МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Рейтингові новини - deja vu

09/13/2007 | Shooter
http://www.pravda.com.ua/news/2007/9/13/63900.htm

Якщо би результати виборів були саме такими - головою ВР став би Литвин.

А от хто би був в правлячій коаліції - эт вапрос другой :)

Відповіді

  • 2007.09.13 | samopal

    Ще одні рейтинги (/)

    І теж дружно піарять Литвина.

    Сьогодні в Києві відбулися дві прес-конференції різних соціологічних структур. Свої версії майбутніх подій запропонували Всеукраїнська соціологічна служба і Інститут соціальної та політичної психології.

    Варіант: 29+5,9+3=37,3 проти 22,6+15,2=37,8... і 5,6 у Литвина

    29% виборців готові підтримати на позачергових парламентських виборах Партію регіонів.

    Як передає кореспондент УНІАН, про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Всеукраїнською соціологічною службою, які були оприлюднені сьогодні на прес-конференції у Києві.

    Згідно з даними опитування, за Блок Юлії Тимошенко готові проголосувати 22,6% виборців; за блок “Наша Україна – Народна самооборона” - 15,2%.

    Крім цих трьох політичних сил тривідсотковий виборчий бар’єр також долають Комуністична партія України, яку мають намір підтримати 5,9% респондентів, Блок Литвина – 5,6% і Соціалістична партія України - 3% виборців.

    Проти всіх планують проголосувати 5,6% опитаних, а не визначились – 5,4%.

    Опитування проводилось з 6 по 12 вересня в 16 регіонах України, всього було опитано 2 тис. 479 респондентів, похибка становить не більше 2%.

    Варіант: 31,6+5,7=37,3 проти 22,8+12,9=35,7... і 4,6 у Литвина

    На початку вересня на виборах до парламенту пройшли б п’ять політичних сил: Партія регіонів, Блок Юлії Тимошенко, блок “Наша Україна – Народна самооборона”, Комуністична партія України та Блок Литвина.

    Про це сьогодні на прес-конференції в УНІАН повідомив директор Інституту соціальної та політичної психології Академії педагогічних наук України, член-кореспондент АПН Микола СЛЮСАРЕВСЬКИЙ, презентуючи результати всеукраїнського репрезентативного опитування, проведеного Інститутом 4-8 вересня

    Так, згідно з розподілом голосів активного електорату - тих громадян, які тією чи іншою мірою схильні брати участь у голосуванні, Партія регіонів набирає 31,6%; Блок Юлії Тимошенко – 22,8%; блок “Наша Україна – Народна самооборона” – 12,9%; Комуністична партія України – 5,7%. Блок Литвина, який, як зазначив М.СЛЮСАРЕВСЬКИЙ, у попередні місяці при опитуваннях балансував на грані тривідсоткового рубежу, зараз набирає 4,6%.

    “Сказати з впевненістю, що такий показник у цього блоку залишиться й надалі, ми не можемо, оскільки ці результати отримані вперше, але шанс перетнути тривідсотковий бар’єр у блоку (Литвина), безмовно, є. Якщо ця тенденція збережеться, то він потрапить до Верховної Ради, і в політичних розкладах буде відігравати, зрозуміло, немалу роль”, - вважає М.СЛЮСАРЕВСЬКИЙ.

    За його інформацією, наближається до прохідного виборчого бар’єру Соціалістична партія України, за яку готові проголосувати 2,6% опитаних. За Всеукраїнське об’єднання “Свобода” та Прогресивну соціалістичну партію України мають намір проголосувати по 1,2% респондентів.

    “Решта 12 партій і блоків поки що не набирають і по 1% і разом відтягують лише близько 4% голосів”, - сказав директор інституту.

    Вагаються з вибором серед тих, хто схильний голосувати, 10,7% респондентів і збираються проголосувати проти всіх - 2,6%.

    ===============================================================
    http://unian.net/ukr/news/news-212017.html

    Що ж до наведених на початку результатів Центру Мартиненка імені Разумкова, то впадає очі дві речі - "пісня про союз" (винесена у заголовок на УП) і... практично незмінні результати з попередніх виборі, які, однак, вказують на невелике зниження підтримки основних сил (ПР - невеликий ріст) і зростання литвиністів, яким практично приписується "доля" сосіалістів. Хтось видає бажане за дійсне? Цікаво було б поглянути ще й на "карту симпатій"...
  • 2007.09.13 | троль ak1001

    Re: Рейтингові новини - deja vu

    як на мене імовірніший союз Литвина з ПР
    хоча солянка там ще та зібралася, але другий номер Гринивецький каже що нема в країні більших регіоналів ніж він і Кушнарьов (покійний)
  • 2007.09.13 | троль ak1001

    а ось це набагато цікавіше

    http://www.pravda.com.ua/news/2007/9/13/63914.htm

    У той же час ідею дострокових парламентських виборів не підтримують
    51%, підтримують 36 %, вагалися з відповіддю 13 % респондентів.

    ...

    бо як голосують більшість з тих хто не підтримують можна здогадатися
  • 2007.09.13 | samopal

    А ось іще один - цього разу з КУЧМО (/)

    Опубликован сенсационный рейтинг политических партий, которые попадают в Верховную Раду Украины шестого созыва. Такие данные опроса были представлены руководителем социальной службы "Фонд стабильного развития общества" Сергеем Кузка.

    Так, на досрочных выборах в Верховную Раду проходят четыре политических силы: БЮТ, Партия регионов, блок "Наша Украина – Народная самооборона" и блок "КУЧМА".

    За БЮТ готовы проголосовать 27,2% опрошенных, за Партию регионов - 26,1%; за НУ-НС – 10,5%; за блок "КУЧМА" – 4,8%.

    Остальные политические силы не преодолевают 3% барьер.

    В частности, КПУ (обновленная), согласно данным опроса, получает 1,3%; СПУ – 1,2%; Блок Литвина – 1,6%; ПСПУ – 2,1%; КПУ – 2,2%, остальные партии вместе – 3,3%. Против всех готовы проголосовать 3,4% респондентов, не пойдут голосовать - 8,5%; еще не определились – 7,8%.

    Как заметил директор Института процессов социального развития Андрей Прокопенко, учитывая в известной степени неожиданные рейтинги отдельных партий и блока "КУЧМА", был проведен анализ полученных результатов.

    По его словам, блок "КУЧМА" наращивает количество сторонников, благодаря эпатажным PR-акциям, например, лозунгу "Досить платити податки" и достаточно агрессивному поведению лидера блока. Кроме того, оказалось, что этот избирательный блок поддерживают те респонденты, кто до недавнего времени был склонен голосовать против всех или не определился с собственными политическими преференциями.

    Прокопенко добавил, что многие граждане воспринимают блок "КУЧМА" как двойника Партии регионов и использования его как PR-технологии. В сложившейся ситуации избирателям тяжело обнаружить весомые разногласия в программах и лозунгах Партии регионов и блока "КУЧМА". Прокопенко объяснил низкий рейтинг КПУ тем, что избиратель путает ее с КПУ (обновленной).

    Также он заметил, что падение рейтинга Партии регионов и роста рейтинга БЮТ объясняется коренным изменением акцентов в агитационных выступлениях, эффектом присутствия лидера БЮТ в среде избирателей как общественного и политического деятеля, а не государственного чиновника, как выглядят по сути поездки премьер-министра Виктора Януковича, других министров и председателя ВР 5-го созыва, лидера СПУ Александра Мороза.

    Эксперт добавил, что их поведение воспринимается гражданами как "цепляние за власть, которая выскальзывает из рук".

    По мнению Прокопенко, второй причиной снижения рейтинга Партии регионов, СПУ и КПУ стала деструктивная позиция в отношениях с Президентом Украины, которая очевидно ведет к обострению ситуации в обществе. Тем более, что коалиция "слепо защищает правительственных чиновников", которым не симпатизируют большинство граждан: вице-премьера Александра Кузьмука, министра транспорта Николая Рудьковского и министра по вопросам чрезвычайных ситуаций Нестора Шуфрича.

    Опрос проводился 4-11 сентября во всех регионах Украины. Опрошены 2 тыс. 300 респондентов старше 18 лет. Статистическая погрешность составляет 2,4%. Опрос проводился по заказу Института процессов социального развития Фондом стабильного развития общества.

    ============================================================
    http://mignews.com.ua/articles/270962.html
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.09.13 | Shooter

      Не потрібно засмічувати простір відвертими профанаціями

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.09.13 | samopal

        А хто відкрив цей "топік у просторі"?

        Чи ви вже вважаєтесь хваківцем із соціольогії?
        Цілком очевидно, що фінт з підкупом Бондаренка мав призвести до певних наслідків - остаточного підриву довіри до різного роду соцопитувань. Але, що найважливіше - до майбутніх екзит-полів. Із певними "відамі на пірспіктіву", істєсснна... Он Янучілла вже пообіцяв набрати сорок прОцентів. ;)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.09.13 | Shooter

          Разумковці, на відміну від наведених Вами, -

          ...контора відома на ринку соціологічних досліджень.

          samopal пише:

          > Цілком очевидно, що фінт з підкупом Бондаренка мав призвести до певних наслідків - остаточного підриву довіри до різного роду соцопитувань. Але, що найважливіше - до майбутніх екзит-полів. Із певними "відамі на пірспіктіву", істєсснна... Он Янучілла вже пообіцяв набрати сорок прОцентів. ;)

          Саме так: профанація соціології відбувається з прицілом на екзит-поли. Зауважу, що одним з перших, хто вже давно кричав про "брехливих соціологів", був лідер однієї білої сили. Як і, скажімо, на цьому форумі найактивніше таврять "продажних брехунів cоціологів" насамперед прихильники цієї сили. "Скромно не зауважуючи" відмінности між рейтингом за 3 тижні перед виборами та результатами на виборах та все так же забуваючи, що екзит-поли, в якій брали участь 3 провідні соціологічні інституції, майже один до одного повторили офіційні результати виборів.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.09.13 | samopal

            Да шо ви гаварітє...

            Ще не минуло й півтора роки з того славетного моменту, коли лідери багатьох сил (а вже надто - однієї "небілої") з витріщеними очима розповідали гроиадськості про "незбагненне". А саме - про "чудо", яке сталося упродовж двох останніх передвиборчих тижнів, коли соціолухи змушені були "стулити мікрохвони".
            Зауважу, що ота найбільш здивована небіла сила ду-у-у-же покладалася на результати прецизійних соціольогічних дослідів саме Центру Мартиненка ім. Разумкова. І годі комусь це заперечити! (Вам можна :sol: )
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.09.14 | Shooter

              Швидше - кому. Забув - перепрошую.

              Зарікався вже ж - з невміняємим в дискусію не вступати.

              P.S. Після виборів 2006 була толкова стаття Паніото. Про ази соціології для чайників.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.09.14 | samopal

                І шо, він там розповідав про причини виникнення "соціочудес"?

                Ви яких книженцій від Азарова про "ази фісквльної політики для чайників" не читаєте? Чи Ківаловських методичок про ази виборчого процесу...
                Заднім числом усі розумні. ;)
  • 2007.09.13 | Englishman

    щось забагато регіонам

    Якщо не помиляюся, так багато останнього часу їм не давали. І це на фоні прискореної інфляції.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.09.14 | Shooter

      не думаю

      Englishman пише:
      > Якщо не помиляюся, так багато останнього часу їм не давали. І це на фоні прискореної інфляції.

      В цій країні працюють емоції, а не інфляція. Ваші-наші, за інфляцію "відповідає" Юлька, етс.

      Баланс залишається стабільним з 2004: 50/50 (+-). От хто тим (+-) буде, той і визначить конфігурацію коаліції (і отримає пост Голови ВР :) ). Якщо ж пройдуть лише 4 сили, то тоді або ПРУ+КПУ (найганіміший варіант) або...

      Одна "надія", що пройде Литвин...або що комуняки не пройдуть...отаке.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.09.14 | Bobb

        Re: не думаю

        Shooter пише:
        > В цій країні працюють емоції, а не інфляція.

        Ото - мудрі слова чую. На жаль - мушу погодитись, так і є.
  • 2007.09.14 | Чучхе

    Атож, можна повар"ювати - адже сьогодні останній день +

    + останній день, коли можна публікувати соціологічні дослідження, ґґґ
  • 2007.09.14 | Shooter

    Ще один рейтинг. (/) Цікавий, як на мене

    Фонд Демініціативи прогнозує проходження в парламент трьох політичних сил - Партії регіонів, Блоку Юлії Тимошенко і блоку "Наша Україна - Народна Самооборона".

    Такі результати опитування, проведеного фондом Демініціативи і фірмою "Юкрейніан Соціолоджи Сервіс" у вересні, повідомляє Ліга.

    Якби вибори проходили в першій декаді вересня, то

    Партія регіонів набрала б 34,7%,
    БЮТ - 25,7%,
    блок НУНС - 11,9%.

    За словами соціолога Олександра Вишняка, ймовірним також є проходження в парламент Блоку Литвина - 3,3% і, можливо, Комуністичної партії - 2,7%.

    Відповідно до соцопитування, за Соцпартію готові проголосувати 1,8% опитаних, за ПСПУ Наталі Вітренко - 1,1%.

    При цьому соціолог звернув увагу на те, що дотепер не визначилися зі своїм вибором 12% опитаних.

    Вишняк зазначив, що у випадку, якщо ці відсотки рівномірно розподіляться між усіма політичними силами, то це істотно не вплине на результати виборів, однак підвищить шанси тих політичних сил, що близькі до трипроцентного бар'єра.

    За словами Вишняка, у ході соцопитування 74,5% респондентів відповіли, що упевнені у своєму виборі, а 21% ще можуть передумати.

    При цьому найбільше впевнені у своєму виборі виборці БЮТ, Партії регіонів, блоку НУНС, а менш упевнені виборці КПУ і Блоку Литвина.

    Опитування проводилося у вересні. У ході дослідження було опитано 2012 респондентів. Статистична похибка дослідження складає 2,2%.
  • 2007.09.14 | Shooter

    Ще кілька "сумарних" рейтингів (л)

    Варто зауважити - вже в презентації готового матеріалу журналісти, виглядає, допускають неточностей - див. коментарі.

    http://www.glavred.info/archive/2007/09/14/113401-6.html
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.09.14 | Мартинюк

      Гадаю країну готують до масштабних фальсифікацій.

      Причина дуже і дуже проста - поправки до виборчого закону знову полегшують фальсифікації . Отож вони напевно і будуть . Схоже різноманітні великі політгравці вирішили на заміну "впалому" Морозу вивести свіжого політкуртизана - Литвина. Чув краєм вуха що йому чомусь дуже симпатизують американці. Слава богу що то країна велика і американці бувають різні.

      Досить цікавий розкид у результататх різних служб - з огляду на цікаву ситуацію не радив би довіряти навіть великим службам (себто довіряти , але в межах +- 5%). Бо добре памятаю як колись і ці служби профанували результати.

      З огляду на це хочу нагади що екзіт-пул на відміну від загальнонаціональних соціологічних дослідженнь є річчю дуже простою і як не дивно вельми точною та ефективною.

      Колись на виборах за рахунок одної дівчинки чи хлопчика з ручкою та блокнотом перед дільницею мені завди з дуже великою точністю вдавалося дізнавати результат голосуваннь задовго до закінчення голосуваннь і підрахунку голосів.
      Справа в тому що для екзит пулу не потрібно якоїсь витонченої аккети - просто дуже чемно попросити сказати за кого проголосувала людина, яка вийшля із виборчої дільниці.

      Тому не раджу слухати пропаганду про нефахових чи ще якихось екзіт-польників, вимагати в них якісь посвідчення, а тим більше захочувати їх проганняня чи інші "репресії". Наявність таких речей свідчитиме лише про одне - хтось планує фальшувати вибори. Бо для фальшування екзіт-полу не потрібні опитувальники перед дільницями. Для цього вистарчить ручки і листочка паперу...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.09.14 | samopal

        Схоже на те, але...

        Мартинюк пише:
        З огляду на це хочу нагади що екзіт-пул на відміну від загальнонаціональних соціологічних дослідженнь є річчю дуже простою і як не дивно вельми точною та ефективною.

        Хм. А ви не пригадуєте, яи проводились екзит-поли на президенських виборах 2004?
        Як на мене, на тлі недавнього показового прольоту Бондаренка, нинішні дані соціолухів виглядають надиво епатажно. Такі ідіотичні розбіжності не сприяють нічому іншому, ніж дискредитації соціологічних досліджень, у тому числі (і перш за все) - майбутніх екзит-полів. Народ явно хочуть відівчити слідкувати за зміною політичних настроїв, що, між іншим, непогано співпадає із офіційним мислєвірусом - вибори нічого особливо не змінять. Сюди ж непогано пасує і урочиста передача золотої акції з рук збанкрутілого "розвінчувача Кучми" до рук стабільного "підбурювача до вбивства Гонгадзе".
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.09.14 | Мартинюк

          Я просто нагадую що екзит пул можна робити самому

          Чи силами громадської організації (організацій) які більш менш довіряють одна одній.
          Вважаю що організувати щось на манір "Нічної варти" для контролю голосування та підрахунків було дуже непогано.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.09.14 | Shooter

            Але це не означає, що "великий" екзіт-пул...

            ...буде сфальсифіковано, правда?

            Як Ви чомусь (?) стверджуєте?
      • 2007.09.14 | Shooter

        Швидше, до профанації соцопитувань та екзит-пулу

        І це вже робилось частково в 2004, і в 2006 (наприклад, чого тільки вартував "хід" однієї з політсил, яка "множила" в ефірі абсолютно лєві клони реальних структур), і продовжується сьогодні.

        В результаті все йде до повної нівеляції сенсу соціології. Як розширення можливостей для відвертої маніпуляції результатами виборів.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.09.14 | samopal

          А шо там за "маніпуляції" були у 2006-му?

          Пфд час "найчесніших" та "найдемократичніших" виборів в історії України?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.09.14 | Shooter

            То Ви у штабі найбілішої політичної сили питайтеся

            Нафіга в інтернеті з'являлися соціологочні "гражданє Болти з вулиці Наукової" з пріклєєними усами і з фальшифими "паспортами".
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.09.14 | samopal

              Та скажіть уже, не інтригуйте...

              Ви ж усе достеменно знаєте і можете правильно спрогнозувати "послє таво".
              То це у інтернеті, значить, криються основні причини того "хвєномєна", який викликав ніабіснімає "правильними" слціолухами явище - післявиборчий запор провідної небілої сили?
              А шо про це "в паслєдствії" пише для чайників соціовєд Паніото? :D
  • 2007.09.14 | S@nya

    КМІС

    ПР, БЮТ, НУ-НС і КПУ проходять у Раду за опитуванням КМІС (14 вересня 2007, п'ятниця, 14:38)

    Інформаційне агентство "Українські Новини"

    Партія регіонів, блоки Юлії Тимошенко й "Наша Україна - Народна Самооборона", а також Комуністична партія проходять у Верховну Раду за опитуванням Київського міжнародного інституту соціології.

    Про це свідчать результати опитування, текст якого мають Українські Новини.

    У респондентів запитали, за яку з запропонованих партій вони б проголосували, якби вибори Верховної Ради проходили на місяць раніше.

    40,4% опитаних сказали, що вони готові віддати свої голоси за ПР.

    29,4% опитаних - за БЮТ.

    16,7% - за НУ-НС.

    4% опитаних - за КПУ.

    1,8% - за Блок Литвина.

    1,5% - проголосували б за Соціалістичну партію.

    1,3% - за Прогресивну соціалістичну партію.

    За партію "Свобода" готові проголосувати - 0,3%.

    0,1% опитаних проголосували б за всі інші партії, 4,4% - не підтримали б жодну з партій.

    Соціологи проводили дослідження з 29 серпня по 2 вересня в 24 областях і Криму.

    Вони опитали 1039 чоловік у віці від 18 років.

    Похибка вибірки не перевищує 3%.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.09.14 | Bobb

      Re: КМІС

      От це - більш-менш змальовує ситуацію.
      Заруба буде дуже серйозна.
      Найнестабільніше співвідношення - БЮТ/НУ, а найпринциповіше - (ПР/КПУ)/(БЮТ/НУ).
      Навряд чи хтось візьметься прогнозувати точні цифри.
      КПУ точно пройде, невідомо з яким результатом, а от якщо пройде ще й Литвин... то буде, як пишуть маленькі росіяни, ппц...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.09.14 | saha

        Нормальн отак букмекери прогнозують(\)

        Букмекеры ставят на повторение результатов выборов-2006: «оранжевые» наберут голосов больше, нежели коммуно-регионалы

        Букмекеры принимают ставки в соотношении 1 к 1,82 на то, что Партия регионов наберет на выборах Верховной Рады больше 31,5% голосов избирателей, в соотношении 1:1,75 на то, что Блок Юлии Тимошенко наберет больше 21,5% голосов,
        Тут я поставилю что БЮТ больше 21,5 наберет.

        1:1,9 - на то, что «Блок Наша Украина-Народная Самооборона» наберет больше 16,5% голосов.

        А тут поставилю, что меньше будет.

        Как только до еду к пункту приема ставок. так и поставлю

        Об этом говорится в линии букмекерской конторы «Фаворит» от 13 сентября.

        На то, что ПР наберет меньше 31,5% принимается ставка в соотношении 1:1,82, БЮТ меньше 21,5% - 1:1,9, НУ-НС меньше 16,5% - 1,7%.

        Возможный средний результат Коммунистической партии контора оценила в 4,5%, и предлагает ставки на то, что КПУ наберет больше или меньше данного результата в соотношении 1:1,82.

        Соотношением 1:1,82 оцениваются шансы Блока Литвина набрать больше/меньше 2,9%, Прогрессивной социалистической партии - больше/меньше 2,55%.

        Поставившие на то, что Социалистическая партия наберет больше 2,5% голосов в случае успеха партии приумножат свою ставку на 1,82, а поставившие на то, что у СПУ будет меньше 2,5% в случае провала партии выиграют в соотношении 1:1,82.

        На то, что на выборах Рады против всех проголосуют больше/меньше 2% принимается ставка 1:1,82.

        То, что совокупный результат БЮТ и НУ-НС на выборах Рады будет больше совокупного результата ПР и КПУ с форой -1,5 оценивается в соотношении 1:1,7, больший же результат ПР и КПУ в данном случае с форой +1,5 оценивается в соотношении 1:1,9.

        Другими словами, шансы БЮТ и НУ-НС набрать больше голосов, чем ПР и КПУ букмекерами оцениваются выше.

        Контора также предлагает поставить на то, кто наберет больше голосов - СПУ или ПСПУ.

        На СПУ с форой 0 соотношение 1:1,9, на ПСПУ с такой же форой - 1,8.

        То есть у ПСПУ, по мнению конторы, шансы повыше.

        Кроме того, есть возможность поставить на результат той или иной политической силы в отдельных регионах.

        Так, предлагается поставить в соотношении 1:1,82 на то, что ПР наберет больше или меньше 58,5% в Крыму, 64% в Севастополе, 44,5% в Днепропетровской области, 73,5% в Донецкой, 50% в Запорожской, 74% в Луганской, 48,5% в Николаевской, 47% в Одесской, 50,5% в Харьковской, 38% в Херсонской.

        В соотношении 1:1,82 также предлагаются ставки на результат БЮТ больше/меньше 32,5% голосов в Винницкой области, 40,5% в Волынской, 37,5% в Киеве, 42,5% в Киевской области, 28% в Кировоградской, 26% в Полтавской, 30,5% в Сумской, 33,5% в Хмельницкой, 36% в Черкасской, 32% в Черниговской.

        На НУ-НС можно поставить в соотношении 1:1,82 на результат больше/меньше 23% в Житомирской области, 34,5% в Закарпатской, 54,5% в Ивано-Франковской, 49% во Львовской, 40% в Ривненской, 44,5% в Тернопольской, 32,5% в Черновицкой.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.09.14 | Dynamo

          Re: Нормальн отак букмекери прогнозують(\)

          Литвин може пройти, щоб там не писали, бо він орієнтується в основному на селян і давно активно там агітує. не думаю, що опитування проводилися по селах. він зайняв нішу мороза + ті хто розчаровані та не визначилися
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.09.14 | saha

            Re: Нормальн отак букмекери прогнозують(\)

            Dynamo пише:
            > Литвин може пройти, щоб там не писали,
            Може пройти а може і не пройти.
            Дак букмекери і принімають ставки 2,9%.

            Я думаю що це десь і є найбільш оптимальний прогноз :)
            Хоча думаю БЮТ набере до 25%.
            І схоже поставлю на них :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".