування ним. Після регулярних вправ за деяких час ви відчуєте себе в кращій ментальній та фізичній формі і почнете сприймати енергетику власного організму.
  В ідеалі таку вправу рекомендується виконувати спочатку 2 – 3 рази на день. За деякий час, приблизно за місяць, частоту можна зменшити. Навчившись керувати власним тілом світла, а через нього і свідомістю, з профілактичною метою можна звертатися до неї раз на два тижні.

  4.7. СОНЯЧНЕ ОЧИЩЕННЯ.
  Геліопсихологія (наука, що вивчає вплив Сонця на життя людини) стверджує, що цикл сонячної активності визначає такі речі, як частоту розлучень, спалахи серійних вбивств, ефективність реклами. Дослідження показують, що 11-річний цикл сонячної активності безпосередньо пов’язаний зі спалахами загальної смертності (голод, убивства, суїцид, хвороби).
  Багато прикмет у різних народів у давнину пов’язувалося саме з Сонцем, його положенням на небі, плямами тощо. Сучасна наука довела, що абсолютна більшість фізико-хімічних процесів та колективних реакцій живих організмів на землі зумовлені впливом сонячної радіації.
  Синхронні зміни кривої кількості плям на Сонці визначають реакції поведінки людей та їх міжособові відносини. Існують особливі віруси, що живуть на Сонці і переносяться на Землю через сонячну радіацію. Вона змінює нервово-психічний тонус особи і порушує нестійку психічну рівновагу багатьох людей, схиляючи їх до деструктивних вчинків.
  Якщо спів ставити дати революцій, хрестових походів, війн та психічних епідемій з астрономічними даними, що відображають стан Сонця, то має місце досить чітка тенденція.
  Сонце само по собі не є вбивцею: воно може тільки стимулювати смерть фізично та духовно знесиленого організму. Інфікована людина вже не сприймає Сонце як джерело живильної енергії; воно є для неї страшною зброєю, що загрожує її життю. Після сонячних спалахів, як правило, гинуть люди з неврівноваженою нервовою системою та захворюваннями мозку. Надалі, за 3 – 5 днів після сонячних вивержень підвищується смертність серед людей з хворобами кровообігу, а також різко підвищується число самовбивств. Як вберегтися від смертельного впливу Сонця і використати його енергію на благо?
  Концентруючись на Сонці, налаштовуючи себе на сонячні хвилі, люди стають цілісними істотами. Світло є початкова їжа Всесвіту. Сила Сонця заживляти рани була визнана людиною багато тисяч років тому. Без сонячних променів наші тіла старіли б та помирали набагато швидше; усе життя на нашій планеті без Сонця досить швидко б скінчилося. Біологічні події організму напряму пов’язані з сонячною активністю. Сонячні промені вміщують у собі повний спектр кольорів, і тільки деякі з них є видимими для людського ока. У терапії рослинних форм та досліджень Едуарда Баха відомо, що роса, котра була опромінена сонячним світлом, ефективніше діє на організм людини ніж проста роса. У гностиків кожний сонячний промінь є справжня сила.
  Щоб підтримувати добре здоров’я, наші тіла мають живитися та використовувати необхідну кількість сонячного світла. Тіло людини живиться сонячним світлом через очі та шкіру. В тантричній алхімії сперма є згущеним сонячним світлом.
  У Індії часто говорять, що якщо ви робите тільки одну асану в день, це має бути поклонінню Сонцю. Служіння Сонцю особливо підходить для тих, у кого немає часу для виконання складних ритуалів. Геліоцентричне розуміння світу створює живу єдність між різними аспектами життя.
  Сонце – це не просто гігантська зірка, скупчення матерії, внутрішній устрій якого транслює нам світло та тепло, воно є розумна істота. Все у Всесвіті є живим, одушевленим та одухотвореним; у всьому приховано великий розум, що проявляється в істотах і речах на скільки дозволяє рівень розвитку їх організмів.
  Видима сонячна сфера – це фізичне тіло істоти, яке ми називаємо Сонцем. За ним стоїть високорозумна сутність, єдиною метою якої є щедре озаріння космосу життєтворчими енергіями через світло ідей та любові. Сонце, як високорозумна істота, відповідає на духовне спрямування людини.
  Внутрішнє споглядання та поклоніння Сонцю – є прекрасною практикою відичної медицини. У Ріг-Віді говориться, що Сонце це душа того, що рухається і того, що не рухається. Таким чином, Сонце – це нескінченний резервуар усіх форм життя нашої планети.
  Виконуючи профілактичні заходи щодо психічних вірусів, Сонцю поклоняються як символу здоров’я та безсмертя. Нижче наводиться потужний захисний ритуал поклоніння Сонцю, який слугує для концентрації енергій зцілення, отримання психічного захисту та благополуччя. Цей ритуал наші пращури завжди виконували у дні підготовки до заходів, присвячених богині Купайлі, що проводилися в щорічно 24 червня.
  Під час поклоніння Сонцю віддається повага як зовнішньому, так і внутрішньому світилу, творчій силі життя у Всесвіті, що перебуває всередині та зовні людського тіла. Енергія Сонця – це світло, що розкладається на сім основних складових променів: червоний, помаранчевий, жовтий, зелений, блакитний, синій, фіолетовий. Великі Православні Волхви володіли таїною керування спектральною енергією. Вони стверджували, що прийде той час, коли людство перестане використовувати дерево та вугілля і буде співпрацювати винятково з сонячним промінням. Древні мудреці та провидці (Праві Віди) відносилися до Сонця як до особливої живої істоти. Сучасні люди, як правило, відкидають таке відношення, розглядаючи його як примітивне поклоніння, але через цей принизливий ярлик вони не бачать всієї глибини прозріння посвящених у відношенні до Сонця.
  Поклоніння Сонцю готує все тіло до сприйняття живильної енергії Космосу і очищує свідомість від паразитів.
  Безпосередньо перед виконанням ритуалу поклоніння Сонцю корисно виконати нижче наведену вправу. Зранку на сході Сонця уважно роздивіться перший промінь, перехопіть його. Весь день залежить від цього першого променя – і успіх, і натхнення, і просвітлення. У той момент, коли ви відчуєте прямий зв’язок з Сонцем, ви відчуєте, що ваша особа має у собі його частину. Якщо ви обміняєтесь космічною енергію, що іде від Сонця, то зможете черпати звідти невичерпну силу та красу. Ви будете купатися у променистій енергії Сонця.
  Важливою частиною науки волхвів є єднання з Сонцем саме на сході, що вимагає відповідної розумової підготовки. Ствердивши мир у серці, можна зібрати свої енергії воєдино і перенестися на Сонце. Це перенесення може бути завдяки такому факту, що на тонких планах буття ми вже перебуваємо у повноцінному контакті з сонячною сутністю.
  Під час медитації, коли ви бажаєте зв’язатися з вищим розумом, візуалізуйте живий, сяючий центр, з якого виходить вища сила. З цього центру витікають промені світла, що розповсюджуються у всіх напрямках, і що живлять всіх живих істот. Всі Великі майстри та посвящені концентруються на цьому центрі, направляючи до нього свої думки.
  Щоб звільнитися від обмеженості свідомості, треба перевести думки з повсякденних проблем на високі думи. Сонячна сутність охопить всю вашу істоту і наповнить її Божественним світлом. Якщо вказаний спосіб єднання з сонячною енергією стане звичним, ви зможете поступово почати усвідомлювати свої істині потреби, а також розуміти рівні, помилки та причини різних захворювань.
  Якщо цю методику богопізнання закласти в основу життя, надбати терпіння та любов, які допоможуть поглибити свідомість та злитися з безмежністю, то ви зможете досягти всього, чого побажаєте.
  Всередині кожної людини знаходиться дуже тонкий елемент, який також знаходиться і в Сонці. Ця частина людини, що живе всередині Сонця, є вищою природою людини.
  Болгарські духівники рекомендують просту та ефективну техніку “Чаша Граля”. На сході вітайте Сонце як улюблену сутність. Потім поступово підніміть руки над собою. Уявіть, що ви тримаєте велику чашу діаметром близько метра. Візуалізуйте, як вона наповнюється сонячною амрітою. І після наповнення подумки вилийте цю чашу на себе. Потім знову підніміть її і вилийте на своїх рідних, близьких, на все людство. Подякуйте Сонцю і вчіться щедрості у Сонця.
  Якщо примружити очі та “подивитися” зранку на Сонце, то можна внутрішнім оком побачити його центральну точку. Вона є Духом Сонця. Кожний раз, коли ви будете звертатися до Сонця, треба дивитися на нього з побажаннями доброти та любові; таким чином ви зможете наблизитися до центру радості та щастя. Свідомість поступово наблизиться до цієї духовної сфери, і вся ваша особа надбає світло, мир, волю та життєву енергію. Одного разу ви відчуєте, що між вами і Сонцем циркулюють особливі хвилі, які створюють у фізичному світі усі видимі форми, барви та вібрації, очищуючи навколишнє середовище і наповнюючи його живильною енергією.


  4.8.ПРАКТИКА КАРМІЧНОГО ЗЦІЛЕННЯ.
  (найефективніша практика позбавлення від ефекту телегонії)
  Мета цього розділу – дати детальніше розуміння Карми та методів її зцілення.
  ЧОТИРИ КАТЕГОРІЇ КАРМИ.
  Чотири кармічні категорії – це хвороби, взаємовідношення, життєві ситуації, риси характеру та дурні звички.
  Хвороби. Перша категорія Карми охоплює фізичні та нефізичні хвороби чи хворобливі стани. Загалом, саме про це думають люди у першу чергу, бажаючи зараз же звільнитися від негативних ситуацій у своєму житті. І все ж не радимо починати вашу роботу з Володарями Карми з питаннями, що стосуються безпосередньо здоров’я, - спочатку треба зцілити ментальні та емоційні причини, що породили хвороби. Запам’ятайте, кожна хвороба має свій ментальний та емоційний компонент. Методика ментального та емоційного зцілення дається далі.
  Взаємовідношення. Батьки, діти, родичі, ділові партнери, як і наші кривдники, дають нам головні кармічні уроки. Тому що ми втілюємося постійно групами, змінюючи тільки ролі, наші батьки з минулого життя можуть стати нашими сьогоднішніми дітьми, а ті, кого ми колись називали своїми дітьми, можуть виступати у ролі наших вчителів, батьків і навіть ворогів. Людина, що скривдила нас у минулому житті, може стати причиною наших сьогоднішніх бід.
  Коли між людьми виникають тертя, важливо знайти їх першопричину. Нерідко нам необхідно просто знайти її у минулому житті, щоб зуміти попередити наступний конфлікт. При цьому, працюючи з Володарями Карми не слід забувати, що коли ви просите про кармічне зцілення взаємовідношень між вами та іншою особою, зцілення може бути дароване тільки ВАМ. Інша людина має сама просити про зцілення, якщо вона цього бажає. Ніколи не пробуйте зцілити чужу карму, не отримавши на це попередньої згоди. Це несе у собі негативні кармічні наслідки.
  Життєві ситуації. Наприклад, якщо ви пропрацювавши все своє життя залишаєтеся бідним, причина такої ситуації може бути кармічна. Треба тільки роздивитися минуле життя і знайти там джерело ваших сьогоднішніх проблем.
  Доросла людина може перенести будь-які згадки і зцілити їх, але для цього їй, принаймні, треба знати про їх існування. Це відноситься до травм минулих життів, які необхідно виявити та пропрацювати в разі виникнення негативних життєвих ситуацій. Якщо ж ситуація вперше виникла у цьому житті, визначення її причин також допоможе процесу зцілення карми.
  Риси характеру та дурні звички. Паління цигарок, фобії, відсутність апетиту, дурні сни що часто повторюються, погані манери та дурна поведінка можуть кармічно тягнутися з минулих життів. Побачивши свої попередні життя та звільнившись від завданої шкоди, ось шлях звільнення від дурних звичок та рис характеру.
  Ці чотири категорії дають нам підґрунтя розуміння тих областей Карми, які треба пропрацювати у першу чергу. Перший етап роботи – медитація, надалі – практика роботи з Володарями Карми.
  ВОЛОДАРІ КАРМИ – хто вони, і чому вони допомагають нам позбавитися від кармічних боргів і зцілити нашу Карму? Здається, що про ці Сутності написано досить мало, але нам відомо, що вони згадувалися як у Відичних текстах, так і у Старому Заповіті. У відичній традиції їх називають “Липика”, у юдейській – янголами-писцями, які ведуть книгу життя. Ісус, як відомо, прийшов із секти явсеїв, яка жила за канонами Відо-Вістичного Православ’я, де були відомі практики роботи з Володарями Карми. У початковому християнстві до його викривлення також були присутні ідеї карми та перевтілень і перші християни знали про наявність Володарів Карми.
  Володарі Карми належать до Світу Богів. Вони Боги як і наші Сутнісні та Божественні Я. Їх робота “на тому боці” полягає у тому, щоб визначити, які аспекти Карми необхідно повторити чи зцілити у кожному житті людини та надати їй допомогу у плануванні своїх життів. Головною вимогою Володарів Карми до пацієнта є такою, що він має просити тільки за себе самого.
  Звільнення Карми – це процес Медитації.
  Почніть з підготовчого медитативного стану. Знайдіть для цього близько години часу, коли вас ніхто не турбує, і відключіть телефон. Сядьте на стілець з прямою спинкою у трохи затемненій кімнаті. Ноги та руки мають бути не схрещені. Сядьте комфортніше, ніби ви збираєтеся заснути. Зробіть декілька глибоких тактів дихання та занурте у спокій своє тіло та розум.
  Якщо у цій практиці Вам буде допомагати учитель, чи особа, що буде вести вас, практика пройде результативніше. Але можна працювати і наодинці.
  Далі наводяться точні інструкції від Даяни Стайн.
  РОБОТА З ВОЛОДАРЯМИ КАРМИ.
  1. Попросіть дозволу поговорити з Володарями Карми, при цьому ви відчуєте їх присутність.
  2. Попросіть про те кармічне звільнення, яке бажаєте отримати.
  3. Ви отримаєте відповідь “так” чи “ні”.
  4. Якщо відповідь “так”, попросіть про звільнення від...,після чого проговорити:
  “Хай це звільнення пройде крізь всі рівні та всі тіла, через всі мої життя, у тому числі і нинішнє життя, хай зніметься всяка шкода (принесена зв’язками чи ситуаціями, і нехай це зцілення прийде сьогодні – у ЗАРАЗ!”
  Якщо відповідь позитивна – процес завершено.
  5. Якщо відповідь “ні”, спитайте, що вам треба робити, щоб отримати звільнення від... . Почекайте, поки прийде відповідь. Якщо вам дадуть інформацію про минуле життя, яку ви розумієте не до кінця чи зовсім не розумієте, попросіть пояснити те, що ви побачили. На цьому етапі ви можете отримати як позитивну, так і негативну відповідь. Якщо відповідь позитивна, робіть те, що надано у пункті №4.
  Якщо ж відповідь “ні”, спитайте знову, що ви маєте знати, щоб
  звільнитися від ... (цього). Коли ви отримаєте “так” на звільнення
  від... (проблеми), повертайтеся до першого питання. Швидше
  всього, на цей раз ви отримаєте “так. Після цього повертайтеся
  до пункту №4.
  6. Отримавши відповідь “ні” у пункті №4, повторюйте питання, що вимагають відповіді “так-ні” на кожному етапі. Кожний раз, як ви отримали негативну відповідь, робіть те, що описано у пункті №5.
  7. Ви можете просити скільки завгодно разів і про що завгодно. Але ваші прохання мають бути ввічливим, простими і кожне окремо проговорюватися.
  8. Користуйтеся цим процесом для чотирьох категорій кармічного зцілення: для зцілення хвороби чи виправлення фізичного стану; для зцілення конфліктних взаємовідношень; для позбавлення від негативних рис характеру та дурних звичок; для виправлення негативних життєвих ситуацій.
  9. Відносьтеся до цих духовних Сутностей з великою повагою. Ніколи не вступайте у суперечку з ними і не забувайте подякувати.

