МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Був сьогодні в Ірпені. Весело там у вас.

11/30/2007 | Бурлака
Намети, люди, гасла, рєчовкі :) Знайомі ще з УБК і подальших подій обличчя. Деякі з них колись були соціалістами, коли Луценко і Мороз ще були разом з собою і з нами. Перелякані депутати сновигають з виряченими очима у виконком і назад попід стіночкою. Я знаю деяких з них, зокрема головного транспортника Сотнікова (по долгу служби). Збірна солянка нагадує УБК, хоч і інгрідієнтів менше. Намети "Самооборони", "Пори", група віруючих від ХДС, рубежівські селяни... А от ні прапорів, ні наметів Свободи, активного захисника Ірпеня в минулому і тут на форумі, не бачив. Хоча ніби сам бог велів. Бо ж мер Бондар - москаль, хохол і взагалі яскравий образчик головного ворога Свободи, якщо брати на віру все, що Свобода тут пише. І так починаєш задумуватись, а чи ті у Свободи вороги, кого вони так називають?

Відповіді

 • 2007.11.30 | Soft

  Не читайте вы советских газет и голубо-оранжевых речевок.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.30 | Бурлака

   Re: Чи то я вас не зрозумів, чи то ви мене.

   Я не читав, а дивився. Про блакитно-оранжевих взагалі не вкурив. Наскільки я знаю, в Ірпені така рада дружна блакитно-оранжева. Але депутати рєчовок не кричали. Їх кричали люди під виконкомом.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.30 | Soft

    Я к тому что и под голубым и под оранжевыи и под розовым,

    один цвет - цвет серых кардинальских мундиров. Только одни мундиры надеты на людей из Пентагона, другие на людей их Кремля.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.30 | Бурлака

     Re: Я к тому что и под голубым и под оранжевыи и под розовым,

     Soft пише:
     > один цвет - цвет серых кардинальских мундиров. Только одни мундиры надеты на людей из Пентагона, другие на людей их Кремля.

     Зрозуміло. Даю телеграму на Марс. Що Свистович з Пентагона, а Бондар з Москви. Я правильно зрозумів?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.30 | Soft

      Нет, за людьми которые стоят за людьми стоящими за Свистовичем

      и Бондарем одни из Пентагона, другие из Москвы.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.30 | saha

       Ви що не знаєте

       Свистович з Тельавіву :)
       агент Мосаду
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.05 | Someone

        ;) Re: Ви що не знаєте

        Що Свистовича взагалi не iснуе - це персонiфiкований миф стоворений колективним пiдсвiдомим. Вiн уособлюе пiдсвiдоме прагення народу! Поеднання у образi Свистовича таких образiв як Олекса Довбуш та Добрий Дедушка, а також уособлення ним такого архетипу як Чесний Депутат - усе це, видне неозброеним оком лише пiдкреслюе вiру нашого народу у чудо та добрих людей.

        PS. :) Вищенаведений текст вiдiбражае лише поточну точку зору автора, яка може не збiгатися з його думками, та\або рельним положенням справ. Усi персонажи - вимишленi, при створенi донаого шедевру постраждав лише сам автор. :)
      • 2007.11.30 | Бурлака

       Re: Нет, за людьми которые стоят за людьми стоящими за Свистовичем

       Soft пише:
       > и Бондарем одни из Пентагона, другие из Москвы.

       Добре, запитаю так: "Сподіваюся, що за людьми, які стоять за людьми, які стоять за Свистовичем, стоять люди з Пентагону, а за людьми, які стоять за людьми, які стоять за Бондарем, стоять люди з Москви?"
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2007.11.30 | blueandwhite

  та мабуть "Свободі"

  прикрутили вже фінансування. Тим більше у Росії зараз вибори, не до "Свободи" поки що.

  Та й різні УНТП та негрожерські "патрійоти України" дієвіші. Принаймні картину дають суперову. Лисі птушники типу www.bidla.net марширують Києвом. Хто йде на зміну слабоумному Ющенку: справжні залізні пацани!
 • 2007.11.30 | Linx

  Свободу обкакали.А лідера Самооборони Ви там біля наметів...

  А лідера Самообогони Ви там біля наметів часом не бачили? Чи може десь в іншому місці він щось в підтгимку спгаведливості пгокагтавив?

  А Михайло робить дуже гарну службу Луценку, якого типу публічно вважає нечесною людиною. Але все ж таки піарить і підіймає йому рейтинги, виводячи його загони на боротьбу з несправедливістю.
  Дурдом якийсь...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.30 | Михайло Свистович

   Re: Свободу обкакали.А лідера Самооборони Ви там біля наметів...

   Linx пише:
   >
   > А Михайло робить дуже гарну службу Луценку, якого типу публічно вважає нечесною людиною. Але все ж таки піарить і підіймає йому рейтинги, виводячи його загони на боротьбу з несправедливістю.

   Поясню одну просту річ: я все житя дивився не хто робить, а що роблять. Мені доводилось проводити спільні мітинги навіть з ірпінськими вітрянками, а "Повстань, Україно" взагалі була у всеукраїнському масштабі за участі комуністів. Претензії я маю, мабуть, до всіх партій та організацій. Але якщо якась із них захоче відстояти справедливість - я буду лише радий. Так що визначайтесь для себе - Вам шашечки чи їхати.

   Ось ще приклад. Перемога бориспільських селян була б неможлива, якби я не розпіарив там Луценка, який за пару місяців до того не виконав своєї обіцянки переді мною. Але я засунув заради людей своє "Я" в задницю, зустрівся з Луценком, і ми плідно попрацювали на благо цих селян, і їм повернули акти на землю.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.30 | Linx

    Re: Свободу обкакали.А лідера Самооборони Ви там біля наметів...

    Михайло Свистович пише:
    > Linx пише:
    > > А Михайло робить дуже гарну службу Луценку, якого типу публічно вважає нечесною людиною. Але все ж таки піарить і підіймає йому рейтинги, виводячи його загони на боротьбу з несправедливістю.

    > Поясню одну просту річ: я все житя дивився не хто робить, а що роблять. Мені доводилось проводити спільні мітинги навіть з ірпінськими вітрянками, а "Повстань, Україно" взагалі була у всеукраїнському масштабі за участі комуністів. Претензії я маю, мабуть, до всіх партій та організацій. Але якщо якась із них захоче відстояти справедливість - я буду лише радий. Так що визначайтесь для себе - Вам шашечки чи їхати.
    Я все це розумію. Але швидше за все Вам будуть шашечки, а Луценку - їхати.
    А якщо в залежності від ситуації говоритимите то чесний, то не чесний, про одну й ту саму людину... Буде як в байці про Васю, який кричав "Вовк! Вовк!".


    > Ось ще приклад. Перемога бориспільських селян була б неможлива, якби я не розпіарив там Луценка, який за пару місяців до того не виконав своєї обіцянки переді мною. Але я засунув заради людей своє "Я" в задницю, зустрівся з Луценком, і ми плідно попрацювали на благо цих селян, і їм повернули акти на землю.
    І що вони вже остаточно перемогли?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.01 | Михайло Свистович

     Re: Свободу обкакали.А лідера Самооборони Ви там біля наметів...

     Linx пише:
     >
     > Я все це розумію. Але швидше за все Вам будуть шашечки, а Луценку - їхати.

     Не думаю. Перевірено практикою.

     > А якщо в залежності від ситуації говоритимите то чесний, то не чесний, про одну й ту саму людину...

     Не можна так чинити. Тому я не говорю так, як Ви описали. Я кажу хороший чи поганий вчинок.

     >
     > І що вони вже остаточно перемогли?

     Ні, не остаточно, там на кілька років муті, але акти їхні на землю знову дійсні. Отже, вони знову власники паїв.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.03 | Олександр Дядюк

      Дійсні яким чином - рішення суду набрало законної сили?

      Чи ви не знаєте - як влада зараз навчилась - щоб і рибку сьєсть (роздєрібаніть) і народ намахать (на тот самий посадить).
      Чудовий приклад зараз показує Київ.
      Київська рада зараз на ура приймає рішення про відміну попередніх рішень по спірним (особливо китичним) землевідводам - люди раденькі що дурненькі - заспокоюються.
      Після чого Київрада, шаркая ножкой (часто тупо визнаючи позовні вимоги) програє суди, на яких забудовники оскаржують рішення київради про відміну попередніх землевідводів.
      Так що і з Бориспільськими селянами може бути подібна ситуація, тільки роль "доброї київради" зіграє суд першої інстанції, а суд вищої інстанції - "возвєрнєт все на круги своя".
      Якщо справа занадто резонансна, то можуть розіграти навіть кілька "кругів справедливості". Наприклад - навіть верховний суд (для успокоєнія народу) прийме рішення на користь селян, а потім, как то нєзамєтно, зявляться "нововиявлені обставини" і справу переглянуть, при цьому когось (щоб не заважав) пристрелять - для острастки і селян.
      Причом усі ці "розіграші лохів" (як на прикладі Київради) здійснюються за попередньою домовленістю ігроків.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.03 | Михайло Свистович

       Re: Дійсні яким чином - рішення суду набрало законної сили?

       Олександр Дядюк пише:
       >
       > Київська рада зараз на ура приймає рішення про відміну попередніх рішень по спірним (особливо китичним) землевідводам - люди раденькі що дурненькі - заспокоюються.
       > Після чого Київрада, шаркая ножкой (часто тупо визнаючи позовні вимоги) програє суди, на яких забудовники оскаржують рішення київради про відміну попередніх землевідводів.

       В нас те саме

       > Так що і з Бориспільськими селянами може бути подібна ситуація, тільки роль "доброї київради" зіграє суд першої інстанції, а суд вищої інстанції - "возвєрнєт все на круги своя".

       Ні, тут не може так бути, бо вже є рішення суду вищої інстанції

       > Якщо справа занадто резонансна, то можуть розіграти навіть кілька "кругів справедливості". Наприклад - навіть верховний суд (для успокоєнія народу) прийме рішення на користь селян, а потім, как то нєзамєтно, зявляться "нововиявлені обставини" і справу переглянуть

       То трасу перекриють, якщо над ними так знущатимуться

       > Причом усі ці "розіграші лохів" (як на прикладі Київради) здійснюються за попередньою домовленістю ігроків.

       Звичайно. В нас те саме.
  • 2007.12.01 | Бурлака

   Re: Лідер Самооборони - зер шлехт. Це ми вже тут визначили.

   Юля зер шлехт, Ющ зер шлехт, Янук зер шлехт. Але ж така чиста, така прозора, така принципова і непохитна Свобода раптом замовкла, засунула язик в жопу, зникла з форуму, який засирала раніше, не хоче боротися з москалем, крадієм, бандитом Бондарем. І що си стало? :what:
 • 2007.11.30 | koba

  Re: Був сьогодні в Ірпені. Весело там у вас.

  Видел. Местных – в лучшем случае 5-10 %. В связи с чем, если можно, объясните мне, неразумному жителю, какое отношение к моему родному городу имеет эта толпа приезжих? Кто это такие? Почему они рассказывают мне, кто должен быть мэром? Кто давал им право выступать от имени жителей, от моего имени? Когда закончится этот балаган?
  Ребята, вы просто достали! Были фальсификации - докажите, добейтесь повторных выборов в конце концов! Нет - смиритесь и ждите следующего шанса. Работать надо, а не на площадях орать, "крикунов" таскать! тогда и с кресла никто не скинет.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.01 | Михайло Свистович

   Re: Був сьогодні в Ірпені. Весело там у вас.

   koba пише:
   > Видел. Местных – в лучшем случае 5-10 %.

   Насправді в 5-10 разів більше, особливо вночі. І з кожним днем буде ще більше. Звичайно, якщо Ви коцюбинських, гостомельських, ворзельських вважаєте немісцевими...

   > В связи с чем, если можно, объясните мне, неразумному жителю, какое отношение к моему родному городу имеет эта толпа приезжих?

   Таке, що Вам пофіг це місто, а їм не пофіг будь-яка несправедливість в будь-якій точці України.

   > Кто это такие?

   Читайте новини Майдану, там написано.

   > Почему они рассказывают мне, кто должен быть мэром?

   Бо вони не хочуть бандитів при владі ніде

   > Кто давал им право выступать от имени жителей, от моего имени?

   Від Вашого імені вони не виступали. Від імені мешканців, які масово залишають підписи на підтримку Мирослави Свистович, також.

   > Когда закончится этот балаган?

