МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А тепер - "дєрібан"

10/01/2007 | media
Відгриміли передвиборчі баталії, Добро знову перемогло Зло :) І тепер у якійсь кімнаті зберуться люди, які і вирішуватимуть, хто буде керувати країною.
Їх прізвища - не Тимошенко, не Ющенко і не Янукович. Ці "електоральні фейси", хоч і мають свої, досить чималі, персональні квоти у виборчих списках, вирішуватимуть далеко не все. Важливе слово - за іншими людьми.
1. Рінат Ахметов. Він зберіг практично всю свою персональну квоту - до ВР за списком регіонів не потрапляють якраз "зрадники" та деякі "випадкові люди" з попереднього складу парламенту. Всі "водії" були у першій сотні. В опозицію він іти навряд чи хоче. Тому здатен до компромісів щодо прем"єра і "прагматичної коаліції".
2. Ігор Коломойський. Його представники - практично у всіх списках, насамперед - в "Нашій Україні" (мінімум 3 людини стали депутатами) і БЮТ (Портнов і Олійник - люди, яких теж пов"язують з Коломойським). Цілком очевидно, що при створенні "помаранчевої" коаліції він буде одним із головний бенефіціантів. Дещо гіршими виглядають його позиції у разі "ширки", але і тут через своїх людей він матиме гарантії недоторканності власного бізнесу.
3. Василь Хмельницький (депутат нового скликання від Партії регіонів) зробив ставку на Блок Литвина і не програв. Тепер група Хмельницького у ВР налічуватиме мінімум 7 людей - окрім Володимира Ярощука, екс-помічника Хмельницького (список ПР), ще 5 "штиків" пройдуть від Литвина. А отже, домовлятися про створення коаліції і ледь не про кожне результативне голосування доведеться не лише з екс-спікером.
4. Давид Жванія. Його вплив на групу Луценка у НУНС важко перебільшити. Він може бути лобістом "помаранчевої" коаліції - але лише в обмін на посаду для себе або своїх людей. Кілька місяців тому заявляв про бажання бути віце-прем"єром.
5. Богдан Губський. Його "фракція", проведена по списку БЮТ, складатиметься мінімум з 10 людей. Очевидно, що це - один з головних прихильників помаранчевої коаліції. Можливо, він використає своє незле становище для отримання впливу на МінАПК, Держкомзем і тому подібні структури.
6. Костянтин Жеваго. Має дещо гірші позиції, ніж Губський, але на 6 людей (разом із самим собою і Олексієм Кучеренком) може розраховувати. До цієї групи можна зарахувати і бізнес-крило БЮТ - групи Буряків (самі брати + 1 людина) та Васадзе (2 людини). Інтереси у них різні, але найповніше реалізуються саме в коаліції за участю БЮТ.

Відповіді

  • 2007.10.01 | Pavlo Z.

    Малувато персонажів.

    Де Клюєв? Тарута? Порошенко? Третьяков? П.Ющенко? Ярославський? Хмельницький.........?????
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.10.01 | Боровик

      Тільки щоб не Бродський

    • 2007.10.01 | media

      Re: Малувато персонажів.

      Pavlo Z. пише:
      > Де Клюєв? Тарута? Порошенко? Третьяков? П.Ющенко? Ярославський? Хмельницький.........?????
      Клюєва напевне відсунуть. Порошенко вийшов в тираж, Третьяков буде триматися "по вєтру". Мішаня не прі дєлах цього разу - треба було ловити шанс минулорого року :) Петро - ну так це мілейша людина, віруюча. Тільки от Ярославчика не вдалося протягнути. А Ярославський - він від політики ніби відійшов.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.10.01 | ziggy_freud

    чому саме ці шість?

    media пише:
    > Їх прізвища - не Тимошенко, не Ющенко і не Янукович. Ці "електоральні фейси", хоч і мають свої, досить чималі, персональні квоти у виборчих списках, вирішуватимуть далеко не все. Важливе слово - за іншими людьми.

    так. Лідери партій живуть не в повітрі, коло них працюють групи впливу, в них є спонсори.

    Навіть частково згоден з наведеним далі списком. За винятком його обмеження лише шістьма особами. Дещо суттєве може залежати від інших, і сумніваюсь, що назвати повний список учаснєгов процесу взагалі можливо.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.10.01 | media

      ОК, називайте інших

      просто по моєму це основні люди. Любі друзі типу Порошенка вже потихеньку відходять у минуле. Ну, Третьякова можна назвати. Можна ще Льовочкіна і Фірташа. Головне - це які інтереси рухають основними учасниками майбутньої "коаліціади".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.10.01 | дідусь

        А ви не знаєте які інтереси?

        НАЖИВА - цинічна і безцеремонна
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.10.01 | ziggy_freud

        скажімо так, мені трохи бракує даних,

        щоб побудувати діючу модель і передбачити поведінку системи. Також впевнений, що без просунутої математики тут навряд обійдешся. Самі ймовірності, множені на інші ймовірності. Оскільки
        - актуальність різних впливів ситуативно змінюється
        - більшості з цих людей ми приписуємо якісь наміри, про які вони самі можуть і не здогадуватись

        media пише:
        > просто по моєму це основні люди. Любі друзі типу Порошенка вже потихеньку відходять у минуле. Ну, Третьякова можна назвати. Можна ще Льовочкіна і Фірташа. Головне - це які інтереси рухають основними учасниками майбутньої "коаліціади".

        якщо пан має доступ до кількох тіл учасників процесу, він може будувати гіпотези краще за мене ;-)

        принаймні, офіційні дані підраху...нку голосів зменшують ентропію, або ж кількість можливих варіантів.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.10.01 | media

          До речі зменшення ентропії - це плюс

          тим більше що основних варіантів було і залишаєтсья всього 2. Це дає надію на швидке розв"язання процесу.
          Доступу "до тіл"... та думаю що самі тіла ще не знають, що і як буде. Але цілі їх можна реконструювати і без цього "доступу"
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.10.01 | ziggy_freud

            еге-ж

            media пише:
            > тим більше що основних варіантів було і залишаєтсья всього 2. Це дає надію на швидке розв"язання процесу.

            принаймні, всі проміжні зводяться до двох основних

            > Доступу "до тіл"... та думаю що самі тіла ще не знають, що і як буде. Але цілі їх можна реконструювати і без цього "доступу"

            я маю на увазі доступ до відповідної інформації. Фізично торкатись депутата ((с) Шон) не обов*язково.

            принципова різниця між "нами" і "ними" полягає лише в тому, що вони впевнені в своєму праві керувати.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.10.01 | media

              І будуть впевнені

              і будуть керувати, це дуже скоро стане очевидно, думаю, всім. За будь-якого сценарію.
  • 2007.10.02 | BIO

    Ця хфууункція теж є неперервна як естафетний дрючок(/)

    Последний писк Януковича: облгазы уходят под контроль Фирташа

    «УкрГаз-Энерго» получила контроль над несколькими распределительными компаниями.


    По данным источника в одном из облгазов, нынешние акционеры «Хмельницк-», «Житомир-», «Днепропетровск-», «Николаев-», «Ровно-», «Запорож-», «Волынь-», «Закарпат-», «Ивано-Франковск-», «Львов-», «Чернигов-», «Черновцы-» и «Винницагаза» опосредованно связаны с «УкрГаз-Энерго».

    Предправления компании Игорь Воронин стал главой набсовета предприятий, занимающихся поставками газа в Закарпатской, Волынской, Ивано-Франковской и Ровенской областях. В состав набсовета «Волынь-», «Закарпат-», «Ивано-Франковск-» и «Ровногаза» вошли Юрий Величко, Олег Губанов и Дмитрий Чирич - члены правления «УкрГаз-Энерго». Официально они представляют акционеров этих предприятий - компании «АгроПромКомплект», «ТерноПромСервис» и «Ролюкс».

    Эти компании до недавнего времени принадлежали экс-зампредправления НАК «Нефтегаз Украины» Олегу Бахматюку. На них числились акции «Волынь-», «Закарпат-», «Ивано-Франковск-», «Львов-», «Чернигов-» и «Черновцыгаза». Однако, как стало известно «і», господин Бахматюк уже не имеет отношения к «АгроПромКомплекту», «ТерноПромСервису» и «Ролюксу».

    Их акционерами, по данным ГКЦБФР, являются кипрские Pasler Enterprises Limited, Porala Venchers Limited, Nesiba Venchers Limited и Krezer Holdings Limited. Они же весной купили компанию «Газтек» (основной частный акционер «Хмельницк-», «Житомир-», «Днепропетровск-», «Николаев-», «Ровно-» и «Запорожгаза»). Недавно появилась информация, что в этом году собственностью киприотов через «АгроПромКомплект» и «Ролюкс» также стало предприятие «Винницагаз», ранее контролируемое Богданом Губским. В набсовет другого его предприятия - «Черкассыгаза» - летом также вошли представители «УкрГаз-Энерго».

    По данным источника в одном из облгазов, Pasler Enterprises Limited, Porala Venchers Limited, Nesiba Venchers Limited и Krezer Holdings Limited - компании, аффилированные с «УкрГаз-Энерго». Ранее представители облгазов Олега Бахматюка заявляли, что RosUkrEnergo вела переговоры о приобретении этих газораспределительных предприятий. Известно также, что подобные переговоры газовый трейдер вел и с бывшими владельцами «Газтека» - экс-зампредами «Нефтегаза» Владимиром Якубенко и Вадимом Украинским.


    Экономические известия


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".