МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вже сьогодні пікетування супермаркету Metro Cash & Carry!!!

12/29/2007 | Left Initiative
Біля супермаркету Metro Cash & Carry на Петрівці о 14:00 30 січня почнеться акція на підтримку звільненого профспілкового активіста Володимира Дем'яна. Захід проводить київська організація профспілки „Захист праці”. Розташування супермаркету див. на карті:

http://wikimapia.org/#lat=50.486893&lon=30.517273&z=15&l=0&m=a&v=2

ПЕРЕД ТИМ, ЯК КУПУВАТИ У ЦЬОМУ СУПЕРМАРКЕТІ... ПОДУМАЙТЕ

Metro Cash&Carry працює на українському ринку з 2002 року. Компанія досягла певних фінансових успіхів, але не хоче поважати тих, чиєю працею вони мають завдячувати своїм прибуткам.

У лютому 2007 року на підприємстві був створений осередок профспілки „Захист праці”. Після цього адміністрація розпочала чинити тиск на працівників, що виступають за свої права. Керівництво охорони фірми намагалося за допомогою міліції звести рахунки із окремими представниками профспілки. Втім, суд визнав відсутнім склад правопорушення.

Потім лідеру осередку Володимиру Дем'яну погрожували у службових приміщеннях бейсбольною битою. Адміністрація та керівництво охорони чинило моральний тиск на членів профспілки. До центральних органів профоб’єднання UNI писали кляузи. Керівництво профспілки звинувачували мало не у фашизмі. Це робилося для того, щоб дискредитувати українську філію, адже неповага до жінок, ксенофобія чи расизм визнані проблемами, що шкодять профспілковому руху. Втім, у центральних органах федерації не повірили цим сумнівним повідомленням.

Робітники не здавалися. А адміністрація була вимушена „із власної волі” платити за понаднормові години та давати відпустки студентам. Тобто просто виконувати прямі вимоги Кодексу законів про працю. На другий день після того, як Дем’ян подав пропозицію колдоговору адміністрації... його було звільнено.

Протягом грудня петицію на підтримку поновлення Володимира Дем’яна на роботі та звільнення з роботи переслідувачів незалежних профспілок Акселя Лухі, Михайла Завивалова та Петера Трояна підписали десятки профспілкових, громадських та політичних організацій в Україні та за кордоном. Усі ті, хто вважає, що капітал не має права в ім'я прибутків нехтувати правами людей праці.

Тож подумайте перед тим, як іти і купувати товари у мережі Metro Cash&Carry, що не поважає своїх працівників.

Відповіді

 • 2007.12.29 | kotygoroshko

  чули про такий "гіпермаркет" в Одесі

  гарантії на куплену техніку нема, перевіряти треба обов*язково в магазині - повернути її назад неможливо


  що стосується мопедів китайських, які у них продаються і є в каталогах - це схоже що ті самі моделі, в яких пробіг до капремонту аж п*ятсот кілометрів
 • 2007.12.29 | Pavlo Z.

  Я умовно підтримую Вас і п.Дем'яна. Але кілька питань:

  Left Initiative пише:
  > ...лідеру осередку Володимиру Дем'яну погрожували у службових приміщеннях бейсбольною битою.
  Посада п.Дем'яна в магазині? Хто погрожував і що саме говорилося?
  > Адміністрація та керівництво охорони чинило моральний тиск на членів профспілки.
  Яким чином? Що конкретно робилося?
  > До центральних органів профоб’єднання UNI писали кляузи.Керівництво профспілки звинувачували мало не у фашизмі.
  Дайте, будь ласка, дослівний текст звинувачення і поясніть: чому воно не відповідає дійсності.
  > Втім, у центральних органах федерації не повірили цим сумнівним повідомленням.
  Що таке "центральні органи"? Назва федерації? Процитуйте текст "невіри".
  > Протягом грудня петицію на підтримку поновлення Володимира Дем’яна на роботі та звільнення з роботи переслідувачів незалежних профспілок Акселя Лухі, Михайла Завивалова та Петера Трояна підписали десятки профспілкових, громадських та політичних організацій в Україні та за кордоном. Усі ті, хто вважає, що капітал не має права в ім'я прибутків нехтувати правами людей праці.
  Текст і підписанти? Або лінк на них.
  > Тож подумайте перед тим, як іти і купувати товари у мережі Metro Cash&Carry, що не поважає своїх працівників.
  Я подумаю після Вашої відповіді. Бо без імен і фактів все те, що у Вас легко може бути тестом від "Сільпо" чи "Фуршету", в що дуже б не хотілося вірити. Тож чекаю на відповіді.:)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.30 | rais

   На підтримку людини праці.

   Взагалі нехтування правами людей праці прийняло масовий характер по всій Україні. Закон закриває очі на конверти, через які в майбутньому люди не отримають пенсії. Суди перекуповуються капіталом і це ще погіршує стан працівників на приватних фірмах. Держава повинна координально змінити своє відношення до подібних фактів. Конституція, трудове законодавство повинні не лише гарантувати але й на практиці захищати права людини праці. І не важливо де вона працює в МЕТРО чи на шахті, у Великій Кишені чи на "РОШЕНІ"... Колір капіталіста тим паче не повинен бути виправданням в цих порушеннях.
   Дійсно було б корисним на Майдані давати практику судову, поради, реальні приклади відносно відстоювання прав людини праці.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.30 | Abbot

    Не все так просто

    Якщо є порушення - треба реагувати та допомагати тим, чиї права було порушено. Але не слід забувати, що одна з причин порушень - відверто дебільний КЗПП, який надає надто багато прав працівникові та суттєво обмежує права роботодавця - навіть порівняно з деякими країнами, де існують багаторічні традиції боротьби за трудові права та профспілкового руху...

    Всі перелічені Вами проблеми існують! Так само як існують нероби, алкаші, скандалісти та непрофесіонали, яких неможливо звільнити у законний спосіб...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.30 | rais

     Так просто

     Затримки, заборгованість,випробувальні терміни, сплата продуктами...
     Не подобається не працюй!
     А для запобігання конфлікту між порядним работодавцем та не порядним робітником потрібно мати професійного кадровика-юриста та власний варіант трудового договору. Договору зрозумілого, справедливого і сбалансованого. Будь які притензії і амбіції так само, як і не виконання домовленості з боку работодавця спочатку врегульовуються справедливим контрактом, договором. Але практика усної домовленості, коли працівник почав виконувати роботу на підставі обіцянок, переважає. Тому як і п'яниць існує багато шахраїв, які сколотили свої капітали саме таким чином. Звісна практика продовження терміну випробуванн(та ще й безоплатного. Наприклад таким чином відома "Консоль" майже безкоштовно будує багатоповерхівки.
     "Не бажаєшь не працюй!" - звучить як примус до рабської праці при повній відсторонності держави у цих процесах. Саме ця узаконена схема за 16 років народила богатіїв-злочинців та знищила мільйони українців.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.30 | Abbot

      Не заперечую! Але...

      "Поганий" роботодавець та "поганий" робітник - це окремі випадки, які потребують індивідуальних рішень. А поганий КЗПП є великою проблемою, бо провокує "поганих" робітників на неробство та знущання над працедавцем, а працедавця переконує в тому, що "незаконні" форми працевлаштування вигідніші, бо інакше біда.

      Треба виправити це спотворення - раз і назавжди. Отже, мій меседж такий: пам'ятаючи про людину праці, не забувайте про те, що роботодавець - зовсім не прибулець з іншої планети.І не завжди саме він "винний" і "поганий" в сучасних українських умовах...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.30 | rais

       Re: Не заперечую! Але...

       Безумовно, ви праві. Податкове законодавство також проблема для нормального работодавця, але при чому тут робітник, його майбутнє?
       І при всьому цьому продукт створено. Бізнес у найвігіднішому становищі. Люди виснажуються заради успішності одиниць. Проблема?
       Незадоволення? Конфлікт? Закон повинен стати на захист прав людини праці? Безумовно!
  • 2007.12.30 | Left Initiative

   Re: Я умовно підтримую Вас і п.Дем'яна. Але кілька питань:

   Ось тут більш ретельно викладена ситуація:

   http://www.livasprava.in.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=481&Itemid=1

   12 декабря 2007 года в Киеве приказом № 902-к был незаконно уволен с работы рабочий лидер, Председатель первичной организации Киевского независимого профсоюза «Защита труда» (www.zpworkres.narod.ru), техник по электрооборудованию Торгового Центра №16 ООО «МЕТРО КЕШ енд КЕРИ УКРАИНА» (транснациональная корпорация - холдинг «METRO Group» со штаб-квартирой в Дюссельдорфе) Владимир Демьян. Администрация украинского филиала данной транснациональной корпорации изначально восприняла в штыки создание 19 февраля 2007 года независимого профсоюза «Защита труда» в своей торговой сети. Признанный рабочий лидер Владимир Демьян за короткий срок смог сплотить целый ряд рабочих активистов в первичную организацию профсоюза «Защита труда» на данном предприятии и развернуть борьбу за улучшение условий труда всего трудового коллектива ООО «Метро Кеш енд Кери Укриана», разбросанного по торговым площадям целого ряда областных центров Украины.   Немец Аксель Лухи - председатель совета директоров «МЕТРО Кеш энд Керри Украина», украинец Михаил Завылов - Директор по персоналу ООО «Метро Кеш енд Кери» и словак Петер Троян – Директор торгового центра №16 ООО «Метро Кеш енд Кери», проявив трогательную интернациональную антипрофсоюзную солидарность, главным направлением своего удара избрали самого лидера независимого профсоюза – электрика Владимира Демьяна.


   Первая лобовая попытка уволить Владимира Демьяна была сделана Михаилом Завыловым 27 сентября 2007 года. В своем обращении к Председателю ЦК Киевского профсоюза «Защита труда» Олегу Вернику (вых. №1877) на получение согласия на увольнение Владимира Демьяна Завылов не стал себя отягощать особыми юридическими обоснованиями своего желания немедленно уволить профсоюзного лидера. К данному Обращению были прикреплены три т.н. «выговора» Демьяну, изначально не имевшие никакой юридической силы, в связи с тем, что согласно Статье 41 Закона Украины «Про профессиональные союзы, их права и гарантии деятельности» - «привлечение к дисциплинарной ответственности работников, которые являются членами выборных профсоюзных органов, допускается лишь по предварительному согласию выборного органа, членами которого они являются». Разумеется, что состряпанные впопыхах и задним числом «выговоры» Владимиру Демьяну на рассмотрение профсоюзному комитету «Защиты труда» никогда не попадали. Кроме того, господин Завылов также грубо проигнорировал и требования Статьи 149 Кодекса законов о труде в Украине, где четко фиксируется, что «за каждое нарушение трудовой дисциплины может быть применено лишь одно дисциплинарное взыскание». Таким образом, даже если исходить из завыловских фальшивок с мифическими «выговорами» задним числом Владимиру Демьяну, то сам по себе выговор уже является формой дисциплинарного взыскания и поэтому увольнение по одному и тому же основанию с уже изданным ранее выговором противозаконно. В условиях начавшегося полного правового беспредела со стороны администрации ООО «Метро Кеш енд Кери Украина» по отношению к лидеру профсоюза «Защита труда» на предприятии Владимиру Демьяну ЦК Киевского независимого профсоюза «Защита труда» 14 октября 2007 года категорически отказал Завылову в даче согласия на увольнение своего профсоюзного лидера (№4-П/14.10.2007).
   В борьбе с рабочим лидером и его товарищами по профсоюзу администрацией ООО «Метро Кеш енд Кери Украина» были использованы разнообразные приемы и методы борьбы – от прямого физического давления до попыток циничной дискредитации Владимира.


   Потерпев неудачу в своей провокации против члена профсоюза «Защита труда», молодого рабочего, резчика рыбы в рыбном цеху Юрия Кубы начальник военизированной службы безопасности Торгового Центра №16 ООО «Метро Кеш енд Кери Украина», бывший офицер-десантник Юрий Востриков с бейсбольной битой в руках 11 октября 2007 года, ворвавшись в помещение для отдыха работников предприятия, на глазах у многочисленных свидетелей угрожал Владимиру Демьяну физической расправой. И только вмешательство сотрудников милиции, вызванных Владимиром в целях защиты своей жизни на территорию предприятия, предотвратило трагическое развитие событий в тот октябрьский день. Угроза со стороны районной прокуратуры возбудить уголовное дело против потерявшего чувство реальности и ставшего общественно опасным начальника службы безопасности структурного подразделения ООО «Метро Кеш енд Кери Украина» в Киеве вынудило Акселя Лухи и Михаила Завылова в начале перевести Вострикова на работу в другой торговый центр корпорации, а в последствии и уволить его. Как говорится – от греха подальше. Нормой в отношении Владимира Демьяна становится видео-слежка за профсоюзным лидером на территории торгового центра, регулярное сопровождение его передвижения по торговому центру одним или двумя сотрудниками службы безопасности предприятия. Одновременно на работников торгового центра №16 оказывается серьезное давление с целью предотвратить рост численности молодого профсоюза. Практикой момента становится собирание администрацией от своих сотрудников неких «докладных», единственной задачей которых является дискредитация Владимира.


   Так, например, понимая всю опасность международной профсоюзной солидарности в рамках международной сети профсоюзов UNI, Михаил Завылов с благословения Акселя Лухи и дюссельдорфской штаб-квартиры холдинга «METRO Group» инициирует международную компанию дискредитации Владимира Демьяна, изначально рассчитанную на этику и психологию толерантного и политкорректного западноевропейского профсоюзного активиста.


   Так, например, Директор торгового центра №16 ООО «Метро Кеш енд Кери Украина» Петер Троян в своей докладной записке на имя своего непосредственного начальника Акселя Лухи (в оригинале этого т.н. «документа» нет ни даты, ни реквизитов регистрации) весьма своеобразным образом интерпретирует утверждение Владимира Демьяна о том, что администрация предприятия постепенно устанавливает для своих работников фашистские порядки. Оказывается, по версии Трояна для Лухи, что Демьян считает «всех немцев фашистами», а самому Трояну профсоюзный лидер предлагает немедленно убираться с Украины к себе в Словакию. Очевидно, что эта фальшивка, сделанная к тому же на английском языке, была предназначена для формирования негативного имиджа Владимира Демьяна именно среди профсоюзного актива Западной Европы и, прежде всего, в профсоюзах холдинга «METRO Group» дабы избежать возможной международной компании солидарности с боевым киевским рабочим профсоюзом в случае дальнейшего разворачивания против него репрессий.


   В компании международной дискредитации Владимира Демьяна администрации также удалось задействовать молодого рабочего-обвальщика крымского татарина Асана Курбанова. Надавив на Курбанова и пообещав молодому парню его скорый перевод в крымский филиал ООО «Метро Кеш енд Кери Украина», Петер Троян организует с его помощью очередную фальшивку – т.н. «докладную» Асана Курбанова своему непосредственному начальству о том, что Владимир Демьян регулярно оскорбляет его крымско-татарское национальное достоинство. Разумеется, к «ксенофобии» профсоюзного лидера в рамках компании его международной дискредитации необходимо было еще добавить и проявления «сексизма». Очередная фальшивка не заставила себя ждать. Менеджер отдела персонала Юлия Янчевская, находящаяся в прямом подчинении Директора по персоналу ООО «Метро Кеш енд Кери Украина» Михаила Завылова, неожиданно свое непосредственное начальство одарила «докладной» (разумеется, документ без даты и реквизитов), в которой указала, что Владимир Демьян регулярно оскорбляет ее женское достоинство. Нам остается только гадать как, получив такой букет докладных о «ксенофобии» и «сексизме» профсоюзного лидера, господа Лухи, Завылов и Троян не смогли добавить к данному букету политкорректных фальшивок еще и обвинение Владимира Демьяна в «гомофобии». Вероятно, никто из подчиненных, ни за какие посулы руководства просто не согласился себя оговорить.


   Еще летом 2007 года профсоюз «Защита труда» на предприятии ООО «Метро Кеш енд Кери Украина» вынудил Лухи и Завылова все же начать переговоры о подготовке и заключении коллективного трудового договор, который в нарушении соответствующего закона Украины отсутствовал на предприятии уже на протяжении четырех лет. Однако перспектива заключения коллективного трудового договора, мягко говоря, не радовала администрацию, привыкшую к ручному управлению персоналом. Подключение к переговорному процессу руководителя Московского офиса международного глобального профсоюза UNI Ольги Виноградовой и Председателя ЦК Киевского профсоюза «Защита труда» Олега Верника заставили Акселя Лухи и Михаила Завылова отказаться на время от лобовых атак на профсоюз.


   18 октября 2007 года между администрацией ООО «Метро Кеш енд Кери Украина» в лице Акселя Лухи, Михаила Завылова, начальника юридического департамента предприятия Дмитрия Фурмана, привлеченного консультанта Алексея Мищенко и профсоюзной стороной в лице Ольги Виноградовой и Олега Верника подписывается меморандум о введении моратория на месяц на какие-либо действия сторон, могущие вызвать обострение ситуации на предприятии. Этот своеобразный пакт о ненападении позволил на месяц профсоюзному активу «Защиты труда» вздохнуть свободнее и полноценно приступить к выработке своих предложений для проекта коллективного трудового договора.


   Понимая, что время работает не на них, Аксель Лухи и Михаил Завылов начинают новую компанию борьбы с профсоюзом. 29 ноября 2007 года Михаил Завылов отправляет на имя ЦК «Защиты труда» очередное Обращение о даче согласия на увольнение Владимира Демьяна и в очередной раз полная юридическая безответственность данного документа оставляла впечатление, что администрация «Метро Кеш енд Кери Украина», абсолютно цинично и самоуверенно ведет ситуацию к противоправным действиям в отношении Владимира Демьяна. И провокация не заставила себя долго ждать.


   С 4 по 7 декабря 2007 года на основании требования Статьи 12 Закона Украины «О коллективных договорах и соглашениях», в которой фиксируется право лиц, принимающих участие в переговорах по заключению коллективного договора в качестве представителей сторон, на освобождение на период переговоров и подготовки проекта коллективного договора от основной работы с сохранением среднего заработка, Владимир Демьян был в официальном отпуске, во время которого была завершена работа по подготовке первых двух глав коллективного договора. В субботу 8 декабря 2007 года Владимир Демьян вышел на работу. А во вторник 11 декабря 2007 года на электронный адрес Михаила Завылова Владимиром Демьяном были отправлены официальные предложения от первичной профсоюзной организации «Защиты труда» с предложениями по первой и второй главам коллективного трудового договора. 12 декабря 2007 года Владимир Демьян был уволен…


   Анатомия провокации против профсоюзного лидера весьма показательна и характерна для транснациональных корпораций, пришедших на территорию Украины и всего постсоветского пространства – максимум цинизма и беспредела, минимум – морально-этических и культурно-нравственных аспектов. Владимир Демьян в понедельник 11 декабря 2007 года и во вторник 12 декабря 2007 года работал в первой смене с 7-00 до 15-00. Во вторник 12 декабря, в районе 15-00 ему сначала было предъявлено устное обвинение со стороны Директора Торгового Центра №16 Петера Трояна и завыловского менеджмента по персоналу в том, что он в понедельник 11 декабря 2007 года осуществил «прогул» работы с 15-00 и до 21-00. Но потом после справедливой апелляции Владимира Демьяна к здравому смыслу администрации, а главное к электронной фиксации его прихода на работу и ухода с работы в понедельник, обвинение было трансформировано с «прогула» (п.3 Статьи 40 Кодекса законов о труде в Украине) в «систематическое неисполнение работником без уважительных причин обязанностей, возложенных на него трудовым договором и правилами внутреннего трудового распорядка» (п.4 Статьи 40 Кодекса законов о труде в Украине). Попытка со стороны Владимира Демьяна уточнить у более чем 15-ти представителей администрации, сбежавшихся вручать Демьяну наспех составленный Трояном приказ об его увольнении, какие именно обязанности он не исполнял систематически и, в частности, в понедельник-вторник 11-12 декабря 2007 года успехом не увенчались. В заключении данного фарса при выходе с помещения Торгового центра №16 после вручения Владимиру приказа о его увольнении из карманов рабочей одежды Демьяна были извлечены его рабочие инструменты: отвертка и плоскогубцы, которые были тут же оформлены администрацией как «пропавшие с торгового зала» в августе(!!!) месяце. Комментарии, как говорится, излишни…


   В процессе данного увольнения был нарушен целый ряд статей Кодекса законов о труде в Украине и Закона Украины «Закона Украины «Про профессиональные союзы, их права и гарантии деятельности». Среди них (помимо упоминавшейся выше Статьи 41 Закона Украины «Про профессиональные союзы, их права и гарантии деятельности» - «привлечение к дисциплинарной ответственности работников, которые являются членами выборных профсоюзных органов, допускается лишь по предварительному согласию выборного органа, членами которого они являются») следует выделить, в частности:


   Статью 149 Кодекса законов о труде в Украине «Порядок применения дисциплинарных взысканий» - «до применения дисциплинарного взыскания собственник или уполномоченный им орган должен затребовать от нарушителя трудовой дисциплины письменный пояснения». Никаких попыток получить письменные пояснения от Владимира Демьяна со стороны администрации предприятия в нарушение закона не последовало.


   Статью 252 Кодекса законов о труде в Украине «Гарантии для работников предприятий, учреждений, организаций, избранных в профсоюзные органы» - «увольнение членов выборного профсоюзного органа предприятия, учреждения, организации (в том числе структурных подразделений), его руководителей…, кроме случаев соблюдения общего порядка, допускается при наличии предварительного согласия выборного органа, членами которого они являются, а также высшего выборного органа этого профессионального союза».   Итак, простой киевский рабочий-электрик Владимир Демьян непосредственно на своей шее убедился в том, чего стоит хваленый западный «стиль» общения с профсоюзами со стороны международных транснациональных корпораций. Зашедшие в Украину и другие государства постсоветского пространства ТНК демонстрируют поистине чудовищную силу своей агрессии даже против минимальных демократических прав наемных работников объединяться в свои собственные самозащитные профсоюзные организации. Наглость и самоуверенность менеджмента ТНК подчас граничит с абсолютно неадекватным восприятием окружающей реальности. Глубокое убеждение во вседозволенности и покупке необходимых корпорации «Метро Кеш енд Кери Украина» решений судов настолько очевидно выпирает наружу, что просто диву даешься заносчивости данных персонажей мирового антипрофсоюзного фронта: Акселя Лухи, Михаила Завылова и Петера Трояна. И решающим фактором в снятии этой спеси со столь неуважаемых нами господ должна стать и неминуемо станет широкая международная компания солидарности с незаконно уволенным профсоюзным лидером Владимиром Демьяном.


   Наши требования просты и понятны всем работникам предприятия ООО «Метро Кеш енд Кери Украина»:   • Немедленно восстановить на работе незаконно уволенного профсоюзного лидера Владимира Демьяна!!!


   • Собственникам холдинга «METRO Group» немедленно разорвать трудовые контракты с душителями свободных профсоюзов Акселем Лухи, Михаилом Завыловым и Петером Трояном.   Наша решающая победа не в душных зданиях буржуазных судов! Наша победа в сплочении всех рабочих и профсоюзных инициатив в едином фронте борьбы за рабочие и профсоюзные права!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.30 | Abbot

    Re: Я умовно підтримую Вас і п.Дем'яна. Але кілька питань:


    > Наша решающая победа не в душных зданиях буржуазных судов! Наша победа в сплочении всех рабочих и профсоюзных инициатив в едином фронте борьбы за рабочие и профсоюзные права!
    >

    А что будет дальше - "плавали, знаем". Семнадцатый год, потом тридцать второй, потом тридцать седьмой...

    Вместо провокационного трепа насчет "буржуазных судов" нужно бороться за судебную реформу и справедливые суды для всех граждан Украины и иностранцев. За сбалансированное трудовое законодательство, учитывающее многолетний опыт борьбы и сотрудничества работодателей и профсоюзов в других странах.

    В общем, господа левые, если вы умные цивилизованные европейские левые - не наступайте на грабли.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.30 | Раціо

     Гуморист, аднака

     Abbot пише:
     >
     > если вы умные цивилизованные европейские левые - не наступайте на грабли.

     ці умниє цівілізованиє не можуть навіть писати без помилок, а найбільше відоме їхнє інтелектуальне досягнення - дрібне шахрайство (на кількатисяч доларів) проти своїх західних братів по розуму.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.31 | Left Initiative

      Re: Гуморист, аднака

      А чого затерли мій пост???

      Обмеженість та недолугість пана Раціо треба якось прикрити???? Хай прибирає свої провокації... а потім вже щось лепече тут...

      http://www.livasprava.in.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=546&Itemid=1
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.31 | Предсказамус

       Ви порушуєте правила ВФ, причому систематично. Попередження.

       А зараз витратьте трохи часу і прочитайте це: http://maidan.org.ua/wiki/index.php/Help:MaidanForumRules
       Бо, якщо Ви будете продовжувати в тому ж дусі, доступ до ВФ буде для Вас закритий.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.31 | Left Initiative

        Re: Відповідайте, пане Предсказамус

        Шановний Предсказамус.
        Я завжди вказував вам на ваш необ*єктивний аналіз щодо порушень правил цього форуму та вашу прозоро-вибіркову прискіпливість. Навіть якщо пан Раціо є вашим кращим спільником - порадьте йому тримати себе в руках. Дивно що ви так завзято не бачите наявних образ в його постах, які викликають у обізнаних людей лише справедливе обурення.

        Крім того, посилання на лінк, який ви так швидко прибираєте було зроблене не в темі, а в гілці дискусії...

        Але ж я бачу ваше відверте бажання самому не звертати уваги на правила цього форуму та дозволяти пану Раціо брехливо та ганебно поводитися зі своїми опонентами ... Чекаю на вашу відповідь...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.31 | Предсказамус

         Обговорення рішень модератора - тільки на БП. Друге попередження

         Можна продовжити тут: http://www2.maidanua.org/go/about
   • 2008.01.05 | rais

    Генрі Форд і прфспілки.

