МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Новини будівництва

12/23/2007 | Iryna_
Будівництво житлового будинку на території Жовтневої лікарні.
Незаконне, дозволів нема, таблички нема. Забудовник - Житлоюуд, власником якого є №65 в списку БЮТ до ВР Куровський. Документи у будівельників перевіряли, це таки Житлобуд.

Будівництво планується за декілька метрів від корпусу Жовтневої лікарні (будівництво на території лікарень не пов'язаних з їх діяльністю будівель заборонене) на місці масових поховань людей, загиблих від чуми та сибірки (за даними як мінімум книжки виданої 100 років тому).

Комісія, яка вивчатиме це питання, почне роботу 24.12. Техніка вже завезена, земляні роботи почались. Тобто будівельники на ризик епідемії не зважають.

Будівництво за декілька метрів від лікувального корпусу також нікого не хвилює. Це будівництво також створює загрозу для цілісності цього корпусу (в Києві вже зруйновані на пошкоджені більше 10 будинків внаслідок будов поряд), меморіального парку ім. Богомольця, житлового будинку по вул. Богомольця, корпусу Інституту фізіології.

20.12 охоронцями фірми Альфа-щит, найнятої Житлобудом, було побито професора Інституту фізіології ім. Богомольця В.Я. Березовського та ще одну людину, які протестували проти будівництва. В.Я. Березовський знаходиться в лікарні з закритою черепно-мозковою травмою.

Мешканці навколишніх будинків та працівники інституту намагаються перешкодити забудові, поставивши перед парканом (незаконним) свої автомобілі (парковка там не заборонена, ніяких знаків нема).

Сьогодні рано вранці хтось розрізав (можливо, автогеном) ланцюг, яким були скуті автомобілі та пошкодив автомобілі. Викликана міліція склала відповідний протокол.

Там постійно чергують мешканці навколишніх будинків та працівники інституту, у них можна дізнатись про ситуацію (це зверху схилу на Шовковичній біля Жовтневої лікарні).
************
Дисклеймер
Це не критика БЮТ. Це інформація про систему свавільної забудови у місті Києві (і мабуть не тільки в Києві) у якій задіяні всі політичні партії.

Щодо БЮТ, пан Вінський засудив це будівництво. Пан Мінор обіцяв розібратись і вжити заходи.

У нас у провулку Гордієнка (http://www.klov.org.ua) це явно НУНС з регіонами - намагаються зруйнувати будинки і викинути мешканців з квартир. На сайті є історія, документи і лінки на новини Майдану.

Обіцяв розібратись Сансанич Омельченко. Хай розбереться, тим більше що для нього це пахне кримінальною справою - за підписання "рішення" Київради, за яке депутати не голосували, і на основі якого відбувається ця спроба рейдерства проти житла мешканців.

*********

Про аналогічні ситуації (намагаються щось будувати поряд і прямо проголошують намір зруйнувати сусідні будинки та виселити мешканців) повідомили нам жителі вул. Саксаганського (там регіонівський Познякижитлобуд) та вул. Шовковичної (якась маленька фірма).

Відповіді

 • 2007.12.23 | Iryna_

  Re: Новини будівництва

  19.30 Взгляд 1+1 ТСН - про події в Жовтневій лікарні
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.23 | Tatarchuk

   Re: Новини будівництва

   Поставів в Новини. Дякую за інформацію!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.23 | Iryna_

    Дякую!

    В телепередачі про БЮТ не згадували.

    та справа не тільки в БЮТ - таке враження, що будівельна мафія разом Черновецьким (якого деякі на словах критикують, але разом з ним роблять одну чорну справу) розділили весь Київ між собою і хочуть стерти з лиця землі все, що їм заважає, викинути лікарні, музеї, людей.
  • 2007.12.23 | Tatarchuk

   делікатне питання

   Ви якось "стимулювали" журналістів щоб було показано сюжета? Маю на увазі гроши. Якщо ні - то як вам вдалося умовіти їх на сюжет? (Звісно коли це не таємниця)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.23 | Iryna_

    Re: делікатне питання

    по перше я тут взагалі збоку, це мої знайомі і колеги по боротьбі з забудовниками - у нас тут типу неформальна спільнота

    Сюжет мені дуже сподобався
    Я щодня спілкуюсь з пікетниками і в темі

    побачу - спитаю

    Нас показували колись по СІТІ і ТРК Київ ніхто не стимулював
    цікаво, що зараз про проблемні забудови багато говорять і пишуть ЗМІ Київради.

    Ми звертались до багатьох ЗМІ щодо нашої забудови з усією її скандальністю і нмд цікавістю для громадськості - нас посилають подалі. На 5 прямо спитали, хто стоїть за забудовою. Після відповіді (можливо діячі НУНС, точно Кремень) - послали подалі.

    24 сказав що вони цими проблемами взагалі не займаються і порадили звернутись на телеканал Україна де є спеціальна передача

    Забудовник явно проплатив сюжет в якійсь діловій передачі УТ1 - коли вони знімали, говорили тільки з ним, нас не знімали і говорити відмовились, але як завжди ніс фігню, з якої було очевидно що до чого - розповів що він такий пухнастий, хоче укріпити фундаменти, а мешканці не дають цього робити.
   • 2007.12.25 | Михайло Свистович

    Re: делікатне питання

    Tatarchuk пише:
    > Ви якось "стимулювали" журналістів щоб було показано сюжета? Маю на увазі гроши. Якщо ні - то як вам вдалося умовіти їх на сюжет? (Звісно коли це не таємниця)

    Те, що усі показувані сюжети простимульовані - це теж міф. Буває що і без стимуляції журналісти відгукуються.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.26 | Уляна

     Re: делікатне питання

     Всі будівельники в Україні не вміють будувати - щира правда і ніякий не міф. Можна піти до Михайла і вяти довідку, де міф, а де не міф.

     Михайло Свистович пише:
     > Tatarchuk пише:
     > > Ви якось "стимулювали" журналістів щоб було показано сюжета? Маю на увазі гроши. Якщо ні - то як вам вдалося умовіти їх на сюжет? (Звісно коли це не таємниця)
     >
     > Те, що усі показувані сюжети простимульовані - це теж міф. Буває що і без стимуляції журналісти відгукуються.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.26 | Михайло Свистович

      Re: делікатне питання

      Уляна пише:
      > Всі будівельники в Україні не вміють будувати - щира правда і ніякий не міф. Можна піти до Михайла і вяти довідку, де міф, а де не міф.

      Не треба брати довідки, просто варто подивитися своїми очима, що мають ті, хто повірив, що будівельники, які будують біля них, вміють будувати. В США, можливо, за затоплені підвали та тріщини внаслідок будівництва можна відсудити купу грошей, в нас же це практично неможливо. Тому люди не слухатимуть припущень Уляни, що хтось вміє будувати, а виходитимуть з власного життєвого досвіду.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.26 | Iryna_

       Re: делікатне питання

       на вулиці Мечникова 9-11 будує висотки крута німецька фірма.
       в результаті тріснув будинок на пров. Мар'яненка, бо фірма не виконала різні проектні вимоги та рекомендації.

       і далі фірма також не виконує приписи бо добре знає, що їй НІЧОГО не буде, і їде весь схил

       фірма яка розвалила будинок на Жилянській спокійно продовжує будівництво, і нічого не компенсувала крім частини вартості проживання в готелі постраждалих мешканців

       за руйнування будинку на Макіївскій 10 також ніхто не покараний, людям шкода не компенсована

       це там де вина доведена
       ну й що думати про все це будівництво?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.26 | ОРИШКА

        Господи, ну как с ними бороться? Огромные

        плакаты по всему Киеву - "Суки - Прочь от Киева руки !", окна бить в мэрии, адвокатов покупать из-за границы - ну что???
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.27 | Iryna_

         Re: Господи, ну как с ними бороться? Огромные

         я не знаю як але якось боремся
 • 2007.12.23 | Tatarchuk

  ось сінхрон ТСН

  Мерці загрожують сучасним киянам


  Автор: Сергій Кудімов. Валентин Шилко, Галина Гранн, Вадим Верба, Дмитр


  З найпопулярнішою у світі бактеріологічною зброєю вирішили погратися київські будівельники. У гонитві за новими земельними ділянками чергову висотку планують побудувати просто на могильнику.

  У самому центрі сучасного Києва упродовж 18-го і 19 століть ховали померлих від сибірки. Тисячами. Ці смертельні бактерії можуть пролежати під землею сотні років. І залишатися так само небезпечними: варто лише розкопати могильник і вдихнути це повітря або доторкнутися до кістки.

  У нас є погана традиція починати метушитися лише після того, як півень дзьобне. Власне кажучи, будівництво почалося через те, що не збереглося архівних підтверджень цих поховань. Тому епідеміологи і не б’ють на сполох. Однак є принаймні одне задокументоване підтвердження, що на тому місці був госпіталь, у якому лікували хворих на сибірку ну, і власне спілкувався з родинами, у яких із покоління в покоління переповідали про тисячі людських кістяків, про місце, де їх ховали і про смертельні бактерії, яке все ще лежать під землею.

  Ці смертельні віруси пролежали під землею двісті років. Тут - у самому центрі сучасного Києва. І ось тепер "скриню Пандори", від вмісту якої померло кілька тисяч наших пращурів, готові відкрити їхні нащадки.

  18 століття. Російська імперія та Туреччина зі зброєю у руках з’ясовують стосунки на чорноморській арені.

  Але царській армії доводиться воювати не лише з видимим ворогом. Лави вояків косять заморські інфекції - чума та сибірка.

  Захворювання рівноцінно було смерті. Від вірусної атаки не вберігся навіть Київ. Епідемії лютують, забираючи тисячі життів.

  Вибір місця - невипадковий. Церква забороняла лікувати інфікованих у межах міста. Але Клов на той час - околиця Києва. На цих схилах, стверджують місцеві жителі, і ховали жертв епідемії. У братських могилах.

  На місці дерев сиротіють пеньки. По периметру - паркан. Новий власник ділянки, посунувши лікарню, готується розпечатати могильник. Щоб побудувати житловий будинок.

  Про таємницю підземелля будівельники чули. Але віри не ймуть. Жодних архівних документів, які б це підтверджували, не збереглося.

  У цьому кабінеті, все як за нього. На столі - цигарки "Казбек", улюблена вишиванка та пошарпана сумка. Цю землю колишній президент Національної академії наук Олександр Богомолець отримав ще до Великої вітчизняної війни. Він добре знав, який скелет у його новій шафі.

  За лопату він береться лише, щоб розчистити сніг на меморіалі Богомольця. А ще в дитинстві власноруч ледь не викопав собі могилу.

  Ось вони - спори сибірки. Мікроорганізми, які витримують космічне випромінювання, вакуум та тривале кип’ятіння. Щоб підхопити смертельну інфекцію, достатньо одного дотику до зараженої кістки. За деякий час на шкірі з’явиться пухлина, яка ростиме, як на дріжджах.

  Найбільш небезпечна форма сибірки - легенева. Інфікований помре за два-три дні. Тому бацили особливо популярні серед терористів.

  Ще кілька століть тому зараза викошувала цілі міста. Якою тепер буде відповідь мерців, якщо живі наважаться потурбувати їхній спокій? Але для учнів Богомольця у цій справі є ще й моральний аспект.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.24 | ziggy_freud

   в цих персонажів на місці голови порожні шоломи

   скільки грошей треба дати дебілу, щоб він ризикував померти від сибірки сам, та ще й заразити весь Київ? А ким треба бути, щоб купити собі квартиру на могильнику?

   за співпадінням, тільки сьогодні прочитав в одній книзі:
   "переоцінювати розумові здібності супротивника небезпечніше, ніж їх недооцінювати".

   хіба що... це чергове кидалово "інвесторів". Кидали втечуть, чи відкупляться, а еліто-рагуліто буде плакатись Черновецькому і ночувати в палатках під Київрадою.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.24 | Iryna_

    Re: в цих персонажів на місці голови порожні шоломи

    Про робітників.
    Я спостерігала картину, коли пікетувальники намагались умовити екскаваторника, що тут копати не можна, бо могили і сибірка, а він відповідав яка різниця все одно помрем.

    З робітниками там повний синдром шахти Засядька. Наймають достатньо задовбаних життям людей, некиян які живуть в жахливих умовах і їм все пофіг.
    *******
    Щодо кидалова - це велика фірма Житлобуд, сумніваюсь що фірма депутата мала намір займатись кидаловом.

