МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Голодомор і голодоморщина

11/30/2007 | Vasja.
З кожним роком люди, що стоять при кермі української держави, все більше роздмухують питання Голодомору 1932-1933 років. Але чомусь висвітлення цих трагічних подій іде лише в негативному руслі. Нам розказують, як українці вмирали з голоду, як у деяких родинах їли дітей, які жахи терпіли нещасні люди… Але ми ні слова не чуємо про ті селянські повстання, що були на всіх теренах України!

Нам розповідають лише про тих, хто мовчки вмирав, але мовчать про тих, хто до останньої краплі крові захищав себе і свою родину. Нам розповідають про тих, хто помирав з голоду в хатах, але ні словом не згадують про тих, хто помирав від куль і багнетів на бойовищах.

Навіщо замість того, щоб встановлювати пам’ятники Героям, які чинили опір антиукраїнським силам, всю Україну, наче цвинтар, заставляти поминальними хрестами?

Кому вигідно виховувати молоде покоління на поразках, а не на перемогах? Кому вигідні люди, що будуть тихо вмирати з голоду, а не боронити свої права до останньої краплі крові?

Не треба робити з голодомору культ «голодоморщини». Націю необхідно розбудовувати на перемогах, а не на поразках!

Відповіді

  • 2007.11.30 | Koala

    Все треба пам'ятати - і звитяги, і поразки,

    і шляхетність, і ницість, і силу, і безсилля - і наші, і не наші... Все це - історія, без якої ми - не ми.
  • 2007.12.02 | Микола Дмитренко

    Re: Голодомор і голодоморщина

    Вважаю, що однією із серйозних проблем української нації являється відсутність у вжитку правдивої об'єктивної інформації.
    Для висвітлення більш повної картини в Україні пропоную ознайомитись з моїм власним досвідом спроб патріотичної, державницької діяльності.Див інформацію за адресою:
    http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1196593481&first=&last=
    Роблю я це з єдиною метою - передати досвід, а не для залякування.
    Переконаний, що шлях по якому я іду -єдино правильний.
    Доказом цього являються державні злочини державних службовців під кришуванням лукавих.

    Микола Дмитренко
  • 2007.12.02 | Sean

    Re: Голодомор і голодоморщина

    Vasja. пише:
    > З кожним роком люди, що стоять при кермі української держави, все більше роздмухують питання Голодомору 1932-1933 років. Але чомусь висвітлення цих трагічних подій іде лише в негативному руслі. Нам розказують, як українці вмирали з голоду, як у деяких родинах їли дітей, які жахи терпіли нещасні люди… Але ми ні слова не чуємо про ті селянські повстання, що були на всіх теренах України!
    >
    > Нам розповідають лише про тих, хто мовчки вмирав, але мовчать про тих, хто до останньої краплі крові захищав себе і свою родину. Нам розповідають про тих, хто помирав з голоду в хатах, але ні словом не згадують про тих, хто помирав від куль і багнетів на бойовищах.
    У 1932-1933 в Україні не було організованого спротиву і масового спротиву теж не було. Далися взнаки 1914-1921 і пізніші роки.


    > Кому вигідно виховувати молоде покоління на поразках, а не на перемогах? Кому вигідні люди, що будуть тихо вмирати з голоду, а не боронити свої права до останньої краплі крові?
    "Люди вигідні" це щось большевицьке

    > Не треба робити з голодомору культ «голодоморщини». Націю необхідно розбудовувати на перемогах, а не на поразках!
    Треба, але забувати нічого теж не можна.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".