МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

благословіння доларом

06/24/2005 | толя дейнека
не зважаючи на глибоко світьску природу США, цікавий обряд практикується любавичськими хасидами. На фото Ребе Менахем-Мендель Шнеєрсон благословляє відвідувачів американським доларом.

http://www.jewish.mk.ua/rebe.shtml

бач, шось він знаходить там юдейського

Відповіді

 • 2005.06.24 | Тестер

  О! Це вже в твоєму стилі. Але вшистко єдно ВАРІЯТ!

 • 2005.06.24 | Анатолій

  Нічого дивного тут немає.

  Адже США була створена юдо-масонами, а на доларі, подивіться-но уважно, ви побачите саме юдо-масонську символіку.
  Анатолій
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.06.24 | толя дейнека

   Re: Нічого дивного тут немає.

   Анатолій пише:
   > Адже США була створена юдо-масонами, а на доларі, подивіться-но уважно, ви побачите саме юдо-масонську символіку.

   США було створено масонами, щодо юдо- - не певен.
   1-доларова купюра справді перенасичена масонськими символами, це вже до речі обговорювалося. До речі, сам дизайн доларової купюри був створений, якщо не помиляюся, у 30 рокі, хоча герб США (Great Seal), що є основним графічним навантаженням на купюрі, - створено понад 200 років тому.
   Це я власне до того, що Любавицький Ребе все ж таки не масон, і не юдо-масон, а юдей хасидського спрямування.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.06.24 | Анатолій

    Щодо хасидів!

    Про хасидів та їхню мету пропоную читати твори Едуарда Ходоса - барона харківської юдейської громади. Саме там детально описано і про юдо-масонство, і про створення США юдо-масонами тощо. Щодо хасидської мети, то він однозначно пише, що мета хасидів - це завоювання України, як їхньої землі, а укораїнцям відводиться роль інтелектуальних рабів. Ця хасидська мета ДУЖЕ схожа на юдо-християнську мету, яка пропонує стати українцям рабами юдейського бога. За юдейського бога, а юдо-християни цього чомусь не знають, зараз виступають хасиди. То ж, читайте Едуарда Ходоса.
    Персонально для мордератора цього форуму - пане Георгію, я не наймався займатися Вашою освітою, тому не даю посилання на конкретний твір Едуарда Ходоса, на видавця, рік видання та сторінку твору. Якщо бажаєте, то ці книжки на Майдані у Києві розповсюджує Іван Гнатович Кислюк, що стоїть з книжковою яткою біля головпоштамту. Але, як я бачу, Ви не взмозі самоосвічуватися, бо ще ні на копієчку чи то центик не купили книжок у Миколи Вільнодума. Мабуть вважаєте, що Ви вищі! Вважайте, панове невігласи від духовності.
    Анатолій
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.06.24 | Тестер

     Re: Щодо хасидів!

     Анатолій пише:
     > Про хасидів та їхню мету пропоную читати твори Едуарда Ходоса - барона харківської юдейської громади. Саме там детально описано і про юдо-масонство, і про створення США юдо-масонами тощо. Щодо хасидської мети, то він однозначно пише, що мета хасидів - це завоювання України, як їхньої землі, а укораїнцям відводиться роль інтелектуальних рабів. Ця хасидська мета ДУЖЕ схожа на юдо-християнську мету, яка пропонує стати українцям рабами юдейського бога. За юдейського бога, а юдо-християни цього чомусь не знають, зараз виступають хасиди. То ж, читайте Едуарда Ходоса.

     А решту спам, Толю. Коли ти подорослішаєш :)
     Бережи нерви. Ти ж потрібен Україні...
    • 2005.06.24 | Георгій

     Re: Щодо хасидів!

