МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Полтавці вже оцінили програму «Світле місто»

11/21/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Полтавці не могли не помітити, що останнім часом освітлення вулиць Полтави корінним чином змінилося на краще. Це результат виконання програми «Світле місто». За півтора року в обласному центрі здійснено повну реконструкцію освітлення. Старі лампи накалювання замінено на сучасні натрієві конструкції фірмі «Філіпс». Вони вдвічі менше споживають електроенергії, а по світловому потоку вп’ятеро перевищують своїх попередників. Термін дії таких ламп в умовах зовнішнього освітлення 3-4 роки на відміну від старих – лише два місяці. Тож незважаючи на те, що новий світильник дещо дорожчий, економічний ефект від його застосування значно перевищує цінову різницю.

Протягом дії програми в місті встановлено 15,8 тисячі таких світильників. На її виконання витрачено 9,3 мільйона гривень з них 3.2 мільйона – кошти інвесторів, а решта – бюджетні. Особлива увага приділялася освітленню територій закладів освіти, охорони здоров’я та підходів до них. В ряді віддалених куточків міста світильники взагалі з’явилися вперше. Коментуючи виконання програми, міський голова Андрій Матковський сказав, що влада свідомо пішла на такі витрати, адже мова йде не просто про освітлення міста й комфорт громадян, а й про їхню безпеку, - за матеріалом з офіційного сайту Полтавської міської ради.

Відповіді

 • 2007.11.21 | poltavka

  Далеко не всі оцінили позитивно

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Полтавці не могли не помітити, що останнім часом освітлення вулиць Полтави корінним чином змінилося на краще. Це результат виконання програми «Світле місто».
  > Особлива увага приділялася освітленню територій закладів освіти, охорони здоров’я та підходів до них. В ряді віддалених куточків міста світильники взагалі з’явилися вперше.

  На території Полтавського ПТУ № 17 немає жодного ліхтаря. Ходити по його території просто небезпечно, оскільки при будівництві нового будинку, який розташований поруч з училищем (першу чергу будинку, до речі відкрив нещодавно Президент), територією училища прокладали різноманітні мережі. Прокласти проклали - але залагодити понівечений асфальт забули. Крім того, на території училища був спортивний майданчик для занять баскетболом. Половину цього майданчика забрали під будівництво технічних споруд нового будинку. Зараз на цьому майданчику дорослим пройти ніяк, не те щоб займатись спортом дітям. Оце Вам і "місто без околиць"!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.21 | Крот

   Re: Далеко не всі оцінили позитивно

   Думаю, що міський голова Полтави відреагує на Ваше повідомлення. Бо знаю, що чиновники міськради ретельно читають, навіть, форум Майдану. ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.21 | Борисович

    Re: Далеко не всі оцінили позитивно

    Люди знаючі, з числа місцевого депутатського корпусу зазначають, що лампочки для міста були придбанні за завищеними цінами та з 20-відсотковим відкатом. Можливо саме тому мера Матковського у бізнесових колах величають прізвиськом: Відкат Всеволодович Матковський.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.21 | Козубок

     Re: Далеко не всі оцінили позитивно

     І "лежачі поліцейські" для Полтави теж придбано за завищеними цінами?
    • 2007.11.21 | сябр

     Краще красти і щось робити, ніж сидіти, склавши руки,

     "які нічого не крали". Що стосується ПТУ № 17 та іншого-таке є і буде у будь-якому місті. Навіщо спортмайданчик дебілам, що там навчаються? Але що поганого в комунальних автобусах, контейнерах, ремонтах вулиць та нових ліхтарях? А якщо не подобається - то спіймайте Матковського за руку та посадіть. А триндіти по форумах-розуму багато не треба.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.21 | Булька

      Re: Краще красти і щось робити, ніж сидіти, склавши руки,

      Ловити - не наша справа, а міліції.
     • 2007.11.21 | poltavka

      Краще мовчки сидіть, склавши руки. І не чіпайте клавіатуру.

      сябр пише:
      > Що стосується ПТУ № 17 та іншого-таке є і буде у будь-якому місті.

      Такого не повинно бути і немає в природі, за повідомленням прес-служби Полтавської міськради. Ви, напевно, не уважно його читали. Прочитайте ще раз.

      >Навіщо спортмайданчик дебілам, що там навчаються?

      Це Ви з свого досвіду так кажете? Не судіть всіх по собі!

      Мій будинок розташований поруч з цим ПТУ, я щодня ходжу додому через його територію. І на власні очі бачу, що наше місто таки має околиці.

      >Але що поганого в комунальних автобусах, контейнерах,

      Контейнери смердять вже зараз. Уявляю, що буде влітку. Велика їх частина розташована по центральних вулицях міста. Це ненормально. Треба їх ставити у провулках та дворах будинків.

      > ремонтах вулиць та нових ліхтарях? А якщо не подобається - то спіймайте Матковського за руку та посадіть.

      На території ПТУ № 17 немає ні одного, ні іншого. Між іншим, воно розташоване на одній з центральних вулиць міста - Фрунзе.

      >А триндіти по форумах-розуму багато не треба.

      Ви це дуже добре ілюструєте своїми постами.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.21 | сябр

       З подібною дурепою спілкувався сьогодні

       Усі їй щось винні. Подібні контейнери успішно використовуються у Києві, у Миргороді. Жителі задоволені. А мусоровозка - це значить, що сміття все одно будуть залишати ті, хто не готовий вставати о 6 ранку лише для того, щоб викинути сміття. У 17 будівельному ПТУ навчались дебіли ще за совка. і зараз контингент не кращий.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.22 | пересічний

        Re: З подібною дурепою спілкувався сьогодні

        Сябре, не знаю що Ви закінчували і хто Ваші батьки, але від Вас несе бовдурством чи то вродженим, чи то набутим. Принижувати жінку - це принизливо для читачів Майдану.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.22 | padluka

         Re: З подібною дурепою спілкувався сьогодні

         пересічний пише:
         > Сябре, не знаю що Ви закінчували і хто Ваші батьки, але від Вас несе бовдурством чи то вродженим, чи то набутим. Принижувати жінку - це принизливо для читачів Майдану.
         Це точно! Ви раптом не Лукашенка-дебіла родич?
       • 2007.11.22 | poltavka

        Чому пана сябра так зачепив мій коментар?

        А чому Вас так зачепив мій коментар??? :ouch: В ньому ж просто вказано на недоліки у програмі освітлення міста. Які потрібно виправити.

        Міськрада звітує про значне покращення освітлення вулиць, навчальних закладів, околиць міста.

        У районі Боженка, зокрема на території ПТУ № 17, покращення освітлення я не бачу.

        сябр пише:
        > Усі їй щось винні.