  ПРОЦЕС БАЛАНСУВАННЯ ЕНЕРГІЙ. Попередження: цей процес самостійно можна проводити тільки досить духовно зрілим особам. Початківці проводять цей процес тільки у супроводі учителя.
  Частина І. Початковий процес.
  Увага: Перед тим, як перейти до наступного етапу, треба повністю завершити попередній. Кожний етап охоплює близько п’яти хвилин.
  1. Попросіть дозволу поговорити з Володарями Карми, при цьому ви відчуєте їх присутність.
  2. Попросіть їх вишикувати ваші енергетичні тіла і налаштувати контакти між ними.
  3. Попросіть очистити, зцілити, активувати і відкрити:
  3.1. Матрицю КА;
  3.2. Ефірну Матрицю;
  3.3. Кетеричну Матрицю;
  3.4. Небесну Матрицю;
  3.5. Матрицю Я-Є.
  Робіть все це послідовно. Переходьте до наступного питання, закінчивши з попереднім і отримавши підтвердження про закінчення.
  4. Попросіть відновити, зцілити та активувати вашу ДНК, що складається з дванадцяти ниток.
  5. Попросіть закінчити зцілення центральної Душі.
  6. Для першого разу досить тільки виконати пункт 3.1;3.2;3.3. Не виконувати пункти 3.4; 3.5; 4 та 5.
  7. Попросіть своє Вище Я прийти до Вас, а потім:
  7.1.Спитайте його ім’я; (запам’ятайте його).
  7.2.Попросіть його про подарунок;
  7.3.Вислухайте його прохання про подарунок у відповідь;
  7.4.Попросіть, щоб Вище Я залишалося з вами назавжди.
  8. Попросіть своє Вище Я очистити, вишикувати, відкрити, активувати і заповнити собою канали та чакри Кундаліні.
  9. Попросіть, щоб процес, що тільки що закінчився, отримав постійний характер.
  10. Повертайтеся у сьогоднішній день. Дякуйте.
  Частина ІІ. Сутнісне Я.
  Увага: Перед тим, як перейти до наступного етапу, треба повністю завершити попередній. Кожний етап охоплює близько п’яти хвилин.
  1. Попросіть дозволу поговорити з Володарями Карми, при цьому ви відчуєте їх присутність.
  2. Попросіть їх вишикувати ваші енергетичні тіла і налаштувати контакт між ними.
  3. Попросіть очистити, зцілити, активувати і відкрити:
  3.1. Матрицю КА;
  3.2. Ефірну Матрицю;
  3.3. Кетеричну Матрицю;
  3.4. Небесну Матрицю;
  3.5. Матрицю Я-Є.
  4. Попросіть відновити, зцілити та активувати вашу Срібний Шнур.
  5. Попросіть своє Вище Я з’явитися до вас.
  6. Попросіть своє Вище Я очистити, вишикувати, відкрити, активувати і заповнити собою канали та чакри лінії Хара.
  7. Попросіть своє Вище Я очистити, вишикувати, відкрити, активувати і заповнити собою канали та чакри Кундаліні.
  8. Попросіть очистити, зцілити, вишикувати, відкрити та активувати три Галактичні Матриці.
  9. Попросіть очистити, зцілити, вишикувати, відкрити та активувати п’ять Галактичних Чакр.
  10. Попростіть своє Сутнісне Я/Зоряне Я з’явитися і злитися з вашим Вищим Я
  11. Поговоріть з ним трішки і попросіть з’єднатися з вами назавжди.
  12. Повертайтеся у сьогоднішній день, але продовжуйте лежати не менше двох годин. Дякуйте.
  Частина ІІІ. Божественне Я.
  1. Повторіть перші десять кроків з Частини ІІ.
  2. Попросіть очистити, зцілити, вишикувати, відкрити та активувати три Матриці Каузального тіла.
  3. Попросіть очистити, зцілити, вишикувати, відкрити та активувати п’ять чакр Каузального тіла.
  4. Попросіть своє Божественне Я/Наддушу прийти і злитися з вашим Вищим Я та Сутнісним Я.
  5. Спитайте його ім’я та поспілкуйтеся з ним.
  6. Попросіть своє Божественне Я залишитися з вами назавжди (процес може проходити декілька днів).
  7. Запросіть свою Богиню ввійти у вас і злитися з вашим Божественним Я, а також з’єднати свою енергію з енергією усіх ваших тіл.
  8. Поспілкуйтеся з нею, спитайте її ім’я.
  9. Попросіть, щоби процес, що тільки-но завершився, отримав постійний характер.
  10. Повертайтеся у сьогоднішній день, але продовжуйте лежати не менше двох годин. Дякуйте.
  Просимо скористатися процесами, що описані вище, і з подякою прийміть подарунки, які пропонують вам Володарі Карми.
  (За матеріалами www.indigosun.com/sunlite_meditation.htm)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.05.25 | Тестер

   Як на мене розумні поради, хоча...

   деякі місця не достатньо конкретні, а деякі з нальотом містики.
   А так доступно і неважко такі самотренінги влаштовувати!
  • 2005.06.27 | Социст

   Світло.

   Цей текст пана Анатолія є свідченням того, що він рухається. Але мені поки що не зрозуміло, куди...

   Пане Анатолію!

   У Вашій системі поглядів одним з провідних є поняття світла. Зокрема, Ви відрізняєте внутрішнє світло та сонячне світло. В зв'язку з цим у мене виникає наступне запитання:

   Яка відмінність фізичної природи існує між внутрішнім світлом, що сприймається під час медитації, та сонячним світлом, що сприймається очима?

   З повагою, ...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.06.27 | Анатолій

    Re: Світло. Социстові!

    Пане Социсту.
    Дякую за запитання!
    Щоб довго не пояснювати тут різні філософські та інші категорії, я пропоную Вам ознайомитися з працею Миколи Руденка, яка викладена у мене на сайті www.oratania.com.ua в розділі "Сучасна філософія". Там Ви і побачите що є категорія "Світло". Вона дуже близька мені.
    З повагою, Анатолій
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.06.28 | Социст

     Re: Світло. Социстові!

     Пан Анатолій пише:

     > Пане Социсту.
     > Дякую за запитання!
     > Щоб довго не пояснювати тут різні філософські та інші категорії, я пропоную Вам ознайомитися з працею Миколи Руденка, яка викладена у мене на сайті www.oratania.com.ua в розділі "Сучасна філософія". Там Ви і побачите що є категорія "Світло". Вона дуже близька мені.
     > З повагою, Анатолій

     Дякую, пане Анатолію!

     Ви знаєте, що я книгу Миколи Руденка читав, але моє питання стосується не філософського тлумачення поняття світла, а його фізичної природи, а саме:

     Яка відмінність фізичної природи існує між внутрішнім світлом, що сприймається під час медитації, та сонячним світлом, що сприймається очима?

     В книзі пана Руденка я відповіді на це запитання не знайшов, тому й питаю Вас...

     Дякую за увагу!
 • 2005.05.25 | Nemesis

  Два варіанти.

  1. Повіситися.
  Більше релігійні віруси не лізтимуть.
  Якщо лізтимуть, приходьте з скаргою (100% гарантія).

  2. Залишити інших людей в спокої та зайнятися власними справами. Вірити в щось необов'язково. Або можете вірити наприклад Анатолію. Вільному - воля. Спасенному - рай.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.05.25 | Анатолій

   Немезісе, а Вам що, Анатолій в борщ наср-в?(-)

 • 2005.05.26 | Анатолій

  Віруси свідомрсті - що це?

