Не знаю, що та як буде далі, але наразі Яценюк - молодець
12/07/2007 | Sean
і на посаді спікера виглядає хвайно. Чітко, спокійно, виважено і твердо. Гут, Арсеній, гут.
Відповіді
2007.12.07 | SpokusXalepniy
Нічого особливого я не побачив. Нормально вів засідання. Я б...
...теж так міг.
Але хочеться відзначити стовідсоткову популістку позицію Литвина, котрий не надав жодної конкретної пропозиції, не запропонував ні однієї конкретної дії, а використав трибуну в дусі низькопробної передвиборчої пропаганди.
Сімененко - теж. Але тут просто звичка (друга натура). Дивно було б почути щось навпаки (ну, коли не собака кусає людину, а людина собаку).
А ось відома варофка-популістка не вимовила ЖОДНОГО НЕКОНСТРУКТИВНОГО СЛОВА.
Наразі, є одна деталь, котру ви, мабуть, не помітили.
Він промовив (чи озвучив?!) одну важливу річ, а саме підкреслів, що у вівторок В БУДЬ ЯКОМУ РАЗІ відбудеться голосування за Тимошенко (згідно з регламентом).
Тут громада обов"язково поділиться на песимістів і оптимістів. Я тут як песиміст прогнозую, що на вівторок вже запланована "не повна явка" депутатів від коаліції. Ну, там... автомобільна аварія, ящур, чи бракована депутатська картка, чи пристрій (непрацююча кнопка), чи щось трапиться з близьким родичем у депутата від коаліції... Коротше, "Аннушка уже пролила масло..."
Оптимісти, звичайно, будуть мати іншу думку.
Але, на відміну від Вас, я оптиміст.
Проголосують за Юлю. Можливо й не тільки коаліціонери.
Ющенко за - значить буде Юля премєром.
Навіть якщо регіонали зірвуть роботу ВР в вівторок, то буде нове подання тієї ж Юлі.
А взагалі-то даремно регіонали за комуністів тримаються. Це погана ознака, бо це означає, що вони ще не втратили надії лишитись при владі, чи дестабілізувати ситуацію. Пора б їм злити комуністів і стати нормальною конструктивною опозицією.
2007.12.07 | lanka
Re: Наразі, є одна деталь, котру ви, мабуть, не помітили.
SpokusXalepniy пише:
> Він промовив (чи озвучив?!) одну важливу річ, а саме підкреслів, що у вівторок В БУДЬ ЯКОМУ РАЗІ відбудеться голосування за Тимошенко (згідно з регламентом).
> Тут громада обов"язково поділиться на песимістів і оптимістів. Я тут як песиміст прогнозую, що на вівторок вже запланована "не повна явка" депутатів від коаліції. Ну, там... автомобільна аварія, ящур, чи бракована депутатська картка, чи пристрій (непрацююча кнопка), чи щось трапиться з близьким родичем у депутата від коаліції... Коротше, "Аннушка уже пролила масло..."
> Оптимісти, звичайно, будуть мати іншу думку.
може бути що завгодно, хоч блокування трибуни хоч масова срачка, але якщо в законі сказано ТАК, то ТАК і має бути, хоч шляхом засідання в Українському Домі, хоч шляхом виклику Альфи для розблокування трибуни.
Бо для демократії і верховенства права головне - процедура.
Тоді прокоментуйте plz інфу за посиланням на слова Яценюка:
Sean пише:
> Мені і ця деталь до вподоби
> може бути що завгодно, хоч блокування трибуни хоч масова срачка, але якщо в законі сказано ТАК, то ТАК і має бути, хоч шляхом засідання в Українському Домі, хоч шляхом виклику Альфи для розблокування трибуни.
> Бо для демократії і верховенства права головне - процедура.
Якщо гіпотетично припустити, що будуть ті чи інші проблеми з голосуванням у вівторок, ні Конституція, ні чинне законодавство України не передбачає можливості заборони внесення ще раз цієї ж кандидатури.
Справді, в Конституції цього нема. Але, наскільки я пам"ятаю, є заборона про повторне винесення на розгляд ТІЄЇ Ж САМОЇ кандидатури на посаду прем"єра. Тому Ющенку і "не потрібна" заборона повторного внесення, бо він не внесе повторно не тому, що є якась заборона, а тому, що йому не зможуть повторно подати на розгляд ту ж саму кандидатуру.
Чи ви можете в якості юриста прокоментувати таке положення?
P.S.
Саме про таке я і казав, коли висловлював сумніви щодо порядності Яценюка.
> А де є заборона на повторне внесення "тієї ж самої" кандидатури?
Гадаю, що таке є в процедурному праві. Але тут я сумніваюсь. Тому звертаюсь до юриста.
Мої сумніви базуються на пам"яті - одне і те ж питання за процедурою не можна повторно (?) виносити на голосування, крім випадків, якщо попереднє голосування було з порушенням процедури. Чи не так?
P.S.
На цьому базується моя гіпотеза про те, що згідно з процедурою, відхилення кандидатури Тимошенко, буде все гаразд. Тут ключевий термін: "формальний гаразд".
Як результат, Яценюк вийде із цієї бочки з лайном в білому фраці (людина на варті законності і порядку), а до Ющенко не будуть ніяких формальних претензій (але внутрішна повна зневага залишеться).
В разі, якщо Яценюк піде на деяке порушення процедури і дозволе вдруге висунити Тимошенко на подання президенту, то на уряді буде незмивна пляма нелігетімності його існування аж до наступних виборів президента, коли на цьому відіграються по повній.
І я гадаю (печінкою), що Яценюк САМЕ ТАКА людина, яка зазделегіть про все це знає.
Ну юристи, тим більше помаранчеві, можуть трактувати
що завгодно як завгодно. Ну і потім, я не знав що Sean - це юрист. Тому по моєму звертатися зараз до юристів - все одно що до бабок-ворожок.
Якщо ж згадати практику - то наприклад кандидатуру Огризка на посаду міністра ЗС голосували, здається два рази протягом кількох днів (обидва рази невдало), але факт - що його вносили більше 1 разу. Ну але юристи, звісно, можуть і зовсім інше обгрунтування вивести
Взагалі-то багато де чого й далі відбувається, включно з незаконною забудовою. корупцією в судах, рейдерством, "безпрєделом" на місцевому рівні тощо. От напр, ми на днях одного хлопця з мінтовки визволяли, а загребли його туди за крихти коноплі й зовнішній вигляд, який не сподобався ментам...
Але при чому тут спікер Яценюк? Його призначення і справді виглядає як серйозний крок вперед порівняно з тим, що було раніше.
Ну погодьтеся, втокмачити Яценюку тези про необхідність зміни
порядку денного життя країни - все-таки легше, ніж припустимо тому ж Морозу чи Плющу. Чи тому ж Кириленку - Яценюк не має схибленості на мовно-національних питаннях, і це теж плюс.
Звісно, побудова будинку МЗС (до якого Яценюк, погодьтеся, має все ж опосередковане відношення) стане лакмусовим папірцем для нього (але в першу чергу - таки для Президента, від нього набагато більше залежить).
До речі, якщо в уряду Тимошенко "всьо получітся" (тобто, не буде яскравих провалів) - Яценюк навряд чи збереже лояльність Президенту.
Начнем с того, что спикера избирает ВР, - находящиеся в ней политические силы. Прошлый год спикера избирали одни силы, этот раз - другие.
media пише:
> порядку денного життя країни
А с каких это пор у нас этот "порядок дэнный" определяет спикер? Его определяют в зРаде и СекПрезе. Вон Балога уже написал, "что должна делать коалиция", президиот свои инициативы подал, еще желающих найдется...
И Яценюка тут место где? Будучи министром иностранных дел - на что он уговорил президиота? Если этого каменного пасечника вообще можно на что-то уговорить.
> Чи тому ж Кириленку - Яценюк не має схибленості на мовно-національних питаннях, і це теж плюс.
Это не особый плюс. Как я уже пояснял в ответе Нестору, важно не отсутствие привязанности к этим вопросам.
Я бы предпочел наличие привязанности - к вопросам реальной демократизации, судоустройства, правоохранительной системы, и т.д. и т.п. Потому что отрегулированная демократическая и правовая система сама понемного решит мовно-национальные вопросыименно так, как будет угодно, извините за ссылку, народу.
> До речі, якщо в уряду Тимошенко "всьо получітся" (тобто, не буде яскравих провалів) - Яценюк навряд чи збереже лояльність Президенту.
Это мне до одного места. Я не собиратель яценюков, и если им угодно отправиться на х..оружевку вместе с дыбанашкой президиотом - то это их право и их проблемы. Плакать по этому поводу по-моему никто не настроен.
2007.12.07 | сябр
А звідки у хлопця конопля? Що, нарік?
2007.12.07 | Чучхе
Cлаво навіки!
2007.12.07 | Тарас Токар
Впевненність і толерантність Яценюка подобається і мені
Тарас Токар пише:
> підкрепіть свою думку щодо "нам всё, а вам - закон", будь ласка. Бо я не зрозумів Вас.
Це така поведінка, коли по відношенню до своїх на багато що дивляться скрізь пальці (трактуючи положення закону і Конституції досить вільно), а від інших вимагають чітко дотримуватись БУКВИ закону.
Це ще досить вріноважений варіант пояснення, що стосується більш-менш адекватної поведінки.
Інший випадок - коли дії по відношенню до своїх (і себе) взагалі обгрунтовуваються (прилюдно) більш з моральних (а не правових) міркувань, а по відношенню до інших - наполягають на чіткому дотриманні закону (такому, педантичному дотриманні, який нікому в країні, ніколи навіть і не снився). Тут останній приклад - президентськи акти і укази в квітні-травні цього року про розпуск ВР, про терміни подання кандидатур, оголошення дати нових виборів та ін.
Голова Верховної Ради України Арсеній ЯЦЕНЮК вважає, що парламент працює досить демократично.
Як передає кореспондент УНІАН, таку думку він висловив сьогодні під час прес-конференції.
«В парламенті не відбувається нічого іншого, крім демократії», - сказав А.ЯЦЕНЮК.
Він наголосив, що ВР – це не армія, де можна вишикувати народних депутатів, дати чіткі вказівки і розказати, куди йти.
«Я б хотів, щоб в Україні був той парламент, який є демократичним, той парламент, який має різні позиції й різні думки, і той парламент, який після складних, важких і довготривалих дискусій все ж таки приходить до консенсусних рішень», - сказав він.
При цьому А.ЯЦЕНЮК зазначив, що останні два дні йому було досить складно працювати.
«Але думаю, що за тих два пленарних засідання ми, в принципі, довели, що навіть не дивлячись на спроби блокувати трибуну, блокування як такого не було», - сказав А.ЯЦЕНЮК.
Голова ВР зазначив, що не хотів би, аби з перших днів роботи у новообраному парламенті була дестабілізована обстановка.
В цілому А.ЯЦЕНЮК позитивно оцінив два пленарних засідання парламенту.
«Чесно кажучи, я думав, що буде набагато гірше», - сказав А.ЯЦЕНЮК.
не хочу нікого ідеалізувати, але саме таких людей в Україні бракує. При всьому цинізмі цих "яппі" - краще вже вони, ніж попереднє покоління.
От тільки аби за півроку Президент знову не перевів його "на іншу роботу" - напр., в прем"єри широкої коаліції. А на момент січня 2005 р. Яценюку вже виповниться 35, якщо оберуть Президентом - можна буде на книгу рекордів Гінеса робити заявку
сябр пише:
> Боже мій, діЯспора вчить українців писати й розмовляти. Ви почитайте свої постинги з словником української - і вжахніться!<
A mоже якраз до того словника де написано вокзал а не двірець, пролонгація а не продовження, лідер а не провідник, рейтінг?! а не оцінка, дистанція а не віддаль, гол а не ґоль, хокей а не гокей, транслація а не передача, моніторинг а не нагляд, фрукти а не овочі, самий кращий а не найкращий, бізнесмен а не підриємець, ну а на кінець якесь гут замість добре чи вдало.
Може українським ви називаєте словник якогось анґло-московського суржику?
А на кінець, - як можна 'почитати "постинги" з словником української'? Та хіба прочитати порівнявши із словником!
2007.12.08 | Сергій Вакуленко
То не hoot, то Hut
Чи то пак "капелюх" по-німецькому.
Майже chapeau! (Тільки "ап" і бракує).
2007.12.07 | DADDY
І зараз на Інтері у Шустера Яценюк теж поводиться адекватно
Відповіді
2007.12.07 | SpokusXalepniy
Нічого особливого я не побачив. Нормально вів засідання. Я б...
...теж так міг.Але хочеться відзначити стовідсоткову популістку позицію Литвина, котрий не надав жодної конкретної пропозиції, не запропонував ні однієї конкретної дії, а використав трибуну в дусі низькопробної передвиборчої пропаганди.
Сімененко - теж. Але тут просто звичка (друга натура). Дивно було б почути щось навпаки (ну, коли не собака кусає людину, а людина собаку).
А ось відома варофка-популістка не вимовила ЖОДНОГО НЕКОНСТРУКТИВНОГО СЛОВА.
2007.12.07 | Sean
От і добре, що Ви так думаєте
2007.12.07 | SpokusXalepniy
Наразі, є одна деталь, котру ви, мабуть, не помітили.
Він промовив (чи озвучив?!) одну важливу річ, а саме підкреслів, що у вівторок В БУДЬ ЯКОМУ РАЗІ відбудеться голосування за Тимошенко (згідно з регламентом).Тут громада обов"язково поділиться на песимістів і оптимістів. Я тут як песиміст прогнозую, що на вівторок вже запланована "не повна явка" депутатів від коаліції. Ну, там... автомобільна аварія, ящур, чи бракована депутатська картка, чи пристрій (непрацююча кнопка), чи щось трапиться з близьким родичем у депутата від коаліції... Коротше, "Аннушка уже пролила масло..."
Оптимісти, звичайно, будуть мати іншу думку.
2007.12.07 | Анатоль
Ну чому ж не помітили. Помітили.
Але, на відміну від Вас, я оптиміст.Проголосують за Юлю. Можливо й не тільки коаліціонери.
Ющенко за - значить буде Юля премєром.
Навіть якщо регіонали зірвуть роботу ВР в вівторок, то буде нове подання тієї ж Юлі.
А взагалі-то даремно регіонали за комуністів тримаються. Це погана ознака, бо це означає, що вони ще не втратили надії лишитись при владі, чи дестабілізувати ситуацію. Пора б їм злити комуністів і стати нормальною конструктивною опозицією.
2007.12.07 | lanka
Re: Наразі, є одна деталь, котру ви, мабуть, не помітили.
SpokusXalepniy пише:> Він промовив (чи озвучив?!) одну важливу річ, а саме підкреслів, що у вівторок В БУДЬ ЯКОМУ РАЗІ відбудеться голосування за Тимошенко (згідно з регламентом).
> Тут громада обов"язково поділиться на песимістів і оптимістів. Я тут як песиміст прогнозую, що на вівторок вже запланована "не повна явка" депутатів від коаліції. Ну, там... автомобільна аварія, ящур, чи бракована депутатська картка, чи пристрій (непрацююча кнопка), чи щось трапиться з близьким родичем у депутата від коаліції... Коротше, "Аннушка уже пролила масло..."
> Оптимісти, звичайно, будуть мати іншу думку.
Навіть, якщо так, то див. тут: http://unian.net/ukr/news/news-225446.html
2007.12.07 | Sean
Мені і ця деталь до вподоби
може бути що завгодно, хоч блокування трибуни хоч масова срачка, але якщо в законі сказано ТАК, то ТАК і має бути, хоч шляхом засідання в Українському Домі, хоч шляхом виклику Альфи для розблокування трибуни.Бо для демократії і верховенства права головне - процедура.
2007.12.07 | SpokusXalepniy
Тоді прокоментуйте plz інфу за посиланням на слова Яценюка:
Sean пише:> Мені і ця деталь до вподоби
> може бути що завгодно, хоч блокування трибуни хоч масова срачка, але якщо в законі сказано ТАК, то ТАК і має бути, хоч шляхом засідання в Українському Домі, хоч шляхом виклику Альфи для розблокування трибуни.
> Бо для демократії і верховенства права головне - процедура.
http://unian.net/news/print.php?id=225446
Ось що сказав Яценюк, щодо голосування за Тимошенко у вівторок
Якщо гіпотетично припустити, що будуть ті чи інші проблеми з голосуванням у вівторок, ні Конституція, ні чинне законодавство України не передбачає можливості заборони внесення ще раз цієї ж кандидатури.
Справді, в Конституції цього нема. Але, наскільки я пам"ятаю, є заборона про повторне винесення на розгляд ТІЄЇ Ж САМОЇ кандидатури на посаду прем"єра. Тому Ющенку і "не потрібна" заборона повторного внесення, бо він не внесе повторно не тому, що є якась заборона, а тому, що йому не зможуть повторно подати на розгляд ту ж саму кандидатуру.
Чи ви можете в якості юриста прокоментувати таке положення?
P.S.
Саме про таке я і казав, коли висловлював сумніви щодо порядності Яценюка.
2007.12.07 | media
А де є заборона на повторне внесення "тієї ж самої" кандидатури?
2007.12.07 | SpokusXalepniy
А чому, на вашу думку, я звертаюся до юриста?
> А де є заборона на повторне внесення "тієї ж самої" кандидатури?Гадаю, що таке є в процедурному праві. Але тут я сумніваюсь. Тому звертаюсь до юриста.
Мої сумніви базуються на пам"яті - одне і те ж питання за процедурою не можна повторно (?) виносити на голосування, крім випадків, якщо попереднє голосування було з порушенням процедури. Чи не так?
P.S.
На цьому базується моя гіпотеза про те, що згідно з процедурою, відхилення кандидатури Тимошенко, буде все гаразд. Тут ключевий термін: "формальний гаразд".
Як результат, Яценюк вийде із цієї бочки з лайном в білому фраці (людина на варті законності і порядку), а до Ющенко не будуть ніяких формальних претензій (але внутрішна повна зневага залишеться).
В разі, якщо Яценюк піде на деяке порушення процедури і дозволе вдруге висунити Тимошенко на подання президенту, то на уряді буде незмивна пляма нелігетімності його існування аж до наступних виборів президента, коли на цьому відіграються по повній.
І я гадаю (печінкою), що Яценюк САМЕ ТАКА людина, яка зазделегіть про все це знає.
2007.12.07 | media
Ну юристи, тим більше помаранчеві, можуть трактувати
що завгодно як завгодно. Ну і потім, я не знав що Sean - це юрист. Тому по моєму звертатися зараз до юристів - все одно що до бабок-ворожок.Якщо ж згадати практику - то наприклад кандидатуру Огризка на посаду міністра ЗС голосували, здається два рази протягом кількох днів (обидва рази невдало), але факт - що його вносили більше 1 разу. Ну але юристи, звісно, можуть і зовсім інше обгрунтування вивести
2007.12.08 | Sean
коментую
в тих словах нема зерна неправди2007.12.08 | Сергей ГРУЗДОВ
Re: коментую
Ничего не понял. В каких именно словах?2007.12.08 | Sean
у словах яценюка
2007.12.08 | SpokusXalepniy
Коментар на коментар.
Sean пише:> в тих словах нема зерна неправди
В цьому коменті немає комента, якого я прохав.
2007.12.07 | Анатоль
Литвин хотів 4 комітети, а дали один. Обідили.
2007.12.07 | привид Романа ShaRP'а
Слава, слава Балоге, Плющу, Ехануру и Крилю!
Если б не эти мудрые деятели - без какого мудреца бы мы остались!Тем временем под крышей МВД продолжается незаконная застройка - http://community.livejournal.com/ua_indymedia/237027.html
2007.12.07 | Hanna1
Re: Слава, слава Балоге, Плющу, Ехануру и Крилю!
Взагалі-то багато де чого й далі відбувається, включно з незаконною забудовою. корупцією в судах, рейдерством, "безпрєделом" на місцевому рівні тощо. От напр, ми на днях одного хлопця з мінтовки визволяли, а загребли його туди за крихти коноплі й зовнішній вигляд, який не сподобався ментам...Але при чому тут спікер Яценюк? Його призначення і справді виглядає як серйозний крок вперед порівняно з тим, що було раніше.
2007.12.07 | привид Романа ShaRP'а
Подождите-подождите, шаг откуда, куда и как?
2007.12.07 | 123
Попереднім спікером був Мороз, якщо забули
2007.12.07 | привид Романа ShaRP'а
И что? Таки кто куда чем шагнул?
2007.12.07 | media
Ну погодьтеся, втокмачити Яценюку тези про необхідність зміни
порядку денного життя країни - все-таки легше, ніж припустимо тому ж Морозу чи Плющу. Чи тому ж Кириленку - Яценюк не має схибленості на мовно-національних питаннях, і це теж плюс.Звісно, побудова будинку МЗС (до якого Яценюк, погодьтеся, має все ж опосередковане відношення) стане лакмусовим папірцем для нього (але в першу чергу - таки для Президента, від нього набагато більше залежить).
До речі, якщо в уряду Тимошенко "всьо получітся" (тобто, не буде яскравих провалів) - Яценюк навряд чи збереже лояльність Президенту.
2007.12.08 | привид Романа ShaRP'а
Даже если так, то это не шаг
Начнем с того, что спикера избирает ВР, - находящиеся в ней политические силы. Прошлый год спикера избирали одни силы, этот раз - другие.media пише:
> порядку денного життя країни
А с каких это пор у нас этот "порядок дэнный" определяет спикер? Его определяют в зРаде и СекПрезе. Вон Балога уже написал, "что должна делать коалиция", президиот свои инициативы подал, еще желающих найдется...
И Яценюка тут место где? Будучи министром иностранных дел - на что он уговорил президиота? Если этого каменного пасечника вообще можно на что-то уговорить.
> Чи тому ж Кириленку - Яценюк не має схибленості на мовно-національних питаннях, і це теж плюс.
Это не особый плюс. Как я уже пояснял в ответе Нестору, важно не отсутствие привязанности к этим вопросам.
Я бы предпочел наличие привязанности - к вопросам реальной демократизации, судоустройства, правоохранительной системы, и т.д. и т.п. Потому что отрегулированная демократическая и правовая система сама понемного решит мовно-национальные вопросы именно так, как будет угодно, извините за ссылку, народу.
> До речі, якщо в уряду Тимошенко "всьо получітся" (тобто, не буде яскравих провалів) - Яценюк навряд чи збереже лояльність Президенту.
Это мне до одного места. Я не собиратель яценюков, и если им угодно отправиться на х..оружевку вместе с дыбанашкой президиотом - то это их право и их проблемы. Плакать по этому поводу по-моему никто не настроен.
2007.12.07 | сябр
А звідки у хлопця конопля? Що, нарік?
2007.12.07 | Чучхе
Cлаво навіки!
2007.12.07 | Тарас Токар
Впевненність і толерантність Яценюка подобається і мені
2007.12.07 | SpokusXalepniy
Ещё не было "проверки на дорогах". Тогда всё будет видно.
Для умного Яценюка эта проверка поведения в ситуациях, где применяется принцип: "нам всё, а вам - закон".2007.12.07 | Тарас Токар
Re: Ещё не было "проверки на дорогах". Тогда всё будет видно.
підкрепіть свою думку щодо "нам всё, а вам - закон", будь ласка. Бо я не зрозумів Вас.2007.12.08 | SpokusXalepniy
Це була кратка формула.
Тарас Токар пише:> підкрепіть свою думку щодо "нам всё, а вам - закон", будь ласка. Бо я не зрозумів Вас.
Це така поведінка, коли по відношенню до своїх на багато що дивляться скрізь пальці (трактуючи положення закону і Конституції досить вільно), а від інших вимагають чітко дотримуватись БУКВИ закону.
Це ще досить вріноважений варіант пояснення, що стосується більш-менш адекватної поведінки.
Інший випадок - коли дії по відношенню до своїх (і себе) взагалі обгрунтовуваються (прилюдно) більш з моральних (а не правових) міркувань, а по відношенню до інших - наполягають на чіткому дотриманні закону (такому, педантичному дотриманні, який нікому в країні, ніколи навіть і не снився). Тут останній приклад - президентськи акти і укази в квітні-травні цього року про розпуск ВР, про терміни подання кандидатур, оголошення дати нових виборів та ін.
Вхопили суть того, що я мав на увазі?
2007.12.07 | lanka
Мені він теж подобається (л)
http://unian.net/ukr/news/news-225449.htmlГолова Верховної Ради України Арсеній ЯЦЕНЮК вважає, що парламент працює досить демократично.
Як передає кореспондент УНІАН, таку думку він висловив сьогодні під час прес-конференції.
«В парламенті не відбувається нічого іншого, крім демократії», - сказав А.ЯЦЕНЮК.
Він наголосив, що ВР – це не армія, де можна вишикувати народних депутатів, дати чіткі вказівки і розказати, куди йти.
«Я б хотів, щоб в Україні був той парламент, який є демократичним, той парламент, який має різні позиції й різні думки, і той парламент, який після складних, важких і довготривалих дискусій все ж таки приходить до консенсусних рішень», - сказав він.
При цьому А.ЯЦЕНЮК зазначив, що останні два дні йому було досить складно працювати.
«Але думаю, що за тих два пленарних засідання ми, в принципі, довели, що навіть не дивлячись на спроби блокувати трибуну, блокування як такого не було», - сказав А.ЯЦЕНЮК.
Голова ВР зазначив, що не хотів би, аби з перших днів роботи у новообраному парламенті була дестабілізована обстановка.
В цілому А.ЯЦЕНЮК позитивно оцінив два пленарних засідання парламенту.
«Чесно кажучи, я думав, що буде набагато гірше», - сказав А.ЯЦЕНЮК.
2007.12.07 | Sean
поки що я врешті бачу нормального спікера
а не голову ВРУ чи вилупка у кріслі2007.12.07 | lanka
А хіба "спікер" - не є Головою ВР?
Чи Ви у своєму першому реченні мали на увазі "speaker", тобто "говорун"?2007.12.07 | Sean
спікер - є західною традицією
голова ВРУ є традицією совковою. Оце я, не прив'язуючись до слів, а надаючи перевагу змістови, і мав на увазі2007.12.07 | lanka
Не бачу сенсу з Вами сперечатись,
тому що маю таку саму думку.2007.12.07 | Sean
амінь!
2007.12.07 | media
Так, поводиться адекватно
не хочу нікого ідеалізувати, але саме таких людей в Україні бракує. При всьому цинізмі цих "яппі" - краще вже вони, ніж попереднє покоління.От тільки аби за півроку Президент знову не перевів його "на іншу роботу" - напр., в прем"єри широкої коаліції. А на момент січня 2005 р. Яценюку вже виповниться 35, якщо оберуть Президентом - можна буде на книгу рекордів Гінеса робити заявку
2007.12.07 | Тарас Токар
У Яценюка широкі перспективи
2007.12.07 | Мірко
Якщо кнопки Ґ бракує, (а не клепки)
То може краще не хвалитися чужомовними словами, поки в себе все не упорядкується.Hoot це гудок.
2007.12.07 | сябр
Я балдю з канадійського акценту.
Боже мій, діЯспора вчить українців писати й розмовляти. Ви почитайте свої постинги з словником української - і вжахніться!2007.12.08 | Мірко
Re: Я балдю з канадійського акценту.
сябр пише:> Боже мій, діЯспора вчить українців писати й розмовляти. Ви почитайте свої постинги з словником української - і вжахніться!<
A mоже якраз до того словника де написано вокзал а не двірець, пролонгація а не продовження, лідер а не провідник, рейтінг?! а не оцінка, дистанція а не віддаль, гол а не ґоль, хокей а не гокей, транслація а не передача, моніторинг а не нагляд, фрукти а не овочі, самий кращий а не найкращий, бізнесмен а не підриємець, ну а на кінець якесь гут замість добре чи вдало.
Може українським ви називаєте словник якогось анґло-московського суржику?
А на кінець, - як можна 'почитати "постинги" з словником української'? Та хіба прочитати порівнявши із словником!
2007.12.08 | Сергій Вакуленко
То не hoot, то Hut
Чи то пак "капелюх" по-німецькому.Майже chapeau! (Тільки "ап" і бракує).
2007.12.07 | DADDY
І зараз на Інтері у Шустера Яценюк теж поводиться адекватно
2007.12.08 | Тарас Токар
Шуфрича він зробив конкретно у тій передачі