    Основна аудиторія для таких будинків - публікум, який накрав гроші чи набрав хабарів десь по донецьках і райцентрах і такі інші сюзі, і вони хочуть ті гроші кудись вкласти. Їм вже наплювати на могили і що завгодно. купують щоб стояло або для здавання в оренду.

    На ФУПі була ідея поскаржитись на наше будівництво до ФАТФ. Треба продумати.

    *******
    Я трохи подивилась ще живі рішення Київради за 2003 рік - там купа ділянок в цьому районі (дурнуватих клаптиків по дворах) бцула передана в оренду не кому іншому, а Еліті центру. Так що гіпотеза теж актуальна.
   • 2007.12.24 | Уляна

    Гротеск

    Це просто гротеск - ця апеляція до могильників. Відбиває бажання цікавитися тим, що відбувається. Перекреслює будь-яку серйозність намірів пікетників.

    ziggy_freud пише:
    > скільки грошей треба дати дебілу, щоб він ризикував померти від сибірки сам, та ще й заразити весь Київ? А ким треба бути, щоб купити собі квартиру на могильнику?
    >
    > за співпадінням, тільки сьогодні прочитав в одній книзі:
    > "переоцінювати розумові здібності супротивника небезпечніше, ніж їх недооцінювати".
    >
    > хіба що... це чергове кидалово "інвесторів". Кидали втечуть, чи відкупляться, а еліто-рагуліто буде плакатись Черновецькому і ночувати в палатках під Київрадою.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.24 | Раціо

     Поясніть

     Через скільки часу захоронення померлих від сибірки перестають бути небезпечними? Для нефахівця це незрозуміло, м'яко кажучи.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.24 | ОРИШКА

      споры сибирской язвы живут до 150 лет

     • 2007.12.24 | Уляна

      Поясніть

      Немає там ніякої сибірки. І чуми немає. Як її не було в котлованах навколо Флоренції, Парижа, Праги, навколо розбомбленого Дрездена, розбомбленого Києва, врешті решт. Багато сибірки/чуми було в 1945 році? Маю на увазі в прямому смислі. Вся планета така, як ця Жовтнева лікарня. Десь щось є, а де вистрілить - невідомо.
      Навіщо ця жадібність в аргументації? Зсуви грунту. Підземні річки. Тріщини в навколишніх будинках. 10 метрів від операційної кімнати... Антракс... Я почала було розповсюджувати інформацію про побиття Березовського. Дійсно обурило. А тепер сумніваюся, що це взагалі було. Циганерія з метро якась просто.

      "Дайте води напитися, а то так їсти хочеться, що нема де переночувати".

      Раціо пише:
      > Через скільки часу захоронення померлих від сибірки перестають бути небезпечними? Для нефахівця це незрозуміло, м'яко кажучи.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.24 | Volodymir

       Re: Поясніть

       Про Прагу то перше, що розпізнається як асоціація студентом-медиком, який вже тяготіє щоб попрацювати у морзі (та якого не тягне до психлікарні, рейкі та психіатрії); а ще нічна варта.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.24 | Уляна

        Ви з пікету?

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.25 | Volodymir

         Я з летючого танка, але до цього пікету поки не маю відношення

         Проект однозначно порушує вимоги ДБН В.1.1-3-97, ДБН В.1.1-5-2000, ДБН А.2.2-1-2003, ДБН Б.1.1-4-2002, ДБН 360 – 92 - ДБН Б.2.4-2-94, експерні висновки можуть бути надані.

         Чи стало комусь легше від того, чи більш зрозуміло?
         Різниця між цим випадком, та, наприклад, болотами Флориди у тому, що у Флориді 9 акрів втюхуються лохам до першого тайфуну на їх страх і ризик, про що і написано в єгріментах; між цим випадком і Токійським аеропортом у тому, що коли той спливе, проблеми виникнуть у консорциума.

         А тут, враховуючи абзац перший, ніхто навіть не гарантує для постраждалих недовласників чесного застосування ДБН В.1.2-1-95.
      • 2007.12.24 | ziggy_freud

       отдайот циганщіной?

       Уляна пише:
       > Зсуви грунту. Підземні річки. Тріщини в навколишніх будинках. 10 метрів від операційної кімнати...

       можливо. Складається враження, що останнім часом в Києві будують що попало і де попало. Не заморочуючись перевіряти на кожний з цих предметів.

       > Антракс... Я почала було розповсюджувати інформацію про побиття Березовського. Дійсно обурило. А тепер сумніваюся, що це взагалі було. Циганерія з метро якась просто.

       залізна логіка. Як нема сибірки, не було і побиття. Хоча чи є там могильник з сибіркою, поки зрозуміти важко. А якщо не було побиття, то і сусідні споруди не потріскаються.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.24 | Уляна

        А що робити?

        Дійсно, співчуття випарувалося. Сибірка? - Так вони ж привертають увагу! Ніякими засобами не гребують! Щось воно не те. Піти і подивитися не маю часу.

        Про підводні ріки і піски чомусь чую лише від пенсіонерів і громадських активістів. Де коментарі геологів? Де пояснення, чому гігантські будинки будують в пустелях Невади, болотах Флоріди, пагорбах Сан-Франциско, в тих же самих 10-ти метрах від якогось маленького старого будинку в центрі Чікаго, на насипних островах? Розумієте? На воді! Просто спочатку підсипають добре.

        Чому американським малюкам не шкодять памперси, а нашим шкодять? Нєльзя!!! Сопрєєт. Трєщіни пойдут...

        Буду вдячна за пояснення, особливо на коментарі геологів, геодезистів, інженерів. (А також лікарів-педіатрів).

        ziggy_freud пише:

        >
        > залізна логіка. Як нема сибірки, не було і побиття. Хоча чи є там могильник з сибіркою, поки зрозуміти важко. А якщо не було побиття, то і сусідні споруди не потріскаються.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.24 | ziggy_freud

         коментарі геологів дістати відносно легко

         Уляна пише:
         > Де коментарі геологів?

         Київ значно відрізняється від пустелі Гобі чи лісів Амазонки за кількістю геологів на кв.км. Наприклад, по забудові на Пейзажній давно є гідрогеологічна документація. За якою будувати очевидно зась. Яким чином це вплинуло на наміри забудовників? ДокУментами ви рагулеві з мішком грошей ніц не доведете. І купленому ним судді теж.

