Аргумент, який я наводив влітку (л)
04/06/2007 | ilia25
"Конечно, сейчас в Киеве охотнее приводят другие примеры. Японию, скажем, или Германию. Там действительно совсем недавно проводили досрочные выборы и ничего страшного не произошло. Только вот проводили эти выборы в строгом соответствии с тамошними конституциями и по инициативе — внимание! — самих правительств и парламентского большинства. Мне вообще не удалось обнаружить в послевоенной Западной Европе и посткоммунистической Восточной практически ни одного случая, когда бы роспуск парламента не был согласован президентом или монархом с правительством и правящей коалицией."
Автор упоминает все тоже единственное исключение -- Францию в 1968, но оно на мой взгляд только подтверждает правило.
А статью читать всем:
http://www.zerkalo-nedeli.com/ie/show/642/56346/
Автор упоминает все тоже единственное исключение -- Францию в 1968, но оно на мой взгляд только подтверждает правило.
А статью читать всем:
http://www.zerkalo-nedeli.com/ie/show/642/56346/
Відповіді
2007.04.06 | Shooter
Аргумент "вбивчий"
Аргумент 1933 року набагато кращий: якби Рейхстаг розпустили, ба - більше, Гітлера просто не призначили рейсхканцлером (доречі, призначив його переможець над ним же ж в президентських виборах - Гіденбург) - Гітлер би не мав можливости урзупувати владу.А чим самим не подобаються "настоящєму дємократу і лучшему другу всєх канадскіх скаутов" Іллі-25 чесні та демократичні вибори як альтернатива урзупації влади в державі політсилами, які за результатами виборів отримали 53% місць у парламенті і яким віддали свої голоси aж 42% виборців - цікаво би було дізнатися.
2007.04.07 | дідусь
Re: Аргумент "вбивчий"
Shooter пише:> Аргумент 1933 року набагато кращий: якби Рейхстаг розпустили, ба - більше, Гітлера просто не призначили рейсхканцлером (доречі, призначив його переможець над ним же ж в президентських виборах - Гіденбург) - Гітлер би не мав можливости урзупувати владу.
>
Якби в 33 році гіденбург розпустив би Рейстах, то це лише підвищило б рейтинг гітлера і на перевиборах він би набрав би ще більше голосів - і все одно дав бюи пеньком під сраку гіденбургу.
Щоб до влади недоривались всякі гітлери, треба не парламенти розпускати, а працювати на благо своєї країни - щоб самим матии авторитет і повагу виборців отоді і гітлерів не буде.
Гітлер прийшов до влади не тому що Гіденбург не розігнав парламент, а тому що ті хто керував країною до гітлера - були нездари, довели країну до хаоса і економічної кризи.
Ось причина того, що гітлер прийшов до влади, а не те що не розігнали в 33-му Рейстаг.
От тепер і наш президент со товаріщі, просравши все що можна, думають, що у всьому винні "неправильні вибори" ВР, а не їх бездарність і жадібність.
2007.04.07 | Shooter
Re: Аргумент "вбивчий"
дідусь пише:> Shooter пише:
> > Аргумент 1933 року набагато кращий: якби Рейхстаг розпустили, ба - більше, Гітлера просто не призначили рейсхканцлером (доречі, призначив його переможець над ним же ж в президентських виборах - Гіденбург) - Гітлер би не мав можливости урзупувати владу.
> >
>
> Якби в 33 році гіденбург розпустив би Рейстах, то це лише підвищило б рейтинг гітлера і на перевиборах він би набрав би ще більше голосів
Брехня і байки.
В 1931-1932-му парламентські вибори відбувалися раз за разом. А в 1932 відбулися вибори Президента - які Гітлер з тріском програв Гіденбургу. На наступних парламентських він отримав ще менше голосів, балансуючи біля третини. І лише те, що Гіденбург (та великі промисловці, які за ним стояли) призначив Гітлера рейхканцлером, дало йому можливість заборонити комуністів і фізично розгромити соціал-демократів (подібно до сьогоднішньої камарільї, Гітлер відразу ввів в поліцію бойовиків НДСАП). Після чого Гітлер вибори просто відмінив нафіг.
Аналогія з камарільєю Яника-Пєці-Мороза, які набрали на останніх виборах 42% голосів, проте рвуться до повної урзупації влади - пряма.
2007.04.09 | дідусь
Re: Аргумент "вбивчий"
Shooter пише:> Аналогія з камарільєю Яника-Пєці-Мороза, які набрали на останніх виборах 42% голосів, проте рвуться до повної урзупації влади - пряма.
Якби не хаос веймарівської республіки (там тоже видно пасічники керували) то гітлер не прийшов би до влади, а якби в 33-му гіндербург і розпустив би парламент, і бардак і криза не зупинились би, то Гітлер пізніше прийшов би до влади, а ле прийшов би на протестних настроях, в кінці кінців ці "розпуски" йому б надоїли і заручившись підтримкою ьтих же промисловців і військових він би силовим методом прийшов би до влади. Тому не надо ля-ля, крім тогоякби Гіндербург розпустив би тоді рейгстах, то чого доброго могли б і комуністи перемогти і невідомо, що ще страшніше було б для історії.
Ну а щодо того, що ті хто набрав 42% рвуться до узурпації, то чогось вас не смущає, що Президент, який на виборах набрав не більше, мав півтора роки (до політреформи) повноваження узурпатора, та й зараз непроти того щоб їх собі повернути, відмінивши політреформу, це при тому що сьогодні він навряд би наббрав ббільше 10%.
А те що "любі друзі", які херню набрали на виборах (третє місце) хотіли разом із своїм Президентом все під себе підгребти - і посаду Премьєра, яку дуже не хтіли віддавати Тимошенко.
Це по вашому не була спроба узурпації. Але тоді ви чогось мовчали, як в рот води понабирали, а тепер кричите - долой політрефлорму - хай все узурпує (як за часів кучми) Президент.
То це така ваша "принципова" позиція?
2007.04.07 | один_козак
Приколи як для іншої публіки
Чи то інструктаж агітаторам?Яка серйозна людина не зауважить, що автор статті нав'язує вельми характерні асоціації: Ющенко - Наполеон-невдаха, Мороз - незламнй лицар Віктор Гюго?
От Кравчук щойно у Шустера - й той краще сказав.
2007.04.07 | ilia25
Що для іншої -- це точно
Це "приколи" для публіки, що здатна задуматись, коли раз за разом люди, які не були раніше помічені на службі злу, починають твердити що ця авантюра з розпуском може закінчитись дуже погано.один_козак пише:
> Чи то інструктаж агітаторам?
> Яка серйозна людина не зауважить, що автор статті нав'язує вельми характерні асоціації: Ющенко - Наполеон-невдаха, Мороз - незламнй лицар Віктор Гюго?
А може то не автор нав"язує ці асоціації, а сама історія? А автор лише привертає до цих фактів увагу?
2007.04.07 | один_козак
Автор привертає увагу до того в історії,
що диктує ідея його твору.))Ми ще не знаємо, що наламає Ющенко з соратниками, але стосовно Мороза з ЙОГО теперішніми "соратниками" - то ті вже показали себе більш, ніж достатньо. Згадали вони про законність. Стало потрібно.
2007.04.07 | ilia25
Автор привертає увагу до всього в історії. Чи у вас є інша?
2007.04.07 | Sean
І що?
Через це українці, котрі живуть в Україні, мають терпіти банду при владі? Банду, котра демонстративно сере на Конституцію і цупить все, що бачить? Нє.2007.04.07 | ilia25
Більшість українців займає протилежні вашим оцінки, от що
Sean пише:> Через це українці, котрі живуть в Україні, мають терпіти банду при владі? Банду, котра демонстративно сере на Конституцію і цупить все, що бачить? Нє.
Нє -- питання зовсім в іншому. А саме, як трапилось, що 57% українців вважають розпуск ВР недоречним? В тому числі, звісно, багато тих, кого ну ніяк в прихильники Януковича не запишеш? Власне виглядає так, що це позиція практично усіх, хто не обожнює лідерів помаранчевих і здатен критично ставитись до їх дій.
Я маю єдине пояснення -- ваші слова про банду при владі відображають реальне становище з таким же успіхом, як ті матюки, що їх посилали на адресу парламентів всі майбутні диктатори.
2007.04.07 | Раціо
Шон як майбутній диктатор...Світ завмер. Кволі протести з Канади
2007.04.07 | один_козак
Ваше пояснення смішне.
2007.04.07 | толя дейнека
ці 57% добра прикидка на розклад виборів
з урахуванням того, що наприклад палкі прихильники Вітренко підтримують розпуск ВР.указ про розпуск загалом знизив рейтинг опозиції. Ще два-три подібної продуманості кроків, і Юща з Йулею можна буде зводити до рангу маргінесу.
2007.04.07 | Раціо
Ну то й що? Саме час і місце ще раз підтвердити правило
ilia25 пише:>Автор упоминает все тоже единственное исключение -- Францию в 1968, но оно на мой взгляд только подтверждает правило.