МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко поліз у компетенцію Верховної Ради (/)

01/22/2008 | Мінор
Оскільки в нашій коаліції для прийняття рішення потрібен кожен голос, я схиляюсь до того щоб заблокувати позицію Президента, якщо його фракція буде наполягати на такому підході під час прийняття бюджету.

Гроші від продажу Криворіжсталі уже зникли. Якщо ми й надалі будемо зберігати величезний внутрішній борг і при цьому використовувати кошти від приватизації для інвестицій - ми будемо сприяти подальшому збагаченню купки і так багатих підрядників.

Маю сказати, що у 2000 році Ющенко дотримувався прямо протилежної позиції, стверджуючи, що покращення купівельної спроможності мільйонів українців після погашення боргів з пенсій та зарплат стимулює український бізнес. Очевидно тепер його позиція більш вигідна для крупних підприємців, які з радістю освоюватимуть державні інвестиції.

Іншими словами з соціал-демократа, Ющенко перетворився на класичного правого, який нехтує інтересами збіднілої більшості на користь багатої меншості. Це повністю не співпадає з моєю позицією.


Але може я не вірно зрозумів нашого Президента?
__________________________

http://www.pravda.com.ua/news/2008/1/22/70113.htm


Кошти від приватизації недоцільно направляти на соціальні виплати.

Таку думку висловив президент Віктор Ющенко в інтерв’ю УНІАН.

Президент підкреслив, що проведення за один рік масової приватизації призведе до зменшення вартості активів підприємств, які пропонуються на продаж.

"Ми б не хотіли, щоб тема соціальної домінанти стала базовою в контексті національної приватизації", - зауважив він.

За словами Ющенка, необхідно пам’ятати, що продаються активи підприємств, які більше ніколи не повернуться в державну власність.

"Скоріше за все, більш продуманою економікою була б та, що через приватизацію нам треба піднімати економічні національні програми, через економічні соціальні програми піднімати ВВП, відрахування до бюджету, і через бюджет формувати нові стосунки із соціально чутливими верствами, насамперед, із вкладниками "Ощадбанку", - сказав глава держави.

За його словами, державі потрібен той механізм, який "творить багатство і не зменшує його, щоб ми потім це багатство багато разів використовували для підтримки рівня благополуччя людей".

Крім того, президент розкритикував дії урядів, що призвели до виникнення великого дефіциту держбюджету, великих запозичень і збільшення зовнішніх зобов’язань.

"Це не є продуманою і правильною тактикою", - переконаний Ющенко.

Він підкреслив, що і центральна, і місцева влада повинні навчитися розпоряджатися тими коштами, які надходять до держбюджету через систему оподаткування.

Відповіді

  • 2008.01.22 | SpokusXalepniy

    Як це пов'язано з біжучому рядку в УП : ...

    ЮЩЕНКО ПРОСИТЬ НА НАЙБЛИЖЧОМУ ЗАСІДАННІ УРЯДУ СКАСУВАТИ РІШЕННЯ ПРО ПЕРЕЛІК ПІДПРИЄМСТВ, ЩО ПІДЛЯГАЮТЬ ПРОДАЖУ В 2008 РОЦІ.

    Ви маєте на увазі цю новину також?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.01.22 | Мінор

      Не думаю, що це прямо пов"язано

      Скасувати перелік підприємств - це одне, а принципи витрачення коштів від приватизації - трохи інше.
  • 2008.01.22 | DADDY

    Re: Ющенко поліз у компетенцію Верховної Ради (/)

    Мінор пише:
    >
    > Гроші від продажу Криворіжсталі уже зникли. Якщо ми й надалі будемо зберігати величезний внутрішній борг і при цьому використовувати кошти від приватизації для інвестицій - ми будемо сприяти подальшому збагаченню купки і так багатих підрядників.
    >

    За твердженням представників коаліції гроші від продажу КМК не зникли, а знаходяться на казначейських рахунках.
    Щодо внутрішнього боргу, то потрібно проаналізувати його структуру. У мене таке враження, що він не цілком складається з заборгованості по соціальним виплатам.

    > Маю сказати, що у 2000 році Ющенко дотримувався прямо протилежної позиції, стверджуючи, що покращення купівельної спроможності мільйонів українців після погашення боргів з пенсій та зарплат стимулює український бізнес. Очевидно тепер його позиція більш вигідна для крупних підприємців, які з радістю освоюватимуть державні інвестиції.
    >
    > Іншими словами з соціал-демократа, Ющенко перетворився на класичного правого, який нехтує інтересами збіднілої більшості на користь багатої меншості. Це повністю не співпадає з моєю позицією.
    >
    >
    > Але може я не вірно зрозумів нашого Президента?
    > __________________________
    >

    У мене склалося враження, що Президент закликає до виваженості та збалансованості у фінансових програмах Уряду.

    > http://www.pravda.com.ua/news/2008/1/22/70113.htm
    >
    >
    > Кошти від приватизації недоцільно направляти на соціальні виплати.
    >

    Закоголовок здається мені маніпулятивним. Він не є 100% відображенням позиції Президента, а модифікує її у такій мірі, що й у брехні не звинуватиш, і модифікація сприйняття відбувається.

    > Таку думку висловив президент Віктор Ющенко в інтерв’ю УНІАН.
    >
    > Президент підкреслив, що проведення за один рік масової приватизації призведе до зменшення вартості активів підприємств, які пропонуються на продаж.
    >
    > "Ми б не хотіли, щоб тема соціальної домінанти стала базовою в контексті національної приватизації", - зауважив він.
    >
    > За словами Ющенка, необхідно пам’ятати, що продаються активи підприємств, які більше ніколи не повернуться в державну власність.
    >
    > "Скоріше за все, більш продуманою економікою була б та, що через приватизацію нам треба піднімати економічні національні програми, через економічні соціальні програми піднімати ВВП, відрахування до бюджету, і через бюджет формувати нові стосунки із соціально чутливими верствами, насамперед, із вкладниками "Ощадбанку", - сказав глава держави.
    >

    Ось тут: " ... через економічні соціальні програми..."

    > За його словами, державі потрібен той механізм, який "творить багатство і не зменшує його, щоб ми потім це багатство багато разів використовували для підтримки рівня благополуччя людей".
    >
    > Крім того, президент розкритикував дії урядів, що призвели до виникнення великого дефіциту держбюджету, великих запозичень і збільшення зовнішніх зобов’язань.
    >

    А тут прямий закиди в бік уряду Пахла-Януковича, які використовували зростання зовнішнього боргу Держави для інвестування у кланові підприємства.

    > "Це не є продуманою і правильною тактикою", - переконаний Ющенко.
    >
    > Він підкреслив, що і центральна, і місцева влада повинні навчитися розпоряджатися тими коштами, які надходять до держбюджету через систему оподаткування.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.01.22 | Мінор

      Більшу їх частину проїли на компенсацію дефіциту бюджету

      DADDY пише:
      > За твердженням представників коаліції гроші від продажу КМК не зникли, а знаходяться на казначейських рахунках.

      Таким чином більша частина коштів була витрачена на всіх. А можна було б погасити конкретні зобов"язання держави.

      > Щодо внутрішнього боргу, то потрібно проаналізувати його структуру. У мене таке враження, що він не цілком складається з заборгованості по соціальним виплатам.

      Безумовно. Значну його частину складають виплати по ОВДП. Втім, мені здається, народна влада має погасити перш за все борги перед народом. Мова ж не йде про запровадження нових соціальних гарантій.
    • 2008.01.22 | Bayan

      Прямий закид? Дe?

      Шановний, як ви вжe такий борeць проти маніпуляцій словом, то починайтe з сeбe.

      Дe тут є хоч які-нeбудь ПРЯМІ закиди:

      1. Проти збагачeння кланових підприємств за рахунок бюджeту

      1. Проти уряду Пахла-Януковича зокрeма.

      можe мeні засліпло?


      DADDY пише:
      > > Крім того, президент розкритикував дії урядів, що призвели до виникнення великого дефіциту держбюджету, великих запозичень і збільшення зовнішніх зобов’язань.
      >
      > А тут прямий закиди в бік уряду Пахла-Януковича, які використовували зростання зовнішнього боргу Держави для інвестування у кланові підприємства.
  • 2008.01.22 | SEMENN

    БІОКНОПКОДАВ думку має,

    як Тимошенко з Турчиновим скажуть так і натиснеш зелену, або червону кнопечку.
    Це вони думку мають, а інші обов'язок - натиснути вдало "ЗА", або "ПРОТИ".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.01.22 | watchdog

      Ну и злая собака на жизнь стала

  • 2008.01.22 | Shooter

    Так-так, комуністична ідеологія - близька БЮТ

    Гречка для бандюків - оно, радімоє, яке їм колись дозволило легко опинитися в політиці. А тут така перспектива світить - 2010...заради такого не тільки гречки ніфіга не жалко.

    Заодне рекомендую порівняти:

    http://www.heritage.org/research/features/index/countries.cfm

    який в подавляючій більшости випадків є прямо пропорційний ліберальности економіки і спробувати порівняти його з індексом рівня життя...цікава картина вийде.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.01.22 | Мінор

      Пересмикування. Так само кухонний ніж близький до атомної бомби

      Shooter пише:
      > Гречка для бандюків - оно, радімоє, яке їм колись дозволило легко опинитися в політиці. А тут така перспектива світить - 2010...заради такого не тільки гречки ніфіга не жалко.

      Дорогий мій, до 2010 року треба дожити. Найбільше нас зараз цікавить 2008 рік. Не доходить? Розжую - влада у нас зараз і змінювати країну треба тепер, а не в 2010 році.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.01.22 | Shooter

        Атомною бомбою, нажаль, негоден врізати хліба

        Бездумною політикою "забрать і всьо подєліть", причому, "забрать" у тих же ж, кому і "подєліть" (все та ж гречка), країну можна тільки добити.

        Мінор пише:
        > Shooter пише:
        > > Гречка для бандюків - оно, радімоє, яке їм колись дозволило легко опинитися в політиці. А тут така перспектива світить - 2010...заради такого не тільки гречки ніфіга не жалко.
        >
        > Дорогий мій, до 2010 року треба дожити. Найбільше нас зараз цікавить 2008 рік. Не доходить?

        Звісно, що доходить. В 2010 році "роздавати гречку" буде вже запізно. Тому й планують це робити саме зараз.

        > Розжую - влада у нас зараз і змінювати країну треба тепер, а не в 2010 році.

        :) "Роздавання гречки" є зміною країни? Це щось нове.

        А от РЕФОРМИ проводити, які немалих коштів коштують (які, в свою чергу, можуть надійти лише від приватизації), таки потрібно - і то вже "дуже запізно". Поки-що я не бачу жодного кроку з боку уряду, навіть жодної згадки - які та яким чином збираються проводити реформи.

        І як приклад можу навести деяких наших близьких сусідів. Так от там, де спочатку провели реформи (Словаччина, Дзюрінда, початок 2000-х), а потім вже почали "гречку роздавати" (Фіцо, зараз), економіка розвивається стабільно, швидко та передбачувано (я вже мовчу про Словенію, яка це ще зробила на початку 90-х). А там, де спочатку "роздавали гречку" (Угорщина, Чехія), а тепер чіхаються - потрібно робити реформи, зараз все йде "зі скрипом". Причому, by definition 15 років тому Словаччина мала гірші умови, ніж Чехія та Угорщина.

        Україні ж ще і до стану Угорщини чи Чехії - як до неба рачки. І якби, як ти кажеш, таки дбали про країну, а не про власні владні перспективи, то займалися би країною, а не "роздавали гречку" або за одну ніч робили армію професійною.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.01.22 | Мінор

          Близкість до комуністів придумана тобою. Тепер ти

          на своє ж припущення і обурюєшся. Дуже вдала тактика.

          Shooter пише:
          > Бездумною політикою "забрать і всьо подєліть", причому, "забрать" у тих же ж, кому і "подєліть" (все та ж гречка), країну можна тільки добити.

          Припущення персонально твоє і побудовано навмисно щоб нагадати фразу тупаря Шарікова. Ти хочеш, щоб я нормально ставився до твого допису після цього? Ти мене вважаєш Шаріковим чи Юлю? Шутер - попустися :-)

          Відповідно, на твій ретельно прописаний потік підсвідомості далі по тексту, - реагувати не збираюся. Бо хибними є вже початкові витоки твоїх численних припущень, з якими ти так затято дискутуєш далі.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.01.22 | Shooter

            Не мною - а, прости господи, "ідеологами" БЮТ

            Чи ти про солідарізьм вже забув?

            Не кажучи вже про те, що "приватизувати/націоналізувати і роздати" - це щиро комуністичний спосіб дії.

            Мінор пише:

            > Shooter пише:
            > > Бездумною політикою "забрать і всьо подєліть", причому, "забрать" у тих же ж, кому і "подєліть" (все та ж гречка), країну можна тільки добити.
            >
            > Припущення персонально твоє і побудовано навмисно

            ? Яке "моє"? Сам же ж кажеш: кошти з приватизації мають йти на виплати по Ощадбанку. Себто, загальнодержавна власність має бути "забрана" і кошти від неї ("гречка" не із своєї кишені) роздані значній частині громадян.

            Якщо ж в БЮТ є таке дике бажання роздавати гречку - нехай своїх бандюків націоналізує - і їх майно роздає! Я тільки за.

            На твій решта "потік нечіткої свідомости" ;) в мене одне єдине питання:

            які саме реформи найближчим часом і за які кошти хоче проводити уряд Юлії Тимошенко?

            Спробуй відповісти.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.01.22 | BIO

              Солітеристськи реформи

              Пролонгувати "скасування" п.2 ст.3 Закону 537/96 до ПОВНОГО
              дерибану ліквідних держактивів сукупно з ЗЕМЕЛЬКОЮ...

              +...

              +кульок гречи раз на рік зубожилим "рібколовам".

              Муть високоякісна гарантована.
            • 2008.01.22 | SEMENN

              Шаріковщина - "взять і поделіть".

              "Тимошенківщина - взять, продать і поделіть."
  • 2008.01.22 | catko

    спробуйте дивитись на ситуацію не через призму особистостей

    є такий термін - "проїсти гроші". продати завод і роздати ці гроші людям нічим не відрізняєтья від того коли алкоголік виносить з дому меблі щоб їх продати а гроші пропити. і ті самі наслідки - порожня засрана квартира. бо коли закінчаться заводи і продавати буде нічого а нових заводів не збудовано то всі попередні роки красивої соціалки одразу забудуться на фоні стрімкого скочування держави на рівень буркіна-фасо.