         Мистецький карнавал допоміг значно більше документації.

         > Де пояснення, чому гігантські будинки будують в пустелях Невади, болотах Флоріди, пагорбах Сан-Франциско, в тих же самих 10-ти метрах від якогось маленького старого будинку в центрі Чікаго, на насипних островах? Розумієте? На воді! Просто спочатку підсипають добре.

         До чого тут Флорида? Ми наче зранку ще були в Києві.

         А ще в Штатах є гарний звичай робити правопорушникам дірки в голові. З застосуванням вогнепальної зброї. В більшості випадків це розцінюється як самооборона. Може, нам краще перейняти цю технологію?

         > Буду вдячна за пояснення, особливо на коментарі геологів, геодезистів, інженерів. (А також лікарів-педіатрів).

         кожна людина, яка гарно вчила фізику в школі, знає достатньо, щоб зрозуміти, чому обвалюються дальні печери в Лаврі. Або чому в памперсах дупа пріє менше, ніж в трусах системи парашут. Тому я напевне знаю про будівництво значно більше, ніж Бабушкєн про психоаналіз ;-)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.25 | Уляна

          Мистецтво боротися

          Як це не парадоксально, побачила в цій історії з сибіркою націленість не на результат, а на дотримання "правильності" процесу: діяти так, щоб була "повага" колективу, тобто громади Києва. Захотілося стати набагато правильнішими в її очах. Хто не підтримає боротьбу проти сибірки? Це не за збереження архітектурного ансамблю міста волати.

          На могильниках далеко не заїдеш. Така "легалізація" відштовхує.
          Ну що ж, відсутність системності, нетехнологічність і емоційність - наше всьо і вєзде. "Так спори летять, що аж береги сунуться".
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.12.25 | Михайло Свистович

           Re: Мистецтво боротися

           Уляна пише:
           >
           > На могильниках далеко не заїдеш. Така "легалізація" відштовхує.

           Кого відштовхує, а кого приштовхує.
          • 2007.12.27 | Dynamo

           Re: Мистецтво боротися

           "Як це не парадоксально, побачила в цій історії з сибіркою націленість не на результат, а на дотримання "правильності" процесу: діяти так, щоб була "повага" колективу, тобто громади Києва. Захотілося стати набагато правильнішими в її очах. Хто не підтримає боротьбу проти сибірки?"

           Громада Києва і без сибірки їх підтримає
        • 2007.12.25 | Linx

         Re: А що робити?

         Уляна пише:
         > Чому американським малюкам не шкодять памперси, а нашим шкодять? Нєльзя!!! Сопрєєт. Трєщіни пойдут...
         Розумно. А ще америкосам "не шкодять" гамбургери і кока-кола в необмеженій кількості.
         Походіть пару годин в памперсі і зрозумієте... може.         > Буду вдячна за пояснення, особливо на коментарі геологів, геодезистів, інженерів. (А також лікарів-педіатрів).
         А звідки в пенсіонерів гроші на ці коментарі? Висновки малюють для того, хто замовляє музику.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.25 | Уляна

          Re: А що робити?

          Хі-хі. Співчуваю.

          Linx пише:

          > Походіть пару годин в памперсі і зрозумієте... може.
        • 2007.12.25 | Михайло Свистович

         Re: А що робити?

         Уляна пише:
         >
         > Де пояснення, чому гігантські будинки будують в пустелях Невади, болотах Флоріди, пагорбах Сан-Франциско, в тих же самих 10-ти метрах від якогось маленького старого будинку в центрі Чікаго, на насипних островах? Розумієте? На воді! Просто спочатку підсипають добре.

         А в нас підсипають так, що будинки тріскаються. І це знають всі.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.26 | Уляна

          Re: А що робити?

          Нас не поважають. Нам присилають найгірші продукти. Нас травлять. Нам погано будують. Все роблять спеціально. Співайте-співайте свою пісеньку.

          Михайло Свистович пише:
          > Уляна пише:
          > >
          > > Де пояснення, чому гігантські будинки будують в пустелях Невади, болотах Флоріди, пагорбах Сан-Франциско, в тих же самих 10-ти метрах від якогось маленького старого будинку в центрі Чікаго, на насипних островах? Розумієте? На воді! Просто спочатку підсипають добре.
          >
          > А в нас підсипають так, що будинки тріскаються. І це знають всі.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.12.26 | Михайло Свистович

           Re: А що робити?

           Уляна пише:
           > Нас не поважають. Нам присилають найгірші продукти. Нас травлять. Нам погано будують. Все роблять спеціально. Співайте-співайте свою пісеньку.

           Я не співаю таких пісеньок. Ти мене з кимось сплутала.
          • 2007.12.26 | ziggy_freud

           дещо таки роблять навмисно. А дещо - внаслідок

           низької професійної підготовки чи просто браку клепки.

           ви колись мали справу з будівельниками хоча б на рівні ремонту у себе в хаті? Якщо над ними нема грамотного керівника, майже обов*язково трохи заощадять і матеріали, і свої зусилля. Починаючи від мішка цементу і далі. Залежно від службового становища.

           Вам сказали, що будете жити в хмарочуху? Будете в ньому жити. Бо з хмарочухів пацани мають більше грошей. А якщо він трісне за пару років, то вже ваша проблема.

           Кому це не подобається, той дикун і варвар, який не врубається в політ думки аффтарів галубих гарадофф ;-)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.12.27 | Уляна

            Re: дещо таки роблять навмисно. А дещо - внаслідок

            ziggy_freud пише:

            > ви колись мали справу з будівельниками хоча б на рівні ремонту у себе в хаті?

            А як відносно на рівні Метрополітену, Атомних станцій, моста через Дніпро?

            Чому "спеціально" погано будудують тільки житло, чому не супермаркет "Епіцентр"? Як взалі можна сподіватися на якесь нормальне життя з оцим "спеціально" в голові?