     Про хасидів є багато літератури. Цікаво, що цей рух заснував наш співвітчизник, українець, галичанин на ім'я Ісроел бен Еліезер, відомий під псевдонімом Бал Шем Тов (що буквально означає "володар доброго імені"). Він у 1740-1750-і роки був рабином, вважав себе учнем Ісаака Лурії (відомого середньовічного дослідника Каббали); є легенда, що Бал Шем Тов був з того ж карпатського села, що і Олекса Довбуш і що вони особисто зустрічалися і знали один одного. Бал Шем Тов вчив, що головне в житті людини - це безпосереднє емоційне, радісне спілкування з Богом. Він також заперечував, що лідером релігійної громади повинен бути той, хто має найкращу релігійну освіту. За Бал Шем Товом, на найбільшу пошану заслуговує не наймудріший, а той, хто живе найбільш чистим, праведним життям (так званий "цадик"). Хто насправді є такою людиною, має право вирішувати тільки місцева громада, а не якісь високопоставлені релігійні вожді. Цадик повинен гуртувати людей навколо себе і заохочувати їх бути радісними, веселими, простими, і довіряти Богові абсолютно в усьому, як маленька дитина довіряє батькам. Люди, за Бал Шем Товом, повинні часто збиратися і святкувати будь-які радісні події піснями, танцями і веселими жартами. Такі святкування засновник хасидизму вважав найважливішим елементом спілкування між людиною і Богом, найсильнішою формою молитви.

     Цікаво, що у 1948 році хасиди дуже різко виступали ПРОТИ створення держави Ізраїль, оскільки, за їх точкою зору, тільки посланець Бога, Машіях, а не грішні люди, заснує єврейську державу тоді, коли він прийде. Філософією і культурою хасидів дуже цікавився видатний філософ і теолог першої половини 20-го сторіччя Мартін Бубер.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2005.06.24 | Анатолій

      Соррі, але Ви не з повна....

      Георгій пише:
      > Про хасидів є багато літератури. Цікаво, що цей рух заснував наш співвітчизник, українець, галичанин на ім'я Ісроел бен Еліезер, відомий під псевдонімом Бал Шем Тов (що буквально означає "володар доброго імені").

      Георгію, може цей хлопець і є таким як Ви українцем, але на сьогодні кожен українець свою національність розуміє як НАЦІОНАЛЬНІСТЬ, тільки такі як Ви думаєте, що це приналежність до громадянства. Навіть в англійській є ДВА слова - нашенелеті та сітізен, які досить схожі, але не однакові. І тільки люди з втраченою національною свідомістю плутають національність з громадянством.
      Анатолій
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.06.24 | Георгій

       Тоді Ви росіянин...

       Якщо під українцями розуміти тільки "чистих" етнічних українців, тоді і Ви не українець, а росіянин - адже Ваше прізвище Кондратьєв. І Микола Хвильовий (Ніколай Фітільов), автор знаменитого лозунгу "Геть від Москви!", тоді росіянин. І Юлія Тимошенко (Грігян) тоді теж не українка, а вірменка. І Максим Тадейович Рильський тоді поляк. А от Володимир Галактіонович Короленко тоді українець, хоч він таким себе не вважав. Я все-таки думаю, що цілком нормально називати українцями не тільки тих, у кого "чисті" українські гени, а й усіх, хто живе в Україні, і також тих, хто там народився і чия діяльність нерозривно пов"язана з Україною.

       Щодо існування в англійській мові окремих слів "nationality" і "citizenship," то я на власні очі бачив чимало резюме американців, де вони писали: "Nationality: citizen of the United States of America." Те, що Ви називаєте національністю, переважна більшість американців називає "етнічністю" ("ethnicity").
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2005.06.24 | Социст

        Re: Тоді Ви росіянин...

        Панове!

        Дозвольте вас просвітити. Є європейська конвенція про захист прав національних меншин. І там пише, що національне самовизначення – це особиста справа кожної людини. Так що, якщо пан Георгій вважає себе українцем, то у всіх європейських державах його будуть вважати українцем. Про Америку не знаю...

