МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тест для Тимошенко

12/21/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Майданівець по-своєму привітав Юлію Володимирівну з обранням Прем'єр-Міністром - надавши розкішну можливість вчинити "не словом, а ділом" ©

Правовий радник ВГО Альянс "Майдан", відповідно до ст.34,40 Конституції України, Законів "Про інформацію" та "Про звернення громадян" направив на адресу пані Юлії звернення з закликом:

1. Відмовитися від присвоєння актам Кабінету Міністрів України грифів обмеженого доступу, як то "не для друку" та "опублікуванню не підлягає".

2. Доручити Міністерству юстиції України невідкладно надати чи оприлюднити на сайті Кабінету Міністрів України тексти наступних актів КМУ, що мають (чи мали) гриф "не для друку":

- Постанова № 1210 від 06.08.03 "Про обслуговування будинками відпочинку "Конча-Заспа" та "Пуща-Водиця" окремих категорій осіб та пенсіонерів".
- Постанова №838 від 05.07.04 "Про затвердження переліку підприємств, що звільняються від сплати земельного податку у 2004 році, і розмірів їх земельних ділянок" (з усіма подальшими змінами і доповненнями).
- Розпорядження №688-р від 12.12.02 "Про безоплатну передачу цілісного майнового комплексу колишнього аеродрому військової авіації у с.Гавриші".
- Розпорядження №131-р від 12.03.03 "Про передачу цілісних майнових комплексів військових санаторіїв".
- Розпорядження № 196-р від 04.04.03 "Про виділення коштів на добудову рефрижераторних суден".
- Розпорядження №372-р від 20.06.03 "Про реалізацію нерухомого військового майна СБУ".
- Розпорядження №480-р від 06.08.03 "Про митне оформлення та реєстрацію тракторів, що надійшли на адресу санаторію-профілакторію ЗАТ "Золоті Піски".
- Розпорядження №543-р від 27.08.03 "Про дозвіл на вивезення за межі України автомобіля.
- Розпорядження №22-р від 20.01.04 "Деякі питання оплати праці суддів".
- Розпорядження №23-р від 20.01.04 "Деякі питання оплати праці прокурорів і слідчих органів прокуратури".
- Розпорядження №196-р від 11.03.04 "Про передачу Державному управлінню справами повноважень з управління пакетом акцій ВАТ "Готель "Дніпро".
- Розпорядження №397-р від 18.06.04 "Про передачу конфіскованих за рішенням суду транспортних засобів".
- Розпорядження №694-р від 08.10.04 "Про передачу об'єктів оздоровчого призначення".
- Розпорядження №931-р від 22.12.04 "Про передачу державних резиденцій №6 і 8.

3. Доручити Міністерству юстиції невідкладно письмово повідомити назви та реквізити всіх актів КМУ, виданих протягом 2005-2007 років, що мають чи мали гриф "не для друку".

"Не сумніваюся, - пише майданівець, - що Ваше конструктивне співробітництво стане ще одним свідченням Вашої послідовности та принциповости у боротьбі проти корупції та за підконтрольність державної влади громадянському суспільству. Запевняю також, що Вашу відповідь буде широко оприлюднено в мережі інтернет, у середовищі громадських та правозахисних організацій".

Відповіді

 • 2007.12.21 | TrollSeeker

  Воно то й вірно. Тільки от чомусь присмак нещирості відчувається

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Майданівець по-своєму привітав Юлію Володимирівну з обранням Прем'єр-Міністром - надавши розкішну можливість вчинити "не словом, а ділом" ©
  Ну, те як "вітали" юльку-тюльку на Майдані, як "бажали" їй деякі місцеві "відповідальні" бути обраною Прем'єр-міністром, цілі томи з архіва прочитати можна.

  > Правовий радник ВГО Альянс "Майдан", відповідно до ст.34,40 Конституції України, Законів "Про інформацію" та "Про звернення громадян" направив на адресу пані Юлії звернення з закликом:
  (текст опущено, там написані правильні слова, і звернення красиве, і заклик не гірший)

  Тільки виникає питання, а перед цим на відрізку 2004-2007 хіба прем'єр-міністрів не було? Той якою їхня оперативна відповідь була? :what:

  Надоперативність запиту потрясаюча. Не встигла юлька-тюлька навіть у кріслі прем'єра угніздитись, міністрів обдивитись, як до неї з негайним запитом. А шоб понімала!

  Чи то так хутко хто до неї з сошкою побіжить? Ы?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.21 | Адвокат ...

   Токма блєдналіций брат наступаєт на ґраблі дФФажди.

   Згадайте, що було опісля першого пришестя ТЮлі на посаду Прем`єра. Публікум закляк, став чекать чуда, не дихав у бік ТЮліного КабМіну, аби тей КабМін теє чудо скорше вчинив... Що стало потім,-- знаєте. ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.21 | AxeHarry

    Re: Токма блєдналіций брат наступаєт на ґраблі дФФажди.

    Адвокат ... пише:
    > Згадайте, що було опісля першого пришестя ТЮлі на посаду Прем`єра. Публікум закляк, став чекать чуда, не дихав у бік ТЮліного КабМіну, аби тей КабМін теє чудо скорше вчинив... Що стало потім,-- знаєте. ;)

    Нy. Так усьо було чотко - І стало чюдо - начюдили були далі нікуди....
   • 2007.12.21 | TrollSeeker

    Re: Токма блєдналіций брат наступаєт на ґраблі дФФажди.

    Адвокат ... пише:
    > Згадайте, що було опісля першого пришестя ТЮлі на посаду Прем`єра. Публікум закляк, став чекать чуда, не дихав у бік ТЮліного КабМіну, аби тей КабМін теє чудо скорше вчинив... Що стало потім,-- знаєте. ;)
    А то якже не знати. "Найкращий премєр"©, як Сам висловився, з Кабміном з кого завгодно, але не з її блоку (надіюсь, у Вас пам'ять не дірява?), не довго у прем"єрському кріслі перебувала...

    Потім був "миморандум", потім був Їханурів-прем'єр, з тим же самим складом кабміну (цікаво, скільки подібних запитів йому було з Майдану, і якою його відповідь була?).

    Потім була "каваліціада" з їханурівськими "консультаціями" (їх то хоч пам'ятаєте?), СРаКа, "унівесрал" і, як апогей "незрадьмайданства" - 03.08.06 (дату розшифровувати не треба?).

    То й скількома зверненнями-закликами з боку правових радників ВГО Альянс "Майдан" був ощасливлений уряд пидписувача "унівесралу"? А якщо яке звернення й було, то в якому напрямку пішли радники, після того, як їх послали у відомому?

    То й як в світлі такого екскурсу в минуле виглядає цей, я би сказав - не зовсім щирий заклик?

    PS: А про сошку я вже риторичне питання задав.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.21 | cartes

     Пан радник просто не сподівався отримати відповіді

     від незрадьмайданців. А на Юлю вони розраховують. Тре вітати такі зсуви у свідомості відповідальних. З іншого боку, Юля має пройти тестування.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.21 | TrollSeeker

      Re: Пан радник просто не сподівався отримати відповіді

      cartes пише:
      > від незрадьмайданців.
      А хіба правовий радник ВГО Альянс "Майдан" не з цієї політсили? Начебто - свої ж люди...

      > А на Юлю вони розраховують. Тре вітати такі зсуви у свідомості відповідальних.
      Про зсуви, як кажуть - будєм пасматрєть.

      > З іншого боку, Юля має пройти тестування.
      Та, так воно, так. Але з іншого боку, найлогічнішим було би цим зверненням протестувати саме міністра юстиції, бо то є його парафія.

      Чи не так?


      PS: А самого пана радника щось і не чутно...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.26 | Михайло Свистович

       Re: Пан радник просто не сподівався отримати відповіді

       TrollSeeker пише:
       >
       > А хіба правовий радник ВГО Альянс "Майдан" не з цієї політсили?

       Не з цієї
  • 2007.12.21 | Tatarchuk

   Тому що (с)

   наш пан радник задовбує такими запитами вже бозна скільки бозна який склад Кабміну. І здається з перемінним успіхом. Тому невірно казати що він розпочав саме з Юлії. Хоча здається, з кабміном Януковича він листувався виключно на рівні Мінюсту, але можу помилятися - пан радник сам мене виправіть якщо що :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.21 | TrollSeeker

    Re: Тому що (с)

    Tatarchuk пише:
    > наш пан радник задовбує такими запитами вже бозна скільки бозна який склад Кабміну. І здається з перемінним успіхом. Тому невірно казати що він розпочав саме з Юлії. Хоча здається, з кабміном Януковича він листувався виключно на рівні Мінюсту, але можу помилятися - пан радник сам мене виправіть якщо що :)
    То я й запитував про напрямок, в якому відбувалось переміщення радника, після того, як його посилали по знайомому курсу.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.21 | Tatarchuk

     Все було просто

     або читайте "Право на правду", є така рубрика.
     TrollSeeker пише:

     > То я й запитував про напрямок, в якому відбувалось переміщення радника, після того, як його посилали по знайомому курсу.

     Коли пана радника відправляли по знайомому вам курсу, він писав це на Майдан у відповідній рубриці. Коли його на диво не відправляли, про це також повідомлялося в тій самій рубриці. Таким чином будь-які відповіді від Кабміну - в будь-якому напрямку - я так думаю будуть в тій самій рубриці. Не пропустіть :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.21 | TrollSeeker

      Ви хотіли написати - Мінюсту?

  • 2007.12.23 | vkhanas

   Re: Воно то й вірно. Тільки от чомусь присмак нещирості відчувається

   Пора забувати про колір чиновників і часу "угніздування".А то за якийсь час "гніздо" чиновники обносять наприступними мурами.Тест актуальний як ніколи.
  • 2007.12.25 | Taras-ods

   Так вона заявила що відчуває наче нікуди і невідходила з кабінет

   TrollSeeker пише:
   > Майдан-ІНФОРМ пише:
   > > Майданівець по-своєму привітав Юлію Володимирівну з обранням Прем'єр-Міністром - надавши розкішну можливість вчинити "не словом, а ділом" ©
   > Ну, те як "вітали" юльку-тюльку на Майдані, як "бажали" їй деякі місцеві "відповідальні" бути обраною Прем'єр-міністром, цілі томи з архіва прочитати можна.
   >
   > > Правовий радник ВГО Альянс "Майдан", відповідно до ст.34,40 Конституції України, Законів "Про інформацію" та "Про звернення громадян" направив на адресу пані Юлії звернення з закликом:
   > (текст опущено, там написані правильні слова, і звернення красиве, і заклик не гірший)
   >
   > Тільки виникає питання, а перед цим на відрізку 2004-2007 хіба прем'єр-міністрів не було? Той якою їхня оперативна відповідь була? :what:
   >
   > Надоперативність запиту потрясаюча. Не встигла юлька-тюлька навіть у кріслі прем'єра угніздитись, міністрів обдивитись, як до неї з негайним запитом. А шоб понімала!
   >
   > Чи то так хутко хто до неї з сошкою побіжить? Ы?
 • 2007.12.21 | TrollSeeker

  Між іншим,а чому цей тест не міністру юстиції? Це ж його парафія

 • 2007.12.21 | BIO

  Довбати хадів поки дзьоб не видпаде!!!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.21 | TrollSeeker

   Головне - знати, кого запекло довбати!!!

   А кого, ваткою дзьоба обмотавши, злегенька так - тюк, тюк, тюк. Щоб, чого доброго, не подумав, що то - насправді.
 • 2007.12.21 | Maksymus K

  Re: Тест для Тимошенко

  Ще одне я б додав: скасування всіх привілей та льгот, як-от:

  -- службові дачі, починаючи від Прем'єра до численних заступників міністрів;
  -- спец лікарню у Феофанії;
  -- відпочинок у Кримських для-владних оздоровчих санаторіях тощо.

  Їм має залишатися лише зарплатня,нехай досить висока, за яку вони отримуватимуть послуги всіх цих сервісів так само, як і всі інші. Все це утримується на кошти усіх інших налогоплатників, на наші кошти.

  Хто сказав "а", бороючись з корупцією та привілеями, той має досказати до кінця.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.21 | Linx

   Re: Тест для Тимошенко

   Maksymus K пише:
   > Ще одне я б додав: скасування всіх привілей та льгот, як-от:
   >
   > -- службові дачі, починаючи від Прем'єра до численних заступників міністрів;
   > -- спец лікарню у Феофанії;
   > -- відпочинок у Кримських для-владних оздоровчих санаторіях тощо.
   А я б навпаки, зобов'язав відпочивати лише в Криму, лікуватись лише в Феофанії, а на шастати по різних Рудольфінер..тюхутиб..хаусах сумнівними спецрейсами у сумнівній компанії.
   Дачою теж забезпечити, але одною і лише тимчасово.
   Просто все має бути під повним контролем громадськості. Навіть хто коли чхнув і чим витерся. Аж допоки "обранцям" не остогидне гнути шкуру "за копійки" в казеній хаті на благо невдячного бидла і вони не вирушать знову у великий бізнес, де можна чесно неховаючись отримувати за свої невеличкі послуги повні багажники баксів.


