МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Соборування демократичної коаліції (/)

11/08/2007 | samopal
УРП "Собор" підготувала і направила на адресу політради блоку "Наша Україна – Народна самооборона" свої зауваження щодо проекту коаліційної угоди між "НС-НУ" та БЮТ.

Пропоновані зміни стосуються положень низки різних розділів угоди, повідомляє прес-служба партії.

Серед них питання внутрішньої організації вищих органів державної влади та адміністративної реформи в Україні, імперативного мандату, повернення заощаджень вкладників Ощадбанку УРСР та вступу України до НАТО.

Також партія підготувала пропозиції щодо правового статусу політичних партій і пакету законопроектів, що пропонується ухвалити невідкладно після початку роботи Верховної Ради шостого скликання.

Відповідні зауваження УРП "Собор" до угоди про створення коаліції демократичних сил 7 листопада були затверджені центральним проводом партії.

Партія також наполягатиме на розгляді своїх пропозицій на засіданні політради блоку "НУ-НС" і у разі їх відхилення залишає за собою право підписати коаліційну угоду із застереженнями.

Центральний провід наголошує, що зусилля УРП "Собор" в напрямку вдосконалення проекту угоди та узгодження всіх спірних питань між "НУ-НС" та БЮТ спрямовані на побудову стабільної демкоаліції, усунення внутрішніх суперечностей між її учасниками у цивілізований, європейський спосіб.


http://www.pravda.com.ua/news/2007/11/8/66545.htm

Чи не підкаже хто, скільки мандатів налічує фракція УРП "Собор" у новообраному парламенті і на яких умовах її запросили у правлячу коаліцію - ну, там портхвелі, комітети..?

Відповіді

  • 2007.11.08 | Михайло Свистович

    Re: Соборування демократичної коаліції (/)

    samopal пише:
    >
    > Чи не підкаже хто, скільки мандатів налічує фракція УРП "Собор" у новообраному парламенті

    Здається, два

    >
    > і на яких умовах її запросили у правлячу коаліцію - ну, там портхвелі, комітети..?

    Як на мене, то для них і депутатські мандати то є забагато
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.08 | samopal

      А чи може бути фракція "на двох"? І яке вона має відношення до

      підписання коаліційної угоди?
    • 2007.11.09 | VH2007

      Re: Соборування демократичної коаліції (/)

      точно два - нещодавно був у них вгостях
      третій -26, здається, на черзі...
      хоча цілком реально


      P.S. Мишко Собор це наше минуле та не потрібно тремати на них злість все життя...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.09 | Михайло Свистович

        Re: Соборування демократичної коаліції (/)

        VH2007 пише:
        >
        > P.S. Мишко Собор це наше минуле та не потрібно тремати на них злість все життя...

        СРСР також моє минуле, але я не можу гарно ставитись до партії, яку очолють брехуни та лицеміри, і яка здає в оренду цілі організації бандюкам.
  • 2007.11.09 | пан Roller

    А уверяли, что очистились.

  • 2007.11.13 | samopal

    Соборування відбувається за усіма канонами (/)

    Політрада Блоку "Наша Україна - Народна самооборона" схвалила зміни, підготовлені Українською республіканською партією "Собор" до коаліційної угоди з Блоком Юлії Тимошенко.
    http://unian.net/ukr/news/news-221487.html

    Як повідомила прес-служба "Собору", за таке рішення на засіданні 12 листопада висловилися абсолютна більшість членів політради. Було також вирішено доручити керівництву політради довести до зведення БЮТ відповідні зауваження і напрацювати механізм їх включення в проект угоди.

    Нагадаємо, лідер Української республіканської партії "Собор" Анатолій Матвієнко вважає популістськими обіцянки Блоку Юлії Тимошенко протягом 2 років повернути громадянам знецінені внески в Ощадбанку колишнього СРСР і відмовитися від призову на службу в армії з 2008 року.

    Він висловив сумнів у тому, що держава зможе знайти кошти на реалізацію таких ініціатив, і в першочерговості таких ініціатив.

    8 листопада українська республіканська партія "Собор" підготувала зауваження щодо проекту коаліційної угоди між НУ-НС і БЮТ. Лідер "Собору" заявив, що у випадку, якщо ці зауваження не будуть враховані, він підпише коаліційну угоду із застереженнями. Він також сказав, що голова політради НУ-НС В’ячеслав Кириленко не погоджував текст коаліційної угоди з членами політради перед його підписанням.

    У той же час Матвієнко заявив, що готовий підтримати кандидатуру Тимошенко на пост прем`єра: "Та буду я голосувати за неї! Хай не переживає!"

    БЮТ і НУ-НС домовилися створити коаліцію в новій Верховній Раді ще 15 жовтня.


    БЮТ вважає проголосоване політрадою НУНС "пропозиціями". А от підписи...

    Відсутність під коаліційною угодою, підписаною лідерами БЮТ і блоку "Наша Україна – Народна самооборона" хоча би 2 підписів означатиме розрив домовленостей між двома політичними силами.
    http://unian.net/ukr/news/news-221517.html
    Про це заявив сьогодні кандидат в народні депутати від БЮТ Йосип Вінський. В той же час він зауважив, що вчорашнє рішення політради НУ-НС, що підтримала зауваження УРП "Собор" до коаліційної угоди, ще не означає порушення домовленостей, оскільки "вони проголосували за пропозиції (до коаліційної угоди)".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.13 | OlalaZhm

      Мудаки. Не жалію, що голосувала за Свободу

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.13 | samopal

        І які перспективи відкриває ваше голосування перед Україною?

        Там он Костенко вже висуває умови участі УНП у "єдиній партії влади". І ці умови, схоже, не співпадають з умовами інших "бажаючих" докластися до такої перспективної в усіх відношеннях партії. :lol:
      • 2007.11.13 | Abbot

        А я і зараз не проголосував би за них...

        Це - уявний вихід із ситуації.

        Заміна непоганої партії, яку псує "группа дерибанщиков в полосатых купальниках" на економічних невігласів та зоологічних расистів?

        Краще вже справжню праву партію створювати...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.13 | OlalaZhm

          "Створювати справжню" партію - теж саме, що "робити любов"

          Можливо, Свободі потрібно пройти ще декілька етапів перосмислення і визрівання, а суспільству подорослішати до того, щоб включитися в цей процес, можливо, Свобода через рік-два-три трошки інакше робитиме акценти, але комусь ще СТВОРИТИ справжню праву партію неможливо. Хто це буде робити? Порошенко з Балогою? Костенко? Юля з Губським і Вінським? левко Лук"яненко? Ще хтось з них? Вийде як завжди зогнилий суп
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.11.13 | Abbot

            Все можливо.

            Я вже казав, чому я не в "Свободі".

            1)Земельне питання & роль держави: я підтримую вільний продаж землі та мінімум втручання держави в бізнес.
            2)Мовне питання: я за виключний статус української мови як державної і офіційної, але мене дратує підхід свободівців до російськомовних та нерозуміння того, що і серед таких можуть бути патріоти України!
            3)Фактична згода із "хайлями" з УНТП та ін.

            Якщо "Свобода" не зрушиться в бік нині ненависного їй "лібералізму", тоді можна очікувати появи і більш поміркованих правих, можливо - на основі НУНСу. І мені все одно, хто очолить, бол я звертаю увагу на ідеї, а не на вождів.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.11.13 | OlalaZhm

              Re: Все можливо.

              Так і приходьте в Свободу і доводьте, що потрібно думати, як ідею Свободи зробити близькою усім громадянам України. А не волайте, що там ніхто нічого не уміє. В деяких питаннях я теж разом з Вами буду переконувати у тому, що треба ширше подивитися на народ України. Поки-що там люди, які розуміють вірність нації і служіння їй саме так, як це зараз виявляється - і нема чого їх у цьому звинувачувати. Так склалося їхнє життя, їхні переконання, і вони їм вірні. Що показово - щиро і чесно. Хоча, дехто завузько як на сучасний стан речей. Додайте до їхніх переконань своїх, знайдіть спільне - і їй-Бо, це буде добре.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.11.13 | Abbot

                Re: Все можливо.

                Я дуже добре Вас розумію. Але мені важко уявити собі, як можна переконати того ж Андрія Іллєнка, для якого навіть слухати "чорну" музику - трохи не злочин.

                Намагаючись відокремити себе від "ліберастів" Свобода надто наблизилася до примітивних расистів та нацистів. Ця публіка вже безнадійна.

                Подивимось...
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2007.11.13 | OlalaZhm

                  Та шо Ви як маленький...

                  І Андрій Іллєнко там не один і не є він "незаперечним ідеологом". Він також не є ідіотом. А тому навіть якщо він і справді ненавидить "чорну" музику, то йому вистачить розуму не робити того, що йому не під силу. Тобто, забороняти любити її іншим людям. І не варто з висловлювань окремих людей про їхні особисті уподобання робити узагальнюючі висновки про усіх їхніх друзів. Я вже мовчу про однопартійців. Десь з 80% членів партії і не знають того Андрія. Тата його знають, ну це таки так...
                • 2007.11.13 | Володимир Паламарчук

                  Re: Не Все можливо.

                  Abbot пише:
                  > Намагаючись відокремити себе від "ліберастів" Свобода надто наблизилася до примітивних расистів та нацистів. Ця публіка вже безнадійна.
                  >
                  > Подивимось...

                  Я голсував за Свободу іі надалі голосуватиму. За всі роки незалежності ми вже стільки разів обирали "менше зло", що тільки божевільний не бачить тупиковості такого вибору. А відокремлення від ліберастів природне і розумне. Адже всякий лібералізм веде до виродження. Щодо нашої безнадійності, то чи не поспішили ви з висновками!?
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2007.11.13 | samopal

                    І вам питання: шо це дало для України?

                    Володимир Паламарчук пише:
                    Я голсував за Свободу іі надалі голосуватиму. За всі роки незалежності ми вже стільки разів обирали "менше зло", що тільки божевільний не бачить тупиковості такого вибору.

                    Щось забагато у нас назбиралося божевільних, ви не вважаєте?
                    Ви собі там голосуйте, як хочете (чи не голосуйте взагалі), але ваша позиція нічого не змінить. поки хоч якось не вплине на розстановку політичних сил у владі. Поки-що голосування свободівців на цю розстановку впливає тільки негативно (з точки зору проукраїнських сил). Не видно, як ця ситуація може змінитися, доки не буде створено якусь адекватнішу та потужнішу політичну організацію правого спрямування.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2007.11.13 | Володимир Паламарчук

                      Re: А я ж про що!?

                      samopal пише:
                      > Щось забагато у нас назбиралося божевільних, ви не вважаєте?
                      > Ви собі там голосуйте, як хочете (чи не голосуйте взагалі), але ваша позиція нічого не змінить. поки хоч якось не вплине на розстановку політичних сил у владі. Поки-що голосування свободівців на цю розстановку впливає тільки негативно (з точки зору проукраїнських сил). Не видно, як ця ситуація може змінитися, доки не буде створено якусь адекватнішу та потужнішу політичну організацію правого спрямування.

                      Божевільних багто, але більшість з них просто затуркані люди, які не хочуть зрозуміти простої правди. І ми, Свободівці, не проукраїнська сила, але УКРАЇНСЬКА, а це значно відрізняється. Цікаво, як може бутиправа партія з ліберальним світоглядом!? Ви не підкажете
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2007.11.13 | samopal

                        То ж про що?

                        А я вас спитав просто - що ваше голосування за ВО "Свобода" у нинішній конкретній ситуації дало Україні? Зауважте, я не питався, що може дати Україні ідеологія, яку сповідує ця партія.

                        Володимир Паламарчук пише:
                        Божевільних багто, але більшість з них просто затуркані люди, які не хочуть зрозуміти простої правди.

                        Чи вважаєте ви такими 99,25% громадян України, котрі, взявши участь у виборах, не здогадалися проголосували за ВО "Свобода"?

                        Володимир Паламарчук пише:
                        І ми, Свободівці, не проукраїнська сила, але УКРАЇНСЬКА, а це значно відрізняється.

                        Це питання термінології. Серед українських (територіально та юридично) політичних сил є чимало антиукраїнських, а "неукраїнські" партії участі у виборах в Україні не приймають (хоча це не значить, що не намагаються вплинути на їх результат). Чи ви хочете сказати, що до лав Свободи приймають за національною ознакою?

                        Володимир Паламарчук пише:
                        Цікаво, як може бутиправа партія з ліберальним світоглядом!? Ви не підкажете

                        Вважаю, що може бути право-ліберальна. Також вважаю, що націоналісти можуть бути і "ліберальними", і "лвіми". Але я, наприклад, не знаю, яким чином можна одночасно вважати соціалістів "лівими", а нaціонал-соціалістів - "правими" і чим від останніх відрізняються соціал-націоналісти.
                        Що ж до НУНС, то можливість утворення єдиної партії на базі нинішніх учасників цього блоку видається мені сумнівною.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2007.11.16 | Володимир Паламарчук

                          Re: То ж про що?

                          samopal пише:
                          > А я вас спитав просто - що ваше голосування за ВО "Свобода" у нинішній конкретній ситуації дало Україні? Зауважте, я не питався, що може дати Україні ідеологія, яку сповідує ця партія.
                          >
                          Я висловив свою думку, як вільна людина, незашорена пропогандою "меншого зла", голосував і голосуватиму так, як вважаю прийнятним для себе, щоб не оправдовуватися перед власною совістю.

                          > Чи вважаєте ви такими 99,25% громадян України, котрі, взявши участь у виборах, не здогадалися проголосували за ВО "Свобода"?
                          >
                          Вважаю, бо так воно і є!

                          > Це питання термінології. Серед українських (територіально та юридично) політичних сил є чимало антиукраїнських, а "неукраїнські" партії участі у виборах в Україні не приймають (хоча це не значить, що не намагаються вплинути на їх результат). Чи ви хочете сказати, що до лав Свободи приймають за національною ознакою?
                          >
                          У нашом осередку так. Ми приймаємо Українців, україномовних і тільки тих, хто не попадає під "три К"
                          >
                          > Вважаю, що може бути право-ліберальна. Також вважаю, що націоналісти можуть бути і "ліберальними", і "лівими". Але я, наприклад, не знаю, яким чином можна одночасно вважати соціалістів "лівими", а нaціонал-соціалістів - "правими" і чим від останніх відрізняються соціал-націоналісти.

                          Я мав на увазі не слова, а ідеологію. А соціалісти, будь-які, ліві за означенням. Просто нацисти були з деяким "нальотом" правизни. Ну, і комуністичні (і комуноїдно!) аналітики так хотіли від них відхреститися, що пересунули їх вправо, але і 1 Травня святкували вони так же, як і Червона Москва!

                          > Що ж до НУНС, то можливість утворення єдиної партії на базі нинішніх учасників цього блоку видається мені сумнівною.

                          Мені також.
                    • 2007.11.14 | OlalaZhm

                      А що дало Україні обирання нинішных нардепів?

                      Гіркота розчарування і сором за свій вибір. Бо обирають тих, хто ще за рік до виборів мріє: "Тіко стану депутатом, от тут все і почнеться (для мене і мого бізнесу)". Що дав Україні нинішній вибір? Ви ще довго збираєтесь тащитися від тієї клоунади, яку влаштовують ці живоглоти?
            • 2007.11.13 | Арета

              Аббот про це в кожній темі плаче,його з форуму Свободи погнали

              За ліберастію і вічний аналіз злодіянь ацьких хвошистів... :)

              Хлопці трохи позачіпаються, а ви вже, як дівка, з образами на всіх і вся.

              Попустіться, друже. Мужчинам не личить в ідступати від своїх позицій, а потім тихенько паскудити на інших форумах. Як дитина мала... :)

              Головне - ідея і кінцевий результат. Але ви самі не можете визначитися з ними...

              Все ж у вас там більше однодумців, ніж тут. Бо ви, переглядаючи ваші пости вже декілька років - атнюдь нє лібєраст. :)
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.11.14 | Михайло Свистович

                Re: Аббот про це в кожній темі плаче,його з форуму Свободи погнали

                Арета пише:
                > За ліберастію

                А що таке ліберастія? Я жодного разу не зустрічав у серйозній літературі такого терміну.
              • 2007.11.14 | Abbot

                ???

                По-перше, мене з форуму Свободи ніхто не гнав. Але читаю його досить давно, і деякі речі мене відверто дратують - зокрема, захоплення деяких членів партії "класичним" фашизмом, небажання засуджувати "хайляльщиків", зоологічний расизм.

                Як на мене, програмні гасла "Свободи" ближчі мені, аніж фактичний світогляд багатьох свободівців.

                Мої власні переконання знаходяться десь посередині між "Свободою" та "середньоарифметичними майданівцями". Я вважаю себе європейським правим, тобто правим із сильним ухилом в економічний ЛІБЕРАЛІЗМ. Отакої.
    • 2007.11.13 | TrollSeeker

      Створено глибокоешелоновану оборону тіла "гаранта"...

      ...від нахабного зазіхання юльки-тюльки на посаду ПМ. Якесь дежавю...

      Тут на сторожі дорогоцінного тіла вишикувались і кучмоцьом Їхануров, і нев'янучий Іван Степанович зі своїм соратником-співвласником лузерського БКП - Костенком, і наскрізь соборний Матвієнко, і Балога зі своїм двоюрідним братиком Петьовкою, і просто братик-кролик - суперпринциповий непідписант Кріль, і... Та ще набереться, як буде треба...

      Їм йти в ту коаліцію з БЮТ так хочеться, як голодному срати. До виборів жодна падлюка ні пари з уст не випустила, бо хрін половину з набраних відсотків отримали б. А тепер - втовпились до ВР, хвоста задрати можна. Гнилюки, коротше.

      PS: "Відповідальним" опонентам. На амнезію не страждаю, минулорічну "коаліціаду" пам'ятаю непогано, як і подальше "унівесралення", і глупу ніч 03-08-2006.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.13 | OlalaZhm

        Всі вони хороші

        Про нунсиків мовчу - все ясно. Але й Юлька могла б вже начхати на те прем"єрство, якщо все з дебілами треба коаліцію створювати. Ні, вони ВСЕ просруть, ідіоти. Нє, ну нехай мене ще хоч хтось хоч раз спробує переконати голосувати наступного разу за цих недороблених імпотентних тіпадємакратів...
        Їй-Бо, все ж таки хотілося вірити, що вони на щось здатні.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.13 | Предсказамус

          Чего мелочиться?

          OlalaZhm пише:
          > Про нунсиків мовчу - все ясно. Але й Юлька могла б вже начхати на те прем"єрство, якщо все з дебілами треба коаліцію створювати.
          Можно вообще БЮТу в правительство не ходить, раз уж такие коалицианты жадные попались. И в парламенте есть что отдавать, к примеру спикер Плющ, вице - Богатырева. Вообще поле для уступок такое же безразмерное, как хоружевские аппетиты.

          Вопрос только - а зачем? Ситуация сегодня настолько прозрачна, что поймет и сантехник Вася, политологом быть не обязательно. А следующие выборы БЮТ в состоянии устроить уже 1 октября 2008 года (сложив полномочия). Как думаете, НУ попадет в следующий состав ВР?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.11.13 | OlalaZhm

            Так отож. Но и для БЮТ нет накаких гарантий

            Попасть то они попадут. НО сколько мандатов возьмут после всех этих идиотских танцев вокруг вигвама?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.11.13 | Предсказамус

              Гарантий нет ни у кого.

              OlalaZhm пише:
              > Попасть то они попадут. НО сколько мандатов возьмут после всех этих идиотских танцев вокруг вигвама?
              Не совсем понял, в чем выражаются идиотские танцы БЮТ? В том, что они получили голосов в 2 раза больше, чем НУНС, но отдали 50% должностей? Так это не идиотизм, а благотворительность.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.11.13 | 100%

                Дебілам логіка, як свиням бісер

            • 2007.11.13 | Володимир Паламарчук

              Re: Я з-за них курити не кину.

              OlalaZhm пише:
              > Попасть то они попадут. НО сколько мандатов возьмут после всех этих идиотских танцев вокруг вигвама?
              В пледжБанку я поставив обіцянку кинути курити і пити горілку з Нового Року, якщо до того часу НУНС і БЮТ створять більшість у ВР і не підуть еа співпрацію з регіоналами. Але так я не кину курити. Все вказує на те, що вони хочуть, щобб я далі отруював себе. ось так вони відносяться до Свободівця!!
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.11.13 | Арета

                Вони неварті! Кидайте палити, друже.Здорова нація-сильна нація!

                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2007.11.13 | 100%

                  Пізно пити боржомі...

                • 2007.11.16 | Володимир Паламарчук

                  Re: Звичайно, не варті, але слово - словом і є!

                  Я бачу цю мишину колтнечу, але надіюся, що 5 чоловік на Пледжі мене підтримають і я таки кину курити. тим більше, що від них не вимагається ніяких жертв. Я ж вказав ясно "будь-яким чином", а не "зроблять те ж саме"! Тож Ваш голос я можу числити одним із таких. А в крайньому випадку, я можу зробити собі такий подарунок на день народження, чи на День Свободи! Словом, це зовсім не значить того, що я повністю поствив себе в залежність від когось. Той запис в ПледжБанку - просто данина "Панурговому комплексу", як і решта обіцянок на ньому.
  • 2007.11.13 | samopal

    Продовження відправи. (/)

    Председатель Политсовета блока «Наша Украина – Народная самооборона» Вячеслав Кириленко заявляет, что коалиционное соглашение между БЮТ и НУ-НС не будет подвергаться ревизии.
    http://www.obkom.net.ua/news/2007-11-13/1715.shtml

    Об этом он заявил сегодня в интервью журналистам, комментируя тот факт, что УРП «Собор» высказала свои замечания к содержанию коалиционного соглашения.

    В. Кириленко подчеркнул, что юридически коалиционное соглашение будет подписано в начале работы Верховной Рады VІ созыва.

    Он отметил, что в блоке НУ-НС детально ознакомились с замечаниями УРП «Собор» к соглашению, которые, в основном, сводятся к вопросу введения контрактной службы в Вооруженных Силах Украины.

    «Мы убеждены, что это вопрос, как очень важный, будет решен в интересах обеих сторон, учитывая, что вопросами обороны должен заниматься Президент Украины как Верховный главнокомандующий», – сказал он.

    В. Кириленко также отметил, что предложение Президента должно быть принято во внимание.

    «Все другие замечания – это детали, которые могут быть обсуждены, – частично приняты, частично отклонены. И никакое обсуждение на вчерашнем заседании Политсовета НУ-НС не означает никакой ревизии принципиальных принципов соглашения относительно создания коалиции демократических сил, которые были достигнуты еще 15 октября и подписаны на уровне руководителей блока», – сказал В. Кириленко.

    Он отметил, что НУ-НС и в дальнейшем настроен на то, чтобы в первый день работы парламента была создана коалиция демократических сил.

    В свою очередь заместитель лидера БЮТ Александр Турчинов отметил, что со стороны УРП «Собор» нет ни одного ультиматума относительно необходимости включения их предложений в текст коалиционного соглашения.
    «Соглашение уже подписано, и БЮТ не видит смысла в его пересмотре», – сказал он.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.13 | samopal

      І далі. (/)

      "Наша Україна" перетворюється на філіал БЮТ. Це призведе до зникнення партії з політичної арени. Це думка нашоукраїнця Ігоря Кріля, який не підписав документ про створення коаліції з БЮТ. Про це Кріль сказав в інтерв`ю ІнтерМедіа консалтинг.

      "Я ухвалив рішення, що нічого підписувати не буду. Це не юридичний документ, це незрозуміле зобов`язання - замовлення БЮТ. Виконавець - конкретно Кириленко", - сказав Кріль.

      На його думку, мета замовлення - "показати, що НУ не така хороша політична сила, як БЮТ".

      "Я хочу створювати коаліцію БЮТ з НУ, а не коаліцію БЮТ з філіалом БЮТ. На сьогоднішній день НУ потроху перетворюється на філіал БЮТ. І це призведе до того, що НУ зникне з політичної карти України. Я вважаю, що 14% виборців - це дуже багато, щоб ми могли собі дозволити нівелювати нашу політичну силу, заганяючи себе в БЮТ", - сказав Кріль.

      Аргументуючи звинувачення, Кріль додав: "Чому тільки трьох нардепів включили до списку неподписантів, а інших не включили? Чому нам приклеїли ярлики "зрадників"? Чому це робиться непублічно? Робляться певні політичні кроки, щоб показати, що в НУ не все добре. І, на жаль, ці кроки робляться керівництвом партії. Я вважаю, що цим НУ опускається до рівня ПРП, про яку сьогодні вже ніхто не говорить. БЮТ - і все".


      http://www.unian.net/ukr/news/news-221459.html
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.13 | samopal

        Трактовка канонуТоменком. (/)

        Як тільки Закарпатська обласна організація “Нашої України” виконає угоду про співпрацю між БЮТ та партією “Народний Союз – Наша Україна” на регіональному рівні, проблема відмови двох членів блоку “Наша Україна – Народна самооборона”, які представляють Закарпаття, підписувати коаліційну угоду буде вирішена автоматично.

        Таку думку сьогодні кореспонденту УНІАН висловив заступник лідера БЮТ Микола ТОМЕНКО.

        Він нагадав, що навесні цього року між регіональними партійними осередками блоку «Наша Україна» і БЮТ були підписані угоди, які передбачають співпрацю та вихід з усіх коаліцій, що утворені з Партією регіонів на місцевому рівні. Крім того, за словами М.ТОМЕНКА, ці угоди зобов’язували БЮТ та “Нашу Україну” в органах місцевої влади створити демократичну коаліцію. Заступник лідера БЮТ наголосив, що єдиною обласною радою, в якій досі не сформовано такої коаліції, є Закарпатська, оскільки фракція “Наша Україна” перебуває в коаліції з Партією регіонів, а БЮТ досі в опозиції.

        М.ТОМЕНКО висловив переконання, що “як тільки керівництво “Нашої України” зобов’яже свій осередок у Закарпатті виконати цю угоду, то проблема відсутності 226 голосів у демократичній коаліції зніметься сама собою”. “Саме системна співпраця БЮТ та “Нашої України” на регіональному рівні призведе до того, що 2 депутати від Закарпаття підпишуть угоду про створення демократичної коаліції”, - сказав він.
        ...


        http://unian.net/ukr/news/news-221473.html
      • 2007.11.13 | Большой Брат

        Re: І далі. (/)

        Ну, что еще можно сказать про этого кроля? 3,14*рас, и только!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".