МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко: Український інформаційний простір має бути українським

12/13/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Президент України Віктор ЮЩЕНКО наголошує, що національний інформаційний простір повинен бути українським.

Як повідомляє прес-служба глави держави, про це він сказав на зустрічі з членами Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

«Національний інформаційний простір повинен бути українським. Це ключова вимога для розбудови єдиної нації, для патріотичного виховання дітей і молоді», – підкреслив В.ЮЩЕНКО. У цьому контексті він звернув особливу увагу на вживання на національному телебаченні та радіо української мови.

Під час зустрічі Президент також наголосив, що створення і захист національного інформаційного простору, в першу чергу тієї його складової, яку утворюють телебачення і радіомовлення – це державне завдання особливої важливості.

Глава держави закликав членів Нацради серйозно проаналізувати здобутки і помилки на цьому шляху і намітити першочергові кроки у здійсненні національної інформаційної стратегії. Серед них, на думку Президента, насамперед йдеться про забезпечення рівного доступу до інформації усіх громадян України, незалежно від місця їхнього проживання; якісне наповнення інформаційного продукту; визначення шляхів подальшого розвитку національного телебачення.

В.ЮЩЕНКО запропонував членам Національної ради виробити план дій на 2008 рік щодо розвитку національного інформаційного простору. Найближчим часом особливої уваги, вважає Президент, потребують розробка і втілення Державної програми впровадження цифрового мовлення в Україні, створення на високому якісному рівні освітніх і культурних програм та програм соціального спрямування.

Говорячи про українське телебачення, Президент особливо підкреслив, що деякі телеканали відверто ігнорують вимоги державного законодавства. Зокрема, у дні жалоби у зв’язку з трагедією на шахті ім. О. Засядька та День пам’яті жертв Голодомору окремі телеканали в ефірі транслювали розважальні програми, незважаючи на законодавство та почуття своїх співвітчизників. Вимоги Закону України «Про телебачення і радіомовлення» повинні виконуватися всіма учасниками, підкреслив В.ЮЩЕНКО.

Також під час зустрічі обговорювалися нинішній стан та перспективи розвитку Національної радіокомпанії України (НРКУ).

В.ЮЩЕНКО запевнив членів Національної ради, що як Президент України сприятиме усім їхнім пропозиціям та ініціативам у здійсненні національної інформаційної стратегії.

Відповіді

 • 2007.12.13 | Нововолинськ

  Ющенко звернув увагу на звернення від Нововолинська?

  Президенту України

  Голові Державного комітету України з телебачення і радіомовлення

  Нововолинському міському голові

  Нововолинській міській раді

  Директору ТзОВ “Радіо Нова”

  редакції газети “Наше місто”
  редакції газети “Місто вечірнє”
  редакції газети “Вільна думка”

  П Р О Т Е С Т

  Засоби масової інформації в Україні повинні, на нашу думку, служити носієм всього українського, бути одним із компонентів формування українців, як нації.

  В м.Нововолинську працює радіостанція “Радіо Нова”, утворена у формі товариства з обмеженою відповідальністю. Свою частку у ТзОВ, зі слів представників міської влади, має громада міста (інформацію про частку і коли вона була внесена, до громади міста ніхто не довів).

  ТзОВ “Радіо Нова” дотується коштами з міського бюджету в 2007 р. – 16200 грн, звільнене від плати за утримання будинку і прибудинкової території та, ймовірно, від плати за теплопостачання, воду і водовідведення. Орендна плата за приміщення, що орендується в приміщенні міськвиконкому, становить 1 грн за 1 м кв.

  Передачі радіостації “Радіо Нова” – це, в основному, реклама, пісні на замовлення, та просто пісні. Новини з України та новини міста майже не транслюються. Тематичних програм немає.

  Проаналізувавши, з власної ініціативи, пісенний репертуар “Радіо Нова” з 10:00 до 11:00 28.11.2007 р., ми відзначаємо, що транслювались пісні:
  1. “На недельку, до второго”.
  2. “Всё не так, всё не вовремя”.
  3. Англомовна пісня.
  4. “Мені так треба, а-а”.
  5. “Летели недели и года”.
  6. “В небе бродит сонная луна”.
  7. Пісня на незрозумілій мові.
  8. Пісня на румунській або молдавській мові.
  Це складає: пісні на українській мові – 12,5%, на інших мовах – 87,5%.

  Ми не хочемо жити в резервації, ми хочемо жити в українській Україні і тому глибоко обурені, що в українському місті виховання молоді проводиться на основі неукраїнської культури, на основі низькопробної попси.

  Ми також обурені ігноруванням “Радіо Нова” Указів Президента України про відзначення 65-річчя створення УПА та пам’яті жертв Голодомору 1932-33 р.р. В ці дні “Радіо Нова” транслювало, як завжди, іноземну попсу, не придавши належної уваги цим св’ятим і страшним для кожного українця подіям.

  Вимагаємо:

  1. Привести у відповідність до Законів України репертуар радіостанції “Радіо Нова”.

  2. Враховуючи значні матеріальні затрати громади міста на фінансування ТзОВ “Радіо Нова”, вимагаємо трансляції тематичних програм про життя міста з висвітленням всіх його сторін, а не тільки коротких повідомлень міської влади.

  3. Музичні передачі будувати з врахуванням того, що в Україні проживає переважаюча кількість українців (близько 76%), які хочуть чути пісні на рідній мові.

  4. Виховання підростаючого покоління міста, яке є основною масою слухачів (для людей середнього і старшого віку передачі “Радіо Нова” є беззмістовними), проводити на основі патріотичних програм.

  Відповідь просимо надати у встановлений законодавством України термін за адресою:

  Слабик Михайло Михайлович
  м-н Шахтарський, 19 кв.36
  м.Нововолинськ Волинської обл.
  45400

  04 грудня 2007 р.
  Члени територіальної громади м.Нововолинська:
  (Підписи)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.14 | ziggy_freud

   вточнююче питання. От закриють вам підмосковне радіо,

   а що далі? Чи є в місті доступ до нормальної музики? Чи є на станції якесь обладнання, крім мікрофона, програвача МР3 і двох дисків до нього? За совєтів радіовузол в піонерському таборі міг бути обладнаний краще, ніж зараз деякі "радіостанції".

   крім тащіть і нє пущать, мають бути якісь інші заходи. Позитивні.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.01.02 | Нововолинськ

    Re: вточнююче питання. От закриють вам підмосковне радіо,

    Уточнення.
    Радіостанцій у нас вистачає. Місцеве - "Радіо Нова" не знаю, хто слухає. За цілий день не чути жодних місцевих новин, новин взагалі (нещодавно,під нашим тиском, відновили новини від радіо "Свобода), тематичних програм немає. Цілий день - реклама + набір російської попси (не знаю,чи сплачують ліцензійні збори). Приватна радіостанція, що фінансується міськрадою і яка не має відношення до життя міста - це нонсенс, який можливий тільки в Україні.

    Чи потрібні взагалі радіостанції з технікою на рівні піонерського табору? Техніки у них достатньо. Але української душі - немає.

    У нас прекрасно чути радіостанції з Польщі. І замітна ВЕЛИЧЕЗНА різниця по відношенню до свого народу, до своєї нації.

    Якщо ми не станемо нацією, головним надбанням якої має бути мова та дбайливе ставлення до всього українського - гріш нам ціна!

    Гріш ціна тим урядовцям та "владцям" місцевого рівня, котрі нехтують українською культурою!(Але подивіться і оцініть: а скільки ж українців при владі? Напевно, саме стільки і звучить в ефірі українських програм)
 • 2007.12.13 | привид Романа ShaRP'а

  Есть распространенная проблема "объединителей нации"

  Почему-то считается, что куча народу только и жаждет, что объединиться в единую нацию с президиотом и нацпатами. В реальности же ни с президиотом ни с нацпатами никто особо объединяться не жаждет.

  И пространство предпочитают свое, а не национальное.

  А президиотские планы на то, каким и что должно быть - имели, имеют и будут иметь в виду. Вместе с президиотом.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.13 | Раціо

   Шо?

  • 2007.12.13 | AxeHarry

   Re: Есть распространенная проблема "объединителей нации"

   привид Романа ShaRP'а пише:
   > В реальности же ни с президиотом ни с нацпатами никто особо объединяться не жаждет.
   >

   Оказуєцця під ніком "Привида .." никаєцця відомий пан Вася АКА "НІХТО"!!!!
   Ос РомоШарпа і попалили!!!!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.13 | привид Романа ShaRP'а

    Ви намагалися пожартувати. У вас не вийшло.

 • 2007.12.14 | ziggy_freud

  український інформаційний простір має бути інформаційним ;-|

  з одного боку, президент правий, що звернув увагу на проблему. З іншого, межа між українським і не-українським може бути визначена лише приблизно. В чому полягає "українськість"? А "інформаційність" вимірюється об*єктивно. Наприклад, чи є в сільського школяра вихід в інтернет, чи є в селі нормальна бібліотека, чи тільки два канали телевізора і три касети з "попсою та блатняком" на всіх. Та й в Києві воно не так щоб добре. Обирати операторів між Укртелекомом і Волею - повне хву.

  основним злом в нашому сегменті інформаційного простору є монополії на зв*язок та брак сучасних каналів поширення інформації.

  до того, посадові особи, для яких регулювання інформаційного простору є основною роботою, винятково неадекватні. Згадати хоча б міністра траспорту (і зв*язку).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.14 | Зверопупс

   Re: український інформаційний простір має бути інформаційним ;-|

   Редкий случай, когда я полности согласен с Зигги
  • 2007.12.20 | привид Романа ShaRP'а

   В украиномовносты и местносты, сэр

   ziggy_freud пише:
   > з одного боку, президент правий, що звернув увагу на проблему. З іншого, межа між українським і не-українським може бути визначена лише приблизно. В чому полягає "українськість"?

   Вот не далее как 14-го числа два известных мудила нацдемища Костенко и Заець подали в ВР законопроект (http://gska2.rada.gov.ua:7777/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=31117) о том, что гастрольный сбор с местных артистов должен составлять 3%, а с зарубежных - 20%, в шесть с половиной раз больше.

   И разве они не правы?
   Сегодня ты танцуешь транс, а завтра нэньку ты продашь.
   Поэтому всем срочно учиться любить Зиброва и Поплавского, ну и конечно же Билозир!

   И только отщепенцы, вроде меня, будуть продолжать вертеть национальный культурный прос(т)ир и его национальнисть на среднем пальце.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.20 | Navigator

    Романе, Ви не в курсі, що "Фабрика звйозд" вже вбила російську

    попсу, і потрібно лише стрілка, що вб"є саму фабрику?
    По Вашій термінології - навчить любити Ікса, Ігрека і т.д.
    Ті, хто сатаніли по ветеранам попси, зараз сатаніють по вчора ще нікому не відомим пацанам.
    Люблять того, кого розкручують.
    Це Вам не філармонія.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.20 | привид Романа ShaRP'а

     Нет, не в курсе. Не был и не буду в таких курсах

     Я - в Интернете. И из этого интернета я чхал на "Хвабрику звездей" точно также, как и на национальнисть информацийного простиру.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.21 | Navigator

      Бачите, а люди в реалі живуть по своїм законам, і люблять

      того, кого їм показують.
      Для зрозумілого Вам прикладу:
      от Мєдвєдєва два тижні тому любили 7% росіян, а зараз - 54% !
      Бо показують!
      ...
      Ходив тиждень тому на концерт Кіркорова. Перших сім пісень - зовсім невідомі, бо нові. Типу, як українські співаки в ефірі. Зал мовчить і скучає.
      Заспівав розкручене - зал ожив.
      Не в співі справа.
      А в тому, хто крутить.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.21 | привид Романа ShaRP'а

       Да они вообще биомасса!