        Міська влада повинна працювати на покращення життя громадян міста. А не піаритись на пустому місці. Чому на пустому - див. вище. Полтава - це не лише центр міста.

        > Подібні контейнери успішно використовуються у Києві, у Миргороді. Жителі задоволені.

        Щодо контейнерів - підійдіть до будь-якого контейнера. Ви відчуєте неймовірний сморід. Їх треба ставити в місцях, де великі маси людей не ходять. На центральних вулицях контейнерам не місце.

        > У 17 будівельному ПТУ навчались дебіли ще за совка. і зараз контингент не кращий.

        На тому майданчику активно відпочивали та займалися спортом діти з навколишніх будинків.

        До речі, Ви так і не відповіли, звідки у Вас така обізнаність щодо контингенту ПТУ № 17.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.22 | lanka

         Мабуть, він у міськраді займається проблемою сміття...

        • 2007.11.22 | сябр

         Невже ви забули як було за кукоби?

         ніхто ніхріна не робив, і всі мовчали в тряпочку. За рік Матковський зробив більше, ніж кукоба за дві каденції. Краде, ви чули? То доведіть. Не можете- то мовчіть. У КОЖНОМУ дворі не буде добре ніколи, принаймні зусиллями лише міськвиконкому. Але що Матковський займається УСІМ містом, а не вилизує ВЕСЬ центр- то факт. На вулицях контейнери стоять там, де у подвірях їх просто ставити ніде -на вул. Пушкіна, шевченка, взагалі, там де індивідуальна забудова. он у США взагалі залишають сміття просто в пакетах- і нічого, якось живуть :)
         Якщо Ви є фанаткою "народної годувальниці" - сміттєвозки. то так і скажіть. мені зручніше викинути сміття в контейнер. Тим більше. що значна частина не бажала вставати о 6. або відпрошуватись з роботи, щоб викинути сміття 0 16-00. і просто залишала сміття де доведеться.Безумовно. це було набагато гігієнічніше, ніж використовувати контейнери. Про 17 бурсу я знаю дуже добре. Ще років з 20 тому у старших класах школи ми там проходили професійну підготовку. Я таким чином електромонтажник 3 розряду:)))))
         Наша мастачка не могла на нас нарадіти-ми дуже сильно контрастували з контингентом ПТУ, серед яких була, наприклад. поширеною забава на спор розбивати ВЛАСНОЮ головою пластмасові бачки в туалеті. А загальне шикування ПТУшників вранці! А промова директора училища! Це просто картина маслом! Щоб це описати достойно, потрібен другий Гашек! до речі, знайомий з пролетарським контингентом з району боженка. культура дуже низька.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.11.23 | lanka

          Re: Невже ви забули як було за кукоби?

          сябр пише:
          > На вулицях контейнери стоять там, де у подвірях їх просто ставити ніде -на вул. Пушкіна, шевченка, взагалі, там де індивідуальна забудова.

          Мова була, що не місце контейнерам на центральних вулицях. Зокрема, на Фрунзе (біля підземного переходу "Злато місто", напроти ТРК "Лтава"), Жовтневій (в районі Зигіна). Там шалений потік народу.

          > Якщо Ви є фанаткою "народної годувальниці" - сміттєвозки.

          Не є.
         • 2007.11.24 | Михайло Свистович

          Re: Невже ви забули як було за кукоби?

          сябр пише:
          > он у США взагалі залишають сміття просто в пакетах- і нічого, якось живуть

          Я такого в США не бачив. Натомість бачив контейнери.

          > Про 17 бурсу я знаю дуже добре. Ще років з 20 тому у старших класах школи ми там проходили професійну підготовку.
          > Наша мастачка не могла на нас нарадіти-ми дуже сильно контрастували з контингентом ПТУ, серед яких була, наприклад. поширеною забава на спор розбивати ВЛАСНОЮ головою пластмасові бачки в туалеті. А загальне шикування ПТУшників вранці! А промова директора училища! Це просто картина маслом! Щоб це описати достойно, потрібен другий Гашек!

          Зараз 2007 рік, а 1987-й

          > до речі, знайомий з пролетарським контингентом з району боженка. культура дуже низька

          І тому там не потрібний спортивний майданчик?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.11.24 | padluka

           Re: Невже ви забули як було за кукоби?

           Михайле, не сперечайтеся з колишнім полтавцем. Він надто зі слабким інтелектом. Він може тільки всіх ображати і все. Не витрачайте на нього свої зусилля.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.11.24 | Михайло Свистович

            Re: Невже ви забули як було за кукоби?

            padluka пише:
            > Михайле, не сперечайтеся з колишнім полтавцем

            А дійсно :) Пише з Києва. А я то думав :(
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.11.25 | сябр

             Re: Невже ви забули як було за кукоби?

             Я пишу з Києва? поганенько ж ви визначаєте за ІР адресу. От скажімо, на севастопольскому форумі моє полтавське місцезнаходження вирахували швидко, безпомильно і моментально забанили за використання української. Чи Ви й політик такий же, як і юзер?
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.11.25 | Михайло Свистович

              Re: Невже ви забули як було за кукоби?

              сябр пише:
              > Я пишу з Києва?

              Ну не я ж.

              > Чи Ви й політик такий же, як і юзер?

              Юзер не визначає ай-пі. Я не політик.
             • 2007.12.07 | Тарас Токар

              Re: Невже ви забули як було за кукоби?

              сябр пише:
              > Я пишу з Києва? поганенько ж ви визначаєте за ІР адресу. От скажімо, на севастопольскому форумі моє полтавське місцезнаходження вирахували швидко, безпомильно і моментально забанили за використання української. Чи Ви й політик такий же, як і юзер?
              Той, хто колись писав з Полтави, тепер пише з Києва...
       • 2007.11.22 | Крот

        Re: З подібною дурепою спілкувався сьогодні

        сябр пише:
        > Усі їй щось винні. Подібні контейнери успішно використовуються у Києві, у Миргороді. Жителі задоволені. А мусоровозка - це значить, що сміття все одно будуть залишати ті, хто не готовий вставати о 6 ранку лише для того, щоб викинути сміття. У 17 будівельному ПТУ навчались дебіли ще за совка. і зараз контингент не кращий.
        "Розумнішого" ми ще не бачили на цьому форумі...
     • 2007.11.22 | padluka

      Так Ви вор? Чи родич вора?

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.22 | пересічний

       Re: Так Ви вор? Чи родич вора?

       Можливо, кум Матковського.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.24 | padluka

        Re: Так Ви вор? Чи родич вора?