        Думаю, що це справедливо. У кожного є право вибору.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.06.25 | Георгій

         Трактування поняття "національність"

         Социст пише:
         > Панове!
         >
         > Дозвольте вас просвітити. Є європейська конвенція про захист прав національних меншин. І там пише, що національне самовизначення – це особиста справа кожної людини. Так що, якщо пан Георгій вважає себе українцем, то у всіх європейських державах його будуть вважати українцем.
         (ГП) Ну, це мені здається трохи формальним підходом. Якби я вважав себе шведом, в європейських державах мене вважали б шведом, але чи був би я насправді шведом? Думаю, річ не тільки у самовизначенні, а ще й у тому, чи ти хоч якось зв'язаний зі своєю країною, з батьківщиною того народу, з яким ти себе ідентифікуєш. Я народився і виріс в Україні, мій дід прищепив мені любов до української мови і культури (батьки вже були "сов'єтизовані" і ні з яким народом себе конкретно не ідентифікували), і зараз я є громадянином України, хоч і живу у США. Я хвилююся за долю України, хочу щось зробити заради її процвітання, в якій країні б я не жив, і ніяка інша країна моєму серцю не ближча і не миліша і не важливіша. Тому я українець. Звичайно, не тому, що моя ДНК українська чи єврейська чи албанська. :)

         >Про Америку не знаю...
         (ГП) У США національне питання вирішене раз і назавжди. Тут всі громадяни - американці. Утворилася американська НАЦІЯ (не етнічність, а "понадетнічне" формування, дуже стабільне, сильне, серйозне). Але насправді те саме і в європейських країнах. Нема такої етнічності "французи" - хіба є щось етнічно спільне між, скажімо, корсіканцями і бретонцями, або між ельзасцями і мешканцями Провансу? Дуже мало, не більше ніж між етнічними українцями і, скажімо, гагаузами. Але всі французи - французи.
       • 2005.06.25 | Анатолій

        Re: Тоді Ви, Георгію, єврей!

        Коли Ви вже порозумнішаєте? Адже у нас кожен другий єврей має прізвище Пінчук. А з огляду на Ваше юдо-християнське спрямування, то я вгадав на всі сто.
        Я кажу не про прізвище, а про національність!
        Я кажу не про американське розуміння національності, а українське.
        Я кажу, що у Вас спотворена свідомість, і Ви навіть цим дописом підтвердили це.
        Щодо моєї національності, то мій батько Кондратьєв Ілля Павлович за всіма документами був українець. Був, тому що вже немає. Моя мати Кондратьєва Ольга Федорівна, дівоче прізвище Гайдаєнко, за всіма документами українка. У мене в посвідченні про народження, яке мені виписав Кагановичський ЗАГС м. Києва мої батьки і я записані українцями. Тоді ще національність не купували. Документи я не міняв.І наостанок. Я ще ні одного єврея в Україні не бачив з прізвищем Кондратьєв, а от з прізвищем Пінчук - хоч греблю гати.
        Анатолій
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.06.25 | Георгій

         Бал Шем Тов теж міг, мабуть, знайти документи

         Анатолій пише:
         > Щодо моєї національності, то мій батько Кондратьєв Ілля Павлович за всіма документами був українець. Був, тому що вже немає. Моя мати Кондратьєва Ольга Федорівна, дівоче прізвище Гайдаєнко, за всіма документами українка. У мене в посвідченні про народження, яке мені виписав Кагановичський ЗАГС м. Києва мої батьки і я записані українцями. Тоді ще національність не купували. Документи я не міняв.
         (ГП) Так і Ісроел бен Еліезер теж, мабуть, мав документи, де було написано, що його тато і мама - піддані ясновельможного австрійського цісаря, тобто австрійці... Тоді взагалі не існувало етнічного розуміння національності. І зараз його вже не повино існувати, це ж релікт. У мого діда був друг Михайло Колєсніков, який був родом з села на Полтавщині і говорив по-російськи з сильним українським акцентом, але всім доводив, що він "русскій," тому що в нього так у паспорті написано. А писали насправді кому завгодно що завгодно. Ви робили генетичний аналіз ДНК Вашого тата і переконалися, що його гени дійсно щиро українські, а не російські? Отож...

