МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Читати всім http://www.obozrevatel.com/news/2007/7/13/179987.htm

07/14/2007 | sama

Відповіді

  • 2007.07.14 | Предсказамус

    А обговорювати краще тут (л)

    http://www2.maidanua.org/news/index.php3?bn=maidan_hist&site=maidan
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.07.16 | Pavlo_M

      Re: А обговорювати краще тут (л)

      Це не історія, а політика. Ще живі й ті, хто брав участь у цих звірствах, а також їх проводирі та ідеологічні нащадки. І вони кругом верещать про те, як добре було при Сталіні.
      Мабуть в Україні дійсно пора з цим закінчувати. Потрібен судовий процес, на зразок процесу над фашистами.
      Тільки чомусь політичні сили, в яких є можливість це зробити, мовчать. Може вони теж певним чином пов'язані з відповідними органами?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.07.16 | Предсказамус

        Историки (и политики) не проделали своей части работы.

        Pavlo_M пише:
        > Це не історія, а політика. Ще живі й ті, хто брав участь у цих звірствах, а також їх проводирі та ідеологічні нащадки. І вони кругом верещать про те, як добре було при Сталіні.
        У нас так интересно получается, что идет не борьба фактов, а борьба лозунгов. Одни верещат, что хорошо было при Сталине, другие что Сталин ел на завтрак неворожденных детей, а подавляющее большинство не верит ни одним, ни другим.

        > Мабуть в Україні дійсно пора з цим закінчувати. Потрібен судовий процес, на зразок процесу над фашистами.
        Этот процесс имел смысл в 1991 году. Ну, еще в 1992-м. Сейчас коммунисты не набирают и 5% голосов избирателей, по мере вымирания основной части электората они в обозримом будущем окажутся по популярности на уровне Тягнибока.
        Ниточка от коммунистического режима в наше сегодня есть, но она не прямая. И пока эту связь не поймет хотя-бы 2/3 граждан страны, суд над коммунизмом будет частично их же пиаром, частично пиаром фактических наследников партноменклатуры.

        > Тільки чомусь політичні сили, в яких є можливість це зробити, мовчать. Може вони теж певним чином пов'язані з відповідними органами?
        С какими органами? Комитетом партийного контроля ЦК КПСС? Не смешите...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.07.16 | SpokusXalepniy

          Как раз смысл-то есть провести такой грандиозный процесс.

          > Предсказамус пише:
          > > Pavlo_M пише:
          > > Мабуть в Україні дійсно пора з цим закінчувати. Потрібен судовий процес, на зразок процесу над фашистами.
          > Этот процесс имел смысл в 1991 году. Ну, еще в 1992-м. Сейчас коммунисты не набирают и 5% голосов избирателей, по мере вымирания основной части электората они в обозримом будущем окажутся по популярности на уровне Тягнибока.
          > > Тільки чомусь політичні сили, в яких є можливість це зробити, мовчать. Може вони теж певним чином пов'язані з відповідними органами?
          > С какими органами? Комитетом партийного контроля ЦК КПСС? Не смешите...

          Смысл такого процесса очевиден. Причем скорейшего. Не ждать, пока последний свидетель-очевидец умрёт.
          Надо провести грандиозный процес, с обсуждением по ТВ, радио, в прессе. Процесс - на фоне широкой всенародной дискуссии. Осудить заочно (и посмертно) нескольких бывших членов ЦК, НКВД и КГБ. Потом потребовать перезахоронения их с Красной площади на обычное кладбище. Заодно выставить Россию (которая из принципа станет возражать) перед всем миром в качестве продолжателей великого сатраповского дела...

          А вот потом уже, через пару лет после шоу, можно будет приступить к реформации судебной системы... чтобы потомки коммунистов смело могли сказать, что их отцов осудили насквозь прогнившые судьи-дерьмократы, которым никто в Украине не верил.

          Ой, забыл.
          В промежутке между "новым Нюренбергом" и реформой судоустройства в Украине надо окончательно решить вопрос о Шухевиче, Бандере, Петлюре, батьке Махно, Марусе Чурай, Мазепе,... и поставить окончательную точку в решении Переясловской Рады. С татаро-монгольским нашествием можно и повременить, потому что река Угра, где проходило последнее великое противостояние войск, сейчас территория Московии, а не Великой Украины (б/у Малороссии). С золотом гетмана Полуботько тоже не надо спешить, т.к. пусть Англия сначала разберётся с Россией из-за Литвиненко и Ковтуна. А то на её голову (корону) свалится сразу слишком много украинцев (как бы Корона не пошатнулась).

          Короче, ради святых дел, с судоустройством можно и погодить. Тем более, что шахты ещё не по уши завалены трупами, и под асфальт ещё катать и катать.
  • 2007.07.15 | sama

    Читати і думати.Можна і без обговорення(-)

  • 2007.07.15 | Нестор

    В мене таких спогадів ціла купа зібрано

    Один мій родидич разом з однодумцями збирав свідчення людей в Львівській і Тернопільській областях. Треба буде якось відсканувати і виставити в Інтерент. Давно про це мрію, але все не вистарчає часу.

    Кожне свідчення просто жахливе, але лише прочитавши все разом можна уявити масштаби звірств російських окупантів. І не треба розказувати, що все робило НКВД, а всі навкруги були білі і пухнасті та Родіну защіщалі. З таким самим успіхом можна стверджувати, що всі злочити гітлеризму це лише витівки гестапо, а всі інші Абвер, СД воювали чесно і благородно.

    Звірства такого масштабу та в такий короткий строк силами самого НКВД організувати було неможливо. Тут Червона Армія на повну катушку працювала. Звісно під керівництвом НКВДистів. Так що казки про благородних "барцов с фашізмом", які не підозрювали про поганих НКВДистів можуть розказувати тим хто не бачив всіх цих виродків в дії.

    До речі, саме після споглядання пробитих цвяхами голів священників та розпоротих животів вагітних жінок, які залишили комуністичні виродки в дрогобицькій тюрмі, рідний брат моєї бабусі записався добровольцем в дивізію СС "Галичина" одним з перших.
  • 2007.07.16 | Andrij

    Чи можна вбивць судити за законами України?

  • 2007.07.16 | stefan

    http://www.obozrevatel.com/news/2007/7/13/179987

    http://www.obozrevatel.com/news/2007/7/13/179987
    -----------
    Це дійсно - треба читати всім!

    Я й на наш сайт "ГО "Одеса за громадянське суспільство" також поставив:
    http://ozhs.ho.com.ua/forum/viewtopic.php?p=2089#2089
    згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".