    В свій час, зароджений на заводах Форда, профспілковий рух жорство контролював рентабільність капіталіста. 100 машин - одна винагорода, 200 - інша і значно більша винагорода. В СРСР що одну машину робиш, що 1000 зарплатня була одна. А за рахунок сотен мільйонів працівників будувалися пансіонати у Криму та крутилася комуністична пропаганда.
    Західний варіант профспілок дискридитувався комуністами як мафіозне утворення. Радянщина створила профспілковий рух відмінний від західного. Це робилося з єдиною метою прикрити експлуатацію людей та створити ще один орган контролю у суспільстві. Залишки цього совкового монстра досі безпокарано очолює відомий комуняка, докрадаючи "профспілкове" майно. Враховуючі такі традиції інвестори мають український відповідний трудовий ресурс. Людей праці в сучасній Україні експлуатують ще гірше ніж у совдепії. Ця експлуатація і безправність прикривається правоохоронними органами і дає змогу далі збагачуватися "успішним" злочинцям. Саме таким чином породжується правовий негілізм і не бажання працювати на комуністичних нащадків.
 • 2007.12.31 | Sean

  Дорога Ліва Ініціятиво, перед тим, як ставити повідомлення

  подумайте, чи не порушує воно правила. Де позначка передруку? Га?

  Це щоб Вам не довелося потім нарікати на підлих правих модераторів ВФ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.01.02 | Left Initiative

   Re: Дорога Ліва Ініціятиво, перед тим, як ставити повідомлення

   Я не "нарікаю", я просто вказую на наявність у модератора подвійних стандартів для різних дописувачів...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.01.06 | rais

    Дорога Ліва Ініціятиво

    Такі важливі для людей питання ви намагаєтеся звести до суперечки між собою?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.01.07 | Left Initiative

     Re: Дорога Ліва Ініціятиво

     Шановний Раіс.
     Йдеться не про суперечку, а про подвійні стандарти на цьому форумі. Я за великим приколом подивився зараз на число тих, хто ставить літеру (Л), якщо дає в тексті лінк на якусь веб-сторінку. Ця чисельність справді вражає :))))

     І яким чином тут занадто принципові щодо мене модератори відносяться до цього???? Повний ігнор... А мене погрожують забанити за начебто їх критику. А я їх і не критикую, я просто ФІКСУЮ факт наявності ПОДВІЙНИХ стандартів до різних дописувачів цього форуму...
     ***************************

     Щодо вашого останнього повідомлення, то я абсолютно згодний з вашою логікою і аналізом ролі профспілок за радянські часи і зараз. Просто я вживаю відмінну від вас марксистську темінологію і відповідно не вважаю експлуататорську сталінську бюрократію - "комуністами"... Завдання нашого поточного моменту - максимальне сприяння становленню і розвитку незалежного профспілкового руху в умовах тимчасової відсутності українського лівого руху як такого...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.01.07 | rais

      Лівій Ініціятиві про дектатуру пролетаріату.

      Також не вважаю доцільним розпочинати суперечку щодо використання комуністичної ідеології Сталіним задля реалізації диктатури пролетаріату. Смішно? Але навіть у 70 роки КДБ ставило людей на облік лише за одне запитання - навіщо в країні, де переміг пролетаріат, профспілки? Ви самі себе можете запитати про це зараз?

      А питання захисту прав людини праці не може бути лівим або правим.
      Це питання повинно бути економічно та біологічно обгрунтованим. Правільність вирішення цього питання оцінюється соціальною стабільністю в державі. Як що керівництво держави недолуге то нема і стабільності. Тому подібні розрахунки мають бути предметом служб відповідних за національну беспеку держави.
     • 2008.01.07 | rais

      Дорога Ліва Ініціятиво

      Дорога Ліва Ініціятиво, програваючи одну гілку, розпочинаєте іншу?
      Вас вже дуже турбує чому навчилися гітлерівські фашисти у сталінських комуністів. Генеруєте експромтом? Чи тематика затверджена? Однако який у вас цікаво широкий діапазон вподобань. Дати пам'ятаєте, загальним видом оволоділи. А подробиці пропускаєте.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".