   Коли Мирослава Свистович поновиться на посаді.

   > Были фальсификации - докажите, добейтесь повторных выборов в конце концов!

   Як тільки Ви розкажете як - обов"язково це зробимо. Але навіщо нам доводити фальсифікації на незаконних виборах?

   > Нет - смиритесь и ждите следующего шанса

   До того часу весь Ірпінь розтягнуть по шматках. Бо таким місцевим, як Ви, це пофіг.

   > Работать надо, а не на площадях орать, "крикунов" таскать! тогда и с кресла никто не скинет.

   Так вона ж і працювала, жодного мітингу на площі не влаштувала, а ви (давайте не вдавати із себе нейтрального після такої брехін) оралі по всьому Ірпеню за кожну дрібницю, хоча в основному навіть без дрібниць всіляку ахінею, забирали час, скасовували рішення, поставили фактичну блокаду роботі тупо й ультимативно: "Або ми щось будєм імєть, або ми не дамо тобі працювати". Більше так не буде, тепер ви дізнаєтесь, що таке пряма демократія. Такого в Україні ще не було.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.03 | koba

    Re: Був сьогодні в Ірпені. Весело там у вас.

    Уважаемый Михаил!
    Довожу до вашего сведения, что:
    1. в четверг в 9 часов утра НИКТО из присутствующих на площади и кричаших всякие глупости не ответил мне, где находится детская поликлиника. Местные (в том числе и жители Гостомеля, Ворзеля и.т.д. это знают 100%).
    2. Примерно в 23-30 в субботу на площади присутствовали максимум 10 человек.. вполне допускаю что половина из них - местные (что естественно, приезжим ночевать хочется дома). Кстати в пятницу, к дочери моих хороших знакомых на вокзале подошла женщина с предложением за 50 грн. часик покричать у исполкома. Ребенок (14 лет) реально испугался.. происки Бондаря? или «Свидомые» закончились?
    3. Я родился и вырос в Ирпене, моя мать тоже родилась в нашем городе, посему я считаю себя коренным Ирпенцем, в отличии от Вас и Вашей супруги, появившегося тут в конце 90 и сразу полезших в местную политику, учить «ирпенских лохов»… А то, что я пишу тут, говорит, что мне как раз НЕ ПОФИГ.

    Как бы Вы, Михаил, отнеслись, если бы я приперся на Вашу кухню и требовал от Вашей супруги приготовления именно тех блюд, что нравятся мне? При этом топал ногами, стучал ложками и орал всякую фигню? Наверное вы бы меня выгнали взашей… аналогия понятна? А справедливость – понятие абстрактное, и у каждого на нее свой взгляд.
    И последнее.. я не утверждал, что митинги проводились во времена «мэрства». Нет. Но зато со всех сторон только и слышал о честной и неподкупной борьбе с «дерибанщиками». При этом в городе не делалось АБСОЛЮТНО НИЧЕГО. С момента появления Бондаря (пусть он хоть трижды плохой), ситуация коренным образом изменилась… Я не смотрю «любительские фильмы», я живу в этом городе, и знаю о чем говорю.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.03 | ОРИШКА

     А подробнее про "коренные образа"?

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.03 | koba

      Re: А подробнее про "коренные образа"?

      Дороги (и не надо про %, я по ним езжу и знаю))), разливайки, поликлиника,освещение, площадь у кинотеатра, лежачие полицейские.. это сразу, навскидку..пообщайтесь с Ирпенчанами, расскажут подробнее...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.03 | Linx

       Re: А подробнее про "коренные образа"?

       koba пише:
       > Дороги (и не надо про %, я по ним езжу и знаю))), разливайки, поликлиника,освещение, площадь у кинотеатра, лежачие полицейские.. это сразу, навскидку..пообщайтесь с Ирпенчанами, расскажут подробнее...
       что дороги?
       что разливайки?
       что поликлиника?
       что освещение?
       что площадь?
       лежачие полицейские появились - но не понятно по какому принципу... У нас на 10й линии опаснейшая развилка - с одной стороны зебры полицейский лежит, с другой нет. Так что толку от него.

       В воскресенье с самого утра пропало отопление. А жители массива проснулись от того, что во дворе что-то с семи утра гудело. Думали мусор вывозят - фиг там, как раз мусор лежит до сих пор.
       Гудело весь день с небольшими перерывами. Оказывается раскопали трубы и откачивали что-то насосами. Думаю что-то прорвало, но это только догадки, поскольку кроме бульдозера и ассенизатора другой техники не видел. К вечеру обтянули яму веревкой и ретировались все. В понедельник (сегодня) в 7 утра уже никто ничем не гудел.
       Так и живем без тепла, без лифта (какого-то фига снова не работает), с тонкой струйкой холодной воды в кране. А теперь еще и с ямой посреди двора.
       Кстати, мусор если и вывозят, то в соседний карьер, где рыбу люди ловят, а летом купаемся. Или же в лес.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.03 | ОРИШКА

        Хоть бери да подымай ирпенские телефоны - опрашивать

        непосредственно народ.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.03 | Михайло Свистович

         А краще приїдьте сюди інкогніто, проїдьтесь по "хороших" дорогах

         з класними поліцейськими, пройдіться по незасмічених дворах :)
       • 2007.12.03 | koba

        Re: А подробнее про "коренные образа"?

        Дороги, как минимум в центре сделали. Да и не только. Нет? Октябрьская, кстати, разве не лучше стала? Во всяком случае, бетонными блоками ее не перегораживают (как раньше регулярно). Потопов фекальный не наблюдается и транспорт идет..
        А трубы что, Бондарь укладывал? Это он виноват?
        Если можно, скажите, куда именно в карьер вывозят мусор? Чет не видел не разу-там Камазы грузнут, не то что мусоровозы…
        Развилка «на аптеке»? дык там вродь все нормально, хотя не помню точно, проеду, погляжу… в любом случае – разве они не благо? На том-же СМУ? Возле общежитий, например? Не раз наблюдал детишек с затравленными глазами, бегущих через дорогу со сплошным потоком к 3 школе..
        Поликлинику не видели, почти готовую?
        Фонари новые?
        Каштан закрытый?
        Отсутствие пьяных малолеток у кинотеатра? Нет?
        Зачем отрицать очевидное – за 4 месяца Бондарю в городе удалось больше, чем Свистович за год…
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.03 | Linx

         Re: А подробнее про "коренные образа"?

         koba пише:
         > Дороги, как минимум в центре сделали. Да и не только. Нет?
         Нет. Дорог в Ирпене нет. Латали и при Свистович - но все это фигня. Сделаных хороших дорог хватает аж на 1-2 месяца.
         Смотря что вы считаете центром :) на Шевченка всегда был хороший асфальт, но раньше это была пешеходная зона, а теперь это называется сделали хорошую дорогу.

         > Октябрьская, кстати, разве не лучше стала? Во всяком случае, бетонными блоками ее не перегораживают (как раньше регулярно). Потопов фекальный не наблюдается и транспорт идет..
         Шутите? или врете? За ноябрь Октябрьскую перегораживали блоками дважды (между 9 и 10 линиями). И тут я вас не понимаю блоками ее перекрывают отчего? Что дорога ломается или что-то там с трубами? Как бы там ни было дорога осталась хреновой.

         > А трубы что, Бондарь укладывал? Это он виноват?
         Кто их укладывал жильцам пофиг. Явно не Бондарь и не Свистович. Другое дело, кто платит за обслуживание (мы), а кто деньги собирает и нихрена не обслуживает (городская власть).
         И совсем другое дело отключить среди зимы тепло и свалить. Решение всех проблем.


         > Если можно, скажите, куда именно в карьер вывозят мусор? Чет не видел не разу-там Камазы грузнут, не то что мусоровозы…
         Видел самосвалы между гаражами (в районе ул. Чапаева), также вдоль дороги, что ведет от заправки на "Прогресс" кучи мусора. Сейчас все снегом привалило, но зато когда вывезут свежак будет очень хорошо видно.


         > Развилка «на аптеке»? дык там вродь все нормально, хотя не помню точно, проеду, погляжу… в любом случае – разве они не благо? На том-же СМУ? Возле общежитий, например? Не раз наблюдал детишек с затравленными глазами, бегущих через дорогу со сплошным потоком к 3 школе..
         На аптеке не то что детишки, взрослые переходить боятся. Раз уж ложили полицейского, то надо бы по обе стороны перехода. А еще лучше б светофор повесить.


         > Поликлинику не видели, почти готовую?
         Поликлиника уже лет пять "почти готовая" увы.


         > Фонари новые?
         не видел. Это где и зачем они новые, если старые горят только когда светло? ;)

         > Каштан закрытый?
         Это хорошо или плохо? В связи с чем он закрыт?

         > Отсутствие пьяных малолеток у кинотеатра? Нет?
         Полно. это во-первых.
         Во-вторых, я так понял, это ночной магазин прикрыли, чтоб пьяных малолеток у кинотеатра не было? Умно...
         А в кафешках молодежи трудно напиться? И в тех же ночных клубах?
         Как вам супермаркеты Фуршет, Фора, Буми которые тоже до поздна спиртным торгуют, их прикрыть не пробовали?!


         > Зачем отрицать очевидное – за 4 месяца Бондарю в городе удалось больше, чем Свистович за год…
         Очевидно больше удалось своровать, даже чем папе-Скаржинскому за пять лет. Тут даже отрицать нечего.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.03 | koba

          Re: А подробнее про "коренные образа"?

          про воровство - эт канешна..завсегда…. у Вас доказательства есть реальные, или так, для красного словца? если есть - добро пожаловать в прокуратуру, милицию или еще куда... если нет - не надо воздух сотрясать..
          Состояние поликлиники год назад и сейчас - небо и земля. Может Вы давненько там не были?
          Центр – это еще и 3 Интернационала, с прилегающими улицами, и площадь у кинотеатра.
          Кучи мусора - ага, лежат.. только строительного.. и лежат уже дааавным давно…
          Центр – малолетки - субъективно.. А Каштан закрыли (насколько мне известно) за нарушение правил торговли - торговлю на разлив. Вы там были после 23-24? Я - да. Что там купить можно было? Сморщенную сосиску? Зато 3-5 готовых завсегдатаев…
          Лень писать по поводу остального.. не поленитесь, плизз, сходить по ссылке, где обсуждались достижения «новой власти». Там подробно расписано..
          http://dyrpen.org/forum/index.php?topic=1138.0
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.12.03 | Linx

           Re: А подробнее про "коренные образа"?

           А доказательства есть и у вас. А как вы по другому назовете например ситуацию, когда люди стоят десятки лет в очереди на землю, а участки выделяются либо одним и тем же депутатам и им подобным уродам, либо вообще посторонним по отношению к ирпенской общине людям?!
           Документы с доказательствами у вас есть.

           koba пише:
           > про воровство - эт канешна..завсегда…. у Вас доказательства есть реальные, или так, для красного словца? если есть - добро пожаловать в прокуратуру, милицию или еще куда... если нет - не надо воздух сотрясать..
           > Состояние поликлиники год назад и сейчас - небо и земля. Может Вы давненько там не были?
           > Центр – это еще и 3 Интернационала, с прилегающими улицами, и площадь у кинотеатра.
           > Кучи мусора - ага, лежат.. только строительного.. и лежат уже дааавным давно…
           Ага, куда ж они денуться. ;) Только все больше и больше мусора. И совсем уже не строительного.

           > Центр – малолетки - субъективно.. А Каштан закрыли (насколько мне известно) за нарушение правил торговли - торговлю на разлив. Вы там были после 23-24? Я - да. Что там купить можно было? Сморщенную сосиску? Зато 3-5 готовых завсегдатаев…
           Бред. Неужели только в Каштане торговали на разлив? Неужели только в Каштане встречаются пьяные покупатели?
           Вы сами прекрасно знаете, что Каштан прикрыли, чтоб обанкротить арендатора и построить на месте магазина жилой дом.

           > Лень писать по поводу остального.. не поленитесь, плизз, сходить по ссылке, где обсуждались достижения «новой власти». Там подробно расписано..
           > http://dyrpen.org/forum/index.php?topic=1138.0
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.12.03 | koba

            Re: А подробнее про "коренные образа"?

