Черговий прЮвєт Юлі від тов. Мороза!
01/23/2007 | Shooter
Ай да Мороз, ай да сучий син... пора курси підвищення кваліфікації для решти відкривати "Як із гімняної консистенції вичарувати золоту акцію"
Мороз пояснив, що бютівців-утікачів Тимошенко вже не побачити.
Голова Верховної Ради Олександр Мороз стверджує, що закон про імперативний мандат не має зворотньої сили.
http://www.pravda.com.ua/news/2007/1/23/53543.htm
Мороз пояснив, що бютівців-утікачів Тимошенко вже не побачити.
Голова Верховної Ради Олександр Мороз стверджує, що закон про імперативний мандат не має зворотньої сили.
http://www.pravda.com.ua/news/2007/1/23/53543.htm
Відповіді
2007.01.23 | Sean
Ясний перець
Shooter пише:> Ай да Мороз, ай да сучий син... пора курси підвищення кваліфікації для решти відкривати "Як із гімняної консистенції вичарувати золоту акцію"
>
> Мороз пояснив, що бютівців-утікачів Тимошенко вже не побачити.
>
> Голова Верховної Ради Олександр Мороз стверджує, що закон про імперативний мандат не має зворотньої сили.
>
> http://www.pravda.com.ua/news/2007/1/23/53543.htm
Жоден закон не має зворотньої сили крім закону, що зменшує відповідальність хвізичних осіб.
2007.01.23 | Faargenwelsh
ви глибоко помиляєтеся - mod
Sean пише:> Жоден закон не має зворотньої сили крім закону, що зменшує відповідальність хвізичних осіб.
ви глибоко помиляєтеся, коли проводите паралель між забороною зворотньої дії закону в часі та висловлюваннями мороза про те, що новий закон застосовуватиметься лише для депутатів наступних скликань.
ваше твердження хибне, оскільки посилаєтеся ви, очевидно, на статтю 5 цивільного кодексу україни, а це не конституційний принцип, а всього лише один з законів, прийняий верховною радою. тому інший закон - зокрема, той, який ви криткуєте - цілком може передбачати інший режим свого застосування. це просто буде виключенням з загального правила - причому, цілком законним.
і цілком конституційним, оскільки конституція (ст 58) говорить лише про зворотнє застосування закону (а не про негайне його застосування), тоді як конституційний суд своїм рішенням від 9 лютого 1999 року провів чітке розмежування між цими способами дії в часі нормативних актів (...В регулюванні суспільних відносин застосовуються різні способи дії в часі нормативно-правових актів. Перехід від однієї форми регулювання суспільних відносин до іншої може здійснюватися, зокрема, негайно (безпосередня дія), шляхом перехідного періоду (ультраактивна форма) і шляхом зворотної дії (ретроактивна форма).
інакше кажучи, застосовуючи цей закон до депутатів цієї, а не наступної, каденції, принцип заборони звортньої дії закону в часі повністю виконується, бо йдеться лише про негайне виконання закону
2007.01.24 | Sean
Ні, не глибоко
я тут взагалі не помиляюсь. Шкода тільки, що за кумпанію з Морозом, але шо поробиш? Цивільний кодекс сюди не до чого. Є Конституція і є рішення КС (дебільне, до речі). Ми з Вами просто по-різному тлумачимо.2007.01.23 | Нестор
А це для вас новина? Тоді курси треба відкривати вам
Курси по дуркуванню.Ясний пень, що закон зворотньої сили не має і ніхто виганяти депутатів за минулорічну чи минуломісячну зраду не буде. Закон починає діяти з часу опублікування.
Так от в день опублікування Юля збирає своїх депутатів і каже: "Рідні мої депутати, від сьогодні почав діяти закон про імперативний мандат. Якщо раніше ви не знали, що продаватися і зраджувати фракцію негарно, то за це покарані не будете. Але починаючи з завтрашнього голосування сподіваюся ви, як штик, будете виконувати рішення партії за списками якої ви стали депутатами, бо інакше це буде розцінено як зрада і ви будете покарані за ваші наступні зради згідно з чинним законодавством." От і все.
