МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чарівна новорічна казка від Юлії Тимошенко

12/29/2006 | Раціо
Мова йшла про наступне: Тимошенко призначається секретарем Ради національної безпеки й оборони, парламент розпускається, у країні проходять бліц-реформи, підвищуються заробітні плати, пенсії і соціальні виплати, так звана політична реформа через Конституційний суд скасовується

http://www.pravda.com.ua/news/2006/12/29/52959.htm

Цікаво, хтось на форумі вірить, що таке було?

Відповіді

 • 2006.12.29 | Предсказамус

  Без новой ветки было никак? (л)

  http://www2.maidan.org.ua/n/free/1167424539 - то же самое. Или Вам в своей ветке удобнее? Тогда не настаиваю.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.29 | Раціо

   Та в мене ж тема інакша

   Я вчергове не можу натішитися з того, з якою неперевершеною невимушеністю, яку без перебільшення прекрасну локшину і якими щедрими порціями вішає нам ця, не побоюсь цього слова, леді. На тлі такої автентичної краси хіхоньки про Януковича виглядають недоладно, як КВН на тлі симфонічного оркестру.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.29 | Предсказамус

    Простите, майор, не признал. Когда будут пленки?

   • 2006.12.30 | Shooter

    Re: Та в мене ж тема інакша

    Раціо пише:
    > Я вчергове не можу натішитися з того, з якою неперевершеною невимушеністю, яку без перебільшення прекрасну локшину і якими щедрими порціями вішає нам ця, не побоюсь цього слова, леді.

    І саме ...е-е-е.....незбагненне, що лейді ну ніяк не може второпати елементарного - така локшина веде тільки до наступного:

    http://www2.pravda.com.ua/news/2006/12/25/52739.htm

    Рівень довіри до прем'єр-міністра складає 44%, рівень недовіри 52% (негативний баланс у 8%).

    Лідерові опозиції Тимошенко довіряють 37% опитаних, не довіряють 59% (негативний баланс у 18%).

    Біля третини українців - 32% - готові віддати свої голоси за нинішнього прем'єр-міністра України Віктора Януковича на виборах президента, якби вони відбулися в найближчий тиждень.

    за лідера БЮТ Юлію Тимошенко проголосували б 19% респондентів.

    *********

    І якщо локшина залишатиметься такої ж якости, а яники не будуть пороти відвертих дуростей - можна вже починати складати привітальні віршики президенту Януковичу (якщо буде балотуватися в 2009. швидше всього - буде).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.30 | samopal

     НУ, пане Шутєр. у тому є і Ваша неабияка заслуга...

     Я не буду казати такої простої речі, що рейтинги бувають різні (навіть зараз :) ). Це відомо усім ще з часів президенських та парламенських передвиборчих перегонів. Не буду нагадувати і про те, як провідні несуністи заламували руки, коментуючи невідповідність своїх ахвігітєльних здобутків не менш ахвігітєльним "прогнозам соційольогів" тим, що за два тижні до виборів щось там таке сталося "нівіраятнає і труднаачівіднає". Та що там парляменські... Ви пригадуєте, який рейтинг довіри був у Януковича на президенських виборах (а який у Ющенка і де воно "оте все" зараз)? Про всяк випадок, нагадаю Вам, що у Йулі його тоді "зовсім не було".
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.30 | Shooter

      Льстітє

      Куди мені до гігантів мислі та атцов украінской дємократіі. Вони самі є кузнєцамі свого счастья..

      samopal пише:
      > Я не буду казати такої простої речі, що рейтинги бувають різні (навіть зараз :) ). Це відомо усім ще з часів президенських та парламенських передвиборчих перегонів. Не буду нагадувати і про те, як як провідні несуністи заламували руки, коментуючи невідповідність своїх ахвігітєльних здобутків не менш ахвігітєльним "прогнозам соційольогів" тим, що за два тижні до виборів щось там таке сталося "нівіраятнає і труднаачівіднає". Та що там парляменські...