  ВІРУСИ СВІДОМОСТІ.
  В Природі існує тисячі вірусів, але в цьому розділі ми розглянемо дію вірусів, що паразитують на людській свідомості. Характеризуючи найбільші групи вірусів, можна стверджувати, що вірус – це певна біопрограма. Більш того, це деструктивна програма, що має високий рівень самовідновлюваності.
  Копії вірусів можуть бути не схожими на оригінал, бо вони видозмінюються в залежності від умов розповсюдження. Паразити свідомості реструктурують людський мозок, щоб зробити його найкращим живильним середовищем для свого відтворення. Точніше кажучи, віруси свідомості навіть не розмножуються у прийнятному розумінні цього слова: вони відтворюються, мандруючи планами людської свідомості, проникаючи у колективне безсвідоме і захоплюючи нові області для свого існування. Відповідно до деструктивної програми має місце постійний синтез нових вірусів свідомості. Кожний вид психічних вірусів бореться за своє існування, але це не є конкурентною боротьбою: різні типи вірусів підтримують один одного, часто ідуть разом, розділяючи колективну та індивідуальну свідомість на сфери впливу.
  Віруси мають свою еволюційну історію, що не залежить від еволюції організмів, в яких вони розмножуються. В періоди психічних катаклізмів, а зараз наша країна саме переживає такий період, віруси, зустрічаючись з людським розумом, починають його захоплювати. Частіше всього ці віруси є продуцентами інших людей та колективів, що є ворожими до тих, які знаходяться у періодах соціального збурення. Ці віруси є внутрішніми паразитами і в разі їх вкорінення привносять у свідомість велику кількість нової інформації деструктивного плану. Всепроникаюча інформація у вигляді запису негативних імпульсів постійно розмножується. Саме цим і визначається швидка еволюція вірусів як самоіснуючого виду життя. Вони перенаправляють життєві потоки, втягуючи злагоджену роботу людської свідомості у хаос як на соціальному, так і на клітинному планах.

  2.3. ДЕСТРУКТИВНІ ДІЇ ВІРУСІВ.
  Ідеї, що володіють розумами людей, розповсюджуються за допомогою “транспортних” засобів, котрі є фізичними проявами носіїв інформації. Інфікована інформація знесилює чи повністю відволікає увагу людини, частіше всього вона має сексуальну привабливість чи характер небезпеки. Люди постійно інфікують один одного лексикою, піснями, книгами, кінофільмами, рекламою, манерами поведінки. Прикладами впливу культурних імпульсів на сприйняття є: складання гармонійної з блатним ухилом мелодії; фрази, що вміщують у себе залякування та сексуальне спрямування, формування сексуально орієнтованої та агресивної моди; побудова різних архітектурних з фалічним ухилом будов тощо. Навіть метафізична саморефлексія залежить від культурної спадщини, що є аналогічна генові. Це внутрішня уява та знання про світобудову та про те, що її наповнює.
  Направлені віруси постійно шукають шляхи до психіки людини, обходячи всі інформаційні програми, які мають назви сумління, совість, мораль, воля тощо. Для проникнення сигналу до підкіркової структури мозку вірус повинен мати певний рівень інтенсивності. Межа, після якої інформація починає надходити до кори великих півкуль мозку для аналізу, називається порогом. Сигнали, що не змогли перейти поріг і надійти до кори півкуль мозку, не відкидаються, а сприймаються та обробляються на підкірковому рівні, але вже без контролю з боку свідомості. Такого виду сприйняття дозволяє організму відповідати на сигнали, що надійшли, так, як він не зміг би дати відповідь, якби вони були прийняті свідомістю. В разі, коли свідомість інфікована вірусами, виникає ніби-як алергія на позитивні установки. За такої форми нетерпимості віруси штовхають людину до неадекватної реакції на досить звичайні ситуації. Інколи можна побачити паранормальні форми повного відходу до світу фантазій та ілюзій, формування суперцінної, а іноді й параноїдальної ідеї, депресивні прояви ауто-агресивного характеру (аж до самогубства), збурення фанатизму, в тому числі й релігійного. Хвороблива свідомість вже не може існувати без наявності в ній психічних вірусів. Ці віруси живляться негативною енергією інших людей. Саме тому вони дають своїм носіям найбільшу здібність – збурювати інших людей, викликати роздратування, почуття вини, гнів тощо.
  Подібно до того, що біологи розглядають життя на нашій планеті як спосіб існування біологічного організму, метапсихологи – спеціалісти з роботи із вірусами свідомості вбачають медіапростір (інформаційний простір, що створюється засобами масової інформації) як систему, де своїм самостійним життям живуть ідеї, міфи та легенди. Медіапростір – це ніби віртуальне лоно, в якому народжуються нові думоформи, ідеологічні мутанти, релігійні та псевдорелігійні монстри. Розум входить у контакт з медіапростором всякий раз, як він контактує з сучасними системами комунікації типу телебачення, Інтернету, друкованих видань, відеоігор, факсимільного зв’язку, радіореклами, записів на компакт-дисках та відеокасетах. Розповсюдження вірусів засобами масової інформації відбувається в середовищі медіапростору таким же чином, як відбувається біологічне розповсюдження вірусів через людські тіла у натовпі. Тільки замість мандрів людським організмом вірус засобів масової інформації мандрує інформаційними каналами медіапростору.
  Нав’язування політичних сюжетів, які потужно розповсюджуються засобами масової інформації, дбайливо здобрюють ґрунт для розповсюдження вірусів. Політичні коментарі, що виставляються як турбота за долю нації, лише втягують слабкий розум до інтриг сильних світу цього, інфікуючи небезпечними хворобами.
  За терміном дії віруси можуть бути короткоіснуючими та тривалоіснуючими. Перші за короткий термін руйнують енергетичну матрицю людини, другі можуть чинити паразитичний вплив на протязі всього життя людини. І перші, і другі віруси спричиняють до кодування пам’яті людини, що спотворює сприйняття нею реальності.
  Ментальна інфекція може бути активною чи бездіяльною. В разі наявності бездіяльної інфекції господар-вірусоносій психічної зарази не передає її іншим людям. Активні віруси змушують вірусоносія інфікувати інших людей і людина перетворюється в небезпечного рознощика психоінфекції. Ознаки захворювання часто видно неозброєним оком. Вірус вражає свідомість жертви і шукає нове поле для своєї діяльності. В таких випадках рекомендується негайно перервати контакти з такими людьми: це один з найефективніших засобів боротьби з психічними інфекціями та епідеміями.
  Природа, стихії та предмети, що оточують людину, впливають на її свідомість та підсвідомість, викликаючи деякі згадки, асоціації, думки та стимулюють до деяких дій. Предмети, взаємодіючи із свідомістю людини, утворюють навколо себе ніби психічне поле, що діє на її мотиви та вчинки. Системи таких предметів в разі їх організації у часі та просторі, набувають властивостей формувати та направляти поведінку та думки людини – саме це і є базовим принципом багатьох психотехнологій.
  Таким чином, через організацію предметно-речовинно-інформаційного середовища стає можливим направляти думки та формувати інтереси людини. Але не все у цьому середовищі залежить від вашої волі. Є досить активні, саморозповсюджуючі елементи, які у сучасній психології отримали назву псивірусів, або “мемів”. Мемами називаються легкозасвоювані елементи інформаційного поля, які залишають відбиток в людському розумі і сприяють виникненню своїх копій у менталі інших людей. Характерний приклад дії мемів – мода. Виховання людини соціальними інститутами налаштоване на передачу їй базових поведінкових мемів для того, щоб вона передала їх далі своїм дітям. На базових мемах будується стабільність суспільства, але при цьому не всі меми є добрими та сприятливими. Часто буває так, що вони починають контролювати ваші думки, розпорошують увагу, відволікають від важливої мети, викликаючи дезорієнтацію, стрес чи навіть відчай. Характерним прикладом такого несприятливого мема є релігія.
  Психічні віруси мають здатність саморозповсюджуватися, експлуатуючи свого носія; можуть змінювати його поведінку і контролювати його свідомість. І хоча людина має власну імунну систему – здоровий глузд, сумління, мудрість та відчуття міри, але й вони не завжди спрацьовують, тому що є віруси, що уражають навіть совість. Саме тому ми нижче надаємо інструменти, що допоможуть вам обмежити дію небажаних мемів.

  2.4. РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ПСИХІЧНИХ ВІРУСІВ.
  Стратегією розповсюдження вірусів свідомості може бути будь-який спосіб, що стимулює зараження оточуючих людей. Психічний вірус характеризується особливим кодом, що міститься в ньому самому. Цей код є не що інше, як запис ідеї про створення собі подібних паразитичних структур. Реалізувати цю ідею поза людською свідомістю вірус не може, для цього йому потрібно змусити свідомість працювати на себе, поступово підкоряючи її повністю собі. Свідомість, ноосфера та інформаційне поле для інформаційних вірусів є живильним середовищем, необхідним для їх життєдіяльності. Контакт вірусу із свідомістю часто призводить до виникнення віртуального монстра – інфікованої свідомості.
  Найпростішими способами розповсюдження багатьох вірусів свідомості є непристойні жарти, чутки, плітки. Вони з космічною швидкістю розповсюджуються засобами інформації. Примітивний, недолугий гумор заохочує розповсюдження небезпечної інфекції свідомості, викликаючи низинні емоції. Незчисленні непристойні історії “зірок” шоу-бізнесу та політиків, що тиражуються жовтою пресою, є потужним транспортним засобом розповсюдження психічних вірусів. При цьому вони демонструють всі основні властивості вірусу: здатність до копіювання, звертання до найнижчих рівнів свідомості, розмивання природних захисних бар’єрів організму, що протидіють ментальній інфекції. Більш того, закладена в таке повідомлення інформація поступово діє не тільки на моральність людини, але й на фізіологічні процеси також.
  Віруси, що проникають до свідомості, викликають відхилення у роботі організму, перенаправляючи та ослаблюючи його енергетичні потоки. Схема дії цих вірусів така: адсорбція – проникнення вірусів у свідомість (кожний вид вірусів характеризується своїм власним способом проникнення), далі транскрипція – початок реалізації вірусної інформації, далі трансляція – процес переходу вірусної інформації безпосередньо до свідомості, далі реплікація – примноження, далі збирання вірусних часток і, на загал, вихід із свідомості нової популяції вірусів з метою його подальшого розповсюдження.
  Кожна людина має властивість відчувати безпосереднє існування свого Я: “Я почуваю, я відчуваю, я думаю, я бажаю, я йду, я говорю, я знаю, я дію...”. У психології це називається егосвідомістю. Дослідження майстрами внутрішньої алхімії, що проводилися багато століть, показали, що его, як деяке віртуальне поле, є головними воротами проникнення психічних вірусів.
  Що таке емоції страху, гніву, гордощів, щастя, ревнощів, кохання, суму, амбітності? Емоції супроводжуються замиканням зумовлених мозкових нейропередавачів. Як можна визначити чи заражена якась емоція вірусом? Як правило, будь-який сильний емоційний стрес є свідоцтвом зараження свідомості небезпечною ментальною інфекцією. Більшість духовних практик говорять про необхідність виховання своєрідного емоційного невідчуття: людина має залишатися спокійною, незворушною за будь-яких ситуацій. Таким чином блокується емоційний канал розповсюдження вірусів свідомості.
  Древні Волхви навчали, що люди на Землі знаходяться для того, щоб виробляти та очищувати емоції. Емоції можуть метатися між крайнощами: то вони переповнені любов’ю, то отрутою. Щоденні психотехніки та медитативні практики значно допомагають гармонізувати емоційне поле і позбавитися від емоційної нестабільності, яка руйнує імунну систему. Отруйні емоції інфікують свідомість, руйнуючи її внутрішню гармонію. Остання ланка цього ланцюга – хвороба.
  Занотуйте собі: будь-яка хвороба – це матеріалізація вірусів свідомості у фізичному тілі людини.
  Але відгороджуючись від будь-яких емоцій, легко закритися і від світлих емоцій, що несуть людині силу, впевненість, відчуття щастя та буття.
  Позитивні емоції викликають появу позитивних думок, творчих ідей, що ведуть до важливих відкриттів. Очищення емоційного поля – така ж важлива операція, як і очищення фізичного тіла. Якщо емоційний бруд в’ївся досить глибоко, процес позбавлення від наслання може бути досить хворобливим. Розвиток вірусів свідомості ослаблює імунну систему людини і провокує розвиток небезпечних емоційних порушень.
  Інфікування вірусами досить часто проходить під час сну. Коли людина спить, вона стає незахищеною від вторгнення чужих сутностей, полів, що викликають руйнацію матриці свідомості. Під час сну індивідуальна свідомість з’єднується з колективною підсвідомістю, яка є подібною до інфернальної супермережі, при цьому послаблюються системи контролю свідомості і цим користуються віруси. Пробудження можна порівняти з завантаженням комп’ютера, який ранком починає працювати з тією ж пам’яттю та програмним забезпеченням, що були у нього до того, як він заснув. Але до пам’яті за час “сплячого режиму” могли пролізти небезпечні віруси.
  На щастя, люди мають засоби виявлення вірусів свідомості та боротьби з ними. Необхідно зауважити, що виявити ці сутності досить важко через те, що подібно до комп’ютерних вірусів, вони можуть мандрувати мережею. Метальну мережу, сферу розуму різні дослідники називають по різному: це й область всесвітнього розуму, світ ейдосів, інформаційне поле, ноосфера тощо. Інфікована свідомість однієї людини надсилає інфіковане повідомлення у всесвітню мережу. Не сприйняти інфекцію легко: як тільки надійде інфікований файл, просто не треба його відкривати та читати його. Тим більше не рекомендується “скачувати” із розумової сфери деструктивні програми і випробовувати їх на собі. До таких програм можна віднести всі ті дії, що направлені на погіршення стану духовності, тобто ті, що ведуть до духовної, фізичної та моральної деградації. Створюючи належний ґрунт для розповсюдження інфікованих програм (а такий ґрунт живиться почуттями заздрощів, вини, агресії, ледарства, ревнощів тощо), людина вже є готовою ініціювати та виконувати програму саморуйнування.
  Не треба думати, що програми саморуйнування особи є простими і їх легко можна розпізнати та знищити. Вони досить часто є високоінтелектуальними і мають властивості до розсилки своїх копій далі, від однієї особи до іншої. Це значить, що загроза зараження висить над кожним, хто “записаний” у пам’яті інфікованої людини: це люди, з якими вона спілкується, про яких думає, до кого скеровує свої думки, емоції, природні імпульси. Безпосередньо спілкуючись чи звертаючись думками до будь-якої людини, носій ментальної зарази формує та відправляє отримувачеві деякі послання, які можуть повністю зруйнувати біокомп’ютер отримувача чи його програмне забезпечення. На цьому принципі ґрунтуються всі ідеологічні, інформаційні та комп’ютерні війни.
  Найнебезпечнішим є те, що інфікована небезпечним вірусом свідомість може заразити інших осіб. Ті, хто про це знає, природно, хвилюються за це. Адже інколи людина, знаючи про те, що є інфікованою, не бажає заражати близьких йому людей. Що ж тоді робити? Необхідно швидко підготувати список тих осіб, які вам є найдорожчими, – ці люди найбільше схильні до ментальної інфекції – щоб бути в змозі послати кожному з них своєрідне попередження. Таке попередження є сформованими у потоці любові світлі та чисті думки, що направляються у бік вибраної особи.
  Віруси свідомості викликають масові запаморочення розуму, що відомі як психічні епідемії. Такі епідемії часто класифікують як соціальну пандемію. Соціальні рухи можуть бути змодельовані як побічні ефекти інфекційних ідей, що розповсюджуються серед людей. Епідемії психічного божевілля бувають у будь-які часи. Найкращими прикладами психічних епідемій, що спровоковані вірусами свідомості є – релігійні війни, хвилі суїциду, заколоти, революції, паніка тощо. Небезпечними є також і парасуїцидні дії, що викликаються психічними вірусами, коли люди спеціально роблять самокаліцтво. Парасуїцидні дії провокуються ненавистю, помстою, почуттям самотності, ізоляції, вини, заниженою самооцінкою. Вони часто носять демонстративний характер, зумовлені істеричними механізмами і орієнтовані на бажання отримати співчуття, жалість або поблажливість.
  Вірус – це пакет інформації, яка експлуатує ресурси господаря з метою самокопіювання та передавання себе новим господарям. Біологічний вірус кодує себе в ДНК, глибоко просякає в молекулярну структуру і передається далі – коли відбувається обмін енергетичними потоками (потоки тонкої енергії, органічної рідини, виділення) між різними людьми. Структура молекули ДНК має в собі інформацію про те, як будувати організм. Вірус свідомості кодується в матриці свідомості і передається, коли двоє людей вступають у ментальний, емоційний, енергетичний чи вербальний контакт. Цей вірус кодує себе як думка, ідея, почуття і може передаватися через образ, звук, думку чи речовинне втілення.

