МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Закінчився візит до США лідера опозиції Юлії Тимошенко(/)

03/06/2007 | TrollSeeker
http://www.byut.info/ukr/news-3077

Рівень зустрічей і формат дискусій Юлії Тимошенко у США свідчить про визнання конструктивної ролі БЮТ як парламентської опозиції

05 березня 2007
14:46:29

В період з 28 лютого по 3 березня відбувся візит до США лідера парламентської опозиції Юлії Тимошенко.

Метою візиту було обговорення з чільними представниками Уряду Сполучених Штатів Америки ситуації в Україні і регіоні, зокрема питань, що стосуються розвитку демократії, економічних реформ та енергетичної безпеки.

*
Конституційна криза в Україні та її наслідки і дострокові парламентські вибори, як найбільш ефективний механізм її подолання;
*
Бачення змісту конституційної реформи і шляхів її проведення;
*
Несумісність поглибленої інтеграції в Єдиний економічний простір з стратегічним курсом інтеграції України до Європейського Союзу;
*
Загроза посилення енергетичної залежності України і ЄС, бачення основних напрямків диверсифікації постачання енергоносіїв і основних принципів інтеграції України до Європейської енергетичної політики;
*
Посилення авторитарних тенденцій в політичній системі України і антиринкових заходів у економічній політиці Уряду, що створюють перешкоди для вступу України до СОТ та її інтеграції у світові економічні процеси.

1 березня відбулися дві зустрічі Юлії Тимошенко у Білому домі з Віце-президентом США Річардом Чейні та Радником Президента Дж.Буша з питань національної безпеки Стівеном Хедлі. 2 березня у Держдепартаменті відбулась зустріч з Державним секретарем США Кондолізою Райс.

Американські співрозмовники висловили розуміння і підтримку позиції Юлії Тимошенко щодо ключових питань енергетичної безпеки України, як складової європейської енергетичної безпеки. Це стосувалося, зокрема, трьох принципів - прозорості, конкурентності і диверсифікації, що їх послідовно відстоює БЮТ.

Позитивно оцінено факт єднання демократичних політичних сил, що свідчить про відновлення перспективи здійснення програми внутрішніх економічних і політичних реформ модернізації України та перетворення її у сучасну європейську державу і регіонального лідера. Наголошувалось, що будь-який спротив та невиконання рішень Конституційного Суду та Указів Президента, прийнятих у відповідності до його повноважень та законів України, є неприпустимими і будуть розглядатись як порушення основ верховенства права і як такі, що створюють загрозу демократії в Україні та регіоні.

Юлія Тимошенко також мала низку зустрічей з сенаторами та конгресменами від Республіканської і Демократичної партій, виступила у Палаті Представників та на прийомі на її честь, організованому в Конгресі США провідними організаціями української діаспори. Відбулась окрема зустріч з одним з керівників сенатського комітету у закордонних справах Річардом Лугаром, колишнім спеціальним представником Президента Джорджа Буша на президентських виборах 2004 року в Україні.

В перший день візиту Юлія Тимошенко виступила з промовою в Центрі стратегічних і міжнародних досліджень і взяла участь в робочому обіді з представниками провідних аналітичних центрів (CSIS, RAND, Carnegie Endowment for International Peace, Heritage Foundation, Hudson Institute, Brookings Institute, American Enterprise Institute and Institute for International Economics).

Досягнуто домовленості з Корпорацією РЕНД щодо проведення спеціального дослідження стану торгівельних відносин між Україною та США і інвестиційного клімату в Україні з політичними рекомендаціями щодо його покращення. Дослідження буде проведене на замовлення БЮТ.

В цей день також відбулась дискусія з керівництвом Національного Демократичного Інституту (NDI) та Міжнародного Республіканського Інституту (IRI) щодо розвитку політичних партій та демократії в Україні та окрема зустріч з колишнім держсекретарем США Мадлен Олбрайт.

На зустрічі з керівництвом Корпорації “Виклики тисячоліття” обговорювались можливі напрямки використання грантів корпорації (від 500 млн. до кількох мільярдів доларів) на проекти регіонального і соціального розвитку, зокрема в Криму, та питання імплементації програми і участі в ній організацій громадянського суспільства.