      Як би Ви були хоч трішки уважніші, то би звернули увагу на те, що рейтинги реномованих соціологічних контор і на президентських виборах, і на парламентських з точністю до похибки відображали результат на виборах. Як і проведені все тими ж конторами екзит-поли. Правда, слід лише коректно відслідковувати - і не порівнювати рейтинги з 2-3 тижднів перед виборами з результатами виборів.

      >Ви пригадуєте, який рейтинг довіри був у Януковича на президенських виборах (а який у Ющенка і де воно "оте все" зараз)? Про всяк випадок, нагадаю Вам, що у Йулі його тоді "зовсім не було".

      У Юлі він тоді був на рівні 10%. Наступних 10% їй вдалося здобути завдяки головній помилці Ющенка - призначення її ПМ-ом, після чого Юля розпочала "похід на танку за владою". Правда, Ющенко при цьому втратив своїх 40%. Головний результат - найрейтинговішим політиком став Янукович. І сьогодні навіть сумарний рейтинг Юлі і Юща є меншим, ніж рейтинг Яника. Вкотре повтроюю: ГОЛОВНА причина такого стану - помаранчеве мочілово, розпочате і до цих пір продовжуване Юлею.

      Натупним результатом, якщо Юля не перейде на іншу локшину, буде президент Янукович. І "почесна" (на наступних років 7) опозиція в Юлі. Зауважте - на останніх виборах БЮТ отримав 22%, сьогодні рейтинг Юлі - 19%. І жодних висновків/змін у підходах не робиться.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.30 | samopal

       Как всігда

       Я лиш сподіваюся, що Ви цього разу не станете наполягати, що навели тут дані екзит-полу. :bounce: А про "соцопитування за два-три тихні" я Вам саме і нагадав.
       Рейтинги рейтингістів можна обговорювати довго та запекло... Особливо "правильними" вони були на президенських виборах, але і цьогорічні парляменські теж нічьо так - досить лиш на несуняр поглянути.
       Ви не пригадуєте свій виборчий прогноз у майданівському тоталізаторі? :p:
       Може Ви ще станете стверджувати, що усі, хто на весні голосував за БЮТ, зрадили нашого "найяснішого цісаря" з його мимурандумами (його ж у виборчому списку не було, чи не так? ;) ), а усі, хто зараз виступає за унікально широку ідею коаліції з бандюками "не зрадили майдан"? :what:
       Хіба не Ющенко з любими друзями з пересраху призначив Янука, котрому оте щастя інакше і близько б не світило? Може він виконував "волю майдану"?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.12.30 | Shooter

        Cаме так

        samopal пише:
        > Я лиш сподіваюся, що Ви цього разу не станете наполягати, що навели тут дані екзит-полу. :bounce: А про "соцопитування за два-три тихні" я Вам саме і нагадав.

        Я радий нарешті, що зацьонтий юлефан визнав очевидне: рейтинги провідних соціологічних служб відображають (і відображали) в межах похибки реальну ситуацію.

        Яка сьогодні каже: в разі президентських виборів Юля пролітає зі свистом. І якщо вибори відбудуться в 2009 а Юля так і не поміняє свою суперпуржну риторику на якісь більш конструктивні підходи, то і тоді вона їх програє.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.12.30 | Мих.

         три вопроса Шутеру

         1. Подскажите, пожалуйста, кого Вы обозначили как "ведущие социологические центры"? Я правильно понял, что, сославшись на данные Балакиревой,именно ее и считаете "ведущей"? Если Вас не затруднит, отыщите ее прогнозы по парламентским выборам 2002 и 2006 и сравните с результатами. Будете приятно удивлены.
         2. Более поздних опросов не углядели? Рекомендую Центр Разумкова и Институт Горшенина (не поверите, это Бондаренко, которого уж никак в симпатиях к БЮТ не заподозришь). Там картина совсем иная, чем у Социса.
         Хотя, конечно, можно суммировать сторонников Регионов и Нашей Украины. И тогда...
         3. Как убежденный сторонник НУ, не могли бы прояснить вчерашнее заявление Онищука о неминуемости ширки? Таки состоится? Скоро? В обмен на референдум?
        • 2006.12.30 | samopal

         Так! Так-так...

         Шутєр смалить:
         Я радий нарешті, що зацьонтий юлефан визнав очевидне: рейтинги провідних соціологічних служб відображають (і відображали) в межах похибки реальну ситуацію.

         А як же! Просто межа похибки обговорюється наперед, у залежності від уподобань замовника :D

         Ви звичайно стверджуватимете, що ніяких маніпуляцій з соцопитуваннями та екзит-полами під час президенських виборів 2004 року не було (а саме це випливає з ваших глибокодзьобих висновків). Вітаю, пане "майданівець"!
         Так само Ви будете стверджувати, що ніяких похибок не було у рейтингах напередодні парляменських виборів, а "всьо шо там патом случілась - ета проста чіртавщіна какая-та". Це є охвіційна позиція тих, хто стояв на майдані за широку коаліцію з бандюками. Ще раз вітаю, пане Шутєр!

         Сьогодні ніяких президенських виборів не відбувається, але зі свистом пролітають несуни, хоч з Ющенком, хоч з Луччєнком... Юля пролітає регулярно, але не завдяки тому, що її не підтримує народ, а завдяки тому, що серед "реєстрових патрійотів" розвелося дуже багато вишиваних довбогризів, котрі готові зрадити будь-кого у будь-який момент, але завжди із лучших (прибутковіших) пабуждєній. ;) Зрештою, пане Шутєр, якби Ваші тирсотвердження були хоч трохи ймовірними, то вибори вже давно відбулися б і брати Вітьки мирно пілілі б країну під пильним поглядом улюбленого "татка" Льонька. А так, бач як ковбасяться. Скільки "чесних соціологів" карячиться, та "реєстрових стрільців" шмаляє...
        • 2006.12.31 | Уляна

         Re: Cаме так

         Не поміняє.
         Вибори програє. Без якщо. Їй вся ця влада є насправді непотрібною. Юлі досить прожекторів. І є їй щастя.


         Shooter пише:

         > Яка сьогодні каже: в разі президентських виборів Юля пролітає зі свистом. І якщо вибори відбудуться в 2009 а Юля так і не поміняє свою суперпуржну риторику на якісь більш конструктивні підходи, то і тоді вона їх програє.
     • 2006.12.31 | Уляна

      І моя, і моя...

      Але не більша, ніж їх:
      "Вонїни світла":
      А- Абдуллін Олександр Рафкатович
      Б- Баграєв Микола Георгійович
      В- Васадзе Таріел Шакрович

      А ви чекайте виборів 2009 року і готуйтеся скандувати "Юля!" "Юля!" місяць на майдані. Носитемете білі стрічки, червоні сердечка. CNN передаватиме новини про вас на цлий світ. Подивитеся на кількість прихильників бананової леді, якщо ще не побачили цього літа.

      Про якість прихильників краще не говорити, але в багатьох ситуаціях прихильники Юлі спілкуються так:
      http://www2.maidan.org.ua/n/arch2006/1163457291
      samopal пише:
      > Я не буду казати такої простої речі, що рейтинги бувають різні (навіть зараз :) ). Це відомо усім ще з часів президенських та парламенських передвиборчих перегонів. Не буду нагадувати і про те, як провідні несуністи заламували руки, коментуючи невідповідність своїх ахвігітєльних здобутків не менш ахвігітєльним "прогнозам соційольогів" тим, що за два тижні до виборів щось там таке сталося "нівіраятнає і труднаачівіднає". Та що там парляменські... Ви пригадуєте, який рейтинг довіри був у Януковича на президенських виборах (а який у Ющенка і де воно "оте все" зараз)? Про всяк випадок, нагадаю Вам, що у Йулі його тоді "зовсім не було".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.01.02 | samopal

       Та куди там Вам до Шутєра...