       Смотрят что показывают, читают что дают, голосуют за кого скажут.
       Просто удивительно, что на такой благодатной и плодородной почве у нацдемушек совершенно ничего не получается.
      • 2008.01.02 | leticia

       Re: Бачите, а люди в реалі живуть по своїм законам, і люблять

       Повністю згодна!
   • 2007.12.21 | ziggy_freud

    То в чому основна проблема?

    в США чи Британії зарубіжні артисти теж платять значно більші податки, ніж місцеві.

    при тому кожний американець цілком може вдовольнитись хоч місцевою, хоч іноземною музикою. А мігрант радянського походження заслухати вживу Океан Ельзи чи Таю Повалій.

    я канєшно панімаю, чьто Буш нам ніуказ. Але це результат роботи багатьох людей за останні 100 років.

    привид Романа ShaRP'а пише:
    > Поэтому всем срочно учиться любить Зиброва и Поплавского, ну и конечно же Билозир!

    саме ТОМУ ЩО український інформаційний простір не є інформаційним, навіть деякі в цілому адекватні люди досі думають, що

    укр. музика = Поплавський + Зібров
    як пан думає, що демонструє таким чином гарний смак і обізнаність в музиці, то сильно помиляється.

    в Україні більшість користувачів не можуть навіть радіо по сітці слухати. То в чому основна проблема?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.21 | привид Романа ShaRP'а

     В неадекватности власти.

     > То в чому основна проблема?

     То, что делает власть - не отвечает ни интересам, ни пожеланиям граждан. Власть озабочена тем, чтобы бубенчики на ее колпаке блестели красиво и звучали украинско. А народ проблему - и русификации и украинизации - обычно ставит далеко не на первое место, не так ли?


     ziggy_freud пише:
     > в США чи Британії зарубіжні артисти теж платять значно більші податки, ніж місцеві.

     В шесть раз?

     > при тому кожний американець цілком може вдовольнитись хоч місцевою, хоч іноземною музикою.

     Естественно! У него же есть интернет. Освобожденный от налогов.

     > саме ТОМУ ЩО український інформаційний простір не є інформаційним, навіть деякі в цілому адекватні люди досі думають, що
     > укр. музика = Поплавський + Зібров
     > як пан думає, що демонструє таким чином гарний смак і обізнаність в музиці, то сильно помиляється.

     Я знаю, что украинская музыка это далеко не Поплавский и Зибров. Однако приближенными к власти почему-то оказываются, скажем так, сравнительно скучные артисты. Да и многих неприближенных - лучше не смотреть.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.21 | ziggy_freud

      якщо трохи ближче до музики

      привид Романа ShaRP'а пише:
      > То, что делает власть - не отвечает ни интересам, ни пожеланиям граждан.

      принаймні, інтересам та побажанням більшості громадян. Є окремі правильні ходи, але вони робляться безсистемно.      > ziggy_freud пише:
      > > в США чи Британії зарубіжні артисти теж платять значно більші податки, ніж місцеві.
      >
      > В шесть раз?

      навіть "гірше". В США іноземний артист може грати або з дозволу фахової асоціації музикантів, або на запрошення серйозної американської фірми. Виняток - приватні вечірки, квартирники чи виступи в кабаку для нац.меншин.

      > Естественно! У него же есть интернет. Освобожденный от налогов.

      крім інтернету, в США є безліч дрібних клюбів і досить багато гарних концертний залів. Навіть досить посередній бенд може поїхати в тур на пару місяців, включно з містами на 100 і 200 тисяч жителів. В односу з таких (ДіМойн, штат Айова) Оззі Осборн відкусив голову кажану.

      США - провідний виробник муз. інструментів, Україна - імпортер. В нас навіть нормальних бандур і колісних не вистачає всім бажаючим.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.22 | привид Романа ShaRP'а

       Re: якщо трохи ближче до музики

       ziggy_freud пише:
       > навіть "гірше". В США іноземний артист може грати або з дозволу фахової асоціації музикантів, або на запрошення серйозної американської фірми. Виняток - приватні вечірки, квартирники чи виступи в кабаку для нац.меншин.

       Значит козлы эти пиндосы. :) И вообще, чего это Вы мне начали приводить в пример Сволочные Штаты Америки? :)


       Дорогой Зигги! После RIAA, MPAA, BSA и прочих подобных A, а также приговора суда согласно которому во Франции Amason не имеет права предлагать бесплатную доставку книг -
       когда я слышу слово "ассоциация",
       моя рука, за неимением пистолета, тянется к топору


       Потому что эти люди работают на свой денежный интерес - против моего интереса. И я крайне не заинтересован отдавать что-либо ассоциациям, патриотищам или национальным радам, особенно под проводом имбецилов рухманов.


       Более того! Я предлагаю ввести налог на выступления нациков. Обложить сборами поцреотические фестивали, вышколы и марши хероев. А полученные деньги - направить в фонд поддержки выступлений в Украине действительно хороших зарубежных артистов, которых у нас хрен дождешься.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.22 | casesensitive

        это в Европе нельзя бесплатно доставлять книжки

        а именно в столь прельстивой для вас социалистической Франции. В Америке и Канаде доставляют бесплатно, делая 3 раза "ку" перед покупателем. А на RiAA всем начхать, можно слушать Lastfm
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.22 | привид Романа ShaRP'а

         Франция для меня не прельстивая. Это скорее для нациков

         Вечно они в пример "защиту культуры по французски" приводят.
         А если социалистическая - чего они этого Сракози в президенты избрали?


         Если же без побочных вопросов, - то речь не во Франции, и не в США, а в том, что я буду иметь с тех или иных налоговых мер, и что другие будут с них иметь.

         Что я буду иметь с т.н. "украинского информационного простиру"? По-моему ничего хорошего. Желающие могут попробовать меня разубедить, но не надо при этом кивать ни на Францию, ни на США, ни на Россию - это для меня не идеалы.

         Вот с законопроекта мудил Костенки и Заяся мне светит, допустим, +20% за билет на концерт The Cure, если они таки приедут в Украину. Надо мне оно? Да нах не надо.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.22 | Адвокат ...

          ПдаФФільна,-- Ваш ідеал "інтернаціональна" Мацьковська

          гімперія.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.12.22 | привид Романа ShaRP'а

           Опять соврамши, сивый старче. Не устал еще брехать?

         • 2007.12.22 | ziggy_freud

          якщо приїде Cure, вони виступатимуть

          в непристосованому для того приміщенні. Або на хокейному майданчику а.к.а. Паляццо Спорту, або в Паляццо Україна, де атомосфера зовсім не для рок-музики. Чи є в Києві хоча б один нормальний рок-клюб на 1000-2000 місць, оптимальний для їх виступу? Ні.

          Тому що в місті будують самі житлово-офісні рагулятники з кабаками на 40 місць. І тому що мацкалі, які проводять 80% концертів в двох згаданих Паляццо, останні 20 років не платять податків.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.12.22 | привид Романа ShaRP'а

           Нечего тут слезы выпрашивать

           ziggy_freud пише:
           > Тому що в місті будують самі житлово-офісні рагулятники з кабаками на 40 місць. І тому що мацкалі, які проводять 80% концертів в двох згаданих Паляццо, останні 20 років не платять податків.

           Можно подуууумать, что если они таки не платят, но таки бы платили, - то в этом городе строили бы что-то другое.

           ХА!
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.12.23 | ziggy_freud

            та сама невротична логіка ;-|

            привид Романа ShaRP'а пише:
            > Можно подуууумать, что если они таки не платят, но таки бы платили, - то в этом городе строили бы что-то другое.

            значить, будете слухати дует Тоббачьнєгов в їхній шанхайській 40-поверхівці.

            та сама невротична логіка. Ніплачу і навіть нідивуюсь

            1) В Києві все фігово,
            2) в тому винні рухмани

            але
            3) спроби щось поміняти приречені,
            бо
            4) всі, хто щось міняє, рухофрени або президіоти
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.12.23 | привид Романа ShaRP'а

             У вас, пилять!

             ziggy_freud пише:
             > привид Романа ShaRP'а пише:
             > > Можно подуууумать, что если они таки не платят, но таки бы платили, - то в этом городе строили бы что-то другое.
             > значить, будете слухати дует Тоббачьнєгов в їхній шанхайській 40-поверхівці.

             Не буду. :) Лучшее радио - это mp3-плеер, лучшая газета, библиотека, и видеотека - это Интернет.

             > 1) В Києві все фігово,
             > 2) в тому винні рухмани

             Рухманы в этом виноваты опосредованно - как бездарное дебильное хайло, которое вместо решения реальных проблем людей пыталось накормить их мовой-укркультурой-бандерой-патриотизьмом. В результате не вышло ни людям помочь, ни свою линию продвинуть. И место рухманов на параше - более чем заслуженное. Пусть и параша эта - на улице Банковой. Но все равно параша.


             Куда больше виноваты в сложившемся, конечно, бандюки и "успешное" "новое" быдло со старыми корнями.


             Однако рухманы никогда не пытались и не старались эффективно бороться ни с теми ни с теми. Они борются за третьеразрядные проблемы мовы-укркультуры-бандеры-патриотизьма. Понадеяться на рухманов в плане изменений к лучшему - все равно что понадеяться в этом на Верховного Нацдемшамана, ублюдище президиота КучмЮщенку.
             Бандюки и быдло будут в шоколаде, при орденах и с благодарностями, а народ будут дальше пытаться накормить мовой-укркультурой-бандерой-патриотизьмом, по прежнему не решая никаких его реальных проблем.


             Как сказал мой френд из Подмосковья о верхушке российской политической оппозиции - "Очень жаль, что их всех не удавили во младенчестве, - может быть в этом случае на их месте был бы кто-то поприличней". Примерно такого мнения я о рухманах. Лучше бы их удавили.


             Батенька я не собираюсь выбирать между Йусченгой и Путеным, или между Йусченгой и Я-ичем, между Табачнегом и Кириленкой, между Черномырдиным и Костенкой, между Кендзьором и Левченко, между Андруховичем и Дугиным, между Караванским и Джангировым.

             Нах, всех этих нах!             И хоть убейте вы себя апстену - вы не навяжете мне этой бинарной псевдоальтернативы.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.12.23 | ziggy_freud

              аргУмент "сам дуракъ" - беспонтов и скучён

              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.12.23 | привид Романа ShaRP'а

               Катюзі по заслузі!

               Вашенские разводы "Кириленга или Тобачнег", "Пугачева или Билозир", и прочие "нацдеми або москалі" столь же беспонтовы и скучны.

               И пусть уж в нашей культурной сфере никто ничего не регулирует, чем регулируют так, как ублюдки рухманы.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2007.12.23 | ziggy_freud

                а как же соціалізьм без державного регулювання?

                привид Романа ShaRP'а пише:
                > Вашенские разводы "Кириленга или Тобачнег"

                дійсно, Кириленко кращий за Тоббачьнєга. Тому що бути гіршим за Тоббачьнєга дуже важко. Але не я перший згадав прізвище К.

                то визначайтесь - або за ви за свободу об*єднань громадян, або за розмежування спілок на соціалістичні і погані. Тіхону Хрєннікову або Корнійчуку розкажете, що вони були недостатньо соціалістичні ;-)
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2007.12.23 | привид Романа ShaRP'а

                 А где социализм?

                 Я еще раз повторяю - если целью объединения является социализм - то таки да. Но если целью объединения является развод, чес и стрижка - как своих сограждан, так и чужих по мере возможности - то нафиг надо.

                 ziggy_freud пише:
                 > привид Романа ShaRP'а пише:
                 > > Вашенские разводы "Кириленга или Тобачнег"
                 > дійсно, Кириленко кращий за Тоббачьнєга. Тому що бути гіршим за Тоббачьнєга дуже важко. Але не я перший згадав прізвище К.

                 Это вам краще. А мне - нет. Потому что с моей точки зрения и тот и этот будет заниматься бушней. А выбирать между бушней и бушней я несколько подустал.

                 > то визначайтесь - або за ви за свободу об*єднань громадян

                 Я за свободу, естественно! Однако как вы не понимаете - у меня тоже есть свобода - поддерживать или не поддерживать любые персоналии или объединения граждан по любому принципу, голосовать за кого мне нравится, выступать против того, что мне не нравится, голосовать против всех или не голосовать вообще, и требовать от моих избранников действий в моих интересах.

                 Не так ли?

                 Поэтому выбирать между Йусченгой и Я-ичем, и, как производное этого, между Кириленкой и Тобачнегом, Богословской и Ляпиной, Герман и Григорович я не собираюсь. Нах, всех нах.

                 Если мне не предложат хотя бы Тимошенко, и, скажем, хотя бы Томенко ;) - значит "не підтримую жодного" и всех в сад.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2007.12.23 | ziggy_freud

                  вєрной дорогой ід'отє, товарісч

                  привид Романа ShaRP'а пише:
                  > Я еще раз повторяю - если целью объединения является социализм - то таки да. Но если целью объединения является развод, чес и стрижка - как своих сограждан, так и чужих по мере возможности - то нафиг надо.

                  так само, хоч у митців, хоч у халтурників, хоч у бариг, є право об*єднуватись з будь-якою метою, що не суперечить закону.

                  Об*єднання з ціллю побудови соціалізму може бути тільки компартією чи соцпартією. Об*єднання з ціллю захисту інтересів музикантів може бути або аполітичною фаховою асоціацією, або у%биськом на взірець Пролеткульта.

                  Якщо вони помилково визначають свої власні інтереси, це їх внутрішня проблема. А визначати мої інтереси від мого імені жодний соціалізд чи капіталізд не має права.

                  Суспільство складається не тільки з Тоббачьнєгов і Мовчанів, які чудово взаємно доповнюються. В них така робота - зображувати на публіку антагоністів.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2007.12.23 | привид Романа ShaRP'а

                   Йа знайу

                   ziggy_freud пише:
                   > так само, хоч у митців, хоч у халтурників, хоч у бариг, є право об*єднуватись з будь-якою метою, що не суперечить закону.

                   Разумеется! А у меня и избираемых мной политиков есть право - в рамках законодательства - не уступать лоббистскому давлению этих ассоциаций.

                   И не поддерживать их самих - повторяюсь.

                   > Об*єднання з ціллю побудови соціалізму може бути тільки компартією чи соцпартією. Об*єднання з ціллю захисту інтересів музикантів може бути або аполітичною фаховою асоціацією, або у%биськом на взірець Пролеткульта.

                   Скажите это музыкально-политической инициативе "Не будь байдужим".
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2007.12.23 | ziggy_freud

                    як тільки побачу п.Ініціативу

                    привид Романа ShaRP'а пише:
                    > Разумеется! А у меня и избираемых мной политиков есть право - в рамках законодательства - не уступать лоббистскому давлению этих ассоциаций.

                    Розкажіть трохи докладніше про чесних політегів, які не мають спонсорів, і чісто-канкрєтно відділені від бізнесу. Де на них можна подивитись?

                    > > Об*єднання з ціллю побудови соціалізму може бути тільки компартією чи соцпартією. Об*єднання з ціллю захисту інтересів музикантів може бути або аполітичною фаховою асоціацією, або у%биськом на взірець Пролеткульта.
                    >
                    > Скажите это музыкально-политической инициативе "Не будь байдужим".

                    Як тільки побачу п.Ініціативу, передам. Що робити собі ПР мають право всі, крім неї. А персонально їй це має бути соромно. Але пошлюсь на вас, бо від себе такого не казатиму. Навіть якщо вона співає питомо соціалістичні вірші ;-)
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2007.12.23 | привид Романа ShaRP'а

                     Re: як тільки побачу п.Ініціативу

                     ziggy_freud пише:
                     > привид Романа ShaRP'а пише:
                     > > Разумеется! А у меня и избираемых мной политиков есть право - в рамках законодательства - не уступать лоббистскому давлению этих ассоциаций.
                     >
                     > Розкажіть трохи докладніше про чесних політегів, які не мають спонсорів, і чісто-канкрєтно відділені від бізнесу. Де на них можна подивитись?

                     Your bunny wrote! А вы мне расскажите про честных музыкантов из масс-культуры, любящих подтанцовывать на вечеринках этих политиков. По-моему одни других стоят.


                     По-моему разговор зашел в тупик.

                     Вы пытаетесь доказать мне, что я должен поддерживать "простир", а я - не вижу, зачем. Может вместо сказочек про страшных москалей все-таки перейдете к чему-то более интересному - что я буду иметь с "простиру" хорошего?

                     Отсутствие регуляций меня устраивает. Зачем мне нужны сейчас регуляции в пользу бедных Вакарчуков?
                     згорнути/розгорнути гілку відповідей
                     • 2007.12.23 | ziggy_freud

                      політєга = шоу-бізнес

                      привид Романа ShaRP'а пише:
                      > А вы мне расскажите про честных музыкантов из масс-культуры, любящих подтанцовывать на вечеринках этих политиков. По-моему одни других стоят.

                      політєга = шоу-бізнес. Чесність і масовість, як правило, несумісні в обох випадках.

                      > Вы пытаетесь доказать мне, что я должен поддерживать "простир", а я - не вижу, зачем. Может вместо сказочек про страшных москалей все-таки перейдете к чему-то более интересному - что я буду иметь с "простиру" хорошего?

                      особисто ви нікому і нічого не винні. Хіба що брали під розписку. Адміните сайто - адміньте далі. Це теж ваш внесок у простір, хоч може і всупереч волі ;-)

                      Я теж не повинен вас в чомусь переконувати. Що людина має з інформації взагалі - справа глибоко особиста. А балачки в хворумі лише моє хобі...
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2007.12.24 | привид Романа ShaRP'а

                       Ок. Все свобоны, всем спасибо.

             • 2007.12.31 | Майстер

              Екой хунвейбін етот Шарп!

              Дай волю - вмить культурну революцію влаштує! Нациков, нацпатов - у табори перевиховання, всім іншим втикати Тне Сиге, газети собрать і зжечь, по неділях - політчитання Інтернетк, спеціально дібраних Генеральним Адмініссімусом, очищених од рухманських хероїв, сайтів. За вживання нацюковської нікому нафік нєнужной української мови - кара у вигляді ручного визбирування вірусів у підмосковних блоґах.
         • 2007.12.22 | Раціо

          Бажаючі можуть навчити Ромця інтегрувати, але без арихметики

          привид Романа ShaRP'а пише:
          > Желающие могут попробовать меня разубедить, но не надо при этом кивать
       • 2007.12.22 | ziggy_freud

        асоціація музикантів - та сама профспілка, тобто школа комунізьм

        привид Романа ShaRP'а пише:
        > И вообще, чего это Вы мне начали приводить в пример Сволочные Штаты Америки? :)

        як країну, чия культурна експансія служить прикладом для Росії. Методи поширення рос. попси і блатняка в Україні на 99% злизані в американських глобалізаторів. Виняток: демпінгові ціни на компакт-диски.

        колись мені прямо на вулиці намагались впарити іксклюзіффний запис Круга. Зовсім як Гербалайф :0)


        > После RIAA, MPAA, BSA и прочих подобных A, а также приговора суда согласно которому во Франции Amason не имеет права предлагать бесплатную доставку книг -
        >
        когда я слышу слово "ассоциация",
        > моя рука, за неимением пистолета, тянется к топору


        ТОМУ ЩО ці асоціації захищають інтереси своїх членів і членок. А українців тих самих професій мають в усі діри. За винятком найхитріших чи особливо наближених до керівних тіл.

        Асоціація музикантів - та сама профспілка, тобто школа комунізьма, яку людина лівих поглядів має поважати.

        > я не заинтересован отдавать что-либо ассоциациям, патриотищам или национальным радам, особенно под проводом имбецилов рухманов.

        Згоден, що рухмани не можуть дати ради культурним процесам, чи пов*язаному з культурою бізнесу. Значить, віддасте те саме аналогічній асоціації з Росії чи США. Буде далі Черновецький возити в Київ те, що вам нафік не треба. І витрачати на це ваші податки. А заодно і мої.

        > Более того!

        відкрию страшну таємницю. Москальські агенції підписують з цими самими артистами, яких не дочекаєшся, іксклюзіффъ на весь СНД, але намагаються не возити в Україну, щоб
        - менше створювати конкуренцію своїм -
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.23 | привид Романа ShaRP'а

         Не выпрашивайте слез-2

         ziggy_freud пише:
         > як країну, чия культурна експансія служить прикладом для Росії.

         Ниипет меня культурная экспансия. Я хочу и буду слушать, смотреть и читать то, что мне нравится, будь оно хоть тристатридцать раз экспансионистским.


         Есть такой туповатый, но местами действенный националистический развод, нечто вроде "страна, которая не хочет кормить своих национал-патриотов, будет кормить чужих". Говно развод.

         Как советовал Козьма Прутков-инженер начинающему пловцу, "не плыви по течению, не плыви против течения, плыви туда, куда тебе надо". И я задаю себе вопрос - надо ли мне по пути с творчими спилками и патриотычными организацийамы? А мне не надо! И мне абсолютно пофигу, кто займет их место - пиндосы, москали или джапы. Если я не хочу слушать "Мандри", если мне совершенно неинтересен Положинский, если я имел в виду Андруховича и Капрановых, если мне надоели потуги всех этих долбаных мытцив надеть мне на шею всевозможные квоты и т.д. и т.п. - то мне нет совершенно никакого смысла с ними ассоциироваться, и их ассоциации поддерживать. И они будут действовать не в моих интересах. Они будут действовать в своих, - как они уже делали до этого.

         Хрен вам, недорогие патриоты! Хрен я буду поддерживать ваши интересы. Я буду поддерживать или общие - если почувствую общность, или буду поддерживать свои, сколь бы они не были противоположны вашим. И если ваша насия - такое же говно, как ваша любимая партия гНУНС - то хрен и вашей насии.


         > Асоціація музикантів - та сама профспілка, тобто школа комунізьма, яку людина лівих поглядів має поважати.

         Вы, батенька, неправильно поняли классика. Профсоюз рабочих - да, это возможно и школа коммунизма-социализма. Профсоюз мытцив от слов "коммунизм" и "социализм" крестится и разбивает лоб в молитвах "только бы не это".

         Поэтому уважать и/или поддерживать эти буржуазные ассоциации - нет никакого смысла.

         Разве что я увижу социалистическую ассоциацию музыкантов. Но я в этом очень сомневаюсь :)


         > відкрию страшну таємницю. Москальські агенції підписують з цими самими артистами, яких не дочекаєшся, іксклюзіффъ на весь СНД, але намагаються не возити в Україну, щоб
         > - менше створювати конкуренцію своїм -

         Да шо ви гаварите! Бэдныэ-бэдные наивные западные артисты! Как их жестоко кидают кляти маскали! Пишите письма в "Таймз". Объясните им, что здесь они могут заработать кучу денех, а маскали их кидають!
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.23 | ziggy_freud

          а звідки їй взятись, соціалістичній?

          привид Романа ShaRP'а пише:
          > И я задаю себе вопрос - надо ли мне по пути с творчими спилками и патриотычными организацийамы?

          дык. Мытці своей дорогой, аццкіє фошизди своєй. А камунізди - своей.

          > Разве что я увижу социалистическую ассоциацию музыкантов. Но я в этом очень сомневаюсь :)

          а звідки їй взятись, соціалістичній? Хіба що Мороз на свої вірші музику напише ;0)

          Принципової різниці між незалежною асоціацією слюсарів, фермерів чи музикантів не бачу. А хоч би й базарних торговців. Якийсь дуже однобокий соціалізьм у вас виходить.

          > Да шо ви гаварите! Бэдныэ-бэдные наивные западные артисты! Как их жестоко кидают кляти маскали!

          я лише пояснюю одну з причин, чому дехто досі вимушено слухає Любімую Пєстню Валянкі (с). І фік дочекається своїх улюблених артистів
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.12.23 | привид Романа ShaRP'а

           Re: а звідки їй взятись, соціалістичній?

           ziggy_freud пише:
           > дык. Мытці своей дорогой, аццкіє фошизди своєй. А камунізди - своей.

           Там, где нет общей - то каждый своей. А шо делать?

           > > Разве что я увижу социалистическую ассоциацию музыкантов. Но я в этом очень сомневаюсь :)
           > а звідки їй взятись, соціалістичній? Хіба що Мороз на свої вірші музику напише ;0)

           Хм. Не знаю. Слушаю вот сейчас группу SixtyNine - вполне социальные тексты и мотивы.


           > Принципової різниці між незалежною асоціацією слюсарів, фермерів чи музикантів не бачу. А хоч би й базарних торговців. Якийсь дуже однобокий соціалізьм у вас виходить.

           С первого раза не дошло. Расшифровую - ассоциации, батенька, бывают далеко не только социалистическими.

           > > Да шо ви гаварите! Бэдныэ-бэдные наивные западные артисты! Как их жестоко кидают кляти маскали!
           > я лише пояснюю одну з причин, чому дехто досі вимушено слухає Любімую Пєстню Валянкі (с). І фік дочекається своїх улюблених артистів

           Пардон муа, но причина не кажется правдоподобной.
         • 2007.12.24 | ОРИШКА

          Одно непонятно - какого хрена ты обзываешь того же

          Андруховича долбаным? Роман, тут уже границы переходишь - уважай свое, но и не играй в 13-летнего тинейджера, типа - все что мне не нравиться - фуфло. Или оставь это в глубине души. Дели на "мне нравиться" и "нет", а зачем же обзываться? Не по-взрослом это.
          Вот этим ты и зашкаливаешь, со всем остальным - почти (!) согласна.:)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.12.24 | привид Романа ShaRP'а

           А вот хочется :) У нас свобода слова, или как? (+)

           Вообще я не конкретно имел в виду. Но я обзову долбаным любого, кто будет поддерживать любые языковые квоты.

           По-моему Андрухович - вписывается.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.12.24 | ОРИШКА

            Я имела в виду творчество,а не долбаные политические пристрастия

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.12.24 | привид Романа ShaRP'а

             Вот пусть бы и не лез в политику

             Не писал идиотские вторичные статьи и не входил в долбаную с-раду при долбаном президиоте.

             А полез в с-раду - получай.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.12.24 | ОРИШКА

              Ну, если так.

             • 2007.12.24 | Раціо

              Ах моська, знаць ана сільнА

 • 2007.12.21 | igorg

  Пуста балаканина та ще й не нова. Щоб переконатися у відсутності

  національного інформпростор принаймні на ТБ досить познайомитися з новорічною програмою "українських" каналів. Як може така багата на таланти нація опуститися до такої ганьби й такого блюзнірства?
 • 2007.12.22 | zmej_gorynych

  Re: Ющенко: Український інформаційний простір має бути українськ

  Пан Президент (терплю поки-що, сцуко) особисто мені в ефірі 5-го каналу в 2005 році чи то в лютому, чи то на початку березня дав відповідь на моє запитання "Скажіть, будь-ласка, коли конкретно планується організація суспільного телерадіомовлення України, яке Ви персонально обіцяли у своїй передвиборній програмі?".

  Пан Президент тоді лукаво посміхнулись посмішкою вохи крупського і рекли суперлаконічно: "Ще не вечір".

  Вже ніч, курво, пройшла. І день. І ще одна ніч, і ще один день...! А громадського телерадіомовлення як не було так і нема. І навіть не планується. І вже давно про нього забули пан Президент на своїй Банківській.

  Брехун, блядь.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.23 | DADDY

   Re: Ющенко: Український інформаційний простір має бути українськ

   zmej_gorynych пише:
   > Пан Президент (терплю поки-що, сцуко) особисто мені в ефірі 5-го каналу в 2005 році чи то в лютому, чи то на початку березня дав відповідь на моє запитання "Скажіть, будь-ласка, коли конкретно планується організація суспільного телерадіомовлення України, яке Ви персонально обіцяли у своїй передвиборній програмі?".
   >
   > Пан Президент тоді лукаво посміхнулись посмішкою вохи крупського і рекли суперлаконічно: "Ще не вечір".
   >
   > Вже ніч, курво, пройшла. І день. І ще одна ніч, і ще один день...! А громадського телерадіомовлення як не було так і нема. І навіть не планується. І вже давно про нього забули пан Президент на своїй Банківській.
   >
   > Брехун, блядь.
   Сам хуйло, пєтух припарашний, якщо так обираєш слова, коли згадуєш Президента країни.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.23 | привид Романа ShaRP'а

    UVMOD Лайка, відверта і тупа провокація

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.23 | DADDY

     Тебе забули спитати, хуйло

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.23 | привид Романа ShaRP'а

      Опять водочки накушался, бедненький?

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.23 | DADDY

       На відміну від "русопятсвующих" привидів я горілку не вживаю

       Віддаю перевагу брюту "Тремінер", але зараз піст Різдвяний, мальчик, якщо ти не знаєш.
       Подивись виступ Пу, потім почитай вірши Мороза і засинай - твій збуджений мозок потребує відпочинку. Інакше з твоїх перекладів почнуть сміятися не тільки твої колеги, а й прибиральниці :-)
     • 2007.12.23 | сябр

      Re: Тебе забули спитати, хуйло-ось вам культура справжнього НУНС

      Пропоную призначити ДЕДДІ відповідальним за відділ агітації і пропаганди НУНСа. Вже за півроку про 14% прихильників нунсери будуть тоскно згадувати, як про недосяжний золотий вік :)
  • 2007.12.23 | пан Roller

   Нет худа без добра. Видел дух, духовность на шару на канале ВР.

   Я вот случайно пару дней назад по каналу ВР вдруг увидел класный док фильм про выставку гравюр Пикассо, помнится.Да точно,Пикассо, я таких гравюр не нашел ни в интернете, и у себя не обнаружил, в сборнике на СD.

   А, в самом деле чего канал ВР то заставку показывает, то перерывы в колуарах скрытой камерой. Разве нельзя переключать на дух,духовность, на шару.

   А то у нас все к УТ-1 сводится. А по новому каналу глубокой ночью показывают документальный сериал про Украину. Очень интересно познавательно.По-моему Макаров читает.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.24 | ОРИШКА

    И еще по каналу Культура. Классные фильмы.

    Но тайм-то не прайм! А прайм - да хоть и на украинском - такое мурло почти везде! Нет, не в языке дело. И даже не в теме. Дело - в таланте.
 • 2007.12.22 | Нестор

  Це він про "Інтер" свого нового помаранча Хорошковського?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.22 | samopal

   Ні, мабуть про те, як знімав Шевченка і Стецьківа з держТБ

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.23 | DADDY

    Re: Ні, мабуть про те, як знімав Шевченка і Стецьківа з держТБ

    Вони суттєво просунули 1-й державний канал на шляху до Суспільного ТВ. Всі були в захваті. Якщо не помиляюсь - Андрій так і не посів якусь посаду, а Тарас є таким спецом в ТВ, як я в квантовій механиці.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.23 | samopal

     Про спеців та спецоводів

     Наскільки я пригадую, Шевченко таки був на якійсь посаді. ;) Сгецьків, звичайно ж, саме такий "спєц", як ви кажете, але на тому місці він навряд чи був гіршим за маршала Єхануріва (на будь-якому).
     Тим не менш, їх зняли, після чого якихось змін на "першлмуіостанньомунаціональному" годі було й очікувати. Мабуть саме для того й зняли... А хто "зняли"? :what:
     А кого поставили - "суперфахівця" який чудово відповідає основній темі цього топіка. І хто ж "поставили"? :what:
     А хто там у нас керує київськими міськими "державними ЗМі"?
     А хто "повернув нашій культурі" Табачьнєга? :what:
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.23 | DADDY

      Re: Про спеців та спецоводів

      samopal пише:
      > Наскільки я пригадую, Шевченко таки був на якійсь посаді. ;) Сгецьків, звичайно ж, саме такий "спєц", як ви кажете, але на тому місці він навряд чи був гіршим за маршала Єхануріва (на будь-якому).
      Він не є маршалом і показав себе ефективним менеджером на низці посад. Звісно він є гіршим міністром оборони ніж Гриценко, але Гриценка зняли на прохання однієї жіночки, яка обіймає зараз одну посаду.
      > Тим не менш, їх зняли, після чого якихось змін на "першлмуіостанньомунаціональному" годі було й очікувати. Мабуть саме для того й зняли... А хто "зняли"? :what:
      > А кого поставили - "суперфахівця" який чудово відповідає основній темі цього топіка. І хто ж "поставили"? :what:
      Керує 1-м національним людина, яка добре знає свою справу.
      > А хто там у нас керує київськими міськими "державними ЗМі"?
      Це знов зробив Ющенко? Та Ви що? - Не знав.
      > А хто "повернув нашій культурі" Табачьнєга? :what:
      Теж Ющенко? А не Ящур? - Ні? Ганьба помаранчевій команді...!!! Але щось заважає посати вигукувати такі гасла :-/ Чи закон про Кабмін? Чи неголосування за кандидатуру Єханурова на прем"єра? Чи чиїсь борги Коломойському?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.23 | samopal

       Стара патрійотично-стройова пісня про капєц (/)

       DADDY пише:
       Він не є маршалом і показав себе ефективним менеджером на низці посад.

       Угу. Починаючи від прихватизаційних серифікатів і закінчуючи переможними газотранспортними угодами.

       DADDY пише:
       Звісно він є гіршим міністром оборони ніж Гриценко, але Гриценка зняли на прохання однієї жіночки, яка обіймає зараз одну посаду.

       І багато прохань тієї жіночки виконує бідний прізідєнт? Щось не видно... Зате видно, як такого "потужного та популярного політика", яким є Єханурів, прізідєнт пересовує з першого місця у виборчому списку своєї політсили кудись в тил. Теж одна жіночка попросила?

       А часто вам доводилося читати в газеті улюбленої Юлії Володимирівни пана Гриценка такі свіжі характеристики прізідєнта та його балоги:
       http://www.dt.ua/1000/1550/61471/

       "Суперечка про роль особистості в історії вічна. Суперечка про роль керівника СП у сучасних політичних процесах — і зовсім пусте гаяння часу. Навіть якщо він і справді є автором (спів­автором) більшості свіжих інтриг. Хазяїн Закарпаття — наслідок, а не причина.
       Поява особи, подібної до Балоги, була визначена історично. Як свого часу була наперед визначеною поява Медведчука. Леонід Данилович за своєю політичною суттю був директором на заводі під назвою «Україна». Погано чи добре, але він ним керував. Директорство як політична філософія передбачає присутність по праву руку менеджера. І коли на заводі виникла криза, місце кризового менеджера природним чином посів Віктор Володимирович.
       Віктор Андрійович — зовсім інший типаж. Він — класичний приклад пана. Такий собі сучасний Манілов, який живе у світі абстрактних прожектів і розмірковує, наскільки український народ гармоніює з українською природою. Тільки пан може собі дозволити витійствувати про проблеми бездомних дітей із келихом французького шампанського в руці за столом, який вгинається від наїдків. Вартість якого порівняна з місячним (а може, і річним) бюджетом дитячого будинку. Пан не відчує в цьому протиріччі нічого неприродного. Він його не побачить. У цьому — його щастя і біда для оточуючих.
       Ющенко, на відміну від Кучми, хоче почуватися власником маєтку під назвою «Україна». Пану, ледачому від природи, потрібен управляючий. Особа, котра бере на себе розв’язання численних хазяйських проблем і надання хазяїну численних благ. Такий собі лукавий, метикуватий, послужливий, може, навіть трохи злодійкуватий персонаж. Балога на цю роль підходив якнайкраще. У даному разі його слід розглядати не стільки як суб’єкта політики, скільки як функцію. Не було б його, знайшовся б інший балога..."


       "...Віктор Андрійович щиро переконаний, що:
       — депутати — його підлеглі;
       — своїм потраплянням до парламенту кожен із них зобов’язаний тільки йому і нікому більше;
       — коаліція має бути пропрезидентською або її не повинно бути зовсім..."


       DADDY пише:
       Керує 1-м національним людина, яка добре знає свою справу.

       А як же... Питання лиш у тому, що вона вважає "своєю справою" і що про "спраи" національного телебачення знаєте ви.

       Може ви пригадаєте бортовий номер "першого касманафта столиці" на виборах 2006-го? У списках до ВР, мається на увазі...

       DADDY пише:
       Ющенко? А не Ящур? - Ні? Ганьба помаранчевій команді...!!!

       А хто Ящура з усім виводком "з неволі" випустив? Може Мороз? А хто Плюсча з Єханурами, Пєтьовками та Матвієнками у Парламент пропхав? Може вони широку коаліцію перед виборами обіцяли? Кого ви з плюсчами та єханурами тепер вважаєте більш "помаранчевими" - тупих фанатичних біло-сердечних популістів-розкольників, чи стабільних та прагматичних представників найбільш трудових регіонів?
       А ця пісня вам знайома:
       http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1197628411&first=&last=&pattern=
  • 2007.12.23 | DADDY

   Re: Це він про "Інтер" свого нового помаранча Хорошковського?

   Ні, це він про "сліпих" БЮТівця Соколова та його "невигідність" українського перекладу кіно.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.01.02 | Нестор

    Воно і видно. На Інтері український дух аж пре

    Особливо під Новий рік. Українського духу в підлеглих Юща так багатощо він інших повчає :lol:
 • 2007.12.22 | rais

  Нарешті дійшло?

  Стратегічний ресурс. А як же! З 2004 року ну гу-гу. І ось нарешті дістали з полиць... А про такий стратегічний ресурс як радіочастотний? Знов агу?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.22 | DADDY

   Re: Нарешті дійшло?-Це дуже добре згадано Вами

   Прошу з подробицями, якщо Ви "в темі". Бо я вже 2-3 роки не відслідковував, але зараз потрібно назбирати пакет пропозицій
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.23 | Mercury

    Український інфопростір повинен бути глобальним

    І тут треба повчитися у "клятих москалів". Є спєцпрограма "Русский мир", якою опікується пані Пу і дуже багато грошей виділяється на розповсюдження російської мови та культури в світі. Я вже не кажу про інші програми - англійські, американськи, французьки. А ми ще живемо ніби на хуторі і не розуміємо виклику глобалізованого світу.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.23 | ziggy_freud

     так ото-ж. Хто з присутніх заперечить проти

     збільшення доступності інтернет, скажімо, товші канали за менші гроші?
     Або проти того, щоб з*єднати нормальними дорогами для початку обласні центри? Думаю, такі навряд знайдуться.

     а це ж не пам*ятники ставити чи валяти. Тут голова потрібна.
    • 2007.12.23 | Раціо

     Так, найприємніший спосіб досягти повного краху - змарнувати

     обмежені ресурси на намагання досягти завідомо недосяжної мети.

     Mercury пише:
     > І тут треба повчитися у "клятих москалів".

     Так, маючи такі гігантські ресурси, затягнути в безнадійні злидні шосту частину суходолу - це справді вражаюче досягнення, але воно базується на загадковій москальській душі, тому намагатися цьому навчитися - справа абсолютно безнадійна.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.23 | Mercury

      Дурний вчиться дурному, а розумний - розумному.

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.23 | Раціо

       Так, а негідник закликає вчитися дурному

       Адже, як відомо, вивчення і вживання в світі російської мови падає ударними темпами, бо нікому крім вузьких спеціялістів мова зімбабве із вічною мерзлотою не потрібна. Натомість тупе надування щік та розкрадання нафтодоларів на "підтримку" такими ж ударними темпами зростає. Чудовий зразок для навчання.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.23 | Mercury

        Не хочете вчитися у росіян - повчиться у англійців, французів,

        Раціо пише:
        > Адже, як відомо, вивчення і вживання в світі російської мови падає ударними темпами, бо нікому крім вузьких спеціялістів мова зімбабве із вічною мерзлотою не потрібна. Натомість тупе надування щік та розкрадання нафтодоларів на "підтримку" такими ж ударними темпами зростає. Чудовий зразок для навчання.

        То все мімо. Не буду про Россію, щоб пана не дратувати. Хоча міг би дещо порасказати: коли Росія стає небезпечною - кількість вивчаючих ії мову зростає. Це я знаю із власного досвіду відвідування славістичних (насправді російських) факультетів в Європі та США. Але справа не в цьому. Є English World, є французькі та німецьки аналоги. Я кажу про необхідність створення Українського мовного та культурного світу. А які практичні приклади більш корисні - то вже інша справа.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.23 | привид Романа ShaRP'а

         Х*юстонівка, у вас проблема...

         Mercury пише:
         > Я кажу про необхідність створення Українського мовного та культурного світу. А які практичні приклади більш корисні - то вже інша справа.

         Вы тут внутри страны половину или больше народа не можете загнать в этот "свит". А чем остальных заманивать думаете?

         Скажите-как мне пожалуйста, чего такого я имел, имею или буду иметь на украинском, чего я не смогу получить на русском?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.23 | Mercury

          Все, що маєте, навіть більше

          привид Романа ShaRP'а пише:
          > Mercury пише:
          > > Я кажу про необхідність створення Українського мовного та культурного світу. А які практичні приклади більш корисні - то вже інша справа.
          >
          > Вы тут внутри страны половину или больше народа не можете загнать в этот "свит". А чем остальных заманивать думаете?

          Нікого нікуди заганяти не треба. Також не треба думати, що українській світ - це тільки укр. мова та вишиванки (вони також, безсумнівно, але не тільки). Я маю на увазі, даруйте, постмодерний (не знаю поки що кращого слова) українскій світ, де існує багатокультурність та багатомовність.
          Полікультурність не тільки в етнічному розумінні, але в розумінні різноманітних способів життя - бітнікі, хіппі, яппі, емо, геї та лесбіянки та інші культури - усі можуть знайти собі тут місце задля творчого існування.
          >
          > Скажите-как мне пожалуйста, чего такого я имел, имею или буду иметь на украинском, чего я не смогу получить на русском?

          Якщо будете знати мову та активно ії використовувати - щось для себе знайдете. Це залежить від Ваших уподобань. Я, наприклад, дещо знайшов, чого немає російською - як аутентична укр. літ-ра, часописи, так і переклади. Колись дуже цікавився польскою та іспанською. Польска для мене - це майже як споріднена слов*янська мова. Наприклад, колись Лема читав польскою, та інших авторів, в т.ч і західних, котрих не було ні рос., ні укр., а англ. сюди не доходило.

          Багатокультурний світ на гуманістичних засадах - ось такий має бути український світ ХХІ століття. І якщо будемо втілювати - "народ к нам потянєтся". Ось так.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.12.23 | привид Романа ShaRP'а

           А как его тогда отличать от неукраинского?

           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.12.23 | Mercury

            Re: А как его тогда отличать от неукраинского?

            Я конечно, понимаю, что мои размышлизмы про "Украинский мир", информационную империю выглядят несколько фантастично, мягко говоря. Они приводят в бешенство как "профессиональных украинцев", так и махровых шовинюг. Общее для тех и других - злобное отношение к тому, что есть Другое. Это - "родовой признак". Ну да ничего. Разберемся.

            Для меня вне всякого сомнения, что Украина - это та страна, где украинский язык и культура - родные, нет для них более родного места на Земле. Это первое, бесспорное для меня утверждение. Поэтому всякие нападки на укр. язык и культуру я отметаю сходу.

            Второе - Украина - страна толерантная по отношению к другим народам и культурам. Истерики кучки травмированных не делают погоды. К сожалению, украинская интеллигенция (укорененная в языке и культуре) была почти полностью выкошена. Но, слава Богу, еще остались весьма разумные и культурные люди, хотя их голос почти не слышен среди воплей полуграмотных новопатриотов. Все же, в боьшинстве своем - повторяю, Украина, в силу своего геополиического положения - перекресток культур, что делает ее одновременно и уникальной, и европейской (Ср. с Италией, например - Север - Европа; Юг - Ближний Восток, Африка; Восток - Византия, славяне).

            И третье. Во многом благодаря Советской эпохе, в Украине появилось много вузов. В Харькове их уже более тридцати. Стало быть, много молодежи, молодежных стилей и "субкультур". Это почва для развития нового искусства (жизни - прежде всего), нового мышления, моды, наконец. И это классно.

            Если мне возразят, что нет в Украине поликультурности - для меня это будет взгляд, противоречащий реальности, в которой я живу. В Харькове многое еще предстоит сделать, но уже кое-что есть. "Звездный мост", например, хотя это и не мое увлечение, но я как-то удовлетворен тем, что ребята, которых я и мои друзья когда-то учили теперь творят новую культуру - Олди, Свержин, например... Это украинский национальный продукт, хотя они пишут по-русски. Не надо отвергать, то, что мы имеем. Отвержения достойно лишь одно - предубеждения. Open your mind - для меня эти слова Леннона, Харрисона и поколения "волосатых" 60-х - жизненная программа. Уверен, она будет реализована. Иначе, в лучшем случае, в этой стране будет просто скучно жить.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.12.23 | привид Романа ShaRP'а

             Вы таки не ответили на мой вопрос.

             Как отличать "украинский мир" от "неукраинского"?
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.12.23 | Mercury

              таки да? вторая попытка..

              Вроде старался, но, видимо, не прояснил. Что ж, «читатель всегда прав». Попробую еще раз.

              Украинское культурное пространство – то в котором украинский язык не навязывается, а развивается как живой язык общения и творчества. В нем есть колоссальный культуротворческий потенциал – это понимают молодые поэты. Украинский как бы концентрирует вокруг себя другие языки в Украине. Ну, например, когда Слава Вакарчук выступает в Москве, зал подпевает ему по-украински. Андруха, Жадана и Забужко публикуют в российских и прочих европейских изданиях. Их (назвал только некоторых) тематика, стилистика порождены украинской жизнью, понятой в глобальной перспективе. Этим они отличаются от узкоместнических авторов, которые тоже есть, и слава Богу, что они есть и сосуществуют рядом, а не вместо. Итак – реалии украинской жизни, понятой в контексте глобального культурного пространства формируют содержание и стиль украинской культуры и нашего информационного пространства.

              Второе – уникальное, характерное только для Украины место пересечения, встречи и борьбы различных культурных традиций. То, как мы решаем эти проблемы – с русским языком, с татарами, с советским и антисоветским прошлым – формирует наш уникальный облик. Он не такой, как у чехов, поляков, венгров. Открытость и терпимость, дискуссионность и поиск консенсусных решений – необходимые условия формирования нашей уникальности.

              Третье – характерное для нас Центрально-европейское расположение (транзитная страна между Европой и Евразией), пока еще не совсем растраченный интеллектуальный потенциал создает свое неповторимое сочетание жизненных стилей и идеологий. Здесь может не только воспроизводиться и трансформироваться, скажем, бруклинский или манхэттенский, или калифорнийский стиль одежды и поведения, но и возникать свой. Кое-что мы видели во время Помаранчевой революции. Но это было экстраординарное событие. В повседневности все не так заметно. Например, молодые музыканты, художники, поэты как-то продвигаются. Слабее дело обстоит с философами, историками, совсем плохо – с политиками, экономистами, юристами. Но процесс идет, и это обнадеживает. Пока что застой не наблюдается.

              Итожу: во всех этих трех сферах (пока трех, для удобства понимания, моего и Вашего) складывается неповторимый узор, который я и называю пост-модерной Украиной. Возможно, кто-то его в упор не видит. Это зависит от «ментальной» оптики. Я вижу. Хотя, осознаю, что немножко отдаю дань мечтам. Ну так если не мечтать, ничего и не выйдет.

              Если снова невнятно объяснил, простите. Как мог. Опять-таки старался. 
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.12.24 | привид Романа ShaRP'а

               Слабое звено

               Ну, с украинско-языковым все ясно. Я ему не чужой, но в него и не погружен. Из "Домивки" и Мошкова я выбираю Мошкова. Надеюсь, не надо объяснять, почему.

               С остальной тематикой проблема - непонятно, почему что-то должно или кто-то должен концентрироваться вокруг Украины.
         • 2007.12.23 | Shooter

          Утилітарна мрія щірава хахла

          привид Романа ShaRP'а пише:

          > Скажите-как мне пожалуйста, чего такого я имел, имею или буду иметь на украинском, чего я не смогу получить на русском?

          Російська як інструмент поімєнія програє в рази/десятки разів цілому ряду мов.

          Поетому скасувати нахєр російську, залишивши її у вигляді милої серцю хахла фофудьїно-блатнякової, і всєм срочно пєрєйті на English.

          P.S. Ти тут, Ромцю, цитував колись своє спілкування із словаком, який "відразу за Ужгородом". Помогли тобі в цьому твої москалі?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.12.23 | привид Романа ShaRP'а

           Г-н Шутэр, вы будете рыдать и убиваться, но...

           Shooter пише:
           > P.S. Ти тут, Ромцю, цитував колись своє спілкування із словаком, який "відразу за Ужгородом". Помогли тобі в цьому твої москалі?

           ... русский этот словак кое-как понимает. Лазит по словарям, конечно, но понимает. А вот с украинским у него не сложилось совершенно, и интерес к украинскому -- скорее номинальный.

           Так что статьи об украинской политике я ему отсылаю с русских версий УНИАН и "Корреспондента".
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.12.23 | Shooter

            Убівацца ап стєну, ромцю, - виключна прєрогатіва хахла

            Твоя, себто.

            привид Романа ShaRP'а пише:
            > Shooter пише:
            > > P.S. Ти тут, Ромцю, цитував колись своє спілкування із словаком, який "відразу за Ужгородом". Помогли тобі в цьому твої москалі?
            >
            > ... русский этот словак кое-как понимает. Лазит по словарям, конечно, но понимает. А вот с украинским у него не сложилось совершенно, и интерес к украинскому -- скорее номинальный.

            Нє слажілось с украінскім, Ромцю, в нього по тій простій причині, що русскій його _заставляли_ вчити в школі в знак вєчнай дружби со Савєцкім Звезом. Відколи перестали (початок 90-х) - відтоді русскій в Словачиині серед відповідного покоління перебуває в глибокій задниці. Більше того, як показує статистика, яку я вже тут наводив, задниця русского за межами совіцького екс-совка лише стрімко поглиблюється. Тупі, мабуть, аборигени в ЦЄ, чи навіть в тій же ж Балтії, - ніхєра в етой жізні нє хавают.

            Натомість, скажімо, закарпатський діалект української словаки (особливо східні) без особливих напряг розуміють. В принципі, як і польську, не кажучи вже про чеську. Це тільки москалі "зосереджуються" виключно на одному-єдіному вєлікомогучєм - в нормальних країнах люди, як правило, розуміють як мови своїх сусідів, тим більше з тієї самої мовної групи, так і одну або кілька "міжнародних" мов - скажімо, в тій же Словаччині це англійська та німецька, насамперед.

            Ну і наступного разу раджу порекомендувати йому прєкатіть с етім нікаму нє нужним словацкім* - ресурсів на словацькій ще поменше ніж на українській буде...ніяк не допетраю - зачєм парніши напрягаються?

            Не кажучи вже про всяких там словенців чи естонців...лохи ганімиє - нє понімают прєлєстєй і прєімушєств фофудьїно-блатного.

            --------

            *Могу помочь со словацкім пєрєводом, єслі шо.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.12.23 | Mercury

             Ну ладно, Россия Вам не нравится. Но язык-то здесь при чем?

             Тупо как-то выглядит Ваше послание. Чем Вам язык не угодил? Или вы иначе не можете? Почему? Есть формула здоровой психики: я хороший - ты хороший. Есть формула невротика: Я хороший, потому что ты плохой.
             Есть еще два варианта, о которых нетрудно догадаться. Вам какой ближе, если честно?
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.12.23 | Shooter

              Хто Вам сказав, що мені не подобається Росія?

              Як така?

              Тим більше, що мені не подобається російська мова? (взагалі не розумію яким саме чином і чому може подобатися чи не подобатися та чи інша мова?)

              Я всього лиш стверджую, що

              а) утилітарний підхід до мови, за який агітує Шарп, - брєд собачий
              б) найвища утиілітарна цінність рос. мови, яку декларує Шарп, - брєд сивої кобили

              А так - я за знання багатьох мов, хароших і разних. Погоджуючись, звісно, з тим, що держава може і мусить займатися мовно-культурною політикою. Щодо українських мови та культури - це священний обов'язок української держави.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.12.24 | Mercury

               Ага, у Вас так і дихає усе любовью до Росії, аж тхне

            • 2007.12.23 | привид Романа ShaRP'а

             Вот вы и убивайтесь :)

             Shooter пише:
             > Нє слажілось с украінскім, Ромцю, в нього по тій простій причині, що русскій його _заставляли_ вчити в школі в знак вєчнай дружби со Савєцкім Звезом. Відколи перестали (початок 90-х) - відтоді русскій в Словачиині серед відповідного покоління перебуває в глибокій задниці.

             Ой, сколько желчи, г-н Шутэр. Я вынужден сказать, что украинскому до такой "глубокой задницы" русского еще расти, тянуться и прыгать.


             Чтоб далеко не ходить, -
             Google Reader integrates with Google Talk
             http://www.ghacks.net/2007/12/21/google-reader-integrates-with-google-talk/

             Russian видите? Ukrainian видите? Скуштували, діду? Як завжди - скуштуваааааали!


             > Тупі, мабуть, аборигени в ЦЄ, чи навіть в тій же ж Балтії, - ніхєра в етой жізні нє хавают.

             Дорогой Шутэр, международный язык всегда интереснее узконационального. Поэтому у аборигенов Балтии совершенно ничтожные шансы на то, что их эстонским, латвийским или литовским кто-то заинтересуется.

             Нечто в этом роде и с украинским, хотя его ситуация гораздо лучше. Однако приезжающие в Киев могут не спешить его учить, если они знают русский. И не спешат.


             > Це тільки москалі "зосереджуються" виключно на одному-єдіному вєлікомогучєм - в нормальних країнах люди, як правило, розуміють як мови своїх сусідів, тим більше з тієї самої мовної групи, так і одну або кілька "міжнародних" мов - скажімо, в тій же Словаччині це англійська та німецька, насамперед.

             Как минимум некоторые русские немного понимают украинский. А соседей у них слишком много, чтобы за всеми следить. У нас, кстати, тоже.

             Лучший стимул к изучению языка - интересное общение.


             > Ну і наступного разу раджу порекомендувати йому прєкатіть с етім нікаму нє нужним словацкім* - ресурсів на словацькій ще поменше ніж на українській буде...ніяк не допетраю - зачєм парніши напрягаються?

             Вы опять наступаете на свои пропагандосские грабли. Никто не призывает хоронить национальные языки. Однако надо четко понимать, что сфера их употребления уже, чем сфера языков международных.

             Если есть то самое "национальное пространство" - тогда в нем. Но в Украине национального пространства не намечается - потому что в этом пространстве нет ничего радикально интереснее других пространств. Это раз.

             Во-вторых, виртуал во чем-то отражает реал. Скажите, за каким овощем мне строить общее пространство с такими, как вы, обсэрвэр, анатоль, шон, уже не говоря о всяких там слаботовцах? Нет такого смысла.

             Наиболее рьяные патриоты "простиру" - наименее популярные и интересные идейно и политически.


             > *Могу помочь со словацкім пєрєводом, єслі шо.

             http://www2.maidan.org.ua/n/free/1198262297 - можете перевести фанатам президиота, как их отвергли в Словакии.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.12.24 | Shooter

              Я не претендую на Вашу прерогативу

              привид Романа ShaRP'а пише:
              > Shooter пише:
              > > Нє слажілось с украінскім, Ромцю, в нього по тій простій причині, що русскій його _заставляли_ вчити в школі в знак вєчнай дружби со Савєцкім Звезом. Відколи перестали (початок 90-х) - відтоді русскій в Словачиині серед відповідного покоління перебуває в глибокій задниці.
              >
              > Ой, сколько желчи, г-н Шутэр.

              Нє жєлчі, Ромцю, а банального опису реалій.

              Як показник рекомендую, наприклад, http://www.profesia.sk/praca/ponuky-prace/search_offers.php3?form=1

              Cпробуй зрівняти кількість позицій, де умовою є англійська та/чи німецька і позицій, де умовою є російська - і прідьот на тєбя просвєтлєніє.

              > Я вынужден сказать, что украинскому до такой "глубокой задницы" русского еще расти, тянуться и прыгать.
              >
              >
              > Чтоб далеко не ходить, -
              > Google Reader integrates with Google Talk
              > http://www.ghacks.net/2007/12/21/google-reader-integrates-with-google-talk/
              > Russian видите? Ukrainian видите? Скуштували, діду? Як завжди - скуштуваааааали!

              Яким боком твій лінк описує ситуацію з українською та російською в Словаччині?


              > > Тупі, мабуть, аборигени в ЦЄ, чи навіть в тій же ж Балтії, - ніхєра в етой жізні нє хавают.
              >
              > Дорогой Шутэр, международный язык всегда интереснее узконационального. Поэтому у аборигенов Балтии совершенно ничтожные шансы на то, что их эстонским, латвийским или литовским кто-то заинтересуется.

              :) Дарагой Шарп, я з тобою повністю погоджуюсь. Проте російська мова, подобається кому це чи не подобається, є міжнародною ВИКЛЮЧНО на просторі совіцького екс-совка. Більше того, її розуміння/достатнє вивчення "в масах" вже в середньостроковій перспективі залишатиметься лише в Росії, Україні та Білорусі.

              І ще раз: лише 100% совокЪ-хахолЪ розглядає мову виключно з утилітарної точки зору.

              > Нечто в этом роде и с украинским, хотя его ситуация гораздо лучше. Однако приезжающие в Киев могут не спешить его учить, если они знают русский. И не спешат.

              Залежно хто. Хто на базарі хоче стояти, або, в іншій крайності, хахлів на бабло взувати в палацє іскусства Украіна, то ті таки не вчать. А кому вже потрібно елементарну бухгалтерську звітність заповнити "і вище" - то ті таки вчать. І в цьому, доречі, заслуга саме "держави".

              > > Це тільки москалі "зосереджуються" виключно на одному-єдіному вєлікомогучєм - в нормальних країнах люди, як правило, розуміють як мови своїх сусідів, тим більше з тієї самої мовної групи, так і одну або кілька "міжнародних" мов - скажімо, в тій же Словаччині це англійська та німецька, насамперед.
              >
              > Как минимум некоторые русские немного понимают украинский. А соседей у них слишком много, чтобы за всеми следить. У нас, кстати, тоже.

              Ага, понімають. Так як я приблизно німецький. Якраз достатньо для того, щоб сказати "ніхт ферштеєн".

              І ще раз повторюсь: на відміну від кожного слов'янського народу "простий росіянин" розуміє виключно російську. В нас же ж, чи в чеха із словаком, шанс зрозуміти сусіда "по дефолту" більший - вони виставлені все життя як мінімум двом мовам. Після чого третя є легша, четверта - ще легша.

              > Лучший стимул к изучению языка - интересное общение.

              Причому, на мові оригіналу.

              > > Ну і наступного разу раджу порекомендувати йому прєкатіть с етім нікаму нє нужним словацкім* - ресурсів на словацькій ще поменше ніж на українській буде...ніяк не допетраю - зачєм парніши напрягаються?
              >
              > Вы опять наступаете на свои пропагандосские грабли. Никто не призывает хоронить национальные языки. Однако надо четко понимать, что сфера их употребления уже, чем сфера языков международных.

              Та ні, це ти наступаєш, після чого вкотре лунко отримуєш по чолі: російська мова де-факто "міжнародною" є лише в частині екс-совіцького союзу. Все.

              > Если есть то самое "национальное пространство" - тогда в нем. Но в Украине национального пространства не намечается - потому что в этом пространстве нет ничего радикально интереснее других пространств.

              :) То як для кого. Для мене - є. Так само, як для чеха цікавим є маленький чеський простір. Чи для словака - ще менший словацький. Чи для БУДЬ-КОГО нормального його РІДНИЙ національний простір.

              А те, що хахлам цікаві фофудьїнні культургери тіпу Ласкового Мая чи навіть тієї ж хахляцької подпітки у ліце і другіх частях тєла тіпа Віагри чи то лі нєангєлов, то лі блядєй - шо падєлаєш, тяжолоє постсовковскоє дєтство сказивається.

              Більше того - саме через те, що довший час культурою в Україні завідували всякі тобачнєги та інша шибко культурна братва, ситуація, скажімо, в популярній музиці сьогодні в Україні ГІРША, ніж була в 90-х. Бо тоді вверх йшли самобутні та цікаві, тепер же ж "продюсери" ліплять із гімна слабі репліки витворених з подібного ж матєрьялу расєйскіх звьозд естради. Результат - подвійна дупа: українські рагулі-імітатори расєйских рагулєй. І возможность пробіЦЦа майже виключно якщо не жопой, то пі*дой (хай вже вибачать мене дами...)

              > Во-вторых, виртуал во чем-то отражает реал. Скажите, за каким овощем мне строить общее пространство с такими, как вы, обсэрвэр, анатоль, шон, уже не говоря о всяких там слаботовцах? Нет такого смысла.

              Усьо вірно. Вам строіть пространство з тими, хто Ваших дідів-прадідів вбивали. І хто зараз на корню by sheer mass вбиває хоч що-небудь цікаве та непопсове. Мене це абсолютно не дивує - понєже, така вона є, карма щірого хахла. Років останніх 100 вже по-мінімуму ці граблі безперервно лупить хахлів по чолі - а їм нравицця.

              > Наиболее рьяные патриоты "простиру" - наименее популярные и интересные идейно и политически.

              Ну. Скажімо, найменш популярними та інтересними ідейно, культурно та політично є Скрипка, молодший Вакарчук, Андрухович, Жадан, Середа чи Положинський. Ну куди їм до таких грандОв як Тоббачнєг, Таїсічка, різномастниє поющіє труси чи крєпко йоб*ута на всю голову в послєднєє время Біличка. В тебе, Ромцю, аргумєнти ну крайнє убєдітєльниє.

              > > *Могу помочь со словацкім пєрєводом, єслі шо.
              >
              > http://www2.maidan.org.ua/n/free/1198262297 - можете перевести фанатам президиота, как их отвергли в Словакии.

              :) Мєстниє бандюки (Мєчіяр), нацюки (Слота) і камсамольци (Фіцо і той же Кубіш).

              Я, доречі, вже тут постив цілко влучну карикатуру на тов. Кубіша із SME, гдє етот таффаріщ у позі "чєво раком соізволітє" кой-кому сєрвіруєт "Kosovo na srbsky sposob" та Голодомор.

              Ну і показовим є те, що Вас тішить, що геноцид, під час якого совіцька влада вбивала і Вашу родину, словацький уряд відмовився визнавати геноцидом. Типовішого хахла придумати вже не годен.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.12.24 | Mercury

               Рівень діскусії зашкалює

               Shooter пише:
               Проте російська мова, подобається кому це чи не подобається, є міжнародною ВИКЛЮЧНО на просторі совіцького екс-совка. Більше того, її розуміння/достатнє вивчення "в масах" вже в середньостроковій перспективі залишатиметься лише в Росії, Україні та Білорусі.

               -- Брехати негарно. Російська мова э офіційною в ООН.
               >
               >
               > >
               > >
               > >
               > >
               > > :) То як для кого. Для мене - є. Так само, як для чеха цікавим є маленький чеський простір. Чи для словака - ще менший словацький. Чи для БУДЬ-КОГО нормального його РІДНИЙ національний простір.

               -- І не тільки. Світовий простір теж цікавий.
               >
               > А те, що хахлам цікаві фофудьїнні культургери тіпу Ласкового Мая чи навіть тієї ж хахляцької подпітки у ліце і другіх частях тєла тіпа Віагри чи то лі нєангєлов, то лі блядєй - шо падєлаєш, тяжолоє постсовковскоє дєтство сказивається.

               --- А що пан більш нічого російською не чув та не читав? окрім тих трусів? Сабалєзную....
               >
               >
               > >
               > Усьо вірно. Вам строіть пространство з тими, хто Ваших дідів-прадідів вбивали. І хто зараз на корню by sheer mass вбиває хоч що-небудь цікаве та непопсове. Мене це абсолютно не дивує - понєже, така вона є, карма щірого хахла. Років останніх 100 вже по-мінімуму ці граблі безперервно лупить хахлів по чолі - а їм нравицця.

               -- Ага, давай валі всьо до купи. А чудь-чудь падумать, прасвещьоний Ви наш? До чого тут російська культура? Чи Ви зовсім вже абарзєлі від свого патріотізму? Ні фіга не палучіцца, браток. От увідіш.
               >
               -- ЩЗвісно смішно та одночасно плакати хочеться від такого захисника укр. мови. Якась пародія. Ось і я також цю заразу підхопив. Ппрости Боже...
              • 2007.12.24 | привид Романа ShaRP'а

               Да нет, ваша-ваша

               А вообще, патриотизм, надо сказать, последнее прибежище не только негодяя, но и идиота.

               - Армяне лучше, чем грузины
               -- Чем?
               - Чем грузины.


               Примерно также вы, г-н Шутэр, пытаетесь доказать, що щири бовдуры лучше, чем нэщири. Ню-ню.


               > Як показник рекомендую, наприклад, http://www.profesia.sk/praca/ponuky-prace/search_offers.php3?form=1
               > Cпробуй зрівняти кількість позицій, де умовою є англійська та/чи німецька і позицій, де умовою є російська - і прідьот на тєбя просвєтлєніє.

               А украинский там вообще есть? :) Мы же с украинским сравниваем, кажеццо? :)

               > > Я вынужден сказать, что украинскому до такой "глубокой задницы" русского еще расти, тянуться и прыгать.
               > > Чтоб далеко не ходить, -
               > > Google Reader integrates with Google Talk
               > > http://www.ghacks.net/2007/12/21/google-reader-integrates-with-google-talk/
               > > Russian видите? Ukrainian видите? Скуштували, діду? Як завжди - скуштуваааааали!
               > Яким боком твій лінк описує ситуацію з українською та російською в Словаччині?

               Он описывает положение русского в сравнении с украинским вообще. Русский был, есть, и будет там, где украинского не будет вообще - или же русского в сравнении с украинским будет больше.

               Дежавю-дежавю-дежавю. Мы эту партию разыгрываем уже три года, если не 4.

               > :) Дарагой Шарп, я з тобою повністю погоджуюсь. Проте російська мова, подобається кому це чи не подобається, є міжнародною ВИКЛЮЧНО на просторі совіцького екс-совка.

               А кого это сыктым? Одной шестой части суши вам мало? В Азии не международный испанский. В Южной Америке - он международный.

               > Більше того, її розуміння/достатнє вивчення "в масах" вже в середньостроковій перспективі залишатиметься лише в Росії, Україні та Білорусі.

               Этого все равно вполне достаточно.


               > І ще раз: лише 100% совокЪ-хахолЪ розглядає мову виключно з утилітарної точки зору.

               Это его проблемы. Я языки не рассматриваю исключительно с утилитарной точки зрения.


               > Залежно хто. Хто на базарі хоче стояти, або, в іншій крайності, хахлів на бабло взувати в палацє іскусства Украіна, то ті таки не вчать.

               Хм. Не знаю. У меня еще не было практически ни одного украиномовного работодателя. И аж один шеф - бывший шеф-редактор "Обозревателя" Олег Медведев.


               > І ще раз повторюсь: на відміну від кожного слов'янського народу "простий росіянин" розуміє виключно російську.

               А ему хватает. Американцы вот тоже языковыми успехами не блещут - но на жизнь не жалуются...


               > В нас же ж, чи в чеха із словаком, шанс зрозуміти сусіда "по дефолту" більший - вони виставлені все життя як мінімум двом мовам. Після чого третя є легша, четверта - ще легша.

               І чим це їм допомогло?® Кроме как в поставках гастарбайтеров по Британиям разным?


               > Та ні, це ти наступаєш, після чого вкотре лунко отримуєш по чолі: російська мова де-факто "міжнародною" є лише в частині екс-совіцького союзу. Все.

               См. выше. Это никого не сыктым.


               > Так само, як для чеха цікавим є маленький чеський простір. Чи для словака - ще менший словацький. Чи для БУДЬ-КОГО нормального його РІДНИЙ національний простір.

               Ключевые слова - родной и национальный. Национального в Украине нет - потому что никак не договорятся о национальных ценностях. Нет национального договора, согласия, единства. И пока все не предвидится.

               А мой родной не включает ни вас, ни обсэрвэра, ни Шона, ни многих других патриотищ - зато включает некоторых российских ЖЖистов, к примеру.


               > А те, що хахлам цікаві фофудьїнні культургери тіпу Ласкового Мая чи навіть тієї ж хахляцької подпітки у ліце і другіх частях тєла тіпа Віагри чи то лі нєангєлов, то лі блядєй - шо падєлаєш, тяжолоє постсовковскоє дєтство сказивається.

               Это мне не интересно. :)

               > Результат - подвійна дупа: українські рагулі-імітатори расєйских рагулєй.

               А российские лепили с американских, местами европейских. Любите ваш попсовый кыпитылизьм. :)


               > Усьо вірно. Вам строіть пространство з тими, хто Ваших дідів-прадідів вбивали.

               Сколько пафоса! Я же и говорю - патриотизьм последнее прибежище не только негодяя, но и идиота.


               > І хто зараз на корню by sheer mass вбиває хоч що-небудь цікаве та непопсове.

               Странно, что вы остались живы. Признавайтесь - вы неинтересны, или попсюк? %)


               > а їм нравицця.

               Мне не нравитесь вы, мне не нравяцца остальные прыхыльникы нашеукраинизма и ортодоксального национализма. Мне нравятся другие люди. И сколько бы вы не бились в истериках по поводу загадочных "щирых хохлов" - вы от этого не станете мне ни ближе, ни роднее.

               Мои аргументы вовсе не "Повалии". Если кому-то интересно, что я слушаю - http://file.oboz.ua/files/vf4751d82eeeba5_2007121235454.txt
               Кодировка UTF-16.


               > Ну і показовим є те, що Вас тішить, що геноцид, під час якого совіцька влада вбивала і Вашу родину, словацький уряд відмовився визнавати геноцидом. Типовішого хахла придумати вже не годен.

               Я его тоже не признаю геноцидом. Потому что не доказано соответствие определению геноцида.

               Признание или непризнание геноцидом никак не меняет фактов и сути явления. Голосят же о злодействе признания или непризнания геноцидом по-моему в основном убогие негодяи и идиоты, из своего традиционного последнего прибежища - патриотизьма - голосующие за не менее убогих негодяев и идиотов, объединившихся в гНУНСное мегаболото.

               И я не хочу иметь с этими убогими идиотами ничего общего. Даже геноцида. Я хочу, чтобы все знали: украинцы, - это не только убогие нацпаты.
            • 2007.12.23 | привид Романа ShaRP'а

             Это идефикс нацикизма

             Известен хрестоматийным анекдотом "хоч негреня, аби не москаль".

             На БП Зигги Фрейд выдвинул гипотезу, что советская власть искалечила изначально евпропейскую и толерантную культуру Львова. Интересно, как искалечили конкретно г-на Шутэра? Что они с ним сделали?
        • 2007.12.23 | Раціо

         Окупувати пів Африки, чи що Ви маєте на увазі?

         Mercury пише:
         > То все мімо.

         То все не мімо, то лише пояснення, що на практиці означають Ваші теоретизування.

         > коли Росія стає небезпечною - кількість вивчаючих ії мову зростає.

         Ага, от чому треба повчитися в москалів! Шоб від нас усі сахались, як від скажених - в цьому москалям справді немає рівних.

         > Але справа не в цьому.

         Ага, всьо точнісінько як із комунізьмом: на практиці воно завжди злидні та масові вбивства, "але справа не в цьому", великих теоретиків це не спиняє.

         > А які практичні приклади більш корисні - то вже інша справа.

         Згоден, коли загнати Вас у глухий кут, то Ви визнаєте, що на практиці за Вашими порожніми гаслами нічого не стоїть. Нічого, окрім мантри про "нам треба повчитися в москалів", яка, коли доходить до аналізу, різко зводиться до "та справа не в цьому".
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.23 | Mercury

          Так, Україна має стати імперією, принаймні в

          принаймні в інформаційному просторі. Що це таке- див. нижче по гілці, вже писав.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.12.23 | Раціо

           Нарешті Ви без евфемізмів. Ліберальною, сподіваюсь?

           А що це таке - кому-кому, а українцям то добре відомо: масові злочини і гігантські змарновані ресурси, скомпенсовані за рахунок пограбованих.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.12.23 | Mercury

            Ніяких евфемізмів - імперія Українського світу має бути побудова

            для цього необхідно підготувати ідеологічні засади. Деяки вже є. Та працювати.

            Без імператорського Риму не було б сучасної Європи з ії розгалудженою інфраструктурою.
            Історичний час великих територіальних імперій скінчився. Я кажу про інфо-імперію на гуманістичних засадах. А ви мені все закидаєте про якісь злочини. Наша гілка - про інформаційний простір. Так, ресурси потрібні. Але це буде, як на мене, рентабельна справа.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.23 | samopal

     Глобус України?

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.23 | Mercury

      Активне поширення української мови та культури в сучасному світі

      сучасними засобами. Як каже Олесь Доній (тут я цілком згодний):
      "Українська культура має бути агресивною, або померти". Це тільки гасло, але воно скеровує в потрібному напрямку на продуктивну дію.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.23 | Раціо

       Так, це тільки порожнє гасло

       але для піару Донію більше нічого й не потрібно. Нічого, ми ще й до нана-технологій доберемося, бажаючих "вчитися" в москалів не бракує.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.23 | Mercury

        Так, для ледачих бовдурів - то порожнє гасло.

        А також для тих пихатих хуторян, хто самі себе ізолюють від свту, а потім жаліються, що їх ніхто не сприймає як щось варте уваги.

        Ті українці, котрі відкрили для себе світ, вже почали розуміти, що потрібно світу відкривати справжню, живу та сучасну Україну.
        Діяспора - це добре, але українці в світі - це більш ніж діяспора.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.23 | Раціо

         Нє, для ледачих бовдурів то класний спосіб розвести на бабло

         Але вони не в тій країні, отож краще хай беруть приклад із Павлоффского.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.23 | Mercury

          Ховайтеся із баблом разом на своїх хуторах.

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.12.23 | Раціо

           Чого ж ховатися? Достатньо до НАТО вступити.

           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.12.23 | Mercury

            НАТО - не хутор, Там потрібно солідарно діяти в глобальних справ

            в глобальних справах, та бути технологічно розвинутими. А для цього потрібна сучасна освіта та, знов таки, інфо-простір супергатунку.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.12.23 | Раціо

             Добре, що в Румунії з Болгарією про це не знають,

             а то дуже б засмутилися. Хіба що, єдиний порятунок - покликали б Вас для розробки інфо-простору супергатунку.

             Mercury пише:
             > в глобадьних справах, та бути технологічно розвинутими. А для цього потрібна сучасна освіта та, знов таки, інфо-простір супергатунку.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.12.23 | Mercury

              Вони знають те, що Ви не хочете знати


              Україна - велика європейська країна з величезною діяспорою.
              Щоб Вам нарешті було зрозуміло , має створити щось на зразок TV Polonia, CNN, BBC World news, Al-Jazeera... Але це тільки початок...
            • 2007.12.23 | Shooter

             Так, НАТО - виключно інструмент

             Розумну альтернативу якому щодо забезпечення безпеки України так ніхто (поки-що) і не зумів запропонувати.
           • 2008.01.02 | SkaGenij

            Бу-га-га!!!

            Достатньо вступити до НАТи і всі проблеми вирішаться і, укрмови і всі решта!ЛОЛ!
       • 2007.12.23 | Сергій Вакуленко

        Оце тижнів зо два тому

        в Харкові була «Харківська барикада». Серед організаторів — Доній. Ішлося про три поспіль дні поетичних зустрічей із сучасними українськими, білоруськими, польськими та литовськими поетами.

        Я був на другий день в «Радмір-Експохолі» (прости, Господи, за таку назву, але то не Донієва провина).

        Слухачів — далеко за півтисячі (переважно молодь).

        Наслідки в плані пропаґанди за кордоном: принаймні в Польщі (з поляками підтримую контакт) про це з'явиться низка публікацій у періодиці на кшталт «Gazety Wyborczej» і под.

        Один польський текст про Харків — дуже прихильний — я вже бачив (мені надіслали для "ознайомлення").

        Я не є "фаном Донія", але ще менше — універсального обсирання...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.23 | Mercury

         САме там і було виголошено те гасло: "Українська культура

         має бути агресивною, або померти!". І то була реальна справа з гучним резонансом. Але можно робити ще краще і більше. Про це я і кажу, маючи на увазі Український світ.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.23 | Сергій Вакуленко

          Re: САме там і було виголошено те гасло: "Українська культура

          Mercury пише:
          > має бути агресивною, або померти!". І то була реальна справа з гучним резонансом. Але можно робити ще краще і більше. Про це я і кажу, маючи на увазі Український світ.

          Так отож. Нормальне гасло придумати — то теж не два пальці обі...яти.

          А "краще й більше" напевно мусимо робити — кожен по-своєму.
     • 2007.12.23 | ziggy_freud

      так, глобус. Маючи мільйони діаспори,

      Україні буде досить розумно обернути це собі на користь. Крім абстрактного гуманізму це може принести цілком конкретні вигоди.

      в Москві на 2 000 000 жителів укр. походження є 1 укр. бібліотека, яку ще й громлять азіопи, і 0 укр. шкіл. На Кубані і Курщині 0 укр. бібліотек. І ще багато чого 0.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.23 | samopal

       Маючи мільйони діаспори, І мільярди вітчизняних інвесторів...

       Поляки стогнуть про те ж саме. Власне про недостатню інформаційну підтримку для співвітчизників та діяспори за кордоном. Хоча для цього у них є ціле TV Polonia. Але у них немає такої дурні у власному інформаційному просторі. Ситуація там, звісно, де-що інша, ніх в Україні, але рівень національного телебачення (та й і нших ЗМІ) просто не порівняти з нашим. Можу сказати, що картина світу, яку бачать поляки суттєво відрізняється від тієї. яку показують наші телеканали (я вже не кажу про російські).
       Для того, щоб десь бовкати про глобалізьм, тре спершу трохи знати про те, що робиться у світі, і де ,по відношенню до того світу, знаходиться Україна. Але тоді дуже важко буде щось систематично молоти з екранів про "досягнення", "розвиток промисловості", "інвестиції"...
       Не тре далеко ходити. Досить порівняти "інформаційну картину" розширрення шенгенської зони: "два міра - два образа жизні".
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.23 | ziggy_freud

        порівняння з Польщею коректніше, ніж з РФ або США

        вони теж недавно вилізли з-під більшовизму, хоч раніше і з меншими втратами. США під червоними не були, РФ досі керується чекістами. В Польщі теж нема своєї нафти та Силіконової долини.

        samopal пише:
        > Ситуація там, звісно, де-що інша, ніх в Україні, але рівень національного телебачення (та й і нших ЗМІ) просто не порівняти з нашим. Можу сказати, що картина світу, яку бачать поляки суттєво відрізняється від тієї. яку показують наші телеканали

        ще за Совєтів пів-України дивилось польське ТБ, всюди де ловилось. А щоб поляки дивились УТ, мені не відомо...

        > Для того, щоб десь бовкати про глобалізьм, тре спершу трохи знати про те, що робиться у світі, і де ,по відношенню до того світу, знаходиться Україна. Але тоді дуже важко буде щось систематично молоти з екранів про "досягнення", "розвиток промисловості", "інвестиції"...

        власне нерепрезентативне опитування кількох десятків зах. європейців: майже всі чули про Чорнобиль, десь половина про футболістів Дінамо чи Кличків. Один сильно здивувався, дізнавшись, що в Україні є музеї, двоє - що в Україні є електронна музика.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.23 | Mercury

         Re: порівняння з Польщею коректніше, ніж з РФ або США

         ziggy_freud пише:
         >
         > ще за Совєтів пів-України дивилось польське ТБ, всюди де ловилось. А щоб поляки дивились УТ, мені не відомо...

         -- Тоді і в Україні ніхто не дивився УТ, бо дивитися було нічого. А ось московське ЦТ дивилсь усі, також і поляки з чехами. Штірліца всє зналі. Інтєрєсно всьо-такі било.
         >
         > власне нерепрезентативне опитування кількох десятків зах. європейців: майже всі чули про Чорнобиль, десь половина про футболістів Дінамо чи Кличків. Один сильно здивувався, дізнавшись, що в Україні є музеї, двоє - що в Україні є електронна музика.

         -- В Штатах мене птали. чи є в Україні туалетовий папір, були здивовані стверджувальною віповіддю, не повірили.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.24 | ziggy_freud

          США в цьому сенсі не показник,

          вони в середньому дуже погано знають географію та історію. Мій товарищ, який рік вчився в Штатах, був кращим в школі... з американської історії.
          От серед таких людей і виникають "наукові авторитети" на кшалт Хантінгтона.

          Тільки не варто сприймати це як твердження, що "фсє амєріканци тупиє", бо вони не п*ють йорш (не їдять оселедець з цибулею, не носять корпоративну фофудью). Деякі дуже розумні, просто в них кожний з розумних повернутий на своїй справі...
    • 2007.12.23 | rais

     Re: Український інфопростір повинен бути глобальним

     Цей простір, як стратегічний ресурс держави повинен бути глобально контрольований!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.23 | Mercury

      Ким і як???

      rais пише:
      > Цей простір, як стратегічний ресурс держави повинен бути глобально контрольований!
 • 2007.12.24 | ОРИШКА

  Сейчас важно не на каком языке, а ЧТО в эфире

 • 2008.01.02 | Sean

  Певна справа, що так і має бутиCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".