        пересічний пише:
        > Можливо, кум Матковського.
        У нього він не один...
     • 2007.11.22 | Михайло Свистович

      Re: Краще красти і щось робити, ніж сидіти, склавши руки,

      сябр пише:
      > "які нічого не крали"

      З власного досвіду кажете? ;) І скільки Ви вже накрали?

      > Що стосується ПТУ № 17 та іншого-таке є і буде у будь-якому місті. Навіщо спортмайданчик дебілам, що там навчаються?

      Мабуть для того, щоб не виростали такими як Ви, які судять усіх по собі.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.24 | padluka

       Re: Краще красти і щось робити, ніж сидіти, склавши руки,

       Сябр так "любить" Полтаву, що залишив її. І з іншого міста розповідає полтавцям, як їм жити.
     • 2007.11.29 | Олександр Дядюк

      Сябр - для вас як і для Юлі, прості люди то лише біомаса і дебіл

      І тільки ви благородні і заможні бютівці - люди?
      Яким можна все?

      Ну так давайте далі продовжуйте - а для чого тоді "полтавській біомасі" і ті лампочки взагалі - хай дебіли в темряві ходять.
      Виділити окремий закритий район для проживання "благородних бютівців", а інша полтавська біомаса і дебіли хай взагалі в темноті і в лайні живе. Чьо уж там
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.29 | TrollSeeker

       Дідусь, Ви не в темі.

       Олександр Дядюк пише:
       > Ну так давайте далі продовжуйте - а для чого тоді "полтавській біомасі" і ті лампочки взагалі - хай дебіли в темряві ходять.
       Доповідаю Вам. В Полтаві зараз, на відміну від темряви часів Кукоби (ПРУ), вуличне освітлення налагоджено дуже добре. Вулиці освітлюються сучасними дуговими натрієвими лампами. В парках освітлення відновлено. Тому почувши дзвін, спробуйте спочатку його локалізувати.

       Природньо, після кількарічної суцільної темряви можна знайти локальні ще недообладнані освітлювальними приладами території. Але на відміну від недавнього минулого, це є винятком, а не системою.

       Ось так.

       Спробуйте охолонути і подумати тверезо.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.29 | Олександр Дядюк

        Ні шановний - це ви не зрозуміли про що я

        Мій допис був не в критику полтавського мера, про якого (і про справи якого) я нічого не знаю, а в критику сябра, який лепече як з білої гарячки
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.29 | TrollSeeker

         Все одно, спочатку спробуйте вияснити справжній стан справ.

       • 2007.11.30 | lanka

        Як Вас послухати, у Полтаві повний стабілізєц.

        TrollSeeker пише:
        > В Полтаві зараз, на відміну від темряви часів Кукоби (ПРУ), вуличне освітлення налагоджено дуже добре. Вулиці освітлюються сучасними дуговими натрієвими лампами. В парках освітлення відновлено. Тому почувши дзвін, спробуйте спочатку його локалізувати.

        > Природньо, після кількарічної суцільної темряви можна знайти локальні ще недообладнані освітлювальними приладами території. Але на відміну від недавнього минулого, це є винятком, а не системою.
        >
        > Ось так.
        >
        > Спробуйте охолонути і подумати тверезо.


        В парках є. А на території навчального закладу - нема. Стабілізєц.

        Specially for you цитую повідомлення прес-служби:

        > Особлива увага приділялася освітленню територій закладів освіти, охорони здоров’я та підходів до них.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.30 | TrollSeeker

         Re: Як Вас послухати, у Полтаві повний стабілізєц.

         lanka пише:
         > В парках є. А на території навчального закладу - нема. Стабілізєц.
         Аж цілого одного закладу? Точно - "стабілізєц". Правда, чомусь про той тотальний "стабілізєц", який був по всьму місту не так давно, Ви скромно промовчали. Бо Ваш "крик душі" в такому разі виглядів би м'яко кажучи не зовсім переконливим. "Все пізнається в порівнянні", це не я придумав.

         > Specially for you цитую повідомлення прес-служби:
         >
         > > Особлива увага приділялася освітленню територій закладів освіти, охорони здоров’я та підходів до них.
         І якщо з тієї, чи іншої причини якийсь з цих об'єктів поки що не освітлено належним чином, це не є приводом для вселенського лементу:"А-а-а! Ці гади нас без світла залишили!" Бо виглядає дещо лицемірним.

         Я зовсім нічого не маю проти того, щоб ПТУ № 17 було освітлено належним чином, навіть, якщо ця проблема Вас дуже хвилює, раджу вияснити конкретні обставини, може воно вже на етапі вирішення, але натужно волати "Калавур!!!" з-за того, що у всьому багатоквартирному будинку на якійсь з площадок лампочка не вкручена, сенсу не бачу.

         Хіба що існує сенс політичний. Так тут на форумі це дуже просто, напишіть лише "юлька-варовка" і Вас сприймуть з розумінням.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.11.30 | lanka

          Re: Як Вас послухати, у Полтаві повний стабілізєц.

          TrollSeeker пише:
          > lanka пише:
          > > В парках є. А на території навчального закладу - нема. Стабілізєц.
          > Аж цілого одного закладу? Точно - "стабілізєц". Правда, чомусь про той тотальний "стабілізєц", який був по всьму місту не так давно, Ви скромно промовчали. Бо Ваш "крик душі" в такому разі виглядів би м'яко кажучи не зовсім переконливим. "Все пізнається в порівнянні", це не я придумав.

          А Ви чого тоді мовчали? Ви, я бачу, дуже добре поінформовані про ситуацію в Полтаві... Якщо Вас тоді це не турбувало, то чого турбує зараз???

          Ви так і не зрозуміли, що було порівняно - повідомлення прес-служби і реальний стан речей у конкретному закладі.

          > > Specially for you цитую повідомлення прес-служби:
          > >
          > > > Особлива увага приділялася освітленню територій закладів освіти, охорони здоров’я та підходів до них.
          > І якщо з тієї, чи іншої причини якийсь з цих об'єктів поки що не освітлено належним чином, це не є приводом для вселенського лементу:"А-а-а! Ці гади нас без світла залишили!" Бо виглядає дещо лицемірним.
          >
          > Я зовсім нічого не маю проти того, щоб ПТУ № 17 було освітлено належним чином, навіть, якщо ця проблема Вас дуже хвилює, раджу вияснити конкретні обставини, може воно вже на етапі вирішення, але натужно волати "Калавур!!!" з-за того, що у всьому багатоквартирному будинку на якійсь з площадок лампочка не вкручена, сенсу не бачу.
          >

          Мені це якось ... не дуже цікаво, бачите Ви сенс чи ні.

          > Хіба що існує сенс політичний. Так тут на форумі це дуже просто, напишіть лише "юлька-варовка" і Вас сприймуть з розумінням.

          Поки що нічого поганого про Юльку я сказати не можу... :)
     • 2007.11.29 | padluka

      Re: Краще красти і щось робити, ніж сидіти, склавши руки,

      сябр пише:
      > "які нічого не крали". Що стосується ПТУ № 17 та іншого-таке є і буде у будь-якому місті. Навіщо спортмайданчик дебілам, що там навчаються? Але що поганого в комунальних автобусах, контейнерах, ремонтах вулиць та нових ліхтарях? А якщо не подобається - то спіймайте Матковського за руку та посадіть. А триндіти по форумах-розуму багато не треба.
      Судячи по оцим Вашим роздумам у Вас теж не багато розуму. І це можна було б не показувати всім форумчанам Майдану.
 • 2007.11.22 | Shooter

  оцінили засирання міста?

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Старі лампи накалювання

  розжарювання.

  кал в укр. мові - це виключно, пардон, гімно. закалитися - забруднитися.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.22 | lanka

   Просто наш мер - не українець...

   Прес-служба, мабуть теж... Треба уточнити.
  • 2007.11.24 | padluka

   Оцінили рівень Вашої культури

 • 2007.11.24 | poltavka

  До уваги працівників Полтавського міськвиконкому!

  Заверніть увагу на освітлення території ПТУ № 17, яке відсутнє взагалі. На території розташований також гуртожиток, спортивний майданчик, які потребують ремонту. Також на прилеглій до території ПТУ вулиці необхідно прокласти асфальтове покриття.

  Звітувати про виконання програми по освітленню міста, коли територія одного з учбових закладів знаходиться в пітьмі та занедбана - щонайменше некоректно.


  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Особлива увага приділялася освітленню територій закладів освіти, охорони здоров’я та підходів до них. В ряді віддалених куточків міста світильники взагалі з’явилися вперше. Коментуючи виконання програми, міський голова Андрій Матковський сказав, що влада свідомо пішла на такі витрати, адже мова йде не просто про освітлення міста й комфорт громадян, а й про їхню безпеку, - за матеріалом з офіційного сайту Полтавської міської ради.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.24 | Киянин

   Re: До уваги працівників Полтавського міськвиконкому!

   poltavka пише:
   > Заверніть увагу на освітлення території ПТУ № 17, яке відсутнє взагалі. На території розташований також гуртожиток, спортивний майданчик, які потребують ремонту. Також на прилеглій до території ПТУ вулиці необхідно прокласти асфальтове покриття.
   >
   > Звітувати про виконання програми по освітленню міста, коли територія одного з учбових закладів знаходиться в пітьмі та занедбана - щонайменше некоректно.
   Коректно. Бо щодо освітлення, то цим полтавська влада може пишатися. Місто стало значно світліше, ніж за часів, коли ним керував пан Кукоба. І якщо в якомусь одному дворі на околиці Полтави немає світла, то це не означає, що його немає скрізь.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.25 | TrollSeeker

    Критиканствують, бо юлька-тюлька на Форумі - в опалі.

    Але:

    Освітлення - не зрівняти з кукобівськими роками, коли без свого ліхтаря не пройдеш вулицею ввечері, чи вночі.

    Люди потихеньку звикають кидати сміття в добротні алюмінієві контейнери, а не під дерева, чи в кущі.

    "Лежачі поліцаї" приповільнюють розігріті кінські сили біля шкіл, лікарень і інтенсивних переходів. Дисципліновані водії звикли і сприймають їх без зайвих негативних емоцій.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.25 | колян

     Re: Критиканствують, бо юлька-тюлька на Форумі - в опалі.

     Все це було б нічого, якби Андрюша з часів роботи у податковій не скоштував відкату на податок з ПДВ, а тут бюджет цілого міста! Уявляєте маштаби Андрюшкиного відкату!

     Що стосується фактів, то відомий полтавський підприємець Бабич звернувся у правоохоронні органи з заявою, що мер Полтави Матковський через свого радника вимагає від його 20 відсотків відкату від вартості будівництва об'єкта. Чомусь ця заява не зацікавила їх, бо вони за підслідністю почали пересилати її один одному.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.25 | TrollSeeker

      Re: Критиканствують, бо юлька-тюлька на Форумі - в опалі.

      колян пише:
      > Все це було б нічого, якби Андрюша з часів роботи у податковій не скоштував відкату на податок з ПДВ, а тут бюджет цілого міста! Уявляєте маштаби Андрюшкиного відкату!
      Не знаю про відкат, і його масштаби, але чомусь здається, з Кукобиними багаторічними "досягненнями" навряд чи можна порівняти.

      > Що стосується фактів, то відомий полтавський підприємець Бабич звернувся у правоохоронні органи з заявою, що мер Полтави Матковський через свого радника вимагає від його 20 відсотків відкату від вартості будівництва об'єкта. Чомусь ця заява не зацікавила їх, бо вони за підслідністю почали пересилати її один одному.
      Не знаю, не знаю. За Кукоби таких - штабелями. Може через це голосів одиниць не чутно було?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.26 | Михайло Свистович

       Re: Критиканствують, бо юлька-тюлька на Форумі - в опалі.

       TrollSeeker пише:
       >
       > Не знаю про відкат, і його масштаби, але чомусь здається, з Кукобиними багаторічними "досягненнями" навряд чи можна порівняти

       Не знаю, чи можна порівняти масштаби відкатів при обох мерах, але підхід, коли захищають відкатника, який бере менше за попередника, є цинізмом.
    • 2007.11.25 | Тарас Токар

     А при чому тут Юлька?

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.25 | poltavka

     Ви помиляєтесь. Щодо БЮТ в мене немає упередження.

    • 2007.11.26 | Михайло Свистович

     Брехати не гарно. Не в опалі.

     Просто Ви у своїй фанатичній неадекватності зовсім не помічаєте купу своїх колег-юлефанів.
    • 2007.11.26 | Englishman

     До речі, про Полтаву, темряву і алкоголь

     TrollSeeker пише:
     > Але:
     >
     > Освітлення - не зрівняти з кукобівськими роками, коли без свого ліхтаря не пройдеш вулицею ввечері, чи вночі.
     >

     Пам"ятаю, був у Полтаві 3 роки тому, навесні. Коли йшов центральною вулицею від альтанки на холмі і проходив через парк (здається, Корпусний)-, ліхтарі не горіли майже ніде. Проте парк той просто кішєл молоддю, що хлистала різноманітні алкогольні напої. Такого жаху я більше ніде в Україні не бачив.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.27 | padluka

      Re: До речі, про Полтаву, темряву і алкоголь

      Englishman пише:
      > Пам"ятаю, був у Полтаві 3 роки тому, навесні. Коли йшов центральною вулицею від альтанки на холмі і проходив через парк (здається, Корпусний)-, ліхтарі не горіли майже ніде. Проте парк той просто кішєл молоддю, що хлистала різноманітні алкогольні напої. Такого жаху я більше ніде в Україні не бачив.
      Таке дійсно було. Але не думаю, що тільки у Полтаві.
    • 2007.12.07 | lanka

     TrollSeekerе, ЮВТ Вам ще не сниться?

     TrollSeeker пише:
     > Але:
     > Освітлення - не зрівняти з кукобівськими роками, коли без свого ліхтаря не пройдеш вулицею ввечері, чи вночі.
     > Люди потихеньку звикають кидати сміття в добротні алюмінієві контейнери, а не під дерева, чи в кущі.
     > "Лежачі поліцаї" приповільнюють розігріті кінські сили біля шкіл, лікарень і інтенсивних переходів. Дисципліновані водії звикли і сприймають їх без зайвих негативних емоцій.

     Ваша закоханість у ЮВТ серйозно закриває Вам очі на те, що на місцевому рівні у Полтаві БЮТ представлений, м'яко кажучи, непорядними людьми. І не тільки БЮТ, і не тільки в Полтаві. Наочний приклад - Бондар в Ірпені.

     Замість того, щоб зачаровано по інерції співати дифірамби Матковському, я б на Вашому місці, відкрила очі на існуючі зараз місцеві проблеми. Оскільки тут на Форумі жодного разу не бачила, щоб Ви піднімали чи брали участь в обговоренні реальних місцевих проблем. Натомість, Ви продукуєте лише зачаровані речі про Юлю і обливаєте брудом її недоброзичливців.

     P.S. Я не є недоброзичливцем особисто ЮВТ.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.25 | Тарас Токар

   Re: До уваги працівників Полтавського міськвиконкому!

   poltavka пише:
   > Заверніть увагу на освітлення території ПТУ № 17, яке відсутнє взагалі. На території розташований також гуртожиток, спортивний майданчик, які потребують ремонту. Також на прилеглій до території ПТУ вулиці необхідно прокласти асфальтове покриття.
   >
   > Звітувати про виконання програми по освітленню міста, коли територія одного з учбових закладів знаходиться в пітьмі та занедбана - щонайменше некоректно.
   Надто велика агресія для такої малої кількості слів. Я ніколи не був адвокатом у будь-якої влади, але хочу запитати у Вас: чи зверталися Ви особисто чи хтось з Ваших сусідів (усно, письмово) до міської влади, щоб у Вашому районі зробили освітлення? Чи почали цю ініціативу з форуму Майдану?

   Хочу сказати, що питання освітлення міста є на контролі у влади і це видно неозброєним оком. Тому не треба проявляти агресію, а треба писати колективні звернення, ходити на прийоми до чиновників. І тоді біля ПТУ №17 та поблизу місця, де Ви живете буде все гаразд. А якщо Вас не почують, тоді сайт "Майдан" допоможе Вам реалізувати Ваші побажання.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.25 | poltavka

    Re: До уваги працівників Полтавського міськвиконкому!

    Тарас Токар пише:

    > Надто велика агресія для такої малої кількості слів.

    Не знаю, де ви там побачили агресію. Якщо хачете побачити справжню агресіє - почитайте в цій гілці дописи пана сябра.

    >Я ніколи не був адвокатом у будь-якої влади, але хочу запитати у Вас: чи зверталися Ви особисто чи хтось з Ваших сусідів (усно, письмово) до міської влади, щоб у Вашому районі зробили освітлення? Чи почали цю ініціативу з форуму Майдану?
    >
    > Хочу сказати, що питання освітлення міста є на контролі у влади і це видно неозброєним оком. Тому не треба проявляти агресію, а треба писати колективні звернення, ходити на прийоми до чиновників. І тоді біля ПТУ №17 та поблизу місця, де Ви живете буде все гаразд. А якщо Вас не почують, тоді сайт "Майдан" допоможе Вам реалізувати Ваші побажання.


    Займатися територією учбових закладів повинні чиновники, а не мешкінці прилеглих будинків. Мова йшла про недостатнє освітлення та благоустрій території училища № 17.

    Саме тому що на контролі - і виникло моє зауваження.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.25 | сябр

     кому ВИ ВИСЛОВЛЮЄТЕ СВОЇ ЗАУВАЖЕННЯ?

     вам правильно радять: зверніться письмово (а краще колективно) до міськ- чи райвиконкому.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.25 | poltavka

      Всьому світу взагалі, і працівникам міськвиконкому зокрема.

      сябр пише:
      > вам правильно радять: зверніться письмово (а краще колективно) до міськ- чи райвиконкому.

      Неправильно радять. Прочитайте вище чому.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.25 | сябр

       А на парканах писати не прбували? тоді точно прочитають :)

    • 2007.11.26 | Тарас Токар

     Re: До уваги працівників Полтавського міськвиконкому!

     poltavka пише:
     > Тарас Токар пише:
     >
     > > Надто велика агресія для такої малої кількості слів.
     >
     > Не знаю, де ви там побачили агресію. Якщо хачете побачити справжню агресіє - почитайте в цій гілці дописи пана сябра.
     >
     > >Я ніколи не був адвокатом у будь-якої влади, але хочу запитати у Вас: чи зверталися Ви особисто чи хтось з Ваших сусідів (усно, письмово) до міської влади, щоб у Вашому районі зробили освітлення? Чи почали цю ініціативу з форуму Майдану?
     > >
     > > Хочу сказати, що питання освітлення міста є на контролі у влади і це видно неозброєним оком. Тому не треба проявляти агресію, а треба писати колективні звернення, ходити на прийоми до чиновників. І тоді біля ПТУ №17 та поблизу місця, де Ви живете буде все гаразд. А якщо Вас не почують, тоді сайт "Майдан" допоможе Вам реалізувати Ваші побажання.
     >
     >
     > Займатися територією учбових закладів повинні чиновники, а не мешкінці прилеглих будинків. Мова йшла про недостатнє освітлення та благоустрій території училища № 17.
     >
     > Саме тому що на контролі - і виникло моє зауваження.


     На самому початку цієї гілки форуму Ви писали: На території Полтавського ПТУ № 17 немає жодного ліхтаря. Ходити по його території просто небезпечно, оскільки при будівництві нового будинку, який розташований поруч з училищем (першу чергу будинку, до речі відкрив нещодавно Президент), територією училища прокладали різноманітні мережі. Прокласти проклали - але залагодити понівечений асфальт забули. Крім того, на території училища був спортивний майданчик для занять баскетболом. Половину цього майданчика забрали під будівництво технічних споруд нового будинку. Зараз на цьому майданчику дорослим пройти ніяк, не те щоб займатись спортом дітям. Оце Вам і "місто без околиць"!

     В одному випадку Ви пишете, що мешканцям прилеглої території не потрібна територія ПТУ №17. В другому - потрібна, бо дорослим ніяк пройти, а дітям треба займатися спортом.

     Але головне, я хочу сказати не те. Якщо Вам щось не подобається на території ПТУ №17, то Ви, як звичайна полтавка, маєте право письмово звернутися до Полтавського міськвиконкому (див. ЗУ "Про звернення громадян"), а ті, в свою чергу, повинні відреагувати на Ваше звернення. І якщо реакція влади Вам не сподобається, то вдатися до акцій протесту, що передбачено у Конституції України.

     Я б на Вашому місці припинив змагатися красномовством, а почав би писати колективне звернення і збирати підписи під тим зверненням. Бо зараз мені здається, що освітленням території ПТУ №17 хоче займатися тільки одна людина - poltavka.

     Більше витрачати свій час на коментарі по цій темі я не буду.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.26 | poltavka

      Re: До уваги працівників Полтавського міськвиконкому!

      Тарас Токар пише:

      > Але головне, я хочу сказати не те. Якщо Вам щось не подобається на території ПТУ №17, то Ви, як звичайна полтавка, маєте право письмово звернутися до Полтавського міськвиконкому (див. ЗУ "Про звернення громадян"), а ті, в свою чергу, повинні відреагувати на Ваше звернення. І якщо реакція влади Вам не сподобається, то вдатися до акцій протесту, що передбачено у Конституції України.


      Я маю право робити все, що не заборонено Законом. В т.ч. і писати тут все, що не заборонено правилами цього Форуму.

      А зараз мені здається, Ви - борець за демократію і свободу слова, затикаєте мені рота.


      > Я б на Вашому місці припинив змагатися красномовством,

      Я не мала на меті це робити, скоріше це зараз робите Ви.


      > Більше витрачати свій час на коментарі по цій темі я не буду.

      Це Ваша справа.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.26 | Тарас Токар

       Re: До уваги працівників Полтавського міськвиконкому!

       poltavka пише:
       > Тарас Токар пише:
       >
       > > Але головне, я хочу сказати не те. Якщо Вам щось не подобається на території ПТУ №17, то Ви, як звичайна полтавка, маєте право письмово звернутися до Полтавського міськвиконкому (див. ЗУ "Про звернення громадян"), а ті, в свою чергу, повинні відреагувати на Ваше звернення. І якщо реакція влади Вам не сподобається, то вдатися до акцій протесту, що передбачено у Конституції України.
       >
       >
       > Я маю право робити все, що не заборонено Законом. В т.ч. і писати тут все, що не заборонено правилами цього Форуму.
       >
       > А зараз мені здається, Ви - борець за демократію і свободу слова, затикаєте мені рота.

       Чим? Де? І як я затикаю Вам рота? :) :)
       >
       >
       > > Я б на Вашому місці припинив змагатися красномовством,
       >
       > Я не мала на меті це робити, скоріше це зараз робите Ви.

       Пустий дзвін...
      • 2007.11.26 | Тарас Токар

       Шановна, Ви відійшли від теми обговорення

     • 2007.11.27 | lanka

      Re: До уваги працівників Полтавського міськвиконкому!

      Тарас Токар пише:

      > В одному випадку Ви пишете, що мешканцям прилеглої території не потрібна територія ПТУ №17. В другому - потрібна, бо дорослим ніяк пройти, а дітям треба займатися спортом.
      >
      > Але головне, я хочу сказати не те. Якщо Вам щось не подобається на території ПТУ №17, то Ви, як звичайна полтавка, маєте право письмово звернутися до Полтавського міськвиконкому (див. ЗУ "Про звернення громадян"), а ті, в свою чергу, повинні відреагувати на Ваше звернення. І якщо реакція влади Вам не сподобається, то вдатися до акцій протесту, що передбачено у Конституції України.
      >
      > Я б на Вашому місці припинив змагатися красномовством, а почав би писати колективне звернення і збирати підписи під тим зверненням. Бо зараз мені здається, що освітленням території ПТУ №17 хоче займатися тільки одна людина - poltavka.      poltavka має право писати на Вільному Форумі свої зауваження щодо будь-якої суспільної проблеми.

      На території ПТУ №17 немає освітлення. Ви згодні, що це суспільна проблема, адже йдеться про заклад освіти? А полтавські чиновники особливу увагу приділяють саме таким от закладам. Не розумію, чого Ви до неї причепились.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.27 | сябр

       Єслі в кранє нєт вади

       то це не "суспільна проблема". а недоліки роботи ЖЕКу. Про це треба не писати на форумах, а піти в ЖЕК і залишити відповідну заявку. З освітленням на території ПТУ справи такі самі.

       "poltavka має право писати на Вільному Форумі свої зауваження щодо будь-якої суспільної проблеми.

       На території ПТУ №17 немає освітлення. Ви згодні, що це суспільна проблема, адже йдеться про заклад освіти? А полтавські чиновники особливу увагу приділяють саме таким от закладам. Не розумію, чого Ви до неї причепились."
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.28 | Михайло Свистович

        Re: Єслі в кранє нєт вади

        сябр пише:
        > то це не "суспільна проблема". а недоліки роботи ЖЕКу

        ЖЕК тут у більшості випадків ні до чого
       • 2007.11.28 | lanka

        Брєд.

        Це те саме, аби Ви порадили батькам учнів школи звернутися в ДАІ, щоб біля школи намалювали зебру. Вона там і без звернень батьків ПОВИННА бути. А якщо її немає - то це значить, що хтось не виконує своїх обов'язків.
      • 2007.11.28 | Тарас Токар

       Re: До уваги працівників Полтавського міськвиконкому!

       lanka пише:
       > Тарас Токар пише:
       >
       > > В одному випадку Ви пишете, що мешканцям прилеглої території не потрібна територія ПТУ №17. В другому - потрібна, бо дорослим ніяк пройти, а дітям треба займатися спортом.
       > >
       > > Але головне, я хочу сказати не те. Якщо Вам щось не подобається на території ПТУ №17, то Ви, як звичайна полтавка, маєте право письмово звернутися до Полтавського міськвиконкому (див. ЗУ "Про звернення громадян"), а ті, в свою чергу, повинні відреагувати на Ваше звернення. І якщо реакція влади Вам не сподобається, то вдатися до акцій протесту, що передбачено у Конституції України.
       > >
       > > Я б на Вашому місці припинив змагатися красномовством, а почав би писати колективне звернення і збирати підписи під тим зверненням. Бо зараз мені здається, що освітленням території ПТУ №17 хоче займатися тільки одна людина - poltavka.
       >
       >
       >
       > poltavka має право писати на Вільному Форумі свої зауваження щодо будь-якої суспільної проблеми.
       >
       > На території ПТУ №17 немає освітлення. Ви згодні, що це суспільна проблема, адже йдеться про заклад освіти? А полтавські чиновники особливу увагу приділяють саме таким от закладам. Не розумію, чого Ви до неї причепились.
       Ви використовуєте тут такі гучні терміни, як "суспільна проблема". Тоді у мене до Вас запитання: а який відсоток суспільства страждає від того, що на території полтавського ПТУ №17 немає освітлення??? Можна у конкретних цифрах?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.02 | lanka

        Re: До уваги працівників Полтавського міськвиконкому!

        Тарас Токар пише:
        > Ви використовуєте тут такі гучні терміни, як "суспільна проблема". Тоді у мене до Вас запитання: а який відсоток суспільства страждає від того, що на території полтавського ПТУ №17 немає освітлення??? Можна у конкретних цифрах?

        Я не працівник статистичної служби, тому Ваше запитання не за адресою. Але одне очевидно - що принаймні учні і викладачі одного конкретно наведеного тут навчального закладу стикаються з незручностями у повсякденному житті. А якщо брати ширше - то, напевне що і жителі будинків, які розташовані поруч з цим закладом.

        В масштабах країни, можливо з Вашого боку, це й виглядає дрібязково. Але в межах окремого міста, на мою думку, один навчальний заклад є показником.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.03 | Тарас Токар

         Re: До уваги працівників Полтавського міськвиконкому!

         lanka пише:
         > Тарас Токар пише:
         > > Ви використовуєте тут такі гучні терміни, як "суспільна проблема". Тоді у мене до Вас запитання: а який відсоток суспільства страждає від того, що на території полтавського ПТУ №17 немає освітлення??? Можна у конкретних цифрах?
         >
         > Я не працівник статистичної служби, тому Ваше запитання не за адресою. Але одне очевидно - що принаймні учні і викладачі одного конкретно наведеного тут навчального закладу стикаються з незручностями у повсякденному житті. А якщо брати ширше - то, напевне що і жителі будинків, які розташовані поруч з цим закладом.

         Тоді просто використовуйте два Закони України - Конституцію і "Про звернення громадян". Якщо Вас цікавить освітлення, то займайтеся ним відповідно до цих Законів.
         >
         > В масштабах країни, можливо з Вашого боку, це й виглядає дрібязково. Але в межах окремого міста, на мою думку, один навчальний заклад є показником.
         А яке Ви маєте відношення до цього закладу? :)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.03 | lanka

          Re: До уваги працівників Полтавського міськвиконкому!

          Тарас Токар пише:

          > Тоді просто використовуйте два Закони України - Конституцію і "Про звернення громадян". Якщо Вас цікавить освітлення, то займайтеся ним відповідно до цих Законів.

          > А яке Ви маєте відношення до цього закладу? :)

          Я живу в Полтаві. Ви теж, до речі. ;) Вас не цікавить освітлення навчальних закладів Вашого міста? Якщо ні - чого Ви тоді берете участь в обговоренні цієї теми?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.12.05 | Тарас Токар

           Re: До уваги працівників Полтавського міськвиконкому!

           lanka пише:
           > Я живу в Полтаві. Ви теж, до речі. ;) Вас не цікавить освітлення навчальних закладів Вашого міста? Якщо ні - чого Ви тоді берете участь в обговоренні цієї теми?
           Мене цікавить все, що робиться у Полтаві. Бо я народився і живу у цьому місті. Крім того, дуже його люблю. Але вище я писав Вам, що треба зробити для того, щоб влада звернула увагу до піднятої Вами проблеми. На жаль, Ви цього не робите і, як я зрозумів, не збираєтеся цього робити. Про що можна говорити тут далі?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.12.05 | lanka

            Ви застосовуєте подвійні стандарти (л).

            Те, що робили Ви: http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_arch2007&trs=-1&key=1192430719&first=&last=, poltavka та lanka чомусь не можуть робити... :(
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.12.06 | Тарас Токар

             Re: Ви застосовуєте подвійні стандарти (л).

             lanka пише:
             > Те, що робили Ви: http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_arch2007&trs=-1&key=1192430719&first=&last=, poltavka та lanka чомусь не можуть робити... :(
             Мені шкода... Але у тій гілці я підняв тему всеукраїнського масштабу, а не одного ПТУ. Тому я не міг писати у всі органи влади звернення. А Вам все ж таки пропоную його написати. І, напевно, Ви отримаєте результат.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.12.07 | lanka

              Ви таки застосовуєте подвійні стандарти ...

              Тарас Токар пише:
              > lanka пише:
              > > Те, що робили Ви: http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_arch2007&trs=-1&key=1192430719&first=&last=, poltavka та lanka чомусь не можуть робити... :(
              > Мені шкода... Але у тій гілці я підняв тему всеукраїнського масштабу, а не одного ПТУ. Тому я не міг писати у всі органи влади звернення. А Вам все ж таки пропоную його написати. І, напевно, Ви отримаєте результат.

              Не бачу жодної різниці між дописами людей, які відповіли на Ваш заклик, і першим дописом у цій гілці.

              Цікаво, що скаже з цього приводу Михайло Свистович?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.12.07 | Тарас Токар

               Ви тут пишете, а світла на території ПТУ №17 і досі немає

               Ви не хочете письмово звернутися (листом, а не на форумі) до Полтавського міськвиконкому?
       • 2007.12.03 | Тарас Токар

        Re: До уваги працівників Полтавського міськвиконкому!

        В такий пізній час я б на Вашому місці спав ;)
   • 2007.11.28 | lanka

    Ви не розрізняєте право і обов'язок.

    Тарас Токар пише:
    > Тому не треба проявляти агресію, а треба писати колективні звернення, ходити на прийоми до чиновників. І тоді біля ПТУ №17 та поблизу місця, де Ви живете буде все гаразд. А якщо Вас не почують, тоді сайт "Майдан" допоможе Вам реалізувати Ваші побажання.

    Ви не розмежовуєте наслідки таких речей як ПРАВО і ОБОВ'ЯЗОК.

    ПРАВО громадянина звертатись до держави з приводу будь-яких інтересів. І ОБОВ'ЯЗОК держави працювати на благо громадян.

    Прес-служба представника Держави (мерії) розповсюдила цікавий матеріал про освітлення Полтави. Де сказано, що особлива увага приділялась закладам освіти. Не залежить - були звернення громадян, чи не було - заклади освіти повинні освітлюватись належним чином. І тим за повідомленням - таки всі заклади є освітленими.

    Ваша порада poltavці звернутись з приводу освітлення ПТУ до міськвиконкому є безглуздою. Оскільки право не відміняє обов'язковість виконання обов'язку.

    Влада не може звітувати про те, що ще не виконано. Поки такі заклади залишаються в пітьмі. Нехай це буде уроком прес-службі. Якби у повідомленні було написано - що тривають роботи по освітленню міста, особливу увагу буде приділено освітленню навчальних та інших соціальних закладів закладів, питання, я думаю, не виникло б.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.29 | юхим

     Re: Ви не розрізняєте право і обов'язок.

     Матковський теж перепутав право з обов'язком.
    • 2007.11.29 | сябр

     Висильно перебільшуєте суспільне значення сайту "майдан

     Всі ці слова про право і обовязок шеляга не варті. Якщо Ви хочете, щоб влада зробила щось для вас - то не давайте їй заснути, пишіть, звертайтеся тощо. А патякати на форумах, що влада погана, але навіть не спробувати якось на неї вплинути в реалі - то на це ні розуму, ні волі багато не треба.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.30 | lanka

      Та ні - це Ви його недооцінюєте...

      сябр пише:
      > Всі ці слова про право і обовязок шеляга не варті. Якщо Ви хочете, щоб влада зробила щось для вас - то не давайте їй заснути, пишіть, звертайтеся тощо. А патякати на форумах, що влада погана, але навіть не спробувати якось на неї вплинути в реалі - то на це ні розуму, ні волі багато не треба.

      Якщо значення цього сайту нульове - навіщо він взагалі існує? Навіщо тут ВФ? Чого Ви тут взагалі щось пишете? Якщо для Вас це просто спосіб себе показати - то для цього є ЖЖ :) Заведіть собі там сторінку і пишіть собі на здоров'я... :) Майдан і є засобом прямої дії. :hello:
    • 2007.12.03 | Тарас Токар

     Re: Ви не розрізняєте право і обов'язок.

     lanka пише:
     > Тарас Токар пише:
     > > Тому не треба проявляти агресію, а треба писати колективні звернення, ходити на прийоми до чиновників. І тоді біля ПТУ №17 та поблизу місця, де Ви живете буде все гаразд. А якщо Вас не почують, тоді сайт "Майдан" допоможе Вам реалізувати Ваші побажання.
     >
     > Ви не розмежовуєте наслідки таких речей як ПРАВО і ОБОВ'ЯЗОК.
     Розмежовуйте Ви і зробіть так, щоб було світло на території ПТУ №17.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.04 | Борисович

      Re: Ви не розрізняєте право і обов'язок.

      lanka пише:
      > Тарас Токар пише:

      > > Тому не треба проявляти агресію, а треба писати колективні звернення, ходити на прийоми до чиновників. І тоді біля ПТУ №17 та поблизу місця, де Ви живете буде все гаразд. А якщо Вас не почують, тоді сайт "Майдан" допоможе Вам реалізувати Ваші побажання.

      >

      > Ви не розмежовуєте наслідки таких речей як ПРАВО і ОБОВ'ЯЗОК.

      > Тарас Токар пише:

      Розмежовуйте Ви і зробіть так, щоб було світло на території ПТУ №17.

      Матковський не розмежовує - йому це непритаманно. Він розділяє і властвує. Особливо, коли дерибанить дерибанить землю.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.04 | Тарас Токар

       Re: Ви не розрізняєте право і обов'язок.

       Борисович пише:
       > Матковський не розмежовує - йому це непритаманно. Він розділяє і властвує. Особливо, коли дерибанить дерибанить землю.
       Про це мені нічого не відомо.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.05 | Борисович

        Re: Ви не розрізняєте право і обов'язок.

        Справа в тому, що Матковського земельні забавки почали цікавити певні служби. Можливо, щось і буде, якщо мер і їх не прикупить.
 • 2007.12.09 | poltavka

  Здвиг відбувся. Чекаємо продовження.

  В минулу п'ятницю на вулиці, що біля ПТУ № 17 заасфальтували найбільшу яму. Вулицю майже повністю вкрили щебнем, але всю не заасфальтували, мабуть асфальту не вистачило... :)

  Можливо, найближчим часом руки влади дійдуть і до освітлення цього навчального закладу та поремонтують нарешті понівечений спортивний майданчик ПТУ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.20 | lanka

   Зміни є?

   poltavka пише:
   > В минулу п'ятницю на вулиці, що біля ПТУ № 17 заасфальтували найбільшу яму. Вулицю майже повністю вкрили щебнем, але всю не заасфальтували, мабуть асфальту не вистачило... :)
   > Можливо, найближчим часом руки влади дійдуть і до освітлення цього навчального закладу та поремонтують нарешті понівечений спортивний майданчик ПТУ.

   Минуло майже два тижні. Зміни якісь відбулися?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.22 | сергій

    Re: Зміни є?

    poltavka пише:
    > В минулу п'ятницю на вулиці, що біля ПТУ № 17 заасфальтували найбільшу яму. Вулицю майже повністю вкрили щебнем, але всю не заасфальтували, мабуть асфальту не вистачило...

    > Можливо, найближчим часом руки влади дійдуть і до освітлення цього навчального закладу та поремонтують нарешті понівечений спортивний майданчик ПТУ.


    lanka пише:

    > Минуло майже два тижні. Зміни якісь відбулися?

    Які Зміни? За них необхідно боротися.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.22 | Тарас Токар

     Re: Зміни є?

     сергій пише:
     > lanka пише:
     >
     > > Минуло майже два тижні. Зміни якісь відбулися?
     >
     > Які Зміни? За них необхідно боротися.
     І я так думаю. І саме це радив авторці цієї теми.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.22 | poltavka

      Re: Зміни є?

      Тарас Токар пише:
      > сергій пише:
      > > lanka пише:
      > >
      > > > Минуло майже два тижні. Зміни якісь відбулися?
      > >
      > > Які Зміни? За них необхідно боротися.
      > І я так думаю. І саме це радив авторці цієї теми.

      Ви, пане Тарасе, відомий активіст,борець за правду. То може, оскільки Ви вже так за це ратуєте, самі напишете звернення до міськвиконкому? Я вважаю, що того, що ця проблема тут озвучена, для її вирішення достатньо.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.24 | Тарас Токар

       Re: Зміни є?

       poltavka пише:
       > Ви, пане Тарасе, відомий активіст,борець за правду. То може, оскільки Ви вже так за це ратуєте, самі напишете звернення до міськвиконкому? Я вважаю, що того, що ця проблема тут озвучена, для її вирішення достатньо.
       Якщо цим не хочете займатися Ви, то чому цим мушу займатися я?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua