Відповідно до чинного Земельного кодексу з 1 січня 2005 року закінчується мораторій на торгівлю на ринку землі – тобто через 13 місяців українці зможуть продавати свої земельні частки. Фракція «Наша Україна» у Верховній Раді звернулася до всіх народних депутатів із пропозицією законодавчо продовжити мораторій на продаж землі ще на три роки. Інакше із сільськогосподарськими землями в Україні буде те саме, що сталося з приватизованою промисловістю – ними володітимуть кілька олігархічних груп.
"Землю – селянам! Якщо не продовжити мораторій на продаж землі, нашими чорноземами заволодіють олігархи"
Павло Солодько, 9 грудня 2003 (між іншим. автора раніше можна було впіймати прямо на цьому форумі) http://www.bezcenzury.com.ua/ua/archive/2039/2048/2049.html
А ось фрагмeнт однієї древньої передвиборчої програми: http://www.yuschenko.com.ua/ukr/Future/206/ * Зупинити спекулятивні махінації навколо продажу землі – земля буде власністю тих, хто її обробляє.
* Збільшити вдвічі продуктивність сільського господарства, кардинально підвищити рівень доходів селян.
* Зробити фінансові ресурси доступними селянам, а не чиновникам і посередникам. Гарантувати справедливі закупівельні ціни на сільгосппродукцію.
* Підняти рівень доходів селян до середнього по країні.
* Збудувати сучасну транспортну інфраструктуру, завершити газифікацію, налагодити телефонний зв’язок, відновити роботу шкіл, клубів, фельдшерсько-акушерських пунктів – у кожному селі. Молодь матиме змогу реалізувати свої здібності і не покидатиме села.
samopal пише:
>
> А ось фрагмeнт однієї древньої передвиборчої програми:
> http://www.yuschenko.com.ua/ukr/Future/206/
> * Зупинити спекулятивні махінації навколо продажу землі – земля буде власністю тих, хто її обробляє.
Усе вірно - земля не повинна бути власністю губських, цушків та всяких осик.
Shooter пише: Усе вірно - земля не повинна бути власністю губських, цушків та всяких осик.
Так само, як і дорошенків, порошенків, мусіяк та "меценатствующіх" за круглими столами "нових демократів". Чи вони оту землю "обробляють" прямо у секретаріаті?..
Відповідно до чинного Земельного кодексу з 1 січня 2005 року закінчується мораторій на торгівлю на ринку землі – тобто через 13 місяців українці зможуть продавати свої земельні частки. Фракція «Наша Україна» у Верховній Раді звернулася до всіх народних депутатів із пропозицією законодавчо продовжити мораторій на продаж землі ще на три роки...
Рахувати вмієте? Ще три роки після 1 січня 2005 року дає 1 січня 2008 року. Які питання? Хтось відмовився від своїх закликів та від передвиборчих обіцянок?
...Інакше із сільськогосподарськими землями в Україні буде те саме, що сталося з приватизованою промисловістю – ними володітимуть кілька олігархічних груп.
А що, зараз ситуація змінилась? Тут хтось, буквально вчора, заспівав про порушення у процесі приватизації та про необхідність її перегляду. Не пригадуєте, хто цей "популіст"?
samopal пише:
> Shooter пише:
> Усе вірно - земля не повинна бути власністю губських, цушків та всяких осик.
>
> Так само, як і дорошенків порошенків, мусіяк
бла-бла-бла
Див. голосування.
> Відповідно до чинного Земельного кодексу з 1 січня 2005 року закінчується мораторій на торгівлю на ринку землі – тобто через 13 місяців українці зможуть продавати свої земельні частки. Фракція «Наша Україна» у Верховній Раді звернулася до всіх народних депутатів із пропозицією законодавчо продовжити мораторій на продаж землі ще на три роки...
>
> Рахувати вмієте?
і? продовжили?
коли? де? як?