   > Їм має залишатися лише зарплатня,нехай досить висока, за яку вони отримуватимуть послуги всіх цих сервісів так само, як і всі інші. Все це утримується на кошти усіх інших налогоплатників, на наші кошти.
   >
   > Хто сказав "а", бороючись з корупцією та привілеями, той має досказати до кінця.
 • 2007.12.21 | Анатоль

  Першим тестом для Юлі буде голосування її фракцією 12 першочерго

  вих законів, що є умовою створення демкоаліції.
  (Які повинні були голосуватись ще до голосування за премєра).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.21 | Tatarchuk

   для цього тре зібрати парламент із 450 депутанами. Тобто нескоро

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.21 | TrollSeeker

    Мля, скільки вже "тестерів" назбиралось. Як ото мушви.

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.26 | Михайло Свистович

     Чи обзивались би Ви так на "тестерів", якби вони тестували Янука

     Навряд чи. А подвійні стандарти - негарно ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.26 | TrollSeeker

      Невже й Єхануров так надоперативно тестувався?!!!

      То й з яким результатом?

      Ой, маю підозру, фаворит Гаранта Єхануров в ту ж мить грифи познімав. :ouch:
      Тоді в чому резон вимагати зняття вже знятих грифів? Яка в цьому тут логіка?

      Чи, таки, відносно грифів Єхануров - нє? ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.26 | Михайло Свистович

       Не знаю, в мене параної немає, що Шон тут когось переслідує,

       а тому я не слідкую за його тестуваннями аж так уважно, щоб відповісти на Ваше питання. Пам"ятаю, що у 2005-му Ющенко тестувався Шоном значно більше, ніж Тимошенко, і судився Шон саме з Ющенком.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.26 | TrollSeeker

        Про це й справді можете не турбуватись, Ваша параноя інша.

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.26 | Михайло Свистович

         В мене її взагалі немає

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.27 | TrollSeeker

          Та то Ви пане Михайле кокетуєте. Ще й яка добряча є.

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.12.27 | Михайло Свистович

           На відміну від Вас, ніколи не кокетую. Якби була, то так би

           і сказав, що є. Але нема.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.12.27 | TrollSeeker

            Дам корисну пораду.

            Якщо Ви на форумі вже у двох-трьох десятків відвідувачів, не маючи жодної медичної освіти, навіть рівня санітарки, параною діагностували, то на часі самому невідкладно звернутись до психіатра. Бо то вже є пряма ознака неадекватності Вашого світосприйняття, породженої синдромом манії величі. В такому стані Ви не тільки видатним світилом психіатрії себе можете уявити, а ще й бог зна ким.

            Краще Ви з своїм психічним здоров'ям не жартуйте, у Вас сім'я, малі діти, чим раніше Ви звернетесь, тим швидше Вам допоможуть. Всі Ваші манії відійдуть в небуття.

            І тоді, коли Вашому психічному здоров'ю зарадять, маю надію дочекатись хоч невеликої подяки за цю корисну пораду.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.12.27 | Михайло Свистович

             А хто Ви такий, щоб давати поради?

             Я не слухаю сантехніків, про яких не знаю, що вони якісно не ремонтували труб

             TrollSeeker пише:
             > Якщо Ви на форумі вже у двох-трьох десятків відвідувачів, не маючи жодної медичної освіти, навіть рівня санітарки, параною діагностували, то на часі самому невідкладно звернутись до психіатра.

             Ви вже звертались? Судячи з Вашої впертої манічи воно Вам не допомогло :)

             > Бо то вже є пряма ознака неадекватності Вашого світосприйняття, породженої синдромом манії величі

             Це все є саме у Вас, бо ж не я пишу іншим, що вони уявлють і знають.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.12.27 | TrollSeeker

              Та не нервуйтесь так, шкідливо для здоров'я.

              Дам ще одну пораду.

              Обпишіть хоч десять форумів і двадцять парканів надписом "Свистович ніколи не бреше" і цього буде зовсім замало для того, щоб в це повірили. Повірять радше, коли не Ви сам про себе писати будете, а коли, справді впевнившись в цьому, це напишуть про Вас інші.

              А для цього дуже багато не треба, досить не просто скрізь про себе декларувати, а всього лише неухильно дотримуватись цього постулату в усіх випадках, без вихитровування задля "політичної доцільності", без пересмикування, навіть найдрібнішого, без лукавства, без перекручування, без намагання видати себе за істину в останній інстанції. От коли зможете цього дотриматись, тоді не Ви, а про Вас скажуть: "Так, то є істина, що Свистович ніколи не бреше". І в це повірять.

              Якщо не бачите за собою змоги не відійти від постулата, то краще не деларуйте про себе, як про господа бога. Щоб воно не вигляділо смішно і жалюгідно. Краще вже бути звичайною людиною зі своїми чеснотами і вадами, ніж вперто намагатись проголосити самого себе нелюдиною без жодних недоліків. Бо така самореклама - непереконлива.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.12.27 | Михайло Свистович

               Ваша манія величі знову бреше Вам, що Ви знаєте мій стан

               Насправді я спокійний і взагалі хочу спати, але мушу ще попрацювати.

               TrollSeeker пише:
               >
               > Обпишіть хоч десять форумів і двадцять парканів надписом "Свистович ніколи не бреше" і цього буде зовсім замало для того, щоб в це повірили.

               Повірте, мені пофіг будь-чиясь віра, бо я ні від кого нічого не хочу для себе. От і Ви краще зробіть щось корисне, бо, виглядаючи чесним й порядним нічогонеробою, якось непереконливо писати про якісь ідеали.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2007.12.27 | TrollSeeker

                То Ваша манія величі знов нашіптує Вам про Вашу неперевершеність

                Михайло Свистович пише:
                > Насправді я спокійний і взагалі хочу спати, але мушу ще попрацювати.
                Вас ніхто не силує і до клавіатури примусово не притягує.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.01.14 | Михайло Свистович

                 Я ніколи не називав себе неперевершеним

                 Просто, на відміну від Вас, не видаю свої підозри за чужу мотивацію.
               • 2007.12.27 | TrollSeeker

                Re: Ваша манія величі знову бреше Вам, що Ви знаєте мій стан

                Михайло Свистович пише:
                > Насправді я спокійний і взагалі хочу спати, але мушу ще попрацювати.
                >
                > TrollSeeker пише:
                > >
                > > Обпишіть хоч десять форумів і двадцять парканів надписом "Свистович ніколи не бреше" і цього буде зовсім замало для того, щоб в це повірили.
                >
                > Повірте, мені пофіг будь-чиясь віра, бо я ні від кого нічого не хочу для себе.


                > От і Ви краще зробіть щось корисне, бо, виглядаючи чесним й порядним нічогонеробою, якось непереконливо писати про якісь ідеали.
                Знаєте, пане Михайле, ніхто від мене ніколи не чув "Я ніколи не брешу", "Я надпорядна людина" саме тому, що так про себе стверджувати вже є нечесним і непорядним. Але тихо, мовчки, без кушпелю і самореклами намагаюсь своїм переконанням слідувати. Не так, щоб зовсім завжди, але вдається, і то добре.

                А "нічогонеробою" Вам мене зачепити не вдасться. Ваші доморощені "інтернет-технології" не відрізняються різномаїттям, вони шаблонні і цілком відомі, вже по ним можна навіть коротенький FAQ написати. Якщо Ви їх вважаєте геніальною придумкою, можу розчарувати - зовсім ні. І це гарно збоку поспостерігати. Особливо тоді, коли опонує Вам Предсказамус. Ваша упередженість до самого себе заважає побачити свою непереконливість. У Предсказамуса є одна важлива риса, він вміє визнавати свої помилки і достойно сприймати поразки. Ви - ні. І це дуже погано. Насамперед для самого себе.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.01.14 | Михайло Свистович

                 Re: Ваша манія величі знову бреше Вам, що Ви знаєте мій стан

                 TrollSeeker пише:
                 >
                 > Знаєте, пане Михайле, ніхто від мене ніколи не чув "Я ніколи не брешу", "Я надпорядна людина" саме тому, що так про себе стверджувати вже є нечесним і непорядним. Але тихо, мовчки, без кушпелю і самореклами намагаюсь своїм переконанням слідувати. Не так, щоб зовсім завжди, але вдається, і то добре.

                 >
                 > А "нічогонеробою" Вам мене зачепити не вдасться. Ваші доморощені "інтернет-технології" не відрізняються різномаїттям, вони шаблонні і цілком відомі, вже по ним можна навіть коротенький FAQ написати. Якщо Ви їх вважаєте геніальною придумкою, можу розчарувати - зовсім ні. І це гарно збоку поспостерігати. Особливо тоді, коли опонує Вам Предсказамус. Ваша упередженість до самого себе заважає побачити свою непереконливість. У Предсказамуса є одна важлива риса, він вміє визнавати свої помилки і достойно сприймати поразки. Ви - ні. І це дуже погано. Насамперед для самого себе.

                 То Ви вже зробили щось корисне? Чи далі лише на інтернет-форумі воюєте з віртуальними ворогами? ;) Людина, яка нічого не робить, і намагається видати себе за чеснішу, поряднішу, щирішу та кращу за ту, хто робить щось конкретно корисне, вже є непорядною ;)
 • 2007.12.21 | hrushka

  Тест не тест однак завдань доволі ...

  Хочу тільки пригадати, що намір був розбудувати "біопалево". Я тому написав біопалево в лапках наведення, бо в дійсності різноманітність є розв`язка в доставі потуги (на приклад: сонце, вітер, течія ріки та моря, ядерна потуга, метан, природна олива і т. д. як також користування приладами що вживають мало електрики виконати ту`ж роботу).

  Не забуваймо що такий розвиток дасть населенню сталу працю як також корисні досліди на вище наукови закладах та вишколу нового покоління (як також свіжого підходу до справи).

  Відповідно також вказати, що Савді Арабія та Кватар впроваджують тепер промисловість котра`б дала населенню заробіток, коли не буде оливи на продаж...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.23 | TrollSeeker

   "БіопалЕво" це - канабіс.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.26 | hrushka

    Re: "БіопалЕво" це - канабіс.

    Всі ті що торгують газом та оливою в Україні як також поза межами України є проти впровадження різноматних джерел потуги бо це знизить залежність від них як також обмеже їх прихід.
 • 2007.12.22 | Ded Nixto

  Re: Тест для Тимошенко

  Дерібан дерібаном ...
  Але чому б не згадати й про громадян грішних?
  Наприклад, Постанову КМУ № 1783-2003-п і «Тимчасову методику ...» Януковича з розрахунку середньоукраїнського заробітку для обчислення розміру пенсії з метою заниження оной.
  Ця Постанова порушує Конституцію й ущемляє і звужує права громадян.
  Чому Тимошенко не скасувала її в 2005-му (хоча б для того, щоб виконати Постанову Верховної Ради № 1700 від 11 травня 2004 року)?
  Чи скасує вона згадану «Тимчасову методику ...» Януковича?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.22 | ВІО

   А що було до 12.12.02 - первісний вакуум?

   Взагалі, може саме цікаве (з точки зору робочого бидла)
   є в відктитих але теж не відмінених актах КМУ сотовариши ?
 • 2007.12.23 | TrollSeeker

  Агов, " прецизійні тестери", то відповіді будуть, чи нє?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.23 | Sean

   Ви дізнаєтеся про це десь за місяць з новин Майдану

   чи відповість і що саме відповість Тимошенко, пройде теста чи не пройде.

   Майте терпіння - у Юлі є законний місяць на реагування.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.23 | TrollSeeker

    Ви хотіли написати, чи пройде тест міністр юстиції? Чи не так?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.23 | Предсказамус

     Человеку нужны шашечки, а не ехать. Что не ясно?

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.23 | TrollSeeker

      От я і хотів би взнати, яких шашечок "тестеру" забажалось.

      Щоб все лукавство на поверхню виплило.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.23 | Sean

      дорогоцінний пане Предсказамусе

      повірте, сканом одного-єдиного листа МЮ я можу документально довести, що у цьому випадкови я правий, а у Вас - мабуть шось на кшталт явища "трясця юлєхвільна". Але я того не робитиму. Знаєте чому? Тому що мені це нудно.