            раньше в центре после 21-22 была постоянная пьяная туса, большинство на автомобилях, гоняли по дорожкам, газонам и.т.д., не редко дрались и били машины.. Теперь этого нет, потому как площадь реконструирована и тусить негде...
            Пьяные покупатели есть везде, но только в Каштане они располагались прямо у прилавка и пили не отходя от кассы... И че, там теперь стройка? Или другой магазин?
            Про арендатора ничего сказать не могу - просто не в курсе.. а вы по ссылочке всеж зайдите …
          • 2007.12.03 | Михайло Свистович

           Re: А подробнее про "коренные образа"?

           koba пише:
           > про воровство - эт канешна..завсегда…. у Вас доказательства есть реальные, или так, для красного словца?

           А ви на сесії походіть, там побачите і почуєте :) Як дійдуть руки, я відсканую рішення.

           >
           > Центр – малолетки - субъективно.. А Каштан закрыли (насколько мне известно) за нарушение правил торговли - торговлю на разлив.

           Ні, за те, що відмовився башляти

           > Вы там были после 23-24? Я - да. Что там купить можно было? Сморщенную сосиску? Зато 3-5 готовых завсегдатаев…

           Неправда. Там був досить пристойни набір продуктів як для невеличкого магазину. А закрили його вже тоді, коли розливайки там не було. Вот такая нєзадача :)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.12.03 | koba

            Re: А подробнее про "коренные образа"?

            пристойный набор? у Вас крепкий желудок... завидую...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.12.03 | Михайло Свистович

             Re: А подробнее про "коренные образа"?

             koba пише:
             > пристойный набор? у Вас крепкий желудок... завидую...

             Нема чого заздрити. Від чіпсів, горішків, вермішелі, рибних консервів, огірків і помідорів в банках, кетчупу, морозива, лимонаду, снікерсів, кави, а особливо від тампаксів і лампочок.
           • 2007.12.04 | Kronk

            о!

            Михайло Свистович пише:
            > koba пише:
            > > про воровство - эт канешна..завсегда…. у Вас доказательства есть реальные, или так, для красного словца?
            >
            > А ви на сесії походіть, там побачите і почуєте :) Як дійдуть руки, я відсканую рішення.

            давай я відсканую ;) маю час і натхнення ;)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.03 | Михайло Свистович

         Re: А подробнее про "коренные образа"?

         koba пише:
         > Дороги, как минимум в центре сделали.

         Акстіться. Їх зробили при Свистович. Всю вулицю ІІІ-го Інтернаціоналу заасфальтували суцільно, Грибоєдова, Гагаріна, Миру, Суворова, Привокзальну площу (я не буду наводити весь перелік), ворзельські вулиці цілу купу, добудували всю ірпінську частину дороги на Київ - до кінця Романівки. При Бондарі асфальтувалти суцільно лише Київську та Пушкінську і частину вже заасфальтованої раніше ІІІ-го Інтернаціоналу, яку для чогось взялися розширяти. На решіт вулиць обмежились лише ямочним ремонтом, який зробили в більшості просто гидотно. Тепер замість ям горби, і нові ями вже з"явилися.

         > Октябрьская, кстати, разве не лучше стала? Во всяком случае, бетонными блоками ее не перегораживают (как раньше регулярно). Потопов фекальный не наблюдается и транспорт идет.

         Бетонні блоки зникли при Мирославі, а фекалії з"явилися вже після її відставки. При депутатах. тщатєльнєє нада, по датах записувати :)

         > А трубы что, Бондарь укладывал? Это он виноват?

         Так. Читайте новини Майдану. Профукали вибиті Мирославою з держбюджету 1,6 млн. на ремонт комунікацій. не було часу за боротьбою за її усунення та воцаріння Бондаря проконтролювати процес.

         > Если можно, скажите, куда именно в карьер вывозят мусор?

         Скоро ми там зловимо парочку машин, тоді дізнаєтесь :) пнринаймні два місця в різних кінцях Ірпеня я знаю.

         >
         > Поликлинику не видели, почти готовую?

         До почті там ще далеко, але будує її не Ірпінь, а область. Ірпінь навіть субпідрядника, який не встигає освоїти виділені з держбюджету кошти, змінити не може.

         > Фонари новые?

         Трохи є. Єдине, з чим можна погодитись. Але ціна цього - кілька десятків гектарів землі. За ці кошти можна було залити все місто ілюмінацією.

         > Каштан закрытый?

         Це добре? Єдиний цілодобовий магазин і той закрили.

         > Отсутствие пьяных малолеток у кинотеатра?

         потепліє - з"являться :)

         > Зачем отрицать очевидное – за 4 месяца Бондарю в городе удалось больше, чем Свистович за год…

         Вірте у це далі :) Хоча у деяких напрямках (дерибан, тиск на підприємців, відгородження від народу - сьогодні бритоголові під руки викидали діда, який прийшов до міськвиконкому щось там просити в заступника міського голови)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.03 | koba

          Re: А подробнее про "коренные образа"?

          господа, мне сложно с Вами спорить - вы просто передергиваете факты... 3 интернационала-при Свистович? Каштан-единственный круглосуточный? ага..а Бондарь-вааще марсианин..
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.12.03 | Михайло Свистович

           Re: А подробнее про "коренные образа"?

           koba пише:
           > господа, мне сложно с Вами спорить - вы просто передергиваете факты...

           А Ви?

           > 3 интернационала-при Свистович?

           Звичайно. Ви взагалі адекватна людина? Чи у Вас склероз? То в своїх бондарлогів хоча б спитайте, у відділі ЖКГ Вам документи покажуть.

           > Каштан-единственный круглосуточный?

           Довгий час був єдиним. Потім ще "Островок" з"явився. Але то ж за 2 км.

           > ага..а Бондарь-вааще марсианин

           та ні, звичайне наше розпальцоване бидло, бандючок вульгаріс
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.12.04 | koba

            Re: А подробнее про "коренные образа"?

            Постоянное употребление ругательных и близких к ним слов (быдло, брехун и.т.д), говорит о глубоких потяенных комплексах. Михаил, Вас в детстве били? Одноклассники обижали?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.12.04 | Михайло Свистович

             Re: А подробнее про "коренные образа"?

             koba пише:
             > Постоянное употребление ругательных и близких к ним слов (быдло, брехун и.т.д), говорит о глубоких потяенных комплексах. Михаил, Вас в детстве били? Одноклассники обижали?

             В міру, як і всіх нормальних дітей. Мене били, я бив, бійки - це нормальне явище для хлопчиків. А слова правильні. І про Бондаря (бидло), і про брехуна (Ви). Тут навіть прихильник Бондаря визнає, що він (Бондар) бандюк. А про Вас мені зараз ліньки писати сюди дещо цікаве, тому я відкладу це на пізніше, коли матиму час і натхнення. Бо тщатєльнєє нада ;)
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.12.04 | koba

              Re: А подробнее про "коренные образа"?

              Михаил, плизз, переборите свою лень..напишите про меня "дещо цикаве". Очень интересно... НУ ОЧЧЧЕНЬ...
              я изложил на "вильному форуми" свою позицию. меня записали в брехуны. ок, если это тешит Ваши комплексы, я не возражаю.. теперь еще чет писать собрались.. жду с нетерпением..."чим би дитя не тішилось, аби не руками..."
              а по поводу остального... мне как бы все равно, кто там и что "визнае". Бандит, преступник-в моем понимании - человек совершивший уголовное преступление. Таковым его может признать только суд. Есть судебные решения? Или хотя-бы уголовные дела? Типа ж в Эвропу идем..а ярлыки, как при махровом совке вешаете..
              Итак, жду "цикаве"...
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.12.04 | Михайло Свистович

               Re: А подробнее про "коренные образа"?

               koba пише:
               > Михаил, плизз, переборите свою лень..напишите про меня "дещо цикаве". Очень интересно... НУ ОЧЧЧЕНЬ...

               Буде час - напишу. Бо зараз нема коли.

               > я изложил на "вильному форуми" свою позицию. меня записали в брехуны

               А як ще можна назвати людину, яка пише про 3-го Інтернаціоналу не при Свистович? Ну а потім в мене з"явилися інші, значно вагоміші підстави.

               > ок, если это тешит Ваши комплексы

               в мене їх немає

               > Бандит, преступник-в моем понимании - человек совершивший уголовное преступление. Таковым его может признать только суд.

               може з часом і визнає :)
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2007.12.04 | koba

                Re: А подробнее про "коренные образа"?

                Михаил, ну Вы хоть намекните про "пидставы"... в 2-х словах.. с форума уйти не могу -любопытство гложет...
                комплекс отсутствия комплексов - тоже комплекс)))) а насчет 3 интернационала - прочитайте внимательно мой пост.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2007.12.04 | Михайло Свистович

                 Re: А подробнее про "коренные образа"?

                 koba пише:
                 > Михаил, ну Вы хоть намекните про "пидставы"... в 2-х словах.. с форума уйти не могу -любопытство гложет...

                 Випийте холодної води, може попустить. Бо я своїх пріоритетів заради Вас не зміню.
            • 2007.12.26 | Михайло Свистович

             Re: А подробнее про "коренные образа"?

             koba пише:
             > Постоянное употребление ругательных и близких к ним слов (быдло, брехун и.т.д), говорит о глубоких потяенных комплексах

             Це Ви про свій допис, де в імені Мирослава Вам чується "мимо срала"? ;)
       • 2007.12.03 | Михайло Свистович

        Re: А подробнее про "коренные образа"?

        Linx пише:
        >
        > В воскресенье с самого утра пропало отопление

        О, забувся про чудово організований Бондарем опалювальний сезон :) Вперше в історії Ірпеня він почався де на тиждень, а де й на два пізніше ніж 15 жовтня. При тому що вже 11-13 жовтня середньодобова температура була нижчою за 8 градусів :)

        >
        > А жители массива проснулись от того, что во дворе что-то с семи утра гудело. Думали мусор вывозят - фиг там, как раз мусор лежит до сих пор.

        А до нас приїхала сміттєвозка, погуділа і поїхала, залишивши повні баки. Навіщо приїздила - не знаю :)

        >
        > Гудело весь день с небольшими перерывами. Оказывается раскопали трубы и откачивали что-то насосами. Думаю что-то прорвало, но это только догадки, поскольку кроме бульдозера и ассенизатора другой техники не видел. К вечеру обтянули яму веревкой и ретировались все. В понедельник (сегодня) в 7 утра уже никто ничем не гудел.

        Дякую, дякую, дякую :) Це окрема історія :) "Поганий" начальник ЖЕКу, призначений Мирославою, прийнявши від старої влади і після влаштованого Бондарем, який програв вибори, тримісячного безладдя, ЖЕК у жахливому стані, коли місто буквально потопало в смітті, всі матеріали складалися лише із трьох рулонів руберойду, з 15 одиниць зношеної на 80% техніки (враховуючи 3 сміттєвози) на ходу був лише один, і лише цей один автомобіль мав спеціальний пристрій для підняття на автомобіль контейнерів.

        На момент його приходу КЖЕП було наполовину недоукомплектовано працівниками, і залишається таким, хоч і в меншій мірі, зараз, що пов’язано з низькими зарплатами та великим обсягом роботи, який припадає на кожного працівника. З 210 необхідних працівників в КЖЕП „Ірпінь” станом на 27 червня працювали лише 119. З них з 25 осіб адміністративно-управлінського персоналу – 16, зі 185 робітників – 103. Були вакантними посади начальника сантехнічної дільниці, начальника ліфтової служби, енергетика, економіста, двох з трьох майстрів благоустрою, чотирьох з шести бухгалтерів. Не вистачало сантехніків, покрівельників, малярів, електромеханіків (ліфтерів), електромонтерів, водіїв, двірників, пічників. Три місяці в КЖЕП не було начальника та його заступника, а обов’язки начальника виконував головний інженер, який пішов на лікарняний в день мого приходу на роботу й перебуває на лікарняному по сьогоднішній день.

        За час своєї роботи йому вдалося привести КЖЕП в робочий стан, знайти працівників на деякі вакантні місця (з числа АУП це – заступник начальника, енергетик, економіст, два майстри благоустрою, чотири бухгалтери), організувати роботу, відремонтувати усю техніку, крім одного трактора, відремонтувати 27 з 30 несправних ліфтів.

        Також йому вдалося зменшити розход бензину на один автомобіль за один і той самий обсяг роботи та припинити (або, принаймні, сильно зменшити) таке поширене до того в Ірпені явище, коли водії не довозили сміття до Бородянського сміттєзвалища, а скидали його у ліс чи річку, а бензин продавали.

        Місто при Мирославі нормально пережило зиму, хоча готуватися до зими в умовах розваленого ЖЕКу, на який бондарлоги з депутатами організовували купу скарг, було вкрай важко.

        Десь за два місяці як Мирославу зняли, ситуація зі сміттям почала потроху покращуватися, з"явилася одна машина, ліквідували частину стихійних сміттєзвалищ, почали більше вивозити і з дворів (це все констатували навіть депутати, які просто знищували Мирославу, правда, казали, що це покращення - заслуга їх критики), були підготовлені документи та зібрані гроші для купівлі ще двох машин. Але як тільки ситуація мала покращитись і дати перші результати (про це добре відомо, наприклад, Сотнікову) - Мирославу зняли. Депутати засрали місце повністю і не купялил машини для сміття, поки неприйде Бондра. Як тільки вибори скінчилися, відраз оголосили тендер, і вийшло так, що машини купив уже Бондар. Проте на полігон за документамисміття вивозиться менше. Решта - в ліс і кар"єр, де його палять або закопують.

        До зими місто не готували взагалі. В поганого Мирославиного начальника ЖЕКу був написаний детальний план. Він чесно віддав його новій владі, але "антикризовий менеджер з місією порятунку" депутат Марченко, якого тоді призначили заступником міського голови, відмовився його навіть почитати. План повернули вже колишньому начальнику ЖЕКу зі сміхуйочками, він його викинув як непотріб, а ближче до опалювального сезону до нього приібгли знову за планом, якого вже не було. Тому чекайте поривів цієї зими, яких при Мирославі, масштабних, не було.

        Ліфтову службу ЖЕКу Бондар теж розгромив і передав ліфти на обслуговування приватній фірмі, яка платить відкати. Сантехніків більше половини втекли до Бучі, скоро почнуть тікати двірники. Потім нам тяжко доведеться їх повертати.

        > Так и живем без тепла, без лифта (какого-то фига снова не работает), с тонкой струйкой холодной воды в кране. А теперь еще и с ямой посреди двора.
        > Кстати, мусор если и вывозят, то в соседний карьер, где рыбу люди ловят, а летом купаемся. Или же в лес.

        Слухайте, Лінксе, скиньте мені на мило svystovych @ gmail.com свій телефон. Хоч побачу як Ви виглядаєте, ірпінський відвідувач форуму Майдану :) А взагалі в мене є до Вас серйозна конструктивна розмова про одну справу, яка не сильно заважатиме Вашому зайнятому життю, але принесе користь (пишу спеціально для бондарлогів, що йдеться не про гроші) і всім ірпінчанам.
      • 2007.12.03 | Михайло Свистович

       Re: А подробнее про "коренные образа"?

       koba пише:
       > Дороги (и не надо про %, я по ним езжу и знаю)))

       Всі їздять і знають, тому не треба брехати, а краще згадати асфальтування минулого року, а ще краще приїхати і проїхати :)

       > разливайки

       Які збирались закривати ще при Мирославі, про що говорить підприємцям Сотніков, наприклад, кажучи, що він ні при чому :) Бондар же під приводом розливайок закриває магазини в цілому. Тих, хто не платить. А хто платить - розливає і далі.

       > площадь у кинотеатра

       За 40 соток землі виконано робіт на 190 тис. грн. Ціна 40 соток землі в Ірпені мінімум 2 млн. грн. :) До того ж знищили єдину площу в місті, де можна було проводити концерти, свята і т.д. Тепер там можна лише ходити між газонами по стежках.

       > лежачие полицейские

       Заплановані при Мирославі, але покладені вже після її відставки :) Тільки оті асфальтові одоробла, що Бондар понакладав навіть на безлюдних вулицях, вона не планувала. Лише справжні поліцейські, як в центрі.

       > пообщайтесь с Ирпенчанами, расскажут подробнее...

       Ага :) Кажуть, що як будуть вибори, то й 200 голосів Бондар не набере :)

       Ой, забувся про поілклініку :) Ви знаєте, що її не Ірпінь будує :) Так що тут жоден мер ні до чого. З таким самим успіхом я можу сказати, що Мирослава добудувала і здала Центр "Сім"я та дитина" :) Аж Катерина Ющенко з Вірванною приїздили його відкривати. Круто? А що збудував Бондар? ;)

       Думайте головою і буде Вам щастя, корінний ірпінчанине, якщо не бажаєте через 10 років жити у вонючому відстійнику столичної робочої сили.
    • 2007.12.03 | Михайло Свистович

     Re: Був сьогодні в Ірпені. Весело там у вас.

     koba пише:
     > Уважаемый Михаил!
     > Довожу до вашего сведения, что:
     > 1. в четверг в 9 часов утра НИКТО из присутствующих на площади и кричаших всякие глупости не ответил мне, где находится детская поликлиника.

     Звичайно. Бо там місцевих так рано ще не було. Їх з ночі відправили додому. А Ви питайте, питайте :) Можете розповісти.

     >
     > Местные (в том числе и жители Гостомеля, Ворзеля и.т.д. это знают 100%).

     Ви помиляєтесь. З молодих, наприклад, коцюбинців ніхто практично не знає Ірпеня взагалі. Я аж сам здивувався.

     >
     > 2. Примерно в 23-30 в субботу на площади присутствовали максимум 10 человек..

     Інші перебували в наметах всередині :) Ми перевіряємо ;)

     >
     > Кстати в пятницу, к дочери моих хороших знакомых на вокзале подошла женщина с предложением за 50 грн. часик покричать у исполкома.

     Так, це була керуюча справами Ірпінського міськвиконкому Ольга Олійнич. Вона і до моїх знайомих підходила.

     > 3. Я родился и вырос в Ирпене, моя мать тоже родилась в нашем городе, посему я считаю себя коренным Ирпенцем, в отличии от Вас и Вашей супруги, появившегося тут в конце 90 и сразу полезших в местную политику, учить «ирпенских лохов»

     І толку з Вашого народження, якщо Ви, на відміну від мене і моєї супруги палець об палець не вдарили, щоб щось змінити в Ірпені на краще. Нічого Ви не робили, коли Ірпінь розтягували по шматках при Скаржинському, нічого не робите й зараз, коли його дерибанить Бондар. років через 5-10 з такими темпами тут нічого не залишаться, а будуть бетонні джунглі, заповнені приїжджими, от тільки дороги, каналізацію, водогін не буде ремонтувати за що, бо землі скінчаться.

     > А то, что я пишу тут, говорит, что мне как раз НЕ ПОФИГ

     Ні, про те, що не пофіг говорять дії, а не слова. Ви нічого не зробили, щоб життя в Ірпені стало кращим. І зараз не бажаєте захищати його від навали великого будівельного капіталу, який поставив сюди Бондаря як провідника своїх інтересів.

     >
     > Как бы Вы, Михаил, отнеслись, если бы я приперся на Вашу кухню и требовал от Вашей супруги приготовления именно тех блюд, что нравятся мне? При этом топал ногами, стучал ложками и орал всякую фигню? Наверное вы бы меня выгнали взашей… аналогия понятна?

     Ні, не зрозуміла

     > И последнее.. я не утверждал, что митинги проводились во времена «мэрства». Нет. Но зато со всех сторон только и слышал о честной и неподкупной борьбе с «дерибанщиками».

     Зате зараз з дерибанщиками велика дружба :)

     > При этом в городе не делалось АБСОЛЮТНО НИЧЕГО. С момента появления Бондаря (пусть он хоть трижды плохой), ситуация коренным образом изменилась… Я не смотрю «любительские фильмы», я живу в этом городе, и знаю о чем говорю.

     Ні, Ви просто зомбовано повторюєте байки, які Бондар, на відміну від Мирослави, не соромиться розповідати про себе. Але ж є цифри, і є факти. Ви не пам"ятаєте тієї кількості доріг, яка бцула заасфальтована при Мирославі? Забули, скільки техніки тоді було в місті? Якщо забули, то підіть до бондарлогів у відділ ЖКГ, і там Вам скажуть, що при Мирославі на асфальтування доріг було витрачено 2,7 млн. грн., а при Бондарі лише 1,4 грн. При тому, що на цей рік Мирослава запланувала 8 млн. (це Ви навітьт з бондарложеського "Ірпінського вісника" дізнатися можете). З"їздіть на Бородянський полігон, і там Вам покажуть, що при Мирославі сміття вивозилось на 4% більше. Спитайте у комунальників, і вони Вам розкажуть, що при Мирославі вперше за останні роки не було нагромаджено нових боргів, а водоканал взагалі вийшов в нуль.

     Те, що Бондар, розпродавши землі на 20 млн., пустив на благоустрій два, Ви вважаєте великим успіхом? А чи не легше було продати їх з ацукціону і пустити на це таки 20, як хотіла Мирослава. Чи не тупо, з точки зору корінного ірпінчанина, мовчки спостерігати, як голодні депутати не дають меру здійснити жодного починання, замість того, щоб підтримати її?

     Розумієте, кобо, ми переможемо. По любому. Це сьогодні не ясно хіба що для Бондаря. Але на цей раз Мирослава не буде такою лагідною, демократичною і компромісною. Хто спробує ставити їй палки в колеса, буде поставлений на місце жорстко і швидко законними способами.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.03 | koba

      Re: Був сьогодні в Ірпені. Весело там у вас.

      Излишняя категоричность, Михаил - признак глупости (не помню из кого цитата). Это я к тому, что не сделал ничего. А вы откуда знаете? А может, Вы несколько себя переоценили, а меня наоборот? Не нада словами швыряться просто так.. то я орал на каждом углу ахинею, то работать мэру мешал, теперь вот вааще нихрена не делаю… определитесь плизз.. и поспокойней…
      Дык вот:
      1. В чт. В 9 утра народу там было полно, не менее 100.. и орали они мое почтение как.. все Ваши на месте уже были))))
      2. Насколько я знаю, все дети (в том числе и из поселков) состоят на учете в городской поликлинике, соответственно хотя - бы 1 раз в жизни там бывают и не знать где она (200 м. от исполкома) просто НЕ МОГУТ.
      3. Про Олейнич – вааще бред, во первых потому что кричать нужно было «Бондарь-геть», а во вторых – по описанию СААВСЕМ НЕ ТАКАЯ… Уважайте собеседника, не порите чепуху.. Кстати, а правда, что Вы своим «волонтерам» от 70 до 100 грн. в сутки платите? А где деньги берете?
      4. Разливайки. Вы видели, как кто-то кому-то давал взятки? Или документы имеете? Может показания пострадавших? Почему не в прокуратуре? Говорить можно что угодно... Хотя насколько я понял Ваш метод - брать горлом.. не важно правда-ложь.. главное убедительно.. Примеров тому – масса, нынешний «майдан»-один из самых ярких…
      5. Дороги, мусор, прочая лабуда… Михаил, мне в данном случае не интересны цифры и % . Я ничего никому не доказываю. Я живу в этом городе, я "пересичный громадянин" и я ВИЖУ. Напомнить Вам, про кучу мусора, год назад вечно лежащую в 100 метрах от исполкома (позорище!!)? Или возле «Джерельца» завалы, с обоих сторон? Вдоль ж.д.? Еще масса примеров. Кстати больше денег (на дороги)-меньше объем работ говорит не в Вашу пользу.. откаты берем?))

      Мне нравится Ваш подход… Мы хотели, мы не успели, у нас была договоренность, это мы придумали… бла-бла-бла…реально – НИЧЕГО… Поликлинику не город строит - ну и что? МНЕ ВСЕ РАВНО, КТО ЕЕ СТРОИТ, ГЛАВНОЕ КТО ПРОБИЛ ПРОДОЛЖЕНИЕ стройки. Вы? Не смешите меня…
      Если будут выборы, за Бондаря будет большинство, и вы это прекрасно знаете.. Даже те (сужу по своим знакомым), кто был на Вашей стороне, теперь изменили свое мнение. Кроме пафоса в речах и огня в глазах нужно еще желание, а главное УМЕНИЕ работать… РАБОТАТЬ…договариваться.. идти на компромиссы в конце концов.. а то вся рота не в ногу, один прапорщик в ногу…
      Я, собственно головой и думаю…. Или вы хотите доказать обратное? Дык лучше по поводу аналогии поразмыслите.. она - прямая.. Ирпенчане на своей кухне Вас видеть не хотят… сори..
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.03 | Михайло Свистович

       Re: Був сьогодні в Ірпені. Весело там у вас.

       koba пише:
       > Излишняя категоричность, Михаил - признак глупости (не помню из кого цитата)

       Вам чиюсь цитату про брехню навести? Бо коли я чую що ІІІ-го Інтернаціоналу не при Свистович, в мене виникають сумніви не лише щодо Вашої адекватності, а просто щодо Вашого походження.

       > Это я к тому, что не сделал ничего. А вы откуда знаете? А может, Вы несколько себя переоценили, а меня наоборот? Не нада словами швыряться просто так..

       То не швиряйтесь, а розкажіть, що Ви зробили

       > Дык вот:
       > 1. В чт. В 9 утра народу там было полно, не менее 100.. и орали они мое почтение как.. все Ваши на месте уже были))))
       > 2. Насколько я знаю, все дети (в том числе и из поселков) состоят на учете в городской поликлинике, соответственно хотя - бы 1 раз в жизни там бывают и не знать где она (200 м. от исполкома) просто НЕ МОГУТ.

       Там їх було 200. Сотня місцевих і сотня Київ і область. От тільки не треба казати, що всіх опитали. Брехати не гарно.

       > 3. Про Олейнич – вааще бред

       Та ні, є свідки. Бо вона сама по собі брєдова жіночка.

       > во первых потому что кричать нужно было «Бондарь-геть», а во вторых – по описанию СААВСЕМ НЕ ТАКАЯ

       Ну то наступного разу скажіть своїм знайомим, щоб погоджувались. дже такий шанс викрити нас ;)

       > Уважайте собеседника

       Не можу я брехуна поважати. Як згадаю три шари асфальту на ІІІ-го Інтернаціоналу, сварки за якість в районі БКЗ, пізнє закінчення дороги на Романівку і далі, і як прочитаю, що то все не при Свистович, так відразу повага зникає.

       > не порите чепуху

       Не роблю цього, на відміну від Вас, який повторює слово у слово всі міфи і мантри бондарлогів. Стороння людина це робить інакше. От як незнайомий мені Лінкс, який Вам тут опонує. Він і лається зі мною, і погоджується в дечому, а непише слово у слово те саме, що я.

       > Кстати, а правда, что Вы своим «волонтерам» от 70 до 100 грн. в сутки платите?

       Ви ж писали, що якась жіночка пропонувала найняти людей за Свистович по 50? :) Тщатєльнєє нада :)

       > А где деньги берете?

       У вас. Наш головний спонсор - Олег Васильович Бондар. Бо вже навіть дуже не бідні бізнесюки, які ну так були настроєні проти Мирослави, з якою не попрацюєш ні по відкатах, ні по інших злодійських "взаємовигідних" схемах, так хотіли "брата по духу" Бондаря, що тепер аж хочуть йому помститися, бо "Свистович хоча б мзду не вимагали".

       > 4. Разливайки. Вы видели, как кто-то кому-то давал взятки? Или документы имеете? Может показания пострадавших? Почему не в прокуратуре? Говорить можно что угодно...

       Можна. Особливо, коли до тебе приходять вчорашні не дуже дружні до тебе особи і скаржаться, що з них вимагаютьгроші. А потім розповідають, що погодились, бо "шо дєлать?"

       > Хотя насколько я понял Ваш метод - брать горлом

       Ви знову повторюєте міф бондарлогів. Я взагалі дуже рідко кричу, особливо на людях.

       >
       > 5. Дороги, мусор, прочая лабуда… Михаил, мне в данном случае не интересны цифры и %

       Звичайно, бо Вам треба написати, який класний Бондар, і що 3-тє Інтернаціоналу не при Свистович :lol:

       > Я ничего никому не доказываю. Я живу в этом городе, я "пересичный громадянин" и я ВИЖУ.

       Я бачу, що Ви бачите :) По 3-му Інтернаціоналу не при Свистович :lol: Цього одного достатньо, бо не помітити цього міг хіба що сліпий. А не пам"ятати склеротик.

       > Напомнить Вам, про кучу мусора, год назад вечно лежащую в 100 метрах от исполкома (позорище!!)? Или возле «Джерельца» завалы, с обоих сторон? Вдоль ж.д.? Еще масса примеров.

       Я ж описав проблему сміття, і як вона вирішувалась, і як Бондар зняв вершки. А зараз знову вивіз сміття погіршується. Сьогодні їздив по Ірпеню - такі завали...

       > Кстати больше денег (на дороги)-меньше объем работ говорит не в Вашу пользу.. откаты берем?))

       Ні, не беремо. І обсяги в нас значно більші були. А заплановано було на цей рік скільки... А депутати, знявши Свистович, відтермінували сестрі Мельника сплату до бюджету 5,275 млн. грн. до бюджету розвитку (якраз на дороги). А взимку ж дороги не робляться. Отакоє от.

       >
       > Мне нравится Ваш подход… Мы хотели, мы не успели, у нас была договоренность, это мы придумали… бла-бла-бла…реально – НИЧЕГО… Поликлинику не город строит - ну и что? МНЕ ВСЕ РАВНО, КТО ЕЕ СТРОИТ, ГЛАВНОЕ КТО ПРОБИЛ ПРОДОЛЖЕНИЕ стройки. Вы? Не смешите меня…

       Шановний, я повчу Вас азам економіки, щоб Ви не несли ахінеї. Гроші в бюджет 2007-го року закладаються у 2006-му. Тобто на поліклініку їх виділили з держбюджету у 2006-му. Звичайно, це зробив Бондар, який тоді був ніким в Ірпені й лише поширював маразми у своїх газетках про міського голову Мирославу Свистович :)

       > Если будут выборы, за Бондаря будет большинство, и вы это прекрасно знаете

       Чудово знаю, що не буде. Я ж написав.

       > Даже те (сужу по своим знакомым), кто был на Вашей стороне, теперь изменили свое мнение

       І навпаки :) В нас дійсно частково змінився електорат. Суто протестний, де багато неадекватних, забрав собі Бондар, ми ж отримали більше думаючих людей, наприклад, працівників комуналдьних підприємств, які знають, хто, що і як робив.

       > Кроме пафоса в речах и огня в глазах нужно еще желание, а главное УМЕНИЕ работать… РАБОТАТЬ…договариваться

       Ключове слово "домовлятися" :) За відкат, за хабар, за рахунок бюджету. Що і робить Ваш Бондар. Ми так робити не будемо.

       > идти на компромиссы в конце концов

       Угу, 30 на 70 :) Бондар пішов, і розпродаж Ірпеня пішов значно жвавіше :)

       > Я, собственно головой и думаю…. Или вы хотите доказать обратное?

       Я вже довів. 3-е Інтернаціоналу не при Свистович :) Більше мені нічого доводити не треба :)

       > Ирпенчане на своей кухне Вас видеть не хотят…

       Ви забули поставити слово "некоторые" перед "ирпенчане" :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.04 | koba

        Re: Був сьогодні в Ірпені. Весело там у вас.

        Михаил, пускай моя адекватность Вас не беспокоит. Вы пытаетесь доказать, что при Свистович была заасфальтирована вся 3 Интернационала – это Ваши проблемы. Если вспомните – изначально в контексте этой улицы я говорил О ЦЕНТРЕ. Возьмем к примеру, участок от Дома торговли (ул. Совнаркома) до ул. Матросова (поворот на кладбище). Был ремонт при вас? Не знаю, но в этих ямах можно было устраивать мини-бассейны…даже если он был - значит наши деньги просто закопали… ну да не суть..
        Мне не стоило втягиваться в дискуссию - рассчитывать, что Вы измените свое мнение по меньшей мере глупо … Вы рассказываете о немерянной работе, приводите кучу цифр и.т.д., а я каждый день хожу (езжу) по городу и вижу обратное… Хотя.. мое восприятие может быть субъективным - вы же меня в «бондарлоги» практически записали. (хочу заметить, кстати, что Бондарь с моей точки зрения далеко не идеал. Просто из 2 зол выбирают меньшее). В любом случае я уже «брехун», «несу ахинею», и вы учите меня азам экономики (кстати, то о чем Вы говорите, относится скорее к бюждетному праву)… не трудитесь плиззз…думаю я научу Вас не только азам.. при желании..
        Вернемся к тому, из-за чего я начал писать в этом форуме – к балагану, устроенному у исполкома.
        Дык вот:
        Брехун – человек который на мой вопрос о женщине, предлагавшей деньги за крик дал ОДНОЗНАЧНЫЙ ответ, что это Олийныч. (кстати, по поводу «выкрыть» - не думайте, что все окружающие враги, абсолютному большинству вы просто пофиг.. досадное недоразумение, не более… сорри)
        Брехун – человек, утверждающий, что на площади среди «крикунов» - как минимум половина местных.
        Брехун – человек, утверждающий что «волонтерам» не платят денег.
        Несет ахинею человек, говорящий что-то о взятках, откатах, «дерибане», но не приводящий НЕ ЕДИНОГО ДОКАЗАТЕЛЬСТВА.
        Несет ахинею человек, утверждающий, что у Мирославы Богдановны на сегодня есть законные основания на возврат в кресло.
        Михаил, я действительно неточно выразился… «брать горлом» я написал в контексте «лезть нахрапом», «переться внахалку» и.т.д. И вы это демонстрируете постоянно что в постах, что в поступках… Когда Вы поняли, что вожделенное кресло уплывает, Вы просто устроили акцию протеста, ядром и основным «наполнением» которой являются люди, не имеющие к Ирпеню НИКАКОГО отношения…
        И последнее.. слово «договариваться» - не есть отрицательным, тем более в контексте любимой Вами экономики.. Искать консенсус, находить оптимальное для всех решение – это своего рода маркетинг (ряд целенаправленных мероприятий, направленных на достижение оптимального результата, одно из определений Котлера). А если Вам в слове «договоренность» слышится слово «откат» - это просто демонстрирует Ваш стиль работы…
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.04 | Михайло Свистович

         Re: Був сьогодні в Ірпені. Весело там у вас.

         koba пише:
         > Михаил, пускай моя адекватность Вас не беспокоит. Вы пытаетесь доказать, что при Свистович была заасфальтирована вся 3 Интернационала – это Ваши проблемы.

         Я не намагаюсь довести. Тим більше Вам. Я це знаю, і це було ну дуже важко не помітити.

         > Возьмем к примеру, участок от Дома торговли (ул. Совнаркома) до ул. Матросова (поворот на кладбище). Был ремонт при вас?

         Звичайно

         > Не знаю, но в этих ямах можно было устраивать мини-бассейны…даже если он был - значит наши деньги просто закопали…

         І таке було (в дурдомі, які влаштували нам Бондар, Скаржинський та іже з ним після виборів-2006), тому проплату на 1 млн. грн. Мирослава зупинила до розв"язання спору. Не знаю, що там вже вирішили після неї. Але навіщо Бондар замість того, щоб провести ямочний ремонт, взявся асфальтувати той шматок вулиці від Гагаріна і далі в сторону Романівки суцільно та ще й розширяти вулицю. На ній що, пробки виникають чи рух занадто інтенсивний? Чи не краще б було заасфальтувати вулиці далі від центру?

         Щодо ям, то це - проблема нашого законодавства, коли на тендері виграє той, хто дешевше, а не хто якісніше. Он по дорозі під міст, де робили ямочний ремонт вже при Бондарі, знову ями. І ще після зими на багатьох дорогах з"являться. Але великої провини Бондаря тут немає, хоча в нього була більш сприятлива ситуація для роботи. Бачите, який я об"єктивний? ;)

         > Мне не стоило втягиваться в дискуссию - рассчитывать, что Вы измените свое мнение по меньшей мере глупо

         Звичайно, якщо писати відверту брехню і вірити очам, які не побачили навіть 3-го Інтернаціоналу

         > Вы рассказываете о немерянной работе, приводите кучу цифр и.т.д., а я каждый день хожу (езжу) по городу и вижу обратное

         Я вже бачу, що і як Ви бачите. Бо не помітити тримісячне асфальтування 3-го Інтернаціоналу, коли через тут техніку ціле літо неможливо було нормально по ній їздити, то треба мати особливий зір.

         > Хотя.. мое восприятие может быть субъективным - вы же меня в «бондарлоги» практически записали

         І навіть наведу підстави. Пізніше :)

         > Брехун – человек который на мой вопрос о женщине, предлагавшей деньги за крик дал ОДНОЗНАЧНЫЙ ответ, что это Олийныч

         Бо вона пропонувала 50 грн. Нашим прихильницям, як виявилось :) Які перебувають вдень у наметовому містечку. Ірпінські. Місцеві.

         > Брехун – человек, утверждающий, что на площади среди «крикунов» - как минимум половина местных

         Вдень так. Вночі місцевих або немає, або дуже мало. Я написав чому.

         > Брехун – человек, утверждающий что «волонтерам» не платят денег

         Можливо їм дають гроші на їжу, ліки, цигарки. Причому всім по-різному, бо там люди по різних лініях з"їхалися. Тому кождна організація дбає про своїх, як хоче і як може. У всякому разі факт залишається фактом - нікого з них перекупити не вдалося, а пропонували вже навіть і 3 тисячі, щоб тільки пішли. Доларів.

         > Несет ахинею человек, говорящий что-то о взятках, откатах, «дерибане», но не приводящий НЕ ЕДИНОГО ДОКАЗАТЕЛЬСТВА.

         рпідбийте якогось свого знайомого подати заяву, щоб йому дорізали дві сотки до норми і перевірте ;)

         > Несет ахинею человек, утверждающий, что у Мирославы Богдановны на сегодня есть законные основания на возврат в кресло

         Звичайно є, і вона в нього повернеться, попри все ваше небажання

         > Михаил, я действительно неточно выразился… «брать горлом» я написал в контексте «лезть нахрапом», «переться внахалку» и.т.д.

         Нахпабніших за Бондаря і депутатів важко відшукати. Вже стільки йшли в них на поводу, не чіпали, мовчали, намагалися домовитись. Досить. Або вони будуть працювати, або не будуть депутатами. Ну а Бондар хай займеться своїм підприємством, де він людям зарплату платить несвоєчасно і вже стільком заборгував чималі суми.

         > Когда Вы поняли, что вожделенное кресло уплывает, Вы просто устроили акцию протеста

         От тільки повідомлення про акцію ми подали 27 листопада, коли нічого не знали про зупинення постанови суду, яку бондарлоги чомусь тримали у иаємниці. І якби не депутат Гачков, який кинувся її ксерити і всім роздавати пізно ввечері 27-го, ми б і не знали. Ще до28-го, коли вже акція почалась, ми думали, що це - підробка, поки Мирослава не з"їздила до суду. Тщатєльнєє нада :)

         > И последнее.. слово «договариваться» - не есть отрицательным, тем более в контексте любимой Вами экономики

         Звичайно, якщо ці домовленості не корупційні.

         > А если Вам в слове «договоренность» слышится слово «откат» - это просто демонстрирует Ваш стиль работы

         Ні, це стиль роботи тих, хто намагався з нами домовитись. Вони навіть це слово вимовляли як само собо разумєющєєся.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.04 | koba

          Re: Був сьогодні в Ірпені. Весело там у вас.

          Михаил, мне надоело с Вами спорить… по вашему я брехун? Фиг с ним, ваше мнение меня сааавершенно не беспокоит, насчет Вас (и лично, и команды), у меня тоже есть свое собственное))))
          Единственно замечу-из ваших постов получается, что при власти (в депутатах) будут только те, кто захочет работать С ВАМИ... А не много на себя берете? Такой себе мессия Ирпенского масштаба… Добрый царь…Хорошие девочки не какают?
          Нифига у вас не выйдет, в этом я убедился еще раз…даже если вернетесь к власти…Воинствующий непрофессионализм плюс непомерные амбиции, поиск врага в ком угодно, на грани паранойи, развешивание ярлыков…и пустота…
          Где то я читал, что чем больше человек сомневается, тем он умнее…это не про Вас, сорри…
          Еще раз, Михаил, очень жду информацию о себе.. не откладывайте в долгий ящик, не будьте пустобрехом..
          Заранее благодарен.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.12.04 | Михайло Свистович

           Re: Був сьогодні в Ірпені. Весело там у вас.

           koba пише:
           > Михаил, мне надоело с Вами спорить… по вашему я брехун? Фиг с ним, ваше мнение меня сааавершенно не беспокоит, насчет Вас (и лично, и команды), у меня тоже есть свое собственное))))

           оч-ч-чєнь карашо

           > Единственно замечу-из ваших постов получается, что при власти (в депутатах) будут только те, кто захочет работать С ВАМИ...

           Ні, не палучаїцца. Бо раду розпустити можна лише всю. Можна, правда, імперативним мандатом відкати декого, але якщо таких буде багато - рада буде неправочинна, і доведеться її розпускати. А взагалі буде багато прямої демократії. Бо джерелом влади є народ, а не ці невідомі нікому до виборів списочники.

           > А не много на себя берете?

           Ні, в самий раз. Бо як місто розвиватиметься, якщо депутати з криком "Дай" не даватиуть меру працювати.

           > Хорошие девочки не какают?

           Какають.

           > Нифига у вас не выйдет

           вийде

           > в этом я убедился еще раз…даже если вернетесь к власти…Воинствующий непрофессионализм

           Це Ви про бондарлогів? Чи про начальника міськздороввідділу Романенка, якого двічі на тиждень викликають в область на килим за завал у роботі? Чи про тих самих "непрофесіоналів", які були іще при Мирославі, і декого з яких вона була вигнала, а ви повернули?

           > плюс непомерные амбиции

           Та не було ніяких амбіцій. Брехати не гарно. Була тяжка робота, жодних амбіцій і купа голодних щурів, які чіплялися до кожного руху, щоб потім нести маразми про якісь порушення коми після крапки. Мирослава ж не Бондар, вона знає, чого варта, тому не обзивала підприємців холопами, не відгороджувалася від людей дверима з магнітними замками, не бігала вночі по нічних магазинах, щоб наїхати, не матюкалася на містобудівних радах.

           > поиск врага в ком угодно, на грани паранойи

           Та не було параної і ворогів шукати не треба. Тут є багато свідків, які бували на сесіях.

           > развешивание ярлыков…и пустота…

           І це - ваша робота.

           > Где то я читал

           читайте побільше, може порозумнішаєте

           > Еще раз, Михаил, очень жду информацию о себе

           наберіться терпцю, в мене дуже багато роботи, бо пора вже до влади приходити, поки ви не роздерибанили все
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.12.04 | koba

            Re: Був сьогодні в Ірпені. Весело там у вас.

            Думал промолчать, но всеж отвечу.. Ваш пост как раз и иллюстрирует то, о чем я говорил… Конкретно на моем примере.. с сегодняшнего дня я бондарлог, вешаю ярлыки (на кого, подскажите плизз, хоть одного), в дерибане участвую… да и еще какую-то чухню писать собрались… И все это так пренебрежительно… Великий гуру снизошел… Представляю что будет, если у Вас появится реальная власть... такой себе барин...
            Пишите, Михаил, удачи.. желательно с подробностями... Только не забудьте пожалуйста! Я, если что, напомню… Жду…
          • 2007.12.05 | Linx

           А в чем проФФесионализм Бондаря?

           В воскресенье утром еще семи не было отрубили тепло, раскопали трубы.
           Целый день над ними стояли, под вечер разъехались.
           Тепла нет до сих пор! И яма посреди двора громадная.

           Звонил только что в теплосеть - говорят, а мы уже все сделали, с 12-30 тепло подается.
           А почему батареи холодные? - А это вы должны воздух спустить!
           Здрасьте, где я его должен спускать? - А на верхних этажах!
           И как вы себе это представляете? - А тогда звоните в ЖЭК, требуйте...

           Телефоны ЖЭКа спят беспробудным сном...

           Но. Возникают вопросы. Если таки была поломка, и ее ликвидировали - почему яма посреди двора, а в яме оголенные трубы отопления(?) ?
           Если дело в воздушных пробках, почему по батареям таки бежит холодная вода?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.12.05 | Linx

            Re: А в чем проФФесионализм Бондаря?

            Видно таки ввімкнули опалення.
            Бо додзвонився до ЖЕКу, кажуть ідіть на... дев'ятий поверх і спускайте повітря.
            Все добре, але я приїзджаю піздно. Прийдеться турбувати сусідів серед ночі :) От нєфіґ купляти квартири на останніх поверхах.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.12.05 | koba

             Re: А в чем проФФесионализм Бондаря?

             Ув. Linx!
             Мы живем с вами в одном городе, а видим его по разному((. Естественно до благоденствия далеко, недостатков куча, куда не плюнь…но я вижу новую СПЛОЧЕННУЮ команду, которая за короткий срок добилась может быть не глобальных, но реальных позитивных изменений.. Наверняка эта команда не самая лучшая, наверняка что-то можно сделать лучше, но они работают, город развивается... Кончился застой, есть вектор движения..…
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.12.05 | Linx

              Re: А в чем проФФесионализм Бондаря?

              koba пише:
              > Ув. Linx!
              > Мы живем с вами в одном городе, а видим его по разному((. Естественно до благоденствия далеко, недостатков куча, куда не плюнь…но я вижу новую СПЛОЧЕННУЮ команду, которая за короткий срок добилась может быть не глобальных, но реальных позитивных изменений.. Наверняка эта команда не самая лучшая, наверняка что-то можно сделать лучше, но они работают, город развивается... Кончился застой, есть вектор движения..…
              Дико извиняюсь, но я пока не вижу никакого движения, в смысле в позитивную сторону. :(

              Хотя вру. Сегодня на удивление смог ВОЙТИ (даже не влезть) в первую же маршрутку на 10й линии. Но думаю скорее повезло.

              А! Еще заметил, что уже какое-то время появился и висит на повороте на Ирпень светофор!!! Уже наверное с пару месяцев.
              Не знаю чья заслуга в том что его поцепили...
              Даже не знаю хорошо это или плохо, что его поцепили.
              Поскольку другой цвет кроме желтого на нем так и не загорался ни разу. :(

              А в том что подсветили фонарями елку возле кинотеатра - так это мне побоку. Сколько денег говорите вбухали в площадь возле кинотеатра? Уродский фонтан, который построил Скаржинский возле горсовета, хотябы починить можно было? Уже какой бы он уродливый ни был этот "писающий мальчик", но обломки постамента - это вообще песец...

              Это раз зашла речь о "благоустройстве" Центра.
              Хотя я ответственно заявляю, что Ирпень это далеко не только Центр. И меня этот выпендреж с асфальтированием куска дороги от собственных дач до места работы (горисполкома) как-то не сильно впечатляет.
              увы.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.12.05 | koba

               Re: А в чем проФФесионализм Бондаря?

               маршрутка-частность естественно...
               перечитал свой предыдущий пост и понял, что он похож на советскую статью.. сори)))
               а по поводу движения - не хочется возвращаться на 2 круг. я вчера ссылочку оставлял, на сайт, где Ирпенцы пишут.. мнение о позитиве нынешней власти все ж доминирует... и в поголовном «бондарлогстве» их не упрекнешь…
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2007.12.05 | Linx

                Re: А в чем проФФесионализм Бондаря?

                koba пише:
                > маршрутка-частность естественно...
                > перечитал свой предыдущий пост и понял, что он похож на советскую статью.. сори)))
                > а по поводу движения - не хочется возвращаться на 2 круг. я вчера ссылочку оставлял, на сайт, где Ирпенцы пишут.. мнение о позитиве нынешней власти все ж доминирует... и в поголовном «бондарлогстве» их не упрекнешь…
                Не вчера, а позавчера. Читал я ту ветку от начала до конца - ей уже третий месяц пошел.
                http://maidan.org.ua/static/news/2007/1195132991.html

                Ну и где там доминирующий позитив? В дискуссии участвуют человек шесть. Из них один журналист "нового" Ирпенского весника (ес-но хвалит Бондаря), другая - So_matika - защищает Свистовичей. :)

                В первом сообщении пишется о "позитиве" в исполнении Бондаря, к концу темы выясняется что Бондарь к нему не имеет отношения. :)
                http://maidan.org.ua/static/news/2007/1195132991.html
                А про глобальное обновление практически всех магистральных труб - вообще откровенный гон.
                Да, кстати Свистович снимали под соусом, что она разворовала или там, пустила не по назначению, весь бюджет до копейки... А Бондарь прийдя ко власти за месяц перестроил все дороги, полицаев положил, фонари повесил, закупил 4 мусороуборочных машины и т.д. по списку.
                http://dyrpen.org/forum/index.php?topic=1138.0
                Как можно в это вообще поверить?! Одна знакомая сотрудница горсовета вообще мне "по-секрету" рассказала, что мусорные машины, оказывается новый начальник ЖЭКа за СВОЙ СЧЕТ купил! О как! Пипец полный. И верят же в это люди...

                Фраза на том форуме:
                >Та мещают Бондарю работать, совет депутатов саботирует все его инициативы. Бондарь бьётся, пытается хоть-что-то зделать для нашего города, а депутаты блокируют все его инициативы.
                Меня вообще убила насмерть. :)

                Ладно, объективно. Напомню, тема "позитива" начиналась в сентябре. Ну и что добавилось к этому позитиву с сентября? Раз уж мы говорим о тенденциях, то где же они?
                За это время были только развенчаны мифы о достижениях Бондаря в первые же дни правления. И, самое страшное, разворованы десятки гектаров земли, в том числе леса.
                А к весне из всех "достижений" останутся лишь лежачие полицейские, при чем, как заметили все, в основном там где не надо.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2007.12.05 | koba

                 Re: А в чем проФФесионализм Бондаря?

                 фраза про мешающих депутатов, эт скорее стеб.. а в остальном-я не совсем доверяю такому источнику информации, как «майдан», сорри.. несколько раз, то что я видел своими глазами, и читал на «майдане» несколько отличалось..
                 да, может быть что-то задумывалось ранее.. но одно дело задумать, а другое - реализовать... фонари – полицейские - каштан - отрицать это Вы врядле сможете.. а кроме - на том же сайте писалось о коммунальной сфере, борьбе с должниками и.т.д. (про асфальт молчу - придет Михаил - заплюет))), хотя ремонта ПО ВСЕЙ протяженности 3 интернационала хоть убей-не помню((
                 самое главное (как по мне) - Бондарь смог договорится с депутатами, заложил фундамент нормальной деятельности, т.е. кризис в городе прошел. Я понимаю, депутаты могут быть честными и не очень, глупыми и умными, но жить-то как-то надо, работать местная власть должна?
                 Верить или не верить право каждого.. в машины я бы тоже не поверил))). Однако, исходя из заявлений того же Михаила, Влады и.т.д. я, например, понял, что они стремятся создать механизм «под себя», а это даже в случае их кристальной честности, уже плохо - слишком велик соблазн. А учитывая, что при «создании» они не брезгуют ни чем, в том числе откровенной ложью, провокациями, поливанием помоями и саботажем, заставляет усомниться в этой самой честности.
                 Кроме того, я бы предпочел видеть на месте мэра сильного менеджера а не «майданного» бойца. Опыт, знания в палаточном городке не приобретешь… И пресловутая однокомнатная квартира - косвенное тому подтверждение. Человек, который не думает о собственных детях, врядле задумается о горожанах. А, насколько я понимаю, ЗАКОННЫЕ способы улучшить свое жилищное положение у четы Свистовичей есть (заработать например).
                 У каждого свой взгляд. Повторюсь – я далеко не считаю Бондаря лучшим... Но в данном случае (Бондарь/Свистович) – я на его стороне.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2007.12.26 | Михайло Свистович

                  Re: А в чем проФФесионализм Бондаря?

                  koba пише:
                  >
                  > Бондарь смог договорится с депутатами, заложил фундамент нормальной деятельности, т.е. кризис в городе прошел

                  Ви про яку кризу говорите, коли в Ірпені все було не гірше і навіть трохи краще ніж при минулій владі, а також все дуже непогано у порівнянні з більшістю іншими районами області, де ніхто ніякої кризи не бачать. Криза була в головах у голодних депутатів та тих, кому не дістався шматочок влади. В роботі ж комунальних підприємств, в наповненні бюджету, в у всіх інших сферах відбувалася або стабілізація після тримісячної організованої Бондарем у зв"язці зі Скаржинським поствиборної руйнації, або поступовий підйом (вперше не збільшилися борги, наприклад). Тарифи були одними з найнижчих.

                  >
                  > Я понимаю, депутаты могут быть честными и не очень, глупыми и умными, но жить-то как-то надо, работать местная власть должна?

                  Безперечно. Але ж не ціною виносу з хати меблів за те, щоб накрити мешканцям на стіл. Влада працювала, не так, як їй самій би хотілося, але не гірше ніж у інших районах області, де ніхто не заважав.

                  > Однако, исходя из заявлений того же Михаила, Влады и.т.д. я, например, понял, что они стремятся создать механизм «под себя»

                  лише під закон

                  > а это даже в случае их кристальной честности, уже плохо - слишком велик соблазн

                  А не треба ці соблазни мати, і все буде добре

                  > А учитывая, что при «создании» они не брезгуют ни чем, в том числе откровенной ложью, провокациями, поливанием помоями и саботажем, заставляет усомниться в этой самой честности.

                  Ви своїх "чеснот" нам не приписуйте. Особливо цікавим тут є саботаж :)

                  > Кроме того, я бы предпочел видеть на месте мэра сильного менеджера а не «майданного» бойца

                  Ми не є майданними бійцями і стали ними вимушено, бо так треба було країні. Але і до того, і під час, і після того дечим серйозним займалися (вивчіть наші біографії, щоб не виглядати брехуном) і, на відміну від "менеджера" Бондаря не доводили до ручки підприємств та не мали перед людьми заборгованості по зарплаті, як у Бондаря на ледь дихаючій гранітці, яку він прихватизував у чудовому стані.

                  > Опыт, знания в палаточном городке не приобретешь

                  По-перше, придбаєш, по-друге, Мирослава в житті ні дня не жила в жодному наметовому містечку, а я провів в одному два тижні (в 1990 році), та в іншому два (в 2000 році у грудні), а ще до 1 березня 2001-го періодично з"являвся там. Ось і все.

                  > И пресловутая однокомнатная квартира - косвенное тому подтверждение. Человек, который не думает о собственных детях, врядле задумается о горожанах.

                  Та невже? От тільки щось ніхто з тих, хто намагається забезпечити своїх дітей офшорними рахунками, нічого не зробив для інших, натомість в нас повна хата всіляких людських та громадських справ, які свідчать про відстоювання нами як прав купи окремих громадян, так і цілих вулиць та всієї громади. За що Мирославу і вибрали мером.

                  > У каждого свой взгляд. Повторюсь – я далеко не считаю Бондаря лучшим... Но в данном случае (Бондарь/Свистович) – я на его стороне.

                  Я б не хотів, щоб такі, як Ви, були на нашій.
             • 2007.12.07 | Михайло Свистович

              Re: А в чем проФФесионализм Бондаря?

              koba пише:
              > Ув. Linx!
              > Мы живем с вами в одном городе, а видим его по разному((

              Звичайно. Ви ж не змогли помітити суцільного асфальтування 3-го Інтернаціоналу в 2006-му ;) Це те саме, що не помітити перебудову Майдану у Києві.

              >
              > я вижу новую СПЛОЧЕННУЮ команду

              сплачонна дерибанять землю :)

              >
              > которая за короткий срок добилась может быть не глобальных, но реальных позитивных изменений

              за рахунок приписування собі здобутків старої команди та пуску дещиці награбованого на благоустрій або благоустрою у борг під майбутні обіцянки землі (40 соток за площу, яку спохабили як Омеля Майдан).

              >
              > Наверняка эта команда не самая лучшая, наверняка что-то можно сделать лучше, но они работают, город развивается...

              В напрямку гетто

              >
              > Кончился застой, есть вектор движения..

              В нікуди
         • 2007.12.05 | koba

          Re: Був сьогодні в Ірпені. Весело там у вас.

          Михаил, так как там з "пидставами"? или ждать не стоит, очередной треп?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.12.12 | koba

           Re: Був сьогодні в Ірпені. Весело там у вас.

           Михаил, аууу!
           как там насчет обещанной информации? Больше недели прошло. Или это была очередная сказка? такой себе "убойный" аргумент в споре…
           Приличные люди или выполняют обещания или извиняются..
           революционная целесообразность приличия отменяет?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.12.20 | Михайло Свистович

            Re: Був сьогодні в Ірпені. Весело там у вас.

            koba пише:
            > Михаил, аууу!
            > как там насчет обещанной информации?

            Все буде, буде... Все по черзі. За пріоритетами.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.12.21 | koba

             Re: Був сьогодні в Ірпені. Весело там у вас.

             понимаю.. я в списке приоритетов-в самом конце...
             уже почти и не надеюсь...
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.12.22 | Михайло Свистович

              Re: Був сьогодні в Ірпені. Весело там у вас.

              koba пише:
              > понимаю.. я в списке приоритетов-в самом конце...
              > уже почти и не надеюсь...

              Надія помирає останньою. Після Бондаря.
      • 2007.12.26 | Михайло Свистович

       Re: Був сьогодні в Ірпені. Весело там у вас.

       koba пише:
       > Излишняя категоричность, Михаил - признак глупости

       Ну, судячи з категоричності Ваших дописів ;)

       > Это я к тому, что не сделал ничего. А вы откуда знаете? А может, Вы несколько себя переоценили, а меня наоборот? Не нада словами швыряться просто так.. то я орал на каждом углу ахинею, то работать мэру мешал, теперь вот вааще нихрена не делаю… определитесь плизз.. и поспокойней…

       У Вас манія величі. Я не писав, що особисто Ви репетували. А про конкретні свої справи на благо Ірпеня щось промовчали ;)

       >
       > Напомнить Вам, про кучу мусора, год назад вечно лежащую в 100 метрах от исполкома (позорище!!)?

       Якщо Ви так наполегливо ходили навколо наметового містечка, то мали б побачити ту саму купу на тому самому місці ;)

       >
       > Или возле «Джерельца» завалы, с обоих сторон? Вдоль ж.д.?

       Досі є :) Смішний Ви у своїх потугах та різноликості на двох форумах двох сайтів :)
  • 2007.12.01 | Ратібор

   Re: Був сьогодні в Ірпені. Весело там у вас.

   Згідний! Дякую за слушну та зважену позицію.
   Кого репрезентує насправді той натовп немитих найманців політичної банкрутки Свистович зрозуміло.
   Зверніть увагу, що однією з вимог "маніфестантів" є передання громаді міста Буча Ірпінської лікарні та Ірпінської станції швидкої допомоги. Хіба таке можуть вимогати мешканці Ірпеня?! Ой не смішіть мої капці, як кажуть у Одесі! Коротше, пані Свистович з залишками своєї свори вже зовсім втратила здоровий глузд та кормиться подачками з рук колись ненависного їй голови міста Буча - Федорука. Верх безпринципності та блюзнірства, але, здається все одно не межа, бо у тупому прагненні влади пані Свистович готова забути про все!
   І Помаранчевий Майдан для неї - "перший приклад політичного рейдерсьтва", а не прояв свободи Українського духу,
   І різні рішення одного і того ж суду вона то вимагає виконувати, не дивлячись на його маразматичність, то навпаки не зважає та ігнорує.
   І позачергові вибори мера - злочин, а сама в ньому бере участь і чомусь не пише з'явлення із зізнанням ("явку с повинной")до прокуратури.
   А побудувати у Ірпені новий пологовий будинок та житло для бюджетників за рахунок Клінічного Центру, котрий до того ж стане прикрасою та науковою і медичною перлиною не тількі Ірпеня, але і України - то є у очах Свистович і подібних до неї псевдореволюціонерів найбільший злочин! Бо ж кому потрібне вопяще, немите, постійно з кімось незрозуміло для чого й за що воююче створіння у місті, де живуть в красивих будинках заможні мешканці, де діти ходять у нормально обладнані школи, а жінки народжують дітей в умовах нового пологового будинку, оснащеного за останнім словом науки?
   Пережив Ірпінь цю лиходійку на посаді мера, переживе її і у якості політикана-аутсайдера.
   Тримаймося разом панове і ніхто не зможе завадити громаді Ірпеня будувати нормальне життя - ні зайди, ні аферисти.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.02 | Михайло Свистович

    Re: Був сьогодні в Ірпені. Весело там у вас.

    Ратібор пише:
    > Згідний! Дякую за слушну та зважену позицію.
    > Кого репрезентує насправді той натовп немитих найманців політичної банкрутки Свистович зрозуміло.

    Хороший пафос :) Мені подобається. Але тема її алкоголізму, психічної хвороби, еміграції в Америку, набуття цілої купи квартир і будинків, дружби з вдовою відомого наркобарона, а також роботи у стриптиз-барі не розкрита :lol:

    Для вмєняємих читачів: ці всі "відомості" поширювала проти Мирослави команжда Бондаря в анонімних листівках.