Якщо депутат від дня початку дії закону буде дотримуватися партійної дисципліни, то він покараний не буде, але це і не ставиться за мету. За мету ставиться наведення порядку в подальшому.
Все вищевикладене стосується і тих тисяч зрадників Нашої України, Пори, блоку Костенка, блоку Литвина і так далі.
2007.01.23 | samopal
НУ, от... Прішол і всьо іспортіл
2007.01.23 | alx_1904
Маааленькое уточнение
Нестор пише:> Курси по дуркуванню.
>
> Ясний пень, що закон зворотньої сили не має і ніхто виганяти депутатів за минулорічну чи минуломісячну зраду не буде. Закон починає діяти з часу опублікування.
>
> Так от в день опублікування Юля збирає своїх депутатів /Которые ещё не сбежали из фракции БЮТ/і каже: "Рідні мої /останні/ депутати....
>
> Якщо депутат від дня початку дії закону буде дотримуватися партійної дисципліни, то він покараний не буде, але це і не ставиться за мету. За мету ставиться наведення порядку в подальшому.
Это касается только тех, кто ещё не сбежал из родной фракции в другую (напр. из БЮТ в ПР )
2007.01.23 | Нестор
Не правильне уточнення
alx_1904 пише:> Это касается только тех, кто ещё не сбежал из родной фракции в другую (напр. из БЮТ в ПР
Касаєтся всіх, хто отримав мандат по списку партії. Так що є два варіанти:
1) Рєзко збегаєм в свою рідну фракцію назад
2) Вилітаємо з ради і на наступних виборах просимося до Яника в список
2007.01.24 | AK
Re: Не правильне уточнення
Нестор пише:> Касаєтся всіх, хто отримав мандат по списку партії.
Мандат вони отримали до набуття чинності законом про імперативний мандат.
> Так що є два варіанти:
>
> 1) Рєзко збегаєм в свою рідну фракцію назад
> 2) Вилітаємо з ради і на наступних виборах просимося до Яника в список
Є ще третій варіант:
3) Послати Юлю подалі і залишитись депутатами. А вже на наступних виборах проситися до Янука.
2007.01.24 | Стась
Еще и сигнал всем, кто колеблется
бежать в дуругие надо сейчас, пока границы не перекрыли Думаю, численность многих фракций в ближайшие дни резко поменяется, и вовсе не в ту сторону, в какую ожидали инициаторы законаИ в ответ на попытки руководства фракции лишить вчерашних перебежчиков мандата любой местный суд, основываясь на Конституции как законе прямого действия посылает это самое руководство в суровый и дальний поход
2007.01.24 | AK
Як правило, правовідносини регулюютьсяться тими
законами, які діяли на момент виникнення цих правовідносин.А моментом виникнення правовідносин між БЮТ і депутатами від БЮТ є момент їх висунення кандидатами в депутати. Ну в крайньому разі момент виборів чи реєстрації їх депутатами.
Нестор пише:
>
> Так от в день опублікування Юля збирає своїх депутатів і каже: "Рідні мої депутати, від сьогодні почав діяти закон про імперативний мандат. Якщо раніше ви не знали, що продаватися і зраджувати фракцію негарно, то за це покарані не будете. Але починаючи з завтрашнього голосування сподіваюся ви, як штик, будете виконувати рішення партії за списками якої ви стали депутатами, бо інакше це буде розцінено як зрада і ви будете покарані за ваші наступні зради згідно з чинним законодавством." От і все.
А депутати їй відповідають: "Пішла б ти, Юля на х... На той час коли ми стали депутатами ніяких таких законів не діяло. А тому новоприйнятий закон на наші обов'язки щодо тебе і твого $раного блоку ніяк не впливає."