            У нас "спеціально" побудують аквапарк, як в Москві і міст, як в Мінесоті (той що завалився цього року). Пікетники, будьте готові!!!
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.12.27 | Iryna_

             Re: дещо таки роблять навмисно. А дещо - внаслідок

             А як Вам такі тексти - "ви розумієте, це ж старі будинки", "пожили на Липках - поживете на Харківському", "нас цей клаптик не цікавить, нас цікавить весь провулок", рекламні проспекти без наших будинків?
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.12.27 | Уляна

              Re: дещо таки роблять навмисно. А дещо - внаслідок

              А чому Ви про це з самого початку не писали? Чому залізли в могильники? Що у нас з суспільством не так, що йому треба додатково легалізовувати "не відбирай власність іншого"?

              Ви хочете, щоб я Вас підтримала з цією сибіркою. Я ж не зможу про неї говорити, коли дійде черга до мого будинку. І про підземну річку чи піски теж не зможу. "Юридизація", "геологізація" чи "біологізація" Вашої проблеми тільки зробить небезпечнішою і ймовірнішою проблему для наступних людей, хто з цим зіткнеться.

              Iryna_ пише:
              > А як Вам такі тексти - "ви розумієте, це ж старі будинки", "пожили на Липках - поживете на Харківському", "нас цей клаптик не цікавить, нас цікавить весь провулок", рекламні проспекти без наших будинків?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.12.27 | Iryna_

               Re: дещо таки роблять навмисно. А дещо - внаслідок

               ці тексти стосувалися нашого провулку Гордієнка, а не Жовтневої лікарні, я про них писала спочатку

               геологізація проблеми - це механізм чому саме будинки і парк будуть гарантовано пошкоджені - це ніякі не фантазії

               це також відповідіть на дуже популярне питання - а чому на власній землі не можна робити що хочеться.

               ось тому, що є біологія з геологією та інші закони природи
               земельні ділянки не незалежні одна від одної, те що робиться на одній, має вплав на інші, і тому повинні буди межі свободи розпорядження цими ділянками
              • 2007.12.27 | Dynamo

               Re: дещо таки роблять навмисно. А дещо - внаслідок

               Тут все йде до того, що людей почнуть виселяти з домівок, якщо щось трапиться, а ви на сибірку ображаєтесь. Якщо навіть це утка - все одно всі чутки треба ОБОв'язково перевіряти! Навіть якщо якісь чутки були придумані спецільно - ну і що, від цього комусь гірше стало! зате цей випадок чимось запам'ятовується серед маси таких забудов.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2007.12.27 | Iryna_

                Re: дещо таки роблять навмисно. А дещо - внаслідок

                тут важлива не сама сибірка, а те що за наявності такої інформації (хай навіть згадки в старій книжці) до початку оголошеної перевірки забудовник преться туди (до речі без дозволів на будівництво і рубання дерев)

                після того як Київрада "засудила" це будівництво на території лікарні і сказала що скасує омельченковські постанови
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2007.12.27 | Volodymir

                 Re: дещо таки роблять навмисно. А дещо - внаслідок

                 Несанкціоноване вирубування посаджень, може потягнути на адмінштраф. Два адмінштарфи роблять досвідчену людину більш оббачливим. Зрозуміло, що то капля, але якщо все рівно нічого робити, то чому б не спробувати.
            • 2008.01.14 | Михайло Свистович

             Re: дещо таки роблять навмисно. А дещо - внаслідок

             Уляна пише:
             >
             > Чому "спеціально" погано будудують тільки житло, чому не супермаркет "Епіцентр"?

             Бо супермаркет можуть заборонити експлуатувати, а жити людям у купленому ними житлі не заборониш

             >
             > Як взалі можна сподіватися на якесь нормальне життя з оцим "спеціально" в голові?

             Так само як і з тим в голові, що "хай собі будують де завгодно"

             >
             > У нас "спеціально" побудують аквапарк, як в Москві і міст, як в Мінесоті (той що завалився цього року). Пікетники, будьте готові!!!

             Демагогічне бла-бла-бла, а тим часом реальні люди отримують реальні тріщини у своїх будинках. І то масово по всій Україні.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2008.01.14 | Iryna_

              Re: дещо таки роблять навмисно. А дещо - внаслідок

              Чесно кажучи, без текстів з боку інвесторів "пожили на Липках - поживете на Харківському", "нас не цікавить цей клаптик - нас цікавить весь провулок", "ну ви ж розумієте, це ж старі будинки", "через два тижні після початку робіт ваші будинки будуть оголошені аварійними" - я б теж не почала думати про руйнування "спеціально".

              В умовах повного пофігізму і безвідповідальності - чому б і спеціально не зруйнувати, якщо це вигідно і за це нічого не буде?
   • 2007.12.24 | Volodymir

    Re: в цих персонажів на місці голови порожні шоломи

    Сюжет гарний, Хекхаузен відпочиває. Цікаво було б зрозуміти контекст, бо на ++ так просто молодих не виставляють. Враження було таке, що сюжет зроблено за згодою забудовника.

    Цікаво б було промоделювати ситуацію, наприклад, з застосуванням ДБН А.2.2-1-2003. Для провулка є ще два ДБН, які порушуються за результатами не експертизи, а замірів рулеткою. А найкращі серіали можна отримати з залу суду, та з красавчегом адвокатом, що підтриманий чистими громадськими діячами нової генерації.

    42
    Переоцінювати супротивника = подвійне заперечення подвійної інверсії неадекватно оцінювати себе. Чи то не Сун Цзи у адекватному викладенні? Завжди було цікаво, хто ж таки, не обмежений логікою, інтерпретує релевантно миті стовпчики каліграфії.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.24 | ziggy_freud

     сама забудова Києва розвивається за законами епідемії

     Volodymir пише:
     > Цікаво б було промоделювати ситуацію, наприклад, з застосуванням ДБН А.2.2-1-2003. Для провулка є ще два ДБН, які порушуються за результатами не експертизи, а замірів рулеткою. А найкращі серіали можна отримати з залу суду, та з красавчегом адвокатом, що підтриманий чистими громадськими діячами нової генерації.

     еге-ж. Чума, холєра і геморой просто нішо порівняно з деякими найгуманнішими у світі райсудами. Та й сама забудова Києва розвивається за законами епідемії.

     > Переоцінювати супротивника = подвійне заперечення подвійної інверсії неадекватно оцінювати себе. Чи то не Сун Цзи у адекватному викладенні? Завжди було цікаво, хто ж таки, не обмежений логікою, інтерпретує релевантно миті стовпчики каліграфії.

     "Криптономікон" С.Ніла. Американська художня книга, в певних колах культова. Аффтар часто навмисне трохи перебріхує першоджерела, даючи читачеві поживу для роздумів.

     Але робити припущення, що Х буде діяти лише "розумно" з нашої точки зору, наприклад, не нариватись на зараження сибіркою, або не ставити потенційно аварійний хмарочух, який за рік доведеться ремонтувати - значне спрощення реальної картини.

     Навіть якщо це серйозна контора, з певною репутацією, очікувана кількість нулів від зсуву меж "розумності" може переважити інші аргументи.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.25 | Volodymir

      Re: сама забудова Києва розвивається за законами епідемії

      ziggy_freud пише:

      > "Криптономікон" С.Ніла. Американська художня книга, в певних колах культова. Аффтар часто навмисне трохи перебріхує першоджерела, даючи читачеві поживу для роздумів.
      >
      Читав джерело у оригіналі, і мені вона здалася більше збірником літературних алюзій, ніж перебрехуванням першоджерел (наприклад, бестселерів про роботу комісії з розлідування роботи криптослужб флота та госдепа у період, що передував Перл-Харбору).
      Цікаво, що у мене, як у людини, що у свій час мала кілька робіт в галузі розпізнавання образів для застосування під час лінійного криптоаналіза, виникли роздуми тільки про літературний стиль у контексті порівняння із барочним циклом того ж автора (та ще трошки, про корпоративні політики, етику, та венчурні проекти), а у Вас роздуми про стратегічний меппинг. Прочитайте ще книгу "алмазная пыль", там більше цікавого про психологію дівчинок в контексті впливів едіпового комплекса на батька, що зараз є дуже актуальним для психології колективного в Україні :).

      > Навіть якщо це серйозна контора, з певною репутацією, очікувана
      - зазвичай, завжди треба порівнювати силу фактів (здійснених переходів бабок із рук у руки та все, що з тим пов'язано), та imagination пересічних активістів як вони є, а ще більше фахівців, поява яких викликана природою цих самих активістів. А після того, як я якось краєм вуха почув, скільки може коштувати, наприклад, хостинг, зрозуміла врешті решт схема вишибання клином альтернатив, що не можуть бути випадковими у справах з такою кількістю ергталлерів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.25 | ziggy_freud

       трохи офф про термінологію

       Volodymir пише:
       > Цікаво, що у мене, як у людини, що у свій час мала кілька робіт в галузі розпізнавання образів для застосування під час лінійного криптоаналіза, виникли роздуми тільки про літературний стиль у контексті порівняння із барочним циклом того ж автора (та ще трошки, про корпоративні політики, етику, та венчурні проекти), а у Вас роздуми про стратегічний меппинг.

       пан займався тим, що зараз за бугром називають cognitive science? Мені теж цікавий цей напрямок досліджень. Зокрема, штучна логіка порівняно з людським інтелектом. А книга, НМД, навмисне написана таким чином, щоб у кожного, хто асіліл, виникли якісь свої проекції :-)

       > Прочитайте ще книгу "алмазная пыль", там більше цікавого про психологію дівчинок в контексті впливів едіпового комплекса на батька, що зараз є дуже актуальним для психології колективного в Україні :).

       трохи неточна термінологія.
       - В дівчат аналогом едіпова комплекса є комплекс Електри. В них інакше відбувається ототожнення і розтожнення з батьками. Звідси, зокрема, різні ґендерні ролі дєвучькі і мальчєга.
       - Юнг писав про колективне безсвідоме; зараз частіше кажуть про колективну психіку, бо відповідні змісти іноді можуть усвідомлюватись.

       а після першої книги Ніла бажання прочитати ще одну таки виникає...

       > > Навіть якщо це серйозна контора, з певною репутацією, очікувана
       > - зазвичай, завжди треба порівнювати силу фактів (здійснених переходів бабок із рук у руки та все, що з тим пов'язано), та imagination пересічних активістів як вони є, а ще більше фахівців, поява яких викликана природою цих самих активістів. А після того, як я якось краєм вуха почув, скільки може коштувати, наприклад, хостинг, зрозуміла врешті решт схема вишибання клином альтернатив, що не можуть бути випадковими у справах з такою кількістю ергталлерів.

       я теж сподіваюсь, що за наявністю нормальних каналів передачі інформації може воно якось обійдеться без застосування рецептів полковника Кольта. В Києві на початку 90х вже був масовий кримінальний бєспрєдєл з відстрілом учасників процесу, і загалом це було дуже погано.

       ЗИ як пан ще мені пояснить, хто такі ергталлери, буду дуже вдячний.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.25 | Volodymir

        Re: трохи офф про термінологію

        ziggy_freud пише:
        > Volodymir пише:
        >
        > пан займався тим, що зараз за бугром називають cognitive science? Мені теж цікавий цей напрямок досліджень. Зокрема, штучна логіка порівняно з людським інтелектом. А книга, НМД, навмисне написана таким чином, щоб у кожного, хто асіліл, виникли якісь свої проекції :-)
        >
        Нет, построением аппарата волновых интуициониских формальных теорий. Если Вы осилите двухтысячестраничный базовый учебник CS MTI, то к своему удивлению обнаружите, что это изложение одного из разделов прикладной статистики. причем, будучи правильно реализованной (несного есть у гугля в новом проекте), сильно превосходит интеллект, который просто описывается каноническими порождающими решетками, что хорошо популярно показал В. Лефевр. Более того, мимоходом такие системы еще и получаются даже при использованиии какого-нибуть IDEF bus. constraction std.
        Ну а в потоке с инфо с таким количеством страниц. естественно, у каждого лепится свой образ, взависимости от фокуса и особенностей долговременной памяти.

        > трохи неточна термінологія.
        -- так, термінологія зовсім не вірна
        > - В дівчат аналогом едіпова комплекса є комплекс Електри. В них інакше відбувається ототожнення і розтожнення з батьками. Звідси, зокрема, різні ґендерні ролі дєвучькі і мальчєга.
        > - Юнг писав про колективне безсвідоме; зараз частіше кажуть про колективну психіку, бо відповідні змісти іноді можуть усвідомлюватись.
        >
        -- реально, я не могу просто сосредоточить свое внимание на теме, чтобы использовать тезаурус, принятый в Вашей тусовке. Я, собственно, писал не о девочках и не о бессознательном в терминологии писихоанализа и прочего паллива. Коллективная психика очень большая тема уже с классическими результатами. Тут смысл был такой, который я не могу создать как реальность в книге, потому что не обладаю властью автора, но создаю здесь: в этой книге (аннотация: о воспитании девочек) отцы (у которых эдипов комплекс, за пределами книги, но есть анализ - что такое воля, и это не знания-сила) каждый по своему, почти системно, но с очень четко указанными нестабильностями для системы с бифуркациями - каждый пытаются воспитать девочек с помощью специально созданного инструмента. Меня позабавило, но страниц за пятдесят до сюжета, мне показалось, что наиболее знающий в той истории (т.е. задающий самые малые воздействия, вплоть до управления стрелой времени) получит артистичную натуру и, возможно, потеряет контакт. Так и произошло, Стивенсон меня удивил, и как раз своей нормальностью. получилось почти как с произведением другого автора, у которого очень четкий симптомокомлекс, когда я вдруг понял, что читать это уже нет никаких сил (Замок), перевернул страницу, а там было написано - здесь рукопись обрывается.

        > я теж сподіваюсь, що за наявністю нормальних каналів передачі інформації може воно якось обійдеться без застосування рецептів полковника Кольта. В Києві на початку 90х вже був масовий кримінальний бєспрєдєл з відстрілом учасників процесу, і загалом це було дуже погано.
        >
        Я як раз на те не сподіваюсь. Дієвість інформаційного впливу є результатом виконання программи, що може народитися у суспіьстві з іншою психологією, для чого ще трохи потрібно постаратися.

        > ЗИ як пан ще мені пояснить, хто такі ергталлери, буду дуже вдячний.
        Он же ард, лимон, баблос у любителей проверенной психоделической литературі, а также валюта далекого будущего в произведении про российскую дейтвительность аля вейский цикл.
  • 2007.12.24 | OlenaSt

   На жаль, не все так однозначно

   Тут коментарі стосовно "історичного підгрунтя": http://community.livejournal.com/interesniy_kiev/1464577.html.

   mik_kiev - один з кращих києвознавців (на мою думку, взагалі найкращий).

   Резюме: навіть з "благімі намєрєніямі" не варто пересмикувати: манюсінька "неточність" може звести нанівець усю серйозну справу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.24 | Iryna_

    пані Олена, лінк не працює?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.24 | OlenaSt

     Re: пані Олена, лінк не працює?

     У мене працює.
     Я Вам перешлю основну змістовну частину, бо тут не хочу.
    • 2007.12.24 | привид Романа ShaRP'а

     Приберіть зайву крапку у кінці і запрацює

     Це старий глюк. Щоб його не було - не треба ставити крапку одразу після лінку, тільки через пробіл.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.24 | OlenaSt

      Re: Приберіть зайву крапку у кінці і запрацює

      Дякую за пораду.
      "Вєк живі - вєк учісь" :)
   • 2007.12.24 | Iryna_

    Re: На жаль, не все так однозначно

    Це таки правда. Але народ хоче хоч якось привернути увагу до ситуації. Зараз просто так будь-яка найнезаконніша і найдурніша забудова нікого не цікавить.

    Але якщо подивитись на місці, там зрозуміло, що будувати не можна з інших причин. Крутеликам з Шовковичної та Богомольця 5 це нічого не закриватиме, вони просто бояться що будинки поїдуть.
 • 2007.12.24 | привид Романа ShaRP'а

  Сьогодні в радіусі подій буде презідіот (/)

  http://unian.net/rus/news/news-228031.html

  Как сообщает пресс-служба главы государства, в 15.45 в здании Министерства внутренних дел (ул. Богомольца, 10) В.ЮЩЕНКО представит министра внутренних дел Юрия ЛУЦЕНКО.  Не знаю, що цього разу зробить його охорона, але якщо хтось з місцевих побачить це повідомлення - можна спробувати заскочити Верховного з пікетом.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.24 | Iryna_

   Re: Сьогодні в радіусі подій буде презідіот (/)

   у нас сьогодні в програмі ОО Омельченко

   Встигнемо - підійдемо.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.24 | привид Романа ShaRP'а

    Ок. Подивіться пліз пошту, я Вам дещо відсилав...

   • 2007.12.24 | Iryna_

    Re: Сьогодні в радіусі подій буде презідіот (/)

    Iryna_ пише:
    > у нас сьогодні в програмі ОО Омельченко
    >
    > Встигнемо - підійдемо.
    ООО обіцяв завтра. Цікаво, чи таки колись приїде?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.25 | Linx

     Надія вмирає останньою :(

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.25 | Iryna_

      Re: Надія вмирає останньою :(

      вчора не приїхав, обіцяв сьогодні

      там йому взагалі кримінальна справа і майнові позови громадян світять, і йому це пояснили

      він підписав постанову Київради, за яку депутати не голосували, що встановлено прокураторою
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.25 | Iryna_

       сьогодні по УТ1 буде передача по темі 19.15

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.25 | ОРИШКА

        Час не знаєте?

       • 2007.12.26 | Iryna_

        сорі було по КГТРК "Київський форум"

        до забудов не дійшло, депутати обговорювали як послати Черновецького

        чомусь Шкіряк впевнений що 2/3 Київради проголосують за недовіру
        дивлячись як вони землю дерибанять разом не вірю
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.27 | Dynamo

         Я тут не бачу законих шляхів

         Тут вже хтось писав, що поки з бандюками на їх мові не почнеш спілкуватись - ефекту не буде.

         От я собі представляю гіпотетичну ситуацію. В мене, напариклад, будинок у селі. Якась гнида у мене біля межі (або, тим більш, на моїй прибудинковій території) будує якесь одоробло, від якого мій будинок лізе по швах. Якщо договоритись з хазяїном одоробла не получається - що буде робити середньо статистичний куркуль, щоб захистити свою власність. Бити морду, ламати ноги, ламати нову будівлю. Сільрада та органи сюди лізти - ну не будуть, це сто процентів. Бо будівництво незаконне та й в загалі, їм це треба, вони вже свою взятку отримали.

         А в мегаполісі - тут звичайно важче, але крім партизансько-підривної діяльності я тут шляхів не бачу, або найняти хлопців, які це зроблять.