  Під вірусом треба розуміти деяку структуру, яка використовує зовнішні механізми для власного копіювання та руйнації того базису, що прийняв цю структуру. Віруси свідомості інфікують людей, задаючи їм руйнівні програми життя. У свою чергу, люди сприяють розповсюдженню цих вірусів, розширюючи ареали їх знаходження. Людство навіть не відає, що стало живильним середовищем для іншої – вірусної цивілізації.
  (За матеріалами www.indigosun.com/sunlite_meditation.htm)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.05.30 | Михайло

   Не існує вірусів свідомості!

   Анатолій пише:
   > ВІРУСИ СВІДОМОСТІ.
   > В Природі існує тисячі вірусів, але в цьому розділі ми розглянемо дію вірусів, що паразитують на людській свідомості. Характеризуючи найбільші групи вірусів, можна стверджувати, що вірус – це певна біопрограма. Більш того, це деструктивна програма, що має високий рівень самовідновлюваності.
   > Копії вірусів можуть бути не схожими на оригінал, бо вони видозмінюються в залежності від умов розповсюдження. Паразити свідомості реструктурують людський мозок, щоб зробити його найкращим живильним середовищем для свого відтворення. Точніше кажучи, віруси свідомості навіть не розмножуються у прийнятному розумінні цього слова: вони відтворюються, мандруючи планами людської свідомості, проникаючи у колективне безсвідоме і захоплюючи нові області для свого існування. Відповідно до деструктивної програми має місце постійний синтез нових вірусів свідомості. Кожний вид психічних вірусів бореться за своє існування, але це не є конкурентною боротьбою: різні типи вірусів підтримують один одного, часто ідуть разом, розділяючи колективну та індивідуальну свідомість на сфери впливу.

   > Медіапростір – це ніби віртуальне лоно, в якому народжуються нові думоформи, ідеологічні мутанти, релігійні та псевдорелігійні монстри. Розум входить у контакт з медіапростором всякий раз, як він контактує з сучасними системами комунікації типу телебачення, Інтернету, друкованих видань, відеоігор, факсимільного зв’язку, радіореклами, записів на компакт-дисках та відеокасетах. Розповсюдження вірусів засобами масової інформації відбувається в середовищі медіапростору таким же чином, як відбувається біологічне розповсюдження вірусів через людські тіла у натовпі. Тільки замість мандрів людським організмом вірус засобів масової інформації мандрує інформаційними каналами медіапростору.

   > Вірус – це пакет інформації, яка експлуатує ресурси господаря з метою самокопіювання та передавання себе новим господарям. Біологічний вірус кодує себе в ДНК, глибоко просякає в молекулярну структуру і передається далі – коли відбувається обмін енергетичними потоками (потоки тонкої енергії, органічної рідини, виділення) між різними людьми. Структура молекули ДНК має в собі інформацію про те, як будувати організм. Вірус свідомості кодується в матриці свідомості і передається, коли двоє людей вступають у ментальний, емоційний, енергетичний чи вербальний контакт. Цей вірус кодує себе як думка, ідея, почуття і може передаватися через образ, звук, думку чи речовинне втілення.
   >
   > Під вірусом треба розуміти деяку структуру, яка використовує зовнішні механізми для власного копіювання та руйнації того базису, що прийняв цю структуру. Віруси свідомості інфікують людей, задаючи їм руйнівні програми життя. У свою чергу, люди сприяють розповсюдженню цих вірусів, розширюючи ареали їх знаходження. Людство навіть не відає, що стало живильним середовищем для іншої – вірусної цивілізації. (За матеріалами www.indigosun.com/sunlite_meditation.htm)

   Свідомість не є ВІРУСОМ! Не існує матриці СВІДОМОСТІ! Інформація- думки- супроводжують живі істоти, які можуть входити в мікрокосмос людини і зомбувати, нав`язувати свою волю! Не треба фантазувати!

   АУМ ТАТ САТ!
   бмв
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.05.30 | Анатолій

    Уважно подивіться на себе і Ви погодитеся зі мною!(-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.05.30 | Михайло

    Не існує релігійних вірусів: а є ангели Світла або Темряви!

    Не існує релігійних вірусів: а є ангели Світла та ангели Темряви!
    Ангели від Бога і ангели від диявола.
    Тож бережімося, щоб сатана не заволодів душею, але мріймо про ангелів Світла! Бо і Христос був від Світло від Світла!

    АУМ ТАТ САТ!
    бмв
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.05.30 | Анатолій

     Віруси свідомості - що це? (повторно, для таких як БМВ)!

     2. ВІРУСИ СВІДОМОСТІ
     У цьому розділі дається короткий опис негативних впливів на розум людини особливої форми життя – вірусів свідомості. Йдеться про психічні, ментальні, інформаційні віруси; віруси пам’яті, віруси, що вражають колективне безсвідоме.
     Вірус – це форма життя, що паразитує на інших життєвих формах. Віруси свідомості є найнебезпечнішими серед всіх вірусів.

     2.1. БІОЛОГІЧНІ ВІРУСИ
     Більшість організмів, що живуть на Землі, складаються з клітин і лише віруси не мають клітинної будови. Віруси не можна побачити через мікроскоп, тому що їх розміри менше довжини хвилі світла. Роздивитися їх можна тільки за допомогою електронного мікроскопа. При цьому треба прийняти до уваги, що дрібні віруси є рівними з молекулами білка.
     Біологічні віруси не мають власного обміну речовин, тому поза клітиною вони існують у вигляді “неживих” часток. Таким чином можна сказати, що віруси є інертними кристалами. Попадаючи до клітини вони знову “оживають”. Віруси не плодяться у штучному середовищі – вони дуже розбірливі у “харчуванні”. Їм необхідно паразитувати тільки на живих клітинах, і не на будь-яких, а тільки на особливих.
     Біологічні віруси викликають багато захворювань людини: кір, свинку, поліомієліт, сказ, жовту пропасницю, трахому, енцефаліт, деякі онкологічні захворювання, СНІД, герпес тощо. В наш час вчені все більше схиляються до того, що віруси є причиною нервових розладів та психічних захворювань. Останні наукові дані дозволяють зробити висновки, що в організмі людини вірус може викликати певні зміни, а саме у передачі нервових імпульсів, що неминуче призводить до психічних розладів. Аналізи показують, що у людей, які мають нервові розлади, має місце високий рівень антитіл до вірусу. Поза тим, вірус виділяється у багатьох людей, які страждають від синдрому хронічної втоми.
     Шляхи зараження біологічними вірусами є різними: через шкіру після укусу комах та кліщів; через слину та інші виділення хворого; через повітря; разом з їжею; статевим шляхом тощо.

     2.2. ВІРУСИ СВІДОМОСТІ.
     В Природі існує тисячі вірусів, але в цьому розділі ми розглянемо дію вірусів, що паразитують на людській свідомості. Характеризуючи найбільші групи вірусів, можна стверджувати, що вірус – це певна біопрограма. Більш того, це деструктивна програма, що має високий рівень самовідновлюваності.
     Копії вірусів можуть бути не схожими на оригінал, бо вони видозмінюються в залежності від умов розповсюдження. Паразити свідомості реструктурують людський мозок, щоб зробити його найкращим живильним середовищем для свого відтворення. Точніше кажучи, віруси свідомості навіть не розмножуються у прийнятному розумінні цього слова: вони відтворюються, мандруючи планами людської свідомості, проникаючи у колективне безсвідоме і захоплюючи нові області для свого існування. Відповідно до деструктивної програми має місце постійний синтез нових вірусів свідомості. Кожний вид психічних вірусів бореться за своє існування, але це не є конкурентною боротьбою: різні типи вірусів підтримують один одного, часто ідуть разом, розділяючи колективну та індивідуальну свідомість на сфери впливу.
     Віруси мають свою еволюційну історію, що не залежить від еволюції організмів, в яких вони розмножуються. В періоди психічних катаклізмів, а зараз наша країна саме переживає такий період, віруси, зустрічаючись з людським розумом, починають його захоплювати. Частіше всього ці віруси є продуцентами інших людей та колективів, що є ворожими до тих, які знаходяться у періодах соціального збурення. Ці віруси є внутрішніми паразитами і в разі їх вкорінення привносять у свідомість велику кількість нової інформації деструктивного плану. Всепроникаюча інформація у вигляді запису негативних імпульсів постійно розмножується. Саме цим і визначається швидка еволюція вірусів як самоіснуючого виду життя. Вони перенаправляють життєві потоки, втягуючи злагоджену роботу людської свідомості у хаос як на соціальному, так і на клітинному планах.

     2.3. ДЕСТРУКТИВНІ ДІЇ ВІРУСІВ.
     Ідеї, що володіють розумами людей, розповсюджуються за допомогою “транспортних” засобів, котрі є фізичними проявами носіїв інформації. Інфікована інформація знесилює чи повністю відволікає увагу людини, частіше всього вона має сексуальну привабливість чи характер небезпеки. Люди постійно інфікують один одного лексикою, піснями, книгами, кінофільмами, рекламою, манерами поведінки. Прикладами впливу культурних імпульсів на сприйняття є: складання гармонійної з блатним ухилом мелодії; фрази, що вміщують у себе залякування та сексуальне спрямування, формування сексуально орієнтованої та агресивної моди; побудова різних архітектурних з фалічним ухилом будов тощо. Навіть метафізична саморефлексія залежить від культурної спадщини, що є аналогічна генові. Це внутрішня уява та знання про світобудову та про те, що її наповнює.
     Направлені віруси постійно шукають шляхи до психіки людини, обходячи всі інформаційні програми, які мають назви сумління, совість, мораль, воля тощо. Для проникнення сигналу до підкіркової структури мозку вірус повинен мати певний рівень інтенсивності. Межа, після якої інформація починає надходити до кори великих півкуль мозку для аналізу, називається порогом. Сигнали, що не змогли перейти поріг і надійти до кори півкуль мозку, не відкидаються, а сприймаються та обробляються на підкірковому рівні, але вже без контролю з боку свідомості. Такого виду сприйняття дозволяє організму відповідати на сигнали, що надійшли, так, як він не зміг би дати відповідь, якби вони були прийняті свідомістю. В разі, коли свідомість інфікована вірусами, виникає ніби-як алергія на позитивні установки. За такої форми нетерпимості віруси штовхають людину до неадекватної реакції на досить звичайні ситуації. Інколи можна побачити паранормальні форми повного відходу до світу фантазій та ілюзій, формування суперцінної, а іноді й параноїдальної ідеї, депресивні прояви ауто-агресивного характеру (аж до самогубства), збурення фанатизму, в тому числі й релігійного. Хвороблива свідомість вже не може існувати без наявності в ній психічних вірусів. Ці віруси живляться негативною енергією інших людей. Саме тому вони дають своїм носіям найбільшу здібність – збурювати інших людей, викликати роздратування, почуття вини, гнів тощо.
     Подібно до того, що біологи розглядають життя на нашій планеті як спосіб існування біологічного організму, метапсихологи – спеціалісти з роботи із вірусами свідомості вбачають медіапростір (інформаційний простір, що створюється засобами масової інформації) як систему, де своїм самостійним життям живуть ідеї, міфи та легенди. Медіапростір – це ніби віртуальне лоно, в якому народжуються нові думоформи, ідеологічні мутанти, релігійні та псевдорелігійні монстри. Розум входить у контакт з медіапростором всякий раз, як він контактує з сучасними системами комунікації типу телебачення, Інтернету, друкованих видань, відеоігор, факсимільного зв’язку, радіореклами, записів на компакт-дисках та відеокасетах. Розповсюдження вірусів засобами масової інформації відбувається в середовищі медіапростору таким же чином, як відбувається біологічне розповсюдження вірусів через людські тіла у натовпі. Тільки замість мандрів людським організмом вірус засобів масової інформації мандрує інформаційними каналами медіапростору.
     Нав’язування політичних сюжетів, які потужно розповсюджуються засобами масової інформації, дбайливо здобрюють ґрунт для розповсюдження вірусів. Політичні коментарі, що виставляються як турбота за долю нації, лише втягують слабкий розум до інтриг сильних світу цього, інфікуючи небезпечними хворобами.
     За терміном дії віруси можуть бути короткоіснуючими та тривалоіснуючими. Перші за короткий термін руйнують енергетичну матрицю людини, другі можуть чинити паразитичний вплив на протязі всього життя людини. І перші, і другі віруси спричиняють до кодування пам’яті людини, що спотворює сприйняття нею реальності.
     Ментальна інфекція може бути активною чи бездіяльною. В разі наявності бездіяльної інфекції господар-вірусоносій психічної зарази не передає її іншим людям. Активні віруси змушують вірусоносія інфікувати інших людей і людина перетворюється в небезпечного рознощика психоінфекції. Ознаки захворювання часто видно неозброєним оком. Вірус вражає свідомість жертви і шукає нове поле для своєї діяльності. В таких випадках рекомендується негайно перервати контакти з такими людьми: це один з найефективніших засобів боротьби з психічними інфекціями та епідеміями.
     Природа, стихії та предмети, що оточують людину, впливають на її свідомість та підсвідомість, викликаючи деякі згадки, асоціації, думки та стимулюють до деяких дій. Предмети, взаємодіючи із свідомістю людини, утворюють навколо себе ніби психічне поле, що діє на її мотиви та вчинки. Системи таких предметів в разі їх організації у часі та просторі, набувають властивостей формувати та направляти поведінку та думки людини – саме це і є базовим принципом багатьох психотехнологій.
     Таким чином, через організацію предметно-речовинно-інформаційного середовища стає можливим направляти думки та формувати інтереси людини. Але не все у цьому середовищі залежить від вашої волі. Є досить активні, саморозповсюджуючі елементи, які у сучасній психології отримали назву псивірусів, або “мемів”. Мемами називаються легкозасвоювані елементи інформаційного поля, які залишають відбиток в людському розумі і сприяють виникненню своїх копій у менталі інших людей. Характерний приклад дії мемів – мода. Виховання людини соціальними інститутами налаштоване на передачу їй базових поведінкових мемів для того, щоб вона передала їх далі своїм дітям. На базових мемах будується стабільність суспільства, але при цьому не всі меми є добрими та сприятливими. Часто буває так, що вони починають контролювати ваші думки, розпорошують увагу, відволікають від важливої мети, викликаючи дезорієнтацію, стрес чи навіть відчай. Характерним прикладом такого несприятливого мема є релігія.
     Психічні віруси мають здатність саморозповсюджуватися, експлуатуючи свого носія; можуть змінювати його поведінку і контролювати його свідомість. І хоча людина має власну імунну систему – здоровий глузд, сумління, мудрість та відчуття міри, але й вони не завжди спрацьовують, тому що є віруси, що уражають навіть совість. Саме тому ми нижче надаємо інструменти, що допоможуть вам обмежити дію небажаних мемів.

