МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хто знає, як вирішилась ситуація з мешканцями Жилянської 120 б?

12/03/2007 | Iryna_
Це будинок, зруйнований забудовниками будинку поряд.
Черновецький виступав, що до 5.11 їх забезпечать житлом (руйнування сталося в травні), людей виселили спочатку в готель, потім в гуртожиток.

Судячи з того, що по телевізору ніяких переможних реляцій про надання постраждалим житла, його не надали. Чи може хтось щось інше чув?

Відповіді

  • 2007.12.03 | MentBuster

    Re: Хто знає, як вирішилась ситуація з мешканцями Жилянської 120

    Їх тупо киданули. Зараз їх же трохи помаринують, і в підсумку вони погодяться на край георгафії з краєвидом на помийник.
    Так було сплановано з самого початку, адже це значно дешевший спосіб набути ділянку під забудову, ніж заморочуватись з виселенням, судами та т.і.
    Думаю, це стане типовою схемою.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.03 | Сергей ГРУЗДОВ

      Безперечно, стане. Під зазивання "вийти з окопів"

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.03 | Iryna_

        Re: Безперечно, стане. Під зазивання "вийти з окопів"

        На жаль вже стало. Тріснутих аварійних будинків в результаті сусідньої забудови - вже десятки (не тільки в центрі), плануються - сотні. Подивіться сайт містобудівної ради - з проектів, що приймаються щотижня - 3-5 - це проекти ризикованої точкової забудови.
  • 2007.12.03 | Iryna_

    ось ще одни приклад (л)

    http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/3101/art/1184701059.html

    18/07/2007
    Довкола “Покровського посаду” тріщать будинки
    Забудовники офісно-житлового комплексу заперечують свою вину в руйнуванні прилеглих споруд

    Учора розповсюджено інформацію про появу тріщин у будівлі, де поряд споруджують офісно-житловий комплекс "Покровський посад". Керівництво компанії-забудовника — ЗАТ "АБС-УКР" — не пов’язує це з новобудовою.
    Офісно-житловий комплекс “Покровський посад” зводить ЗАТ “АБС-УКР” спільно з інвестиційною компанією “НЕСТ”, одним з найбільших українських банків — “Райффайзен Банк Аваль” та іншими організаціями. Як відомо, ще наприкінці 2004 року київська влада передала земельну ділянку в оренду на 25 років для будівництва офісно-житлового комплексу.

    Проте діяльністю організаторів “Покровського посаду” зацікавилася Київська міська рада. За дорученням секретаря Київради Олеся Довгого Головне управління земельних ресурсів запропонувало провести громадські слухання щодо забудови. Але вони так і не відбулися. Також Державна архітектурно-будівельна інспекція Міністерства регіональної політики та будівництва України в липні цього року надіслала лист на адресу столичного мера Леоніда Черновецького з проханням провести ретельну перевірку. У зверненні йдеться про те, що інспекція виявила грубі порушення з боку ВАТ “АБС-УКР”, не виконано зобов’язань перед членам гаражно-будівного кооперативу “Покровський” і мешканцями гуртожитку.

    Директор ЗАТ “АБС-УКР” Геннадій Луценко повідомив “Хрещатику”, що “ніхто таких перевірок на об’єкті не проводив і пропозицій щодо проведення слухань до них не надходило”. За словами Геннадія Луценка, “з мешканцями гуртожитку все домовлено, а на будівництво 103 квартир на Борщагівці виділено 500 млн грн”. За інформацією директора ЗАТ “АБС-УКР”, гаражі кооперативу “Покровський” розташовані на території незаконно, а тому їх знесено. Прокоментували у дирекції ЗАТ “АБС-УКР” і випадок з тріщиною у будинку, що неподалік комплексу “Покровський посад”. “Споруда просто стара, а тому і тріщить. Це жодним чином не пов’язано зі зведенням офісно-житлового комплексу”,— заявив директор ЗАТ “АБС-УКР” Геннадій Луценко. Він також повідомив, що відбулося кілька слухань у судах різних інстанцій щодо спорудження комплексу на вулиці Глибочицькій, які ЗАТ “АБС-УКР” успішно виграв. “Забудовники та замовники планують здати першу чергу “Покровського посаду” 2009 року”,— повідомив Геннадій Луценко.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.03 | Олександр Дядюк

      Re: ось ще одни приклад

      > Директор ЗАТ “АБС-УКР” Геннадій Луценко повідомив “Хрещатику”,.... , що відбулося кілька слухань у судах різних інстанцій щодо спорудження комплексу на вулиці Глибочицькій, які ЗАТ “АБС-УКР” успішно виграв. “Забудовники та замовники планують здати першу чергу “Покровського посаду” 2009 року”,— повідомив Геннадій Луценко.


      Ну а хто б сумнівався!
      Українські валютні проституки, які у нас чомусь звуться суддями, завжди радо підмахують тому хто платить зеленню.
      А от цікаво - якщо ця забудова здійснюється в кварталі існуючлої забудови, то чи дотримано хоча б вимогу ст. 16 Закону України "Про планування і забудову тенриторій" де визначено, що - проект розподілу території - це документ яким визначаються:
      площі та межі прибудинкових територій існуючих і ЗАПРОЕКТОВАНИХ жилих будинків;
      НАДЛИШКІВ земельних ділянок, призначених для ПОДАЛЬШОГО
      спорудження жилих і громадських будинків і споруд та іншого
      використання (при розподілі території існуючої забудови);
      Також - Проект розподілу території є основою для визначення меж
      земельних ділянок на територіях існуючої забудови для розташування
      будинків і споруд, розроблення відповідної землевпорядної
      документації та оформлення в установленому законодавством порядку
      правовстановлюючих документів власникам, співвласникам, орендарям,
      а також встановлення меж земельної ділянки в натурі.
      Площі окремих земельних ділянок та територій при розробленні
      проекту розподілу території визначаються з урахуванням державних
      будівельних норм і детального плану території (проекту забудови
      території).

      Як бачимо для того щоб комусь надати ділянку у кварталі уже існуючої забудови, спочатку потрібно розробити проект розпоідлу території, яким спочатку визначити та закріпити межі уже існуючих землекористувань (відповідно норм), а тоді вже буде ясно - а чи є той "надлишок" землі взагалі, який можна кому небудь надати.
      Проте не лише влада, але і суди повністю "піліють" на цю норму закону. І нафуя я питаю, законодавець її приймав?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".