         >І наостанок. Я ще ні одного єврея в Україні не бачив з прізвищем Кондратьєв, а от з прізвищем Пінчук - хоч греблю гати.
         (ГП) Та я знаю, що є багато євреїв з прізвищем Пінчук, але я також знаю, що мій дід був православний і його батьки були православні. Тому він швидше всього не був євреєм - ті у сільській Україні 1900-х років жили окремо від етнічних українців і до православних церков не ходили.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2005.06.25 | Анатолій

          Точно не з повна...

          Ще раз повторюю, пане Пінчук. Знайшов - це одне, а мав - це інше!!!

          І зараз його вже не повино існувати, це ж релікт. У мого діда був друг Михайло Колєсніков, який був родом з села на Полтавщині і говорив по-російськи з сильним українським акцентом, але всім доводив, що він "русскій," тому що в нього так у паспорті написано. А писали насправді кому завгодно що завгодно. Ви робили генетичний аналіз ДНК Вашого тата і переконалися, що його гени дійсно щиро українські, а не російські? Отож...

          Щодо релікту - то це велика проблема українського народу, коли дехто вважає свою національність реліктом.

          > >І наостанок. Я ще ні одного єврея в Україні не бачив з прізвищем Кондратьєв, а от з прізвищем Пінчук - хоч греблю гати.
          > (ГП) Та я знаю, що є багато євреїв з прізвищем Пінчук, але я також знаю, що мій дід був православний і його батьки були православні. Тому він швидше всього не був євреєм - ті у сільській Україні 1900-х років жили окремо від етнічних українців і до православних церков не ходили.

          Між іншим в Україні є багато євреїв, які вихристилися в християн. Отже, те, що людина була чи є християнином, ні до чого не доводить. Бо національність та релігійність це є різні речі. Ви мабуть цього не знаєте...
          Зайд гезинд, пане Пінчук!
          РS Це мабуть про таких як Ви співав Висоцький:
          Они все путают и имя, и названия,
          И ты бы Ваня для них был Вания!
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2005.06.25 | Георгій

           Re: Точно не з повна...

           Анатолій пише:
           > Щодо релікту - то це велика проблема українського народу, коли дехто вважає свою національність реліктом.
           (ГП) Та я не вважаю свою НАЦІОНАЛЬНІСТЬ реліктом! Я вважаю реліктом етнічне трактування національності. Ну нащо, наприклад, Юлії Тимошенко навіть і пам'ятати, що її діди чи прадіди чи прапрадіди були вірменами? Вона все життя прожила в Україні і працювала для України. Вона вільно володіє українською мовою і всім світом вважається українкою. Значить, вона українка. Її національність - українка. Так само і Ви. Мені зовсім байдуже, які документи мав Ваш тато і чи його ДНК була українською, чи російською. Ви живете в Україні, почуваєте себе як українець, і працюєте заради України, заради добробуту її народу. Тому Ви українець! А все інше від лукавого.

           > Між іншим в Україні є багато євреїв, які вихристилися в християн. Отже, те, що людина була чи є християнином, ні до чого не доводить. Бо національність та релігійність це є різні речі. Ви мабуть цього не знаєте...
           (ГП) Але мій дід - незалежно від того, чи його предки вихристилися, чи ні - взагалі не належав ні до якої релігії. Проте він таки був українцем. Він виріс у селі Великі Сорочинці, з дитинства чув навколо себе українську мову, його мати співала йому українських пісень, і його улюбленим поетом був Тарас Шевченко. У петлюрівські роки він вчився у миргородській учительській семінарії, потім - у 1920-і роки, в епоху "розстріляного відродження" - у педагогічному інституті в Полтаві. Вся його освіта, і середня, і семінарська, і вища - була здобута українською мовою. Отже, він українець, які б там гени не були в його предків (а хто їх знає, які вони були?).