    а те що ющенко в 2000 гроворив одне а тепер інше навпаки свідчить про те що він вчиться а не про негатив. про юльку можу сказати те саме - вона теж вчиться і міняє погляди.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.01.22 | Мінор

      Намагаюсь

      catko пише:
      > є такий термін - "проїсти гроші". продати завод і роздати ці гроші людям нічим не відрізняєтья від того коли алкоголік виносить з дому...

      Ок. Але ж є й інша практика - якщо ви не заплатили борг перед банком, живучи в США, то завтра до вас прийдуть судові виконавці і опишуть майно. Тому багато боржників намагаються самостійно продати дорожче через гараж те, що можуть описати судові виконавці.

      > а те що ющенко в 2000 гроворив одне а тепер інше навпаки свідчить про те що він вчиться а не про негатив. про юльку можу сказати те саме - вона теж вчиться і міняє погляди.

      Абстрагуючись від персоналій і принизливих собачих кличок писаних з малох літери - мова йде про моє особисте рішення і внутрішнє переконання. Адже мій голос при прийнятті бюджету важливий також.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.01.22 | catko

        стосовно кличок - а що поганого в кличках

        Мінор пише:

        > Ок. Але ж є й інша практика - якщо ви не заплатили борг перед банком, живучи в США, то завтра до вас прийдуть судові виконавці і опишуть майно. Тому багато боржників намагаються самостійно продати дорожче через гараж те, що можуть описати судові виконавці.

        знову ж таки перевертання з ніг на голову. людина не просто взяла безповоротньо гроші бо хоче їсти/пити - а взяла в борг там на житло чи авто неважливо. і щоб повернути той борг - вона розпродує своє майно. тобто спочатку людина чужі гроші бездарно проїла/пропила а вже потім продає заводи - але гроші за ті заводи йдуть не їй а тому комусь хто кредитував. тобто не порушується баланс кругооббігу бабла.

        а з приватизацією на соціалку навпаки - є майно яке конвертується в гроші і після того вже проїдається - але абсолютно безповоротньо і зовсім не тими хто утворював це майно - тоді це не кругооббіг а прямоточна труба. а от якщо гроші за завод не проїдаються а йдуть на створення іншого майна в рамках продавця - тоді кругооббіг має місце.

        в аналогії з алкоголіком це буде як альтернатива коли гроші від проданих меблів не пропиваються а вкладаються в бізнес який потім приносить дохід.


        > Абстрагуючись від персоналій і принизливих собачих кличок писаних з малох літери

        я все з малої букви завжди пишу - в мене на клаві ні шіфт ні капс не працюють вже років три. :-) стосовно кличок - а що поганого в кличках. принаймні ні моя ні ваша кличка на форумі з собакою в мене не асоціюється. а якщо йдеться про найвищих посадових осіб держави та поваги до них - то як писав еклезіаст всьому є свій час і своє місце під сонцем. як буду писати листа комусь з них офіційного то куплю нову клаву де шіфт працює. :-) а повага визначається в оцінці дій а не в тому чи називаєш людину по імені-батькові.
    • 2008.01.22 | SpokusXalepniy

      Принимаю вызов.

      catko пише:
      > є такий термін - "проїсти гроші". продати завод і роздати ці гроші людям нічим не відрізняєтья від того коли алкоголік виносить з дому меблі щоб їх продати а гроші пропити.
      Неоднократно в США для стимулирования экономики (!!!) людям просто раздавали деньги... Ну, конечно, не просто а вот так, как это намерены сделать в ЭТОМ ГОДУ, а именно:
      - люди заполнили налоговые декларации по тем правилам и с тем процентом, который был давно обусловлен;
      - после подачи этих деклараций (после 15 апреля) людям просто ВЕРНУТ определенную сумму денег; я точно не знаю по каким правилам, но в среднем это будет примерно по 800 долларов.

      Таким вот образом американцы хотят дать толчок развитию экономики в этом году. Перед этим аналогичное действие было во времена Клинтона, лет 10-12 назад.

      Не думаете ли вы, что в Штатах этот рычаг используют вследствие повального алкоголизма?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.01.22 | Мінор

        Молоді люди, як і молоді держави завжди категоричні

        Якщо вони заявили, що вони "праві", то пан Буш і покійний Рейган супроти них виглядають, як комуністи.
        Якщо вони ліві, то такі "ініціативні", що Наталя Вітренко поруч з ними - капіталіст.
        Не дивуйтесь.
      • 2008.01.22 | catko

        це трохи не те

        SpokusXalepniy пише:

        > - люди заполнили налоговые декларации по тем правилам и с тем процентом, который был давно обусловлен;

        заповнити декларацію означає і автоматично сплатити податки

        > - после подачи этих деклараций (после 15 апреля) людям просто ВЕРНУТ определенную сумму денег; я точно не знаю по каким правилам, но в среднем это будет примерно по 800 долларов.

        от-от. повернуть. якусь частину. фактично це схема стимулювання виходу економіки з тіні на світло і нічого спільного з проїданням приватизаційних грошей не має.
      • 2008.01.22 | Боровик

        Re: Принимаю вызов.

        Культ Карго?
        Американський ВВП на душу дуже високий, в 10 разів більший від нашого.
        Пропонується виплатити 800 доларів тим хто сплатив податків на більшу суму ніж 800.
        Відчуйте різницю! Людина сплатила 10000 доларів податку (середній податок), і їй повертають 800 (близько 69 доларів на місяць чи 350 гривень).
        Тепер застосуйте ці цифри до наших умов. Якщо в США за рахунок держбюджету фактично полегшують навантаження на платників, то в Україні, якщо я правильно розумію логіку уряду Юлі, про платників мова не іде.
        Щоб не було культу Карго, краще б уряд перемістив Україну з 100+ місця по простоті ведення бізнесу до 4-го як в США... Люди самі гроші зароблять.
      • 2008.01.25 | Михайло Свистович

        Спокусе, не плутайте щось з пальцем. В США ніколи не роздавали

        гроші. І навіть ті заходи, які можна прирівняти, наприклад, до нашого єдиного податку, робилися у зовсім іншій економічній ситуації в багатій та стабільній державі.

        SpokusXalepniy пише:
        >
        > Не думаете ли вы, что в Штатах этот рычаг используют вследствие повального алкоголизма?

        Ні, бо там чергується економічне зростання з роздачею "гречки". Причому зростання іде першим, а "гречка" не перевищує це зростання за обсягами. До того ж 800 доларів у США на людину це значно менше у відсотках втручання в економіку, ніж нинішні соціальні виплати в Україні плюс ще і повернення вкладів.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.01.27 | SpokusXalepniy

          А не пошли бы вы на "щось".

          Михайло Свистович пише:
          > гроші. І навіть ті заходи, які можна прирівняти, наприклад, до нашого єдиного податку, робилися у зовсім іншій економічній ситуації в багатій та стабільній державі.
          Относительная стабильность американской жизни во многом преувеличина. Лучше сказать, что именно за счет некоторых ОЧЕНЬ КОСВЕННЫХ воздействий на экономику она кажется стабильной. Метод раздачи денег - это уже последняя возможность сохранения стабильности. А пока понизили учетную ставку сразу на 3 пункта. Это всё равно, что человека пытаться оживить прямым уколом адреналина в сердце. Раздача же денег - это воздействие на сердце электрошоком. Но такое в прошлом иногда удавалось.

          > SpokusXalepniy пише:
          > > Неоднократно в США для стимулирования экономики (!!!) людям просто раздавали деньги... Ну, конечно, не просто а вот так, как это намерены сделать в ЭТОМ ГОДУ, а именно:
          > > - люди заполнили налоговые декларации по тем правилам и с тем процентом, который был давно обусловлен;
          > > - после подачи этих деклараций (после 15 апреля) людям просто ВЕРНУТ определенную сумму денег; я точно не знаю по каким правилам, но в среднем это будет примерно по 800 долларов.
          > > Таким вот образом американцы хотят дать толчок развитию экономики в этом году. Перед этим аналогичное действие было во времена Клинтона, лет 10-12 назад.
          > > Не думаете ли вы, что в Штатах этот рычаг используют вследствие повального алкоголизма?
          > Ні, бо там чергується економічне зростання з роздачею "гречки". Причому зростання іде першим, а "гречка" не перевищує це зростання за обсягами.
          Всё наоборот. Описанный выше метод пробовали лишь несколько раз, причем, только в тех случаях, когда всё шло к тому, что экономика начинает виток стагнации, т.е. идёт вниз, а не вверх. Это способ - способ "раздачи денег" - предназначен только, чтобы сгладить кривую упадка - подстелить соломку. Его можно применять лишь в самом-самом начале, когда большинство экономистов находится в состоянии "предчувствия гражданской войны" и политики ПРОТИВОПОЛОЖНЫХ партий им верят, ведь такое действие требует голосования в Конгрессе.

          > До того ж 800 доларів у США на людину це значно менше у відсотках втручання в економіку, ніж нинішні соціальні виплати в Україні плюс ще і повернення вкладів.
          Вчера как раз приняли этот закон. Будут возвращать от 600 до 1200 долларов. По сути это означает, что люди в течении 2007-го года платили налоги по одним правилам, а ИТОГОВУЮ налоговую декларацию, которую надо составить до 15 апреля, заполнят по другим - БОЛЕЕ МЯГКИМ ПРАВИЛАМ. То есть, им вернут некоторую часть того, что они заплатили.
          Сумма совсем не маленькая, потому что она покрывает бОльшую часть населения, чем возвращенцам вкладов в Украине, не говоря уже о четырёхкратно большей сумме на каждого.
          Что касается социальных выплат, то здесь трудно сравнивать, потому что этим занимается не только государство, но и штат, и даже город. А льготы при уплате за телефон, газ, электричество от частных компаний для малообеспеченных семей я вообще не знаю к чему отнести, т.к. плохо знаю кто им (компаниям) это компенсирует.

          В любом случае та раздача денег, о которой мы говорим, кроме влияния на инфляцию имеет ещё и ОБРАТНЫЙ знак - введение денег в оборот, что стимулирует развитие экономики, и таким образом ведёт к снижению безработицы, и т.д., что в свою очередь ведёт к увеличению количества собираемых налогов за счет и больших прибылей, и количества работающих.
          Короче, не всё так просто с этой инфляцией. Думаю, что у Пинзеника (да и у Юли) экономическая голова на плечах держится КАК МИНИМУМ не хуже, чем у местной (форумской) шушеры. А уж такую элементарщину как влияние социальных выплат на инфляцию они как-то (не без помощи Шутера, конечно) осознать могут.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.01.27 | Раціо

            Цікаво, а на чому ґрунтується така Ваша думка?

            SpokusXalepniy пише:
            > Думаю, что у Пинзеника (да и у Юли) экономическая голова на плечах держится КАК МИНИМУМ не хуже, чем у местной (форумской) шушеры.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.01.27 | SpokusXalepniy

              Грунтується на власному досвіді...

              ... читання дописів форумської шушери.

              Раціо пише:
              > SpokusXalepniy пише:
              > > Думаю, что у Пинзеника (да и у Юли) экономическая голова на плечах держится КАК МИНИМУМ не хуже, чем у местной (форумской) шушеры.
              > Цікаво, а на чому ґрунтується така Ваша думка?
              Там у мене (в попередньому дописі) ясно написано на чому грунтується. Читайте уважніше.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.01.27 | Раціо

                Тобто ні на чому. Я так і припускав

          • 2008.01.27 | 123

            У Вас такі аргументи, начебто Ви вже звідти мовите

            SpokusXalepniy пише:
            > Вчера как раз приняли этот закон. Будут возвращать от 600 до 1200 долларов. По сути это означает, что люди в течении 2007-го года платили налоги по одним правилам, а ИТОГОВУЮ налоговую декларацию, которую надо составить до 15 апреля, заполнят по другим - БОЛЕЕ МЯГКИМ ПРАВИЛАМ. То есть, им вернут некоторую часть того, что они заплатили.
            > Сумма совсем не маленькая, потому что она покрывает бОльшую часть населения, чем возвращенцам вкладов в Украине, не говоря уже о четырёхкратно большей сумме на каждого.

            Щодо більшої частини населення - то ощадкнижки є майже у всіх, щоб Ви знали. Навіть у людей, які стали повнолітніми вже в незалежній Україні - бо батьки і бабусі робили внески.

            Але це непринципово. Принципово те, що Ви стверджуєте - отримати в магазині при придбанні товару знижку 3%, яка склала абсолютно 100 грн, є те саме, що отримати 100 грн готівкою від тьоті Юлі.

            Це нагадує анекдот про Вовочку, якому у відповідь на його розповідь про те, як він заробив 1 рубль, бігаючи за тролейбусом замість їхати в ньому, порадили заробити 20 рублів, бігаючи тим самим марщрутом, але за таксі.

            > Что касается социальных выплат, то здесь трудно сравнивать, потому что этим занимается не только государство, но и штат, и даже город. А льготы при уплате за телефон, газ, электричество от частных компаний для малообеспеченных семей я вообще не знаю к чему отнести, т.к. плохо знаю кто им (компаниям) это компенсирует.
            >
            > В любом случае та раздача денег, о которой мы говорим, кроме влияния на инфляцию имеет ещё и ОБРАТНЫЙ знак - введение денег в оборот, что стимулирует развитие экономики, и таким образом ведёт к снижению безработицы, и т.д., что в свою очередь ведёт к увеличению количества собираемых налогов за счет и больших прибылей, и количества работающих.
            > Короче, не всё так просто с этой инфляцией. Думаю, что у Пинзеника (да и у Юли) экономическая голова на плечах держится КАК МИНИМУМ не хуже, чем у местной (форумской) шушеры. А уж такую элементарщину как влияние социальных выплат на инфляцию они как-то (не без помощи Шутера, конечно) осознать могут.

            Замість розрахунків на користь того, що виплати дадуть не інфляцію а позитивний ефект, Ви пропонуєте аргумент про те, що Юля і Пинзеник є настільки розумними, що інфляції бути просто не може. Дійсно, нащо потрібні ті розрахунки!
          • 2008.01.29 | Михайло Свистович

            Тільки після Вас

            SpokusXalepniy пише:
            >
            > Относительная стабильность американской жизни во многом преувеличина

            Угу, особливо у порівнянні зі стабільністю в Україні :)

            >
            > Метод раздачи денег - это уже последняя возможность сохранения стабильности

            А так прямо США регулярно стають перед загрозою дестабілізації :)

            >
            > А пока понизили учетную ставку сразу на 3 пункта. Это всё равно, что человека пытаться оживить прямым уколом адреналина в сердце.

            Ні, це далеко не те саме. Бо що тоді говорити про облікові ставки в Україні. Особливо в часи Кучми-прем"єра :)

            >
            > Раздача же денег - это воздействие на сердце электрошоком

            А це схоже. Але коли мова йде про роздачу, а не про те, що Ви описали.

