МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Окремий додаток до топу: "Дивлюсь 1+1"

12/29/2007 | Вільний радикал
Спочатку цитата (вже її наводив, навіть пору разів, - не діє, але не забуваю, що дехто в таких випадках казав, що повтор не зашкодить, а навпаки):"Людину з незахаращеним мозком важко затягти на поле політичної захопленості далі, ніж до рівня доброзичливої підозрілості" (Д.Конрад, мадярський письменник, часопис "Всесвіт, № 9-10 за 2006р.)

Тепер додам свій ахворизм: "Політиків треба не фанити, чи фобити, а виключно юзати, бо, інакше вони будуть ЮЗАТИ вас (нас).

Невже так важко зрозуміти, що політик це наш ІНСТРУМЕНТ, який ми використовуємо - кулькова ручка, рубанок, молоток, чи будь який інший, хоч комп, але усе ж таки інструмент і ставитися до нього з погардою, зневажливо, мовляв усі вони однакові - це, глупота можливо ще більша, ніж любов, або ненависть до політика.

Уявіть собі людину, яка шмагає віник за те, що він погано мете.

А тепер питання: "ЯК ,ЧИ ЩО МИ МАЄМО ЗРОБИТИ, АБИ ТІ КЛЯТІ ПОЛІТИКИ НАС, ПРИНАЙМНІ ПОЧУЛИ, А ПОВНИЙ ЕКСТАЗ - ВІДПОВІЛИ?

Відповіді

 • 2007.12.30 | ОРИШКА

  Так ВФ Майдану весь час ломає над цим голову. І шпійонів засилає

  Уколова, наприклад - для прочистки вух владі :)
 • 2007.12.30 | Sean

  2004-й пам'ятаєте?

  Це - як приклад.

  Коли приблизно 180 громадян на заклик Майдану надіслали до КМУ звернення про оприлюднення назв секретних актів Януковича - такі акти було оприлюднено. Це - як другий приклад.

  Коли Майдан провів кампанію "Захарова - в Омбудсмени!", кандидатуру підтримали несуни і тюльки. Це як третій приклад.

  Отакоє от (с)
 • 2007.12.30 | cartes

  Краще відремонтуйте у себе що-небудь ..

  Вільний радикал пише:
  > Невже так важко зрозуміти, що політик це наш ІНСТРУМЕНТ, який ми використовуємо - кулькова ручка, рубанок, молоток, чи будь який інший, хоч комп, ..

  Це, дивлячись, який політик. Янукович, дійсно, схожий на рубанок. А от Юля на інструмент не схожа. У неї є плани і власне завзяття, а у інструмента хіба є плани? Чи це у Вас є плани і Ви хочете використати Юлю, як .. молоток?
  Особисто я обирав Юлю, бо знав про її плани і погодився з ними. І хотів би, що деякі "інструментальщики" не заважали їй здійснити плани.

  > А тепер питання: "ЯК ,ЧИ ЩО МИ МАЄМО ЗРОБИТИ, АБИ ТІ КЛЯТІ ПОЛІТИКИ НАС, ПРИНАЙМНІ ПОЧУЛИ, А ПОВНИЙ ЕКСТАЗ - ВІДПОВІЛИ?

  У Вас є про що сказати? Чи Ви колекціонуєте відповіді політиків (хоч політики і "кляті")?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.31 | Вільний радикал

   Сердишся Юпітере? Тож може неправий?

   cartes пише:
   > Вільний радикал пише:
   > > Невже так важко зрозуміти, що політик це наш ІНСТРУМЕНТ, який ми використовуємо - кулькова ручка, рубанок, молоток, чи будь який інший, хоч комп, ..
   >
   > Це, дивлячись, який політик. Янукович, дійсно, схожий на рубанок. А от Юля на інструмент не схожа. У неї є плани і власне завзяття, а у інструмента хіба є плани? Чи це у Вас є плани і Ви хочете використати Юлю, як .. молоток?
   > Особисто я обирав Юлю, бо знав про її плани і погодився з ними. І хотів би, що деякі "інструментальщики" не заважали їй здійснити плани.
   >
   > У Вас є про що сказати? Чи Ви колекціонуєте відповіді політиків (хоч політики і "кляті")?

