МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тибетская хирургия (л)

01/12/2008 | Сергей ГРУЗДОВ
Очередным пшиком оказалось "обрезание" депутатских льгот. Все остались довольны, и процедура состоялась, и всё осталось на местах. Тихо-мирно повисла на ушах электората очередная порция лапши.
Высоко сидят поднаторевшие "тибетские мудрецы", не достать. Судя по всему, против их мухлежа необходимо более радикальное лекарство, чем пересаживание из кресла в кресло.
Статья в "ЗН" - http://www.zn.ua/1000/1550/61685/

Відповіді

  • 2008.01.12 | Мінор

    Пересмикування. Де-факто пільги обрізані. Де-юре

    потрібно змінити закон про статус нардепа. Сергій Груздов, а як би Ви діяли на місці уряду? Чекали кілька місяців прийняття змін до Закону?

    Нагадаю процедуру: обговорення законопроекту у профільному комітеті, голосування у першому читанні, внесення правок, голосування у другому читанні і голосування вцілому. Чи, користуючись законом про бюджет, обрізали ті пільги не в далекому завтра, а вже сьогодні?

    По-моєму відповідь очевидна - обрізати негайно фінансування і протягом року проштовхувати проект змін до Закону. Чим і будемо займатись. Скасуванням депутатських пільг, як народний депутат, я задоволений - вони принижиють мою гідність - депутат не інвалід.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.01.12 | Сергей ГРУЗДОВ

      Re: Де-факто пільги обрізані.

      Дякую за швидке реагування! :) Приємно з Вами працювати.
      На питання про мої дії на "їх" місці відповіді немає - звик діяти на своєму місці. Маю нагоду поздоровити з наступаючим старим-новим роком! :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.01.17 | Михайло Свистович

        Re: Де-факто пільги обрізані.

        Сергей ГРУЗДОВ пише:
        >
        > На питання про мої дії на "їх" місці відповіді немає

        Це - дуже погано, бо робить Вашу критику неадекватною
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.01.18 | Сергей ГРУЗДОВ

          Re: Де-факто.

          Чомусь Ви загубили другу половину фрази "- звик діяти на своєму місці." Але якщо критикуєте/оцінюєте фразу, то придивляйтесь до її повної форми. Вибачаюсь за вимушену персональну рекомендацію.
          Так що ж "погано", шановний? Що звик діяти на своєму місці, чи що не написав якусь фігню, яку тут (і не тільки тут) легко верзуть доморобні мудрагелі в питаннях державного управління?
          Критика неадекватна може бути саме тоді, НМД, коли вона всеохоплююча та безапеляційна, тощо. В даному випадку, гадаю, неадекватна саме Ваша репліка, перепрошую.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.01.19 | Михайло Свистович

            Re: Де-факто.

            Сергей ГРУЗДОВ пише:
            > Чомусь Ви загубили другу половину фрази "- звик діяти на своєму місці."

            Я її відкинув як непотрібну в цьому випадку, бо Ви критикували дії тих, хто не на Вашому місці. Причому критика Ваша була неконструктивною і всю її можна було б замінити словами: "Не так!" А Уколов Вам правильно пояснив, що на сьогодні можна або отак, або ніяк. А далі можна так.

            > Так що ж "погано", шановний? Що звик діяти на своєму місці, чи що не написав якусь фігню, яку тут (і не тільки тут) легко верзуть доморобні мудрагелі в питаннях державного управління?

            Погано, що вимагаєте неможливого від людей, і женете на них, що вони цього неможливого не зробили.

            > Критика неадекватна може бути саме тоді, НМД, коли вона всеохоплююча та безапеляційна, тощо

            Ні, вона може бути в багатьох випадках. Наприклад, неадекватною є критика бігуна за повільність, який пробіг 42 км повільніше ніж їх здолав автомобіль.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.01.19 | Сергей ГРУЗДОВ

              Лірично :)

    • 2008.01.19 | Олександр Дядюк

      А проект закону "про обрізання" хтось хоч подав?

      Мінор пише:
      > > Нагадаю процедуру: обговорення законопроекту у профільному комітеті, голосування у першому читанні, внесення правок, голосування у другому читанні і голосування вцілому. Чи, користуючись законом про бюджет, обрізали ті пільги не в далекому завтра, а вже сьогодні?
      >
      > По-моєму відповідь очевидна - обрізати негайно фінансування і протягом року проштовхувати проект змін до Закону. Чим і будемо займатись. Скасуванням депутатських пільг, як народний депутат, я задоволений - вони принижиють мою гідність - депутат не інвалід.
  • 2008.01.12 | Сергей ГРУЗДОВ

    И кстати, президент - профессия массовая!

    12.01.08 09:10 «Фраза»
    Бывший Президент Украины Леонид Кравчук выступает за законодательное урегулирование выплаты пенсий бывшим Президентам.
    По его словам, в Украине до сих пор нет закона о материальном обеспечении бывших глав государства, поэтому и он, и бывший Президент Леонид Кучма получают пенсии как депутаты Верховной Рады.
    "Признаюсь, это солидные деньги - около 15 тысяч гривен, но если бы мы не были в свое время народными депутатами, то по каким законам нам начисляли бы пенсию? Полный абсурд", - говорит он, отметив, что дело в первую очередь в принципе, а не в количестве денег.
    "Если парламентарии считают, что бывший президент должен получать меньше народного депутата, пожалуйста, пусть определят пенсию в тысячу гривен - но я буду знать, что получаю ее согласно закону о материальном обеспечении бывших глав государства, а не на основе каких-то указов или постановлений", сказал политик, пишет Корреспондент.
    Кравчук напоминает, что в скором времени в стране может оказаться уже не два, а три бывших Президента. "Похоже, что и ему пенсию начислят как народному депутату", - прогнозирует он, отмечая, что во многих странах мира пенсия бывшего Президента составляет 80% от зарплаты действующего главы государства.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".