МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На Черниговщине два дома отделились от Украины (/)

07/27/2007 | Linx
Исключительно дипломатических отношений с Украиной хотят жители двух домов на Черниговщине. Границ новообразованное государство не имеет, так как дома стоят не рядом. Однако есть столица – село Бакаивка, печать и паспорта собственного образца. Заместитель председателя самозванного государства Андрей Дирда с этого года грозится не платить земельный налог.

Андрей Дирда, житель села Бакаивка: «У нас же есть Бакаивский муниципалитет, так мы туда и платим. А что они не знают, что в Бакаивке есть свой муниципалитет, что мы зарегистрированы, что у нас печать есть, бенефициарная печать есть, муниципальная? Думали с автоматами запугать нас – нас никто не испугает».

Бакаивские самоуправлценцы пять лет не ходят на выборы, не признают действующего Президента, Верховную Раду и даже сельского голову. Но водят своих детей в местную школу, пользуются водой и электричеством.

Соседи самоуправленцев не поддерживают, но опасаются. Те уже заочно осудили к пожизненному заключению участкового милиционера и местного прокурора. За то, что те оштрафовали их за незаконное выращивание мака. Теперь бакаивцы пишут жалобы в СБУ и Генпрокуратуру. Ответы просят присылать в Чернигов в их дипломатическое представительство.

Юрий Антоненко, прокурор Ичнянского района: «Оснований для возбуждения уголовных дел относительно этих граждан я не усматриваю. Они не совершают никаких действий по захвату органов государственной власти – милиции, прокуратуры или сельского совета, они не совершают криминальных действий даже относительно своих односельчан».

Однако письма от суверенных бакаивцев хранит. На всякий случай. Несколько лет назад на Черниговщине разоблачили группу военных пенсионеров, которые пытались возродить Советский Союз. Двое из них сели в тюрьму за покушение на государственный строй. Один из осужденных жил в нескольких километрах от Бакаивки.

ICTV
http://www.obkom.net.ua/news/2007-07-27/1020.shtml

А хто знає, наскільки реально і як можна створити власну територіальну одиницю. Село там, чи мікрорайончик. Чув в Ялті якась вулиця відокремилась від міста...

Відповіді

  • 2007.07.27 | дідусь

    А я думаю вони повинні мати право

    Взагалі справжня демократія - це де народ створює державу сам, з нуля і наділяє її та місцеві органи самоврядування повноваження, сам вирішуючи - що державі, а що місцевим органам.
    Отак і в тому селі, як старий демократ вважаю, що будь-хто має право відділитись, але, в такому разі і держава Україна має право визначити кордон - обвести його бетонним парканом, або колючою проволокою (за кордон громадяни новостроєної держави хай літають на ракеті). Хай самі себе захищають від злочинців, забезпечують електрикою і т.д.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.07.27 | Свинья на радуге

    ...и объявили себя безъядерной зоной. (С)

  • 2007.07.27 | Pavlo

    Маленька деталь (/)

    Соседи самоуправленцев не поддерживают, но опасаются. Те уже заочно осудили к пожизненному заключению участкового милиционера и местного прокурора. За то, что те оштрафовали их за незаконное выращивание мака.
  • 2007.07.27 | Pavlo Z.

    Re: На Черниговщине два дома отделились от Украины (/)

    Linx пише:
    > > Бакаивские самоуправлценцы пять лет не ходят на выборы, не признают действующего Президента, Верховную Раду и даже сельского голову. Но водят своих детей в местную школу, пользуются водой и электричеством.
    Якщо школа українська - хай живуть.:)
  • 2007.07.28 | Тестер

    Рекомендую почитати цікаву теорію нашого автора Социста

    Сайт знайомого форумчанам фізика-теоретика и філософа
    http://socyst.livejournal.com/2006/09/20/


    Социс є об'єднанням громадян і об'єднань громадян на засадах добровільности і виключення влади та конституційної єдностайности. Кожен громадянин має право добровільно приєднатись до Соцису, що він засвідчує підписом в підтримку текста цієї Хартії. Ніяких інших умов немає, крім добровільного бажання підтримки Хартії. Також ні при яких обставинах ніхто не може бути відлученим від Соцису: ні на підставі демократичних процедур голосування, ні внаслідок насильного виключення чи бюрократичної втрати підпису. Кожен, хто добровільно засвідчив свою підтримку, стає громадянином Соцису і отримує посвідчення громадянина, на підставі якого він має право добровільно приєднатись до будь- якого з об'єднань Соцису, або заснувати нове об'єднання громадян.

    Організаційною засадою діяльности Соцису є засада виключення підкорення меншости більшості. Єдиною організаційною ієрархією в складі Соцису є ієрархія поколінь об'єднань. Кількість цих поколінь є необмежена. Об'єднання першого покоління є об'єднанням двох або більше громадян Соцису, а кожне об'єднання наступного покоління є об'єднанням двох або більше об'єднань попереднього покоління. До об'єднання в складі Соцису можуть приєднатись на засаді добровільности будь- які інші об'єднання чи окремі громадяни без обмежень. Кожен громадянин чи об'єднання можуть приєднатись до чи відлучитись від необмеженої кількости об'єднань. Ні на якій підставі ніхто не може бути відлученим від об'єднання в складі Соцису. Дане об'єднання лише тоді стає об'єднанням в складі об'єднання вищого покоління, коли всі громадяни його складу прилучені до складу даного об'єднання вищого покоління. Це і є реалізація засади конституційної єдностайности.

    Кожен громадянин має право скликати збори об'єднання першого покоління, до складу якого він входить. Кожне об'єднання в складі Соцису має право скликати збори об'єднання наступного покоління, до складу якого воно входить, якщо за це проголосували всі громадяни цього об'єднання на зборах, або внаслідок підписного голосування. Кворум зборів не визначається, але рішення зборів лише тоді стає конституційним актом, коли воно підтримане всіма громадянами об'єднання внаслідок підписного голосування. Рішення зборів може бути реалізованим лише на засаді добровільности, а не підкоренням меншости більшості. Кожне рішення- конституційний акт об'єднання в складі Соцису прилучується до порядку денного наступних зборів об'єднання наступного покоління, до складу якого входить перше об'єднання. Таким чином акти кожного з об'єднань можуть отримати легалізацію всього Соцису, звичайно, кожен окремий громадянин дає їм свою підтримку виключно на засаді добровільности. Прилучення нових громадян до окремого об'єднання в складі Соцису є наслідком добровільної підтримки всіх попередніх конституційних актів даного об'єднання, що засвідчується власноручним підписом кожного з цих актів. Ніяких інших умов немає. Хартія Соцису є першим конституційним актом для всіх його об'єднань.

    Засада непідкорення меншости більшості є засадою виключення влади. Стосунки влади в межах Соцису не існують. Відносини ж окремих громадян з владою за межами Соцису є приватною справою цих громадян. Ніхто не має права приймати рішення, якими обмежуються стосунки громадян з органами і структурами влади того суспільства, громадянство якого вони мають, або рішення, якими обмежується вибір громадянства. З другого боку, участь окремих громадян Соцису в діяльності влади нічим не зобов'язує ні окремих громадян чи об'єднань Соцису, ні Соцису в цілому. Ніхто не може бути обраним чи призначеним представником Соцису в органах влади. Влада є приватною справою за межами Соцису.

    Текст цієї Хартії може бути змінений лише за згоди всіх громадян Соцису на зборах, або внаслідок підписного голосування.
  • 2007.07.28 | jz99

    В Австралії є фермер, який проголосив свою державу

    ... як протест проти якогось рішення Австралії по зерну. Уряд Австралії його не чіпає, зате до нього їдуть туристи, подивитися :)

    Шкода, не записав собі імені людини чи назви "графства" (була розповідь по ТБ про світові курйози).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".