МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

«5 канал» має сплатити міському голові Полтави 25000 гривень

12/29/2007 | Майдан-ІНФОРМ
«5 канал» має сплатити А.Матковському 25 тисяч гривень - таке рішення після тривалих розглядів скарги прийняв місцевий Октябрського району суд міста Полтави. Ця скандальна історія розпочалася більше року тому, коли «5 канал» під час позачергових виборів міського голови показав телеглядачам фільм про тоді кандидата на посаду міського голови А.Матковського. Він сам та його команда розцінили фільм, як такий, що порочить кандидата, а факти, викладені в ньому не відповідають дійсності. Як відомо, А.Матковський переміг на виборах з переконливою перевагою. Він не пробачив телеканалу «чорного піару» і звернувся до суду.

Тяжба тривала майже рік. Телекомпанія всіляко прагнули уникнути відповідальності. В ході судових розглядів було заслухано чимало свідків. Андрій Матковський сказав, що цей період для нього був надзвичайно важким у моральному плані. Днями, нарешті, суд поставив крапку. Його рішенням зобов'язано телекомпанію спростувати неправдиву інформацію тоді про кандидата, а нині мера і виплатити йому компенсацію за моральну шкоду у розмірі 25 тисяч гривень. На ці гроші А. Матковський має намір обладнати в місті ще один сучасний дитячий майданчик. Відповідаючи на питання щодо чуток про можливу апеляцію «5 каналу до обласного суду», Андрій Матковський висловив переконання, що і цього разу виграє справу, - повідомляє офіційний сайт Полтавської міської ради.

Архів Майдан-ІНФОРМу на цю тему:
http://www.maidan.org.ua/static/news/2007/1198853390.html

Відповіді

  • 2007.12.29 | Сергій

    Re: «5 канал» має сплатити міському голові Полтави 25000 гривень

    Те, що Матковський виграв у "5 каналу" - це нічого не значить, крім того, що Октябрський районний суд м. Полтави - це самий корумпований суд Полтави.

    Хто в курсі, то саме Октябрський районний суд м. Полтави закрив кримінальну справу порушену 26 листопада 2006 року прокурором м. Полтави Іваном Кінашевським за ознаками злочину передбаченого ст. 157 ч.1 КК України за фактом перешкоджання здійсненню виборчого. Про це стало відомо громадськості з відповіді прокурора м. Полтави відомому полтавському журналістові Юрію Погоді.

    "На Ваше звернення повідомляю, - інформує журналіста прокурор, - що прокуратурою м. Полтави 26.11.06р. було порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ст. 157 ч.1 КК України за фактом перешкоджання здійсненню виборчого права. В подальшому дії винних осіб перекваліфіковано на ст. 157 ч.2 КК України, як вчинені за попередньою змовою групою осіб.
    В ході досудового слідства було встановлено, що в листопаді 2006 року в порушення вимог ст.ст. 6, 11, 56 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів" група студентів кількох Вузів м. Полтави за попередньою змовою здійснювала підкуп студентів різних вищих учбових закладів м. Полтави, а саме пропонувала студентам за грошову винагороду в сумі 50 грн. голосувати на виборах за певного кандидата на посаду міського голови.
    По справі повно, всебічно, об'єктивно проведено досудове слідство, прокурором затверджено обвинувальний висновок та справу направлено до суду.
    Постановою суду від 21.05.07р. підсудні звільнені від кримінальної відповідальності на підставі ст. 7 КПК України, ст.48 КК України у зв'язку зі зміною обстановки. Постанова набрала чинності".

    26 жовтня 2007 року Президент Полтавського обласного Медіа-клубу, полтавський кореспондент газети "Дзеркало тижня" Людмила Кучеренко звернулась з інформаційним запитом до голови Октябрського районного суду м. Полтави Олександра Струкова.

    "Під час виборів полтавського міського голови, - зазначає Л. Кучеренко, - увага широкої громадськості була прикута до фактів фальсифікцій волевиявлення громадян.
    Наша полтавська громада (і журналісти в першу чергу)хотіла б знати, як закінчився судовий процес над фігурантом скандалу гр. Шевченком та ін.
    Оскільки рішення цієї справи, яка розглядалась у відкритому судовому засіданні, яка становить неабиякий суспільний інтерес, не вдалося знайти у реєстрі судових рішень на сайті Верховного Суду України, то на підставі ст. 34 Конституції України, ст.ст. 5, 9, 28, 29, 30, 32, 33 Закону України "Про інформацію", ст. 34 Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу)в Україні" прошу Вас для підготовки публікації надати копію постанови Октябрського районного суду м. Полтави від 21.05. 07р.".

    6 грудня ц.р. голова Октябрського райсуду м. Полтави повідомив журналістку: "На Ваш інформаційний запит №74 від 26 жовтня 2007 року повідомляю, що з Вашого запиту незрозуміло інформацію стосовно якої справи Ви хотіли б отримати, оскільки алфавітний покажчик по цивільних та адміністративних справах у Октябрському районному суді здійснюється за прізвищем, назвою відповідача".

    Отже, голові місцевого суду - служителю Феміди Олександру Струкову зовсім "не зрозуміло", що гр. Шевченко - це радник секретаря Полтавської міськради Андрія Матковського та наближена особа народного депутата Андрія Веревського.

    Чи не через проплату цих зацікавлених осіб кримінальна справа канула в Лєту, а пан Матковський продовжує наступати на свободу слова та пропрезидентські ЗМІ в Україні?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.29 | Крот

      Це досить серйозні звинувачення!

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.29 | муму

        Re: Це досить серйозні звинувачення!

        Так, це серйозні звинувачення, але з Матковського, як з гуся вода, бо правоохоронні структури він вже годує з "соски"...
      • 2007.12.29 | Вітер

        Re: Це досить серйозні звинувачення!

        Шановний пане Крот!Ви голову з під землі вийміть та подивіться,що робиться на Полтавській землі.На вибори був допущений кандидат на якого була заведена кримінальна справа за розкрадання держ. майна. ім`я цього кандидата Матковський.Це ствердження голови адвокатської колегії,а також помічника голови Полтавського "Підрахуя" Василини Похилючки "пан продажність" Скукіс. Прокурор міста Кійнашевський це чудова знав і був обурений,але будь яку обуренність вгамовують кошти, а якщо прокурор порядний то великі кошти.А те, що був задіяний державний бюджет,що Матковський з екранів не зходив, що крутились двочасові фільми з розповідями який він чудовий і порядний хлопчик, як зомбували простого виборця. Як брудно купувались голоси молоді особливо студентів.Як він відхаращувався від Нашої рідної Юлі
        і втой же час по всьому місту стоячли її намети де роздавалась агіт література як запроданець томенко відпрацьовував гроші від продажу арт складів.Це звичайно ніхто не бачив.Сліпий же ми народ.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.30 | Борисович

          Re: Це досить серйозні звинувачення!

          Вітер, Ви досить обізнаний. За службу Кукобі Похилюк став кандидатом наук, а Скукіс отримав квартиру. А скільки від Матковського отримав Василь Вікторович Похилюк і Володимир Францискович Скукіс?
        • 2007.12.31 | Крот

          Re: Це досить серйозні звинувачення!

          Вітер пише:
          > Шановний пане Крот!Ви голову з під землі вийміть та подивіться,що робиться на Полтавській землі.На вибори був допущений кандидат на якого була заведена кримінальна справа за розкрадання держ. майна. ім`я цього кандидата Матковський.Це ствердження голови адвокатської колегії,а також помічника голови Полтавського "Підрахуя" Василини Похилючки "пан продажність" Скукіс. Прокурор міста Кійнашевський це чудова знав і був обурений,але будь яку обуренність вгамовують кошти, а якщо прокурор порядний то великі кошти.А те, що був задіяний державний бюджет,що Матковський з екранів не зходив, що крутились двочасові фільми з розповідями який він чудовий і порядний хлопчик, як зомбували простого виборця. Як брудно купувались голоси молоді особливо студентів.Як він відхаращувався від Нашої рідної Юлі
          > і втой же час по всьому місту стоячли її намети де роздавалась агіт література як запроданець томенко відпрацьовував гроші від продажу арт складів.Це звичайно ніхто не бачив.Сліпий же ми народ.
          А чого тоді всі мовчали?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.01.03 | Вітер

            Re: Це досить серйозні звинувачення!

            Шановні полтавці! Вітаю вас з Новим Роком. А також вітаю вас з визнанням "полтавською громадою" пана Андрія Матковського найкращим мером України. Цією брудною святковою 1,2 та 3-го січня інформацією нас годує телеканал "Місто" яке він зміняв у пана Ландаря за посаду голови комісії - допустив до корита.З збільшенням капіталу отриманного від дєрєбану Полтави Андрюша обіцяє придбати титул кращого мера СНД, потім кращого мера Європи,світу, а можливо і Всесвіту.Аби полтавського бюджету вистачало та терпіння полтавців.
    • 2008.01.03 | Крот

      Бютівський мер наступає на пропрезидентську газету. Ганьба!