     2.4. РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ПСИХІЧНИХ ВІРУСІВ.
     Стратегією розповсюдження вірусів свідомості може бути будь-який спосіб, що стимулює зараження оточуючих людей. Психічний вірус характеризується особливим кодом, що міститься в ньому самому. Цей код є не що інше, як запис ідеї про створення собі подібних паразитичних структур. Реалізувати цю ідею поза людською свідомістю вірус не може, для цього йому потрібно змусити свідомість працювати на себе, поступово підкоряючи її повністю собі. Свідомість, ноосфера та інформаційне поле для інформаційних вірусів є живильним середовищем, необхідним для їх життєдіяльності. Контакт вірусу із свідомістю часто призводить до виникнення віртуального монстра – інфікованої свідомості.
     Найпростішими способами розповсюдження багатьох вірусів свідомості є непристойні жарти, чутки, плітки. Вони з космічною швидкістю розповсюджуються засобами інформації. Примітивний, недолугий гумор заохочує розповсюдження небезпечної інфекції свідомості, викликаючи низинні емоції. Незчисленні непристойні історії “зірок” шоу-бізнесу та політиків, що тиражуються жовтою пресою, є потужним транспортним засобом розповсюдження психічних вірусів. При цьому вони демонструють всі основні властивості вірусу: здатність до копіювання, звертання до найнижчих рівнів свідомості, розмивання природних захисних бар’єрів організму, що протидіють ментальній інфекції. Більш того, закладена в таке повідомлення інформація поступово діє не тільки на моральність людини, але й на фізіологічні процеси також.
     Віруси, що проникають до свідомості, викликають відхилення у роботі організму, перенаправляючи та ослаблюючи його енергетичні потоки. Схема дії цих вірусів така: адсорбція – проникнення вірусів у свідомість (кожний вид вірусів характеризується своїм власним способом проникнення), далі транскрипція – початок реалізації вірусної інформації, далі трансляція – процес переходу вірусної інформації безпосередньо до свідомості, далі реплікація – примноження, далі збирання вірусних часток і, на загал, вихід із свідомості нової популяції вірусів з метою його подальшого розповсюдження.
     Кожна людина має властивість відчувати безпосереднє існування свого Я: “Я почуваю, я відчуваю, я думаю, я бажаю, я йду, я говорю, я знаю, я дію...”. У психології це називається егосвідомістю. Дослідження майстрами внутрішньої алхімії, що проводилися багато століть, показали, що его, як деяке віртуальне поле, є головними воротами проникнення психічних вірусів.
     Що таке емоції страху, гніву, гордощів, щастя, ревнощів, кохання, суму, амбітності? Емоції супроводжуються замиканням зумовлених мозкових нейропередавачів. Як можна визначити чи заражена якась емоція вірусом? Як правило, будь-який сильний емоційний стрес є свідоцтвом зараження свідомості небезпечною ментальною інфекцією. Більшість духовних практик говорять про необхідність виховання своєрідного емоційного невідчуття: людина має залишатися спокійною, незворушною за будь-яких ситуацій. Таким чином блокується емоційний канал розповсюдження вірусів свідомості.
     Древні Волхви навчали, що люди на Землі знаходяться для того, щоб виробляти та очищувати емоції. Емоції можуть метатися між крайнощами: то вони переповнені любов’ю, то отрутою. Щоденні психотехніки та медитативні практики значно допомагають гармонізувати емоційне поле і позбавитися від емоційної нестабільності, яка руйнує імунну систему. Отруйні емоції інфікують свідомість, руйнуючи її внутрішню гармонію. Остання ланка цього ланцюга – хвороба.
     Занотуйте собі: будь-яка хвороба – це матеріалізація вірусів свідомості у фізичному тілі людини.
     Але відгороджуючись від будь-яких емоцій, легко закритися і від світлих емоцій, що несуть людині силу, впевненість, відчуття щастя та буття.
     Позитивні емоції викликають появу позитивних думок, творчих ідей, що ведуть до важливих відкриттів. Очищення емоційного поля – така ж важлива операція, як і очищення фізичного тіла. Якщо емоційний бруд в’ївся досить глибоко, процес позбавлення від наслання може бути досить хворобливим. Розвиток вірусів свідомості ослаблює імунну систему людини і провокує розвиток небезпечних емоційних порушень.
     Інфікування вірусами досить часто проходить під час сну. Коли людина спить, вона стає незахищеною від вторгнення чужих сутностей, полів, що викликають руйнацію матриці свідомості. Під час сну індивідуальна свідомість з’єднується з колективною підсвідомістю, яка є подібною до інфернальної супермережі, при цьому послаблюються системи контролю свідомості і цим користуються віруси. Пробудження можна порівняти з завантаженням комп’ютера, який ранком починає працювати з тією ж пам’яттю та програмним забезпеченням, що були у нього до того, як він заснув. Але до пам’яті за час “сплячого режиму” могли пролізти небезпечні віруси.
     На щастя, люди мають засоби виявлення вірусів свідомості та боротьби з ними. Необхідно зауважити, що виявити ці сутності досить важко через те, що подібно до комп’ютерних вірусів, вони можуть мандрувати мережею. Метальну мережу, сферу розуму різні дослідники називають по різному: це й область всесвітнього розуму, світ ейдосів, інформаційне поле, ноосфера тощо. Інфікована свідомість однієї людини надсилає інфіковане повідомлення у всесвітню мережу. Не сприйняти інфекцію легко: як тільки надійде інфікований файл, просто не треба його відкривати та читати його. Тим більше не рекомендується “скачувати” із розумової сфери деструктивні програми і випробовувати їх на собі. До таких програм можна віднести всі ті дії, що направлені на погіршення стану духовності, тобто ті, що ведуть до духовної, фізичної та моральної деградації. Створюючи належний ґрунт для розповсюдження інфікованих програм (а такий ґрунт живиться почуттями заздрощів, вини, агресії, ледарства, ревнощів тощо), людина вже є готовою ініціювати та виконувати програму саморуйнування.
     Не треба думати, що програми саморуйнування особи є простими і їх легко можна розпізнати та знищити. Вони досить часто є високоінтелектуальними і мають властивості до розсилки своїх копій далі, від однієї особи до іншої. Це значить, що загроза зараження висить над кожним, хто “записаний” у пам’яті інфікованої людини: це люди, з якими вона спілкується, про яких думає, до кого скеровує свої думки, емоції, природні імпульси. Безпосередньо спілкуючись чи звертаючись думками до будь-якої людини, носій ментальної зарази формує та відправляє отримувачеві деякі послання, які можуть повністю зруйнувати біокомп’ютер отримувача чи його програмне забезпечення. На цьому принципі ґрунтуються всі ідеологічні, інформаційні та комп’ютерні війни.
     Найнебезпечнішим є те, що інфікована небезпечним вірусом свідомість може заразити інших осіб. Ті, хто про це знає, природно, хвилюються за це. Адже інколи людина, знаючи про те, що є інфікованою, не бажає заражати близьких йому людей. Що ж тоді робити? Необхідно швидко підготувати список тих осіб, які вам є найдорожчими, – ці люди найбільше схильні до ментальної інфекції – щоб бути в змозі послати кожному з них своєрідне попередження. Таке попередження є сформованими у потоці любові світлі та чисті думки, що направляються у бік вибраної особи.
     Віруси свідомості викликають масові запаморочення розуму, що відомі як психічні епідемії. Такі епідемії часто класифікують як соціальну пандемію. Соціальні рухи можуть бути змодельовані як побічні ефекти інфекційних ідей, що розповсюджуються серед людей. Епідемії психічного божевілля бувають у будь-які часи. Найкращими прикладами психічних епідемій, що спровоковані вірусами свідомості є – релігійні війни, хвилі суїциду, заколоти, революції, паніка тощо. Небезпечними є також і парасуїцидні дії, що викликаються психічними вірусами, коли люди спеціально роблять самокаліцтво. Парасуїцидні дії провокуються ненавистю, помстою, почуттям самотності, ізоляції, вини, заниженою самооцінкою. Вони часто носять демонстративний характер, зумовлені істеричними механізмами і орієнтовані на бажання отримати співчуття, жалість або поблажливість.
     Вірус – це пакет інформації, яка експлуатує ресурси господаря з метою самокопіювання та передавання себе новим господарям. Біологічний вірус кодує себе в ДНК, глибоко просякає в молекулярну структуру і передається далі – коли відбувається обмін енергетичними потоками (потоки тонкої енергії, органічної рідини, виділення) між різними людьми. Структура молекули ДНК має в собі інформацію про те, як будувати організм. Вірус свідомості кодується в матриці свідомості і передається, коли двоє людей вступають у ментальний, емоційний, енергетичний чи вербальний контакт. Цей вірус кодує себе як думка, ідея, почуття і може передаватися через образ, звук, думку чи речовинне втілення.

     Під вірусом треба розуміти деяку структуру, яка використовує зовнішні механізми для власного копіювання та руйнації того базису, що прийняв цю структуру. Віруси свідомості інфікують людей, задаючи їм руйнівні програми життя. У свою чергу, люди сприяють розповсюдженню цих вірусів, розширюючи ареали їх знаходження. Людство навіть не відає, що стало живильним середовищем для іншої – вірусної цивілізації.
     (За матеріалами www.indigosun.com/sunlite_meditation.htm)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2005.05.30 | Михайло

      Re: Пан Анатолій- слуга Диявола і вульгарний матеріаліст!

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.05.30 | Георгій

       Ну і скільки можна отак гиркатися?

       Панове (п. А. і п. М.), ну нащо ви пишете один одному ці дадзибао?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2005.05.30 | Анатолій

        Пане Михайло, Ви янгол... (анекдот в тему)

        Один чоловік каже іншому: "Моя дружина янгол!"
        А другий першому: "А моя ще жива...".

        Анатолій
        ПС А цей янгол Мишко все ще боїться зустрітися зі мною, щоб пересвідчитися що я не той, про якого він тут базікає...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua