МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Брехня і безсовісність ялтинського чиновника.

05/12/2007 | Boroda__
11 травня на каналі ICTV в телепередачі «Свобода слова» представник ялтинської влади заявив з приводу термінів виборів – в Криму ніколи не проводилися вибори влітку. За його словами проведення виборів влітку для Криму небажане з двох причин – нереальність волевиявлення народу (у зв'язку з курортним сезоном) і відлякування іноземних туристів, основна маса яких росіяни. Навіть був вказаний нинішній відсоток російських відпочиваючих – 44%.
Але пригадаємо 1995-й рік. В Україні були проведені вибори в місцеві Ради в 1994-у році. Але Крим вирішив провести ці вибори (і вибори Верховної Ради Криму також) на рік пізніше – в 1995 році і саме влітку 25 червня 1995 року (пишу по русски - 25 июня 1995 года)! Якщо червень не літо, то може – зима?
Але ця дата пам'ятна жителям Криму по набагато значущішій події – можна сказати – по катастрофі в туристичному бізнесі. Саме 25 червня 1995-го року відбувся татарський погром у місті Судак. Я мимовільно виявився безпосереднім свідком цієї жахливої події, що закінчилася втручанням особливих підрозділів міліції, загибеллю двох чоловік і пораненням близько десятка. Близько п'ятисот молодих чоловіків з'їхалися в місто Судак і влаштували справжній бандитський погром – із стріляниною, мародерством, пожежами. Для відпочиваючих – особливо для росіян – ця подія стала таким шоком, що ще як мінімум три роки потік туристів знизився у декілька разів.
Але що з'явилося причиною нальоту? Вибори? Ні!!! Категорично ні!!! Рівно за тиждень до цих подій я віч-на-віч зустрічався з керівником Меджлісу Кримськотатарського народу – Мустафой Джамільовим. Після тривалої бесіди я зробив для себе головний висновок – причина можливого (тоді можливого) конфлікту буде в бездіяльності і безсовісності кримської влади.
А зараз проведемо просту аналогію. Криза кримської влади і затягування виборів привели до важких подій, прямим слідством яких стала загибель людей і мільярдні збитки курортного бізнесу в Криму. Чи не нагадує це сьогоднішню ситуацію? Не приведе нинішня криза влади і затягування виборів к подібному – тільки у більшому масштабі? І хай кожен, хто скаже що я не маю рації, кине в мене камінь.
А тепер про реальні проблеми Ялти. Цей Новий 2007-й рік я вирішив зустріти в Ялті. Гіршого Новорічного свята у мене, напевно, не було! Сама Ялта знаходиться в такому запустінні і розрусі, що вже просто не можна називати її курортним містом! Гори сміття, десятки брошених будівництв, нічим не обґрунтовані ціни, відверто слабий рівень сервісу (навіть у порівнянні з другими регіонами Украіни) і т.д. Що говорити – навіть управління архітектури Ялтинського виконкому виглядає як сарай – все покрито тріщинами по стінах. Але це чиновника не хвилює – його хвилюють ордени на фасаді Артека і Массандри, його хвилюють інтереси регіоналів і, очевидно, хвилює доля його політичних патронів.
Соромно за брехню і безсовісність чиновника від влади.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".