МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Все таки "люблю" я політобрехологів

04/20/2007 | Shooter
Які дууууже часто з гімна намагаються робити цяцьку

http://www.pravda.com.ua/news/2007/4/20/57759.htm

Цитата.

Промислові еліти, що контролюють ключові експортні галузі намагаються реалізувати стратегію "керованої глобалізації";

Транснаціональні та торгово-промислові еліти середньої ланки стають провайдерами "форсованої глобалізації".

Провайдери керованої глобалізації прагнуть створити максимально сприятливі умови для капіталізації українських корпорацій, які оформилися внаслідок завершення первинного нагромадження капіталу в Україні.

При цьому забезпечення політичної стабільності й відновлення держави як активного ринкового гравця, здатного виконувати роль партнера великого промислового капіталу є ключовою умовою реалізації керованої глобалізації.

Провайдери форсованої глобалізації орієнтовані на глибоку приватизацію, роблять ставку на максимізацію грошових надходжень від приватизації до державного бюджету. При цьому інституціональні перетворення будуть проводитися, але, скоріше за все, без урахування запитів реального сектору економіки.



А тепер переклад. "Керовані" глобалісти - це братва, котра подєрібанила на халяву всі "примітивні", проте експортно орієнтовані постсовіцькі підприємства. Через недопуск іноземного капіталу та технологій в Україну при цьому було вгроблено все, що мало хоч якийсь шанс стати конкурентним на світовому ринку. При цьому вся ця братва, з одного боку, хоче аж пищить збільшити капіталізацію "чесно спиждженого", намагаючись продати його частину на західних фондових ринках, проте з іншого боку як вогню боїться приходу на ринок реальних великих західних інвесторів, оскільки ані технологіями, ані якістю продукції з ними конкурувати не можуть. Результат - бандюки ведуть до все більшого технологічного відставання України від промислових розвинутих країн.

"Форсовані" глобалісти - це ті, хто вважає, що
а) колись загальнонародне добро повинне бути продане за реальну ціну, а не спиждене за її уламок
б) що ці надходження мають допомогти пережити країні перехідний період - як і безпосередньо населенню, так і мають бути використані для структурних реформ та реконструкції/будівництва інфраструктури
в) що лише "повне входження" України в глобальний ринок дає їй шанс хоч трішки "підтягти" свій технологічний рівень - див. подібний досвід країн ЦЄ.

Висновки, як на мене, напрошуються цілком очевидні...як і про "політологів", так і про те - який саме шлях є перпективним для України, а який - для купки вкраїнських бандюків.

Відповіді

  • 2007.04.20 | derzhavnyk

    Re:

    по-перше, така ваша інтерпретація вказує на відсутню або вбогу освіту, якщо у все фєнєю, то вибачайте...

    по-друге, в країнах НЄ, крім дещиці, нічого не належить громадянам країн НЄ, а все лише іноземцям, включно ними зайняті вищі щаблі менеджменту. Це де-факто провінції, історія цих країн закінчилася.

    Чи був це вибір їх народів? Важко сказати. Бо інакше чого б вони мільйонами дременули у західну частину?

    І ще -- коли думаєте "я", не пишіть, будь-ласка, Україна. Чи у вас так ж манія величі як у вашого божка Ющенка, його величності Імператора острова Зміїний?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.04.20 | Shooter

      Реакція цілком передбачувана

      Що ще інакше можна очікувати від відверто кучморилого індивіда, котрий "чесно" відпрацьовує свою "зарплату"?

      derzhavnyk пише:

      > по-друге, в країнах НЄ, крім дещиці, нічого не належить громадянам країн НЄ,

      :) Якби Ви не були таким тупорилим та спробували, скажімо, порівняти рівень FDI та GDP цих країн, то навіть Вам би було відразу зрозуміло, що Ви несете повну пургу. Так, іноземні інвестори прийшли в ці країни - і цим врятували їхні економіки, проте вони тільки створили "тягунів" економіки, які допомагають їй рости. БЕЗ НИХ ці країни би сиділи у глибокій дупі зразка російської чи української, З НИМИ ці країни надолужують втрачене під час "сіціалістічєскаво счастья" і доганяють найбільш розвинуті країни світу.

      Ну і ціфірі - річ вперта: в Словаччин GDP на душу населення 8000 USD, в Україні - 2000, в Росії - 4000. Словаччина росте сьогодні швидше і як Україна, і як Росія, маючи в рази вищу базу росту. Що каже, що прірва між перерахованими економіками лише збільшується.

      > а все лише іноземцям

      Ага.
      А тепер спробуйте пояснити "простому українцеві" - чому саме те, що Ахмєтов отримав нахаляву народного майна на мільярди, а не заплатив за нього реальну вартість - є добре для цього "простого громадянина"? Також спробуйте пояснити йому - чим саме для "простого громадянина" Піня є кращим власником, ніж, скажімо, Міттал? Я ж йому обіцяю без проблем пояснити чому для простого українця є ГІРШЕ, що власниками стали Піня та Ахмєтов, а не Міттал. (Це вже якщо забути, що через братву Україна взагалі втратила половину своєї економіки).

      Так само розкажіть цьому "простому громадянинові" - який ХОЧ ОДИН масовий середньої складности продукт за останні 15 років виробили в Україні підприємства "місцевих громадян"?

      > Це де-факто провінції, історія цих країн закінчилася.

      Історії закінчуються в тих країн, які стають сировинно-напівфабрикатним придатком розвинутого світу. І кучморилі бандюки за 15 років зробили все можливе і неможливе для того, щоб Україна опинилася в такій позиції.

      > Чи був це вибір їх народів?

      Без сумніву. Єдиний можливий вибір - як позбавитися совіцько-сіціалістічєского маразму і почати, хоч і із запізненням, будувати нормальні суспільство+економіку=державу.

      > Бо інакше чого б вони мільйонами дременули у західну частину?

      Зменшення народонаселення Росії чи Білорусі, якщо Ви не зауважили, є суттєво більшим, ніж іміграція на Захід з країн ЦЄ. Більше того - швидкий ріст економік цього регіону веде до того, що потік іміграції вичерпується і стає можливим собі вдома знайти цілком пристойно оплачувану роботу. На відміну від все тих же замкнутих і подєрібанених постсовіцьких економік.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.04.20 | samopal

        :-)

  • 2007.04.20 | ziggy_freud

    головне питання - ким контрольована глобалізація?

    досить тривалий час функцію головного глобалізатора СНД намагались покласти на Кремль. Поки Кремль сам не поклав на своїх західних партнерів. Звідси гасло Деркача та іже з ним "в Ивропу разом з Росією". Хоча разом з Грузією і Туреччиною воно вийде значно швидше ;-)

    Так от, глобалізація чи антиглобалізація контрольована Кремлем, для нас однакове зло.

    Також особисто я не довірив би Януковичу (Азарову, Грищенку) визначати реакцію держави на глобалізацію. ТОМУ ЩО це надикіші капіталісти в Україні. Які досі працюють за методами містера Юза, засновника Донецька (Юзовки). І прагнуть їх зберегти якомога довше. ТОМУ ЩО так звикли.

    Їх влада = деградація.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.04.20 | тестер

      Re: головне питання - ким контрольована глобалізація?

      шудер все толково виказав.
      жаль нема ТОлі Дейнек і таким чином не висвітлена участь жидомасонства ;)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".