         Мені цікаво, якщо уявити такуж гіпотетичну ситуацію вирішення конфлікту в місті - ну тут щось міняється? Державні органи будуть стороні. Може на мене в суд за шкоду майна подадуть, яке незаконно возводиться і загрожує моїм інтересам? Були такі випадки в реалі?
         Ну вбивати їм мене - це проблему не вирішить, нас таких багато і розголос буде. морду побити можуть і так періодично бьють навіть і пенсионерів.

         Тим паче, на печерську теж багато людей непростих живуть, тіж сбушники, прокуратура, депутати. Ну це ті ж бандюки (я не кажу за всіх мешканців). Ну хіба
         тут не можна нічого зробити, скажімо так, нестандартним способом, або незаконним, якщо хочете?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.27 | Iryna_

          Re: Я тут не бачу законих шляхів

          і Монтян такої ж думки

          непрості люди вважають що їх без квартир не залишать і тому їм пофіг

          у нас там до речі живе депутат Ляпіна офігєнний борець за справедливість
          ну й що?
         • 2007.12.28 | Linx

          Re: Я тут не бачу законих шляхів

          Dynamo пише:
          > Тут вже хтось писав, що поки з бандюками на їх мові не почнеш спілкуватись - ефекту не буде.
          > А в мегаполісі - тут звичайно важче, але крім партизансько-підривної діяльності я тут шляхів не бачу, або найняти хлопців, які це зроблять.
          >
          > Мені цікаво, якщо уявити такуж гіпотетичну ситуацію вирішення конфлікту в місті - ну тут щось міняється? Державні органи будуть стороні. Може на мене в суд за шкоду майна подадуть, яке незаконно возводиться і загрожує моїм інтересам? Були такі випадки в реалі?
          > Ну вбивати їм мене - це проблему не вирішить, нас таких багато і розголос буде. морду побити можуть і так періодично бьють навіть і пенсионерів.
          Знаєте, їм забашляти щоб вас вбили, це як 2 пальці об асфальт...
          А мешканцям, навіть разом узяти думаю дуже накладно. :(          > Тим паче, на печерську теж багато людей непростих живуть, тіж сбушники, прокуратура, депутати. Ну це ті ж бандюки (я не кажу за всіх мешканців). Ну хіба
          > тут не можна нічого зробити, скажімо так, нестандартним способом, або незаконним, якщо хочете?
          Хіба що, якщо кинути роботу і зайнятись виключно проблемами забудови. А на що тоді існувати?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.12.28 | Iryna_

           Re: Я тут не бачу законних шляхів

           зараз так і довелось робити (відпустки було до фіга і більше я її взяла)

           пенсіонери

           деякі люди можуть кинути роботу на деякий час; в сумі людей багато
          • 2007.12.29 | Dynamo

           Re: Я тут не бачу законих шляхів

           > Ну вбивати їм мене - це проблему не вирішить, нас таких багато і розголос буде. морду побити можуть і так періодично бьють навіть і пенсионерів.

           > Знаєте, їм забашляти щоб вас вбили, це як 2 пальці об асфальт...А мешканцям, навіть разом узяти думаю дуже накладно.

           Не хотілося б звичайно мусолити про такі страшні речі, але тут клієнтів було би не тільки "я", а півдому невдоволених прийшлось би замочить. Нереальні речі.

           > Хіба що, якщо кинути роботу і зайнятись виключно проблемами забудови. А на що тоді існувати?

           Квартира все одно дорожче вийде, якщо не займатись. Все одно можна зорганізувати, якщо згуртуватися - ті хто має змогу витрачає час, ті які працюють допомагають грошима - на експертизи, адвоката і т.д.

           Цікаво, багато мешканців підписалися під цими зверненями?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.12.29 | Iryna_

            Re: Я тут не бачу законих шляхів

            є протест під яким 703 підписи
            всього мешканців "широкого" кола (4 будинки - 100% ймовірность руйнування + 5 будинків 30% руйнування та значне погіршення екологічних умов) десь 1000 осіб

            в тих хто винаймає квартири звісно підписи не збирали

            відкритий лист до президента - 110 підписів - це так швиденько зібрали з найбільш загрошжуваних будинків

            ******
            люди які цим займаються так і вважають - так, часу йде до фіга, але квартира набагато дорожча

            у багатьох був момент коли їм проблема "дала по голові" - одні люди думали що це єрунда, краще піти в банк взяти кредит під цю квартиру і побудувати на нього нову десь ще
            у них був шок коли банк дати кредит під їхню квартиру відмовив - квартири вже в чорному списку - їх не страхують, під них не дають кредитів

            ну й так далі

            ********
            щодо погроз дійсно ніякого начальника нема
            нічого на одній людині чи двох людях не замикається
            90% інформації є відкрито на сайті - хто хоче беріть і пишіть листи
            що народ і робить
            10% якої там нема є багато в кого

            ксерокопії всіх документів є мінімум у 10 людей

            заяв про погрози в міліцію всі понаписували і сміються що хай тепер забудовники за них свічки ставлять - бо як що щось трапиться навіть абсолютно нерелевантне - тягать в міліцію спершу будуть забудовників

            там є реальна загроза загинути під руїнами будинків внаслідок зсуву грунту, і страх це серйозно зменшує
    • 2007.12.28 | Linx

     ну що ООО "ексМер" були?

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.28 | Iryna_

      Re: ну що ООО "ексМер" були?

      звичайно ні

      чи то були в прокуратурі чи то вона пояснення одержала від ООО (кол. мера)

      коротше воно не винне, воно підписало згідно протокол, а протокол хтось підробив

      комісія яка писала протокол, написала пояснення - ох ах переплутали винна дівчинка яка звільнилась

      проблема в тому що стінограму недопідробили і з неї все добре видно + свідки

      тобто таки рішення нечинне але це має встановити суд але винних нема

      м абуть треба подавати на декого в суд за халатність
 • 2007.12.27 | саша_нічна варта

  треба їх блокувати як на лівому березі

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.27 | Iryna_

   Re: треба їх блокувати як на лівому березі

   так і робимо

   тому й сподіваємось хоч цей рік зустріти у своїх незруйнованих квартирах

   біля Жовтневої лікарні люди робили те саме (а там взагалі ніяких дозволів на будівництво чи земляні роботи нема)

   за це й професора Березовського побили


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".