       На його тлі Ви виглядаєте як звичайнісінька вулична пропагандистка. :p:

       Уляна пише:
       Подивитеся на кількість прихильників бананової леді, якщо ще не побачили цього літа.
       Про якість прихильників краще не говорити...


       Особисто Вам нагадую, що "прихильників бананової леді" більше, ніж тих, хто голосував за "незрадьмайданщиків" з "аморозами" разом узятих. І це ще до їх чудової коаліціяди та "незради" Амороза. То яким правом Ви тут зневажаєте більшість тих, хто підтримав "помаранчеві" ідеї? Чи Ви у 2004-му стояли на вулицях та майданах за широку коаліцію з бандюками та комуністами? А може у 2006-му усім своїм "виборчим голосом" Ви віддалися яким патрійотичним пральотчікам? Тоді Ваш голос зараз більшою своєю частиною підтримує "сраку" Януковича.
       Вітаю, шановна прихильнице "вуличних акцій". :hello: З Новим Роком!
       Сподіваюсь, 2009-й разом 2010-м настануть значно швидше, ніж Вам того хотілося б.
      • 2007.01.03 | Нестор

       Хм... Цікаво

       Уляна пише:
       > Про якість прихильників краще не говорити

       Ну чому ж давайте поговоримо. Мені дуже цікаво стало. Якщо вже кількість фанів політбанкрута Костенка чи деградованого Ющенка вас так гнітить, то поговоримо про якість, щоб вам приємно зробити :)

       Чим приміром моя якість гірша за вашу?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.01.03 | Уляна

        Re: Хм... Цікаво

        Про що і натяки. Прихильники Юлі зацікавлені самі собою. Але ж і Юлю не цікавить ніхто, крім Юлі.

        Нестор пише:

        > Ну чому ж давайте поговоримо. Мені дуже цікаво стало. Якщо вже кількість фанів політбанкрута Костенка чи деградованого Ющенка вас так гнітить, то поговоримо про якість, щоб вам приємно зробити :)
        >
        > Чим приміром моя якість гірша за вашу?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.01.03 | bas

         Re: Хм... Цікаво

         Да откуда вам знать, что думает Юля, что ее интересует. Разберитесь сначала в себе. Откуда такая агрессия и неприязнь, даже ненависть, к людям, которые не исповедуют ваших симпатий. Не дай бог быть под таким демократическим молотком, как вы.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.01.03 | Уляна

          Да аткудуда? І доколє?

          Апять нас абіжают. Нас нє любят...

          bas пише:
          > Да откуда вам знать, что думает Юля, что ее интересует. Разберитесь сначала в себе. Откуда такая агрессия и неприязнь, даже ненависть, к людям, которые не исповедуют ваших симпатий. Не дай бог быть под таким демократическим молотком, как вы.

          Знати, не знаю, але бачу. Мені соромно, що майже пристала була до думки, що БЮТ стане дієвою опозицією до теперішньої коаліції. Вона не могла нею стати і не стане. Не в тій колії просувається її політичнв компанія.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.01.03 | bas

           Поживем, будем посмотреть...

           Пока что не вижу, где бы они подпевали регионалам или пытались сделать с ними ширку. И если Бют по вашему не опозиция, то тогда у нас весь парламент проправительственный.
          • 2007.01.03 | TrollSeeker

           Re: Да аткудуда? І доколє?