Натомість, навчіться читати - і відкриється Вам таїнсвто велике - хто саме продовжив. Ще раз як для Вас:
>
> ...Інакше із сільськогосподарськими землями в Україні буде те саме, що сталося з приватизованою промисловістю – ними володітимуть кілька олігархічних груп.
> А що, зараз ситуація змінилась?
Так, змінилася - прочитайте ще раз собі статтю про Хаммурапі.
> Тут хтось, буквально вчора, заспівав про порушення у процесі приватизації та про необхідність її перегляду. Не пригадуєте, хто цей "популіст"?
Чому ж ні - пам'ятаю одного. Який навесні 2005 заявляв, що будь-яке приватизоване підприємство може, або навіть має бути перевірене щодо порушень у процесі приватизації. Правда, це зовсім не завадило тій же ж самій особі полюбовно домовитися з одним приватним капіталістом у підприємстві, де держава мала більшість, щодо вигідного для цього приватного капіталіста купівлі згаданим підприємством мережі заправок. Потім були повністю в дусі твердження про необхідність провєріть дії спрямовані на те, щоб забрати приватизоване майно в зятька лічного врага і віддати все тому ж приватному капіталістові, якого перед тим вже раз були ощасливили за рахунок держави.
Пам'ятаєте, чим все закінчилося? Починаючи з першого від 2000 (і єдиного поки-що) місяця, коли в Україні було зафіксований не ріст, а падіння GDP? Наступного місяця в повний рост почали аплікуватися методи, які і за півтора року пізніше діяли: говоримо - одне, турбуємося про губських-осик - милуйтеся 120 голосами...
1) Навелені мною заяви "нєкой політічєской сіли" були виголошені за 13 місяців до 1 січня 2005 року. Тобто за часів "вілікава падйома іканомікі". Щось їи тоді заклинило? Між іншим, ота "сила" тоді теж "здобула перемогу" на парламенських виборах. Пам'ятаєте, хто її "очолював"?
А прізідєнт і тоді виступав за відміну мораторію:
Президент України ______________ критикує Парламент за намір продовжити мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення і наполягає на включенні цих земель в економічний обіг
Про це він заявив сьогодні, виступаючи на урочистому зібранні з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства України.
Президент пояснив, що виступає за включення землі в економічний обіг, оскільки це відкриває шлях селянам до потужного іпотечного кредитування і до великих інвестицій. На думку Глави держави, після включення землі в економічний обіг сільське господарство може перетворитися в найбільш капіталізований сектор економіки, з яким будуть рахуватися банки, інвестори, страхові та фінансові компанії. http://nrcu.gov.ua/index.php?id=4&listid=7394
2) З цими ж гаслами вони йшли на вибори у кінці 2004-го, бо у лєнінскій тєзіс про "землю - тим хто її обробляє" ніхто не включав ні губських, ні порошенків, ні мусіяків. Що, - вибори "виграли", а гасла пох? А тепер же знову на вибори. Може то вибори нах? Бо ще попередні гасла не забулися. "Не зрадь Майдан!", наприклад...
3) Хто добився "визначної перемоги", продовживши отой мораторій? Може після 1.01.2005 він вже не діяв, не пригадуєте? Чи таке дослідження у ваші розрахунки не вписується?
А що ж відбулося тепер? Нічого надзвичайного -
на виконання передвиборчих обіцянок "нашого Хаммурапі", БЮТ доклала зусиль, і чесно продовжила мораторій ще на рік, як і було обіцяно виборцям
І не перескакуйте на інші теми, бо для того, щоб звіздіти про зростання економіки тре оперувати цифрами, до того ж такими, які мають якесь підтвердження (а не лише голослівні залєпухи з трибуни). Ця тема піднімалася неодноразово, у т. ч. і мною (як і тема про ехвективну газополітику у співпраці з КУМом (чи КУНом) та "невідомоким" Фірташем). "Волюнтаристське" подорожчання гривні пам'ятаєте? Ви тоді щось не дуже полемізували... Хочете підняти цю тему знову?
А не пригадуєте, хто так "бився крильми" (аж у больницю заліг, майже як гірой-цушка) за "чєсних атєчіствінних інвєстарав"? Бува не та сама особа, дії якої рапттово та несподівано (для себе?) розкритикував прізідєнт за "хід приватизації таких підприємств, як „Укртелеком”, „Одеський припортовий завод”, а також вже приватизованого „Луганськотепловоза"?
2007.06.23 | Раціо
Це все навмисна підміна понять,щоб землею володіли всякі губські
Shooter пише:
> Усе вірно - земля не повинна бути власністю губських, цушків та всяких осик.
Земля повинна бути власністю будь-кого, хто її купив відповідно до цивілізованих правил, в т.ч. і губських (після відсидки). А от цивілізовані правила "чомусь" ніхто не поспішає запроваджувати, натомість мелють усілякі дурниці, в т.ч. Ющ - доки всі ірпіні дружно дерибаняться.
Shooter пише: цього року мені пропонують 2 000 євро за 1 сотку.
Ви тримаєте оті сотки для того, щоб продати? Чи ви їх обробляєте "сільськогосподарським призначенням"? Мова ж не про "присадибні дачки"... Вам просто дуже кортить погрітися на землі, як ото нинішнім "інвесторам" на нерухомості.
Відповіді
2007.06.23 | samopal
Історія земельних законів Хаммурапі (/)
Відповідно до чинного Земельного кодексу з 1 січня 2005 року закінчується мораторій на торгівлю на ринку землі – тобто через 13 місяців українці зможуть продавати свої земельні частки. Фракція «Наша Україна» у Верховній Раді звернулася до всіх народних депутатів із пропозицією законодавчо продовжити мораторій на продаж землі ще на три роки. Інакше із сільськогосподарськими землями в Україні буде те саме, що сталося з приватизованою промисловістю – ними володітимуть кілька олігархічних груп."Землю – селянам! Якщо не продовжити мораторій на продаж землі, нашими чорноземами заволодіють олігархи"
Павло Солодько, 9 грудня 2003 (між іншим. автора раніше можна було впіймати прямо на цьому форумі)
http://www.bezcenzury.com.ua/ua/archive/2039/2048/2049.html
А ось фрагмeнт однієї древньої передвиборчої програми:
http://www.yuschenko.com.ua/ukr/Future/206/
* Зупинити спекулятивні махінації навколо продажу землі – земля буде власністю тих, хто її обробляє.
* Збільшити вдвічі продуктивність сільського господарства, кардинально підвищити рівень доходів селян.
* Зробити фінансові ресурси доступними селянам, а не чиновникам і посередникам. Гарантувати справедливі закупівельні ціни на сільгосппродукцію.
* Підняти рівень доходів селян до середнього по країні.
* Збудувати сучасну транспортну інфраструктуру, завершити газифікацію, налагодити телефонний зв’язок, відновити роботу шкіл, клубів, фельдшерсько-акушерських пунктів – у кожному селі. Молодь матиме змогу реалізувати свої здібності і не покидатиме села.
2007.06.23 | Shooter
Re: Історія земельних законів Хаммурапі (/)
samopal пише:>
> А ось фрагмeнт однієї древньої передвиборчої програми:
> http://www.yuschenko.com.ua/ukr/Future/206/
> * Зупинити спекулятивні махінації навколо продажу землі – земля буде власністю тих, хто її обробляє.
Усе вірно - земля не повинна бути власністю губських, цушків та всяких осик.
Як це спочатку запропонував продовжити все той же бравий лежачий поліцейський: http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc34?id=&pf3511=27985&pf35401=93174, на що Ющенко наклав вето http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_2?id=&pf3516=1037-1&skl=6, з метою виконання пункту згаданої передвиборчої програми
Після чого вето було переборене з допомогою радєтєлєй за народ з ПРУ, КПУ, СПУ та 120 голосів кой-кого: http://gska2.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/gol_karta_zal3?g_id=2377
Що там було кісточкою за тих 120 голосів? Не нагадаєте?
