МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Разыскиваются перебежчики :)

06/12/2007 | привид Романа ShaRP'а
Итаг.

В этой теме я бы хотел услышать людей, которые по-разному голосовали на выборах разных годов, или собираются голосовать за другие силы.

Например: в 2002-м я голосовал за НУ, а в 2006-м за БЮТ
или - в 2004-м я голосовал за Ющенко, а в 2006-м проголосовал за Партию Регионов.
или - в 2006-м я голосовал за БЮТ, а теперь проголосую за НСНУ

Интересует, есть ли такие вообще, и если есть - то каковы мотивы. Либо можете написать, почему вы свои предпочтения не меняете.

Відповіді

  • 2007.06.12 | привид Романа ShaRP'а

    Для сомневающихся: цель темы.

    По-моему убеждению, перебежчиков из лагеря в лагерь практически нет. Потому что нет мотивов перебегать.

    Данная тема либо покажет, что это так, либо покажет, что я ошибаюсь.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.06.12 | хвома

      Re: Для сомневающихся: цель темы.

      привид Романа ShaRP'а пише:
      > По-моему убеждению, перебежчиков из лагеря в лагерь практически нет. Потому что нет мотивов перебегать.
      Ваше убеждение, по моему мнению абсолютно, или, если быть точным практически абсолютно верно. Я тоже не могу представить себе как я голосую за синих, а поскольку я живу в Северодонецке, то также не могу представить себе синего земелю перещедшему к оранжевым, может, правда по разным причинам.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.06.13 | Микола Гудкович

        Согласен с земляком


        (Хотя живу в Киеве, но так же точно представить себя голосующим за ПРУ не могу, а зная своих земляков, думаю, что сторонник ПРУ может проголосовать за НУ или БЮТ только если Янукович лично на глазах этого человека изнасилует его дочь и убьёт её - впрочем, и тут ещё не наверное, потому что, в данном случае - "ну и убил... так ведь не бандеровец какой, а своё парень - которым гордится страна").
    • 2007.06.15 | catko

      а про самого себе почати відповідати слабо?

  • 2007.06.12 | samopal

    Встрєчьний вапрос:

    За кого голосуватимуть ті, хто минулого разу віддав голоси за СПУ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.06.12 | хвома

      Re: Встрєчьний вапрос:

      З моєї точки зору отвєт губиться в астралі.
    • 2007.06.12 | alx_1904

      Если исходить из того, что голосуют по идеологии, то

      или СДПУ(о) или ПСПУ

      samopal пише:
      > За кого голосуватимуть ті, хто минулого разу віддав голоси за СПУ?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.06.14 | Дівчина

        Re: Если исходить из того, что голосуют по идеологии, то

        Ну а за діяльністю - за НАСА.

        А от я в другому турі виборів Кучми голосувала за Кучму...-(, а в 2004 за Ющенка - і я НЕ перебіжчик.
        А так - 2006 - я голосувала за УНП, тепер мені нема за кого голосувати...
    • 2007.06.12 | привид Романа ShaRP'а

      Наверное, разделятся

      У них много вариантов:
      - опять СПУ или блок СПУ-ПР
      - Луценко (западные)
      - Тимошенко (поклонники Винского или Уколова).

      Поскольку никаких особо существенных критериев для предпочтения нет - выбор будет скорее всего хаотичным, а значит не изменит общей картины.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.06.12 | хвома

        Re: Наверное, разделятся

        Наверное точно разделятся, только врядли это будет иметь значение.
      • 2007.06.13 | Чучхе

        Re: Наверное, разделятся

        привид Романа ShaRP'а пише:
        > У них много вариантов:
        > - опять СПУ или блок СПУ-ПР
        > - Луценко (западные)
        > - Тимошенко (поклонники Винского или Уколова).


        крайне тупое и крайне примитивное представление об электорате социалистов. достаточно поехать например в комсомольское рудоуправление, где на каждой столовой, на каждом доме висят досточки с надписью "построено/реконструировано Соцпартией Украины" чтобы понять, что идейных в СПУ не осталось еще с 2005 года, когда их всех выгнали. Зато админресурс используется по полной и может дать хорошие результаты, если на знаменах партии еще и появится профиль недоубитого Цушко + потенциал Рудьковского (вспомним Гладких - 1,5% партии Видродження чистого админресурса)
  • 2007.06.13 | Дядя Вова

    Вот я, например.

    На прошлых выборах я голосовал за одну из партий-аутсайдеров, центристского толка. Не прохавал до конца фишку «3%-й барьер», думал, что это преодолимо. В этот раз собираюсь чётко проголосовать за ПР, опять отдавать «в никуда» свой голос я больше не намерен.

    Почти обратный вариант у моего отца. Он голосовал за НУ, но его, как человека советской хозяйственной закалки, бесит нынешнее поведение Ющенко и Ко. Но и голосовать за Януковича он не будет однозначно. Поэтому собирается отдать свой голос «за новую силу», ищет её среди аутсайдеров.

    Впрочем, я предчувствую, что выбор отца будет во многом зависеть от утреннего настроения 30 сентября, это может быть и НУ, и БЮТ, и его любимый Литвин, и даже социалисты. Тут НМД права Панi (если не ошибаюсь), которая сказала, что основная борьба должна вестись за голоса не сделавших свой выбор, а не за давно известный мой или Ваш.
  • 2007.06.13 | alekskuz

    Re: Еще не вечер ...

    Ближе к выборам появятся "пачками" по известной всем схеме:

    ТЕМА:
    ПОчему я небуду голосовать за (ЮЩЕНКО,ТИМОШЕНКО(нужное подчеркнуть))

    ТЕКСТ:
    В (2004,2006 (нужное подчеркнуть)) Я (СТОЯЛ НА МАЙДАНЕ,БОРОЛСЯ,ПОВЕРИЛ,ДРУГОЕ (нужное подчеркнуть)) и голосовал за (ЮЩЕНКО,ТИМОШЕНКО (нужное подчеркнуть)) НО ПОСЛЕ (БЕНЗИН-САХАР,ЩИТОВАЯ,КОНСТИТУЦИЯ,ВСЕ ОНИ ТАКИЕ (нужное подчеркнуть)) ДО МЕНЯ ДОШЛО И ТЕПЕРЬ Я И (ВСЯ МОЯ РОДНЯ,ВСЕ ЗНАКОМЫЕ,ВСЕЙ ДЕРЕВНЕЙ, (нужное подчеркнуть)) ДРУЖНО ОТДАДИМ СВОЙ ГОЛОС ЗА ВИКТОРА ХВЕДОРОВИЧА. :))
  • 2007.06.13 | union

    Re: Разыскиваются перебежчики :)

    Голосовал за блок Литвина, а сейчас буду за Регионы.
  • 2007.06.13 | barbara

    Re: Разыскиваются перебежчики :)

    Зачем же вы так? В слове=перебежчик= присутствует что-то обидное и пренебрежительное к нам-избирателям.Да и избиратели с будущми депутатами никаких договоров не подписывали о неизменной будущей поддержке,наоборот,это ДЕПУТАТЫ должны вести себя достойно и стараться обеспечить выполнение предвыборной программы,которую должны выписать так,чтобы не было множественных толкований.И это ДЕПУТАТЫ должны придерживаться закона и Конституции,а не руководствоваться революционной или политической целесообразностью.Тем более,что флаг у них в руках для изменения плохих законов и плохой\хорошей Конституции.
    А две ГЛАВНЫЕ причины изменения политических пристрастий(не перебег)-
    ПЕРВАЯ-за четыре года(за два-в меньшей степени) взросление сознания и ВТОРАЯ-результат работы депутатов за которых голосовали.
  • 2007.06.13 | Нестор

    М...да маловато перебіжчиків

    Те саме і в реалі. Перебіжчиків між основними таборами не може бути взагалі. Це розлом цивілізаційний і скільки би Яник не старався він не візьме голоси в Галичині, Те саме і в двох Ю. Яку компанію не будуй, а народ все одно за протекторат Росії голосує. Я колись тут на форуму аналізував результати виборів за багато років. Виявилося, що незважаючи на повне переформатування сил в парламенті співідношення між "хохлами" і "бандєровцамі" залишилося стабільно стале.

    Інша справа перетікання голосів всередині мегатаборів. Так регіони взули комуняк поступово перебравши їх електорат на себе. Зараз прушників потроху з"їдає вітрянка. Підбирає незадоволених комунпослугами, цінами і бєзязічієм. Всі ці розказні про прихильників Литвина, які кинуться в ПРУ яйця виїденого не варті, бо нема там кому тікати. Прушники втратять голосів значно більше ніж набудуть.

    В західному таборі спостерігається перетікання голосів від НУ до БЮТ (грубо кажучи). в 2002 р. В НУ було 24 % в БЮТ 9 %. Зараз навпаки. Але за цей рік перетікання не буде. Массовий відхід прихильників Ющенка під час його дружби з Яником припинився і Ющенко думаю повернув всіх своїх назад до себе. Принаймі таке враження складається від спілкування в реалі з людьми. Всі ті хто матюкав Ющенка рік тому зараз будуть голосувати або за мегаблок або за якусь із реінкарнацій НУ.

    Так що результати виборів будуть ті самі. Все залежатиме від того чи вдастся втопити Мороза.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.06.13 | Свинья на радуге

      Паходу Роман таки прав.

    • 2007.06.14 | хвома

      Re: М...да маловато перебіжчиків

      Нестор пише:
      > Те саме і в реалі. Перебіжчиків між основними таборами не може бути взагалі. Це розлом цивілізаційний і скільки би Яник не старався він не візьме голоси в Галичині, Те саме і в двох Ю. Яку компанію не будуй, а народ все одно за протекторат Росії голосує. Я колись тут на форуму аналізував результати виборів за багато років. Виявилося, що незважаючи на повне переформатування сил в парламенті співідношення між "хохлами" і "бандєровцамі" залишилося стабільно стале.
      >
      > Так що результати виборів будуть ті самі. Все залежатиме від того чи вдастся втопити Мороза.

      По перше про співвідношення - ми (це здоровий глузд), дякуючи Заходу нарешті перемогли, так що "Результати будуть ті самі" - це Януку амба вже назавжди. Коротке пояснення: все що він з комуною може набрати - це 36%, всьо, ще max 2% це від Вітрянки, Руських, не знаю хто ще. Серед не визначених на сьогодні переважна більшість умовно помаранчевих. Хай це чисте теоретизування, але зауважте, саме результат виборів 2006р., періоду найбільшого розчарування помаранчевими показав, що Янук уже кончений.
      Про друге, здається, що вже не має сенсу говорити, але задля довершенності, Мороза не треба топити, він, здається ще сам не зрозумів, що втоп, але його труп про це свідчить, як це ви не розгледіли.
    • 2007.06.15 | Shooter

      Re: М...да маловато перебіжчиків

      Нестор пише:

      > Так що результати виборів будуть ті самі. Все залежатиме від того чи вдастся втопити Мороза.

      Cаме так. Я би лише перефразував: чи вистачить СПУ спасітєля fat-фрумоса для того, щоб осилити 3%.

      + ще одна деталь: виглядає, не буде розпорошення "помаранчевих" на непрохідні сили.
  • 2007.06.14 | terrykoo

    Я не встиг перебігти...

    Починаючи з 2002 р. регулярно голосував за "Батьківщину" та БЮТ, хоча слабка демократія в середені партії мене регулярно дратує. На минулих виборах вагався між БЮТ-ом та СПУ, але в решті-решт, за Мороза голосувати не ризикнув з-за існування відверто антиукраїнських місцевих осередків СПУ на Сході.
  • 2007.06.14 | Tatarchuk

    а головне - майже ніхто не "колеться"

    при чому починаючи з самого ж автору топіка :)

    Я стовідсодково буду "перебіжчиком", бо додумався 2006 голосувати за блок Пори та ПРП :)
    Тепер мабуть БЮТ, коли з\вляться обтяжуючи обставини (яких поки не бачу) - то Луценко. Хоча при тому поступаю цілком як і опоненти з галубих - "наш сукін син".
    Ідеальним був би блок Майдан-Орг, але такого поки не передбачується :(
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.06.14 | Kohoutek

      Ну, если интересно...

      Я голосовал на президенских выборах за Ющенко, на парламентских - за "Нашу Украину", на будущих буду голосовать за неё же.

      Отчего? - они более всех походят на либеральных демократов. Социал-демократы мне бы тоже могли подойти, но ими в стране и не пахнет.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.06.15 | Shooter

        Re: Ну, если интересно...

        Kohoutek пише:
        >Социал-демократы мне бы тоже могли подойти, но ими в стране и не пахнет.

        Що, в принципі, СИЛЬНО дивує. Якщо ж взяти до уваги, що у розвитку по відношенню до своїх західних сусідів в України часовий лаг десь 5-10 років, то цікавим виглядає те, що с/д в тих країнах стає потужною течією (що й цілком природньо, в принципі)

        Причина ж (головна) того, що в Україні відсутня потужня с/д сила впирається в "політика за бабки". Який бандюк захоче фінансувати "справжню" с/д політичну силу? Шо он - лох, шо лі.

        І навіть в згаданих західних сусідів с/д характер носить, швидще, декларативний характер. Себто, обіцянки перед виборами є набагато радикальніші, ніж дії після виборів (суджу, скажімо, по Словаччині). Причина все та ж: більшість в політиці/"прямі споснори" абсолютно не є зацікавленими в с/д характері держави. Натомість "чисті" с/д без підтримки грошових мішків шансів, поки-що, не мають.

        Але краще вже хоч "половинчасті" с/д, чим взагалі нічого.
    • 2007.06.14 | привид Романа ShaRP'а

      2002 - БЮТ, 2004 - Ю, 2006 - БЮТ, 2007 - БЮТ, if you want

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.06.14 | ОРИШКА

        Голосовала 1 раз в жизни - 2006 - БЮТ

        Но, погодите, впереди выборы (учитывая принятые законы)- с затейливыми приходами урн во все бомжатские закоулки, но и это не главное - а считать-то кто-будет?

        Тут все собаки пороются :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.06.15 | Tatarchuk

          забув додати - 1998 ОУН :) 1999 проти всіх 2002 БЮТ

          про 1998 погано памятаю - чи то ОУН чи УПА чи якось так :) був такий блок кароче. А ще із 1998 року я "побачив" на горизонті банкіра Ющенка і з того моменту переконував всіх що то майбутній президент, десь через рік "побачив" Тимошенко і теж збагнув що то "Гостья із Будущего" :) Отакі ми, історики ;)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.06.15 | saha

            Re: забув додати - 1998 ОУН :) 1999 проти всіх 2002 БЮТ

            1998 - Здається там був національний фронт(з тих то памятаю це Хмара був списку і задється Лукяненко). Я за Рух голосував.
            1999 - костенко перший тур, проти всіх другий.
            2002 - СПУ(хоча вагався з БЮТ). Вирішив в останній момент. Просто бу впевнений, що БЮТ та НУ пройде, вирішив, що СПУ також повинно бути :)в парламенті. Наївний :)
            2004 Ю, перший, ругий та третій тур :)
            2006 взагалі забив на вибори, хоча збирався за УНБ костенка -Плюща.
            Але в останні момент ламонувся їхать за 200 км голосувать.
            2007 скоріш за все НУ+НС, або якщо зовсім козлів наберуть, то не поїду.
  • 2007.06.14 | Тхір

    бют-нсну-бют

    "зігзаг удачі":)
    2002 - БЮТ. Не пожалів.
    2004 - ВАЮ. Не пожалів.
    2006 - НСНУ. Дуже пожалів. Пояснювати? Цинічна брехня з широкою коаліцією, котрої "не буде" (НМД, це гірше, ніж Юлина зірка з неба за Закон про Кабмін, бо все ж вона йшла під гаслом канцлерської республіки, хоч я і проти), дикий хаос у головах, розквіт рагульства, убогість, інертність (усе це лише мої враження, документально нічого доводити не збираюся%))
    2007 - якщо вибори таки відбудуться, скоріш за все, з болем у серці проголосую за БЮТ. причина - у цьому блоці є хоча б одна людина, яка має бодай природні здібності для ВЧИНКУ. і ця людина має право голосу%). що дає бодай маленькі шанси на ЩОСЬ.

    ідеологічних факторів вибору не маю, бо не бачу жодної ідеології в жодній політсилі, навіть у комуністах. хіба що помаранчеву та синю квазіідеології та окремі взаємозаперечні декларації.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.06.14 | galarina

      батьківщина-ю-нсну-нсну?

      2002 рік голосувала за Батьківщину, хоча думала що буду за "НУ", вирішила піддалася на пропаганду Юльки стосовно широкої підтримки;).
      2004 - ющенко. Варіантів не було.
      2006 - нсну.
      2007 - швидше, що нсну, хоча не скажу що в захваті від такого вибору.
    • 2007.06.14 | Горицвіт

      широка коаліція?

      Тхір пише:
      > 2006 - НСНУ. Дуже пожалів. Пояснювати? Цинічна брехня з широкою коаліцією, котрої "не буде"


      Нагадаю, що широкої коаліції таки не було.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.06.15 | Тхір

        а що ж це було?:)

        ну, принаймні був такий собі медовий місяць на початку осені:)))
        а постійні переговори про її створення? вони вже й не приховувались. я не знаю, може, у широкій коаліції своя логіка й була, але ж перед тим обіцяли геть протилежне!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.06.15 | Горицвіт

          було те що завжди

          всякі процеси, де кожен рвав за свої інтереси. Але "широка коаліція" існувала тільки в заявах Ю. Тимошенко. В реальності її (коаліції) не було ні дня, в чому легко переконатися, перечитавши день за днем інформаційні повідомлення.

          Нагадаю, що широкою коаліцією називається гіпотетична парламентська коаліція в складі НУ і Регіонів. В реальності йшли спочатку довгі переговори про помаранчеву коаліцію, а потім через зраду Мороза утворилася рожево-голуба коаліція.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.06.15 | Тхір

            Re: було те що завжди

            ну не знаю, коли НУ голосувала значною кількістю за януковича, коли міністри були від НУ (не ті, що за Ющевою квотою), і все таке - то, як на мене, це була де-факто широка коаліція. і навіть сам факт офіційних переговорів на цю тему мене як виборця образив. повторюю, я насправді не є ультра-противником широкої коаліції, може, воно й на краще було б, але не треба було мені обіцяти протилежного.
  • 2007.06.14 | Daisy

    Вперше голосувала у 2004, бо жила за кордоном

    2004- Ющ, 2006-НУ, 2007 - ?(дуже великий)

    Як би то не було, якщо і є у нас політиці сила, яка має хоч якісь невеличкі зачатки ідеологічних підходів та бачення економічного розвитку - це НУ та Ющ. Вони, нажаль, абсолютно не здатні чогось досягти, щоб втілити це бачення. Менеджерів там нема і розуму нема набирати людей за принципом кваліфікації, а не за принципом рідства, але я думаю, що рано чи пізно вони цьому навчаться. Це не найскладніше завдання. Всім іншим ще далі йти до того, що я хотіла б бачити в політичній силі - ідеологія+організація, побудована на кваліфікації.

    Цього року питання велике, бо затягнувши до себе таких різношерстних людей як Луценко та Правиця, вони відійшли від ідеологічних засад і це крок назад.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.06.15 | Shooter

      Re: Вперше голосувала у 2004, бо жила за кордоном

      Daisy пише:

      > Цього року питання велике, бо затягнувши до себе таких різношерстних людей як Луценко та Правиця, вони відійшли від ідеологічних засад і це крок назад.

      Кгм, кгм....мені навпаки здається - ідеологію якраз посилили (особливо правицею)

      Правда, чи це крок вперед чи назад - в українських електоральних умовах важко сказати.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.06.15 | Daisy

        Я переважно маю на увазі економічні підходи

        Луценко - явний соціаліст, тобто лівий (хоча про економічні погляди він не дуже багато говорив).

        НУ - більш права, ліберальна. В усякому разі на таку схожа більше за іншних.

        Я що собою являє правиця, я навіть і не знаю. Вони про-українські в культурному сенсі, і це є добре, але що вони говорять про економіку - не знаю. Але цього для мене вже достатньо для того, щоб зрозуміти, що вони не відповідають тому, що я хотіла б бачити.
  • 2007.06.14 | Koala

    2002 НУ - 2004 Ю - 2006 УНБКП - 2007 (НСНУ??????)

  • 2007.06.14 | ОРИШКА

    Кстати - 2007 - БЮТ. Считаю первую пятерку

    достаточно умными и порядочными политиками, по крайней мере, по сравнению с остальными.

    Конечно, было бы лучше, если бы созрела уже новая сила - Шевченко, Гриценко, Князевич, Кличко, Руслана (пусть будет :)) можно даже Луценко (испытательный срок :) - молодые, сильные, харизматичные, умные.

    Хочу "монтаж" ! (с) "Человек с бульвара Капуцинов" :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.06.14 | Daisy

      Если выбирать только по первой пятерке - далеко не поедешь

      Да и 5 умных лиц - это еще далеко не партия. Для того, чтобы стать политической силой, которая имеет влияние и может что-то изменить в этой стране не достаточно только 5 лиц. Иначе все было бы слишком просто.

      Луцик потому и лег под НСНУ, что не было у него организации и ресурсов, для того, чтобы отработать избирательную кампанию в рамках задуманного блока и потом иметь хоть какой-то вес в политике.
    • 2007.06.15 | привид Романа ShaRP'а

      Наивная.

      за Шевченко и Князевича ничего не скажу, а вот...

      Гриценко - бездарь, который разве что знает слово "НАТО".
      Кличко - никаких талантов в политике не проявил.
      Руслана - нафиг нада
      Луценко - бездарь и плохо соображающий мэн.

      Как ты Каськива забыла, я даже удивляюсь ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.06.15 | ОРИШКА

        А я даже не знаю, кто такой Каськив :) !

        Привид, я доверяю своим глазам и ушам. Я сужу и по впечатлению, которое на меня производят речи политиков. И мне нравится, как говорят Луценко и Гриценко ( это для политиков - важно).

        Руслана должна будет петь и плясать, это вдохновляет. А за Кличко сейчас пойдут б-во киевлян, лишь бы в космос местного "органчика" ((с) Салтыков-Щедрин) отправить.

        Подходу практиц-ки, с точки зрения простодушного обывателя :).
      • 2007.06.15 | Нестор

        Re: Наивная.

        привид Романа ShaRP'а пише:
        > за Шевченко и Князевича ничего не скажу, а вот...

        Шевченко після відходу Лук"яненка - перший політик достойний поваги. Князевич - трохи покращена копія Колі Катеринчука

        > Гриценко - бездарь, который разве что знает слово "НАТО".

        Абсолютно не так. Грамотний професіонал в своїй справі і чесна людина. Шкода що йому так і не вдалося уникнути ролі ширми Івченка.

        > Кличко - никаких талантов в политике не проявил.

        Угу.

        > Руслана - нафиг нада

        Ужос

        > Луценко - бездарь и плохо соображающий мэн.

        Абсолютно згоден.

        > Как ты Каськива забыла, я даже удивляюсь ;)

        Ноу комент :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".