МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тарасюк :Призначення Огризка – це питання совісті антикризовиків

02/13/2007 | Майдан-ІНФОРМ
“Призначення Володимира Огризка міністром закордонних справ - питання винятково на совісті й відповідальності “антикризової” коаліції. Тому непідтримка цієї кандидатури буде означати непідтримку професіоналізму, патріотизму, яка містить у собі обов’язковий захист національних інтересів України з усіма наслідками, що з цього слідують. Нагадаю, що саме Президенту за нової Конституції належить право висувати кандидатуру міністра закордонних справ”, - сказав під час чат-конференції на “Кореспонденті” екс-міністр закордонних справ, лідер НРУ Борис Тарасюк.

Він зауважив, що "закиди “антикризовиків” про те, що за часів мого міністерства погіршилися стосунки між Україною та Росією це – “стереотип, який мені намагаються нав’язати антидержавницькі сили, до яких я відношу конкретних членів Кабміну”.

"Нещодавно Азаров договорився до того, що звинуватив мене в підвищенні комунальних тарифів. Але аргументи їх абсолютно нелогічні. Якщо говорити про взаємини Україна - Росія, то одразу було видно кого РФ хотіла бачити президентом. Але, незважаючи на це, Ющенко здійснив свій перший візит в РФ, - підкреслив Тарасюк. – Українсько-російські торгово-економічні взаємини також розвивались досить динамічно. За Ющенка був запроваджений новий механізм - комісія Ющенко-Путін, крім того був прийнятий план дій на 2007-2008 роки. До мого приходу на посаду міністра закордонних справ, російська сторона відмовлялась вести переговори про проведення демаркації російсько-українського кордону, і саме в 2005, коли я став міністром, Росія погодилась”.

Відповідаючи на питання чи довго Гриценко буде міністром оборони, Борис Тарасюк додав: “Гриценко - дійсно останній "помаранчевий" міністр, який займає жорсткі позиції. Я розцінюю його поведінку, як високопрофесійну, направлену на захист національних інтересів. В решті-решт термін його перебування на посаді міністра буде залежати не стільки від Гриценка, скільки від поведінки правлячої коаліції та уряду”.

http://www.razom.org.ua/ua/news/14110/

Відповіді

  • 2007.02.13 | діяспорник

    Re: Тарасюк :Призначення Огризка – це питання совісті антикризовиків

    Думаю, що поведінка Януковича і прочії супроти Тарасюка зруйнували той кредит довір"я (benefit of the doubt) що українці роджені на Заході були готові дати Януковичові в імени об"єднання Україні після підписання відомого універсалу. Грубість поведінки, нетерпимість до мінімального балансу сил у кабінеті міністрів, яке доводило б щирість цього об"єднання - істинно огидні й сумні! Немає культури, лиш сила. Кредит довір"я пропав.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.02.13 | QuasiGiraffe

      Re: Тарасюк :Призначення Огризка – це питання совісті антикризовиків

      діяспорник пише:
      > Думаю, що поведінка Януковича і прочії супроти Тарасюка зруйнували той кредит довір"я (benefit of the doubt) що українці роджені на Заході були готові дати Януковичові в імени об"єднання Україні після підписання відомого універсалу. Грубість поведінки, нетерпимість до мінімального балансу сил у кабінеті міністрів, яке доводило б щирість цього об"єднання - істинно огидні й сумні! Немає культури, лиш сила. Кредит довір"я пропав.

      Це Ви, мабуть, про українців, роджених вчора і позавчора на Заході. :) Інші, мабуть, все це знали значно ранше.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.02.13 | діяспорник

        Re: Тарасюк :Призначення Огризка – це питання совісті антикризовиків

        Може і так. В тих культурах, де ми з Божої волі народились і перебуваємо вже з позавчора, існує таке поняття як кредит довір"я. Воно не ототожнється з наївністю, а просто з чемністю дати противникові завжди шансу показати що він може інакше або ліпше тощо. Це, між іншим, виражається в таких поняттях як здерження від ультрагострої критики в перших 100 днях нового уряду тощо. ;)
  • 2007.02.13 | vvkornilov

    чия би корова мичала

    Можно сказати, це вирок Гриценку. А хіба Тарасюк не винний у підвищенні тарифів? Чому він, як патріот, не попередив антидержавницьку діяльність Івченка? Чому не виступив, і як демократ, не зізнався у тому, що президент робить, посередництвом Івченка, зовнішню політику за спиною МЗС, та ще й хибну політику? Мовчав би уже, ганьбисько.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".