            >
            > Всё наоборот. Описанный выше метод пробовали лишь несколько раз, причем, только в тех случаях, когда всё шло к тому, что экономика начинает виток стагнации, т.е. идёт вниз, а не вверх.

            Все парвильно. Але до того все одно була гречка. Монетарних правил у США дотримуються дуже серйозно.

            >
            > Вчера как раз приняли этот закон. Будут возвращать от 600 до 1200 долларов. По сути это означает, что люди в течении 2007-го года платили налоги по одним правилам, а ИТОГОВУЮ налоговую декларацию, которую надо составить до 15 апреля, заполнят по другим - БОЛЕЕ МЯГКИМ ПРАВИЛАМ. То есть, им вернут некоторую часть того, что они заплатили.

            Ну і нормально

            > Сумма совсем не маленькая, потому что она покрывает бОльшую часть населения, чем возвращенцам вкладов в Украине, не говоря уже о четырёхкратно большей сумме на каждого.

            У порівнянні з розмірами економіки США ця сума досить маленька

            >
            > В любом случае та раздача денег, о которой мы говорим, кроме влияния на инфляцию имеет ещё и ОБРАТНЫЙ знак

            До всього можна приплести два знаки при бажанні. Навіть до вбивства невинної людини.

            >
            > введение денег в оборот, что стимулирует развитие экономики, и таким образом ведёт к снижению безработицы, и т.д., что в свою очередь ведёт к увеличению количества собираемых налогов за счет и больших прибылей, и количества работающих.

            Та все правильно, от тільки, якщо грошей наьагато більше за товари (роботи, послуги), то нічого хорошого з цього не вийде. Бо неможливо купити більше, ніж є, і з"їсти більше, ніж є, також не вийде. Тому головним наслідком буде або інфляція, або дефіцит. А знизити безробіття, якщо поставити це за мету, модна і простим друком грошей та створенням державних підприємств, де люди задуже велику зарплату копатимуть яму та закопуватимуть її. І на такі підприємства буде черга з бажаючих там працювати, якщо зарплата буде високою.

            > Короче, не всё так просто с этой инфляцией

            Насправді досить просто

            > Думаю, что у Пинзеника (да и у Юли) экономическая голова на плечах держится КАК МИНИМУМ не хуже, чем у местной (форумской) шушеры

            Угу, тому мені дуже шкода Пинзеника, що він мусить застосовусати свою голову для вигадок, як виправдати Юліни брєдові ідеї. Бо ж випадати з політики не хочеться. Звик вже.
    • 2008.01.22 | Боровик

      Re: спробуйте дивитись на ситуацію не через призму особистостей

      В тому то і справа, що коли зарплата становила 15% від ВВП в перерахунку на душу, то треба було піднімати її.
      Зараз, коли ВВП виріс на 20%, а зарплата в 4-5 разів, то проблема підкрадається з іншої сторони.
      Робоча сила стала неадекватно дорогою. Середній українець вже проїдає більше ніж виробляє.
  • 2008.01.22 | BIO

    Дослівно

    Головним пріоритетом мого Плану дій «Десять кроків назустріч людям» є вирішення соціально-економічних проблем. Я вже завізував проекти указів, які дадуть можливість вже невдовзі покращити життя громадян... Наступний Указ передбачає визнання втрачених заощаджень громадян державним боргом, а також суттєво збільшує обсяг коштів, спрямованих на ці цілі. Передбачається, що на компенсацію заощаджень підуть кошти, недоотримані під час проведення «прихватизації» у передвиборний період – а це мільярди гривень... Олігархи, які «прихватизували» державну власність за безцінь – заплатять за них повну ціну. Це дасть можливість спрямувати мільярди гривень на соціальні потреби. 21 грудня 2004. http://www.yuschenko.com.ua/ukr/present/Mass_media/1905/

    ПС А вчора на єрзацсуржику Толоки затикали пельку одній моторній бабці
    що спробувала запропонувати САМЕ МЕХАНІЗМ повернення вкладів
    з прибуткової діяльності останніх державних монстрів...Вдалося!!!

    ППС Скарб Нації, воно ж Стабфонд заснований на праві приоритетного
    дивидентного доіння вкладниками ОБ як ренти з транзитних переваг
    так і з вікористання ВИЧЕРПНИХ ресурсів країни - навіщо тоді тікати
    в Ємірати, га, Петрогаз ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.01.22 | SpokusXalepniy

      А де ж DEDDies з Анатолями? Нехай протлумачать. Бо сил вже нема.

      > Головним пріоритетом мого Плану дій «Десять кроків назустріч людям» є вирішення соціально-економічних проблем. Я вже завізував проекти указів, які дадуть можливість вже невдовзі покращити життя громадян... Наступний Указ передбачає визнання втрачених заощаджень громадян державним боргом, а також суттєво збільшує обсяг коштів, спрямованих на ці цілі. Передбачається, що на компенсацію заощаджень підуть кошти, недоотримані під час проведення «прихватизації» у передвиборний період – а це мільярди гривень... Олігархи, які «прихватизували» державну власність за безцінь – заплатять за них повну ціну. Це дасть можливість спрямувати мільярди гривень на соціальні потреби. 21 грудня 2004. http://www.yuschenko.com.ua/ukr/present/Mass_media/1905/
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.01.22 | DADDY

        сил вже нема- Тримайтеся.

        SpokusXalepniy пише:
        > > Головним пріоритетом мого Плану дій «Десять кроків назустріч людям» є вирішення соціально-економічних проблем. Я вже завізував проекти указів, які дадуть можливість вже невдовзі покращити життя громадян... Наступний Указ передбачає визнання втрачених заощаджень громадян державним боргом, а також суттєво збільшує обсяг коштів, спрямованих на ці цілі. Передбачається, що на компенсацію заощаджень підуть кошти, недоотримані під час проведення «прихватизації» у передвиборний період – а це мільярди гривень... Олігархи, які «прихватизували» державну власність за безцінь – заплатять за них повну ціну. Це дасть можливість спрямувати мільярди гривень на соціальні потреби. 21 грудня 2004. http://www.yuschenko.com.ua/ukr/present/Mass_media/1905/

        Ну, і що Вас тут не влаштовує, в процитованому уривку з програми Президента? Не у всіх вдалося відібрати вкрадене? - Ну, то до прокуратури, податкової, міліції та судів більше питання ніж до Президента. Чи Ви чекали, що його першими ж указами буде: "Всьо отобрать і поделить"? В такому випадку то був би не Народний Президент, а справжній Шаріков.Хвала Богові такого не відбулося.
        Я не розумію: чому людей більше влаштовує політика революційного вибуху більше ніж політика потступової, цілеспрямованої трансформації пост-радянської країни в сучасну європейську державу, яка береже, відновлює і плекає національні звичаї та традиції? Що хотілося б порадити Президенту, то це послідовності як у внутрішній так і у зовнішній політиці, а ще у кадровій політиці, бо деякі призначення м"яко кажучи дивують :-(
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.01.22 | BIO

          Не можна ся втримати - Ви ж сатириконь!!!

          Прокоментуйте увесь ТОЙ лінк, будь ласка...
        • 2008.01.22 | SpokusXalepniy

          Нема сил розжовувати. Ось в чому сенс.

          Я мав на увазі, що ви порівняєте те, що обіцяв Ющенко в своїй програмі "Десять кроків на зустріч людям" з тими безкоштовними порадами, які він ЗАРАЗ дає уряду.

          Якщо ви не розумієте (чи дурника валяєте), то я вам зацитую:

          Ющенко три роки тому:

          Головним пріоритетом мого Плану дій... є вирішення соціально-економічних проблем. Я вже завізував проекти указів, які дадуть можливість вже невдовзі покращити життя громадян...

          Наступний Указ передбачає визнання втрачених заощаджень громадян державним боргом, а також суттєво збільшує обсяг коштів, спрямованих на ці цілі.

          Передбачається, що на компенсацію заощаджень підуть кошти, недоотримані під час проведення «прихватизації» у передвиборний період – а це мільярди гривень...
          Олігархи, які «прихватизували» державну власність за безцінь – заплатять за них повну ціну. Це дасть можливість спрямувати мільярди гривень на соціальні потреби.

          Ющенко сьогодні:

          Мне кажется, что большим вредом для национальной политики в целом могут быть как политический, так и социальный популизм. Мы должны быть трезвыми, когда мы говорим о такого типа обязательствах.

          Я, безусловно, понимаю, как социально привлекательно говорить об этих вещах, выполнять их, но, с другой стороны, мы говорим о том, что мы не должны из-за социального или политического популизма перейти через здравый смысл и вернуть украинскую экономику в период 1993 года, когда инфляция росла большими темпами, чем любой другой показатель.

          Президент Виктор Ющенко обратился к премьер-министру с просьбой отменить решение... о перечне хозяйственных обществ, государственные пакеты акций которых подлежат первоочередной продаже, госпредприятий и открытых акционерных обществ, которые подлежат первоочередной подготовке к продаже в 2008 году.

          DADDY пише:
          > Що хотілося б порадити Президенту, то це послідовності...
          Тут я з вами згоден - десь, колись, у чомусь, часом неДОвистає отой... ага, послідовності.
  • 2008.01.22 | SEMENN

    Сьогодні Тимошенко не прийшла до Ющенка.Тому Мінор такий борзий?

    Тимошенко не прийшла до Ющенка

    На зустрічі Президента Віктора Ющенка з лідерами політичних сил обговорювалося питання створення Конституційної ради. Про це, як передає «Главред », журналістів повідомив лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко, покидаючи нараду в Секретаріаті Президента.
    І це було єдине питання, яке, за його словами, розглядалося на цій зустрічі.
    Окрім Симоненка, на зустрічі були присутні лідери всіх парламентських фракцій, секретар РНБО Раїса Богатирьова, заступник глави Секретаріату Президента Марина Ставнійчук, глава Секретаріату Віктор Балога.
    Прем`єр-міністра Юлії Тимошенко на зустрічі не було. Уряд представляв віце-прем`єр-міністр з гуманітарних питань Іван Васюник.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.01.22 | SpokusXalepniy

      Її не викликали, чи вона не прийшла, незважаючи на запрошення?

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.01.22 | SEMENN

        Це нормально?

        Два місяці тому Тимошенко верещала що керівництво Енергоатому хоче створити "Укратомпром", аби продати росіянам.
        Сьогодні Юля вже поставила на продаж "Турбоатом".
        Що і слід було зрозуміти, якщо вона когось в чомусь звинувачує то саме вона мріє це зробити і робить.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.01.22 | SpokusXalepniy

          Це не нормально,

          SEMENN пише:
          > Два місяці тому Тимошенко верещала що керивництво Енергоатому хоче створити "Укратомпром", аби продати росіянам. Сьогодні Юля вже поставила на продаж "Турбоатом". Що і слід було зрозуміти, якщо вона когось в чомусь звинувачує то саме вона мріє це зробити і робить.
          Як це може бути нормальним, якщо ви не можете зосередитись більш, ніж одну хвилину на якомусь одному питанні? Ви ж самі поставили повідомлення, і самі ж миттєво відхилились від теми.
          Вас кидає з одного до іншого, як пробку в пляшці з вином, відкупорену офіціантом, який не очікує від вас чайові.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.01.22 | SEMENN

            Re: Це не нормально,

            Тема гілки - приватизація, суперечки Юлі з Вітею.
            Мінор показував "своє обурення" - мені просто смішно було.
            Бо раніше говорив про "єдність кАаліції", а тепер що, кішка пробігла?
            Чи Ющенко Тимошенко до Путіна не пустив, ось і казиться?

            В контексті приватизації і розмова.
            Чи не так?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.01.22 | DADDY

      MOD:Семенне, не переходьте на особистості-виведу на БП

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.01.22 | SEMENN

        ДАДДІ, а що не так?

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.01.22 | DADDY

          Re: ДАДДІ, а що не так? - А ось що:

          Правилами ВФ забороняється використовувати дописи на форумі для з"ясовування особистих стосунків.
          Якщо Вам аж горить з"ясувати свої відносини саме з Мінором і саме у віруальному просторі Вільного Форума, то цього не вийде. Бітте шон на БП і там у Вас будуть розв"язані руки.
          Мої лайливі дописи неодноразово просто витирали навіть без переносу на БП - і дуже вірно робили. ВФ не сміттярка, а місце дискусій (бажано б культурних та виважених).
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.01.22 | SEMENN

            Що було не культурного?

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.01.22 | DADDY

              Re: Що було не культурного? - Я не про культуру, а про Правила

              Поки Ви дискутуєте з приводу програми приватизації, енргоатому...тощо, то все майже в межах. Але коли Ви намагаєтесь дискутувати з Мінором, то Ви втрачаєте обличчя (як то кажуть японці). Можна зрозуміти Ваш розпач людини, яка обрала не той бік паркану і програла (дай Боже щоб тільки тактично, а не стратегічно стала лузером.Бо я, як людина віруюча, нікому не бажаю зла), але розпач не підстава писати про "борзого біокнопкодава" і переходити на особистості.До речі, у нас на ВФ існує в певних межах таємниця особи власника "нік-нейм". Тоді виходить, що у Вас якесь патологічне несприйняття дописувача з ніком "Мінор"? - Це смішно для дорослої людини.
              Чому Ви не можете мене зрозуміти і дотримуватись правил?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.01.22 | SEMENN

                ДАДДІ, у Вас з почуттям гумору проблеми.

                Поверхневі оцінки виміряні з Вашої "колокольні".

                Чому не "подрочити" Віктора, він так проситься на стьоб...
                Тим паче, назви-маски, які дописую на його адресу мають місце,
                це Вам не видно, а він розуміє, от поки мовчить.
                Ніякого слова він у фракції БЮТ не має, висловитись може.
                Рішення приймають дві особи.
                Є звичайною людиною по натисканню кнопок, що є правдою.
                Тому - "БІОКНОПКОДАВ".
                Правда не він один, а ще 150-т таких осіб.
                Готовий закластись, через рік Ви Міноро-Уколова побачите в новому амплуа.
                Коли перестане повторювати "шит" Тимошенко, а почне відповідально ставитись до України.
                Це прийде, знаючи його характер, дуже скоро.
                Він ще під дурманом Юлі знаходиться.
                Рік тому, в угоду Тимошенко, був готовий з Вінським колоти Україну.
                Аби вона ну хоч щось очолила, хоч частину країни.
                Маніакальне бажання шефині бути з верху всього - головний мотив.
                Сподіваюсь Уколов скоро "видужає", прозріє.

                Правда якщо його Турчинов не тримає за яйка.
                Подейкують, Олександр чотириста особових справ він виніс з контори СБУ (стукачів за часи КГБ СРСР).
                Ось що на сьогодні є цементом фракції БЮТ?

                Віктор сьогодні показав що готовий з президентом не погоджуватись.
                Невже Ви думаєте що таке можливе без вказівки ЮВ? Тому і "Борзий"...
                Повірте шоу тільки починається.
                У вільний від роботи час маю бажання на адресний гумор, чи це заборонено?

                :))
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.01.22 | DADDY

                  Re: ДАДДІ, у Вас з почуттям гумору проблеми.

                  У мене не те що з почуттям гумору, у мене взагалі проблем немає. Повірте мені на слово.Я взагалі абсолютно безпроблемна людина.
                  SEMENN пише:
                  > Поверхневі оцінки виміряні з Вашої "колокольні".
                  >
                  З "колокольні" правил форуму.
                  > Чому не "подрочити" Віктора, він так проситься на стьоб...
                  Цей процес у нас відбувається на БП. Зайдіть - подливиться.
                  > Тим паче, назви-маски, які дописую на його адресу мають місце,

                  > Ніякого слова він у фракції БЮТ не має, висловитись може.
                  > Рішення приймають дві особи.
                  > Є звичайною людиною по натисканню кнопок, що є правдою.
                  > Тому - "БІОКНОПКОДАВ".
                  Нехай першим кине камінь, хто сам без гріха
                  >
                  > Правда якщо його Турчинов не тримає за яйка.
                  > Подейкують, Олександр чотириста особових справ він виніс з контори СБУ (стукачів).

                  Та невже? Про це навіть баба Параска знає.

                  >
                  > Віктор сьогодні показав що готовий з президентом не погоджуватись.
                  > Невже Ви думаєто що таке можливе без вказівки ЮВ? Тому і "Борзий"...
                  > Повірте шоу тільки починається.
                  > У вільний від роботи час маю бажання на адресний гумор, чи це заборонено?
                  >
                  Не заборонено в межах дозволеного :-) Беріть приклад з ВІО! Яка глиба! Я навіть деяких слів не знаю, які він постійно вживає.А яка мова Езопова! Чи Андропова? Ні, щось заплутався - куди мені до наших політичних мешканців Олімпу. Чи то я знов наплутав - Олімп - це ж горілка така донецька.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2008.01.22 | SEMENN

                    Re: ДАДДІ, у Вас з почуттям гумору проблеми.

                    От цікаво, БІО це хто?
                    Може Ви знаєте?
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2008.01.22 | BIO

                      Вошкодав Йа, не вгадали - крутить вгадай-рулетку далі+

                      +причому парадокс западла у тому що один ії крутить щоб
                      щейщейщей граблево вгадати коли Кумир почне обіцяне
                      ділом, а другий - коли клонована копія кнопкодавчика
                      під ніком дупутута Писаренка щось прогнозовано прогою
                      видчебучить бо красномовить воно ЗАРАЗ на всіх каналах як
                      прототип відомого політблазня- це просто прорив у біоТХ.
  • 2008.01.22 | samopal

    Може секретаріат доповів, що там хтось сир забув?

    Мінор пише:
    Ющенко поліз у компетенцію Верховної Ради
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.01.22 | SpokusXalepniy

      1. Не сир, а з сиром пироги. 2. Він звертався там до фракції БЮТ

      "Візьмить собі дівчину, віддайте пироги!"
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.01.22 | samopal

        А схоже, що сир. Бесплатний... (/)

        Регіонал Нестор Шуфрич стверджує, що фракція Партії регіонів у Верховній Раді готова проголосувати за скасування депутатської недоторканності. Правда, при цьому неодмінною умовою участі ПР в голосуванні політик назвав одночасне скасування недоторканності також Президента і суддів, повідомляє сайт ПР.

        При цьому нардеп зауважив, що багато депутатів-членів фракції блоку «Наша Україна - Народна Самооборона» розділяють таку позицію.

        Оцінюючи можливість розгляду у Верховній Раді законопроекту про відміну депутатської і президентської недоторканності, який був прийнятий депутатами парламенту V скликання в першому читанні, Нестор Шуфрич допустив, що він може бути проголосований депутатами парламенту нинішнього скликання вже в другому читанні.

        «Якщо у помаранчевих вистачить розуму визнати цей законопроект легітимним, ми можемо приступити до етапу голосування по ньому в 300 голосів», - сказав він.


        http://unian.net/ukr/news/news-232014.html
  • 2008.01.22 | Боровик

    Re: Ющенко поліз у компетенцію Верховної Ради (/)

    У мене виникає враження, що в країні за півтора місяці побудували соціалізм і зараз Юля поспішає приступити до будівництва комунізму.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.01.22 | BIO

      Re: Ющенко поліз у компетенцію Верховної Ради (/)

      ...не відстрілявши до приємного рівня кабанів дикого капіталу та
      не вилазячи з Котловану 2012 печерного ВСЬОГО на Печерську...
  • 2008.01.22 | Боровик

    Re: Ющенко поліз у компетенцію Верховної Ради (/)

    Чи не можна конкртетизувати наміри уряду коли мова іде про соціалку.
    Якими мають буди статки громадян при сьогоднішньому рівні ВВП на душу?
    Чи можете сказати про наслідки, коли ВВП залишається низьким при високих видатках на соціалку?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.01.22 | BIO

      Про справжні наміри НАШИХ нам краще не знати...(/)

      Стыдно перед Лукашенко
      17 ЯНВАРЯ 2008 г. МИХАИЛ ДЕЛЯГИН


      Письменная история России, как известно, начиналась с признания «Земля наша велика и обильна… Порядка в ней нет». И тяжелого вздоха: «Придите и правьте».
      Ударная восьмилетка «наведения порядка» с возведением грозной «вертикали власти», похоже, закончилась примерно так же.

      Совершенно неожиданный ракурс оценки путинского процветания дал такой вроде бы сервильный орган российского государства, как Росстат, опубликовавший данные развития России и Белоруссии — в сопоставлении.

      Оговорюсь сразу: хотя в отличие от слов «Украйна» и «Молдова», слово «Беларусь» в русском языке есть, оно все же означает не страну, а трактор, хоть и хороший. Поэтому в официальном письменном тексте я буду называть страну русским словом «Белоруссия» — по той же причине, по которой не зову Мюнхен «Мюнихом», а Германию «Дойчландом».

      Мы знаем, что Белоруссия не обладает никакими значимыми природными ресурсами. Наигранность истерики кремлевцев по поводу того, что Лукашенко получал топливно-энергетические ресурсы по ценам Смоленской области, становится особенно очевидной, если сравнить уровень жизни в ней (не говоря уже о Брянской и Псковской областях) и в прилегающих регионах Белоруссии.

      Каким бы плохим демократом ни был Лукашенко, он доказал, что является хорошим хозяйственником и честным правителем. Как бы ни ограничивал он белорусский бизнес, белорусскому народу совершенно явным образом достается значительно большая часть национального богатства, чем российскому. Какой бы страх ни вызывали белорусские органы безопасности и правопорядка, никто не обвинял их в сколь-нибудь значимой коррупции — не говоря уже о массовом грабеже бизнеса и населения.

      Наконец, возмущающие российских либералов ограничения демократии в Белоруссии бледнеют на фоне зверских разгонов «Маршей несогласных» и жесткого прессинга недовольных, ставших основой путинской «сувенирной демократии».

      А ознакомившись с официальными данными последних лет по российской инфляции, которые оставляют впечатление головокружительного занижения, нет никаких оснований подозревать лукашенковскую статистику в каком-то большем искажении действительности, чем путинскую.

      Мы можем сравнивать — уже не по собственным наблюдениям, а по официальной и, что исключительно важно, обоюдно признанной статистике.

      Путинская Россия гордится динамикой экономического роста. Однако если сравнивать его с белорусскими темпами, картинка получается отнюдь не радужной. В 2004 году темпы роста ВВП Белоруссии и России составили соответственно 11,4 и 7,2%, в 2005-м — 9,4 и 6,4%, в 2006-м — 9,9 и 6,7%, а за три года — 34 и 22% соответственно. ВВП на душу населения в 2006 году превысил уровень 1995 в России в 1,6 раза, в Белоруссии — в 2,3 раза. Напомню: я ограничиваюсь статистикой из росстатовского сборника именно потому, что достоверность приведенных в ней показателей подтверждена российским Росстатом.

      Динамика промышленного производства также не в пользу нашей страны: в 2004 году оно выросло в Белоруссии на 15,9% против 8,3% в России, в 2005-м — на 10,5 против 4,0%, в 2006-м — на 11,4 против 3,9%, а за три года — на 43 против 17%. Конечно, «эффект масштаба» присутствует: маленькой экономике расти легче, чем большой. К тому же не будем забывать, что Белоруссия растет не «с нуля» (как, например, Грузия), так как она не уничтожила основу советской промышленности, а, наоборот, сумела вписать ее в рыночные реалии. Читая представителей белорусской оппозиции, мы соглашаемся с тем, что вписывание это произошло не слишком эффективно, — однако белорусы не допустили того массового уничтожения несырьевого сектора, например, машиностроения, которое было вполне безнаказанно осуществлено в России.


      Глубокое впечатление производит динамика сельхозпроизводства. В 2004 году оно выросло в Белоруссии на 12,6%, в России — на 3,0%, в 2005-м — на 1,7 и 2,3%, в 2006-м — на 6,0 и 3,6%, всего за три года — на 21 и 9%. Стоит напомнить, что в Белоруссии нет ни Черноземья, ни житниц, аналогичных Кубани, Ставрополью или Алтаю. И тем не менее урожайность даже зерновых культур там существенно превосходит российскую: например, в 2006 году почти на треть (24,9 центнеров с гектара против 18,9). Аналогичная ситуация с сахарной свеклой — 376 центнеров с гектара против 325, картофелем — 192 против 130, овощами — 212 против 179.

      Лишь в 2006 году Белоруссия уступила России по темпам ввода жилья. В 2004 году он рос на 16% у них и на 13% у нас, в 2005-м — на 8 и 6%, в 2006-м — на 8 и 16%; за три года прирост составил 35% в Белоруссии и 39% в России. Однако качество этих показателей различно, ибо в Белоруссии крайне незначительна доля «инвестиционных» квартир, купленных для размещения капитала и годами стоящих не то что без жильцов — без отделки.

      По инвестициям же в основной капитал наполовину спекулятивный инвестиционный бум России просто теряется на фоне Белоруссии. В 2004 году инвестиционный рост в ней, по данным Росстата, составил 21%, а в России — 13,7%, в 2005-м — 20 и 10,9%, в 2006-м — 32 и 13,7%, а всего за три года — почти в два раза в Белоруссии и на 43% в России. Отстаем более чем вдвое…

      Аналогичная ситуация и с обновлением основных фондов. Коэффициент обновления в Белоруссии постоянно и существенно выше российского. В частности, в 2004 году он составил 4,2 против 2,7%, в 2005-м — 4,7 против 3,0%, в 2006 году – 4,5 против 3,3%. Возможно, это вызвано большей степенью износа основных фондов, но в Белоруссии износ все же снижается, в то время как в России растет, несмотря на увеличение инвестиций.

      Даже динамика розничного товарооборота не в нашу пользу, несмотря на пресловутый «потребительский бум». За 3 года розничный товарооборот в Белоруссии вырос на 57%, в России — на 46%.

      Инфляция в Белоруссии традиционно была выше российской: в 2000 году цены там выросли более чем вдвое, а у нас лишь на 20,2%. Но ее темпы, а, соответственно, и опережение российской весьма быстро сокращались. В 2005 году наступил перелом: инфляция в Белоруссии оказалась ниже российской — 8,0 против 10,9%, в 2006-м – 6,6 против 9,0%. В 2007 году инфляция в Белоруссии ускорилась, но превысила российскую ненамного, составив 12,1 против 11,9%.

      Борьба с инфляцией в Белоруссии имеет несравнимо меньшую социальную цену, чем в России. Число официально зарегистрированных безработных за 2004-2006 годы в «нищей» Белоруссии сократилось в 2,6 раза; в «процветающей» и захлебывающейся от нефтедолларов России, несмотря на снижение в 2005-2006 годах, выросло на 6%.

      Естественная убыль населения постоянно ниже российской: на тысячу населения в 2004 году она составила 5,2 против 5,6%, в 2005-м – 5,2 против 5,9%, в 2006-м — 4,3 против 4,8%. Правда, достигнуто это за счет меньшей смертности при меньшей рождаемости, но коэффициент детской смертности, являющийся интегральным показателем качества жизни, в Белоруссии также устойчиво ниже российского, в частности, в 2004 году — 6,9 против 11,6% на тысячу родившихся живыми, в 2005-м — 7,1 против 11,0%, в 2006-м — 6,1 против 10,2%.

      Медицинская статистика отражает не только здоровье населения, но и отношение системы здравоохранения к больным. Скажем, в 2006 году количество зарегистрированных заболеваний в России упало почти на 20% — с 3,7 до 3,0 тыс. случаев на 100 тыс. чел. (в Белоруссии в те же годы заболеваемость осталась на уровне 3,7 тыс.) — во многом благодаря реформе здравоохранения, убедившей большую часть населения в том, что оно создано для вытягивания денег, а не для облегчения страданий. В целом с 1995 по 2006 год заболеваемость в России упала почти в 1,6 раза — с 4,7 до 3,0 тыс. случаев на 100 тыс. населения, — что явно не сопровождалось улучшением общественного здоровья. В Белоруссии падение заболеваемости за то же время было меньшим – почти в 1,3 раза (с 4,7 до 3,7 тыс. случаев).

      По серьезным болезням, которые не перенесешь «на ногах», картина качественно иная. В 2006 году, когда общая заболеваемость в России стала ниже белорусской (3,0 тыс. случаев против 3,7 тыс.), заболеваемость туберкулезом оказалась выше в 1,7 раза, сифилисом — в 2,3 раза, острыми кишечными инфекциями — в 3,7 раза, вирусными гепатитами — в 8,9 раза.

      Травматизм на производстве в России в 2,9 раза выше, чем в Белоруссии.

      Реальные доходы населения в 2004 году росли в Белоруссии несколько медленнее, чем в России, — на 9% против 10-ти; в 2005 году белорусы «ушли в отрыв» — 18% против 11-ти, в 2006-м темпы роста практически сравнялись — 16% у них, 15% у нас. Общий рост за три года — 49,2% у них, 40% у нас.

      Сопоставление динамик начисленных зарплат, учитывая динамику российских выплат «в конвертах» и ограниченность такой практики в Белоруссии, — занятие неинформативное (хотя там картина тоже с сильным «перевесом» белорусов). А вот пенсии никто «вчерную» не платит — и сопоставление динамик реальных (то есть скорректированных на инфляцию) пенсий вызывает некоторый шок. За три года реальные пенсии в Белоруссии выросли в 1,7 раза, в России — в 1,2 раза, причем отношение пенсий к прожиточному минимуму, по официальным заявлениям, даже снизилось. Понятно теперь, почему значительная часть российских пенсионеров предпочитала переезжать на старость в Белоруссию?