2007.06.23 | samopal
Ще разок
Shooter пише:Усе вірно - земля не повинна бути власністю губських, цушків та всяких осик.
Так само, як і дорошенків, порошенків, мусіяк та "меценатствующіх" за круглими столами "нових демократів". Чи вони оту землю "обробляють" прямо у секретаріаті?..
Відповідно до чинного Земельного кодексу з 1 січня 2005 року закінчується мораторій на торгівлю на ринку землі – тобто через 13 місяців українці зможуть продавати свої земельні частки. Фракція «Наша Україна» у Верховній Раді звернулася до всіх народних депутатів із пропозицією законодавчо продовжити мораторій на продаж землі ще на три роки...
Рахувати вмієте? Ще три роки після 1 січня 2005 року дає 1 січня 2008 року. Які питання? Хтось відмовився від своїх закликів та від передвиборчих обіцянок?
...Інакше із сільськогосподарськими землями в Україні буде те саме, що сталося з приватизованою промисловістю – ними володітимуть кілька олігархічних груп.
А що, зараз ситуація змінилась? Тут хтось, буквально вчора, заспівав про порушення у процесі приватизації та про необхідність її перегляду. Не пригадуєте, хто цей "популіст"?
2007.06.23 | Shooter
і ще один
samopal пише:> Shooter пише:
> Усе вірно - земля не повинна бути власністю губських, цушків та всяких осик.
>
> Так само, як і дорошенків порошенків, мусіяк
бла-бла-бла
Див. голосування.
> Відповідно до чинного Земельного кодексу з 1 січня 2005 року закінчується мораторій на торгівлю на ринку землі – тобто через 13 місяців українці зможуть продавати свої земельні частки. Фракція «Наша Україна» у Верховній Раді звернулася до всіх народних депутатів із пропозицією законодавчо продовжити мораторій на продаж землі ще на три роки...
>
> Рахувати вмієте?
і? продовжили?
коли? де? як?
Натомість, навчіться читати - і відкриється Вам таїнсвто велике - хто саме продовжив. Ще раз як для Вас:
http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_2?id=&pf3516=1037-1&skl=6,
>
> ...Інакше із сільськогосподарськими землями в Україні буде те саме, що сталося з приватизованою промисловістю – ними володітимуть кілька олігархічних груп.
> А що, зараз ситуація змінилась?
Так, змінилася - прочитайте ще раз собі статтю про Хаммурапі.
> Тут хтось, буквально вчора, заспівав про порушення у процесі приватизації та про необхідність її перегляду. Не пригадуєте, хто цей "популіст"?
Чому ж ні - пам'ятаю одного. Який навесні 2005 заявляв, що будь-яке приватизоване підприємство може, або навіть має бути перевірене щодо порушень у процесі приватизації. Правда, це зовсім не завадило тій же ж самій особі полюбовно домовитися з одним приватним капіталістом у підприємстві, де держава мала більшість, щодо вигідного для цього приватного капіталіста купівлі згаданим підприємством мережі заправок. Потім були повністю в дусі твердження про необхідність провєріть дії спрямовані на те, щоб забрати приватизоване майно в зятька лічного врага і віддати все тому ж приватному капіталістові, якого перед тим вже раз були ощасливили за рахунок держави.
Пам'ятаєте, чим все закінчилося? Починаючи з першого від 2000 (і єдиного поки-що) місяця, коли в Україні було зафіксований не ріст, а падіння GDP? Наступного місяця в повний рост почали аплікуватися методи, які і за півтора року пізніше діяли: говоримо - одне, турбуємося про губських-осик - милуйтеся 120 голосами...
2007.06.24 | samopal
Ну то від початку
1) Навелені мною заяви "нєкой політічєской сіли" були виголошені за 13 місяців до 1 січня 2005 року. Тобто за часів "вілікава падйома іканомікі". Щось їи тоді заклинило? Між іншим, ота "сила" тоді теж "здобула перемогу" на парламенських виборах. Пам'ятаєте, хто її "очолював"?А прізідєнт і тоді виступав за відміну мораторію:
Президент України ______________ критикує Парламент за намір продовжити мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення і наполягає на включенні цих земель в економічний обіг
Про це він заявив сьогодні, виступаючи на урочистому зібранні з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства України.
Президент пояснив, що виступає за включення землі в економічний обіг, оскільки це відкриває шлях селянам до потужного іпотечного кредитування і до великих інвестицій. На думку Глави держави, після включення землі в економічний обіг сільське господарство може перетворитися в найбільш капіталізований сектор економіки, з яким будуть рахуватися банки, інвестори, страхові та фінансові компанії. http://nrcu.gov.ua/index.php?id=4&listid=7394
2) З цими ж гаслами вони йшли на вибори у кінці 2004-го, бо у лєнінскій тєзіс про "землю - тим хто її обробляє" ніхто не включав ні губських, ні порошенків, ні мусіяків. Що, - вибори "виграли", а гасла пох? А тепер же знову на вибори. Може то вибори нах? Бо ще попередні гасла не забулися. "Не зрадь Майдан!", наприклад...
3) Хто добився "визначної перемоги", продовживши отой мораторій? Може після 1.01.2005 він вже не діяв, не пригадуєте? Чи таке дослідження у ваші розрахунки не вписується?
А що ж відбулося тепер? Нічого надзвичайного -
на виконання передвиборчих обіцянок "нашого Хаммурапі", БЮТ доклала зусиль, і чесно продовжила мораторій ще на рік, як і було обіцяно виборцям
І не перескакуйте на інші теми, бо для того, щоб звіздіти про зростання економіки тре оперувати цифрами, до того ж такими, які мають якесь підтвердження (а не лише голослівні залєпухи з трибуни). Ця тема піднімалася неодноразово, у т. ч. і мною (як і тема про ехвективну газополітику у співпраці з КУМом (чи КУНом) та "невідомоким" Фірташем). "Волюнтаристське" подорожчання гривні пам'ятаєте? Ви тоді щось не дуже полемізували... Хочете підняти цю тему знову?
А не пригадуєте, хто так "бився крильми" (аж у больницю заліг, майже як гірой-цушка) за "чєсних атєчіствінних інвєстарав"? Бува не та сама особа, дії якої рапттово та несподівано (для себе?) розкритикував прізідєнт за "хід приватизації таких підприємств, як „Укртелеком”, „Одеський припортовий завод”, а також вже приватизованого „Луганськотепловоза"?
2007.06.23 | Раціо
Це все навмисна підміна понять,щоб землею володіли всякі губські
Shooter пише:> Усе вірно - земля не повинна бути власністю губських, цушків та всяких осик.
Земля повинна бути власністю будь-кого, хто її купив відповідно до цивілізованих правил, в т.ч. і губських (після відсидки). А от цивілізовані правила "чомусь" ніхто не поспішає запроваджувати, натомість мелють усілякі дурниці, в т.ч. Ющ - доки всі ірпіні дружно дерибаняться.
2007.06.24 | Shooter
Не скажіть
Не маючи нічого проти того, що земля повинна належати тим, хто нею буде найефективніше користуватися, зауважу що:в 2002 за "мої 6 соток" під Тернополем мені пропонували 300-400 доларів
цього року мені пропонують 2 000 євро за 1 сотку.
Надіюсь, розумієте про що я.
2007.06.24 | samopal
Та чого ж мовчати... Почекайте ще трохи
і будіт вам щястьє.Shooter пише:
цього року мені пропонують 2 000 євро за 1 сотку.
Ви тримаєте оті сотки для того, щоб продати? Чи ви їх обробляєте "сільськогосподарським призначенням"? Мова ж не про "присадибні дачки"... Вам просто дуже кортить погрітися на землі, як ото нинішнім "інвесторам" на нерухомості.