   Без будь яких "дивлячись який політик". Може ви чули про т.зв. "smart tools"? При всій повазі до ЮВТ - для мене це вумний інструмент для досягнення МОЄЇ мети, а не мети ЮВТ.

   У цьому випадку наші цілі збігаються, тбт., зробити з України цукерку.

   Але, наприклад, коли голосували за Закон про Кабмін, я був категорично против. І пояснення ЮВТ виглядали дуже непереконливо, аби не сказати цинічно. Зовсім, як у синяків.

   А взагалі то, я пропонував, чи питав, про ідеальний спосіб впливу на політиків, наприклад - моніторинг громадської думки через Майдан, чи будь який інший орган (як я не люблю це слово,лише бог бачить), та втілення тієї думки у життя. Отака скромна мета, цілком розуміючи її справжню величезну складність.

   Ще одне. Дійсно, дуже хотів би використати ЮВТ як молоток, напочатку, бо й такий потрібен, а кращого на обрії не видно, але далі мала би бути робота саме роблення цукерки з України. І це, без жодних жартів, саме те посилання, якого я дуже давно чекаю від політиків, і нарешті дочекався.

   Усе сказане зовсім не значить, що я вже найшов ідеал та буду на нього молитися.

   Я подивлюся, як працюватиме мій інструмент, і, цілком можливо викину його, та знайду інший, або це зробить мій син, може онук, але думаю врешті-решт зробить. Амінь
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.31 | cartes

    Заплуталися в словах ..

    Я під "інструментом" розумію засіб, який я використовую для отримання певного результату.
    Якщо мати на увазі вплив виборців на владу, то інструментом виборця доречно вважати ВИБОРИ.
    Якщо ж вести мову про вплив виборців на своє майбутнє, то можна (з певним натягом) вважати політиків "інструментом" для досягнення бажаного майбутнього. Розумне і успішне використання такого складного "інструменту" потребує від виборців відповідного рівня культури. А поки вони збираються користатись ними для забивання "цвяхів", то хай принаймні не очікують бажаних результатів.
  • 2008.01.14 | Михайло Свистович

   Re: Краще відремонтуйте у себе що-небудь ..

   cartes пише:
   >
   > Особисто я обирав Юлю, бо знав про її плани і погодився з ними.

   Вона особисто Вам їх відкрила? То поділіться з нами? Бо я почну погано про Вас думати, якщо уявлю, що Ви погодились з тим, що вона зараз робить :)
 • 2007.12.30 | джозеф конрад

  Нещасний Джозеф Конрад!

  "(Д.Конрад, мадярський письменник, часопис "Всесвіт, № 9-10 за 2006р.)"

  Насправді Джозеф Конрад був поляком, народився на території нинішньої України, емігрував до Америки, писав англійською пригодницькі (в основному на морську тематику) твори. І от - "мадярський письменник". Що тут скажеш? Обюразованщина.. (с) Солженіцин
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.30 | Вільний радикал

   Re: Нещасний Джозеф Конрад!

   джозеф конрад пише:
   > "(Д.Конрад, мадярський письменник, часопис "Всесвіт, № 9-10 за 2006р.)"
   >
   > Насправді Джозеф Конрад був поляком, народився на території нинішньої України, емігрував до Америки, писав англійською пригодницькі (в основному на морську тематику) твори. І от - "мадярський письменник". Що тут скажеш? Обюразованщина.. (с) Солженіцин

   Ви помиляєтесь. Той якого я зацитував ще живий, звуть його Дьордь Конрад. Він мадярський єврей, а не польский американець. Цитата з його статті у наведеному числі часопису "Всесвіт", точну назву не пам'ятаю, приблизно "Щось і політика". До того, більш відомого Джозефа має подобу лише за прізвищем, та й це не точно, бо справжнє прізвище українсского поляка - Korzeniowski - a Kонрад, то псевдонім.

   Можу порадити наперед не дуже поспішати з висновками, та бодай іноді піддавати сумніву свою пиху, аби не вскочити в халепу, як ви це зробили зараз.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.30 | Tatarchuk

    зауважу: Дьордь - не Джозеф, а ДжорджCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".