      Но наибольшее впечатление производит сопоставление долей населения с доходом ниже прожиточного минимума, то есть уровня нищеты (почему-то упорно именуемого нашими руководителями «уровнем бедности»).

      В 2000 году уровень нищеты в Белоруссии составлял 41,9%, в России — «эхо дефолта» — 29,0%. Затем они плавно снижались: в 2002 году составили соответственно 30,5 и 24,5%, в 2003-м — 27,1 и 20,3% и в 2004 году наконец почти сравнялись — в Белоруссии 17,8% населения, в России 17,6%. После этого в Белоруссии произошло резкое падение уровня нищеты: до 12,7% в 2005-м и 11,1% в 2006 годах.

      Это падение весьма знаменательно. Я привык полагать, что всплеск патриотизма, наблюдающийся в Белоруссии в последние три года, вызван целенаправленной государственной политикой развеивания иллюзий по поводу создания реального союза с путинской бюрократией и осознанием необходимости самостоятельного развития. Однако, оказывается, этот мотив имеет серьезную социальную основу. Именно с 2005 года, когда в России социальная сфера была просто разрушена «вторым витком либеральных реформ», включая людоедскую «монетизацию льгот», в Белоруссии произошло существенное улучшение социальной ситуации, которое не могло не повлиять на общественное самосознание само по себе, без всякой пропаганды.

      Однако сопоставить данные о белорусской нищете российской Росстат оказался не в состоянии: чтобы избежать обнародования чудовищной для Путина и правящей бюрократии информации, он заявил, что у него… нет данных о доле россиян с доходами ниже прожиточного минимума в 2005 и 2006 годах!

      Но им можно помочь, взяв статистику, которую они открыто публикуют в своих же собственных источниках.

      Итак, доля россиян с доходами ниже прожиточного минимума в 2005 году составила 17,7%, а в 2006-м — 15,3%. Почти в полтора раза выше, чем в «нищей» Белоруссии! При этом правительство России в «Кратком докладе об основных результатах и направлениях деятельности Правительства Российской Федерации в 2008-2010 годах» не стесняется признаваться в том, что намерено снизить российскую нищету до уровня, достигнутого Белоруссией еще в 2006-м, лишь в 2009 году!

      На этом фоне становится понятен прямо-таки панический страх российской бюрократии перед любыми формами объединения с Белоруссией. При любой, самой жалкой пародии на выборы не то что народ России, но и рядовые члены самой этой бюрократии, обеспечивающие пресловутые «административный ресурс» и «фальсификации итогов голосования», единодушно проголосуют за Лукашенко против любого ставленника прогнившей «тусовки» со Старой площади и Куршевеля. Неважно, кто это будет: Путин, Медведев, Зубков, кто-то из бесчисленных Ивановых, Зюганов, Жириновский — разницы нет. Против Лукашенко они обречены набрать не больше, чем Касьянов против Путина.

      И почти по тем же самым причинам.

      Автор — директор Института проблем глобализации, д.э.н.


      http://ej.ru/?a=note&id=7730
  • 2008.01.22 | Анатоль

    Навіть заголовок знаковий.

    "Поліз" у компетенцію ВР. Він що, закони почав приймати?
    Чи Мінор вже заборонив президенту висловлювати законодавчі ініціативи і підписувати чи ветувати закони?

    Деякий час офіційні бютівці (на відміну від форумних юльків) стримувались від прямих нападків на президента. В тому числі і Мінор.
    Ситуація, видно міняється і Юля, схоже, повертається до прямої конфронтації і нападків на Ющенка.

    Я не сумніваюсь, що і приголосуванні закону про кабмін в багатьох бютівців буде "своя думка, відмінна від президентської".

    Складається враження (я в цьому ніколи й не сумнівався, добре знаючи Юлю), що Юля не планує очолювати уряд більше року. За цей рік вона постарається максимально пропіаритись на соціальних виплатах, пересваритись з Ющенком і зіскочити з пущеної нею під-укіс економіки якраз до початку президентської кампанії, звинувативши в усіх невдачах "бандитів, олігархів, корупціонерів і їх покровителя Ющенка", що не дали їй працювати і ощасливити народ.

    Першу ластівку цієї програми ми зараз і спостерігаємо.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.01.22 | Боровик

      Ви не одинокий в своїх розмірковуваннях

    • 2008.01.22 | пан Roller

      +1

    • 2008.01.22 | cartes

      А ось і друга ластівка, чи ворона?

      Анатоль пише:
      > Складається враження (я в цьому ніколи й не сумнівався, добре знаючи Юлю), що Юля не планує очолювати уряд більше року. За цей рік вона постарається максимально пропіаритись на соціальних виплатах, пересваритись з Ющенком і зіскочити з пущеної нею під-укіс економіки якраз до початку президентської кампанії, звинувативши в усіх невдачах "бандитів, олігархів, корупціонерів і їх покровителя Ющенка", що не дали їй працювати і ощасливити народ.

      .. і отримає 40% голосів. Співчуваю, Анатоль! Добре, що хоч Ви залишаєтесь бдітєльним. Ех, якби таких більше! А воно їх все менше і менше ..

      > Першу ластівку цієї програми ми зараз і спостерігаємо.

      До речі, от і друга ластівка:

      Юлька навмисно заслала до Президента свого міністра з енергетики, щоб той, перед камерами нотував вказівки головного газуна України. От так вона створює видимість втручання Ющенка в справи кабміну!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.01.22 | Анатоль

        Re: А ось і друга ластівка, чи ворона?

        > і отримає 40% голосів

        А Янукович 54%.
        Але головне, щоб Ющенка замочити. От радості тоді буде!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.01.23 | cartes

          Re: А ось і друга ластівка, чи ворона?

          Анатоль пише:
          > А Янукович 54%.

          Та звідки, добре, якщо 24. Ще 10 у Ющенка і т.д.

          > Але головне, щоб Ющенка замочити. От радості тоді буде!

          Та він давно вже замочений, і ніякої радості від цього.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.01.23 | Анатоль

            Re: А ось і друга ластівка, чи ворона?

            >> А Янукович 54%.

            >Та звідки, добре, якщо 24.

            Мова про другий тур. Візьміть вибори в ВР-2007. В голубих (з Морозом) голосів більше, ніж в оранжевих. А при провалі оранжевих буде ще більше.

            >Та він (Ющенко) давно вже замочений, і ніякої радості від цього.

            Так для чого ж ви, юльки, так тупо, (по інерції?) стараєтесь його обсирати?
            Та ще й без радості.
            Робота така?
    • 2008.01.22 | Мінор

      Саме так.

      Анатоль пише:
      > Чи Мінор вже заборонив президенту висловлювати законодавчі ініціативи і підписувати чи ветувати закони?

      Мій голос потрібен Ющенку? Тож хай переконає, а я послухаю. Розпорядження буде давати Балозі.

      > Ситуація, видно міняється і Юля, схоже, повертається до прямої конфронтації і нападків на Ющенка.

      Якщо таке станеться, громадськість про це дізнається блискавично. Обіцяю.

      > Я не сумніваюсь, що і приголосуванні закону про кабмін в багатьох бютівців буде "своя думка, відмінна від президентської".

      Вона вже є. І залежитиме виключно від аргументованості президента та проекту бюджету. Проти своїх поглядів я не голосуватиму. Це моє невід"ємне право.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.01.22 | Анатоль

        Re: Саме так.

        >Мій голос потрібен Ющенку? Тож хай переконає, а я послухаю.

        Все ясно. ВР не потрібна вже не тільки регіоналам, але й бютівцям.

        >Проти своїх поглядів я не голосуватиму. Це моє невід"ємне право.

        Так Ви не будете дотримуватись партійної (фракційної) дисципліни, чи Ваші погляди завжди співпадатимуть з Юліними?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.01.23 | Мінор

          Re: Саме так.

          Анатоль пише:
          > Так Ви не будете дотримуватись партійної (фракційної) дисципліни, чи Ваші погляди завжди співпадатимуть з Юліними?

          Я й не приховую, що якби не активна підтримка з боку Тимошенко, Ющенко давно вже втратив би демократичну коаліцію - після нагородження Колеснікова орденом підтримувати президента можна тільки через силу.

          Поки-що мої погляди співпадали. Якщо перестануть співпадати - складу мандат.

          У конкретній ситуації йде дискусія, тож можете попуститись, я поки-що маю сумніви і рішення не прийняв.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.01.23 | SEMENN

            Інспіроване "вольнодумство"?

            Бачу йде підготовка по завалу закону про КМ?
            Окрім "вольнодумця" Віктора слід очікувати ще двох.
            В окурат до 225 голосуючих?
  • 2008.01.22 | Sean

    Нікуди він не поліз. Він "висловив свою думку", на що має право

    До речі (хоча не в цьому справа) я також вважаю, що кошти від приватизації не варто "проїдати".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.01.22 | ilia25

      Поліз, просто на це вже не звертають увагу

      Ці речі знаходятся виключно в компетенції уряду (та депутатів коаліції, яким уряд є підзвітним).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.01.22 | Shooter

        Уряд виключно БЮТівський?

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.01.23 | ilia25

          Так у тому-то ця підлянка і полягає

          Що Ющенко так ненароком "забуває" пояснити, що він це каже лише в якості лідера НУ, а не Президента. Так що це не одному Мінору ввижається. Бо Ющенко усім виглядом і словами намагається створити враження, що він вчить уряд жити саме як Президент -- хіба що тільки прямо про це не каже.

          І робить він це саме для того, щоб усіх привчити до цієї думки, що так і повинно бути.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.01.23 | Shooter

            Не бачу ніякої підлянки - одні реалії

            Представник НУ, члена правлячої коаліції, посідає також посаду Президента. І висловює своє політичне бачення того чи іншого питання так, як вважає за потрібне.

            Якщо ж інший член правлячої коаліції вважає, що Ющенко - неправий, ніхто їм не забороняє доказати свою правоту у ВР. І якщо їм вдасться прийняти відповідний закон у ВР, а потім перебороти вето президента (не разом з ПР, а "одночано та паралельно" ;) ) - Ющенко з цим рішенням нічого не зможе вдіяти.

            Тому де і в чому Ви бачите "підлянки"...чи може в тому, що все у державі повинне діятися згідно баченння політичної сили, яка набрала на останнніх виборах 30% голосів до однієї з двох гілок влади? Якщо це так - то це аберація політичного зору, не більше.

            Якщо ж БЮТ і Мінор вважають, що президент "лізе" у компетенцію ВР, то нехай не на Майдані пише, а подають відповідну скаргу в КСУ. Який єдиний в Україні уповноважений трактувати сферу відповідальности різних гілок влади.
    • 2008.01.22 | Мінор

      Єдність коаліції чогось варта. Але чи варта вона наших поглядів?

      Ну щоб вам було зрозуміліше, уявіть собі, що це не Ющенко, а Янукович. І ось одного ясного дня Янукович заявляє, що на його думку українська, як вимираюча сільська мова, має поступитись русскому язику, який він вимагає зробити державним.

      Припустимо неголосування за приниження української мови призведе до втрати уряду. Як голосували би Ви? Або як Ви б порадили голосувати іншим?

      Так отож.

      Справа в тому, що погдяди має не лише Віктор Ющенко і глибокошанована мною тепер НУНС. Погляди є і у мене і ці погляди соціалістичні. Те, про що він говорить зараз, з моїми поглядами - не співпадає.

      Можете як завгодно ставитись до мене і моїх поглядів, але я керуватимусь саме ними, коли буду тиснути кнопку. І якщо Ющенку потрібен мій голос - він мусить мене переконати. Бо ми живемо не у 2010 році, а тепер і кожне рішення має бути свідомим.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.01.22 | SEMENN

        Мінор голосуватиме як хоче - розсмішив.

        Голосуватимеш так як Тимошенко, або Турчинов накаже.

        Мінор соціаліст чи голос Мороза?

        :))
      • 2008.01.29 | 100%

        Re: Єдність коаліції чогось варта. Але чи варта вона наших погля

        Ви (Б'ЮТ) надто довго розмірковуєте, чим потураєте цьому хамству. Ваша нерішучість може призвести до чергового Форуму Національного Порятунку, бо ніякі інші заходи вже не допоможуть. Складається враження, що ви занадто вчепились в крісла і боїтесь їх втратити, тому згодні зрадити навіть своїх виборців. Не треба прикриватись єдністю коаліції. Те що з неї робить Ющенко з маргінальними НУНСами ніякого відношення до цього не має. Це навіть гірше "любих друзів". На кожен крок уряду іде злива лайна. Його в них є досить. В таких умовах ні в якому разі не варто чіпати закон про кабмін. Дайте вже адекватну відповідь. Коли вже закінчиться ця підкилимна війна і почнеться чесна прозора політика, про яку всі обіцяли
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.01.29 | 100%

          І чого варті ваші погляди ?

    • 2008.01.23 | cartes

      Правильно, краще не переїдати ..

      Sean пише:
      > До речі (хоча не в цьому справа) я також вважаю, що кошти від приватизації не варто "проїдати".

      Дійсно, існує велика загроза того, що проїдаючи кошти від приватизації, наші, не звикші вдосталь їсти люди, можуть собі нашкодити.

      Інша справа інвестиції! О, їх давно чекають спеціалісти по перетравленню дежавних коштів! Все ж давно налогоджене, тільки інвестуйте з бюджету!

      (Тут Пасхавер натягує на свої холодні очі американську посмішку і підморгує).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.01.23 | Мінор

        В точку.

        Особливо зворушливо тепер звучить програма "10 кроків назустріч людям", де Ющенко обіцяв визнати борг Ощадбанку державним боргом і спрмувати на його погашення кошти від приватизації.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.01.23 | Анатоль

          Віддавати борги - справа благородна.

          В цьому питання нема. Питання в іншому.
          Треба це робити, не залізши в ще більші борги.
          В ситуації, коли споживаємо більше ніж виробляємо (а зараз саме така, дефіцит в зовнішній торгівлі), не можна ще більше нарощувати споживання без росту виробництва.
          Можна, звичайно, і посівне зерно зїсти, мотивуючи тим, що зараз не ситий. Якщо не думаєш про завтрашній день.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.01.23 | samopal

            А пробачати - обовя'зкова!? Чи навпаки?

            Анатоль пише:
            Треба це робити, не залізши в ще більші борги.

            Зможете це пояснити банку, який дав вам іпотечну позику?

            Анатоль пише:
            В ситуації, коли споживаємо більше ніж виробляємо (а зараз саме така, дефіцит в зовнішній торгівлі), не можна ще більше нарощувати споживання без росту виробництва.

            А хто це в нас споживає більше, ніж виробляє - пенсіонери?
            Може їх якогось того... нейтралізувати назхвіг?
            Що ви знаєте про наше виробництво, особливо ту його частину, котра не платить податків?
            Експорт становить більшу частину українського ВВП, то звідки береться дехвіцит у зовнішній торгівлі? Может шота в кансірваторії паправіть? Чули про щось таке як "зростання виробництва за рахунок збільшення внутрішнього попиту"? :ouch:
            Може ще й про інхвляцію згадаєте? Минулого року уряд повернув забагато "вкладів ощадбанку"? Чи "загрозу інхвляції" ви з прізідєнтом та Майдан-ІНФОРМом помітили тільки тоді, коли вам принесли "рахунок за стабільність"? Перевірте рахунок - може там неправильно капусту порахували...:D
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.01.23 | Анатоль

              Є таке слово - "пріоритети"

              Що важливіше, виконати обіцянки (виборцям), і вгробити економіку, чи не виконати обіцянок, але зберегти стабільний розвиток?

              >А хто це в нас споживає більше, ніж виробляє - пенсіонери?

              Ну, ще діти.

              >Може їх якогось того... нейтралізувати назхвіг?

              Дітей можна й назхвіг, а пенсіонерів треба берегти - електорат, однако :)

              >Експорт становить більшу частину українського ВВП, то звідки береться дехвіцит у зовнішній торгівлі?

              Справді, дивно. Купляємо товарів (ввозимо) більше ніж продаємо (вивозимо), звідки ж торговий дефіцит?

              >Чули про щось таке як "зростання виробництва за рахунок збільшення внутрішнього попиту"?

              Поняв, шеф. Скоротимо імпорт споживчих товарів? І накажемо виробництву рости, а не цінам. Оце правильно!

              >Може ще й про інхвляцію згадаєте? Минулого року уряд повернув забагато "вкладів ощадбанку"?

              Ні, він "покращував життя вже сьогодні" чуть інакше, збільшенням інших виплат. Але результату досягнув такого самого.

              >Чи "загрозу інхвляції" ви з прізідєнтом та Майдан-ІНФОРМом помітили тільки тоді, коли вам принесли "рахунок за стабільність"?

              Я розумію, що Вас з Юлею інфляцією не злякаєш. Ні скороченням виробництва, ні ростом державних боргів, ні соціальною напругою і нестабільністю, ні розвалом країни...
              Лише Юлін рейтинг має значення. І це правильно, шеф!
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.01.23 | Предсказамус

                Угу.

                Анатоль пише:
                > Що важливіше, виконати обіцянки (виборцям), і вгробити економіку, чи не виконати обіцянок, але зберегти стабільний розвиток?
                Такой вариант, как "не врать избирателям" Вы не рассматривали? (в ответе прошу не переводить стрелки на кого бы то ни было, меня интересует именно Ваше мнение: врать избирателям можно?).
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.01.23 | Анатоль

                  Re: Угу.

                  Анатоль пише:
                  >> Що важливіше, виконати обіцянки (виборцям), і вгробити економіку, чи не виконати обіцянок, але зберегти стабільний розвиток?

                  Я так і не взнав з Вашого допису, що ж важливіше.

                  >Такой вариант, как "не врать избирателям" Вы не рассматривали?

                  Я виборцям взагалі нічого не обіцяв.
                  Але якщо вже так сталось, що Юля наобіцяла таке, що не може виконати (не все ж від неї залежить, а і від інших політиків і від соціальних чи природних стихій), то як краще поступипи в такій ситуації?

                  >(в ответе прошу не переводить стрелки на кого бы то ни было, меня интересует именно Ваше мнение: врать избирателям можно?).

                  Особисто мене обманути передвиборчими "програмами" неможливо.
                  Для мене вони абсолютно нічого не значать. Я орієнтуюсь не на програми і не на обіцянки. А на попередні дії політиків.
                  Я не ціную політиків, які брещуть. Таким не можна довіряти.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2008.01.23 | Предсказамус

                    Хорошо. Теперь делаем следующий шаг.

                    Анатоль пише:
                    > Я не ціную політиків, які брещуть. Таким не можна довіряти.
                    Ющенко обещал вернуть всем вклады Сбербанка за счет реприватизации, а сейчас не только не возвращает, но и мешает это сделать Кабмину. Вы ему доверяете?
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2008.01.23 | DADDY

                      Re: Хорошо. Теперь делаем следующий шаг.

                      Предсказамус пише:
                      >
                      > Ющенко обещал вернуть всем вклады Сбербанка за счет реприватизации,

                      Йой, я щось пропустив? Це коли було? Ющенко? За рахунок репреватизації? А не за рахунок того щоб змусити крадіїв підприємств заплатити за вкрадене справжню ціну?
                      Різницю відчуваєте між "репреватизацією з наступним перепродажем" і "вимогою заплатити справжню ціну за підприємство".
                      >а сейчас не только не возвращает, но и мешает это сделать Кабмину. Вы ему доверяете?
                      О! Заважає! А чим? Балогою чи Крілем? Чи Трипіллям? Чи Колядою? Чи медом?
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2008.01.23 | Предсказамус

                        DADDY, форум надо или читать, или не читать.

                        DADDY пише:
                        > Предсказамус пише:
                        >> Ющенко обещал вернуть всем вклады Сбербанка за счет реприватизации,
                        > Йой, я щось пропустив? Це коли було? Ющенко? За рахунок репреватизації? А не за рахунок того щоб змусити крадіїв підприємств заплатити за вкрадене справжню ціну?
                        Это я что-то пропустил в законодательстве, наверное. Томущо© нет другого способа "заставить заплатить настоящую цену", кроме как признать приватизацию объекта незаконной и отменить ее, а потом продать по настоящей цене. Коротко этот финт ушами называется "реприватизация".

                        > Різницю відчуваєте між "репреватизацією з наступним перепродажем" і "вимогою заплатити справжню ціну за підприємство".
                        Нет. Но Ющенко наверняка знает. И молчит.

                        >> а сейчас не только не возвращает, но и мешает это сделать Кабмину. Вы ему доверяете?
                        > О! Заважає! А чим? Балогою чи Крілем? Чи Трипіллям? Чи Колядою? Чи медом?
                        Мне очень лень искать две цитаты из классика современности двух интервью Ющенко (с разрывом в три года, правда), они были на форуме. Если не найдете - так уж и быть, расстараюсь.

                        P.S. Вы не заметили, что мое отношение к Президенту от нейтрально-доброжетального меняется к резко негативному? Как думаете, почему?
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2008.01.23 | DADDY

                          Re: DADDY, форум надо или читать, или не читать.

                          Предсказамус пише:

                          > Мне очень лень искать две цитаты из классика современности двух интервью Ющенко (с разрывом в три года, правда), они были на форуме. Если не найдете - так уж и быть, расстараюсь.
                          >
                          Не треба. Все одно воно буде притягнуте за вуха до сучасної ситуації.
                          > P.S. Вы не заметили, что мое отношение к Президенту от нейтрально-доброжетального меняется к резко негативному? Как думаете, почему?
                          Нейтрально-доброзичливого точно не помічав.
                          А чоиу? - Вам видніще і я поважаю Вашу думку.Чого часто-густо не помічаю від деяких інших дописувачів ВФ по відношенню до своїх думок і позицій.
                        • 2008.01.23 | Большой Брат

                          Вы не одиноки в зменяющемся отношении к Президенту...

                        • 2008.01.23 | samopal

                          форум надо читать

                          Предсказамус пише:
                          Мне очень лень искать две цитаты из классика современности двух интервью Ющенко (с разрывом в три года, правда), они были на форуме.

                          Тут пан Нестор цілу "передовицю" наваяв на цю тему - була у "статтях" Майдан-ІНФОРМу. Ще перед виборами, здається.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2008.01.23 | DADDY

                            Re: форум надо читать

                            samopal пише:
                            > Предсказамус пише:
                            > Мне очень лень искать две цитаты из классика современности двух интервью Ющенко (с разрывом в три года, правда), они были на форуме.
                            >
                            > Тут пан Нестор цілу "передовицю" наваяв на цю тему - була у "статтях" Майдан-ІНФОРМу. Ще перед виборами, здається.
                            Перед виборами я працював на виборах і можливості уважно читати форум не мав. Прошу вибачення у всіх, чию увагу відволік своїм негрунтовними і безграмотними дописами в цій гілці.
                            Моя поведінка не достойна звання дописувача на ВФ.
                            Ще раз прошу вибачити.
                        • 2008.01.23 | observer

                          Re: DADDY, форум надо или читать, или не читать.

                          Предсказамус пише:
                          > DADDY пише:
                          > > Предсказамус пише:
                          > >> Ющенко обещал вернуть всем вклады Сбербанка за счет реприватизации,
                          > > Йой, я щось пропустив? Це коли було? Ющенко? За рахунок репреватизації? А не за рахунок того щоб змусити крадіїв підприємств заплатити за вкрадене справжню ціну?
                          > Это я что-то пропустил в законодательстве, наверное. Томущо© нет другого способа "заставить заплатить настоящую цену", кроме как признать приватизацию объекта незаконной и отменить ее, а потом продать по настоящей цене.

                          Можна ще провести дооцінку з відповідною доплатою, без реприватизацій.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2008.01.23 | Предсказамус

                            Уверены?

                            observer пише:
                            > Можна ще провести дооцінку з відповідною доплатою, без реприватизацій.
                            Как бы Вы отнеслись к работникам магазина, которые пришли к Вам за деньгами, томущо дооценили купленную год назад мебель? Тут выбора нет - или покупка была законной, и тогда дооценщики идут лесом, или незаконной - тогда покупки не было, а было нечто другое (вполне уголовно наказуемое, кстати). Во втором случае это "второе" признается незаконным, имущество возвращается продавцу (в случае с приватизированными объектами - государству).
                    • 2008.01.23 | Анатоль

                      А якщо відповідальніше ставитись до слів

                      >Ющенко обещал вернуть всем вклады Сбербанка за счет реприватизации,

                      Давайте почитаємо, що ж Ющенко обіцяв насправді. Ось слова з програмних "десяти кроків".

                      "Я проти нового перерозподілу власності, але олігархи заплатять справжню ціну за підприємства, що «прихватизуються» за безцінь – мільярди гривень підуть на виплату заощаджень пограбованих громадян."

                      1.Як бачимо, він проти реприватизації (перерозподілу власності).
                      2.Він не обіцяв "вернуть всем вклады Сбербанка", (тим більше за два роки), а лише що "мільярди гривень підуть на виплату заощаджень".

                      >а сейчас не только не возвращает, но и мешает это сделать Кабмину. Вы ему доверяете?

                      Чому ж не повертає? Повертає. Підписав же бюджет, в якому передбачені мільярди на повернення вкладів. І кабміну допомагає віднестись до цих виплат зважено, щоб це не стало самоціллю будь-якою ціною, щоб не нанесло шкоди економічному розвитку. Бо тоді буде сама мета виплат втрачена - замість покращення добробуту, буде погіршення.

                      Як бачимо, президент не обіцяв неможливого і ні на йоту не відійшов від обіцяного.
                      Я йому довіряю.
                      А от Предсказамусу - ні, бо він зфальшував обіцяне Ющенком з метою вилити на того чергову порцію бруду.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2008.01.23 | Предсказамус

                        О! DADDY, читать немедленно! Иногда нужно смотреть в зеркало...

                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2008.01.23 | DADDY

                          То Предсказамусу,"читать немедленно"!Або ми читаємо різні тексти

                          або читаємо різними мовами, або я десь завтра піду все ж таки здамся чи на Кульпарків чи у Павловську - куди візмуть.
                          Ну, написано ж чорним по білому: використати для повернення заощаджень! Термін не поставлений, як у шановної БВТ - типу, 2 роки. Але ж є? Зараз повертають? Тільки шановна ЮВТ повертає, чи все ж таки всі? Вся ж країна, курва, повертає! І Ви, і я, і всі платники податків, і навіть нелюбимий Вами Президент Ющенко бо сприяє (долаючи козні Балоги) цьому процесу.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2008.01.23 | Предсказамус

                            Да, что-то явно не так...

                            Я предлагал прочесть, чтоб Вы увидели уровень и характер аргументации - он гадит Президенту на порядок больше, чем любая критика...
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2008.01.24 | samopal

                              Та ну... Предсказамусе, знайдіть для пана охвіцера статтю

                              про обіцянки. Вам ритися у статтях простіше, а твори пана Нестора туди не часто потрапляли...
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2008.01.24 | Предсказамус

                                Так он сам не хочет. А мне лень.

                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                • 2008.01.24 | samopal

                                  Феномен відповідального виборця (/)

                                  http://maidanua.org/static/mai/1193036365.html
                                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                  • 2008.01.24 | DADDY

                                    Прочитав.Дякую за лінк.Але не побачив підтвердження Ваших слів

                                    про те, що це ВАЮ обіцяв погасити борги до 2009 року. Там таке написане тільки самим автором статті (з ремаркою, що бажаючі можуть знайти відповідні матеріали в Інтернеті).
                                    В цілому стаття призвела на мене типової джинси поствиборчого періоду сумнівів в утворенні дем.коаліції.
                                    Мені більше подобається процитовані десь в цій гілці слова ВАЮ про те, що борги по вкладах будуть поступово гаситися за рахунок доплат за дешево приватьизовані заводи. Тут є виважена позиція Президента: вказані джерела та наявна поступовість замість кіннотної шабельної атаки в кращих традиціях.
                                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                    • 2008.01.24 | samopal

                                      Джинса? Це просто допис одного з учасників форуму!

                                      На форумі було довжелезне "обговорення" - вже самі шукайте.
                                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                      • 2008.01.24 | DADDY

                                        Я просто висловив своє враження.Воно просто не співпало з Вашим

                                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                        • 2008.01.24 | samopal

                                          У нашій журналістиці термін джинса має цілком конкретне значення

                                          А наведена стаття не є "замовною публікацією". Хіба-що ви запідозрите у нечесності Майдан-ІНФОРМ. ;)
                                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                          • 2008.01.24 | DADDY

                                            Як Ви стверджуєте то була спочатку не стаття, а допис на ВФ

                                            який був потім перенесений у статті.Це можна визначити по датах розміщення допису на ВФ та статті.
                                            Допис може бути розміщений тролем або на прохання троля.
                                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                            • 2008.01.24 | samopal

                                              То, кажете, Майдан-ІНФОРМ конТРОЛЮЄТЬСЯ?

                                    • 2008.01.25 | Нестор

                                      Я там виділив для відповідальних з поганим зором

                                      DADDY пише:
                                      > про те, що це ВАЮ обіцяв погасити борги до 2009 року.

                                      http://www.proua.com/analitic/2004/11/16/082024.html

                                      «Ющенко також пообіцяв повернення знецінених вкладів"

                                      Пообіцяв повернення це по вашому до пенсії Ющенка?

                                      DADDY пише:
                                      > В цілому стаття призвела на мене типової джинси поствиборчого періоду сумнівів в утворенні дем.коаліції.

                                      Угу. По заказу Моссаду писав. Гляньте в себе підліжком - раптом масон ховається :)

                                      > Мені більше подобається процитовані десь в цій гілці слова ВАЮ про те, що борги по вкладах будуть поступово гаситися за рахунок доплат за дешево приватьизовані заводи.

                                      Ги-ги. А хіба не недавно публічно критикував програму уряду за відсутність чітких термінів виконання? Чи самому месії можна?
                  • 2008.01.25 | Михайло Свистович

                    Re: Угу.

                    Анатоль пише:
                    >
                    > Я не ціную політиків, які брещуть. Таким не можна довіряти.

                    Брехати не гарно. Ви надзвичайно цінуєте, наприклад, Віктора Андрійовича Ющенка.
                • 2008.01.25 | Михайло Свистович

                  Re: Угу.

                  Предсказамус пише:
                  >
                  > Такой вариант, как "не врать избирателям" Вы не рассматривали? (в ответе прошу не переводить стрелки на кого бы то ни было, меня интересует именно Ваше мнение: врать избирателям можно?).

                  Цікаво, Ви собі задавали таке питання щодо Юлі? ;)
              • 2008.01.23 | samopal

                Благородство, значить, до ваших "пріоритетів" не відноситься?

                А виконання обіцянок, або по-іншому - дотримання слова, - теж до пріоритетів не відноситься? Ви вважаєте борги "передвиборчою технологією"? :ouch:
                Я щось не почув від вас "лякаючої інхвормації" про те, як ви це пояснюватимете іпотечним кредиторам, наприклад... ;)
                Зможете їм пояснити, що у вас є чудові плани капіталовкладень, які дадуть у перспективі змогу повернути отримані від них кошти? Спробуйте їм розповісти, що у вас є маленькі діти, яких треба вивчити (бажано, у Могилянці, хоча б) та "поставити на ноги"...
                Може спробуєте привити свої прогресивні погляди тим нашим "діячам", котрі з телеекранів лякають громадян судовими виконавцями, яких вони відряджатимуть вибивати комунальні борги?
                Чом би прізідєнт не звернувся до громадян з цим поясненням? "Пріорітєти" заважають? :what:
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.01.23 | Анатоль

                  Re: Благородство, значить, до ваших "пріоритетів" не відноситься?

                  >А виконання обіцянок, або по-іншому - дотримання слова, - теж ло пріоритетів не відноситься? Ви вважаєте борги "передвиборчою технологією"?

                  Юліні обіцянки - чиста передвиборча технологія.
                  Хоча б тому, що вона обіцяла те, що не від неї залежить.
                  Як з військовою реформою, наприклад.
                  Та й з вкладами теж. Ну виплатять по 1000 гр в цьому році. Це в кращому разі.
                  Це 20 млрд. А решту 120 млрд в наступному? Самому не смішно?
                  Обіцяти таке - це не передвиборча технологія?
                  І на що вона розрахована?
                  Тільки на те, щоб жваво почати, а тоді сказати:
                  - Не дають! За руки держать! А я б все зробила, як обіцяла!

                  >Я щось не почув від вас "лякаючої інхвормації" про те, як ви це пояснюватимете іпотечним кредиторам, наприклад...

                  А хіба Юля вклади забрала і зобовязана вернути? До неї кредитори прийшли? Ніхто її за язик не тягнув обіцяти за два роки повернути.
                  Жодна з пострадянських країн не повернула.

                  Та й не настільки дурна ця Юля, щоб не розуміти, що це неможливо.
                  І єдина мета таких обіцянок - перекласти вину за невиконання на інших, конкретніше - на Ющенка.
                  - Я хотіла, а він мені не дав!
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2008.01.23 | samopal

                    Ну, з благородством усе зрозуміло.

                    Анатоль пише:
                    Юліні обіцянки - чиста передвиборча технологія.

                    Так. Усі передвиборчі обіцянки є передвиборчою технологією.
                    Вибори теж є технологією.
                    А от виконання обіцянок після виборів у де-які технологічні карти не вхолить. Тому їх виконання іншими викликає шок і призводить до рефлексивної перевірки наявності благородства у штанях.

                    Анатоль пише:
                    Хоча б тому, що вона обіцяла те, що не від неї залежить.

                    Вона обіцяла те, що залежало від результатів виборів.
                    Яку владу отримала - такі й можливостті виконання обіцянок.
                    Про військову реформу та відсоток повернених вкладникам ощадбанку боргів можна буде поговорити ближче до завершення "звітного періоду".
                    А вклади вона почала повертати через три тижні після обрання на посаду прем'єр-міністра.
                    Що їй дають, а чого намагаються "не дати" видно вже, і неозброєним оком. Хоча на посаді вона перебуває лищ другий місяць, та й уряд ще повністю не сформовано.

                    Анатоль пише:
                    До неї кредитори прийшли?

                    Скоро прийдуть.
                    З векселями.
                    До виборчих урн.
                    І не лише до неї.
                    Будете їм розповідати про перевагу пріорітетів над обіцянками?
                    Чи про перевагу благородства над зобов'язаннями?
                  • 2008.01.25 | Михайло Свистович

                    Re: Благородство, значить, до ваших "пріоритетів" не відноситься?

                    Анатоль пише:
                    >
                    > Юліні обіцянки - чиста передвиборча технологія.

                    Як і Вітіни

                    > Хоча б тому, що вона обіцяла те, що не від неї залежить.

                    Як і Ющенко

                    > Як з військовою реформою, наприклад

                    Як з податковою міліцією чи шкільною системою освіти або посадкою бандитів у тюрми, тими ж боргами "Ощадбанку" та багатьма іншими кроками назустріч людям.
          • 2008.01.23 | Мінор

            Нарешті ви заговорили по суті

            Свого часу, у 2004 році, Ющенко повністю переконав мене, що гроші від приватизації слід витрачати на погашення вкладів. Якими порціями і в який спосіб виплачувати - цей механізм не має призвести до інфляції. Однак саме цим громадянам, яких пограбував "Сбербанк СССР" належало майно колишнього Союзу, тому такий спосіб витрачення грошей виручених за те майно виглядає і логічним і справедливим.

            Водночас, я маю підстави не довіряти ефективності державних інвестицій і підозрюю, що замість вкладення у майбутнє країни, ми вкладемо гроші у цілком конкретні приватні кишені тих, хто буде обраний підрядниками.

            Ще не відомо, що більш популістичне - повернути вклади людям, чи дати наваритися олігархам.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.01.23 | samopal

              Давно хотів вас спитати.

              Та все не випадало...
              Чому ці теми без кінця мусуються і на форумі (форумах) і взагалі у суспільстві. Чому немає нормальних ЗМІ, котрі доносили б до широкого загалу усю цю, економічну по-суті, інформацію?
              Чому я - не економіст, - повинен видлубувати її десь із якихось закапелків та повідомлень на форумах, чи у блогах? Чому, читаючи польські інтернет-видання, я можу більш-менш охопити ситуацію та у загальному відслідковувати вплив на неї тих, чи інших факторів. Мова не про якісь глибокоспеціалізовані ресурси, а про звичайні ЗМі. А де наші? Хто покаже приклад?
              Я саме зараз про це пишу, тому що економічна тематика насправді є більш придатною до наочної аргументації. Тільки не так, як це любить забамбурити Вітя Мінфін, а доступніше - "для людей, а не для політиків". ;)
              Про якусь світоглядну, культурологічну, історичну тематику я вже мовчу...
            • 2008.01.23 | Shooter

              А ти все - ні

              Мінор пише:

              > Водночас, я маю підстави не довіряти ефективності державних інвестицій і підозрюю, що замість вкладення у майбутнє країни, ми вкладемо гроші у цілком конкретні приватні кишені тих, хто буде обраний підрядниками.

              Так, скажімо, при будівництві інфраструктури, якою в країні вже давно ніхто серйозно не займався, "державні" гроші попадуть в кишені підрядників (а про те, щоб їх вибір був чесним та справедливим, без сумніву подбає контрольована БЮТ тендерна палата ;) ), проте на відміну від способу "продать/забрать і подєліть" інфраструктура залишиться. А брак сучасної інфраструктури є однією з головних перепон для потенційних інвесторів. Які, в разі налагодження виробництва в Україні, можуть "роздати кожному" 1000 гривень "не раз, а постійно".

              Ну і ще раз повторю банальне питання: в Україні ще жодні реформи в постсоціалістичну добу не проводилися.

              Тому:
              а) які реформи і коли збирається проводити уряд Юлії Тимошенко?
              б) за які кошти? (ще раз нагадаю: в нормальних пост-соц країнах реформи проводяться, як і інфраструктура оновлюється за рахунок саме коштів з приватизації).
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.01.23 | Раціо

                Не факт, що інфраструктура залишиться

                буває ще так, як зі, з дозволу сказати, одеською трасою, імені Кірпи: ні інфраструктури, ні грошей.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.01.23 | Мінор

                  Отож. Тобто потрібно менше яду і більше розрахунку

                  Сьогодні представник МФК закликав розвивати дрібний та середній бізнес, щоб створити можливості для економіки використовувати внутрішній ринок. А внутрішній ринок тільки тоді буде розвивати, коли у мільйонів людей будуть гроші.
                  Щодо ж прибутків СКМ, які зростали, то більшості людей від цього ні холодно, ні жарко. Враховуючи падіння фондових ринків Європи та США, експортно-орієнтованим галузям тепер не позаздриш. Тим більше потрібно стимулювати внутрішнє споживання товарів та послуг.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2008.01.24 | Раціо

                    Скажіть чесно, Ви хоча б підручник рівня отого шкільного

                    "Економікс" прочитали за своє життя? Воно би непогано, щоб хоч слова знати, які вам говорять експерти IFC.

                    Мінор пише:
                    > Сьогодні представник МФК закликав розвивати дрібний та середній бізнес

                    Для дрібного та середнього бізнесу розвиток інфраструктури ще критичніший, ніж для великого, бо що для великого бізнесу "high overhead", то для дрібного "no go".
                    Як показує активне входження на ринок величезних західних ретейлерів, економіку гальмує не брак грошей, а те, що в Україні неможливо нічого ефективно виробляти. А додатково розкручувана інфляція цьому ще "допоможе".
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2008.01.24 | Shooter

                      Re: Скажіть чесно, Ви хоча б підручник рівня отого шкільного

                      Раціо пише:
                      > "Економікс" прочитали за своє життя? Воно би непогано, щоб хоч слова знати, які вам говорять експерти IFC.
                      >
                      > Мінор пише:
                      > > Сьогодні представник МФК закликав розвивати дрібний та середній бізнес
                      >
                      > Для дрібного та середнього бізнесу розвиток інфраструктури ще критичніший, ніж для великого, бо що для великого бізнесу "high overhead", то для дрібного "no go".

                      Підтверджую. Скажімо, затрати на aдміністрацію та regulatory procedures на 1 чоловіка у великих компаніях та SME в Європі співвідносяться як 1 до 10.

                      Взагалі, цікавим є те, що в Європі є 23 млн SME, що є 99,9% підприємств, та працює в них згруба 75 млн. людей. Решта згруба 225 працює в державному секторі та великих компаніях.

                      Ну і навіть в Європі сьогодні SME не є тягуном економіки - нажаль, число innovative fast growing "gazzeles" в Європі є досить низьке. На Україні ж ця частка дорівнює 0,0%. Що, в кінцевому результаті, приведе до "суперпостіндустріальної" економіки, в якій "усє прі дєлє", проте найвищим технологічним досягненням залишається корпус автобуса Богдан...
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2008.01.24 | Большой Брат

                        Re: Скажіть чесно, Ви хоча б підручник рівня отого шкільного

                        +++"..проте найвищим технологічним досягненням залишається корпус автобуса Богдан...+++
                        Во-первых, не корпус, а - кузов,
                        во-вторых, если его проектировали те же люди, что в свое время и ЛиАЗ 5256, и икарус 400-той серии, то почему бы и не?!(ВКЭИ называлась контора во Львове)
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2008.01.24 | Shooter

                          Re: Скажіть чесно, Ви хоча б підручник рівня отого шкільного

                          Большой Брат пише:
                          > +++"..проте найвищим технологічним досягненням залишається корпус автобуса Богдан...+++
                          > Во-первых, не корпус, а - кузов,

                          вмовили

                          > во-вторых, если его проектировали те же люди, что в свое время и ЛиАЗ 5256, и икарус 400-той серии, то почему бы и не?!(ВКЭИ называлась контора во Львове)

                          Ми вже з Вами колись на цю тему дискутували. В Союзі були непогані інженери, але масова продукція була ганіма. Більше того - якщо собі пригадаєте розвиток автомобілебудування, то Союз наприкінці 60-х, фактично, взяв у ліцензію вже морально застарілу модель Фіата, яку потім випускав ще 20 років.

                          Сьогодні ж все ще суттєво гірше. ЛАЗ має спроектованих кілька непоганих сучасних моделей, але, на жаль, це все - фактично, "викруткова збірка" вузлів західного виробництва....
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2008.01.24 | Большой Брат

                            Re: Скажіть чесно, Ви хоча б підручник рівня отого шкільного

                            Было дело. :) На счет "отверточной" сборки.
                            Думаете, все автопроизводители от винтика до мотора все делают сами? да ни в жисть! Даже Мерцедец узлы-агрегаты-детали заказывает на стороне...
                            Или, Мазда. Это, что "отверточной сборки" Форд?! А ведь Мазда, фактически "ипонский Форд". Причем кой в чем лучше. :) На Форд Мондео двигатель не ремонтируемый. Меняется "шорт-блок" и ни о каком ремонте речи не идет. А, точно такой же двигатель Мазды - ремонтируется! И спокойно от Мазды деталюхи ремонтные (которые Форд не производит для ремонта)ставятся на Мондео.
                            Кста, в Украине научились ремонтировать этот неремонтируемый двигатель. :) В России - нет.
                • 2008.01.23 | 123

                  Якщо уряд не здатен проконтролювати появу інфраструктури

                  Що тоді обговорювати?

                  Якщо уряд хоче красти - він досягне свого і через компенсації, і черех побудову доріг. Але ж уряд при прийнятті рішення як витрачати гроші виходить начебто не з того, що він хоче красти... :)
                • 2008.01.24 | Shooter

                  Але не факт, що і не - "не залишиться"

                  Раціо пише:
                  > буває ще так, як зі, з дозволу сказати, одеською трасою, імені Кірпи: ні інфраструктури, ні грошей.

                  Залишилися, скажімо, багато залізничних станцій імені Кірпи - хай в "золоті та мармурі" (блін), але таки залишилися.

                  Залишилася також траса ім. Кирпи-Януковича через Карпати, яка перед реконструкцією вже була просто "мертво вбита".

                  І навіть якщо 50% факт, а 50% - не факт, то це є кращим, ніж просте проїдання/просирання залишок "общєй собствєнності".
              • 2008.01.23 | Мінор

                Та ну

                Shooter пише:
                > Ну і ще раз повторю банальне питання: в Україні ще жодні реформи в постсоціалістичну добу не проводилися.

                Шо ти кажеш! А приватизація? А валютне регулювання? А ринкове ціноутворення? Це тільки деякі з вдалих проектів.

                А прийняття Конституції? А її зміни? А запровадження КС?

                Шутер, ти би брехав, але ж не забріхувався. Реформ було багато. Але не всі були вдалими і їх було недостатньо.


                > Тому:
                > а) які реформи і коли збирається проводити уряд Юлії Тимошенко?
                > б) за які кошти? (ще раз нагадаю: в нормальних пост-соц країнах реформи проводяться, як і інфраструктура оновлюється за рахунок саме коштів з приватизації).

                Це тема окремої гілки, а не цієї, і її героєм має стати Червоненко.

                Зараз ми говоримо про те, куди витрачати кошти від приватизації. Тож як щодо виконання програми "10 кроків назустріч людям"? Чи ти й далі будеш вдавати глухого вар"ята?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.01.24 | Shooter

                  Баранки - далі в курсі.

                  Мінор пише:
                  > Shooter пише:
                  > > Ну і ще раз повторю банальне питання: в Україні ще жодні реформи в постсоціалістичну добу не проводилися.
                  >
                  > Шо ти кажеш! А приватизація? А валютне регулювання? А ринкове ціноутворення? Це тільки деякі з вдалих проектів.

                  :) ЦЕ - не реформи, а "поточні події". Ну і "особливо вдалим" проектом був дєрібан, а не приватизація - вдалість цього проекту сьогодні непогано видно, скажімо, на достатку фракцієобразующіх БЮТівців у ВР а, з другого боку, на найбільш високотехнологічних досягненнях постдєрібанної української економіки у вигляді, наприклад, корпусу виробленого не менше ніж з наноматеріалів найсучаснішого українського автобусу Богдан (на мотор вже, на жаль, не спромоглися).

                  > А прийняття Конституції? А її зміни? А запровадження КС?

                  :D :D :D Оце так "рехформи"...жуть які реформи.

                  > Шутер, ти би брехав, але ж не забріхувався. Реформ було багато. Але не всі були вдалими і їх було недостатньо.

                  :) Ні, це не були реформи. Це була імітація двіженій - за винятком хіба ялової конституційної реформи, коли кожна сторона тупо намагалися відкусити собі більше бабла та влади.

                  > > Тому:
                  > > а) які реформи і коли збирається проводити уряд Юлії Тимошенко?
                  > > б) за які кошти? (ще раз нагадаю: в нормальних пост-соц країнах реформи проводяться, як і інфраструктура оновлюється за рахунок саме коштів з приватизації).
                  >
                  > Це тема окремої гілки, а не цієї,

                  Це тема існування або "середньонормальної" держави Україна, або нєізвєстного постсовкого мутного образованія. І чим довше реформи (судова, пенсійна, охорони здоров'я, освіти, фіскально-податкова, територіально-управлінська) НЕ проводяться, тиим більше Україні світить 2й шлях і стає важче зійти із протореної колії першого.

                  >і її героєм має стати Червоненко.

                  БЮТ його "прізначіл" головним рехворматором? Якось пропустив.

                  > Зараз ми говоримо про те, куди витрачати кошти від приватизації.

                  В нормальному варіанті - на проведення вище згаданих реформ, котрі в нормальній ситуації мали коштувати приблизно стільки, скільки була сумарна вартість тупо подєрібаненої між бандюками української економіки і, що головне, вгроблення при цьому всього, що мало хоч якусь перспективу на світовому ринку.

                  > Тож як щодо виконання програми "10 кроків назустріч людям"? Чи ти й далі будеш вдавати глухого вар"ята?

                  Ні, це ти граєш сліпого. Та програма писалася виходячи не з принципу "забрать (у врагов) і подєліть" або "продати рештки - і подєліть", а з того, що потрібні системні зміни у всіх сферах громадського життя, які здатні якісно змінити українську сучасну систему адміністрування та економіки.

                  Не так склалося, як гадалося - бо ті, на кого покладалися надії щодо проведення реформ, замість якихось осмислених дій в тому напрямку жерлися між собою за владу і бабло - і щодо першого, то "пальма пєрвєнства" без сумніву належить тов. Тимошенко.

                  Результат же сьогодні - жопа ще глибша, ресурсів ще менше. І більше того - навіть ті пропонують "роздати гречкою". Заодне попри шумок додєрібанити земельки, присісти на державні грошові потоки, які залишилися - і все.

                  А після того - хоч потоп...
  • 2008.01.22 | Дід Панас

    Тю...

    Так він заліз туди ще рік тому, коли почав її розганяти.
    А ви і не помітили.
    А що, вже Юлі пора балотуватись в президенти?
    Тільки не треба цинічності, а називайте речі своїми іменами:
    1. Юля хоче бутии президентом і вже зараз все робить для цього.
    2. Ющенко не хоче щоб Юля була президентом, він волів би сам бути президентом.
    3. Доля Юлі визначена ще до її призначення. Ющенко і не тільки хочуть, щоб вона ганебно покинула свій пост.
    4. Юля мусить покинути свій пост, але хоче мати з цього електоральний зиск.
    5. Війна між ними іде постійно, але всі удари наносяться ніби то випадково і не спеціально.
  • 2008.01.23 | padluka

    А коли це Мінор став суддею?

    На скільки мені відомо він нардеп, член фракції БЮТ.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.01.23 | Мінор

      А коли це padluka став перебріхувати мої слова?

      Я лише раджусь з громадою, щоб зрозуміти, як мені голосувати за бюджет. Я хочу з"ясувати чи правильно я зрозумів, що президент відступив від своєї програми "10 кроків назустріч людям"? Чи може це заява в полемічному запалі після розмови з Балогою.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.01.23 | Mossad

        не вагайтеся

        він уже і думати забув про що тая програма. Не збиткуйтеся над убогим.

        На 99.9% усі, хто потрапив чи може потрапити до влади в Україні нинішній, це брехуни-шахраї. Тому не надавайте такої великої уваги бюджету, вседно його ніхто не буде виконувати, ну і т.д. Пам'ятаєте пісню" забірай свайо, дєлай ногі-ногі...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.01.27 | padluka

          Re: не вагайтеся

          Mossad пише:
          > він уже і думати забув про що тая програма. Не збиткуйтеся над убогим.
          >
          > На 99.9% усі, хто потрапив чи може потрапити до влади в Україні нинішній, це брехуни-шахраї. Тому не надавайте такої великої уваги бюджету, вседно його ніхто не буде виконувати, ну і т.д. Пам'ятаєте пісню" забірай свайо, дєлай ногі-ногі...
          Це Ви по собі так думаєте. Не думайте так про інших. ;)
      • 2008.01.23 | Анатоль

        Якщо мета Вашого допису - "порадитись з громадою", то

        навіщо було звинувачувати Ющенка в зазіханні на компетенцію ВР. Ще й в грубій формі: "поліз".
        Хіба він десь тут вийшов за межі своєї компетенції? Ні.

        Тож мету Вашого допису я бачу в бажанні вселити в свідомість людей думку, що Ющенко не повинен проявляти ніяких законодавчих ініціатив в економічній сфері і в намаганні дискредитувати Ющенка, приписавши йому неіснуючий "гріх" - зазіхання на чужу компетенцію.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.01.23 | Мінор

          Перепрошую, але ви смішний

          Анатоль пише:
          > Тож мету Вашого допису я бачу в бажанні вселити в свідомість людей думку

          Якби я хотів "вселити у свідомість людей", я б не йшов на сайт, форум якого читає кілька сотень людей, а написав би в УП або краще в Експрес, тираж якого 500 000 у четвер.

          Тут, на форумі Майдану, можна тільки порадитись. Як інструмент для PR - це менше булавки. Просувати ідеї через Майдан - н е е ф е к т и в н о :-)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.01.23 | Анатоль

            Не сумніваюсь, що це все попереду.

            > я б не йшов на сайт, форум якого читає кілька сотень людей, а написав би в УП або краще в Експрес, тираж якого 500 000 у четвер.

            Буде і УП і Експрес і всі телеканали кожень день і не один Мінор...
            Все буде кинуто на дискредитацію президента і його соратників.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.01.23 | Сергей ГРУЗДОВ

              Re: Не сумніваюсь, що це все попереду.

              Вы правы. Значительно правильнее было бы просто не обращать на него внимания.
            • 2008.01.23 | DADDY

              Це все попереду.

              Анатоль пише:

              > Буде і УП і Експрес і всі телеканали кожень день і не один Мінор...
              > Все буде кинуто на дискредитацію президента і його соратників.

              Мені не приємно про таке писати, але завдяки діями тих, хто поруч з Президентом, і які не є його соратниками, кількість справжніх соратників і прибічників Президента скорочується кожного дня.Боюсь, що цей процес незворотній. І ці люди не стають прибічниками коммі, соц, донів чи біло-сердечних - ні. Ці люди стають прогматичними циніками.
      • 2008.01.23 | samopal

        Ющ від своєї програми не відступив - він до неї не приступав

        Ви йшли на вибори з програмою прізідєнта, чи ще якусь мали? :ouch:
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.01.24 | Тестер

          Те влізання у виплати довгів все-до ж.., що гасити лопатою пожар

          З Шуфричем. вже не смішно, правда досада, якась залишається. ніби все робиться через ж..., або руки звідти ростуть, чи то там моск... :(
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.01.24 | DADDY

            Раніше ми просили діда Мороза:

            Раніше ми просили діда Мороза:
            Дід Мороз, дід Мороз
            подаруй на новий моск
            Москальський ерзац Св.Миколая ніц нам не допоміг
            Тепер ми благаємо Йоллопуккі:
            Йоллопуккі,Йоллопуккі,
            Перестав нам з жопи руки
  • 2008.01.25 | Безробітний

    Кугути зажди свого писка всюди встромляють...

    Віктор Ющєнко народився в с. Хоружівка Недригайлівського району сумської Області...

    Район Недригайлівський, а як отой кугутяра прищавий кумедно дригається...

    Нічого, чорнорота нечиста на руку Руля швидко тому кугуту лапті сплете...

    бо Рюля з міста, а оте чмо прищаве з сєєєєлааааа....

    І хоч нічого доброго в результаті з того не буде, але кугутів при владі все одно треба бити...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.01.25 | Анатоль

      І що цікаво - ніякої реакції модерів. Такий рівень

      "політичної дискусії" видно не розходиться з "лінією" адміністрації.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.01.25 | Предсказамус

        Вкажіть, будь ласка, пункт правил, що його порушено

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.01.25 | Анатоль

          Я ж якраз про правила, які вважають це допустимою "дискусією"

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.01.25 | Предсказамус

            Спробуйте пошукати форум з іншими правилами. Інтернет великий

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.01.25 | Анатоль

              Це рекомендація того, хто хоче країну покращити?

              Чи закони в країні. А колоди в своєму оці не видно?
              Не дивуйтесь, якщо власть імущі порекомендують Вам іншу країну пошукати, з кращими законами. Світ же великий.
              А мисляють у владі однаково, що державній, що форумній.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.01.25 | Предсказамус

                Це рекомендація модератора, що правил не пише, а лише виконує

                Анатоль пише:
                > Це рекомендація того, хто хоче країну покращити? Чи закони в країні. А колоди в своєму оці не видно?
                В моєму оці немає колоди.

                > Не дивуйтесь, якщо власть імущі порекомендують Вам іншу країну пошукати, з кращими законами. Світ же великий.
                Вони саме цим зайняті усі останні роки.

                > А мисляють у владі однаково, що державній, що форумній.
                Модерація - не влада, а технічна робота.

                P.S. До речі про правила - якщо бажаєте продовжити діскусю - прошу на БП. На ВФ обговорення питань модерації заборонено.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.01.25 | DADDY

                  Як дивно протягом дня Ви,Предсказамусе, перетоврюєтесь

                  з палкого революціонера, який хоче викликати беркут до ВР, в заскорузлого інквізітора - хранителя Правил, який боронить хама-Безробітного від нормальних докорів толерантного Анатоля.
                  Чи це не знов подвійні стандарти? "Прищавого кугута" ми допускаємо?
                  Ню-ню
          • 2008.01.25 | Большой Брат

            Я на Вас ся дивую...Рагулi - можна, а кугути -нiззя?!

    • 2008.01.26 | Михайло Свистович

      Re: Кугути зажди свого писка всюди встромляють...

      Безробітний пише:
      > Віктор Ющєнко народився в с. Хоружівка Недригайлівського району сумської Області...
      >
      > Район Недригайлівський, а як отой кугутяра прищавий кумедно дригається...
      >
      > Нічого, чорнорота нечиста на руку Руля швидко тому кугуту лапті сплете...
      >
      > бо Рюля з міста, а оте чмо прищаве з сєєєєлааааа....

      І після цього Ви будете казати, що селяни, по-Вашому, не кугути?

      >
      > І хоч нічого доброго в результаті з того не буде, але кугутів при владі все одно треба бити...

      А навіщо, якщо нічого доброго не буде? Чи у Вас такий психотип руйнівний, більшовицький?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.01.29 | Безробітний

        Бо кугут Ющєнко при владі - то ще гірше

  • 2008.01.25 | Нестор

    Та вже давно поліз. Це не новина.

    Питання в тому доки ви це будете терпіти?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.01.26 | Михайло Свистович

      Re: Та вже давно поліз. Це не новина.

      Нестор пише:
      > Питання в тому доки ви це будете терпіти?

      А що їм робити? Єднатися з ригами?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.01.27 | Нестор

        Re: Та вже давно поліз. Це не новина.

        Михайло Свистович пише:
        > А що їм робити? Єднатися з ригами?

        Багато є варіантів. Наприклад посилати Ющенко в еротичну пішу екскурсію з його "розпорядженнями" уряду. Можна також використовувати ригів, щоб обламати роги декому на Банковій
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.01.28 | Михайло Свистович

          Re: Та вже давно поліз. Це не новина.

          Нестор пише:
          >
          > Багато є варіантів. Наприклад посилати Ющенко в еротичну пішу екскурсію з його "розпорядженнями" уряду. Можна також використовувати ригів, щоб обламати роги декому на Банковій

          А несунам можна використовувати ригів, щоб обламати рога декому на Турівській чи відразу почнеться крик про ширку?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".