МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Особисті всесвіти

03/11/2007 | DADDY
Радянський інженер, жив у своїй власній мушлі, у своєму штучному світі, який складався з виробничих стосунків, зарплатні, тісної оселі, дітей, дружини, літнього відпочинку на річці Рось і періодичного полювання на дефіцит, яким було все – від м‘яса до штанів, від квитків на цікаві театральні вистави до квитків на потяг. Ця мушля і була цілим всесвітом простої радянської людини. Всі сторонні втручання або сприймалися крізь призму внутрішнього світогляду, або взагалі не сприймалися та відкидалися. Наприклад, призов сина у військо для виконання „інтернаціонального обов‘язку” в Афгані сприймався саме як виконання інтернаціонального обов‘язку. А ось розміщення ОБОРОННОЇ системи ПРО в Європі сприймалося (та й сьогодні сприймається багатьма), як прояв виключної агресивності з боку НАТО та США.

Швидке перенесення радянської людини в реалії національної незалежної держави, в якій панують економічні закони періоду дикого накопичення первинного капіталу, призвело до поглиблення прірви між внутрішнім всесвітом, уявною реальністю та реалістичним сприйняттям жорстких викликів сьогодення.
Більшість людей не сприймає і не бажає реалістично сприймати дійсний стан речей і жорстку логіку подій.
Колишньому радянському інженеру не допоможе випадкова знахідка легендарної чорної валізи з долярами. Він все одно залишиться радянським інженером і поки на нього ще не наїхали власники чорної валізи він встигне лише купити нову гуму для „Москвича” та цигейкову шубу для дружини. Думка про можливість використання несподіваного багатства на суспільні чи соціальні потреби навіть не народиться в його голові.
Внутрішній світ тому і називаю всесвітом, тому що подібно до всесвіту зовнішнього його майже ніколи неможливо полишити і перейти до іншого.
Відомий всім українцям проФФесор так і залишився на своїй юнацькій зоні. Він і завгаром діяв у Єнакієвому, як „на зоні”, і областю керував як керують бригадою на лісоповалі (ми тут не про рекетерську „бригаду”, не дай Боже ). Він і зараз на „мердессесі” їздить по своїй внутрішній зоні: від кабінету „розводящого – положенця - смотрящого” на Грушевського до закритої для сторонніх очей та візитів напів – державної родинної „зони” за Вишгородом. Найгірше те, що „зона” у проФФесора радянського зразку, тому і керує він нашою „європейською” державою за зразками парт-госп активів часів раннього Брежнєва, тому і не сприймає він нічого західного окрім машин та папірців з портретами їхніх президентів. Парадокс: валюту їхню полюбляє, але за дозволом цю валюту безкарно красти їздить до „начопера” в Москвовію  Особистий всесвіт проФФесора агресивно втягує в себе всю країну, творить для неї нову, потворну совкову реальність. Нормою знов стають „поняття”, знов перекривають вулиці на шляху „пахана” та поплічників, зразком знов стає „московський особливий шлях” з азійським розгулом, зневагою до загальнолюдських цінностей у поєднанні з хворобливою пристрастю до яхт, відпочинку на Канарах та шаленою їздою на автах виробництва країн колишнього вірогідного супротивника. Вражає швидке повернення радянської риторики: „Ми піклуємося про зростання рівня життя трудящих!”, „Не треба займатися політичними іграми, не треба розхитувати човна… треба працювати на зміцнення економіки…” Блін, та я вже зміцнював вашу економіку з 1980 по кінець СіСіСіПі, з перервою на перебування у війську (про це окрема розмова)!!! І політикою не займався, бо не було її в СРСР так саме як і сексу (хто не пам‘ятає, вже при Горбі, якась дуже вповноважена мадам з партійним квитком на телемості з США вигукнула „В СРСР сексу немає!!!”)
„Мощно возрастает процент жиров у масле” та шириться країною заспів „Мурки” та „Володимирського централу”.
Не дай, Боже, назад у совок!!! Не дай, Боже!!!

Країну роздирає когнітивний дисонанс між особистими всесвітами перших осіб країни, а не питання регіональних мов чи вступу в черговий ЄЕП.

Внутрішній всесвіт Гаранта – це миле серцю кожного українця поєднання патріархальних цінностей з цінностями демократичними та ліберальними, задекларованими але, нажаль, не дуже підтвердженими на практиці . Бог, нація і родина завжди були стовпами українства. Низка демократичних свобод, коли вони додалися до патріархального всесвіту Гаранта, призвели до обмеженості власника всесвіту у прийнятті вольових рішень та до майже хворобливого дотримання досягнутих з гопниками угод, навіть якщо це відверто шкодить тактичним політичним та стратегічним національним інтересам. Козацький дух потрапив під гніт брюссельської бюрократичної демократії. Такий симбіоз став би втіленням мрії „маленького українця”, якби не наявність інших всесвітів, які агресивно-негативно сприймають всесвіт ”садок вишневий коло хати”.

Всесвіт власниці гарячого серця декого вражає бурхливістю процесів, риторики, цілей та шляхів їх досягнення. З іншого боку, подорожуючого цим всесвітом вразить жорстка ієрархічна структурованість та мовчазна атмосфера 100% підтримки вождя на партійних форумах. А ще не полишає відчуття великої театральної вистави, навіть не вистави , а містерії, де все, що кажуть та вчиняють дійові особи, не має ніякого значення для розвитку сюжету, і тільки наприкінці глядач буде шокований несподіваним фіналом.

Ми є свідками сумного двобою всесвітів, коли жорсткий всесвіт „понять” крок за кроком перемагає всесвіт „ліберальних стосунків та дотримання угод”. А всесвіт „гарячого серця” стоїть собі осторонь, коментує події і чекає: коли ж у цій виснажливій боротьбі з‘ясується хто переможець і цей переможець віддасть Богу душу від отриманих поранень. Ось тоді і настане в країні царство „справедливості, яка є і за яку варто боротися”.

Є всесвіт Тополі – всесвіт козака, поконвічного вояка. „Краще згинути вовком ніж жити псом”. Чи багато „помаранчевих революціонерів” готові поринути у всесвіт Ігоря і перемогти там або згинути?

Є всесвіт Свистовича – всесвіт „За чесну владу” і сьогодні цей всесвіт має чіткі кордони Приірпіння. Чи не замалий всесвіт для особистості національного масштабу? Пам‘ятаєте: „Нам не нужею Янукович – Президент наш М.Свистович”?

Розпався на окремі всесвіти простір „чорної ПОРИ”. Тут є всесвіт академічного В‘ятровича, арт-всесвіт Олі Сало і невгамовний бунтарський всесвіт Йоко. Але чи то є спільний всесвіт? І як він сьогодні узгодиться з всесвітами Гаранта, Тополі, Свистовича, DevRand’a чи ХПГ?

9 березня в Українському домі відкрилася виставка унікальних світлин „Історія Нескорених”. Історія Нескорених це майже поодинокий приклад того, як звичайні люди, патріоти своєї землі, спромоглися на унікальний вчинок. Вони змогли вийти з свого звичного, зручного і такого рідного кожному українцю всесвіту „родина-дом-діти-господарство-громада-звичаї-традиції-Бог” і перейшли, заради омріяної чисельними поколіннями українців України, в інший всесвіт – всесвіт боївок, схронів, конспірації, арештів, тортур, наглої смерті.
Чи не час повторити цей вчинок і вийти з своїх особистих всесвітів у спільний для всіх свідомих українців всесвіт, ім‘я якого – Україна?

Відповіді

  • 2007.03.11 | Кирило

    Друже, влучно!

    DADDY пише:
    > Радянський інженер, жив у своїй власній мушлі, у своєму штучному світі, який складався з виробничих стосунків, зарплатні, тісної оселі, дітей, дружини, літнього відпочинку на річці Рось і періодичного полювання на дефіцит, яким було все – від м‘яса до штанів, від квитків на цікаві театральні вистави до квитків на потяг. Ця мушля і була цілим всесвітом простої радянської людини. Всі сторонні втручання або сприймалися крізь призму внутрішнього світогляду, або взагалі не сприймалися та відкидалися. Наприклад, призов сина у військо для виконання „інтернаціонального обов‘язку” в Афгані сприймався саме як виконання інтернаціонального обов‘язку. А ось розміщення ОБОРОННОЇ системи ПРО в Європі сприймалося (та й сьогодні сприймається багатьма), як прояв виключної агресивності з боку НАТО та США.
    >
    > Швидке перенесення радянської людини в реалії національної незалежної держави, в якій панують економічні закони періоду дикого накопичення первинного капіталу, призвело до поглиблення прірви між внутрішнім всесвітом, уявною реальністю та реалістичним сприйняттям жорстких викликів сьогодення.
    > Більшість людей не сприймає і не бажає реалістично сприймати дійсний стан речей і жорстку логіку подій.
    > Колишньому радянському інженеру не допоможе випадкова знахідка легендарної чорної валізи з долярами. Він все одно залишиться радянським інженером і поки на нього ще не наїхали власники чорної валізи він встигне лише купити нову гуму для „Москвича” та цигейкову шубу для дружини. Думка про можливість використання несподіваного багатства на суспільні чи соціальні потреби навіть не народиться в його голові.
    > Внутрішній світ тому і називаю всесвітом, тому що подібно до всесвіту зовнішнього його майже ніколи неможливо полишити і перейти до іншого.
    > Відомий всім українцям проФФесор так і залишився на своїй юнацькій зоні. Він і завгаром діяв у Єнакієвому, як „на зоні”, і областю керував як керують бригадою на лісоповалі (ми тут не про рекетерську „бригаду”, не дай Боже ). Він і зараз на „мердессесі” їздить по своїй внутрішній зоні: від кабінету „розводящого – положенця - смотрящого” на Грушевського до закритої для сторонніх очей та візитів напів – державної родинної „зони” за Вишгородом. Найгірше те, що „зона” у проФФесора радянського зразку, тому і керує він нашою „європейською” державою за зразками парт-госп активів часів раннього Брежнєва, тому і не сприймає він нічого західного окрім машин та папірців з портретами їхніх президентів. Парадокс: валюту їхню полюбляє, але за дозволом цю валюту безкарно красти їздить до „начопера” в Москвовію  Особистий всесвіт проФФесора агресивно втягує в себе всю країну, творить для неї нову, потворну совкову реальність. Нормою знов стають „поняття”, знов перекривають вулиці на шляху „пахана” та поплічників, зразком знов стає „московський особливий шлях” з азійським розгулом, зневагою до загальнолюдських цінностей у поєднанні з хворобливою пристрастю до яхт, відпочинку на Канарах та шаленою їздою на автах виробництва країн колишнього вірогідного супротивника. Вражає швидке повернення радянської риторики: „Ми піклуємося про зростання рівня життя трудящих!”, „Не треба займатися політичними іграми, не треба розхитувати човна… треба працювати на зміцнення економіки…” Блін, та я вже зміцнював вашу економіку з 1980 по кінець СіСіСіПі, з перервою на перебування у війську (про це окрема розмова)!!! І політикою не займався, бо не було її в СРСР так саме як і сексу (хто не пам‘ятає, вже при Горбі, якась дуже вповноважена мадам з партійним квитком на телемості з США вигукнула „В СРСР сексу немає!!!”)
    > „Мощно возрастает процент жиров у масле” та шириться країною заспів „Мурки” та „Володимирського централу”.
    > Не дай, Боже, назад у совок!!! Не дай, Боже!!!
    >
    > Країну роздирає когнітивний дисонанс між особистими всесвітами перших осіб країни, а не питання регіональних мов чи вступу в черговий ЄЕП.
    >
    > Внутрішній всесвіт Гаранта – це миле серцю кожного українця поєднання патріархальних цінностей з цінностями демократичними та ліберальними, задекларованими але, нажаль, не дуже підтвердженими на практиці . Бог, нація і родина завжди були стовпами українства. Низка демократичних свобод, коли вони додалися до патріархального всесвіту Гаранта, призвели до обмеженості власника всесвіту у прийнятті вольових рішень та до майже хворобливого дотримання досягнутих з гопниками угод, навіть якщо це відверто шкодить тактичним політичним та стратегічним національним інтересам. Козацький дух потрапив під гніт брюссельської бюрократичної демократії. Такий симбіоз став би втіленням мрії „маленького українця”, якби не наявність інших всесвітів, які агресивно-негативно сприймають всесвіт ”садок вишневий коло хати”.
    >
    > Всесвіт власниці гарячого серця декого вражає бурхливістю процесів, риторики, цілей та шляхів їх досягнення. З іншого боку, подорожуючого цим всесвітом вразить жорстка ієрархічна структурованість та мовчазна атмосфера 100% підтримки вождя на партійних форумах. А ще не полишає відчуття великої театральної вистави, навіть не вистави , а містерії, де все, що кажуть та вчиняють дійові особи, не має ніякого значення для розвитку сюжету, і тільки наприкінці глядач буде шокований несподіваним фіналом.
    >
    > Ми є свідками сумного двобою всесвітів, коли жорсткий всесвіт „понять” крок за кроком перемагає всесвіт „ліберальних стосунків та дотримання угод”. А всесвіт „гарячого серця” стоїть собі осторонь, коментує події і чекає: коли ж у цій виснажливій боротьбі з‘ясується хто переможець і цей переможець віддасть Богу душу від отриманих поранень. Ось тоді і настане в країні царство „справедливості, яка є і за яку варто боротися”.
    >
    > Є всесвіт Тополі – всесвіт козака, поконвічного вояка. „Краще згинути вовком ніж жити псом”. Чи багато „помаранчевих революціонерів” готові поринути у всесвіт Ігоря і перемогти там або згинути?
    >
    > Є всесвіт Свистовича – всесвіт „За чесну владу” і сьогодні цей всесвіт має чіткі кордони Приірпіння. Чи не замалий всесвіт для особистості національного масштабу? Пам‘ятаєте: „Нам не нужею Янукович – Президент наш М.Свистович”?
    >
    > Розпався на окремі всесвіти простір „чорної ПОРИ”. Тут є всесвіт академічного В‘ятровича, арт-всесвіт Олі Сало і невгамовний бунтарський всесвіт Йоко. Але чи то є спільний всесвіт? І як він сьогодні узгодиться з всесвітами Гаранта, Тополі, Свистовича, DevRand’a чи ХПГ?
    >
    > 9 березня в Українському домі відкрилася виставка унікальних світлин „Історія Нескорених”. Історія Нескорених це майже поодинокий приклад того, як звичайні люди, патріоти своєї землі, спромоглися на унікальний вчинок. Вони змогли вийти з свого звичного, зручного і такого рідного кожному українцю всесвіту „родина-дом-діти-господарство-громада-звичаї-традиції-Бог” і перейшли, заради омріяної чисельними поколіннями українців України, в інший всесвіт – всесвіт боївок, схронів, конспірації, арештів, тортур, наглої смерті.
    > Чи не час повторити цей вчинок і вийти з своїх особистих всесвітів у спільний для всіх свідомих українців всесвіт, ім‘я якого – Україна?

    Зі світом Тополі на даний момент не знайома достатньо близько. Ще не розібрала, наскільки його жертовність страждає чи не страждає віктимністю. А те, що не страждає малахольністю та зайвою ліберальністю - так це добре. От якби успішно "схрестити" такий світ зі світом Свистовича (якщо його розглядати як взагалі - майданівський), то це, можливо, і був би так потрібний Україні світ демократичної патріотичної правиці.

    А щодо повторення подвигу Нескорених - було в чудово, щоб тільки з успішним кінцем. Дійсно, бути такими ж рішучими, послідовними, бойовими. І з демократією в них було все добре за великим рахунком. Чим швидше й більше народу побачить, що іншого реально можливого шляху скоріше всього не залишиться, і припинить сподіватися чи займатися утопічними проектами миру-дружби-кукурудзи, або вибірковою напівборотьбою (щоб і рибку з"їсти, не порушивши принципів, і посидіти на приємному), чим швидше зрозуміє, що принцип боротьби один - робити все можливе з доцільного в меті Демократичної української (хай як політична нація), європейської України - тим швидше ми нарешті переможемо
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.11 | DADDY

      Re: Друже, влучно!

      Тільки що побачив ще один всесіт: всесвіт читачів рИгіАнальних темників.Шизо Тарасик + відвертий рафінований дурень Стоян в етері 5-го, у Яневського.Ледве не затягнуло в цю прірву всіх присутніх в студії. :-)
  • 2007.03.11 | Hoja_Nasreddin

    Особистий інтерес автора - всесвіт тут ні до чого

    >Радянський інженер, жив у своїй власній мушлі, у своєму штучному світі, який складався з виробничих стосунків, зарплатні, тісної оселі, дітей, дружини
    Самі собі суперечите: 1.як можна жити у мушлі сусіда? 2.Ви штучним світом називаєте речі, які НІКОЛИ не були штучними  - виробничі стосунки, платня, оселя, діти, дружина – до біса реальні та об’єктивні. Штучним є основний посил Вашої статті (стверджую це, бо вже дочитав її до кінця)


    >Всі сторонні втручання або сприймалися крізь призму внутрішнього світогляду, або взагалі не сприймалися та відкидалися.
    Американець, австрієць, китаєць та індус сприймають світ АНАЛОГІЧНО (з точністю до релігійної конфесії чи відгалуження, звичайно)

    >Наприклад, призов сина у військо для виконання „інтернаціонального обов‘язку” в Афгані сприймався саме як виконання інтернаціонального обов‘язку.
    НЕПРАВДА цілковита! Це після 1956 року (Угорщина) та 1968 року (Чехословаччина) радянські люди сприймали війну в Афгані як інтернаціональний обов’язок. Це байки – типові комуністичні байки – Ви поспілкуйтеся з батьками тих, хто потрапив до Афгану (не з учасниками!!!)– вони Вам розкажуть що до чого. Якщо звичайно Ви тут не вішаєте локшину радянську свідомо. Ну і варто мабуть нагадати авторові, що 6 осіб – сміливців, вийшли тоді на Червону Площу у Москві протестуючи проти цієї війни. До речі, за фахом вони були ТИПОВИМИ радянськими інтелігентами.

    >Колишньому радянському інженеру не допоможе випадкова знахідка легендарної чорної валізи з долярами. Він все одно залишиться радянським інженером і поки на нього ще не наїхали власники чорної валізи він встигне лише купити нову гуму для „Москвича” та цигейкову шубу для дружини. Думка про можливість використання несподіваного багатства на суспільні чи соціальні потреби навіть не народиться в його голові.
    Я пропоную Вам кинути ту валізу десь в районі Гарлема чи посеред вулиці на Манхеттені. І подивитися, на ЩО САМЕ використає щасливець цієї знахідки гроші, який про СРСР скорше за все й не чув.

    >Внутрішній світ тому і називаю всесвітом, тому що подібно до всесвіту зовнішнього його майже ніколи неможливо полишити і перейти до іншого.
    А як називаєте одиночну камеру засудженого на вічне ув’язнення?

    >Відомий всім українцям проФФесор так і залишився на своїй юнацькій зоні.
    Про теє чмо болотне й думати часу шкода, куди там говорити чи писати. До дупи з ним. Най подзвониться, як казала моя бабця.

    >Внутрішній всесвіт Гаранта – це миле серцю кожного українця поєднання патріархальних цінностей з цінностями демократичними та ліберальними, задекларованими але, нажаль, не дуже підтвердженими на практиці.
    Це, друже, байка, яку розповідали у 2001 році та у 2004 році. Але як пізніше з’ясувалось, все це брехня стовідсоткова, зрештою кінцівка Вашого речення саме про це й свідчить.

    >Низка демократичних свобод, коли вони додалися до патріархального всесвіту Гаранта, призвели до обмеженості власника всесвіту у прийнятті вольових рішень
    Неправда – завжди був таким.

    >та до майже хворобливого дотримання досягнутих з гопниками угод, навіть якщо це відверто шкодить тактичним політичним та стратегічним національним інтересам.
    Знову неправда! Тут національний інтерес як і той кінь – і не валявся. Обмежений, шкурний, вузький власний інтерес. Нагадаю авторові, що спершу гарант обрубав пальці демократам. Нахабно й відверто. 27 березня - спитайте в Р.Безсмертного - він Вам розповість, ЯКИМИ словами його виховував гарант.


    >Козацький дух потрапив під гніт брюссельської бюрократичної демократії.
    А де перебувають польський, литовський, болгарський, румунський духи? Козацький дух кого конкретно брюссель так придушує? Хто конкретно НЕ МОЖЕ махнути куди завгодно й коли завгодно (за кордон), гноблений у своєму дусі бюрократами?

    >всесвіт ”садок вишневий коло хати”.
    НЕ ПЕРЕКРУЧУЙТЕ! Там палац із садом та озером, до того ж, по всіх куточках України на всі випадки життя. Які ХАТИ?! – такі споруди навіть школярі знають, як називаються.

    >Всесвіт власниці гарячого серця декого вражає бурхливістю процесів, риторики, цілей та шляхів їх досягнення. З іншого боку, подорожуючого цим всесвітом вразить жорстка ієрархічна структурованість та мовчазна атмосфера 100% підтримки вождя на партійних форумах. А ще не полишає відчуття великої театральної вистави, навіть не вистави , а містерії, де все, що кажуть та вчиняють дійові особи, не має ніякого значення для розвитку сюжету, і тільки наприкінці глядач буде шокований несподіваним фіналом.
    Тут автор ся завстидав і не додав сакраментальне, виплекане козацьким духом любителя вишневих садків: У ВСЬОМУ ВИННА ЮЛЯ!!!

    >Ми є свідками сумного двобою всесвітів, коли жорсткий всесвіт „понять” крок за кроком перемагає всесвіт „ліберальних стосунків та дотримання угод”.
    НЕПРАВДА! Хильнувши влади (саме хильнувши) тяжко із нею розставатися. За Україну так не боряться. Спитайте в Степана Бандери приміром. Він (та його побратими) розповість.

    > А всесвіт „гарячого серця” стоїть собі осторонь, коментує події і чекає: коли ж у цій виснажливій боротьбі з‘ясується хто переможець і цей переможець віддасть Богу душу від отриманих поранень. Ось тоді і настане в країні царство „справедливості, яка є і за яку варто боротися”.
    Сакраментальне рве душу: У ВСЬОМУ ВИННА ЮЛЯ!!!

    >Є всесвіт Свистовича – всесвіт „За чесну владу” і сьогодні цей всесвіт має чіткі кордони Приірпіння. Чи не замалий всесвіт для особистості національного масштабу? Пам‘ятаєте: „Нам не нужею Янукович – Президент наш М.Свистович”?
    Не коментую - М.Свистович сам скаже за себе.

    >Розпався на окремі всесвіти простір „чорної ПОРИ”.
    А тут НАПІВПРАВДА, яка як відомо буває гіршою за правду. Бо, СПЕРШУ Пору підступно нахабно по-злодійському обікрали. Авторе, скільком з тих злодіїв (зокрема найпершому з них Каськіву) Ви особисто стиснули горлянку й застерегли: НЕ МОЖНА! ЗАСЬ!

    >9 березня в Українському домі відкрилася виставка унікальних світлин „Історія Нескорених”. Історія Нескорених це майже поодинокий приклад того, як звичайні люди, патріоти своєї землі, спромоглися на унікальний вчинок. Вони змогли вийти з свого звичного, зручного і такого рідного кожному українцю всесвіту „родина-дом-діти-господарство-громада-звичаї-традиції-Бог” і перейшли, заради омріяної чисельними поколіннями українців України, в інший всесвіт – всесвіт боївок, схронів, конспірації, арештів, тортур, наглої смерті. Чи не час повторити цей вчинок і вийти з своїх особистих всесвітів у спільний для всіх свідомих українців всесвіт, ім‘я якого – Україна?
    Файна ідея! Але спершу навчіться писати гірку відверту ПРАВДУ, “не минаючи ні титли, ніже тії коми”.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.11 | TrollSeeker

      От тепер і гадай, вірить цей міфотворець в своє написане, чи ні.

    • 2007.03.11 | Хома Брут

      і що простому селянинові дає ця нищівна критика?

      Нащо критикувати поетичні тексти методом інтегрального дятлізму? І метати в них настільки ж поетично-героїчні громи? Чи не краще розвивати думку - і вона піде в правильний бік? А поскільки Ви певні, що правильний бік Ваш - то це пряма Вам вигода. Питання автора, НМД, в тому чи можна поєднати різні "всесвіти" з числа тих, що йому подобаються, якщо зараз ці всесвіти існують в антагонізмі, або незалежно один від одного.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.11 | DADDY

        Re: і що простому селянинові дає ця ніщивна критика?

        дякую за розуміння моєї позиції
    • 2007.03.11 | DADDY

      Re: Особистий інтерес автора - всесвіт тут ні до чого

      Hoja_Nasreddin пише:
      > Штучним є основний посил Вашої статті (стверджую це, бо вже дочитав її до кінця)
      >
      Маєте повне право на власну думку
      >
      > >Всі сторонні втручання або сприймалися крізь призму внутрішнього світогляду, або взагалі не сприймалися та відкидалися.
      > Американець, австрієць, китаєць та індус сприймають світ АНАЛОГІЧНО (з точністю до релігійної конфесії чи відгалуження, звичайно)
      >
      китаєць та індус може й так, але у розвинутих демократичних країнах існує поняття "ком"юніті" і саме цей дух добросусідства та спільної праці або подолання труднощів і є НМХР духом громадянського суспільства.

      > >Наприклад, призов сина у військо для виконання „інтернаціонального обов‘язку” в Афгані сприймався саме як виконання інтернаціонального обов‘язку.
      > НЕПРАВДА цілковита! Це після 1956 року (Угорщина) та 1968 року (Чехословаччина) радянські люди сприймали війну в Афгані як інтернаціональний обов’язок. Це байки – типові комуністичні байки – Ви поспілкуйтеся з батьками тих, хто потрапив до Афгану (не з учасниками!!!)– вони Вам розкажуть що до чого. Якщо звичайно Ви тут не вішаєте локшину радянську свідомо. Ну і варто мабуть нагадати авторові, що 6 осіб – сміливців, вийшли тоді на Червону Площу у Москві протестуючи проти цієї війни. До речі, за фахом вони були ТИПОВИМИ радянськими інтелігентами.
      >
      Нагадаю, що в СіСіСіПі населення складало 250 млн. осіб. Я склоняю голову перед мужністю тих 6-х (але хіба то було не в 68-му?).
      > >Колишньому радянському інженеру не допоможе випадкова знахідка легендарної чорної валізи з долярами. Він все одно залишиться радянським інженером і поки на нього ще не наїхали власники чорної валізи він встигне лише купити нову гуму для „Москвича” та цигейкову шубу для дружини. Думка про можливість використання несподіваного багатства на суспільні чи соціальні потреби навіть не народиться в його голові.
      > Я пропоную Вам кинути ту валізу десь в районі Гарлема чи посеред вулиці на Манхеттені. І подивитися, на ЩО САМЕ використає щасливець цієї знахідки гроші, який про СРСР скорше за все й не чув.
      >

      я знаю людей, які з грошима (і з великими грошима) поводяться інакше ніж радянський інженер або афроамериканець з Гарлему. Поведінка в стилі "куплю дружині шубу" саме і властива совку.

      > >Внутрішній світ тому і називаю всесвітом, тому що подібно до всесвіту зовнішнього його майже ніколи неможливо полишити і перейти до іншого.
      > А як називаєте одиночну камеру засудженого на вічне ув’язнення?
      >
      Цим можна виправдати соціальну і політичну активність совка?

      > >Відомий всім українцям проФФесор так і залишився на своїй юнацькій зоні.
      > Про теє чмо болотне й думати часу шкода, куди там говорити чи писати. До дупи з ним. Най подзвониться, як казала моя бабця.
      >
      > >Внутрішній всесвіт Гаранта – це миле серцю кожного українця поєднання патріархальних цінностей з цінностями демократичними та ліберальними, задекларованими але, нажаль, не дуже підтвердженими на практиці.
      > Це, друже, байка, яку розповідали у 2001 році та у 2004 році. Але як пізніше з’ясувалось, все це брехня стовідсоткова, зрештою кінцівка Вашого речення саме про це й свідчить.
      >
      Ви впевнились в цьому на підставі власного досвіду спілкування з Президентом?

      > >Низка демократичних свобод, коли вони додалися до патріархального всесвіту Гаранта, призвели до обмеженості власника всесвіту у прийнятті вольових рішень
      > Неправда – завжди був таким.
      >
      Див. моє питання вище.
      > >та до майже хворобливого дотримання досягнутих з гопниками угод, навіть якщо це відверто шкодить тактичним політичним та стратегічним національним інтересам.
      > Знову неправда! Тут національний інтерес як і той кінь – і не валявся. Обмежений, шкурний, вузький власний інтерес. Нагадаю авторові, що спершу гарант обрубав пальці демократам. Нахабно й відверто. 27 березня - спитайте в Р.Безсмертного - він Вам розповість, ЯКИМИ словами його виховував гарант.
      >
      А якими словами потрібно вітати керівника виборчого штабу партії, яка програла вибори (не скажу просрала все)?
      >
      > >Козацький дух потрапив під гніт брюссельської бюрократичної демократії.
      > А де перебувають польський, литовський, болгарський, румунський духи? Козацький дух кого конкретно брюссель так придушує? Хто конкретно НЕ МОЖЕ махнути куди завгодно й коли завгодно (за кордон), гноблений у своєму дусі бюрократами?
      >
      Прояв казацького духу НМХР не в здатності "махнути куди завгодно й коли завгодно". Заздрість до вільного переміщення теж походить з совкових часів.

      > >всесвіт ”садок вишневий коло хати”.
      > НЕ ПЕРЕКРУЧУЙТЕ! Там палац із садом та озером, до того ж, по всіх куточках України на всі випадки життя. Які ХАТИ?! – такі споруди навіть школярі знають, як називаються.
      >
      Це все Віктор Андрійович собі побудував?

      > >Всесвіт власниці гарячого серця декого вражає бурхливістю процесів, риторики, цілей та шляхів їх досягнення. З іншого боку, подорожуючого цим всесвітом вразить жорстка ієрархічна структурованість та мовчазна атмосфера 100% підтримки вождя на партійних форумах. А ще не полишає відчуття великої театральної вистави, навіть не вистави , а містерії, де все, що кажуть та вчиняють дійові особи, не має ніякого значення для розвитку сюжету, і тільки наприкінці глядач буде шокований несподіваним фіналом.
      > Тут автор ся завстидав і не додав сакраментальне, виплекане козацьким духом любителя вишневих садків: У ВСЬОМУ ВИННА ЮЛЯ!!!
      >
      Та заспокойтеся, мешканець сонячної Бухари. На всі постійно думають про Юлю. Спробуйте для початку 1 годину на добу не думати про білого ведмедя :-)

      > >Ми є свідками сумного двобою всесвітів, коли жорсткий всесвіт „понять” крок за кроком перемагає всесвіт „ліберальних стосунків та дотримання угод”.
      > НЕПРАВДА! Хильнувши влади (саме хильнувши) тяжко із нею розставатися. За Україну так не боряться. Спитайте в Степана Бандери приміром. Він (та його побратими) розповість.
      >
      Не коментую.Ви пропонуєте мені подорож в країну Аіда для зустрічі з Степаном Бандерою та загиблими вояками?
      > > А всесвіт „гарячого серця” стоїть собі осторонь, коментує події і чекає: коли ж у цій виснажливій боротьбі з‘ясується хто переможець і цей переможець віддасть Богу душу від отриманих поранень. Ось тоді і настане в країні царство „справедливості, яка є і за яку варто боротися”.
      > Сакраментальне рве душу: У ВСЬОМУ ВИННА ЮЛЯ!!!
      >
      Не думайте про білого ведмедя 2 години на добу

      > >Є всесвіт Свистовича – всесвіт „За чесну владу” і сьогодні цей всесвіт має чіткі кордони Приірпіння. Чи не замалий всесвіт для особистості національного масштабу? Пам‘ятаєте: „Нам не нужею Янукович – Президент наш М.Свистович”?
      > Не коментую - М.Свистович сам скаже за себе.
      >
      > >Розпався на окремі всесвіти простір „чорної ПОРИ”.
      > А тут НАПІВПРАВДА, яка як відомо буває гіршою за правду. Бо, СПЕРШУ Пору підступно нахабно по-злодійському обікрали. Авторе, скільком з тих злодіїв (зокрема найпершому з них Каськіву) Ви особисто стиснули горлянку й застерегли: НЕ МОЖНА! ЗАСЬ!
      >
      А ось тут я вже відмовляюсь коментувати. Про мене скажуть інші.

      > >9 березня в Українському домі відкрилася виставка унікальних світлин „Історія Нескорених”. Історія Нескорених це майже поодинокий приклад того, як звичайні люди, патріоти своєї землі, спромоглися на унікальний вчинок. Вони змогли вийти з свого звичного, зручного і такого рідного кожному українцю всесвіту „родина-дом-діти-господарство-громада-звичаї-традиції-Бог” і перейшли, заради омріяної чисельними поколіннями українців України, в інший всесвіт – всесвіт боївок, схронів, конспірації, арештів, тортур, наглої смерті. Чи не час повторити цей вчинок і вийти з своїх особистих всесвітів у спільний для всіх свідомих українців всесвіт, ім‘я якого – Україна?
      > Файна ідея! Але спершу навчіться писати гірку відверту ПРАВДУ, “не минаючи ні титли, ніже тії коми”.

      Спочатку спробуйте читати те, що написане, а не те, що Ви собі уявили.
      А ще корисно спробувати поважати тих людей, до кого Ви звертаєтесь з коментарями та дописами.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.11 | Хома Брут

        Re: Особистий інтерес автора - всесвіт тут ні до чого

        > Спочатку спробуйте читати те, що написане, а не те, що Ви собі уявили. А ще корисно спробувати поважати тих людей, до кого Ви звертаєтесь з коментарями та дописами.
        може і не моє то дурне діло, але вводні слова "спочатку спробуйте", разом з порадами "не думати про білого ведмедя" теж НМД звучать не в стилі поваги, а в стилі апаратного матєрка а-la Вільний Форум. Я навіть піду далі: якщо під час прочитання дописа людина уявляє не те, що хотів сказати автор, то це провина і автора також.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.03.11 | Hoja_Nasreddin

          Хотів щось подібне написати - ОВВА - а воно вже тут як тут :)

      • 2007.03.12 | Hoja_Nasreddin

        По-перше, нема чого ображатися - Ви пишете статтю - чекайте на

        критику :0). А як же? А Ви як думали :).

        >Маєте повне право на власну думку
        І залюбки ним ся скористав :)

        >китаєць та індус може й так, але у розвинутих демократичних країнах існує поняття "ком"юніті" і саме цей дух добросусідства та спільної праці або подолання труднощів і є НМХР духом громадянського суспільства.
        По-перше, це не те саме, що Ви стверджували перед тим, і що я критикую. По-друге, я мушу визнати, що китайців та індусів Ви знаєте дещо поверхово.

        >Нагадаю, що в СіСіСіПі населення складало 250 млн. осіб. Я склоняю голову перед мужністю тих 6-х
        Вийти на ту площу і вважати Афган – інтернаціональним обов’язком – то небо й земля. Але ж Ви стверджували ДРУГЕ.

        >(але хіба то було не в 68-му?).
        Певно, що у 1968 році з приводу введення військ у Чехословаччину! Але ж я маю знати, наскільки ВИ орієнтуєтеся у тих подіях :)
        (Їх було 8 чоловік, а не 6 - але мені чомусь закарбувалося в пам'єяті 6.
        Кавалок з вікіпедії пише так:
        --------------------------------------------------------------------
        Демонстрация 25 августа 1968 года — одна из наиболее значительных акций советских диссидентов. Была проведена на Красной площади и выражала протест против введения в Чехословакию войск СССР и других стран Варшавского договора, произведенного в ночь с 20 на 21 августа для пресечения общественно-политических реформ в Чехословакии, получивших название Пражской весны.

        Демонстрация была сидячей и происходила у Лобного места. Восемь демонстрантов — Константин Бабицкий, Татьяна Баева, Лариса Богораз, Наталья Горбаневская, Вадим Делоне, Владимир Дремлюга, Павел Литвинов и Виктор Файнберг — ровно в 12 часов дня развернули плакаты с лозунгами «Да здравствует свободная и независимая Чехословакия!», «Позор оккупантам!», «Руки прочь от ЧССР!», «За вашу и нашу свободу!», «Свободу Дубчеку!». В течение нескольких минут демонстранты были арестованы патрулировавшими Красную площадь сотрудниками милиции и КГБ в штатском, избиты и доставлены в отделение милиции.

        После ареста семь демонстрантов уговорили 21-летнюю Татьяну Баеву отказаться от дальнейшего участия в происходящем: она заявила, что находилась с демонстрантами случайно, и была отпущена (в дальнейшем продолжила диссидентскую деятельность). Наталья Горбаневская и Виктор Файнберг были направлены на психиатрическую экспертизу, признаны невменяемыми и подвергнуты принудительному лечению. Остальные участники демонстрации были осуждены 9-11 октября 1968 года по статьям УК РСФСР 190-1 («распространение клеветнических измышлений, порочащих советский общественный и государственный строй») и 190-3 («групповые действия, грубо нарушающие общественный порядок»): Делоне и Дремлюга — к различным срокам тюремного заключения, Бабицкий, Богораз и Литвинов — к различным срокам ссылки.
        ---------------------------------------------------------------------
        ).

        >я знаю людей, які з грошима (і з великими грошима) поводяться інакше ніж радянський інженер або афроамериканець з Гарлему. Поведінка в стилі "куплю дружині шубу" саме і властива совку.
        Гаразд, “знаю” і “типовий вчинок” – це не те саме. Ви ж пишете про звичайного радянського інженера, еге-ж бо? То до чого тут конкретна особа, яку Ви знаєте? А Ви би як вчинили? Я, наприклад, знаю, що би я зробив (я щоправда не інженер, проте, моя мама була інженером-технологом, тобто я пречудово знаю, що і як думає і як мислить по-справжньому той інженер).


        >Цим можна виправдати соціальну і політичну активність совка?
        Цього запитання я не зрозумів?

        >Ви впевнились в цьому на підставі власного досвіду спілкування з Президентом?
        А Ви черпаєте свою інформацію та робите свої висновки виключно з безпосереднього спілкування з людьми (в цьому випадку я говорю про осіб публічних). Якщо справді волієте почути мою думку, коли я зрозумів, що це є людина, яка себе не за того видає, то це сталося на ТРЕТІЙ день Майдану. Саме на третій день Майдану я зрозумів, що цей ватаг – суцільна параша, лялька на патичку (сподіваюся, Ви це не сприймете як особисту образу, бо судячи з усього Ви цю особу обожнюєте – але він публічний політик, отож най ся начуває). Якщо Ви тоді були там, і були уважні, то також мали б це збагнути.

        >А якими словами потрібно вітати керівника виборчого штабу партії, яка програла вибори (не скажу просрала все)?
        Ви пречудово розумієте, про що я писав. Щодо цього Вашого зауваження, то якими словами ВИ, як член партії НСНУ (якщо я не помиляюсь – так і є), мали б “вітати” Ющенка, який поставив на чолі виборчого штабу Р.Безсмертного? Де Ваша критика, друже? Ви ж не є радянським інженером! Але з Ваших слів і цієї статті зокрема випливає, що винні всі (найбільше – та особа про яку я за Вашим припущенням думаю то 1 годину, то 2), окрім гаранта.

        >Прояв казацького духу НМХР не в здатності "махнути куди завгодно й коли завгодно".
        Бачте, Ви мене не зрозуміли, але я розжовувати не буду :).

        >Заздрість до вільного переміщення теж походить з совкових часів.
        Взагалі-то, як Ви вже пишете про СРСР, то мали б знати, що це – одне з основних прав людини, і за це Захід досить потужно шпетив комкерманичів радянських. Чи Ви забули ті проблеми з виїздом євреїв ? А до чого тут заздрість, я щось не збагну.

        >Це все Віктор Андрійович собі побудував?
        Чого ж? В основному ДЛЯ нього. Він лишень часом висловлювався, який камінчик чи вітрячок чи потічок куди й де покласти. Та про що ми тут говоримо – не прикидайтеся чайником :).

        >Та заспокойтеся, мешканець сонячної Бухари.
        ??? У Львові нині також сонця до біса – відрами люди носили :)
        (DADDY – то типу “американський татушко” – Ви це мали на увазі)

        >На всі постійно думають про Юлю. Спробуйте для початку 1 годину на добу не думати про білого ведмедя
        Якщо сікатися до цієї статті, то виглядає на те, що про Тимошенко думаєте більше саме Ви! І Вам чогось так ніяково від цього, що боїтеся назвати її власним ім’ям :). Та не комплексуйте Ви так. Всьо путьом.

        >Не коментую.Ви пропонуєте мені подорож в країну Аіда для зустрічі з Степаном Бандерою та загиблими вояками?
        В думках, друже, мисленно, уявно, сподіваюся (принаймні зичу того Вам), що Ваші (й наші, хто тут кого дурить) вороги ще тремтітимуть, уздрівши Вас.

        >А ось тут я вже відмовляюсь коментувати. Про мене скажуть інші.
        Боїтеся потрапити у гроно хвальків, чи як? Так Ваші друзі і так Вас знають, а хто не знає (наприклад, я), не був би проти, аби дізнатися про Ваші особисті вчинки у цьому питанні. І я не збираюся вішати ярлики як то робить DADDY (то совкова звичка заздрити і пішло поїхало :))

        >Спочатку спробуйте читати те, що написане, а не те, що Ви собі уявили.
        Маєте сумніви, щодо мого уміння читати, чи здатності розуміти написане? Бачте, коли одна особа пояснює щось іншій особі, і та друга – не розуміє, то часто це є провиною того, хто пояснює. Але про це вже написав БРУТ в коментарі, то я ніби “плагіатую” (неявно).

        >А ще корисно спробувати поважати тих людей, до кого Ви звертаєтесь з коментарями та дописами.
        Та я ніби сперечався з тим що Ви написали, і немає в мене наразі жодної причини Вас не поважати. Хіба би десь зарізко висловився, але ж виключно щодо Ваших тверджень (до речі, Вашим вільним часом не розпоряджався – я маю на увазі не пропонував Вам про когось думати чи ні і як часто). Отакої, Наш Український DADDY :).
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.03.12 | Хома Брут

          нема чого ображатись, але є чого грустіть

          > >Маєте повне право на власну думку
          > І залюбки ним ся скористав :)
          ну і я трохи скористаюся правом, не судіть строго, не приймайте за образу, якщо щось не так - не звертайте уваги. Я бачу тут розмову, обидві сторони якої не шукають можливості спвіпрацювати, а шукають розбіжності між своїми позиціями та помилки співрозмовника. Хоча по життю їм наче вигідно було б щось робити разом. Те, що у Вас з Daddy різні погляди на ситуацію, на даний момент вже майже аксіома, з якої треба починати. Натомість, Ви хочете довести цю аксіому в 1001-й раз. Звичайно Ви доведете. Ну і що?! Для чого витрачати час за клавіатурою, щоби довести те, що очевидно Вам, очевидно Daddy, очевидно мені, і ще сотням людей? Питання полягає в тому, як Вам співпрацювати з Daddy, чи це можливо в принципі по якимось формальним правилам, яких ви обидва будете дотримуватись (а не так, як Янукович з Ющенком, чи адмінгрупа з Спокусом Халепним). Я розумію, що вам обом хотілось би співпрацювати з більш адекватними партнерами. Але їх немає на даний момент. Є те, що є...

          Це і є питання про те, чи може в нас існувати громада, суспільство, чи щось такого типу, яке функціонуватиме навіть в тому випадку коли кожен його окремий член не відповідатиме на всі 100% тим високим вимогам, які пред"являють до "будівника майбутньої України" інші члени спільноти.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.03.12 | Hoja_Nasreddin

            Як на мене, тут дещо інше

            Я не хочу аби DADDY був гіршим (наприклад за мене) і не вважаю, що DADDY гірший (наприклад за мене). Напевне, все якраз навпаки :).
            Але я прочитав статтю, і бачу в ній (йдеться за мою особисту думку) там або неправду або напівправду. Але оскільки вона претендує на аналіз подій давніх і не дуже, і дуже недавніх, то виглядає це (знову ж таки, то моя особиста думка) на їх СПОТВОРЕННЯ.
            А спотворені події як відомо ведуть до спотворених висновків, які у свою чергу, можуть як мінімум завести на манівці, а то й в нікуди (на радість та втіху злочинній братії, наволочі, яка крупно ріденько просравшись у 2005 році, знову на чолі й бенкетує).
            Я не Шевченко, але мені також ДО БІСА НЕОДНАКОВО.

            І не тра бути великим мудрагелем, аби розуміти, ХТО ПРОСРАВ такий шанс, який ми мали на початку 2005 року.
            Зрештою, можна обожнювати щось стовідсотково нездале. Можна біле називати чорним. Але не потрібно в цьому переконувати людей.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.03.12 | Хома Брут

              Re: Як на мене, тут дещо інше

              > Але я прочитав статтю, і бачу в ній (йдеться за мою особисту думку) там або неправду або напівправду. Але оскільки вона претендує на аналіз подій давніх і не дуже, і дуже недавніх, то виглядає це (знову ж таки, то моя особиста думка) на їх СПОТВОРЕННЯ.
              Я думаю написати "правду про події" на 2 сторінках наврядчи можливо. Якщо і в 10-ти томах написати - мабуть теж вийде багато напівправди. Головне тут для мене те, що сприйняття реальності відрізняється не лише в закорінілого блакитного від закорінілого помаранчевого, але й всередині кожного табору теж. І те що Ви написали про інженерів - правда, і те що DADDY написав про них - теж правда. Oбидва описи також є і напівправдою, бо кожен з вас написав лише 2 сторінки. Кожен з вас підкреслював щось одне в нескінченній правді про інженерів.

              Я це пишу не для того, щоби сказати що правди немає, а щоби просунути вперед таку думку: допис DADDY є засобом спілкування і, як кожен такий засіб, не є ідеальним. Ви можете або спробувати знайти в ньому щось цінне для себе, або зконцентруватись на всіх тих багаточисленних вадах, які він безумовно має (останній підхід я і називав інтегральним дятлізмом). Безумовно і так і так Ви будете праві, але режим спілкування вийде дуже різний.

              В моєму попередньому дописі додаток про "успішну взаємодію не зовсім ідеальних людей" був для мене найважливішою частиною. Погоджуюсь, спотворені описи минулого - це погано. Але відсутність комунікації між Вами та DADDY - теж погано (це приклад; я ж не знаю, може ви кожен день пиво разом п"єте). Має бути якийсь допуск на взаємодію між людьми, інакше справа досягнення перфектності на одному напрямку повністю вб"є загальну справу.

              Ці міркування не містять жодного керівництва до дії, а скоріше є питанням. Чи погоджуєтесь Ви в принципі з тим, що існує проблема описана вище? Чи вважаєте, що є якийсь спосіб взаємодіяти Вам та DADDY?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.03.12 | DADDY

                Re: Як на мене, тут дещо інше

                Про спотворене минуле.
                Я не вважаю, що дуже його спотворив. Минуле, як і оцінка сучасності, як і прогнози на майбутнє має багато векторів і багато вимірів.Я описав свій досвід перебування у минулому. У когось є інший? - Чудово. Я не заперечую.
                Щодо комунікацій.
                Особисто у мене після 2004 року існує неможливість (принципова) комунікації з ЖоПою. Ніц не можу з собою зробити.
                Після компанії 2006-го пагано почуваю себе у комунікаціях з деякими найбільш палкими прибічниками ЮВТ (але примушую себе) :-)
                Взагалі все, що не є синє-біле або червоне має право на існування, повинні люди комунікувати, знаходити спільні точки зору і взагалі точки дотику.
                НМХР
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2007.03.12 | Хома Брут

                  Re: Як на мене, тут дещо інше

                  > Взагалі все, що не є синє-біле або червоне має право на існування, повинні люди комунікувати, знаходити спільні точки зору і взагалі точки дотику.
                  В принципі всі з цим наче погоджуються. Але як воно на практиці має виникати, це знаходження точок? В "протилежного боку" на це є простий механізм - гроші. Блакитні політики не люблять один одного, але це перебиває любов до грошей (чи влади) і вони йдуть на співпрацю в своєму таборі. Що є механізмом виникнення співпраці між Вами та Ходжою? Якщо ви обидва робите щось "за ідею", а ідеї у вас різні, то... Є, звичайно, негативний механізм об"єднання через спільну загрозу від блакитних. Але що є позитивним механізмом?
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2007.03.12 | DADDY

                    Re: Як на мене, тут дещо інше

                    Хома Брут пише:
                    > > Взагалі все, що не є синє-біле або червоне має право на існування, повинні люди комунікувати, знаходити спільні точки зору і взагалі точки дотику.
                    > В принципі всі з цим наче погоджуються. Але як воно на практиці має виникати, це знаходження точок? В "протилежного боку" на це є простий механізм - гроші. Блакитні політики не люблять один одного, але це перебиває любов до грошей (чи влади) і вони йдуть на співпрацю в своєму таборі. Що є механізмом виникнення співпраці між Вами та Ходжою? Якщо ви обидва робите щось "за ідею", а ідеї у вас різні, то... Є, звичайно, негативний механізм об"єднання через спільну загрозу від блакитних. Але що є позитивним механізмом?
                    Все значно простіше: і Ходжа і я любимо Україну. І він і я вважаємо, що мова має бути 1 - українська, що КПУ і всі решта коричнево-червоні та трикольорові (мається на увазі москальський триколор) мають бути заборонені, що мають відбутися позачергові вибори у В(з)Р. Ну, ось Вам і позитив на перший час.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2007.03.12 | Hoja_Nasreddin

                      А хто сумнівався? Певно, шо по один бік барикад - до

                      однієї камери у допрі (буцегарні) сподіваюся не дійде :). Щоправда, в народі кажуть - не зарікатися, але будемо ся сподівати, що то не наш народ таке придумав.
                    • 2007.03.14 | Хома Брут

                      "вважати " і "мати механізм" - різні речі

                      > > Але що є позитивним механізмом?
                      > Все значно простіше: і Ходжа і я любимо Україну. І він і я вважаємо, що мова має бути 1 - українська, що КПУ і всі решта коричнево-червоні та трикольорові (мається на увазі москальський триколор) мають бути заборонені, що мають відбутися позачергові вибори у В(з)Р. Ну, ось Вам і позитив на перший час.
                      Це звичайно позитив. Але це зовсім не механізм. Погодужєтесь, ні?
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2007.03.14 | DADDY

                        Re: "вважати " і "мати механізм" - різні речі

                        Хома Брут пише:
                        > > > Але що є позитивним механізмом?
                        > > Все значно простіше: і Ходжа і я любимо Україну. І він і я вважаємо, що мова має бути 1 - українська, що КПУ і всі решта коричнево-червоні та трикольорові (мається на увазі москальський триколор) мають бути заборонені, що мають відбутися позачергові вибори у В(з)Р. Ну, ось Вам і позитив на перший час.
                        > Це звичайно позитив. Але це зовсім не механізм. Погодужєтесь, ні?
                        Механізм винайдений достатньо давно. На острові Сицилія.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2007.03.14 | Хома Брут

                          Re: "вважати " і "мати механізм" - різні речі

                          > Механізм винайдений достатньо давно. На острові Сицилія.
                          Ви маєте на увазі мафію чи "паралельну владу" в якійсь формі?
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2007.03.14 | DADDY

                            Re: "вважати " і "мати механізм" - різні речі

                            Хома Брут пише:
                            > > Механізм винайдений достатньо давно. На острові Сицилія.
                            > Ви маєте на увазі мафію чи "паралельну владу" в якійсь формі?
                            Я мав на увазі "1" БО ПРО "2" не чув :-(
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2007.03.14 | Хома Брут

                              Re: "вважати " і "мати механізм" - різні речі

                              я не знаю, чи Ви це серйозно. Але якщо серйозно, то мафія і будь-яка паралельна влада типу ІРА має ту величезну ваду, що вона не може бути демократичною і має бути таємною диктатурою. Мафія не може наприклад мати відкритий суд і навіть не може посадити когось до в"язниці за ухвалою таємного суду. З покарань вона може використовувати лише експропріацію чи фізичне ушкодження людини, аж до смерті. Відкриваються величезні можливості надужиття, якими безумовно користаються високопосадовці мафії. Наскільки я розумію, врешті мафія роз"їдає суспільство не гірше за донецьких і може бути прогресивним явищем лише протягом дуже обмеженого часу.
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2007.03.14 | Hoja_Nasreddin

                                Здається, Ви не зрозуміли, що мав на думці ДЕДДІ на початку

                                Коли він казав про мафію, то мав на увазі НЕ організацію як таку, а її методи, які дозволяють досягти певної мети значно швидше. Але застосовуючи їх, потрібно мати залізну волю та дисципліну, аби вчасно зупинитись.
                                Цікавіше інше питання: чи може суспільство розвиватись швидше, аніж це записано у його генах. Чи не доведеться пізніше не просто гальмувати. а вертатися на стартові позиції. До біса неприємна перспектива. Особливо, коли сусіди, такі ж як і ми, не ліпші та не гірші, перебувають далеко попереду.
                                Чи може виборчий закон, не такий стандартно демократичний (який дає змогу проголосувати столітній бабці-каліці, яка певно завтра й помре, але забепечить своїм голосом на 5 років свого улюбленця-ідіота), а жорсткий, з обмеженим віковим цензом (20-60) та обов'язковим серйозним іспитом щодо знань у кількох важливих галузях та обов'язковою кримінальною справою-дослідженням щодо КОЖНОГО депутата по закінченні терміна перебування у парламенті - чи може такий закон значно поліпшити політичну та екрономічну ситуацію в країні.
                                Ну що можна сподіватись від країни, на чолі держави якої перебувають три дебіли. Навіть якщо то маріонетки-повії.
                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                • 2007.03.14 | DADDY

                                  Re: Здається, Ви не зрозуміли, що мав на думці ДЕДДІ на початку

                                  Майже з всім погоджуюсь.Контроль над мафією повинна взяти на себе громадська рада з представників НДО :-)
                              • 2007.03.14 | DADDY

                                Re: "вважати " і "мати механізм" - різні речі

                                Хома Брут пише:
                                > я не знаю, чи Ви це серйозно. Але якщо серйозно, то мафія і будь-яка паралельна влада типу ІРА має ту величезну ваду, що вона не може бути демократичною і має бути таємною диктатурою. Мафія не може наприклад мати відкритий суд і навіть не може посадити когось до в"язниці за ухвалою таємного суду. З покарань вона може використовувати лише експропріацію чи фізичне ушкодження людини, аж до смерті. Відкриваються величезні можливості надужиття, якими безумовно користаються високопосадовці мафії. Наскільки я розумію, врешті мафія роз"їдає суспільство не гірше за донецьких і може бути прогресивним явищем лише протягом дуже обмеженого часу.
                                1. Можна "підмутити" так, що того, кого "потрібно" посадять за ухвалою не таємного, а звичайного українського суду.
                                2.Я і не стверджую, що "мафія фореве".Але у ситуації, коли знищується навмисно все українське, коли до влади прийшла реальна мафія, яка ще й є колоною №5, протидіяти їй за допомоги круглих столів та громадських слухань неможливо.Протидія має бути адекватною.
                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                • 2007.03.15 | Хома Брут

                                  якщо не обговорювати загальноукраїнскьий масштаб...

                                  Hoja:
                                  >Коли він казав про мафію, то мав на увазі НЕ організацію як таку, а її методи, які дозволяють досягти певної мети значно швидше. Але застосовуючи їх, потрібно мати залізну волю та дисципліну, аби вчасно зупинитись.
                                  Daddy:
                                  > 1. Можна "підмутити" так, що того, кого "потрібно" посадять за ухвалою не таємного, а звичайного українського суду.
                                  > 2.Я і не стверджую, що "мафія фореве". Але у ситуації, коли...
                                  Може це обговорення і маніловщина якась, але мені здається воно зійшло на непевний шлях з наступної причини. Іде розмова про те як контролювати мафію, про залізну волю, дісціпліну, про те де і як треба вчасно зупинитись і т.д. І це при тому, що наприклад Hoja та Daddy (знову приклад, підставте кого бажаєте) навіть у віртуальному спілкування сваряться постійно і мають не так багато способів та механізмів координації дій. Що вже казати про "при владі"? Як вони спільно вирішать коли зупинятись? Як вони вирішать кого саме "потрібно" садити? Ну Януковича - по консенсусу. Але ж далі піде вже реальна дискусія. Дійе справа і до Юлії Володимирівни? Віктора Андрійовича? "Садити" це образ собіратєльний. Революційно віднімати власність на користь розбудови України? Незаконно приватизовані підприємства? В кого віднімати, а хто є навпаки "народним олігархом", що працює на Україну? Мафія (чи її метод) це НМД і залізна керованість зверху. Хто буде давати директиви: Daddy Hoji чи навпаки? Хто з вас готовий приймати ці директиви без питань?

                                  Я це пишу на лише з абстрактного бажання потриндєть (хоча воно є рушійною силою :) ), але також тому, що в набагато меншому масшатбі маю ті самі питання до фукнкціонування цього сайту... Тобто: перед тим як пропонувати класну тимчасову мафію для всієї України - як би побачити її успішний приклад на майдан.орг.юа? Чи він вже і так є?
  • 2007.03.12 | So_matika

    Дедді, екстреміст-романтик, я тя люблю

    Багато з тих, хто тут є, вже поєднались у спільний всесвіт, що носить ім"я "Майдан", хтось раніше, хтось пізніше. Для більшості з них це стало спільним шляхом до всесвіту "Україна".
    Шануймося :)
  • 2007.03.12 | пан Roller

    Re: Радянський інженер, жив,жил и будет жить.

    DADDY пише:
    > Радянський інженер, жив у своїй власній мушлі, у своєму штучному світі, який складався з виробничих стосунків, зарплатні, тісної оселі, дітей, дружини, літнього відпочинку на річці Рось і періодичного полювання на дефіцит, яким було все – від м‘яса до штанів, від квитків на цікаві театральні вистави до квитків на потяг. Ця мушля і була цілим всесвітом простої радянської людини. Всі сторонні втручання або сприймалися крізь призму внутрішнього світогляду, або взагалі не сприймалися та відкидалися. Наприклад, призов сина у військо для виконання „інтернаціонального обов‘язку” в Афгані сприймався саме як виконання інтернаціонального обов‘язку. А ось розміщення ОБОРОННОЇ системи ПРО в Європі сприймалося (та й сьогодні сприймається багатьма), як прояв виключної агресивності з боку НАТО та США.
    >
    > Швидке перенесення радянської людини в реалії національної незалежної держави, в якій панують економічні закони періоду дикого накопичення первинного капіталу, призвело до поглиблення прірви між внутрішнім всесвітом, уявною реальністю та реалістичним сприйняттям жорстких викликів сьогодення.
    > Більшість людей не сприймає і не бажає реалістично сприймати дійсний стан речей і жорстку логіку подій.
    > Колишньому радянському інженеру не допоможе випадкова знахідка легендарної чорної валізи з долярами. Він все одно залишиться радянським інженером і поки на нього ще не наїхали власники чорної валізи він встигне лише купити нову гуму для „Москвича” та цигейкову шубу для дружини. Думка про можливість використання несподіваного багатства на суспільні чи соціальні потреби навіть не народиться в його голові.
    > Внутрішній світ тому і називаю всесвітом, тому що подібно до всесвіту зовнішнього його майже ніколи неможливо полишити і перейти до іншого.

    Это означает, что ваше представление о радяньском инженере, как неком субстанте народо-населяющем терены Украины не подлежит перезавантаженню.


    Следует сказать, что понятие советский инженер не охватывает весь период существования советской власти. Это скорее явление послевоенного периода, когда восстановление народного хозяйства техническая революция потребовала множества специалистов с высшим техническим образованием. Эти специалисты наполнили новые предприятия организованные в целые отрасли, и соответственно отраслевую науку, СКБ и прочее. С обретением незалежности Украины, когда отпала объективная необходимость в науке, и производстве этих отраслей, отпала и естественная потребность в этих специалистах.

    По некоторым оценкам было уничтожено порядка восьми отраслей, причем наукоемких. Как заявлял президент Билл Клинтон в отношении Советского союза (читай Украины) была выполнена задача превращения ее в сырьевой придаток мировой экономики, без войны, без единой капли кровы.

    То есть эта категория, как ее называли, технической интеллигенции, тружеников, являла собой одновременно интеллектуальный потенциал нации, обладающий привитым святооглядом.

    Далее для автора важно готовы ли отдать жизн , или не готовы, как Тополя, или там еще кто-то эти представители,как готовы Свистки.

    Вопрос кому и за что. Понятие инженер, "инженер душ", включает в себя и представителей творческих профессий, писателей, художников, артистов,ученых, врачей, учителей, что в сумме составляло культурный слой страны.

    Известный украинский писатель-художник, матершинник, на полном серьезе, а ему можно верить, утверждал, что выходил на майдан, положить жизнь, если придется. Никакой ведь гарантии нет.

    И я уверен, что с таким же настроением выходило большинство инженеров в первые мгновения оранжевой революции. Почему это так? Почему сознательно? Это то и насторожило власть. Их святоогляд. Если они по одному "свистку" могли выйти каждый сам по себе.

    Да, потому что они прекрасно помнили Новочеркасск, и Тбилиси где тоже выходили инженеры, в том числе и они,и их отцы и матеря, с НЭВЗА ( Новочеркасский электровозостроительный завод), и ВЭЛНИИ (его институт). Это вы можете не знать, но они то все прекрасно знали, про радяньского инженера, про его потенцию. Именно благодаря им и произошло то, что мы имеем сегодня в оранжевом вопросе. Это не они просрали революцию.

    Готов положить жизнь, не готов... Какое это имеет значение? Возьмут не спросят.

    В год ее ложат 10000 "инженеров", за просто так, надоело им все это барахло, ваш пиздежь. Вот и уходят, спокойно причем, и тихо без пафоса. Что бы не видеть этого всего. И это их святоогляд. И они имеют на него право. Это их выбор.Они отказываются так жить. Они не объявляют голодовок. Они просто уходят в другой мир, до лучших времен.Они не выезжают в другие страны, чужие сранки подтирать.Это люди творческих профессий, они не представляют себе жизни вне своей работы. Они уходят гордо,прямо в ад.Им не нужна ваша, такая вечная жизнь. У них даже смерть у каждого своя, индивидуальная, как квартира.

    Вот бы вам их, смертников этих,да на братское кладбище их,что бы даты отмечать. Да нет, они не с вами, не с фабрики Свистовича они, их адрес Советский союз.

    Ну, дальше растекаться мыслью, нет смысла. Достаточно сказать, что эти люди отпахали на стройках, строили себе общаги,гостинки и квартиры, на деньги инвесторов (Министерств в Москве),строили гуртом, которые сегодня в Киеве стоят сотни тысяч баксов, своим горбом и женщины и мужчины, да какие женщины, дети практически,мамы после декрета, по три и больше года, матки надрывали.

    Это они кормили офощами и фруктами, город потому что они работали еще и на своих закрепленных полях, раком, кроме рабочих мест, за того парня, который на стройке.

    А все что им не доплатил Союз верул диких рынок.Ведь хата, которую они строили своими руками обрела реальную цену, которая им и не снилась. И тариф по сравнению с ней мелочь. Не везде, конечно. Но, в больших городах это так. Значит, и трудились они не напрасно.Казалась бы живи и радуйся, ан нет, им этого мало, им работу давай, а не занятость.Творчество это смысл их жизни.


    Это в этих квартирах живут те, кто может себе позволить иметь другой святооглад, не воспитывать своих детей, не возить их на Рось, не служить в армии, не иметь и не уметь ничего кроме своего святоогляда, скажимо, про честну владу, или чистые руки, разницы нет.

    Хорошо это или плохо? Плохо. Но, другого не было дано. И это они, те, кто выжил, тянут семьи сегодня.Кто как сможет, из последних сил. Что бы вы могли иметь на них свой святоогляд.

    Совки, что с них взять. Никого не убивают, не грабят, и привыкли работать на того парня.И все детям, но своим. Рабы одним словом.


    Brgds
  • 2007.03.12 | digger

    +1

    Хочу теж написати, але часу все бракує. Коли відчую що не можу не писати спробую трошки розвинути тему з іншої сторони.
  • 2007.03.12 | Volodymir

    Диссонанс конкордансу радянського інженера

    Країну роздирає когнітивний дисонанс...

    Ви ж інженер, як ви могли таке завернути. Така собі рефлексія Мёбіуса.
    Нічого Країну не роздирає, крім потягу естетсвуючих до хімерних побудов задля роздвоєння своїх мозків.
    Зовсім не зрозуміло, з якого це бики перемагають, якщо так все тонко, навіть тоньше за лінію прицілу, у головах бикоборців, до тауросмахії кличущих.

    Я теж бідкався колись, дивувався рівню дискусії техаських громадян vs рогулі. Потім зрозумів, що радіти життю треба за місцем гарного оточення, а на периметр давити. Доки периметр є, ні у кого остаточної перемоги немає.

    Задля розваги, приклад семестрового звіту не інженера, а майстра з бізнес-адміністрування з сладання тезауруса інформаційної теорії економіки та трактування терміна "accountability" не як "підзвітний", а як "відповідалність за помилки та обов'язковість щодо відкритого ведення справ" із висновками, що український конституційні економісти взагалі відсутні, юристи казли, рівень дискусії щодо конституційного процессу гавно, балансу гілок влади взагалі за таких умов бути не може, всіх чутливих з'їдають. Коротше, мастеру незалік за компіляцію, а в процесі завжди можна знайти собі місце тотального народного контролера.
    Але який когнітивний діссонанс...

    "(зворотній переклад з англійської)
    Окончательная победа нового общественного организма над старым достигается на стадии коллапса в результате социальной революции, в которой между собой борются за власть не противоположные классы одного общественного организма, не бедные и богатые, а имущие классы (собственники) новой и старой общности. Других социальных революций в истории человечества не может быть. Всё другое - это разрушительные восстания бедных против богатых. ...
    В структуре современных демократий отсутствует орган, позволяющий народу осуществлять народовластие постоянно, а не только в день выборов...
    Суть избирательной системы состоит в том, что управляющая группа выдвигает на выборы представителей своих интересов, а остальная часть народа может только согласится или не согласится с этим. Даже если народ не согласен, то выборы будут повторяться до тех пор, пока не будет получен требуемый результат уже меньшим количеством избирателей.
    Механизм, который позволял бы большей части народа управлять системой органов государственной власти в своих интересах, отсутствует, кроме митингов и демонстраций, предусмотренных Конституцией...
    Другими словами, «демократия» является одновременно «формой правления», «формой государственного устройства» и «формой политического режима»...
    Истинная демократия включает в себя гораздо больше информации, чем современное представление о «демократии», как о форме взаимоотношений между государством и гражданским обществом...
    Анализ трех аспектов правовой информации позволяет сделать вывод, что она представляет собой отраженное разнообразие статистических, семантических и прагматических аспектов общественных отношений.
    Иными словами, информация, будучи объективным фактором, проявляет себя вовне только в процессе взаимодействия вообще и взаимодействия субъектов права в частности...
    В последнем случае мы получаем социально значимую информацию, которая всегда вклю¬чена в прагматическое отношение: субъект — информация — цель"

    «Потому говорю им притчами, что они видя не видят, и слыша не слышат, и не разумеют» (Евангелие от Матфея, гл.13(13)).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.12 | DADDY

      Re: Диссонанс конкордансу радянського інженера

      Не дочитав,бо 80% слів не зрозумів.На жаль :-(
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.12 | Hoja_Nasreddin

        DADDY - варто дочитати (то я на правах опонента поради даю)

        Особливо, зворотній переклад з англійської.
      • 2007.03.12 | Volodymir

        Re: Диссонанс конкордансу радянського інженера

        це я про те, що хоча деяким діячам затикають рти нобелевкою, щоб про розподіл про розподіл власті не більше ніж на трьох не патякали, "ліберальні погляди та ін." всеж починає дискусію на рівні сенсетивного диссонансу, незважаючи на ті самі розриви та ч. 1 ст. 652 ЦКУ, я вже не кажу як трактує Торговий Кодекс США цивілізовані контексти :). І має цілком семитричні, але доки дієві у сприйнятті переможно-ідеологічні реакції диссонансних.
        А сидіти на березі, доки одні красені з'їдять інших - взагалі не азіаччина, а естетські змагання неліберальних прем'єрів.

        Якщо простіше, дійсно про диссонанс не з Вашого конкордансу, але це не по суті.
        По суті: волю окропляють злою кровью, і несуть за теє відповідальність. Зазвичай, роблять те не поети-убивці або воїни-барди, а звичайні нормальні люди. Так рефлексії взагалі гарні, розкривають нам не героя дії, а слабого героя мислителя (термін "слабий герой" із понятійного апарату семіотики).
        Ніж закликати до приєднання тої, що не платить фай за покровительство, чи не простіше спробувати зрозуміти. Та будувати не тільки на естетсві політику, але і на розумі.
        Хочаб почати трохи прораховувати хоч на 1,5 кроки: що теє дасть у цьому контексті, хоч заклики, хоч дикі танці навколо Конституції витончених натур.
        Може, раз вже так усі повинні об'єднатися навколо чогось бачення України, треба для початку продемонструвати вправність захищати те бачення. Вам не гірше за мене відомо, що відданість не можна продати, але легко зрадити.
        А якщо вже пропонується якась задача (та ж Конституційна реформа), краще не відповідати на рівні - щось там відібрали у Президента, за що або сам голосував, або віддав, а переводити у проффесійні якби вже віддані території, наприклад: яка конституційна економіка пропонується, які засади конституційного строю і чому права кожного (а не особи) не в засадах, які механізми соціальної держави, на відміну від держави донів-олігархів, який народний контроль влади.
        Тобто, зафіксували Ви десонанси. Що далі. Якщо таке вже битиє і хтось там із свохїми стратегіями суне або стратегічно займається бездіяльністю, то природньо бути всім героям до кінця органічними у своєму десонансі.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.03.12 | Hoja_Nasreddin

          Так, все це цікаво

          >Якщо простіше, дійсно про диссонанс не з Вашого конкордансу, але це не по суті.
          А з чийого?

          >По суті: волю окропляють злою кровью, і несуть за теє відповідальність. Зазвичай, роблять те не поети-убивці або воїни-барди, а звичайні нормальні люди. Так рефлексії взагалі гарні, розкривають нам не героя дії, а слабого героя мислителя
          Мабуть так воно і є. Але бувають і винятки.

          >Ніж закликати до приєднання тої, що не платить фай за покровительство, чи не простіше спробувати зрозуміти. Та будувати не тільки на естетсві політику, але і на розумі.
          На це вони не погодяться. Все, на що стало того квазіголови - подарувати свистульку, яку можна трактувати як завгодно. І тішиться мудило, а тут прибіг на УП Шуфрич і захистив як справжній джентельмен, показавши звідки в тупорилого ноги стирчать. Ото вже скрегоче зубами - справжній дисонанс демонструє :).

          >Хоча б почати трохи прораховувати хоч на 1,5 кроки: що теє дасть у цьому контексті, хоч заклики, хоч дикі танці навколо Конституції витончених натур.
          Прийнято нарікати на радників недолугих. Але хто їх підбирає? Чи може природжений прем'єр бути сильним головою партії? Сумнівно.

          >Може, раз вже так усі повинні об'єднатися навколо чогось бачення України, треба для початку продемонструвати вправність захищати те бачення.
          В саме яблучко.

          >Вам не гірше за мене відомо, що відданість не можна продати, але легко зрадити.
          Хтось сказав: як тільки перше - відданість, а справедливість - соте, то справі кінець, рано чи пізно - дупенція.

          >А якщо вже пропонується якась задача (та ж Конституційна реформа), краще не відповідати на рівні - щось там відібрали у Президента, за що або сам голосував, або віддав, а переводити у проффесійні якби вже віддані території, наприклад: яка конституційна економіка пропонується, які засади конституційного строю і чому права кожного (а не особи) не в засадах, які механізми соціальної держави, на відміну від держави донів-олігархів, який народний контроль влади.
          Дуже розумно.

          >Тобто, зафіксували Ви десонанси. Що далі.
          В ідеалі? Перетворення його на консонанс :).

          >Якщо таке вже битиє і хтось там із свохїми стратегіями суне або стратегічно займається бездіяльністю, то природньо бути всім героям до кінця органічними у своєму десонансі
          А отут не очевидно. Від органічності дисонансу він дисонансом і залишиться. Чи буває поганенький але органічний консонанс (після дисонансу).
    • 2007.03.12 | Hoja_Nasreddin

      Цікавий текст, але росмовна частина якось на притчу несхожа

      >Така собі рефлексія Мёбіуса.
      А Вам відомо, що таке стрічка Мебіуса? Хтіли би справді відчути філософський зміст цього поняття?
      1.Склейте цю стрічку
      2.Розріжте її уздовж середньої лінії (вгадайте що отримаєте)
      3.Розріжте попередній результат знову уздовж середньої лінії (вгадайте що отримаєте)
      4.Насолоджуйтесь :)

      >Нічого Країну не роздирає, крім потягу естетсвуючих до хімерних побудов задля роздвоєння своїх мозків.
      Назвіть мені ТРЬОХ естетствуючих

      >Зовсім не зрозуміло, з якого це бики перемагають, якщо так все тонко, навіть тоньше за лінію прицілу, у головах бикоборців, до тауросмахії кличущих.
      Як на мене, це твердження суперечить попередньому.

      >Я теж бідкався колись, дивувався рівню дискусії техаських громадян vs рогулі.
      Буквально?

      >Потім зрозумів, що радіти життю треба за місцем гарного оточення, а на периметр давити. Доки периметр є, ні у кого остаточної перемоги немає.
      Як отаку філософську конституцію застосувати в Україні?

      >український конституційні економісти взагалі відсутні, юристи казли, рівень дискусії щодо конституційного процессу гавно, балансу гілок влади взагалі за таких умов бути не може, всіх чутливих з'їдають. Коротше, мастеру незалік за компіляцію, а в процесі завжди можна знайти собі місце тотального народного контролера.
      Їй-бо, звучить, як цвяхи в труну :(. Але тяжко ся не погодити.

      >"(зворотній переклад з англійської)Окончательная победа нового общественного организма над старым достигается на стадии коллапса в результате социальной революции, в которой между собой борются за власть не противоположные классы одного общественного организма, не бедные и богатые, а имущие классы (собственники) новой и старой общности. Других социальных революций в истории человечества не может быть. Всё другое - это разрушительные восстания бедных против богатых. ...В структуре современных демократий отсутствует орган, позволяющий народу осуществлять народовластие постоянно, а не только в день выборов...Суть избирательной системы состоит в том, что управляющая группа выдвигает на выборы представителей своих интересов, а остальная часть народа может только согласится или не согласится с этим. Даже если народ не согласен, то выборы будут повторяться до тех пор, пока не будет получен требуемый результат уже меньшим количеством избирателей. Механизм, который позволял бы большей части народа управлять системой органов государственной власти в своих интересах, отсутствует, кроме митингов и демонстраций, предусмотренных Конституцией... Другими словами, «демократия» является одновременно «формой правления», «формой государственного устройства» и «формой политического режима»... Истинная демократия включает в себя гораздо больше информации, чем современное представление о «демократии», как о форме взаимоотношений между государством и гражданским обществом...
      А оце дослідження справді розкладає все по полицях.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.12 | Volodymir

        Re: Цікавий текст, але росмовна частина якось на притчу несхожа

        Hoja_Nasreddin пише:
        > 4.Насолоджуйтесь :)
        - насолоджувався, коли захистив дисер колись давно, як на тої топології можна побудувати сильну криптографію.

        > Назвіть мені ТРЬОХ естетствуючих
        Ющенко, Жванія, Тимошенко (у насназі, тобто із модифікатором)
        Може, ще і Дедді, бо сприйняття цивілізаційного надлому через диссонанси передбачає поєтичний склад настрою :)
        >
        > Як на мене, це твердження суперечить попередньому.
        Так. Тому і підмічаю: перемагають ті тільки у фрагментарних рефлексіях наших, тобто не перемагають виртуально.

        >
        > >Я теж бідкався колись, дивувався рівню дискусії техаських громадян vs рогулі.
        > Буквально?
        Заочно. Навіть республіканці (у порівнянянні із теперешніми демократами) взірець сенсетиву та естетичної складності.

        >
        > Як отаку філософську конституцію застосувати в Україні?
        Побудувати значимий рух через метаусвідомлення наслідків. Спокійно насолоджуватися реальними здобутками комьюніті, та робити справу з маленької букви.
        Не витрачати марно енергії, якщо легко зрозуміти якщо не те що буде, так чого не буде через загальні якості цієї простої системи - люди є сутності негантропійні. Звичайно, метрики марності власні та працюють на естетичному паливі. Тільки час всенепременно вимірюється у одиницях похідної від швидкості.
        >
        > >український конституційні економісти взагалі відсутні, юристи
        > Їй-бо, звучить, як цвяхи в труну :(. Але тяжко ся не погодити.
        Маю можливості не приймати на роботу таких письменників, бо іноді такий естет, що аж страшно.
        Крім того, що людина просто щось там передрала, так і робить з витягнутих з контексту хибні висновки. Америка не загніває - достаньо почути, побачити, відчути потужність спільноти, Росія як вже гніє останню тищу років - та які потужні особистості (як раз ті, що можуть мислити, із інородців - чого цивілісти тільки варті), в Україні не так вже все і погано через достатньо загально вищий середній рівень.
        >
        > >"(зворотній переклад з англійської)Окончательная победа нового
        > А оце дослідження справді розкладає все по полицях.
        А це і є вибіркова компіляція программи російської мікропартії. Є така программа, що шукає в інтернеті джерела, тут ще з семантичним фільтром (як раз те, про що і треба було писати).
        Єдине, з чим можу погодитися - суспільні відносини не геометрія і навіть топологія (починали з Мёбіуса :) - триножник власті не є стійкою конструкцією, що можна довести, і окремі інтитуції з особливим державним статусом мають цієї власті о трьох гилках вправно опонувати, бо у них довгострокові цілі. Та навіть ця тема не розкрита, а писати треба було про тезауруси реальних групових суб'єктів та конституційну економіку, бо така программа. Та і з громадянським суспільством оки суцільна непонятнка.
        Розумний крок: подумати трохи, та вже зробити щось (це я про себе), якщо відомі мені дійсно класні українських юристів будуть такі ласкаві, щоб скласти кумпанію.
        Що і всім бажаю у своїх галузях некомпетентності :), ніж сваритися один з іншим.
  • 2007.03.12 | Георгій

    Прочитав, і засумував за вашими "всесвітами"

    Згадую нашу зустріч на Володимирській гірці і потім в Гідропарку минулого червня - Вас, Чучхе, Уляну, Пані, Шона, Ярослава, Таню Монтян, Татарчука, Гюльчатай, Axe Harry, Gunslinger, і всіх інших, з ким говорив і не говорив... Не знаю, чи перетнеться мій власний "всесвіт" з вашими, дорогі друзі, але ще не втратив надії...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.12 | DADDY

      Re: Прочитав, і засумував за вашими "всесвітами"

      НМХР всесвіти-то перетнуться, але чи вдастся нам всім полишити власні всесвіти і перейти в новий? Оце питаннячко!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.12 | Георгій

        Ні, залишити власний "всесвіт" неможливо...

        ... але розширити його можна. :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.03.15 | stefan

          Re: Ні, залишити власний "всесвіт" неможливо...

          Георгій пише:
          > ... але розширити його можна. :)
          ------------------
          Бо власний "всесвіт", він як "аура".
  • 2007.03.14 | igorg

    Прагматичний погляд. Принаймні спроба :)

    Біда в тому, що немає чого більшості українців захищати. Ось була абсолютно реальна загроза навіть тому маленькому світикові, що вже вималювався, то й кинулися його захищати. Чому саме на Заході найактивніше? Та тому, що вони вже величезними трудами, заробітками, відновили, відтворили кусочок людського світу. Біда, що на Сході навіть не памятають, який він той людський світ ...
    Боюся, що світ Помаранчевих вождів і Голубих набагато ближчий ніж ми навіть можемо уявити. Може різниця лише в крові. Одні нею поєднані, а інші ні? Тож їх світ нескінчено далекий від наших світів. Я оце подумав, що справді серйозна опозиція мала б будувати свій опір на можливостях загальнонаціональної непокори, громадянських рухів, забастовки. Натомість я бачу щось страшенно дивне. Дешевий варіант лякання. Ніби котячий лемент весною :). Понявкали - понявкали та й пішли разом на гарну вечірку. Робота це робота, а гульня це гульня. От де лише нам так погуляти? Точніше за що?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.15 | igorg

      А ось і доказ. Світ очима світожителів з ПДРС

      Жил, почитай, неплохо
      (Много ли русскому надо?
      Вера, сто грамм, дорога -
      Лучшая нам награда!)

      http://www2.maidan.org.ua/n/free/1173953085
  • 2007.03.15 | Василь Остапчук

    Re: Особисті всесвіти

    Пора, але ми чогось чекаємо.Пропоную зібратись на перший оргзбір в м.Новоград-Волинському та починати , поки не зійшлося над нашими головами лайно . 0673621296
  • 2007.03.15 | stefan

    пане DADDY, а чому не працює вебсайт

    http://www.rutena.net

    Як з Вами зв"язатися?

    Заодно, прошу заглянути на:
    http://ozhs.ho.com.ua/
    та
    http://ozhs.ho.com.ua/forum/
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.15 | DADDY

      Re: пане DADDY, а чому не працює вебсайт

      Рутена поступово накривається мідним тазом завдяки стосункам між власниками-директорами, що є характерними для зіткнення стилю життя справжніх радянських інженерів та звичайних небізнес-мислячих жлобів.
      Зв"язатися дуже легко daddy "at"maidan.org.ua


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".