           Уляна пише:
           > Апять нас абіжают. Нас нє любят...
           :cry:
           > bas пише:
           > > Да откуда вам знать, что думает Юля, что ее интересует. Разберитесь сначала в себе. Откуда такая агрессия и неприязнь, даже ненависть, к людям, которые не исповедуют ваших симпатий. Не дай бог быть под таким демократическим молотком, как вы.
           >
           > Знати, не знаю, але бачу. Мені соромно, що майже пристала була до думки, що БЮТ стане дієвою опозицією до теперішньої коаліції.
           Ну, як від самої думки соромно стало, то чого ото його про таке соромітницьке думати? Може й не треба намагатись з струнких рядів ющефілів перебігати до отари юлефанів? Мо хай буде так, як є? А то доведеться і гасла, чого доброго, міняти.
           З приводу гасел анекдота згадав:
           Йдуть двоє, коли бачуть надпис, який якимось побитом залишився ще з тих часів: "Ющенко - так!". Один каже:"Це точно Янукович написав!" Другий його питає: "А чому ти так думаєш?" А той йому відповідає: "А хто ще окрім проФФесора вмудрився б в слові "х@р" зробити три помилки?"

           > Вона не могла нею стати і не стане. Не в тій колії просувається її політичнв компанія.
           Ну, як не в тій, то й хай не в тій, тому й не варто перейматись цим, а й далі залишатись послідовною прихильницею НУ, НСНУ, чи як воно тепер там зветься.
    • 2006.12.30 | ilia25

     Йо!..

     Shooter пише:
     > І якщо локшина залишатиметься такої ж якости, а яники не будуть пороти відвертих дуростей - можна вже починати складати привітальні віршики президенту Януковичу (якщо буде балотуватися в 2009. швидше всього - буде).

     Справді? Пару тижднів тому я зазнав повної поразки у своїх спробах вас у цьому переконати :) -- коли пояснював до чого призведе відміна політреформи.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.30 | Предсказамус

      Take it easy. Милые бранятся - только тешатся. Шутер с Вами

   • 2006.12.30 | samopal

    тема та сама

    Стільки локшини, як навішала ота, з дозволу сказати, леді навіть важко собі уявити. А пригадуєте її провокаційний заклик "Не зрадь майдан!"? Більшим за неї зрадником може вважатися хіба-що Амороз, але і він не голосував за рекомендацію підтримати висновки щодо звільнення Луценка.

    А пригадуєте її соплі-воплі про нагороду від східноєвропейського економічного форуму? У-у-у... Як вона брехала. Як брехала. Навіть Свистович може це підтвердити (хоча, не виключено, що він втретє на ті самі граблі вже не наступатиме).

    А як вона завалила іканоміку. О-о-о... А як несправедливо критикувала уряд самого Єханурова за унікальні™ газові домовленості...

    І тут знову меле таке, за що люба чесна людина, пресслужба, чи секретаріат, легко можуть подати до суду за наклепи, чи хоча б добитися спростувань та публічних вибачень. А вона все'дно бреше, втратчаючи останні крихти довіри... :D
  • 2006.12.31 | Мірко

   UVMOD 3

   >Будь-які спроби нав"язувати мову спілкування вважаються провокацією.<

   Дописувач Предсказамус, спробою відхилення теми українською мовою, піднятою паном Раціо, уважає що його власна гілка, московською мовою, http://www2.maidan.org.ua/n/free/1167424539 мала би бути доступна усім. Це явне нав'язування мови спілкування, передбачена точкою 3. правил форуму.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.31 | Предсказамус

    Если дятел не долбит, то он спит либо умер

 • 2006.12.30 | BIO

  Фея, фея, я фигею

  Фонарею и балдею
  Портупею и тупею
  Нить теряю, колею...
  Видно скоро околею :(
  Вам не жалко мать свою ?

  Родина-уродина
 • 2007.01.03 | Нестор

  Сама Тимошенко в це не вірить

  Там же чітко написано, що Ющ в своєму стилі просто черговий раз кинув своїх партнерів і не збирався нічого цього робити. Просто страшилку для Януковича придумав.

  Цікаво коли Тимошенко перестане вестися на переговори з цим уродом?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.01.03 | BIO

   Ій вже не вірить навіть власна мама...

   Цікаво, коли МИ перестанемо вестися на всіх ціх іноді вродливих
   а іноді і не зовсім уродів ?

   Шо каже власне серце ? - суцільна тахікардія ?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.01.03 | bas

    Не їй, а йому мало хто віритьCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua