Уряд канкрєтна в істериці. чого б це?
08/07/2007 | Людмила
ПРЕС-СЛУЖБА
МІНІСТЕРСТВА ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
01001, Київ-1, вул. Еспланадна, 8/10, тел/факс: 226-24-01, тел. 289-35-60, e-mail: press4@mlsp.gov.ua
07.08.2007р.
7 серпня 2007 року під час з'їзду мегаблоку „Наша Україна” – „Народна самооборона” з вуст ряду політиків (в тому числі – лідера «Нашої України» В'ячеслава Кириленка) лунала критика на адресу Уряду, вказувалося на прорахунки в соціальній сфері. Зокрема, пан Кириленко заявив, що «Нашим обов’язком буде скасування пільгових пенсій для депутатів і міністрів, і це буде справедливо».
Міністр праці і соціальної політики України Михайло Папієв так прокоментував заяви В'ячеслава Кириленка:
«Заяви деяких лідерів пропрезидентської «партії влади» – «Нашої України» - є ні чим іншим, як бажанням перекрутити факти, намалювати райдужні перспективи і – як кажуть у народі – перекласти з хворої голови на здорову. Інакше як популізмом і безвідповідальністю подібні заяви пояснити не можна. Хотілося б для початку нагадати той факт, що підвищення пенсій для народних депутатів і міністрів відбулося 30 червня 2005 року, коли міністром праці і соціальної політики був саме пан Кириленко. Якщо виступ пана Кириленка на з'їзді – це варіант самокритики і визнання власних помилок – тоді ми вітаємо його щире бажання покаятися перед власним народом. Якщо ж він вирішив кинути камінь у город нинішнього Уряду – то, як казав герой Михайла Булгакова, «Поздравляем, господин, соврамши!».
Хочу наголосити на тому моменті, що сьогоднішній виступ В'ячеслава Кириленка на з'їзді НУ-НС продемонстрував концептуальну відмінність між нами у підходах до здійснення соціальної політики в Україні. Пан Кириленко пропонує скасувати пільгові пенсії для депутатів і міністрів, у той час як наш Уряд пропонує комплексну програму, спрямовану на підвищення пенсій пересічним громадянам до того рівня, на який сьогодні можуть претендувати лише «слуги народу».
В даній ситуації згадується старий анекдот про графиню, яка в дні Жовтневої революції 1917 року запитувала у своєї служниці: «Що це за шум за вікном?» - «Революція!» - «А що хочуть ці люди?» - «Вони хочуть, аби не було багатих». - «Дивно. Мій дідусь-декабрист пішов на каторгу ради того, аби не було бідних».
30 вересня народ сам дасть оцінку необільшовицькій політиці НУ-НС та її соціальним теоретикам. Здається, наш народ вже втомився жити у бідності і хоче бодай трішки пожити заможно, але, вочевидь, це бажання надто не подобається панові Кириленку»
Відповіді
2007.08.07 | miner
Тому що™
СмертьЙухъ донецьким окупантам!2007.08.07 | Бєлочка
Маладєс! Креативно, +5!
2007.08.07 | galarina
Дуже добре. Вже майже часвипускати тяжку артилерію-пані Янукович
2007.08.08 | Юрій Шеляженко
того б це, що за інфляцію отримали болт від Воланда з МВФ
До речі, критика всесвітніх валютчиків цілком антисоціальна: на їх думку, непродумане підвищення соціальних виплат перед виборами (наш традиційний популізм) стимулює інфляцію і підвищення цін.2007.08.08 | miner
МВФ фффффтопку!
Юрій Шеляженко пише:> До речі, критика всесвітніх валютчиків цілком антисоціальна: на їх думку, непродумане підвищення соціальних виплат перед виборами (наш традиційний популізм) стимулює інфляцію і підвищення цін.
А за даними не МВФ-івських економістів, в Україні витрати на оплату праці коло 9% ВНП, в СССССР це було десь 19%, в Європі — до 45%, и соціальні виплати в країнах ЄС теж ееее… більшенькі будуть, то може МВФівські геніоти пробують щось порадити ЄС?
2007.08.08 | Людмила
а як рахували?
вони вони ВВП самі рахували, чи азаровським скористалися?
а зарплату білу, сіру чи всяку обраховували?
це лише питання, не заперечення. бо від коректності тих розрахунків залежить довіра до результатів...