МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Бідне МВС України! Навіть звільнити як слід не вміє

11/18/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Весною цього року на „Майдані” був надрукований Відкритий лист миколаївських правоохоронців до Міністра МВС України Василя Цушка про корупцію та зловживання начальника ХОЗО і заступника начальника обласного управління МВС Романа Алійовича Ларцина.

Створили комісію, перевірили і звільнили полковника Р.А. Ларцина згідно Наказу № 1065 о/с від 13.08.07 р..

Пан Ларцин страшенно образився, бо вважав, що Інтернет-видання розгорнули проти нього справжню публічну війну, яку з успіхом виграли.

В історії з зловживаннями в господарчій частині Миколаївського управління бачити себе „крайнім” полковник не захотів. В результаті, в Заводському суді з’явився його Позов до Міністерства внутрішніх справ України про визнання незаконними та скасування наказів про притягнення до дисциплінарної відповідальності та поновлення на посаді.

8 листопада 2007 року суд Заводського району м. Миколаєва розглянув у відкритому засіданні Позов полковника Ларцина Романа до МВС України, і задовольнив його прохання про поновлення на посаді.

Більш того, суд визначив „крайнього” в цій історії, це начальник Управління МВС України у Миколаївській області. Порада одна, ретельніше вчить, панове начальники, „мат-частину”.

Ще у листі міліціонери наголошували, що Роман Алієвич не володіє українською мовою. Цікаво, чи вивчив державну мову пан Ларцин, знаходячись поза службовим місцем УВС МВС України в Миколаївській області?

Постанова суду Заводського району м. Миколаєва.

Відповіді

  • 2008.01.13 | Дах

    Re: Бідне МВС України! Навіть звільнити як слід не вміє

    Из решения следует, что вина есть, но пропущены сроки наказания. Начальник, который не знает про наличие у него 5 подчиненных, это круто. Включенный тормоз попеждает правосудие
  • 2008.01.13 | Человек и закон

    Re: Бідне МВС України! Навіть звільнити як слід не вміє

    Нет ответа на вопрос - законно ли назначен на должность Ларцин. Если в открытом письме написана правда, то как назначили на должность со взысканием? Правда ли информация про продажу зданий? Получается какой то абсурд. Человека сняли с должности за то, что УМВД приняло на работу 5 человек и отдало в пользование автомобиль. При этом человек, который отвечает за людей и материальные ценности даже не был в курсе. Чем он был так занят? Может МВД проверит и сообщит прессе, чем он таким важным занимался, например, в 2007 году?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua