МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Серцеїди Юлії Тимошенко. Уколову.

12/30/2007 | Сахаров
Серцеїди Юлії Тимошенко -http://podrobnosti.ua/criminal/others/2007/12/28/486055.html

У статті за лінком все відповідає дійсності. Верхівка БЮТ у Дніпропетровську дерибанить міську землю. Відбувається це вкрай цинічно. І автор статті має рацію, кажучи що у Дніпропетровську БЮТ катастрофічно втрачає електорат саме з причини цього земельного дерибану. На виборах проти БЮТ будуть виставлені неспростовні аргументи щодо кримінальних і корупційних дій. Крити буде нічим.
Повториться ситуація, у якій опинилася НУ на минулих виборах, коли першим номером у обласному списку НУ став Микола Швець. Тоді з цієї причини кількість прихильників НУ в області зменшилася чи не утричі і НУ вибори у області фактично програла. Те саме чекає на БЮТ. І жодні успіхи уряду не переважать неповагу і нехіть до місцевих БЮТівців.

Відповіді

 • 2007.12.30 | Pavlo Z.

  Re: Серцеїди Юлії Тимошенко. Уколову.

  Сахаров пише:
  > Серцеїди Юлії Тимошенко -http://podrobnosti.ua/criminal/others/2007/12/28/486055.html
  >
  > У статті за лінком все відповідає дійсності. Верхівка БЮТ у Дніпропетровську дерибанить міську землю. Відбувається це вкрай цинічно. І автор статті має рацію, кажучи що у Дніпропетровську БЮТ катастрофічно втрачає електорат саме з причини цього земельного дерибану. На виборах проти БЮТ будуть виставлені неспростовні аргументи щодо кримінальних і корупційних дій. Крити буде нічим.
  > Повториться ситуація, у якій опинилася НУ на минулих виборах, коли першим номером у обласному списку НУ став Микола Швець. Тоді з цієї причини кількість прихильників НУ в області зменшилася чи не утричі і НУ вибори у області фактично програла. Те саме чекає на БЮТ. І жодні успіхи уряду не переважать неповагу і нехіть до місцевих БЮТівців.
  В Київській області і Черкаській БЮТ це робить вже давно і системно. У мене питання до майданівців: у вашому регіоні так само? Чи є непадлюки з юліних депутатів на місцях?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.30 | Tatarchuk

   непадлюки звісно є

   Pavlo Z. пише:
   > В Київській області і Черкаській БЮТ це робить вже давно і системно. У мене питання до майданівців: у вашому регіоні так само? Чи є непадлюки з юліних депутатів на місцях?

   Звісно є непадлюки, їх приблизно такий самий відсоток як в інших партіях.
   Питання не в тому, чи є непадлюки. А як не давати ставати падлюками, коли з опозиції (де легко бути непадлюкою) переходиш до влади.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.31 | Pavlo Z.

    Re: непадлюки звісно є

    Tatarchuk пише:

    > Питання не в тому, чи є непадлюки. А як не давати ставати падлюками, коли з опозиції (де легко бути непадлюкою) переходиш до влади.
    Спосіб один: називати падлюк падлюками, не соромлячись і не думаючи "Не можна ж лити воду на млин ворога!". А непадлюк називати, відповідно, непадлюками. А для того, щоб називати - треба їх знати. Отже, питання є: чи є у вас в регіоні непадлюки і незкурвлені депутати? Хто?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.01.07 | Сергей ГРУЗДОВ

     Re: непадлюки звісно є

     Ні, не "називати", а визначати у наслідок рішень судів, що набрали законної сили (і рішення, і суди)!
   • 2008.01.07 | igorg

    Відповідь є елементарна: кадри вирішують все

    Бачите, ОУН, УПА, скажімо, можна звинувачувати у всіх смертних гріхах, окрім корупції, крадіжок, самозбагачення.
    Натомість, навіть побіжне вивчення документів совєтської влади дає широку картину саме цих проблем. Враження таке, що саме на таких речах й була побудована влада більшовиків. То чого дивуватися із їх нащадків? Адже БЮТ на Дніпропетрощині підгребла до себе всі партійні кадри, яких суттєво посунули від корита більш шустрі й голодні донєцкі пацани. Останні нічим не кращі, й навіть набагато гірші хоча й генетично рідні попередникам :).
    Як зробити щоб вони не крали? Ніяк. Бо вони генетичні крадії. Цивілізовані нації протягом століть вичищалися від таких, караючи на горло та усуваючи від впливу на суспільство, позбавляючи можливостей розвитку й розмноження.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.01.07 | rais

     Re: Відповідь є елементарна: кадри вирішують все

     100 відсотків, Ігорю. Генетична спадщина комзлочинців перекреслює будь які оголошені плани і наміри. Люди бачать цей деребан, як практику що закреслює їх сподівання. Сіндром Шарікова та кадрова неохайність роблять свою справу. Перезавантаження України ще не відбулося. Нажаль в державі при владі досі залишаються уламки злочинної комунобандитської системи.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.01.07 | igorg

      на жаль зовсім не уламки, а спаяні нащадки

      Зважте, один злодій чи бандит на велику округу це вже серйозна проблема, декілька - біда, а коли вони в законі та при владі тоді це катастрофа. На жаль БЮТ підходить до роботи з кадрами професійно, в кращих традиціях ...
      І це заставляє особисто мене серйозно сумніватися у хоч якісь щирості їх намірів. Для мене є певною загадкою така суперечність, як Яворівський, Шкіль і ще ряд ніби непоганих імен та ось такі плоди. Хто кого використовує?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.01.07 | rais

       Re: на жаль зовсім не уламки, а спаяні нащадки

       Гадаєте це спроба одягти шкуру національного ягнятко на застарілий червонодупий зад? Тож виходячі з відповідними запитами до Яворівського та Шкиля, можна спровокувати розлад в кадровій іділії БЮТ и НУС? Знов галас щодо розколу помаранчевої єдності і хвеєрверк в стані ПР? Конфлікт по-переду. Таки важка спадщина минулого. Перехідний період кравчука затягується на користь перефарбованих комуністичних спадкоємців. Обіцянки забуті. Але без реального кадрового перезавантаження державні конюшні не очистити. Женя Червоненко віддав лопату і погодився жити і працювати по коліно в цьому. Яка там люстрація, коли такі справи на кухні. Євро -2012 це покраще Монтекарло. А комусь і шматок землі над Дніпром не завадить. Ліцемірство і підступність типові риси будівника комунізму. Огидно слухати зажерілих владоможців про вболювання за долю українського народу, 90 відсотків якого 17 років виживає за межею малозабеспеченості.
 • 2008.01.07 | 100%

  Re: Серцеїди Юлії Тимошенко. Уколову.

  Впізнається почерк Бродського. "Гусари" шикуються.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.01.07 | Сергей ГРУЗДОВ

   Re: Серцеїди Юлії Тимошенко. Уколову.

   Ежели Мишаня свою бешеную энергию результативно направит на укрепление правопорядка в украинских судах, я ему поклонюсь!
  • 2008.01.15 | Михайло Свистович

   Re: Серцеїди Юлії Тимошенко. Уколову.

   100% пише:
   > Впізнається почерк Бродського. "Гусари" шикуються.

   Це Сахаров пише почерком Бродського????? У Вас параноя.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".