           > Зайд гезинд, пане Пінчук!
           (ГП) Будьмо. :) Я, до речі, абсолютно не уявляю себе євреєм. Мої батьки мали кількох друзів-євреїв, і вони всі були чудові люди - інтелігенти, цікаві, смішні. Але я не можу уявити собі, як би я жив в їх родинах. От як би я жив у сорочинській родині мого діда, я дуже легко собі уявляю. Дійсно, пан Социст має рацію - ти той, як ти сам себе ідентифікуєш на підставі не стільки генів, скільки індивідуального життєвого досвіду, виховання, родинних зв'язків і т.д.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2005.06.25 | Анатолій

            Re: Точно не з повна... і таки не зповна!

            Георгій пише:
            > Анатолій пише:
            > > Щодо релікту - то це велика проблема українського народу, коли дехто вважає свою національність реліктом.
            > (ГП) Та я не вважаю свою НАЦІОНАЛЬНІСТЬ реліктом! Я вважаю реліктом етнічне трактування національності. Ну нащо, наприклад, Юлії Тимошенко навіть і пам'ятати, що її діди чи прадіди чи прапрадіди були вірменами? Вона все життя прожила в Україні і працювала для України. Вона вільно володіє українською мовою і всім світом вважається українкою. Значить, вона українка. Її національність - українка. Так само і Ви. Мені зовсім байдуже, які документи мав Ваш тато і чи його ДНК була українською, чи російською. Ви живете в Україні, почуваєте себе як українець, і працюєте заради України, заради добробуту її народу. Тому Ви українець! А все інше від лукавого.

            Пане Пінчук! Прошу не повторювати чиїхось дурниць. Для Вас визначальним у національності, як я зрозумів, є закінчення у прізвищах. Краще будьте лікарем і не лізьте в ономастику. Для Вас краще. Справа у тому, що прізвища в кінці на ЯН зустрічаються не тільки у вірмен, а й у молдаван та у бесарабських українців. Такими "видатними" українцями на ЯН були Мунтян та Паркуян, якщо пам"ятаєте - футболісти з київського Динамо. А Ви Тимошенко...
            Не знаєте, не лізьте, або не повторюйте.

            > > Між іншим в Україні є багато євреїв, які вихристилися в християн. Отже, те, що людина була чи є християнином, ні до чого не доводить. Бо національність та релігійність це є різні речі. Ви мабуть цього не знаєте...
            > (ГП) Але мій дід - незалежно від того, чи його предки вихристилися, чи ні - взагалі не належав ні до якої релігії. Проте він таки був українцем. Він виріс у селі Великі Сорочинці, з дитинства чув навколо себе українську мову, його мати співала йому українських пісень, і його улюбленим поетом був Тарас Шевченко. У петлюрівські роки він вчився у миргородській учительській семінарії, потім - у 1920-і роки, в епоху "розстріляного відродження" - у педагогічному інституті в Полтаві. Вся його освіта, і середня, і семінарська, і вища - була здобута українською мовою. Отже, він українець, які б там гени не були в його предків (а хто їх знає, які вони були?).

            Мене ніскільки не цікавить Ваш дід. Мабуть це Вас цікавить мій дід. А мене більше цікавить Ваша викривлена свідомість. Ось де проблема.

            > > Зайд гезинд, пане Пінчук!
            > (ГП) Будьмо. :) Я, до речі, абсолютно не уявляю себе євреєм. Мої батьки мали кількох друзів-євреїв, і вони всі були чудові люди - інтелігенти, цікаві, смішні. Але я не можу уявити собі, як би я жив в їх родинах. От як би я жив у сорочинській родині мого діда, я дуже легко собі уявляю. Дійсно, пан Социст має рацію - ти той, як ти сам себе ідентифікуєш на підставі не стільки генів, скільки індивідуального життєвого досвіду, виховання, родинних зв'язків і т.д.

            Пан Социст дуже часто має рацію, бо він не говорить того, що не знає. І не лізе при цьому в Ономастику. А національність ідентифікується не тільки твоїм власним бажанням, і не тільки закінченнями у прізвищі. Є ще ряд правил, але основне - СВІДОМІСТЬ.
            Анатолій
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2005.06.25 | Георгій

             Re: Точно не з повна... і таки не зповна!

             Анатолій пише:
             > Справа у тому, що прізвища в кінці на ЯН зустрічаються не тільки у вірмен, а й у молдаван та у бесарабських українців. Такими "видатними" українцями на ЯН були Мунтян та Паркуян, якщо пам"ятаєте - футболісти з київського Динамо. А Ви Тимошенко...
             (ГП) Про Мунтяна і Поркуяна (він, здається, писав своє прізвище через О) мені відомо. Але Тимошенко нібито сама говорила, що її батько вірменського походження. Правда, вона сама може цього не знати. І це зайвий раз підкреслює, що ні прізвище, ні етнічне коріння НЕ Є тим, що визначає оцю саму "національність." Навіть якщо Юлія Т. на всі 100% етнічна українка, є купа інших прикладів. Я вже писав про Хвильового, Рильського. Хочете ще? Ви колись читали твори чудового українського писльменника 1920-х років Майка Йогансена? Йогансен - його справжнє прізвище, не псевдонім, і він дійсно називав себе Майк, а не Михайло чи Михаїл. Він був 100% етнічний німець. Але писав чудові твори (головним чином для дітлахів) прекрасною українською мовою, був близьким другом і однодумцем Леся Курбаса, Миколи Хвильового, Валеріана Підмогильного, Григорія Косинки. Хіба потрібно винаходити для нього якусь там окрему національність, якщо в нього гени були не українські? А козацький ватажок часів Мазепи, полковник Кістка-Гордієнко? Він був 100% етнічний шотландець (лорд Ешблісс)...

             > А національність ідентифікується не тільки твоїм власним бажанням, і не тільки закінченнями у прізвищі. Є ще ряд правил, але основне - СВІДОМІСТЬ.
             (ГП) Те, що не тільки бажанням і не тільки прізвищем, я не заперечую. Але свідомість у людей у різні історичні епохи була дуже різна. Наприклад, яка свідомість була в англійських королів Плантагенетів? Гени в них були майже повністю скандинавські. Рідна мова їх була французька. Корінних мешканців Британії (бриттів, кельтів, які у ті часи ще жили там, де зараз Шотландія і Корнуолл) вони вважали дикунами, боялися їх і не мали з ними нічого спільного. Англійців - нащадків англів і саксів - вони вважали темним бидлом і теж особливо про них не дбали. Але вони все-таки були англійські королі, і ми зараз легко (і справедливо!) називаємо їх англійцями.
     • 2005.06.24 | Социст

      Re: Щодо хасидів!

      Пан Георгій пише:

      > Бал Шем Тов вчив, що головне в житті людини - це безпосереднє емоційне, радісне спілкування з Богом.

      Нема бога в інтернеті і лише один пан Георгій та його підбрехач Р.М.!

      Пане Георгію!

      Якже з ним спілкуватись, коли він не пише на Майдан? Може, його спочатку навчите писати, бо ні Біблію він написав, ні Талмуд читав – одні гомоцидні демонстрації йому вдаються?!...

      > Цікаво, що у 1948 році хасиди дуже різко виступали ПРОТИ створення держави Ізраїль, оскільки, за їх точкою зору, тільки посланець Бога, Машіях, а не грішні люди, заснує єврейську державу тоді, коли він прийде.

      Дійсно, цікаво, що й сучасні євреї не витримали й недочекались посланця. Може, вони й Машіяха самозванцем об'являть. От буде радий московський патріарх, що лише він є справжнім римлянином! На безрыбьи и рак – рыба...

      Цікаву релігію придумали левіти! Ніби-то обраний народ, а спішить перед месією у царство...

      Я повністю розчарований євреями. Для мене вони вже ніким не обрані, хіба що стануть християнами. Туди їм і дорога – там, де є християни, там ніякого цаства не буде, а лише схізма...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua