Ірпеню потрібна допомога. Є вільні юристи?
06/20/2007 | mala
Народ, зараз в Ірпені знову починається судова епопея, причому позовів дуже багато і скоріше за все вони йтимуть в один час. Тобто нам просто бракує юристів на всі судові справи. Зараз прості виборці будуть писати (а деякі вже написали) заяви в суд, що у них забрали право голосу і їм всім треба юрист в суді бо вони зовсім не тямлять у законах. Якщо є бажаючі/небайдужі ми будемо дуже вдячні.
Відповіді
2007.06.20 | alx_1904
ИМХО при ТАКОЙ неявке избирателей дёргаться бесполезно
2007.06.20 | Sean
Вам, люб'язний, смикати си взагалі не варто
бо Ви вже і так ся засмикали пупонадривною працею. А сенс?2007.06.20 | Мартинюк
Сенс у тому що Ірпінь демонструє те що чекає нас 30 вересня
Слід продемонструвати всьому супільству наявність загрозливої ревізії того що ми називаємо результатми помаранчевої революції, себто можливості вільно обирати і обиратися.2007.06.20 | Українець, громадянин України
нажаль, це так
2007.06.21 | catko
ну демонструє. а спосіб реагувати хтось пропонує?
Мартинюк пише:> Слід продемонструвати всьому супільству наявність загрозливої ревізії того що ми називаємо результатми помаранчевої революції, себто можливості вільно обирати і обиратися.
ця ревізія відбулась рівно рік тому. суспільство побачило загрозливу тенденцію і дружно забило на вибори, владу, закони і революції.
2007.06.20 | saha
Це спірне питання
було виключено кілька будинків з спісків де Мирослава користувалася підтримкую.Теоретично маючи 50 - 100 заяв можна довести, що виборчі комісіі, заажали встановленню вільного волевиявлення черз погані списки .
2007.06.20 | Kostyamba
Re: Це спірне питання
Списки складає не ТВК, а місцеві органи самоврядування (доки немає реєстру виборців). Тому до чого тут ТВК? Кожен мав право до дня вибрів перевірити наявність себе у списках, та у разі відсутності написати заяву, і його туди би внесли. Чому ці виборці спохватились тільки після початку голосування? Так хотіли голосувати. Чому Мирослава не запропонувала особам, які її підтримують перевірити себе в списках заздалегідь? Вона ж стверджує, що ці особи, які не проголосували, були за неї. Значить вона їх знала, спілкувалась, а елементарну річ не підказала. Знов таки, чому? Це було набагато легше, ніж зараз провести 200 судових процесів. І в кожному випадку відмолять. Вже проходили таке. На виборах міського голови у Києві я отримав два запрошення, тому не переймався, був впевнений, що внесений до списків. Але ж за день до голосування мене виключили зі списків. А в день голосування мій позов про включення до списку залишили без розгляду тому, що пропущений строк звернення до суду.2007.06.20 | Linx
Re: Це спірне питання
Kostyamba пише:> Списки складає не ТВК, а місцеві органи самоврядування (доки немає реєстру виборців). Тому до чого тут ТВК? Кожен мав право до дня вибрів перевірити наявність себе у списках, та у разі відсутності написати заяву, і його туди би внесли. Чому ці виборці спохватились тільки після початку голосування? Так хотіли голосувати. Чому Мирослава не запропонувала особам, які її підтримують перевірити себе в списках заздалегідь?
Вах, какой умній!
Наведу Вам 2 факти.
1) Секретар виборчої комісії відмовилася підписувати акт про відсутність людини в списках на підставі того, що людина прийшла перевіряти себе в списках за добу, а мала за 5.
2) Списки на всіх дільницях були змінені за день до виборів. Людям розіслали запрошення з номером в списку по алфавіту, а видача бюлетенів проводилась по спискам за адресою, в яких своя нумерація. І часто люди або були відсутні в списку, або не могли себе знайти, розверталися і уходили.
> Вона ж стверджує, що ці особи, які не проголосували, були за неї. Значить вона їх знала, спілкувалась, а елементарну річ не підказала. Знов таки, чому? Це було набагато легше, ніж зараз провести 200 судових процесів. І в кожному випадку відмолять. Вже проходили таке. На виборах міського голови у Києві я отримав два запрошення, тому не переймався, був впевнений, що внесений до списків. Але ж за день до голосування мене виключили зі списків. А в день голосування мій позов про включення до списку залишили без розгляду тому, що пропущений строк звернення до суду.
Ви ж прекрасно орієнтуєтесь в способах маніпуляцій! Навіщо задаєте нерозумні питання?
2007.06.20 | дідусь
Re: Це спірне питання
В Ірпінь їздить далеко дуже бляха, а так можна було б залучитись2007.06.20 | Kostyamba
Re: Це спірне питання
15 хвилин електричкою та ще 10 пішки до суду. Так і кажить - не хочу.2007.06.20 | Linx
Півгодини маршруткою
2007.06.20 | дідусь
Re: Це спірне питання
Це від району ринку "Юність" де я проживаю?і який суд - києво-святошинський?
2007.06.20 | So_matika
Re: Це спірне питання
дідусь пише:> В Ірпінь їздить далеко дуже бляха, а так можна було б залучитись
А як далеко їздити-то (в км)? Поселитися знайдемо де.
Чи здається, ви киянин? Тоді взагалі проблем немає.
2007.06.20 | Kostyamba
Re: Це спірне питання
Linx пише:Наведу Вам 2 факти.
1) Секретар виборчої комісії відмовилася складати акт про відсутність людини в списках на підставі того, що людина прийшла перевіряти себе в списках за добу, а мала за 5.
Якщо я правільно розумію, ніякого акту, тім більш секретар комісії складати не повинен. Секретар комісії повинен був прийняти скаргу виборця на відсутність у списках, комісія розглянути цю скаргу та прийняти відповідне рішення. Якщо йдеться про дільничну комісію, то вона може приймати рішення про внесення змін до списку виборців не пізніш як за три дні до дня виборів. Так що про строки неправі як виборець, так і секретар. Але разом вони прави (5+1)/2 = 3
Навіть позовну заяву може бути подано не пізніш як за два дні до дня голосування (тепер я це вже знаю ).
2) Списки на всіх дільницях були змінені за день до виборів. Людям розіслали запрошення з номером в списку по алфавіту, а видача бюлетенів проводилась по спискам за адресою, в яких своя нумерація. І часто люди або були відсутні в списку, або не могли себе знайти, розверталися і уходили.
Про нумерацію запрошень ніяких вимог не бачив. Але ж скільки я голосував, завжди списки були складені за адресою виборців, і за кожним членом комісії закріплені певні вулиці. А розверталися і уходили вже в день виборів, або раніше?
2007.06.20 | Linx
Re: Це спірне питання
Kostyamba пише:> Linx пише:
> Наведу Вам 2 факти.
> 1) Секретар виборчої комісії відмовилася складати акт про відсутність людини в списках на підставі того, що людина прийшла перевіряти себе в списках за добу, а мала за 5.
> Якщо я правільно розумію, ніякого акту, тім більш секретар комісії складати не повинен. Секретар комісії повинен був прийняти скаргу виборця на відсутність у списках, комісія розглянути цю скаргу та прийняти відповідне рішення. Якщо йдеться про дільничну комісію, то вона може приймати рішення про внесення змін до списку виборців не пізніш як за три дні до дня виборів. Так що про строки неправі як виборець, так і секретар. Але разом вони прави (5+1)/2 = 3
Акт був складений спостерігачем, а секретар відмовилась його підписати.
А в чому не правий виборець? Що поцікавився?
> Навіть позовну заяву може бути подано не пізніш як за два дні до дня голосування (тепер я це вже знаю ).
> 2) Списки на всіх дільницях були змінені за день до виборів. Людям розіслали запрошення з номером в списку по алфавіту, а видача бюлетенів проводилась по спискам за адресою, в яких своя нумерація. І часто люди або були відсутні в списку, або не могли себе знайти, розверталися і уходили.
> Про нумерацію запрошень ніяких вимог не бачив. Але ж скільки я голосував, завжди списки були складені за адресою виборців, і за кожним членом комісії закріплені певні вулиці.
До чого тут вимоги нумерації? я Вам кажу, що люди отримували за тиждень, чи навіть раніше, запрошення. В якому сказано: "шановний, Вас включено до списку на дільниці Х під номером ХУХ ". Людина приходить голосувати, а її не знаходять. Вона витягає запрошення "ось мій номер". Відповідь: "це не той номер, спочатку були списки за алфавітом, вчора їх змінили за адресами". Типу того.
>А розверталися і уходили вже в день виборів, або раніше?
Ну звичайно. Якщо тебе немає в списках, то якого біса там стирчати? Це переважно пенсіонери, які ображалися, оберталися і уходили.
Все, задовбався описувати. Хто хотів, той зрозумів. Хто не хоче, тому фіг доведеш.
2007.06.20 | mala
На цих виборах був такий бєспрідєл, що
оце про що ви переписуєтесь просто квіточки. Якщо вже казати про списки і запрошення, то були навіть такі випадки коли приносили запрошення питали за кого голосуватимуть і викидали із списків якщо за Мирославу. А взагалі, запрошення і перевірка себе у списках - до одного місця. Лінкс правильно написав, за день до виборів списки були змінені.2007.06.20 | Kostyamba
Re: Дідусю
Щось не подумав, що Ви можете жити не в Києві, та написав, що не хочете їхати. Пробачте.2007.06.20 | fashist
Re: Ірпеню потрібна допомога. Є вільні юристи?
а что же это монтян свистовичам не помогает?а, забыл - она же цушка пеарит, бгггг
2007.06.20 | rais
Re: Ірпеню потрібна допомога. Є вільні юристи?
Хіба мент бустер зайнятий?2007.06.20 | Большой Брат
а то! Лекции читает...:)
2007.06.21 | catko
а смисл? ви все одно програли
доб'єтесь перерахунку? так там вже давно все як треба лежить в мішках.зробите вибори недійсними? ну будуть нові перевибори і все з початку з тим самим результатом.
а містом весь цей час буде рулити (тобто вже давно рулить) не мирослава а бондар.
треба було шуршати коли влада в руках була а не після того як її втратили.