МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хмельницький поступово змінює політичне обличчя

07/24/2007 | Хмельницька ОО КУН
Нещодавно на адресу голів секретаріату Хмельницької обласної та міської організацій Конгресу Українських Націоналістів Олександра Симчишина та Тетяни Панчук надійшло два листи від виконавчого комітету Хмельницької міської ради. Цим листам передували постійні звернення з боку Конгресу щодо необхідності та важливості перейменуванню вулиць у обласному центрі, ліквідації пам’ятників тоталітарного режиму.
У відповідь на багаторазові звернення комісія по найменуванню та перейменуванню вулиць м.Хмельницького на засіданні 25 червня 2007 року розглянула згадані питання та ухвалила рішення. Зокрема, вона пропонує винести на сесію міської ради пропозицію про найменування вулиці Польової на честь Головнокомандувача УПА Романа Шухевича. Запропоновано також перейменувати вулицю Квіткову на вулицю славної пам’яті багаторічного лідера та засновника Конгресу С.Стецько. Вулиці Косіора та Постишева будуть перейменовані на честь Д.Багалія та В.Зеньковського.
Комісія окрім того, підготувала звернення до відділу охорони пам’яток історії та культури при обласній державній адміністрації щодо розгляду питання демонтажу пам’ятників катам українського народу В.Леніну по вул.Тернопільській, 17 та Кам’янецькій, 257, Затонському по вул.Соборній 57.
«Дуже приємно, що міська влада реагує на наші звернення не пустими відписками, а конкретними пропозиціями, зауважив голова секретаріату Хмельницької обласної організації КУН О.Симчишин. – Місцеві чиновники розуміють важливість перейменування та демонтажу символіки комуно-імперської доби і намагаються діяти у цьому напрямку. Тож маємо сподівання, що згадані рішення комісії підтримають депутати і перейменуванню вулиць у м.Хмельницьку бути».

Прес-служба Хмельницької обласної організації
Конгресу Українських Націоналістів

Відповіді

  • 2007.07.25 | UPA_Podilya

    Re: Хмельницький поступово змінює політичне обличчя

    помітно, що на Хмельниччині КУН щось намагається робити. Це дуже добре, молодці. Якби так на Всеукраїнському рівні. то може б авторитет і дорівнював би 3-4% на виборах. Україні потрібна націоналістична фракція, яка б давала по дупі різним вискочкам пятої колони.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.07.25 | привид Романа ShaRP'а

      Собиралось телятко волка скушать...

  • 2007.07.25 | Navigator

    Хто хоче жити на вул. Засранців?

    Важко зрозуміти, чому людям не гидко жити на вулицях катів?
    Це ж повинно сприйматись так само, як вул. Засранців тощо.
    Видно, ті назви вже просто стали фоном і в суть люди не вникають.
    Як звати ту ріку? Просто ріка...
    ...
    Чим більше я узнаю про діла комуністів, тим противніше мені стає.
    Єдину "добру" справу вони зробили.
    І то не для нас.
    Продовжили на 70 років агонію Тюрми народів.
    За що тюремники і багато в"язнів їх і хвалять.
  • 2007.07.25 | Kohoutek

    В добрый путь. Только вот

    не стоит увлекаться переименованием улиц именами зачастую, мягко говоря, неоднозначных политических деятелей. Есть же у Украины свои писатели, поэты, учёные и т.п. В статье о переименовании львовских улиц, что была напечатана в "Критике", отмечалось, что местный горсовет таким вот образом упорно игнорирует рекомендации им же созданой комиссии по переименованию. Одно переименование улицы Пушкина в Дудаева чего стоит.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.07.25 | Navigator

      Все-таки міста повинні служити для приватного життя родин

      Частково згоден.
      Що мені подобається:
      В Англії багато вулиць називаються на кшалт "Красивий вид на..."
      В Іспанії - "Свята віра", "Трійці"...
      в Штатах - "Поема трьох озер", "Серенада Сонячної долини"
      В Польщі - "Затишна", "Сонячна".
      ...
      Це багато в чому і заслуга забудовників, що для реклами дають девелопментам такі назви.
      Мені подобається, що я живу в будинку, що має власну назву.
    • 2007.07.25 | keymaster

      У нас Пушкіна перейменували на генерала Чупринку

      Жертвою Дудаєва упав Лермонтов - як казали депутати під час сесії (це було в 1995-му році, здається) - за його щоденник, у якому він докладно описав хід власного полювання на чеченців.

      Давно було - але поки що не шкодить. Коли підіймається сморід і табличку Дудаєва заляпують фарбою, туристи питаються, як туди прийти, щоб сфотографуватись. Кафе Еколану, яке тортами й тістечками торгує на цій вулиці, має збільшений прибуток в такі періоди :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".