МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Єхануров знову хоче "ширку"

10/26/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Член "Народного союзу Наша Україна" Юрій Єхануров виступає за створення широкої парламентської коаліції, в якій не має бути лише Компартії.

"У нас існувала домовленість з БЮТ про те, що ми спільно працюватимемо у парламенті. Але ми також маємо бути відкритими для тих, хто бажає бути в коаліції", - сказав він в інтерв'ю "Контрактам".

"Передусім це, звичайно, Блок Литвина. Також у більшості має бути і Партія регіонів", - уточнив член "НСНУ".

Єхануров наполягає на тому, щоб "Регіони" були залучені до переговорного процесу: "Все ж таки вони виграли ці вибори, хоча й ризикують залишитися на узбіччі".

"У коаліції немає місця тільки комуністам. Треба зробити висновки з минулих виборів і минулих політичних баталій - поділ на своїх-чужих за територіальною ознакою небезпечно експлуатувати", - додав він.

На думку Єханурова, заяви з боку БЮТ і деяких представників "НУ-НС" проти коаліції з Партією регіонів – "це помилка".

Крім того, він переконаний, що "спікер має бути обраний не просто коаліційною більшістю, а всім парламентом, бо голова Верховної Ради повинен відповідати інтересам усіх груп, які у ній представлені - тільки в такому випадку парламент працюватиме".

Єхануров зазначив, що "особисто проти Юлії Володимирівни" Тимошенко нічого не має, "але її погляди не завжди прийнятні для нього".

"Розумію, що коли політична сила йде на вибори, то її програма має бути яскравою. Проте уявляю, що відчуває Віктор Пинзеник, коли читає програму "Український прорив", - сказав член "НСНУ".

"Мені його шкода, тому що він один з найвидатніших фінансистів України, але його змусили танцювати під таку мелодію", - додав він.

Єханурову "здається, що на цих виборах у всіх політичних сил "зірвало різьбу": "Вони почали нести таке, за що мені як фахівцю було б дуже соромно. Здається, навіть збираються виконувати свої обіцянки, хоча розуміють, що це неможливо".

"Через кілька місяців політики будуть змушені заявити, що їм хтось заважає працювати. Напевно, навіть графіки склали, коли і хто буде винуватим", - додав він.

За словами Єханурова, Україна розділена "на дві різні моделі ідентичності: європейську, яку сповідує "Наша Україна", та євразійську - Партії регіонів".

"Саме ці дві політичні сили мають знайти формулу співіснування на основі патріотизму та демократичних цінностей", - резюмував він.

http://pravda.com.ua/news/2007/10/26/65958.htm

Відповіді

  • 2007.10.27 | Володимир

    Re: Єхануров знову хоче "ширку"

    Зараз НУ має терміново склакати з'їзд (якщо "здорові сили" в ній мають таку організаційну можливість)і чітко заявити Віктору Андрійовичу, що не годиться справжньому мужику ховатися за спинами єханурова та матвієнка. Його промови за демкоаліцію - ширма для західних країн. Нехай виступить і чесно скаже: так, мені насрати на країну, на її перспективи, аби тільки мені було комфортно, а разом зі мною - і моєму другу, чесному бізнесмену і меценату ахмєтову.
    Так от, з'їзд має заявити, що місце ющенка - біля параші,а єханурова та плюща - вигнати з партії.Потім зібрати з'їзд блоку і здійснити таку саму чистку. Вибачте, але на війні в армії демократія якось недоречна. А війна іде - між добром і злом (вибачте за пафосність). Для пана Свистовича спеціально пояснюю, що добро - це свобода, а зло - несвобода. Коротко і ясно.
    І тільки після вищезазначених процедур можна буде більш-менш спокійно формувати коаліцію та обирати спікера і прем'єра.
  • 2007.10.27 | samopal

    Це у ньому заговорила "європейська ідентичність"

    Майдан-ІНФОРМ пише:
    За словами Єханурова, Україна розділена "на дві різні моделі ідентичності: європейську, яку сповідує "Наша Україна", та євразійську - Партії регіонів".

    Не думаю, щоб він сам додумався до такого формулювання - тут потрібен "тіарєтік" з месіанськими задатками... :lol:
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.10.27 | TrollSeeker

      Виявилось, тема вже є, тоді свою видаляю.

      Наскільки я пам'ятаю, чільниками НУНС однозначно було проголошена неможливість створення будь-якої коаліції з ПРУ. І тут такий пасаж.

      Може хто з прихильників "широкозахватного" плюралізму думок в одній голові міг би пояснити цього хвеномена?
  • 2007.10.27 | саша_нічна варта

    ширка універсальна. повний к/р. недорого

    Це його особиста справа, що він хоче кому продати. Навіщо ставити це на форум?
    Я, наприклад, хочу лягти зараз спати. Вже ніч. А ви мене постійно чимось на форумі провокуєте. Майте совість. І так на душі погано.
    Юля,вперед!
  • 2007.10.27 | Свiдомий

    Re: Єхануров знову хоче "ширку"

    Якщо Єханутий хоче лягти пiд Янука чи Ахмєтку - то це його справа, бо гомосексуалiзм в Українi законом не заборонений. Але якщо НУНС при цьому не виключить його з фракцiї, позбавивши таким чином депутатського мандата (i пох, що iмпотентний Конституцiйний Суд ще й досi саботує тлумачення цiєї норми Конституцiї), то цiлком можливо, що Андреiч стане першим Президентом в iсторiї України, якому буде оголошено iмпiчмент. Як варiант - ще одне складення мандатiв щонайменше 151-м "помаранчевим" нардепом i повторнi достроковi вибори до ВР.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.10.27 | 123

      Знову складання мандатів, ахрєнєть...

      Свiдомий пише:
      > Якщо Єханутий хоче лягти пiд Янука чи Ахмєтку - то це його справа, бо гомосексуалiзм в Українi законом не заборонений. Але якщо НУНС при цьому не виключить його з фракцiї, позбавивши таким чином депутатського мандата (i пох, що iмпотентний Конституцiйний Суд ще й досi саботує тлумачення цiєї норми Конституцiї)

      Та да, пох. А якщо картку не віддасть - покликати Кличка щоб відібрав. І пох!

      > , то цiлком можливо, що Андреiч стане першим Президентом в iсторiї України, якому буде оголошено iмпiчмент. Як варiант - ще одне складення мандатiв щонайменше 151-м "помаранчевим" нардепом i повторнi достроковi вибори до ВР.

      Я другой такой страни не знаю...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.10.27 | Свiдомий

        Альтернативою цьому є "ширка"

        123 пише:
        > Свiдомий пише:
        > > Якщо Єханутий хоче лягти пiд Янука чи Ахмєтку - то це його справа, бо гомосексуалiзм в Українi законом не заборонений. Але якщо НУНС при цьому не виключить його з фракцiї, позбавивши таким чином депутатського мандата (i пох, що iмпотентний Конституцiйний Суд ще й досi саботує тлумачення цiєї норми Конституцiї)
        >
        > Та да, пох. А якщо картку не віддасть - покликати Кличка щоб відібрав.
        Що вiдiбрав? Мандат буде втрачено в момент виключення з фракцiї. А якщо зрадник i далi рипатиметься - для цього є правоохороннi органи.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.10.27 | 123

          Скільки разів на рік можна складати мандати,як вважаєте?

          Свiдомий пише:
          > 123 пише:
          > > Свiдомий пише:
          > > > Якщо Єханутий хоче лягти пiд Янука чи Ахмєтку - то це його справа, бо гомосексуалiзм в Українi законом не заборонений. Але якщо НУНС при цьому не виключить його з фракцiї, позбавивши таким чином депутатського мандата (i пох, що iмпотентний Конституцiйний Суд ще й досi саботує тлумачення цiєї норми Конституцiї)
          > >
          > > Та да, пох. А якщо картку не віддасть - покликати Кличка щоб відібрав.
          > Що вiдiбрав? Мандат буде втрачено в момент виключення з фракцiї. А якщо зрадник i далi рипатиметься - для цього є правоохороннi органи.

          Це Вам так здається, що мандат буде втрачено в момент виключення з фракції. А виключеному - так не здається. Картку для голосування він не здасть, правоохоронці до нього не чіплятимуться - хоча б тому що в нього недоторканність.

          Парламент потрібен країні для того, щоб приймати закони, а не для того, щоб голосувати Юлю прем*єр-міністром. Якщо депутати не здатні утворити коаліцію - їх треба розігнати. Якщо здатні - нехай утворюють і працюють.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.10.27 | Свiдомий

            Конституцiя цю кiлькiсть разiв не обмежує

            123 пише:
            > Свiдомий пише:
            > > 123 пише:
            > > > Свiдомий пише:
            > > > > Якщо Єханутий хоче лягти пiд Янука чи Ахмєтку - то це його справа, бо гомосексуалiзм в Українi законом не заборонений. Але якщо НУНС при цьому не виключить його з фракцiї, позбавивши таким чином депутатського мандата (i пох, що iмпотентний Конституцiйний Суд ще й досi саботує тлумачення цiєї норми Конституцiї)
            > > >
            > > > Та да, пох. А якщо картку не віддасть - покликати Кличка щоб відібрав.
            > > Що вiдiбрав? Мандат буде втрачено в момент виключення з фракцiї. А якщо зрадник i далi рипатиметься - для цього є правоохороннi органи.
            >
            > Це Вам так здається, що мандат буде втрачено в момент виключення з фракції. А виключеному - так не здається. Картку для голосування він не здасть, правоохоронці до нього не чіплятимуться - хоча б тому що в нього недоторканність.
            Недоторканнiсть втрачається разом з мандатом. Хоче - нехай скаржиться в Конституцiйний Суд. :lol:

            > Парламент потрібен країні для того, щоб приймати закони, а не для того, щоб голосувати Юлю прем*єр-міністром. Якщо депутати не здатні утворити коаліцію - їх треба розігнати. Якщо здатні - нехай утворюють і працюють.
            Це свiтоглядне. Для Вас краще "ширка", для мене - повторний саморозпуск.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.10.27 | 123

              Та ясно, а жити в країні без парламенту - нормально?

              Свiдомий пише:
              > Це свiтоглядне. Для Вас краще "ширка", для мене - повторний саморозпуск.

              Порахуйте на три кроки вперед - до чого такий підхід ("або ми при владі, або Ради нема" призведе).
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.10.27 | Свiдомий

                За даних умов - так

                123 пише:
                > Свiдомий пише:
                > > Це свiтоглядне. Для Вас краще "ширка", для мене - повторний саморозпуск.
                >
                > Порахуйте на три кроки вперед - до чого такий підхід ("або ми при владі, або Ради нема" призведе).
                Лише так до всiх наших "власть iмущих" дойде, що необхiдно негайно приймати на всенародному референдумi нову дiєву редакцiю Конституцiї.
          • 2007.10.27 | Предсказамус

            Не совсем понял - пусть создают, что получится?

            123 пише:
            > Парламент потрібен країні для того, щоб приймати закони, а не для того, щоб голосувати Юлю прем*єр-міністром. Якщо депутати не здатні утворити коаліцію - їх треба розігнати. Якщо здатні - нехай утворюють і працюють.
            Т.е. если этим несуновским гандонам штопаным удалось наебать 14% избирателей обещаниями демократической коалиции, и теперь они взялись наебывать своего партнера по коалиции, то нужно им эту человеческую слабость простить и пусть трудятся с ПРУ, коли уж так случилось?
            Я так не думаю. А думаю я, что, случись такое, по домам сидеть хватит уже. С удовольствием прокачусь в Киев, коли уж сами киевляне с земляками (в НУ 82% киевлян) разобраться не в состоянии. Думаю, я буду далеко не одинок в этом желании...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.10.27 | 123

              Так, а що - вперше?

              Мороз так вже робив. Його право. Оцінити це - право його виборців.

              Предсказамус пише:
              > 123 пише:
              > > Парламент потрібен країні для того, щоб приймати закони, а не для того, щоб голосувати Юлю прем*єр-міністром. Якщо депутати не здатні утворити коаліцію - їх треба розігнати. Якщо здатні - нехай утворюють і працюють.
              > Т.е. если этим несуновским гандонам штопаным удалось наебать 14% избирателей обещаниями демократической коалиции, и теперь они взялись наебывать своего партнера по коалиции, то нужно им эту человеческую слабость простить и пусть трудятся с ПРУ, коли уж так случилось?

              Можна не прощати.

              > Я так не думаю. А думаю я, что, случись такое, по домам сидеть хватит уже. С удовольствием прокачусь в Киев, коли уж сами киевляне с земляками (в НУ 82% киевлян) разобраться не в состоянии. Думаю, я буду далеко не одинок в этом желании...

              Набити морди депутатам від НУ - нормальний спосіб :). Набагато кращий - ніж грати в гру "а чи не здати мені мандат".
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.10.27 | Предсказамус

                Не так.

                Не сомневался, что среди избирателей НУНС найдутся те, кто готов такое терпеть и дальше. Может, есть такие, кому даже нравится. Но уверен - те и другие в существенном меньшинстве. А большинство имеет возможность высказать свое отношение, причем совсем не обязательно для этого ждать новых выборов.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2007.10.27 | TrollSeeker

                  Це якраз яскравий приклад "відповідального виборця".

                  Про таких Нестор і писав. Існує ще один різновид - "відповідальний НЕвиборець". Їх чудово об'єднує юлефобія (причини різні, результат один), яка перейшла в хронічний стан і на біологічний рівень.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2007.10.27 | 123

                    Давайте не будемо про біологію. А то я почну про орнітологію

                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2007.10.27 | TrollSeeker

                      А що ж ото про "ширку" перед виборами мовчали?

                      Декларували: "З Партією Регіонів - да ні жисть!"
                      Знали, продажні, що одне лише згадування про "ширку" опустить до рівня симоненківців, а то й ще нижче.

                      Гниле поріддя.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2007.10.27 | 123

                        Я у виборах участі не брав

                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2007.10.27 | TrollSeeker

                          Ваша участь/неучасть мене не цікавить.

                          Я питав про співідношення між передвиборчими деклараціями НСНУ і післявиборчими "маневруваннями".

                          Як виборцю сприймати таку невідповідність? Маю на увазі не "відповідального виборця", а звичайного.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2007.10.27 | Михайло Свистович

                            Re: Ваша участь/неучасть мене не цікавить.

                            TrollSeeker пише:
                            > Я питав про співідношення між передвиборчими деклараціями НСНУ і післявиборчими "маневруваннями".
                            >
                            > Як виборцю сприймати таку невідповідність?

                            Так само як виборці БЮТ цілком нормально сприймають невідповідність між передвиборчими деклараціями і післявиборчими "маневруваннями".
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2007.10.27 | TrollSeeker

                              .

                          • 2007.10.27 | 123

                            Це вже щось :)

                            TrollSeeker пише:
                            > Я питав про співідношення між передвиборчими деклараціями НСНУ і післявиборчими "маневруваннями".

                            Та начебто НСНУ не відмовляється від своїх обіцянок.

                            > Як виборцю сприймати таку невідповідність? Маю на увазі не "відповідального виборця", а звичайного.

                            Якщо відмовиться НСНУ - нормальний виборць, який розраховував на виконання цієї обіцянки, сприйматиме це як обман.

                            Ваші фобії до слова "відповідальний" мені не близькі, тому не знаю - які будуть особливості реагування відповідальних виборців та невідповідальних.
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2007.10.27 | TrollSeeker

                              Re: Це вже щось :)

                              123 пише:
                              > TrollSeeker пише:
                              > > Я питав про співідношення між передвиборчими деклараціями НСНУ і післявиборчими "маневруваннями".
                              >
                              > Та начебто НСНУ не відмовляється від своїх обіцянок.
                              Ціла низка майбутніх депутатів від НУНС вже їх ревізувала.

                              > > Як виборцю сприймати таку невідповідність? Маю на увазі не "відповідального виборця", а звичайного.
                              > Якщо відмовиться НСНУ - нормальний виборць, який розраховував на виконання цієї обіцянки, сприйматиме це як обман.
                              Дякую за порозуміння.

                              > Ваші фобії до слова "відповідальний" мені не близькі, тому не знаю - які будуть особливості реагування відповідальних виборців та невідповідальних.
                              http://www.maidan.org.ua/static/mai/1193036365.html
                      • 2007.10.28 | Володимр

                        Re: А що ж ото про "ширку" перед виборами мовчали?

                        Мерзота. Разом із ющем.
                • 2007.10.27 | 123

                  Висловити виборцям своє відношення - я хіба заперечував?

                  Предсказамус пише:
                  > Не сомневался, что среди избирателей НУНС найдутся те, кто готов такое терпеть и дальше. Может, есть такие, кому даже нравится. Но уверен - те и другие в существенном меньшинстве. А большинство имеет возможность высказать свое отношение, причем совсем не обязательно для этого ждать новых выборов.

                  Я заперечував проти зовсім іншого, а не проти цього.
            • 2007.10.27 | Володимир

              Re: Не совсем понял - пусть создают, что получится?

              Складу компанію.
  • 2007.10.27 | Д-р

    Re: Єхануров знову хоче "ширку"

    Єхануров корчить з себе дурника, нібито він (один з членів політради НУ) тільки-но почув, що договір між БЮТ та НУНС виключає коаліцію з ПР. Але Бурятині аж кортить, так хочеться повернути собі крісло прем'єра, або хоча б першого віце-прем'єра, а це можливо, як і першого разу, лише за підтримки ПР. І його побрехеньки про "широку коаліцію" нікого обманути не можуть. Цікаво, як він її собі уявляє? За всіма правилами, при створенні будь-якої коаліції перше місце в ній одержує той, хто має більше голосів (з тих, хто увійшов до коаліції), отже, у "ширці" - це ПР. Втім, згадаймо, що й 2006 році пан Єхануров був серед тих, хто потихеньку розвалював демократичну коаліцію та вів закулісні переговори з регіоналами. А потім лобизався з Кучмою. Якщо ще згадати "вдалу" діяльність його уряду, після якої НУ втратила 2/3 голосів виборців, стає ясною суть цього пана. Якщо йому не подобається в НУ, будь ласка, виходьте, пане, але не забудьте скласти, крім партквитка, ще й депутатський мандат. Чи лаври Тарасика спати не дають?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.10.27 | Михайло Свистович

      Не поводьте себе як дика людина, Хохліно

      Д-р пише:
      > Але Бурятині аж кортить

      > Чи лаври Тарасика спати не дають?

      Так само як і Вам лаври Гітлера
  • 2007.10.27 | papaya

    "ширка" - це монополія на владу, так не повинно бути

    Повинна бути влада та опозиція до влади. Не розуміння цього свідчить про незрілість деяких політиків. Деякі країни вже прийшли до двохпартійної системи.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.10.27 | samopal

      "ширка" - це постійна залежність від круглого столу

      papaya пише:
      Повинна бути влада та опозиція до влади. Не розуміння цього свідчить про незрілість деяких політиків.

      Або про "перезрілість". ;)
      Адже вони намагаються не допустити поділу влади (та відповідальності за неї), а опозицію хочуть призначаим самі. Народ буде позбавлено можливості впливати на ту владу, а температура всередині владної купи підтримуватиметься сталою за рахунок постійного корупційного гниття та внутрішньої підкилимної боротьби. Щоб від тієї боротьби купа не розвалилася, на вершині такої "владної конструкції" повинен сидіти "арбітр нації" з повноваженнями, пропорційними до ширини основи тієї "кучі". Можливо, саме тому такий владний устрій і називався "кучьмізмом". Для стабільності такого устрою народ повинен був постійно думати лише ЗаЄдУ.
    • 2007.10.27 | 123

      Чудово Єхануров це розуміє

      papaya пише:
      > Повинна бути влада та опозиція до влади. Не розуміння цього свідчить про незрілість деяких політиків. Деякі країни вже прийшли до двохпартійної системи.

      Він просто хоче коаліцію з Регіонами, от і все :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.10.27 | samopal

        Він просто брехав виборцям, як Мороз?

        123 пише:
        Він просто хоче коаліцію з Регіонами, от і все

        А до виборів він про це заявляв? А політсила, від імені якої він зараз "віщяєт" щось про коаліцію з ПРУ казала перед виборами?

        Єхануров сам нічого не хоче. Ні він, ні Матвієнко, ні Плющ, ні Каськів не є настільки самостійними політиками. щоб піднімати цe питання без "вказівки", чи, принаймні, "погодження".
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.10.27 | 123

          Не думаю - на відміну від Мороза, він свої погляди не приховував

          Принаймні, мені це було відомо :)

          samopal пише:
          > 123 пише:
          > Він просто хоче коаліцію з Регіонами, от і все
          >
          > А до виборів він про це заявляв?

          Звісно - ще під час минулої коаліціади заявляв.

          > А політсила, від імені якої він зараз "віщяєт" щось про коаліцію з ПРУ казала перед виборами?

          Казала, що не буде утворювати коаліцію з ПР, а буде з БЮТ. Очевидно, Єхануров з цим погодився - раз балотувався до Ради.

          Якщо він робить зараз козні проти цього (це не обов*язково так, але дуже на це схоже) - це з його боку не надто красиво, звісно.

          > Єхануров сам нічого не хоче. Ні він, ні Матвієнко, ні Плющ, ні Каськів не є настільки самостійними політиками. щоб піднімати цe питання без "вказівки", чи, принаймні, "погодження".

          Не знаю про Каськіва, а Єхануров, я думаю, достатньо самодостатній неполітик. В нього студенти в університеті... :)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.10.27 | Предсказамус

            Тогда все совсем хреново...

            123 пише:
            > Не думаю - на відміну від Мороза, він свої погляди не приховував
            Остается вопрос - почему он тогда очутился в списке НУНС и почему из него не вышел, когда было заключено соглашение с БЮТ?

            И есть единственный ответ: потому, что избиратель для него быдло, на спине которого наш чукотоукраинец въехал в ВР. А теперь, за ненадобностью, быдло может вернуться в стойло.
            Если избиратели НУНС согласятся с мнением Еханурова, то так им и надо, имхо.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.10.27 | Михайло Свистович

              І Ви захворіли на ксенофобію?

              Предсказамус пише:
              >
              > И есть единственный ответ: потому, что избиратель для него быдло, на спине которого наш чукотоукраинец въехал в ВР
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.10.27 | 123

              Та чому - я не бачу гріха в цьому великого

              Предсказамус пише:
              > 123 пише:
              > > Не думаю - на відміну від Мороза, він свої погляди не приховував
              > Остается вопрос - почему он тогда очутился в списке НУНС и почему из него не вышел, когда было заключено соглашение с БЮТ?

              Я так розумів - що він більше хотів би ширку, але не заперечує і коаліцію з БЮТ. Просто ширка йому вважається кращою. НМД це не підстава для виходу з партії - мати різні погляди на те з ким краще коаліцію робити.

              Якщо ж він тепер процес створення коаліцію з БЮТ хитромудро торпедує - то це вже дійсно некрасиво.

              > И есть единственный ответ: потому, что избиратель для него быдло, на спине которого наш чукотоукраинец въехал в ВР. А теперь, за ненадобностью, быдло может вернуться в стойло.
              > Если избиратели НУНС согласятся с мнением Еханурова, то так им и надо, имхо.

              Мабуть, Ви праві (якщо казазати про торпедування ним коаліції з БЮТ, а не про його позицію, що з БЮТ гірше ніж з ПР) - принаймні якщо казати про тих виборців, для яких важливим фактором при голосуванні за НУНС були обіцянки НУНС блокуватися з БЮТ і тільки з БЮТ.
  • 2007.10.27 | Горицвіт

    Задовбали вже "єдністю всіх"

    якщо всі створюють коаліцію, то для чого тоді проводити вибори і визначати переможців? Основою політичної конкуренції є наявність опозиції. Хто буде критикувати уряд в разі якщо "всі об'єднаються"?

    Хоча ясно, що всі блоки і так об'єднані в принципових питаннях, але хоч формально хай залишиться конкуренція.
  • 2007.10.27 | Тарас Токар

    Та нічого він сам не хоче. Хтось його штовхає

  • 2007.10.27 | Sean

    Це ще один параграф до вироку "політрехвормі"

    бо хоча тут повсякчас обранці чхали (соло і хором) на виборця, але тільки з кінця 2004 року воно набуло повнозвучного, симхвонійного звучання - з появою чинника "коаліцій".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.10.27 | samopal

      Так. Політреформа виявилa внутрішні конструкції та "устримління"

      влади, які вона панічно намагається прикрити широким рядном "єдності".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".