В останній день візиту Юлія Тимошенко виступила в Національному прес-клубі, зустрілась з представниками фінансових та бізнесових кіл на сніданку організованому Вашингтонською бізнес групою.

Юлія Тимошенко отримала нагороду ім. Рейгана за внесок у розвиток свободи і демократії.

Підсумки візиту свідчать, що у Сполучених Штатах Америки відсутня так звана “втома від України”. Уряд США уважно стежить за розвитком подій після парламентських виборів і за нинішньою конституційною кризою.

Єднання демократичних політичних сил розглядається як важливий крок для відновлення програми реформ в Україні, спрямованих на її європейську інтеграцію. Україна має всі шанси, за умови здійснення цих реформ, закріпитись у ролі регіонального лідера. Будь-які кроки, спрямовані на розв’язання кризи, якщо вони є конституційними і відповідають законам України, будуть сприйняті з розумінням і повагою. Рівень зустрічей і формат дискусій Юлії Тимошенко у США свідчить про визнання конструктивної ролі БЮТ як парламентської опозиції у здійсненні демократичних реформ в Україні і регіоні.

Відповіді

  • 2007.03.06 | bhfnotdead

    Читая подобные мантры

    ...вы в каком положении находитесь? На коленях или расплоставшись пополу перед любимой иконкой?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.06 | TrollSeeker

      З цікавістю спостерігаю тролів-ентузіастів, гнаних з ФУПа

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.06 | bhfnotdead

        Re: З цікавістю спостерігаю тролів-ентузіастів, гнаних з ФУПа

        Это я их выгнала на задворки во шо и превратитцца эта УП!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.03.06 | TrollSeeker

          Та нічого, хіба на одного тролика поменшало.

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.03.06 | bhfnotdead

            люблю расстреливать кучку троллей

            улыбаемся!
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.03.07 | TrollSeeker

              Можу розповісти одну бувальщину.

              Цю історію розповів мені мій кум. Це було давно, в молоді роки. Жив він тоді на приватному секторі і, як буває, там майже всі один одного знають.

              Одного разу йде він вулицею, коли назустріч йому - знайомий з сусіднього провулка. Добряче вмазаний, бо ледве на ногах тримається, весь в пилюці виваляний, видно добряче потоптаний, під оком - свіжий здоровезний фінгал.
              Коли вони порівнялись, кум до нього здоровається:"Привіт, ти звідки, що з тобою?" Той подивився, навряд чи впізнав і заплітаючимся язиком вичавив з себе знаменну фразу:"А ш-ш-шоб понімали!"
              ------------------------------------------------------------------------
              PS: Це я написав спеціально для bhfnotdead з приводу:"Это я их выгнала на задворки во шо и превратитцца эта УП!" і "люблю расстреливать кучку троллей улыбаемся!" ;)
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.03.07 | Hoja_Nasreddin

                Мені здається, що є певні нюанси подорожі до США

                На жаль, Юля зустрічалася ВИКЛЮЧНО з республіканцями, і проігнорувала (вона або її або спостерігаємо тут певну недалекоглядність її радників чи організаторів цієї подорожі) демократів. які до речі становлять більшість у Сенаті США, а він як відомо багато вирішує, зокрема коли йдеться про виділення коштів. Далі, дехто вважає, що зустріч з Чейні то не завжди є плюс, а часом мінус. Щоправда, можливо щодо українських реалій це все не так важливо (я тут маю на увазі короткотерміновий і здебільшого формальний бік результатів тієї подорожі).
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2007.03.08 | Sych

                  Фактично різниці між демократама та республіканцями нема.

                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2007.03.08 | Hoja_Nasreddin

                    Навпаки: є величезна різниця!!!

                    Називається вона - БІЛЬШІСТЬ!
                    Для того, аби це усвідомити, порівняйте більшість і меншість нашої ВР :).
    • 2007.03.06 | Oleg

      Re: Читая подобные мантры

      >вы в каком положении находитесь? На коленях или расплоставшись пополу перед любимой иконкой?

      Вы что-то перепутали. Икона неподвижна, ну, например, как Ющ. А это человек дела. Так что, приподымите веки.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".