    • 2008.01.16 | мордюкович

      Re: «5 канал» має сплатити міському голові Полтави 25000 гривень

      У Октябрському районному суді м. Полтави чомусь пропала згадана вище кримінальна справа.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.01.18 | Животенко

        Re: «5 канал» має сплатити міському голові Полтави 25000 гривень

        Як з'ясувалось згодом цю кримінальну справу розглядав Київський районний суд м.Полтави і вона знаходиться в архіві суду.
  • 2008.01.03 | Mossad

    щось ехфекту

    від поборювачів Матковського не бачити. Мабуть, не все так просто. Багато у нас людей, які програють вибори, а потому кричать про фальсифікації, які неможливо довести. Людей, яких забирають від корита, а вони кричать про репресії.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.01.03 | TrollSeeker

      Re: щось ехфекту

      Mossad пише:
      > від поборювачів Матковського не бачити. Мабуть, не все так просто. Багато у нас людей, які програють вибори, а потому кричать про фальсифікації, які неможливо довести. Людей, яких забирають від корита, а вони кричать про репресії.
      Дифірамбів Матковському співати не збираюсь, але за часів панування ригоанала Кукоби жодна незареєстрована мума, жоден незареєстрований Крот Борисович на Майдан навіть до Вітру не з'являлись. А тут раптом полтавських критиканів-незареєструванців - прямо як з Рогу Достатку. :lol:
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.01.04 | Директор Полтавы

        Вызывали - мы пришли

        Лучше б больше писал бы по сути поднятой темы.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.01.08 | lanka

        TrollSeekerе, а Ви не думаєте?..

        TrollSeeker пише:
        > Дифірамбів Матковському співати не збираюсь, але за часів панування ригоанала Кукоби жодна незареєстрована мума, жоден незареєстрований Крот Борисович на Майдан навіть до Вітру не з'являлись. А тут раптом полтавських критиканів-незареєструванців - прямо як з Рогу Достатку. :lol:

        А Ви не думаєте, що за ці роки елементарно зріс достаток простих людей, зокрема і полтавців, в них з'явилися комп'ютери та можливість доступу до інтернету? Крім того, за цей час вплив сайту Майдан на суспільне життя значно зріс. :jap:
      • 2008.01.15 | padluka

        Re: щось ехфекту

        TrollSeeker пише:
        > Mossad пише:
        > > від поборювачів Матковського не бачити. Мабуть, не все так просто. Багато у нас людей, які програють вибори, а потому кричать про фальсифікації, які неможливо довести. Людей, яких забирають від корита, а вони кричать про репресії.
        > Дифірамбів Матковському співати не збираюсь, але за часів панування ригоанала Кукоби жодна незареєстрована мума, жоден незареєстрований Крот Борисович на Майдан навіть до Вітру не з'являлись. А тут раптом полтавських критиканів-незареєструванців - прямо як з Рогу Достатку. :lol:
        Цілком таємно і спеціально для Вас;) : Майдан - це сайт полтавських олігарів з обмеженим доступом (всі його відвідувачі з Полтавщини, а косять під те, що вони з різних міст України і не тільки). Фінансує його сам пан Кукоба, тому, звісно, його тут не будуть критикувати. Тільки нікому не кажіть... ;)
    • 2008.01.04 | lanka

      Re: щось ехфекту

      Mossad пише:
      > від поборювачів Матковського не бачити. Мабуть, не все так просто.

      Ну, раз МОССАД його захищає, то точно не все так просто!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.01.04 | Артем

        Відстріл людей у новорічну ніч дозволено. Якщо ти депутат з БЮТ

        громадянин пише:
        Відстріл людей у новорічну ніч дозволено ... Якщо ти - депутат з БЮТ

        > Полтава. Відстріл людей у новорічну ніч дозволено ... Якщо ти - депутат?

        > У новорічну ніч полтавцю Костянтину Коваленку постукали у двері. Привітний господар, відкривши двері, отримав кулю в ногу. Куля, випущена з пістолета розтрощила палець на нозі. Нападником виявився сусід по під’їзду. Перший постріл не був останнім.

        > Другим пострілом зловмисник намагався вцілити в молоду господарку, а наступними – в гостей. Миттєва реакція уберегла присутніх від фатальних наслідків: кулі влучили у стіни.

        > Ця подія могла б претендувати лише на банальну кримінальну пригоду, якби не кілька але ... Зловмисником виявився Руслан Кривчун. Як він представився, махаючи перед носом посвідченнями, прибулим на місце події правоохоронцям: „ Зять і помічник народного депутата України Володимира Левцуна, депутат Полтавської міськради”.

        > Не важко здогадатися, що регалії зловмисника миттєво вплинули на міліціянтів, які потерпілих зробили двічі постраждалими – переляканих до смерті гостей „загребли” до наркодиспансеру, а Кривчуна, вилучивши пістолет, відпустили з миром.

        > Дивним є і те, що наступного дня на запитання журналістів місцевий відділок міліції не підтвердив факт реєстрації даного злочину.

        > Як не прикро констатувати, але полтавські міліціонери у новорічну ніч розпочали новий невтішний список порушення прав людини. А народний обранець підтвердив, що не поважає ні закони, ні людей, ні новорічні традиції та елементарні норми добросусідства.

        На жаль, це правда. Саме такі неподобства творять у Полтаві члени прихватизованої у Полтаві фракції БЮТ у міській раді. Влала та паркетні місцеві ЗМІ замовчують прізвище зловмисника та його партійну приналежність.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.01.08 | сябр

          Відстріл людей у новорічну ніч дозволено. Якщо ти депутат з БЮТ

          а ви не заважайте своїм галасом спати сусідам. вас і не будуть відстрілювати.
  • 2008.01.08 | padluka

    Порошенко відшкодує меру Полтави цукерками чи чимсь іншим?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.01.10 | кобищан

      Re: Порошенко відшкодує меру Полтави цукерками чи чимсь іншим?

      padluka пише:

      > Порошенко відшкодує меру Полтави цукерками чи чимсь іншим?

      Презерватими
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.01.14 | Сергій

        Re: Порошенко відшкодує меру Полтави цукерками чи чимсь іншим?


        padluka пише:

        > Порошенко відшкодує меру Полтави цукерками чи чимсь іншим?

        кобищан пише:

        > Презерватими

        Суддя Октябрського районого суду м. Полтави Катерина Сорока ухвалила рішення без участі сторони - "5 каналу", що є грубим порушенням норм процесуального права, зокрема, ст. 169 ЦПК України. Дана обставина є безумовною підставою для скасування апеляційною інстанцію рішення місцевого суду.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.01.14 | Кузьма

          Re: Порошенко відшкодує меру Полтави цукерками чи чимсь іншим?

          Сергій пише:
          >
          > padluka пише:
          >
          > > Порошенко відшкодує меру Полтави цукерками чи чимсь іншим?
          >
          > кобищан пише:
          >
          > > Презерватими
          >
          > Суддя Октябрського районого суду м. Полтави Катерина Сорока ухвалила рішення без участі сторони - "5 каналу", що є грубим порушенням норм процесуального права, зокрема, ст. 169 ЦПК України. Дана обставина є безумовною підставою для скасування апеляційною інстанцію рішення місцевого суду.
          Чув я, що мер Полтави хоче запропонувати "5 каналу" десь 500.000 грн., щоб ті свідомо програли йому суд. Хоче виглядіти чистим героєм. Вже кажуть, на місцевому телеканалі "Місто" готовий сюжет, в якому розповідається про перемогу (якої ще немає) мера Полтави над "5 каналом".
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.01.22 | Стакан Стаканович Бульба

            Re: Порошенко відшкодує меру Полтави цукерками чи чимсь іншим?

            Кузьма пише:
            > Сергій пише:
            > >
            > > padluka пише:
            > >
            > > > Порошенко відшкодує меру Полтави цукерками чи чимсь іншим?
            > >
            > > кобищан пише:
            > >
            > > > Презерватими
            > >
            > > Суддя Октябрського районого суду м. Полтави Катерина Сорока ухвалила рішення без участі сторони - "5 каналу", що є грубим порушенням норм процесуального права, зокрема, ст. 169 ЦПК України. Дана обставина є безумовною підставою для скасування апеляційною інстанцію рішення місцевого суду.
            > Чув я, що мер Полтави хоче запропонувати "5 каналу" десь 500.000 грн., щоб ті свідомо програли йому суд. Хоче виглядіти чистим героєм. Вже кажуть, на місцевому телеканалі "Місто" готовий сюжет, в якому розповідається про перемогу (якої ще немає) мера Полтави над "5 каналом".

            Неймовірно, невже Петро Порошенко ліг під мера Полтави Матковського?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".