    > Зверніть увагу, що однією з вимог "маніфестантів" є передання громаді міста Буча Ірпінської лікарні та Ірпінської станції швидкої допомоги. Хіба таке можуть вимогати мешканці Ірпеня?!

    Не можуть звичайно. Тому брехати не гарно. Є вимога частини маніфестантів (і ірпінців, і бучанців) від партії "Пора" припинити безглузду медичну війну між Ірпенем і Бучею, від якої страждають мешканці обох міст, і прийти до взаємовигідного варіанту. Ні про яку передачу у вимогах "Пори" не йдеться. Читайте новини Майдану і буде Вам шастя.

    > Ой не смішіть мої капці, як кажуть у Одесі!

    В Одесі кажуть "тапочкі"

    > Коротше, пані Свистович з залишками своєї свори вже зовсім втратила здоровий глузд та кормиться подачками з рук колись ненависного їй голови міста Буча - Федорука

    Візьміть в нього для нас подачку - половину віддам Вам.

    >
    > А побудувати у Ірпені новий пологовий будинок та житло для бюджетників за рахунок Клінічного Центру, котрий до того ж стане прикрасою та науковою і медичною перлиною не тількі Ірпеня, але і України - то є у очах Свистович і подібних до неї псевдореволюціонерів найбільший злочин!

    А хто його побуждує? Двічі засуджений німецький "інвестор", якого третій раз судять за шахрайство, і який два тижні перебував під вартою, бо не мав 10 тисяч євро, щоб заплатити заставу? Чи фірми з мізерними статуними фондами, які всім розповідають, що їм, які не мають стосунку до медицини, хтось дасть кредит під 80-мільйонний проект (80 млн. в євро), якого в Україні ще не було. Вся держава будує дитячу лікарню майбутнього, купа впливових людей цим опікується, в тут невідомо хто, не маючи грошей і відповідного досвіду, заявляють, що здатні зробити щось подібне самі. І відома всім своєю "чесністю й порядністю" людина, якій просто неможливо не вірити, Дмитро Табачник, активно лобіює цей проект, першим кроком якого є землевідведення.

    > Бо ж кому потрібне вопяще, немите, постійно з кімось незрозуміло для чого й за що воююче створіння у місті, де живуть в красивих будинках заможні мешканці, де діти ходять у нормально обладнані школи, а жінки народжують дітей в умовах нового пологового будинку, оснащеного за останнім словом науки?

    Вона ніколи не вопить і взагалі є дуже спокійною. Миється щоденно, на відміну від Вас, бо в нас - колонка, а тому завжди є гаряча вода.

    >
    > Тримаймося разом панове і ніхто не зможе завадити громаді Ірпеня будувати нормальне життя

    Красти з бюджету, дерибанити землі, закривати магазини тих, хто не хоче відстьобувати...

    Аффтар, пєши ісчо :)
   • 2007.12.03 | Linx

    Re: Був сьогодні в Ірпені. Весело там у вас.

    Ратібор пише:
    > А побудувати у Ірпені новий пологовий будинок та житло для бюджетників за рахунок Клінічного Центру, котрий до того ж стане прикрасою та науковою і медичною перлиною не тількі Ірпеня, але і України - то є у очах Свистович і подібних до неї псевдореволюціонерів найбільший злочин! Бо ж кому потрібне вопяще, немите, постійно з кімось незрозуміло для чого й за що воююче створіння у місті, де живуть в красивих будинках заможні мешканці, де діти ходять у нормально обладнані школи, а жінки народжують дітей в умовах нового пологового будинку, оснащеного за останнім словом науки?
    Пикрасою Ірпеня завжди біли ліси і будинки відпонку. А також бурштинові криниці. Але виблядки Мельника і Бондаря похерили майже все і намагаються довести свою чорну справу.
    А з яких джерел ці "заможні мешканці" отримуватимуть доходи?! Чи не на Бондаревій Гранітці зароблятимуть по 1000 грн. за місяць адської праці без страховки? Та ще й з вічною затримкою на 3-6 місяців.    > Пережив Ірпінь цю лиходійку на посаді мера, переживе її і у якості політикана-аутсайдера.
    > Тримаймося разом панове і ніхто не зможе завадити громаді Ірпеня будувати нормальне життя - ні зайди, ні аферисти.
    А ти хто сам будеш?!
   • 2007.12.03 | DADDY

    Re: Був сьогодні в Ірпені. Весело там у вас.

    Ратібор пише:
    >
    > А побудувати у Ірпені новий пологовий будинок та житло для бюджетників за рахунок Клінічного Центру,

    Угу-угу (с). Чекайте, мешканці Ірпеню, зараз вам Кордаков та концерн "Інком" побудує... котеджі типу "для медичного персоналу" :-)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.01.14 | Linx

     Re: Був сьогодні в Ірпені. Весело там у вас.

     DADDY пише:
     > Ратібор пише:
     > >
     > > А побудувати у Ірпені новий пологовий будинок та житло для бюджетників за рахунок Клінічного Центру,
     >
     > Угу-угу (с). Чекайте, мешканці Ірпеню, зараз вам Кордаков та концерн "Інком" побудує... котеджі типу "для медичного персоналу" :-)
     То не Кардаков, а його замісник "будує".
  • 2007.12.06 | pravdorub

   Re: Був сьогодні в Ірпені. Весело там у вас.

   та що не зрозуміло? дали їм грошей та їжі вдосталь цим майданерам, понавезли от і все... та ладно диктують, в мого сусіда вони в сина мобільний телефон забрали, а подруга з роботи жінки каже, що в них на лістнічній клітці такий сморід від цих революціонерів набіжчиків стоїть, що скоро вже прийдеться хлоркою весь дом заливати... а потім цих свистовичей будемо хлоркою виводити... може їм полегшає.. краще б повбирали за своїмі хлопцями наметчиками-налетчиками!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.01.14 | Михайло Свистович

    Re: Був сьогодні в Ірпені. Весело там у вас.

    pravdorub пише:
    > та що не зрозуміло?

    Зрозуміло, що Вам треба змінити нік. На "брехнелюб" :)

    > дали їм грошей та їжі вдосталь цим майданерам

    не дали

    > в мого сусіда вони в сина мобільний телефон забрали

    брехати не гарно

    > а подруга з роботи жінки каже, що в них на лістнічній клітці такий сморід від цих революціонерів набіжчиків стоїть, що скоро вже прийдеться хлоркою весь дом заливати...

    а так брехати зовсім негарно, до під"їздів ніхто не ходив, бо туалет в нас був організований значно ближче за найближчий під"їзд

    > а потім цих свистовичей будемо хлоркою виводити

    То прийди і виведи ;) ІІІ-го Інтернаціоналу, 105, кв. 3.

    > краще б повбирали за своїмі хлопцями наметчиками-налетчиками!

    Зараз площа значно брудніша ніж тоді, коли там було наметове містечко. Так що брехати не гарно, бондарложе.
 • 2007.12.01 | Михайло Свистович

  "Свобода" де питаєте? Та на інтернет-форумах ворогів знищує :)

 • 2007.12.01 | So_matika

  А "Свобода" третій день жує соплі

  Бурлака пише:
  > А от ні прапорів, ні наметів Свободи, активного захисника Ірпеня в минулому і тут на форумі, не бачив.
  Голова місцевого осередку "Свободи" В.Завертанов нібито планував винести питання про підтримку Свистович на місцеві партійні збори. Виніс чи не виніс - я не в курсі, але оскільки прапорів партії у наметовому таборі помічено не було, вочевидь місцевим свободівцям миліше дерибанщик Бондар. Або ж їм боязно висловитися проти нього, "аби чого не вийшло".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2007.12.02 | ОРИШКА

  Я вот о чем - постоянная и подробная инфа из Ирпеня -

  одно из наиболее удачных направлений Майдана. Такие "местные газеты" из всех пунктов страны дали бы отличную реальную картину - как, что менять и кто есть ху по делам его. Включая "шановних дописувачів"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.02 | Iryna_

   100%

  • 2007.12.03 | Linx

   Re: Я вот о чем - постоянная и подробная инфа из Ирпеня -

   ОРИШКА пише:
   > одно из наиболее удачных направлений Майдана. Такие "местные газеты" из всех пунктов страны дали бы отличную реальную картину - как, что менять и кто есть ху по делам его. Включая "шановних дописувачів"
   Ну і де ця інфа? Нажаль всі "новини" лише постфактум. І все це розбавлено одними і тими самими байками мінімум річної давнини...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.03 | ОРИШКА

    На фоне других пустот - все-таки, представление имеем

 • 2007.12.03 | blueandwhite

  дикусія така, гм

  а! бе!, а!бе!

  Статистику в студію: Ірпінь, з першщого дня мерства Свистович до останнього, з першого дня Бондаря -- до останнього.

  А так все це фігня якась. І не треба юлькати про лжівую статістіку. Це об'єктивний підхід. А так ляпання язиком.

  Але якщо хоча б половина всіх цих звинувачень проти екс- та знов-мера правда, то хву. У політиці нікому не можна довіряти все одно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.03 | OlalaZhm

   На городі бузина а в Києві дядько

   А при чому до Ірпеня "Свобода"? Мирослава - член "Свободи"? Чи там були всі партії, крім "Свободи"?
   (вибачте, при всій повазі до Миромлави, не зрозуміла, у чому проблема)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.03 | Михайло Свистович

    Re: На городі бузина а в Києві дядько

    OlalaZhm пише:
    > А при чому до Ірпеня "Свобода"? Мирослава - член "Свободи"? Чи там були всі партії, крім "Свободи"?
    > (вибачте, при всій повазі до Миромлави, не зрозуміла, у чому проблема)

    Зате я все зрозумів :) Тепер знатиму, що "Свобода" лише триндить про триголового змія-злодія, про те, що всі однаково погані - з корупцією не воюють, крадуть, чинять несправедливість, і тільки "Свобода" виступає за боротьбу з несправедливістю, москалями, злодіями, дерибанщиками тощо. А виявляється, що "Свобода" лише захищає своїх членів. Які там принципи? Хороші справи тільки для своїх. Як в секті.

    Дякую, що просвітили ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.04 | OlalaZhm

     Re: На городі бузина а в Києві дядько

     Справа не втому, що "Свобода" захищає лише своїх. Просто, можливо, вони не були впевнені, що Мирослава буде їм рада? Чи, можливо, не знають, як їхнє заступництво позначиться на іміджі Вашої родини: якщо в Ірпіні усі так люто ненавидять "Свободу", то з дружніх почуттів і заради користі справі краще не дражнити населення.

     "Свобода" - це ж не ватага відчайдухів, яким все-одно задля чого і де вейвахи влаштовувати :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.04 | Михайло Свистович

      Re: На городі бузина а в Києві дядько

      OlalaZhm пише:
      > Справа не втому, що "Свобода" захищає лише своїх. Просто, можливо, вони не були впевнені, що Мирослава буде їм рада?

      Були, були... Але ж це не з москалями на форумах воювати, не "Смерть ворогам" в інтернеті кричати, тут можна й від ворога дістати.

      > Чи, можливо, не знають, як їхнє заступництво позначиться на іміджі Вашої родини

      Знають. Нормально позначиться. Чудово знають. Але спостерігають збоку. Бо абстрактний москаль, злодій, триголовий змій - це не конкретний ірпінський Бондар.

      > якщо в Ірпіні усі так люто ненавидять "Свободу"

      ніхто її тут люто не ненавидить

      > то з дружніх почуттів і заради користі справі краще не дражнити населення

      Не шукайте причин для виправдання там, де їх немає. Абстратний москаль, злодій, непатріот нагорі - хороша мішень для показу героїзму, конкретний бандюк московського патріархату - це вже зовсім інша річ. А на виборах знову буде: "Свобода" - єдина українська й незаплямована сила...

      >
      > "Свобода" - це ж не ватага відчайдухів, яким все-одно задля чого і де вейвахи влаштовувати

      А відповідати за базар, який в інтернеті влаштували?

      Розумієте, не те щоб хтось сильно переживав щодо відсутності участі ірпінської "Свободи" у боротьбі проти москаля, злодія, дерибанщика і т.д., який править містом (ми якось чудово обійдемося і без "Свободи"), але гидотно виглядає невідповідність пафосних слів та бездіяльності на практиці. Саме це й закидали "Свободі" численні відвідувачі на цьому форумі. І ось ці закиди знайшли свої підтвердження. Це ж не маршем по Києву ходити.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua