Судді КС просять надати їм захист
04/10/2007 | Майдан-ІНФОРМ
П’ятеро суддів Конституційного Суду заявляють про тиск і неможливість брати участь у розгляді питань законності дострокових виборів.
Заяву виголошену на прес-конференції в Києві, Ярослав Мачужак, Володимир Кампо, Дмитро Лилак, Віктор Шишкін, Петро Стецюк.
Вони також звернулися з проханням про надання їм охорони.
Названі судді обрані до КС або за квотою президента, або "Нашої України".
Джерело: УНІАН
Заяву виголошену на прес-конференції в Києві, Ярослав Мачужак, Володимир Кампо, Дмитро Лилак, Віктор Шишкін, Петро Стецюк.
Вони також звернулися з проханням про надання їм охорони.
Названі судді обрані до КС або за квотою президента, або "Нашої України".
Джерело: УНІАН
Відповіді
2007.04.10 | Shadow_Runner
Це погано. Це дуже погано...
Бо цієї заяви досить щоб визнати БУДЬ-ЯКЕ рішення КС прийнятим під тиском. Сподіваюся що помиляюся, але мені усе більше здається що без крові на цей раз не обійдеться. Сподіваюся що у президента окрім впевненості у необхідності цього указу ще є ідеї як добитися його виконання.2007.04.10 | Moro
Та таких моментів уже було повно
Достатньо того, що 8 місяців КС фактично не працював - самусунувся!...Уви і ах, але КС - один із співавторів сьогоднішьої кризи.
2007.04.10 | Філософ
вони вважають за неможливе брати участь
Що це значить, вони відмовляються?А як же норма КУ, що всі органи та посадові особи мають діяти виключно в спосіб та у порядку, визначеному КУ та ЗУ? А де в законодавстві їм надається право ВІДМОВИТИСЯ ??? Тобто вони вже порушують закон?
Крім того, "Суддя Конституційного Суду України має право публічно висловлювати свою думку з питань, що стосуються провадження у Конституційному Суді України лише щодо тих справ, у яких Конституційним Судом України прийнято рішення чи дано висновок." (ч. 4 ст. 19 ЗУ " Про КСУ") Тобто чи треба це розуміти так, що вони реально впливаються на громадську думку, коментуючи питання, щодо яких рішення не має (в порушення ЗУ)?
2007.04.10 | Vyacheslav
Може саме тому, що розгляд йде не "в порядку, визначеному..."?
2007.04.10 | ГайдиДоБайди
Re: Таку думку прищіплюють ЗМІ
Вони при цьому не висвітлюють суддів, на тлі їх попередньої діяльности. Звідки ці припущення видаються дуже сторонніми, якби не казати, що вони темники.Треба ж вийти з заяви суддів. Вони ж розгляду ще не почали, а далекосяжні заяви по ЗМІ накидаються на президента, немов усе вже вирішено.
Хоча коли вийти від глузду цих далекосяжних тверджень по ЗМІ, то це якраз доказ підкупности. Значить, виходячи з заяви суддів, то виникає думка, що по ЗМІ хвалять хабарництво, бо їх не обурює ця обставина, що рішення вже може бути перед розглядом справи.
Це саме свідчить про темники.
Та коли вийти від прикладів европейських країн, то судді Конституційного Суду при найменшому втручанні з боку політики заявляють про це прилюдно. Це включає також заяви політиків по ЗМІ, називаючи це тиском на них.
От, чимсь не дочекалися заяви від інших суддів, що їх утискає Ющенко, а далекосяжні заяви покликаються на таке умовно.
2007.04.10 | Українець, громадянин України
Re: вони вважають за неможливе брати участь
Філософ пише:> Що це значить, вони відмовляються?
>
> А як же норма КУ, що всі органи та посадові особи мають діяти виключно в спосіб та у порядку, визначеному КУ та ЗУ? А де в законодавстві їм надається право ВІДМОВИТИСЯ ??? Тобто вони вже порушують закон?
> Крім того, "Суддя Конституційного Суду України має право публічно висловлювати свою думку з питань, що стосуються провадження у Конституційному Суді України лише щодо тих справ, у яких Конституційним Судом України прийнято рішення чи дано висновок." (ч. 4 ст. 19 ЗУ " Про КСУ") Тобто чи треба це розуміти так, що вони реально впливаються на громадську думку, коментуючи питання, щодо яких рішення не має (в порушення ЗУ)?
А як же норми розділу КУ "ПРАВА, СВОБОДИ ТА ОБОВ'ЯЗКИ ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНИНА"?
Судді заявляють про тиск і просять надати їм охорону.
>"Вважаємо неможливим брати участь у розгляді Конституційним Судом доленосних для українського народу питань, доки суддям не будуть забезпечені умови для неупередженого розгляду і ухвалення правосудних рішень"
2007.04.10 | Філософ
Вони проводили брифінг у Державній службі охорони? ;)
Бо ж вони мали звертитися не в Уніан (чи де вони зачитали відозву), а саме до "компетентних" органів. Інакше це не що інше, як PR. До того ж про тиск на суддів КСУ знають всі, тому чергові їх заяви лише підбурюються політиків до кулуарних (неправових, таємничих, молотово-ріббентропівських) домовленостей, у яких народ ще ніколи не вигравав.Тіпа, не треба давити на суд, домовляйтеся самі, "ми нє прі дєлах".
2007.04.10 | Українець, громадянин України
Re: Вони проводили брифінг у Державній службі охорони? ;)
Філософ пише:> Бо ж вони мали звертитися не в Уніан (чи де вони зачитали відозву), а саме до "компетентних" органів. Інакше це не що інше, як PR. До того ж про тиск на суддів КСУ знають всі, тому чергові їх заяви лише підбурюються політиків до кулуарних (неправових, таємничих, молотово-ріббентропівських) домовленостей, у яких народ ще ніколи не вигравав.
> Тіпа, не треба давити на суд, домовляйтеся самі, "ми нє прі дєлах".
Уся країна чекає на рішення КС. Невже Ви вважаєте, що в такій ситуації судді мають приховувати від громадня інформацію про обставини, які можуть вплинути на об'єктивність рішення? Особисто я хочу знати наскільки вільними є судді, які, можливо, вирішують долю моєї країни.
"Прі дєлах" ті судді, які взяти бабло або злякалися погроз і голосуватимуть "по командє"?
2007.04.11 | 100%
Re: Вони проводили брифінг у Державній службі охорони? ;)
Українець, громадянин України пише:> Особисто я хочу знати наскільки вільними є судді, які, можливо, вирішують долю моєї країни.
А навіщо це Вам?
> "Прі дєлах" ті судді, які взяти бабло або злякалися погроз і голосуватимуть "по командє"?
Треба було б, щоб кожний вислав їм по примірнику Конституції.
2007.04.10 | Moro
А що, по вашому, їм було робити?
Сумирно підкоритися тиску і мовчати в тряпочку?2007.04.10 | Moro
Ну раз в КС то розглянути практично не можна, то...
... справу має вирішити народ.ВСІМ НА ВИБОРИ!
2007.04.10 | троль ak1001
практично можна. кворум у них є
2007.04.10 | ГайдиДоБайди
Ющенко має право заснувати окремі суди
Саме справа не в охороні суддів, а в тому, що Ющенко допустив з своїм поступуванням до тиску на суддів. Хоча тиск на суддів це спадщина Радянського Союзу. Це не усунули в "незалежній" Україні. Значить, суддя має виконувати волю політбюра. Та політбюро це Мороз, бо Мороз і Янукович заступають кремлівського государя в Україні.Отже, беручи під увагу непрацездатність суддів, не треба цьому піддаватися як президент. На те Ющенко президентом.
Президент має кувати, у таких надзвичайних обставинах, з працездатних звен владний ланцюг.
(Надзвичайний суд)
Президент має негайно заснувати надзвичайний суд, який працює разом з надзвичайним відділом/нашикуанням виконавчих сил.
Ці виконавчі сили мають негайно розбити вузол тиску, ув'язнюючи та надзвичайний суд має негайно виголошувати присуди. Тут створюваний ланцюг запебезпечує правопорядок і верховенство права.
Це можна також здійснювати перед виборами. Коли президент виступає відповідно по Лівобережжю, то це може також зламати крайню залежність населення від злочинного устрою.
У США можна це висвітлювати як боротьбу супроти Ел-Кароне. У Европі як боротьбу супроти мафії, доказуючи на колишню бортьбу супроти мафії в Італії, коли саме діяли такі надзвичайні установи.
Коли розбили злочинний вузол, можна десь потім розглянути, чи відбулися зловживання з боку надзвичайного суду. Як американець каже, буває час суду, буває час праці, буває час війни...
2007.04.10 | Ясен Пень
Неточність у статті?
Майдан-ІНФОРМ пише:> Названі судді обрані до КС або за квотою президента, або "Нашої України".
http://www.unian.net/ukr/news/news-191327.html
2007.04.10 | Зверопупс
Re: Вот так Ющ и подотрется Конституцией
Следующий шаг - судьи смываются из КС или любыми способами срывают работу КС.Дело по заведомо неконституционному Указу не рассматривается.
Дальше - бездна вариантов, вплоть до крови и развала Украины.
Итак - налицо борьба одних уголовников с другими, вся разница между ними в языке общения.
Прикольная у нас страна
2007.04.10 | Ясен Пень
Пан не розуміє українську?
Я казав про неточність у тексті статті (гадаю, це передрук з УП, а не з УНІАН). А Ви про що?2007.04.10 | Нестор
Ющенко зняв пістолет з запобіжника
Кворум в Кс є 12 суддів. Ющенко вже 5 відкликав. Ще один і КС завис2007.04.10 | AK
Ще два, а не один.
2007.04.10 | alx_1904
Заметьте, они назвали давлением на суд демонстрации
т.е. заявили, что в 2004 г.Верх. Суд принял решение о 3м туре под давлением оранжевых чтд.2007.04.11 | Chipsa
Re: Заметьте, они назвали давлением на суд демонстрации
Так у 2004 у пана Януковича все було під рукою: і Рада, і уряд, і МВС, і СБУ, і армія. Якби не демонстрації помаранчових - підім'яв би і ВС. І головне - в 2004 демонстранти домогалися поважати їх право вибору, а нинішні домогаються того, щоб їх позбавили права вибору.2007.04.10 | alx_1904
Что случилось после посещения Шишкиным СП (л)
http://for-ua.com/ukraine/2007/04/06/160129.htmlНа мысли не наводит?
2007.04.11 | Мародер
Re: Судді КС просять надати їм захист
Безумовно, потрібно надати суддям та їхнім рідним захист від будь-якого впливу на них!!!