      Ви - вільна людина у вільній країні, рівно як і пан Троллсікер, відтак - вільні робити, що хочете, а що не хочете - не робити, писати - що хочете, а що не хочете - не писати тощо. Ну, Ви в курсі.
      Але мені нема до того жодної справи, я не душпастир.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.23 | Предсказамус

       Уважаемый господин Шон

       Sean пише:
       > повірте, сканом одного-єдиного листа МЮ я можу документально довести, що у цьому випадкови я правий, а у Вас - мабуть шось на кшталт явища "трясця юлєхвільна". Але я того не робитиму. Знаєте чому? Тому що мені це нудно.
       Тогда бросайте это дурное дело - писать на форумы. Здесь люди общаются, а не провозглашают истину в последней инстанции.

       > Ви - вільна людина у вільній країні, рівно як і пан Троллсікер, відтак - вільні робити, що хочете, а що не хочете - не робити, писати - що хочете, а що не хочете - не писати тощо. Ну, Ви в курсі. Але мені нема до того жодної справи, я не душпастир.
       См. п.1
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.23 | Sean

        Я ж і кажу, Ви - просто душка

        Предсказамус пише:
        > Sean пише:
        > > повірте, сканом одного-єдиного листа МЮ я можу документально довести, що у цьому випадкови я правий, а у Вас - мабуть шось на кшталт явища "трясця юлєхвільна". Але я того не робитиму. Знаєте чому? Тому що мені це нудно.
        > Тогда бросайте это дурное дело - писать на форумы. Здесь люди общаются, а не провозглашают истину в последней инстанции.
        Ніколи не кажіть іншим, що їм робити. Можливо - тоді Ви збережете дещицю своїх попсованих нервів і Вам полегшає і Ви збережете трохи енергії на справи юлєхвільні. Але мені до того нема ніяковісінької справи.

        > > Ви - вільна людина у вільній країні, рівно як і пан Троллсікер, відтак - вільні робити, що хочете, а що не хочете - не робити, писати - що хочете, а що не хочете - не писати тощо. Ну, Ви в курсі. Але мені нема до того жодної справи, я не душпастир.
        > См. п.1
        Див.що хочете. Думаю, що Ви маєте краще зайняття, ніж витрачати свій час на мене. Я - теж.

        На цьому, Ваша люб'язносте, дозволю собі цю бесіду припинити. Бо нудно.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.23 | SpokusXalepniy

         Показова логіка як для кандидата до наук.

         Sean пише:
         > Предсказамус пише:
         > > Sean пише:
         > > > повірте, сканом одного-єдиного листа МЮ я можу документально довести, що у цьому випадкови я правий, а у Вас - мабуть шось на кшталт явища "трясця юлєхвільна". Але я того не робитиму. Знаєте чому? Тому що мені це нудно.
         > > Тогда бросайте это дурное дело - писать на форумы. Здесь люди общаются, а не провозглашают истину в последней инстанции.
         > Ніколи не кажіть іншим, що їм робити.
         Це до форумських скрижалів, негайно!
     • 2007.12.26 | 123

      Скажіть, щодо скасування призову кого питати-Юлю чи Єханурова?

      Якщо це, на Вашу думку, парафія Єханурова - то, прошу, поясніть, якого біса Юля вперлася у його парафію зі своїми обіцянками?

      Якщо ж Ви визнаєте це парафією Юлі - то, прошу, поясніть, за якими критеріями Ви це визначили саме так, і за якими критеріями Ви при цьому визначили, що питання оприлюднення підписаних Юлей постанов уряду її парафією не є?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.26 | TrollSeeker

       Re: Скажіть, щодо скасування призову кого питати-Юлю чи Єхануров

       123 пише:
       > Якщо це, на Вашу думку, парафія Єханурова - то, прошу, поясніть, якого біса Юля вперлася у його парафію зі своїми обіцянками?
       Опустимо, як таке, що до основної теми не відноситься. Можемо обговорити це в відповідній темі про армію, Гриценка, Їхануріва. Чи нє?

       > Якщо ж Ви визнаєте це парафією Юлі - то, прошу, поясніть, за якими критеріями Ви це визначили саме так, і за якими критеріями Ви при цьому визначили, що питання оприлюднення підписаних Юлей постанов уряду її парафією не є?
       Підписаних Юлєю Тимошенко?!! :ouch:

       Гаразд, дивимось: http://uk.wikipedia.org/wiki/Прем'єр-міністри_України
       Тимошенко Юлія Володимирівна - 4 лютого — 8 вересня 2005

       Розпорядження №688-р від 12.12.02
       Розпорядження №131-р від 12.03.03
       Розпорядження №196-р від 04.04.03
       Розпорядження №372-р від 20.06.03
       Розпорядження №480-р від 06.08.03
       Розпорядження №543-р від 27.08.03
       Розпорядження №22-р від 20.01.04
       Розпорядження №23-р від 20.01.04
       Розпорядження №196-р від 11.03.04
       Розпорядження №397-р від 18.06.04
       Розпорядження №694-р від 08.10.04
       Розпорядження №931-р від 22.12.04

       Яке з цих розпоряджень підписано Тимошенко?

       То може досить "дурку вмикати"?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.26 | 123

        Re: Скажіть, щодо скасування призову кого питати-Юлю чи Єхануров

        TrollSeeker пише:
        > 123 пише:
        > > Якщо це, на Вашу думку, парафія Єханурова - то, прошу, поясніть, якого біса Юля вперлася у його парафію зі своїми обіцянками?
        > Опустимо, як таке, що до основної теми не відноситься. Можемо обговорити це в відповідній темі про армію, Гриценка, Їхануріва. Чи нє?

        Безпосередньо стосується - це зветься "аналогія".

        > > Якщо ж Ви визнаєте це парафією Юлі - то, прошу, поясніть, за якими критеріями Ви це визначили саме так, і за якими критеріями Ви при цьому визначили, що питання оприлюднення підписаних Юлей постанов уряду її парафією не є?
        > Підписаних Юлєю Тимошенко?!! :ouch:
        >
        > Гаразд, дивимось: http://uk.wikipedia.org/wiki/Прем'єр-міністри_України
        > Тимошенко Юлія Володимирівна - 4 лютого — 8 вересня 2005
        >
        > Розпорядження №688-р від 12.12.02
        > Розпорядження №131-р від 12.03.03
        > Розпорядження №196-р від 04.04.03
        > Розпорядження №372-р від 20.06.03
        > Розпорядження №480-р від 06.08.03
        > Розпорядження №543-р від 27.08.03
        > Розпорядження №22-р від 20.01.04
        > Розпорядження №23-р від 20.01.04
        > Розпорядження №196-р від 11.03.04
        > Розпорядження №397-р від 18.06.04
        > Розпорядження №694-р від 08.10.04
        > Розпорядження №931-р від 22.12.04
        >
        > Яке з цих розпоряджень підписано Тимошенко?
        >
        > То може досить "дурку вмикати"?

        Те, що обговорюжтся - "1. Відмовитися від присвоєння актам Кабінету Міністрів України грифів обмеженого доступу, як то "не для друку" та "опублікуванню не підлягає"

        Ані Шон, ані я не мали не увазі що Юля повинна займатися саме своїми актами. Йдеться про систему, за яку відповідає (на мою думку) саме керівник уряду (безвідносно до прізвищ). Перепрошую, якщо мій попередній допис увів Вас в оману щодо цього :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.26 | Предсказамус

         Странная постановка вопроса

         123 пише:
         > Ані Шон, ані я не мали не увазі що Юля повинна займатися саме своїми актами. Йдеться про систему, за яку відповідає (на мою думку) саме керівник уряду (безвідносно до прізвищ). Перепрошую, якщо мій попередній допис увів Вас в оману щодо цього :)
         Тогда нужно направить Тимошенко еще несколько требований: не переходить дорогу в неположенных местах, не стрелять из автомата по прохожим и т.п. Зачем требовать соблюдения закона от тех, кто его и так не нарушает?
    • 2007.12.23 | Sean

     Я хотів написати "Тимошенко" і саме це написав

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.23 | SpokusXalepniy

      Як і в минулому разі - "Ющенко", і так і написав - "Лавринович"

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.23 | Sean

       я сподіваю си, що Ви хоч самі розумієте, що сказали

       а я собі і голову над тим не ламатиму
      • 2007.12.23 | Sean

       Слухайте, Спокусе. Ви що, натякаєте на мою упередженість

       щодо Юлі і Ющенка у цьому питанні?

       Знаєте, я ніколи не виправдовуюся. Я, між іншим, збирався був невдовзі поставити у статті весь перебіг кампанії проти "секретних актів", але чесне слово, наразі ліньки. Якщо Вам дійсно цікаво не поговорити про бідну Юлю, а справа - Ви можете знайти все у новинах і у статтях.

       А нє - то нє. Вибачте, на розмови і пояснення нема часу. Нічого персонального.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.23 | SpokusXalepniy

        Я лише надав тезу. А висновок був вже за вами.

 • 2007.12.23 | vkhanas

  Тест для Тимошенко і Кабміну

  Повністю підтримую ідею
 • 2007.12.25 | TrollSeeker

  Хто вгадає, якою є найновіша "новина дня" на Майдані?

  Секретар РНБОУ - Богатирьова?

  Заступник Балоги - Богуцький?

  Ні хріна подібного!

  П'ятий день в найновіших "новинах дня" бовтається "Тест для Юлії Тимошенко" звісно ж - палкий і пристрастний. Правда дещо незрозумілим залишається питання, чи тому цоьго теста адресовано? Може тому "тесту" пряма дорога в Мінюст, безпосередньо новому міністру юстиції Оніщуку? Але, як безапеляційно було заявлено "відповідальним тестером" - ніякому не Оніщуку (хіба ж можна "тестувати" ріднопартійця?!!), а саме - юльці-тюльці-вароффці. Хай вона буде відповідальною за все, в тому числі і за те, що і до неї, і без неї накоїно. Такою собі вселенською "невісткою-відбувальницею" за все-все давно минуле і авансом на далеке майбутнє.

  Заклякли "відповідальні" новинарі в по-по-позавчорашньому дні. :lol:

  PS: Сьогодні вранці подібного дописа запостив в цю тему. І як панство думає, де він? Правильно! Його нишком анонімний шашіль поточив. Дуже "відповідальний" шашіль, видимо...

  PPS: Копія викладена на БП, де шашіль, як то декларовано, лютувати не повинен.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.27 | SpokusXalepniy

   Не знаю належного українського слова. Російське - знаю,

   Навіть, не російське, а сленгове. Описана реальність називається гнуснятина.
 • 2007.12.25 | сябр

  А очікуваний результат тестування?

  Зняття грифу секретності чи виставлення адресата ідіотом? до речі. це погано і по відношенню до Янука, і до Бурята, і до Юлі. Все-таки визначтеся, чи ви прагнете зняти гриф секретності. чи вчергове задоволено сказати: "Я ж казав. усі вони казли!". Мені здається, що друге.... :(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.25 | Taras-ods

   А вони не козли?

   сябр пише:
   > Зняття грифу секретності чи виставлення адресата ідіотом? до речі. це погано і по відношенню до Янука, і до Бурята, і до Юлі. Все-таки визначтеся, чи ви прагнете зняти гриф секретності. чи вчергове задоволено сказати: "Я ж казав. усі вони казли!". Мені здається, що друге.... :(
  • 2007.12.26 | Михайло Свистович

   Re: А очікуваний результат тестування?

   сябр пише:
   > Зняття грифу секретності чи виставлення адресата ідіотом? до речі. це погано і по відношенню до Янука, і до Бурята, і до Юлі.

   А хто такий Бурят?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.26 | TrollSeeker

    Re: А очікуваний результат тестування?

    Михайло Свистович пише:
    > сябр пише:
    > > Зняття грифу секретності чи виставлення адресата ідіотом? до речі. це погано і по відношенню до Янука, і до Бурята, і до Юлі.
    >
    > А хто такий Бурят?
    http://ru.wikipedia.org/wiki/Буряты
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.26 | Михайло Свистович

     Re: А очікуваний результат тестування?

     TrollSeeker пише:
     >
     > http://ru.wikipedia.org/wiki/Буряты

     У Вас проблеми з розумінням питання? Я не питав, хто такі буряти, я запитував, про конкретну людину, яка була в одному ряду з двома іншими конкретними людьми.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.26 | TrollSeeker

      "Каков прівєт, таков отвєт"©

      Михайло Свистович пише:
      > TrollSeeker пише:
      > >
      > > http://ru.wikipedia.org/wiki/Буряты
      >
      > У Вас проблеми з розумінням питання? Я не питав, хто такі буряти, я запитував, про конкретну людину, яка була в одному ряду з двома іншими конкретними людьми.
      Ні, то Вам не варто "дурку вмикати". Білі нитки стирчать з усіх боків.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.26 | Михайло Свистович

       Ні, мій прівєт був конкретним. Я просив назвати, про кого йде

       мова, бо не знаю жодного бурята в Україні.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.26 | TrollSeeker

        Не знаєте, то й не знаєте.

        Ви зробили вигляд, що не знаєте. Мені нічого іншого не залишається, як зробити вигляд, що в це повірив.

        Пишіть і далі в цьому своєму стилі, Вас чекає ще не одна Золота Малина. ;)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.26 | Михайло Свистович

         Re: Не знаєте, то й не знаєте.

         TrollSeeker пише:
         > Ви зробили вигляд, що не знаєте

         На відміну від Вас, ніколи не роблю вигляд.

         > Мені нічого іншого не залишається, як зробити вигляд, що в це повірив

         Мене менш за все хвилює Ваша віра. Я знаю, що я не знаю, і мені цього достатньо.

         >
         > Пишіть і далі в цьому своєму стилі, Вас чекає ще не одна Золота Малина.

         Я не знаю, що це таке.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.26 | TrollSeeker

          Re: Не знаєте, то й не знаєте.

          Михайло Свистович пише:
          > TrollSeeker пише:
          > > Ви зробили вигляд, що не знаєте
          >
          > На відміну від Вас, ніколи не роблю вигляд.
          З точністю до навпаки. На відміну від мене.

          > > Мені нічого іншого не залишається, як зробити вигляд, що в це повірив
          >
          > Мене менш за все хвилює Ваша віра. Я знаю, що я не знаю, і мені цього достатньо.
          Можете й далі удавати з себе такого собі "наївнячка". Тільки за чисту монету це не пройде ніяк, дуже вона фальшива.

          > > Пишіть і далі в цьому своєму стилі, Вас чекає ще не одна Золота Малина.

          > Я не знаю, що це таке.
          Гугл Вам в поміч. Ой, та я ж забув, що Ви й Гугла не знаєте! :ouch:
          Добре допоможу безпорадному: http://ru.wikipedia.org/wiki/Золотая_малина

          Тільки тут така справа, до міжнародної Ви ще не доросли, про існування Ірпеня за межами Київської області мало хто знає, але ж цілком на Майданівську витягуєте. :)

          Вітаю лауреата.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.12.27 | Михайло Свистович

           Re: Не знаєте, то й не знаєте.

           TrollSeeker пише:
           >
           > Можете й далі удавати з себе такого собі "наївнячка". Тільки за чисту монету це не пройде ніяк, дуже вона фальшива.

           Ваша параноя і манія величі, яка бреще Вам, що Ви краще знаєте мене за мене, просто вражає. Розумієте, на відміну від Вас, непричетного до будь-якої політики й сублімуючого лише на інтернет-форумі, я дуже зайнята реальними й серйозними справами людина, якій доводиться через брак часу навіть відмовлятися від багатьох речей (вчора, наприклад, відмовив у допомозі пограбованим БЮТівцями селянам з Броварського району, оскільки, на жаль, реально не знайду часу їм допомогти). Тому, на відміну від Вас, в мене немає часу слідкувати за всім, що діється на Майдані, і я тут орієнтуюсь значно гірше за пересічного відвідувача, який нічого не робить в реалі та у віртуалі живе, створюючи таким чином собі ілюзію причетності до великої політики.

           >
           > Гугл Вам в поміч. Ой, та я ж забув, що Ви й Гугла не знаєте!

           Не знали і забули? Бо я знаю, що таке Гугл, але шукати те, що мене не цікавить, не буду.

           > Добре допоможу безпорадному: http://ru.wikipedia.org/wiki/Золотая_малина

           Ліньки навіть читати цю ру.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.12.27 | TrollSeeker

            Re: Не знаєте, то й не знаєте.

            Михайло Свистович пише:
            > TrollSeeker пише:
            > >
            > > Можете й далі удавати з себе такого собі "наївнячка". Тільки за чисту монету це не пройде ніяк, дуже вона фальшива.
            >
            > Ваша параноя і манія величі, яка бреще Вам, що Ви краще знаєте мене за мене, просто вражає.
            У пана є диплома медичного закладу з фаху психіатрія? Якщо ні, то Вам самому пряма дорога в лікувальний заклад. Там різні манії виліковують, навіть манію проФФесора психіатрії. :)

            > Розумієте, на відміну від Вас, непричетного до будь-якої політики й сублімуючого лише на інтернет-форумі, я дуже зайнята реальними й серйозними справами людина, якій доводиться через брак часу навіть відмовлятися від багатьох речей (вчора, наприклад, відмовив у допомозі пограбованим БЮТівцями селянам з Броварського району, оскільки, на жаль, реально не знайду часу їм допомогти).
            Х.З. Маю привід для сумніву. Хронометра не вмикали, скільки часу на більше ніж шість десятків сьогоднішніх дописів, та й ще стільки ж вчорашніх, на форум витратили? Ото ж бо. А пограбовані БЮТівцями селяни з Броварського району увесь цей час, коли ви на форумі товклись, даремно чекали на свого рятівника. Негарно так вчиняти з тими, хто на Вас має найостаню надію.

            > Тому, на відміну від Вас, в мене немає часу слідкувати за всім, що діється на Майдані, і я тут орієнтуюсь значно гірше за пересічного відвідувача, який нічого не робить в реалі та у віртуалі живе, створюючи таким чином собі ілюзію причетності до великої політики.
            Про слідкувати - повірю, бо це відволікає від писанини. А написати багато треба було - за дві доби понад 130 дописів, в віртуал, для ілюзії причетності. Куди там ще його щось читати?

            > > Гугл Вам в поміч. Ой, та я ж забув, що Ви й Гугла не знаєте!
            >
            > Не знали і забули? Бо я знаю, що таке Гугл, але шукати те, що мене не цікавить, не буду.
            Ви не можете уявити, як я зрадів факту знання Вами Гугла! Виходить, що Ви не лише на Майдан дописи строчити ладні, а й про існування іншого інтернет-простору деяку уяву маєте.

            > > Добре допоможу безпорадному: http://ru.wikipedia.org/wiki/Золотая_малина
            >
            > Ліньки навіть читати цю ру.
            Та й справді воно таке. Чого його намагатись розбиратись в тій незрозумілій москальській мові, якось меншовартісно вийде. :)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.12.27 | Михайло Свистович

             Re: Не знаєте, то й не знаєте.

             TrollSeeker пише:
             >
             > У пана є диплома медичного закладу з фаху психіатрія?

             Навіщо вона мені, якщо переді мною людина, яка, не маючи жодного доказу, вперто стверджує, що знає краще за мене, за чим я на Майдані слідкую, і про що знаю?

             >
             > Х.З. Маю привід для сумніву.

             То майте

             >
             > Хронометра не вмикали, скільки часу на більше ніж шість десятків сьогоднішніх дописів, та й ще стільки ж вчорашніх, на форум витратили? Ото ж бо. А пограбовані БЮТівцями селяни з Броварського району увесь цей час, коли ви на форумі товклись, даремно чекали на свого рятівника. Негарно так вчиняти з тими, хто на Вас має найостаню надію.

             Коли Ви спробуєте допомогти хоча б одному селянину, продовжимо цю розмову. Бо це те саме, що розповідати про валентність немовляті.

             >
             > Про слідкувати - повірю, бо це відволікає від писанини. А написати багато треба було - за дві доби понад 130 дописів, в віртуал, для ілюзії причетності. Куди там ще його щось читати?

             Ви не розумієте різниці між написами нашвидкуруч дописами у балачці в перервах між вікнами, які відкриваються, і заняттям, яке потребує уваги та концентрації?

             >
             > Ви не можете уявити, як я зрадів факту знання Вами Гугла!

             Брехати не гарно
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.12.27 | TrollSeeker

              Re: Не знаєте, то й не знаєте.

              Михайло Свистович пише:
              > TrollSeeker пише:
              > >
              > > У пана є диплома медичного закладу з фаху психіатрія?
              >
              > Навіщо вона мені, якщо переді мною людина, яка, не маючи жодного доказу, вперто стверджує, що знає краще за мене, за чим я на Майдані слідкую, і про що знаю?
              1. Зрозуміло. У пана такої дипломи немає. Пан кустарь-одинак в психіатрії.

              2. Пан вже двом-трьом десяткам дописувачів поставив діагноза "параноя". Чи не забагато для кустаря?

              > > Х.З. Маю привід для сумніву.
              >
              > То майте
              Можу по секрету сказати, що такий сумнів мають набагато більше відвідувачів, ніж я один.
              > >
              > > Хронометра не вмикали, скільки часу на більше ніж шість десятків сьогоднішніх дописів, та й ще стільки ж вчорашніх, на форум витратили? Ото ж бо. А пограбовані БЮТівцями селяни з Броварського району увесь цей час, коли ви на форумі товклись, даремно чекали на свого рятівника. Негарно так вчиняти з тими, хто на Вас має найостаню надію.
              >
              > Коли Ви спробуєте допомогти хоча б одному селянину, продовжимо цю розмову. Бо це те саме, що розповідати про валентність немовляті.
              Добре, про валентність я Вам жодного слова більше.
              >
              > > Про слідкувати - повірю, бо це відволікає від писанини. А написати багато треба було - за дві доби понад 130 дописів, в віртуал, для ілюзії причетності. Куди там ще його щось читати?
              >
              > Ви не розумієте різниці між написами нашвидкуруч дописами у балачці в перервах між вікнами, які відкриваються, і заняттям, яке потребує уваги та концентрації?
              То краще тоді нашвидкуруч і не писати, бо справжньої думки в цих дописах і не ночувало.

              > > Ви не можете уявити, як я зрадів факту знання Вами Гугла!
              >
              > Брехати не гарно
              Щиро Вам бажаю дійти до такого рівня розуміння цієї тези, щоб самому почати неухильно її дотримуватись. Не декларувати, а дотримуватись.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.01.14 | Михайло Свистович

               Re: Не знаєте, то й не знаєте.

               TrollSeeker пише:
               >
               > То краще тоді нашвидкуруч і не писати, бо справжньої думки в цих дописах і не ночувало

               Для неадекватних дійсно не ночувало

               >
               > Щиро Вам бажаю дійти до такого рівня розуміння цієї тези, щоб самому почати неухильно її дотримуватись

               Це я і роблю постійно.
 • 2007.12.26 | Mossad

  ні, тест значно простіший

  1 січня 2008 -- скасовано призовну армію
  1 січня 2010 -- повернення всіх вкладів з розрахунку принаймні 1 рубль = 1 гривня, хоча це смішно. 10 тис. рублів -- нова машіна жігулі, 10 тис. гривень = менше половини хорошої плазми. Тим не менш.

  відмазки типу відставки (тобто розпаду коалції, інакше не буде), обрання президентом, саботажу олігархів, втручань Ющенка, міністрів, форс-мажорів і т.д. не приймаються.

  Розумію я, що це швидше за все був триндьож, розрахований на електорат, схильний вірити телерекламі. Але, за слова треба відповідати і це має стати законом для будь-якого українського політика.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.26 | сябр

   чим коаліція відрізняється від монопартійного уряду   Окремі несвідомі громадяни вимагають від БЮТ наступне(бо вони так обіцяли):
   1 січня 2008 -- скасовано призовну армію
   1 січня 2010 -- повернення всіх вкладів з розрахунку принаймні 1 рубль = 1 гривня, хоча це смішно. 10 тис. рублів -- нова машіна жігулі, 10 тис. гривень = менше половини хорошої плазми. Тим не менш.

   відмазки типу відставки (тобто розпаду коалції, інакше не буде), обрання президентом, саботажу олігархів, втручань Ющенка, міністрів, форс-мажорів і т.д. не приймаються.

   Розумію я, що це швидше за все був триндьож, розрахований на електорат, схильний вірити телерекламі. Але, за слова треба відповідати і це має стати законом для будь-якого українського політика.


   Все це дуже добре, але за умови. якби БЮТ набрав на виборах 51% і сформував монопартійний уряд. до речі, цілком можливо. що так воно і буде після наступних виборів.
   Але поки цього не сталося. БЮт слід шукати союзників і співпрацювати з ними. Інакше уряду створити не вдасться взагалі. а союзники не хочуть контрактної армії та повернення вкладів. бо це. на їхню думку. популізм. Причому гучніше всіх не хоче цього почесний голова союзного НУНС. то що робити?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.27 | Михайло Свистович

    Re: чим коаліція відрізняється від монопартійного уряду

    сябр пише:
    >
    > союзники не хочуть контрактної армії та повернення вкладів

    Брехати не гарно. Хочуть і роблять все для цього. Але в реальні терміни.

    >
    > Причому гучніше всіх не хоче цього почесний голова союзного НУНС

    І він хоче. Навіть більше, ніж НУНС.
   • 2007.12.27 | Mossad

    тоді треба було іншого коаліційного союзника (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".