Про землю
02/22/2008 | Боровик
"Не дивлячись на те, що в законі про бюджет встановлено, що несільськогосподарська земля або майно громад можуть продаватися або здаватися в оренду виключно через аукціони, сьогодні цей процес, на жаль, саботується. Мотивують це тим, що невідомо, в якому порядку ці аукціони проводити і практично продовжуються корупція і зловживання з роздачею земель та іншого майна", - сказала Тимошенко.
Підтверджую слова Юлі щодо мотивів незнання як проводити аукціони.
Справи з землею погіршились. Ситуація така, що на дуже багатьох голів сіл відкриті кримінальні справи за те, що десь договір не так підписано чи не підписано взагалі, комусь здали в оренду задешево і так далі.
Конкретний випадок - державне збиткове лісництво посадило жолуді на кількох сотках сільської землі без підписання договору оренди і голові відкрили кримінал за корупцію. Інший випадок - місцевий фермер селянин почав обробляти землю, що лугувала 6 років і платить замалий відсоток.
Тобто є цапи відбувайли по яким роблять статистику. Займається цим прокуратура. Одночасно, іде дерибан дійсно дорогої землі. Складається враження, що все взаєзв*язане.
Все таки влада у нас або некомпетентна або відірвана від реалій чи просто є зацікавленою стороною негараздів.
Підтверджую слова Юлі щодо мотивів незнання як проводити аукціони.
Справи з землею погіршились. Ситуація така, що на дуже багатьох голів сіл відкриті кримінальні справи за те, що десь договір не так підписано чи не підписано взагалі, комусь здали в оренду задешево і так далі.
Конкретний випадок - державне збиткове лісництво посадило жолуді на кількох сотках сільської землі без підписання договору оренди і голові відкрили кримінал за корупцію. Інший випадок - місцевий фермер селянин почав обробляти землю, що лугувала 6 років і платить замалий відсоток.
Тобто є цапи відбувайли по яким роблять статистику. Займається цим прокуратура. Одночасно, іде дерибан дійсно дорогої землі. Складається враження, що все взаєзв*язане.
Все таки влада у нас або некомпетентна або відірвана від реалій чи просто є зацікавленою стороною негараздів.
Відповіді
2008.03.07 | Михайло Свистович
Re: Про землю
Боровик пише:> "Не дивлячись на те, що в законі про бюджет встановлено, що несільськогосподарська земля або майно громад можуть продаватися або здаватися в оренду виключно через аукціони, сьогодні цей процес, на жаль, саботується. Мотивують це тим, що невідомо, в якому порядку ці аукціони проводити і практично продовжуються корупція і зловживання з роздачею земель та іншого майна", - сказала Тимошенко.
І мотивують це саме БЮТівці, причому такі високопоставлені, які керують Держкомземом - Губський та Осика Якщо вони не знають, то хто тоді знає? У Київській області, де при владі всюди БЮТ, і яку курують Осика з Губським (а також Міщенко й Писаренко), не було проведено жодного аукціону та конкурсу. Зате чомусь комуністи, регіонали та вітренківці у Криму знають, як проводити аукціони і проводять їх. І ненависний БЮТівцям мер Черкас Одарич знає та проводить, і навіть Добкін з Кернесом знають і проводять.
> Підтверджую слова Юлі щодо мотивів незнання як проводити аукціони.
> Справи з землею погіршились. Ситуація така, що на дуже багатьох голів сіл відкриті кримінальні справи за те, що десь договір не так підписано чи не підписано взагалі, комусь здали в оренду задешево і так далі.
> Конкретний випадок - державне збиткове лісництво посадило жолуді на кількох сотках сільської землі без підписання договору оренди і голові відкрили кримінал за корупцію. Інший випадок - місцевий фермер селянин почав обробляти землю, що лугувала 6 років і платить замалий відсоток.
О, так, у таких випадках кримінальні справи відкриваються аж бігом. Не те що щодо справжньої корупції. Або беруть такого голову за яйця і шантажують, щоб давав землю, бо відкриють справу, скориставшись його незнанням, хоча від цих дій місцевих голів є лише користь, а не шкода.
> Тобто є цапи відбувайли по яким роблять статистику. Займається цим прокуратура. Одночасно, іде дерибан дійсно дорогої землі. Складається враження, що все взаєзв*язане.
Правильне враження складається.
> Все таки влада у нас або некомпетентна або відірвана від реалій чи просто є зацікавленою стороною негараздів.
Місцева часто некомпетентна, вища (в т.ч. й та, яка курує місцеву партійну) - зацікавлена. Під роздачу потрапляє непартійна місцева.
Юля про це чудово проінформована. Умніца, красавіца (с) Оришка
Справедливість є?
2008.03.16 | Олександр Дядюк
Саме дико
да-да, уже дико, а не дивно, що не дивлячись на це все, знаходяться ще "Оришки", які ще на щось надіються від Юлі і вірять у неї???Душа чєловєчєская - потьомкі!
А любов зла.......
2008.03.07 | observеr
ВР займеться розслідванням фактів скуповування землі Губським (л
У Верховній Раді зареєстровано проект постанови "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для розслідування обставин скуповування ділянок у Київській області народним депутатом України Губським".http://rpl.net.ua/2008/03/07/rada_zajjmetsja_rozslduvannjam_faktv_skupovuvannja_zeml_nardepom_gubskim.html
2008.03.07 | observеr
...і Тендерною палатою ЯценкаТкаченка
http://www.obkom.net.ua/news/2008-03-07/1625.shtmlпричому обидви постанови внесли НУНСівці...
2008.03.07 | Хвізик
це все тому, що відмовилися від ідеї реституції,
віддавши, натомість, перевагу розкраданню. тепер маємо те, що маємо2008.03.07 | Боровик
На додаток
Тепер розказую що діється на землі.З ювелірною майстерністю розкладено уявні "прапорці" щодо чуть не кжного квадрату землі. Далі методом кримінальних справ, спецправил та рішень все прописано так, що земля вже стає практично недоступною не те що для селянина, а і для людей з фінансовими можливостями до півмільйона. Тобто 99% селян чи новонароджених представників середнього класу просто відрізані від землі. Земля знову як за кріпатства стає доступною тільки для надзвичайно вузького кола осіб.
Я писав тут сто разів. Так і сталося, що з землею зараз поводяться як з приватизацією промисловості, коли вона попадає в обмежені руки.
Я не знаю де вихід.
Зараз схиляюсь до думки що, як не смішно, але для економіки та для суспільства буде краще, якщо зараз роздерибанять за копійки землю місцеві - привладні чиновники, привладні бізнесмени, просто бізнесмени та сильніші з селян ніж все це добро має опинитися в руках зграйки нових латифундистів.
Село зараз під кількома пресами:
Чисто економічний, за якого розмір паю не дозволяє мати прибутки.
Технологічний - примітивні технології.
Невизначеності власника - в орендовану землю дуже важко інвестувати, бо майбутне туманне.
Поява нічийної землі - коли старенькі помирають і їх паї не мають власника. Ці паї розкидані як попало по полю. І по закону не можна ні орендувати ні обробляти.
2008.03.07 | Хвізик
знову мусимо шукати менше зло
Боровик пише:> Зараз схиляюсь до думки що, як не смішно, але для економіки та для суспільства буде краще, якщо зараз роздерибанять за копійки землю місцеві - привладні чиновники, привладні бізнесмени, просто бізнесмени та сильніші з селян ніж все це добро має опинитися в руках зграйки нових латифундистів.
не один Ви так думаєте
2008.03.07 | saha
Невже ви до зріли до зняття мораторію
і щоб середній клас поконкорував з високими можновладцями.Я пр оці прапорці ще 2 роки тому казав
2008.03.07 | Shooter
Ви не дотого звертаєтеся
Боровик, наскільки пам'таю, був вже давно за зняття мораторію2008.03.07 | Боровик
Re: Невже ви до зріли до зняття мораторію
Я завжди був категорично проти мораторію я завжди вважав, що мораторій є одним з ключів до дерибану, бо мораторій умовний і його можна подолати, але таке подолання не для людей середнього класу та нижче.2008.03.07 | saha
Мабуть з дідусем попутав:(*
2008.04.05 | Олександр Дядюк
При знятті мораторію
земля ще швидше буде скуплена "вузьким колом", бо на селі сьогодні немає тих, хто здатен не лише продавати, але й купляти (і саме тому я за мораторій).Проте при скасуванні мораторію "вузьке коло" пригребе землю уже цілком законно і назад дороги вже не буде.
2008.04.05 | Sean
При знятті мораторію (явища сугубо каличного)
буде забезпечене конституційне право власности.При знятті мораторію старі люди на селі, що мають землю, а не мають копійки, зможуть забезпечити собі гідне життя.
При знятті мораторію зменшиться незаконний обіг, себто це сприятиме законности і правопорядку.
При знятті мораторію на селі розвиватиметься середній клас.
При знятті мораторію слід тільки продумати іпотеку та розумні обмеження.
Геть злочинний мораторій! Мораторщиків - до дідька! Свободу Українському селянину!
Отакоє от (с)
2008.04.05 | Олександр Дядюк
І багато хто забезпечив собі гідне життя
коли було реалізовано конституційне право на власність - при всім відомій ваучеризації?Хочте, я пофамільно назву тих, хто забезпечив тоді собі гідне життя:
Ахметов,
Сурків
Порошенко
Кучма
Кравчук
ну іще трохи таких самих "добродіїв".
Згадаєте мене, саме ці добродії (а аж ніяк не селяни) покращать "гідність свого життя", після відміни мораторію.
Я вже втомився сперечатись з цього приводу і вже сам хочу щоб його відмінили, може тоді, такі як ви, перестаните свої наївні ілюзії видавати за дійсніть.
Я вже хочу сам щоб час нас розсудив, лише селян жалко (одні ілюзіонери на початку 90-х тоже полумяно розказували, як простому народу стане зашібісь жити після ваучеризації).
Щось я блядь не чую тепер цих фантазьорів.
2008.04.05 | Предсказамус
Насчет иллюзий - это Вы зря.
Олександр Дядюк пише:> може тоді, такі як ви, перестаните свої наївні ілюзії видавати за дійсніть.
Основа постсоветской либеральной идеи заключается в том, что все, что может быть передано в частную собственность, должно быть передано. Всякие там рабочие и крестьяне рассматриваются как помеха в этом процессе, поэтому для них придумываются заманухи, в которые не верят сами авторы. Относительно последствий действует проверенный временем принцип: лес рубят - щепки летят.
2008.04.05 | Олександр Дядюк
Ідеї часто хибні бувають
Предсказамус пише:> Основа постсоветской либеральной идеи заключается в том, что все, что может быть передано в частную собственность, должно быть передано.
Ніхто ще не довів, що ця ідея правильна. Є багато прикладів неефективних ринкових економік і є приклади високоефективного державного сектору. Оптимальною напевно є змішана система. По крайній мірі, ніхто не довів, що тотальна приватизація є найкращим виходом.
> Всякие там рабочие и крестьяне рассматриваются как помеха в этом процессе, поэтому для них придумываются заманухи, в которые не верят сами авторы.
Во-во, і я про це ж. Однією із заманух (заради реалізації сказаного вами ж вище), є міф про ваучеризацію № 2 (продаж землі), від якої "бідним селянам" стане жити хорошо.
насправді відбудеться та ж сама ваучеризація № 2, від якої стане краще жити лише особам переліченим мною вище.
Селяни від "реалізації свого права власності на землю" матимуть теж, що вони отримали від ваучерної приватизації "своєї власності".
І я, заїбав..шись вже переконувати таких як ви, уже сам хочу щоб цей прордаж стався чим швидше, щоб ви нарешті заткнулись і перестали гнати марево про те, - яке ж оху...єнне щастя звалиться на голови неблагодарних селян.
> Относительно последствий действует проверенный временем принцип: лес рубят - щепки летят.
ну-ну, я вже вам казав, що ви справжній бютівець. а як відомо ваша богиня простих людей ні за що інше як за біомасу (щепки) немає, ви навіть бачу під це і теоретичну базу підводите.
2008.04.06 | Предсказамус
В следующий раз иронию в своих постингах буду выделять красным.
2008.03.07 | Боровик
Дерибан і що ви думаєте про нього.
Мені цікава оцінка подій дописувачами.Події свіжої давнини.
Один хлопець, що довго знімав шапки як Янукович, був впійманий, посидів в тюрмі, вийшов і, як це часто буває, займається бізнесом. Бізнес побудував без признаків криміналу, скоріше за все, використав свою шибайголівську вдачу. Зараз ходить в костюмі та чуть не депутатом райцентру чи району. Цей кримінал не має великого відношення до подій тільки змальовую певну типовість.
Кілька місяців тому він подає заявку на отримання кількох гектарів землі в призаповідній зоні. І місцева Рада законно видає йому ту землю за якісь невеликі гроші. Цікаво, що до нього ніхто не звертав уваги на ту землю. Ще кільком бізнесменам приблизно таким як він було роздано аналогічні ділянки. Мені точно відомо, що відкатів чи іншої корупції не було.
Зараз як цунамі на всю землю накали лабу люди "з гори". Задіяні силовики, і навіть всі ці закони про обов*язковість аукціонів на право оренди з чудовим "незнанням" як проводити ці аукціони є частиною накладеної лаби.
Тобто, зараз ні цей шапкознімальний крутелик ні подібні до нього бізнесово активні люди вже не можуть так "на халяву" отримати землю як могли це донедавна, бо ця земля перейде до тих хто "з гори".
**
Тепер цікаві думки ваші щодо того чи правильно було в даній ситуації роздати без аукціону по кілька гектарів землі місцевим активним людям?
2008.03.07 | Хвізик
Re: Дерибан і що ви думаєте про нього.
Боровик пише:> Мені цікава оцінка подій дописувачами.
> Події свіжої давнини.
> Один хлопець, що довго знімав шапки як Янукович, був впійманий, посидів в тюрмі, вийшов і, як це часто буває, займається бізнесом. Бізнес побудував без признаків криміналу, скоріше за все, використав свою шибайголівську вдачу. Зараз ходить в костюмі та чуть не депутатом райцентру чи району. Цей кримінал не має великого відношення до подій тільки змальовую певну типовість.
> Кілька місяців тому він подає заявку на отримання кількох гектарів землі в призаповідній зоні. І місцева Рада законно видає йому ту землю за якісь невеликі гроші. Цікаво, що до нього ніхто не звертав уваги на ту землю. Ще кільком бізнесменам приблизно таким як він було роздано аналогічні ділянки. Мені точно відомо, що відкатів чи іншої корупції не було.
> Зараз як цунамі на всю землю накали лабу люди "з гори". Задіяні силовики, і навіть всі ці закони про обов*язковість аукціонів на право оренди з чудовим "незнанням" як проводити ці аукціони є частиною накладеної лаби.
> Тобто, зараз ні цей шапкознімальний крутелик ні подібні до нього бізнесово активні люди вже не можуть так "на халяву" отримати землю як могли це донедавна, бо ця земля перейде до тих хто "з гори".
> **
> Тепер цікаві думки ваші щодо того чи правильно було в даній ситуації роздати без аукціону по кілька гектарів землі місцевим активним людям?
правильно.
багато голів сільрад ідуть цим шляхом, і ніяких відкатів принципово не хочуть. ну, хіба що, могорич з закускою. але то таке.
шкода буде, якщо оранжові їх по етапах пошлють, замість реальних бандитів.
2008.03.16 | Михайло Свистович
Re: Дерибан і що ви думаєте про нього.
Боровик пише:>
> ця земля перейде до тих хто "з гори".
На аукціонах?
2008.03.26 | Боровик
Re: Дерибан і що ви думаєте про нього.
Михайло Свистович пише:> Боровик пише:
> >
> > ця земля перейде до тих хто "з гори".
>
> На аукціонах?
Так, на аукціонах, за тими ж "напрацьованими схемами" як був зроблений перехід заводів. Робота в цьому напрямку іде повним ходом, задіяні ті самі підходи.
2008.03.27 | Михайло Свистович
Re: Дерибан і що ви думаєте про нього.
Боровик пише:>
> Так, на аукціонах, за тими ж "напрацьованими схемами" як був зроблений перехід заводів. Робота в цьому напрямку іде повним ходом, задіяні ті самі підходи.
В принципі так, але хоч гроші відносно чималі до бюджету потраплять.
2008.04.05 | Боровик
Re: Дерибан і що ви думаєте про нього.
Михайло Свистович пише:> Боровик пише:
> >
> > Так, на аукціонах, за тими ж "напрацьованими схемами" як був зроблений перехід заводів. Робота в цьому напрямку іде повним ходом, задіяні ті самі підходи.
>
> В принципі так, але хоч гроші відносно чималі до бюджету потраплять.
Ага, як від приватизації промисловості на протязі 90-х.
Михайле, справи з землею набирають форми найгіршого варіанту з усіх можливих. Це вже навіть не ефект Карго, а ефект Байла.
2008.04.06 | Михайло Свистович
Re: Дерибан і що ви думаєте про нього.
Боровик пише:>
> Ага, як від приватизації промисловості на протязі 90-х.
Та ні, більше. Так само як при знятті мораторію селяни отримують більше ніж при продажі ваучерів.
2008.04.06 | Олександр Дядюк
Наївний
Михайло Свистович пише:> Та ні, більше. Так само як при знятті мораторію селяни отримують більше ніж при продажі ваучерів.
Більше отримають перераховані мною ахметови, суркіси Порошенки і їм подібні. Селяни, як завжди, отримають дирку від бублика.
Ні, під Києвом, в радіусі 50 км, де ринкова ціна вже "устаканилась" може й так, але далі за 50-80 км від Києва ціна також буде формуватись риночно, тобто за 15-20 річних орендних плат (ну нафуя ждати, коли все можна отримати за раз) селянин з радістю продасть свій пай. А це виходячи з сьогоднішньої вартості орендної плати - 700-1000 кг зерна за пай 3-5 га складе 10-20 тисяч грин за пай, абе від 2000 до 6000 грн за гектар (та й то остання цифра, це знову таки поближче до великих міст - під забудову).
Земля ж під безпосереднє сільгоспвиробництво, а саме вона складає левову частку земель України (що вперто не хочуть помічати ті, хто свої судження формують лише по навколокиївському ринку землі) буде продаватись не дороще 500-600 дол. за гектар.
То це справджня ціна української землі?
А потім, на величесзних латифунлдіях (яких на Україні буде всього кілька штук) введуть кукурузно-рапсову монокультуру, при якій потрібні одлиниці працівників.
Куди мільйони безробітних селян будемо дівати? У газові камери?
І лише заради того, щоб було так, як нам рекомендують "добрі дяді" із Заходу?
Невже таку ціну - повного зубожіння українського села, втрати українського селянина, як соціального прошарку, та виникнення колосальних проблем для бюджету та міст (куди кинуться мільйони безробітних селян) необхідно заплатити, щоб у декого (у тому числі і на цьому форумі) розвіялись іллюзії?
2008.04.06 | igorg
Саме так і буде. Тому й зростання населення в Україні
нікому не потрібне. Для сировинної держави потрібно мінімум працівників компактно сконцентрованих. А земля за 10-20 років це конкурентне джерело енергоресурсів, а згодом взагалі стане безальтернативним.2008.04.06 | Олександр Дядюк
І Свистович бард цієї перспективи
2008.04.06 | ОРИШКА
Спасибо, что Вы ( и другие) меня не забываете ,
но хочу внести свои 5 копеек о другом.Вопрос с землей должен сначала обсуждаться за круглыми столами, с экспертами отсюда и оттуда (из разных оттуда), создать модели - что будет после разрешения земли в продажу с учетом реальных условий. Это должны быть научные исследования и с разными группами - юристы, экономисты, социологи, психологи.
Вот только после таких разработок можно стартовать. Сейчас это стандартные разговоры в пользу бедных.
И еще (а как же иначе) - так как Вы меня уже сделали именем нарицательным в вопросах выбора, скажите, ж, всезнающие, за какого ангела в нашей стране можно голосовать. Ответы "ни за какого" - не принимаются, так как в итоге получится забалоганенный Янукович,
2008.04.06 | Олександр Дядюк
Re: Спасибо, что Вы ( и другие) меня не забываете ,
ОРИШКА пише:> Вопрос с землей должен сначала обсуждаться за круглыми столами, с экспертами отсюда и оттуда (из разных оттуда), создать модели - что будет после разрешения земли в продажу с учетом реальных условий. Это должны быть научные исследования и с разными группами - юристы, экономисты, социологи, психологи.
> Вот только после таких разработок можно стартовать.
Які нафіг "наукові дослідження" - хапать же хочеться зараз, поки при владі, а то дивись потім пізно буде.
І особливо пече "несунів", адже вони напевно розуміють, що для них ніякого "потім" уже не буде, тому так завзято торопяться "стартовать".
Хоча всі памятають той час, колим ЮЩ був вкрай проти продажу землі. І це понятно, тоді був "час" інших і ющ з несунами боялись, що їм недістанеться, а тепер бояться щоб встигнути роздерибанити - тома ЗА зняття мораторію і негайно був в опозицію)
2008.04.06 | ОРИШКА
А вопрос с землей должен решаться на референдуме?
Это слишком важный вопрос для страны, как бы не вышло, что через лет 5 в стране будет штук сто крупных землевладельцев и тогда просто хана остаткам экосистемы - кто будет блюсти леса и луга, если можно будет построить на их месте "свечные заводики"?2008.04.06 | Олександр Дядюк
Який нафіг референдум
"Наші" ж політики згадують про демократію, лише тоді коли вони в опозиції, коли не вони влада, коли їх нагибають - тоді вони згадують про народ.Але варто лише їм дорватись до влади, як відбувається дивна метаморфоза. Народ - у них зразу безграмотний, тупий, нєдорос понімаєш до того щоб сунути свого народного носа у вищі сфери.
МИ, богообрана влада і самі с усамі, і обійдємося без всяких там народов ми, самі вирішимо куди нам вступати в НАТО чи ще куди.
І нєхєр народу сунути свого носа.
правда, що приємно? в цьому випадку про демократію і народ нарешті починають згадувати ті хто вчора був при владі - уже для того щоб себе захистити від тих хто тепер при владі.
В принципі - на цьому і побудована демократія.
Опозиційні сили використовують народ, народ підтримує опозицію і цим забезпечує хоч якісь свої інтереси.
І так народ і виграє на постійній війні тих хто вже дорвався до влади і тих хто хоче до неї дорватись.
Погано стає, коли влада стає в одних руках (тоталітаризм), або коли справжньої війни між владами немає (бо всіх обьєднує спільний дерибан) - так часто у нас буває
2008.04.06 | Михайло Свистович
Re: Спасибо, что Вы ( и другие) меня не забываете ,
Олександр Дядюк пише:>
> Які нафіг "наукові дослідження" - хапать же хочеться зараз, поки при владі, а то дивись потім пізно буде.
> І особливо пече "несунів", адже вони напевно розуміють, що для них ніякого "потім" уже не буде, тому так завзято торопяться "стартовать".
По-перше, несуни почали виступати проти мораторію ще задовго до того, як стало зрозуміло, що для них ніякого "потім" уже не буде. По-друге, щоб хапати треба мати гроші, а не партію. Потрібні партії купуються і продаються.
> Хоча всі памятають той час, колим ЮЩ був вкрай проти продажу землі. І це понятно, тоді був "час" інших і ющ з несунами боялись, що їм недістанеться, а тепер бояться щоб встигнути роздерибанити - тома ЗА зняття мораторію і негайно був в опозицію)
Вже скоро не юуде чого дерибанити з вашим мораторієм.
2008.04.06 | Михайло Свистович
Re: Спасибо, что Вы ( и другие) меня не забываете ,
ОРИШКА пише:>
> Ответы "ни за какого" - не принимаются, так как в итоге получится забалоганенный Янукович
Ні, палучаїцца незабалоганена Юля
2008.04.06 | ОРИШКА
Э-э, нет. Если все, кто голосовал за БЮТ станут в позу и -
"ни за каво нибудим" - место свято займут голубалоговатые2008.04.07 | Михайло Свистович
Re: Э-э, нет. Если все, кто голосовал за БЮТ станут в позу и -
ОРИШКА пише:> "ни за каво нибудим" - место свято займут голубалоговатые
Не займуть, бо їхні виборці більш розумніші, і швидше стають в позу
2008.04.07 | ОРИШКА
Голубцовские выборцы умнее? Михаил, тогда все ясно
2008.04.07 | Михайло Свистович
Так. А що Ви можете сказати проти?
2008.04.07 | 123
Ти що, їх не бачив? Вони неінтелігентно виглядають
2008.04.07 | Михайло Свистович
Та по-різному вони насправді виглядають
Якраз ті, кого бачить Оришка, то найдурніші.2008.04.07 | ОРИШКА
Ну, если они поддаются на Ваше окучивание, тогда правда...
2008.04.07 | Михайло Свистович
До чого тут я? Вони просто більш думають, ніж фанати Ю.
Чи більш схильні до аналізу.2008.04.06 | Михайло Свистович
Re: Наївний
Олександр Дядюк пише:>
> Більше отримають перераховані мною ахметови, суркіси Порошенки і їм подібні.
Звичайно, більше. Але й селяни отримують більше, ніж зараз. Недаремно ж Губський солідарний з Вами у поглядах на мораторій
> Ні, під Києвом, в радіусі 50 км, де ринкова ціна вже "устаканилась" може й так, але далі за 50-80 км від Києва ціна також буде формуватись риночно, тобто за 15-20 річних орендних плат (ну нафуя ждати, коли все можна отримати за раз) селянин з радістю продасть свій пай.
А так він продасть його через чорну схему ще дешевше, бо ж "потрібно оплатити витрати на узаконення".
> Земля ж під безпосереднє сільгоспвиробництво, а саме вона складає левову частку земель України (що вперто не хочуть помічати ті, хто свої судження формують лише по навколокиївському ринку землі) буде продаватись не дороще 500-600 дол. за гектар.
> То це справджня ціна української землі?
Не знаю. Справжню ціну визначає ринок, а його в нас немає.
> А потім, на величесзних латифунлдіях (яких на Україні буде всього кілька штук) введуть кукурузно-рапсову монокультуру, при якій потрібні одлиниці працівників.
Монокультури буде рівно стільки, скільки ринок буде готовий спожити. Так що по всій Україні не буде. А штучно зберігати робочі місця заради робочих місць - залишати Україну й надалі пасти задніх у продуктивності праці.
> Куди мільйони безробітних селян будемо дівати? У газові камери?
Ні, вони шукатимуть іншу роботу, як це є у всьому світі. Залишати ж неефективне виробництво заради робочих місць - гробити Україну.
> І лише заради того, щоб було так, як нам рекомендують "добрі дяді" із Заходу?
Лише заради розвитку України
2008.04.06 | Олександр Дядюк
А що для Вас Україна, пане Михайло?
Михайло Свистович пише:> Олександр Дядюк пише:
> >
> > Більше отримають перераховані мною ахметови, суркіси Порошенки і їм подібні.
>
> Звичайно, більше. Але й селяни отримують більше, ніж зараз. Недаремно ж Губський солідарний з Вами у поглядах на мораторій
Незнаю нащот Губського, але сьогодні ринок дуже обмежений (а тому при низькій пропозиції ціна більша), а от коли всі отримають можливість вільно продавати, то буде значний "викид" землі на ринок, а покупці у нас вміють домовлятись про "тримання ціни" на дууууже низькому рівні.
І головне, коли у нас влада поміняється і замість шута і мразі юща, хоч коли небудь стане патріот з мозгами (який першим ділом розжене відсотків 90 суддів) то всі незаконні дерибани можна буде відмінити (і цілком законно), а при легалізації продажду - дороги назад не буде.
> > Земля ж під безпосереднє сільгоспвиробництво, а саме вона складає левову частку земель України (що вперто не хочуть помічати ті, хто свої судження формують лише по навколокиївському ринку землі) буде продаватись не дороще 500-600 дол. за гектар.
>
> > То це справджня ціна української землі?
>
> Не знаю. Справжню ціну визначає ринок, а його в нас немає.
Він у нас є (хай і напівкримінальний), і він диктує свої ціни, але суьть не в тому.
Суть в тому, що покупців на цьому ринку буде всього декілька (читай вище перераховані призвіща, плюс іноземні компанії-рапсосєятєлі), а український селянин буде ЛИШЕ продавцем.
В результаті мільйони людей будуть зайві і ви так не відповіли куди їх діти - у газові камери?
> > А потім, на величесзних латифунлдіях (яких на Україні буде всього кілька штук) введуть кукурузно-рапсову монокультуру, при якій потрібні одлиниці працівників.
>
> Монокультури буде рівно стільки, скільки ринок буде готовий спожити. Так що по всій Україні не буде. А штучно зберігати робочі місця заради робочих місць - залишати Україну й надалі пасти задніх у продуктивності праці.
>
> > Куди мільйони безробітних селян будемо дівати? У газові камери?
>
> Ні, вони шукатимуть іншу роботу, як це є у всьому світі. Залишати ж неефективне виробництво заради робочих місць - гробити Україну.
Опять херню городите - уже чуть не півмексіки у Мехіко живе. Селяни, також вигнані "оптимізаторами" їдуть у мегаполіси, де втрачається все - традиційна кулдьтура, сімьї, а достаток, як правило не набувається. Так все життя у пролетарських трущобах, при величезному безробітті і проходить.
Це вам сучасна версія колишнього "вівці людей зїли", тільки тепер буде - "ріпак із кукурузою людей зьїли".
Але що Вам люди, "прізрачниє ідєї" умом завладєлі.
> Лише заради розвитку України
Михайле, а що для вас Україна?
Колись Ви мені дорікнули (у темі про перенесення столиці із Києва), що чого це я все про людей, робочі місця думаю.
Я все збирався відповісти, та все ніяк не виходило. тепер спробую.
Колись, старик Протагор сказав - "людина - мірило всіх речей".
І я з ним абсолютно згодний. Що таке Україна - будинки, ріки, гори, тризуб чи президентський штандарт, кому вони нафіг потрібні були б - якби не було людей?
Чи потрібно щось будинку, річці? чи мають вони мрії, бажання, потреби? НІ!
Все це - держава, кордони, політичні інституції і маса всіляких ідей потрібні лише постільки поскільки вони потрібні людям (а не самі по собі) і такими повнинні буде - наскільки це буде краще для людей.
Держава повинна існувати лише якщо вона корисна і як політична інституція максимально можливло задовольняє потреби людей. Якшо для людей буде краще, що було декілька Україн, або щоб ця держава взагалі зникла, влившись наприклад в новоутворення типу євросоюзу і для людей ТАК БУДЕ КРАЩЕ, то так і повинно бути.
Мене шокують всякі прівєржєнци ідєй, готові воювати до останнього українця за ідею, особливо коли самим українцям ця ідея "как-то нє очєнь". кому нахрен нужні ідеї, якщо люди хочуть іншого, але ідейно-убєждьонниє навязливо впевнені, що повинно буде саме так І ЛИШЕ ТАК, як хочуть "ідєйно-убєждьонниє", навіть якщо їх 0,5 % від населення.
Але вони свято вірять, що єжеля народу не нравиться, то вони його ізлупят пльотками і народ стане ідейним - "как мілєнький".
Тому, пане Михайле, нікому не потрібна "економічна оптимізація", якщо людям від цього зле. Радянський Союз часів сталіна з усіх сил старався бути могутньою країною і був нею, але що з цього було 95 % народу? Особливо селянам, які в той час складали левову частку населення і жили в страшних злиднях і голоді. Що їм було з того, що "сталі і чугуна" виплавлялось все більш і більш, якщо ця "сталь і чугун" йшли не на покращення життя людей, а на розвиток військової машини СРСР.
Але тоді, від тієї ефективізації економіки росла хоч обороноздатність країни, а що виросте від ефективізації сільського господарства, тим шляхом, про який ви мрієте?
Могутність України, податки?
Ні - виростуть лише статки кількох кланів - тих же Ахметових, суркісів, ПАорошенків і іже с німи? То нах..уя народу України ваша оптимізація?
А якщо Україна - це на 99.999999% - це її народ (як я вважаю), то нафуя Україні така оптимізація?
Реформи в сільському господарстві потрібні і буде ще час приватизації землі, але лише тоді, коли український селянин зможе бути не лише продавцем, але й покупцем.
Коли держава створить умови, щоб не лише у місті, алей в селі міг виникнути і існувати той самий середній клас - платник податків і основа політичної стабільності, національних традицій (а враховуючи і колосальні глобалістичні процеси в урбанізованих містах) - і національної самоідентифікації.
А не мільйони люмпенів, що позбавлені роботи, звичного соціального середовища і завтрашнього дня - стічуться у передмістя міст та будуть седіти на "пособіях" і мріяти про революції.
Саме тому, "дурна" Європа і США бухають колосальні дотації у своє сільське господарство, підтримуючи фермерів, хоча б здавалось би могли вже давно плюнути і віддати своє сільське господарство "на поток і розграблєніє" крупному аграрному бізнесу, який дійсно, сілд визнати, більш конкурентноздатний чим приватні фермери і які, якби їм дали волю, вже давно знищили б фермерство як у Європі так і в США.
Але чой то "дурні капіталісти" цього не роблять, а розумний Свистович прямо палає бажанням.
Так все ж таки Михайле - що для Вас Україна?
2008.04.07 | Михайло Свистович
Мені Вам на ніч твір писати?
Олександр Дядюк пише:>
> Незнаю нащот Губського
А Ви взнайте
>
> але сьогодні ринок дуже обмежений (а тому при низькій пропозиції ціна більша)
Зате накладні витрати покупця дуже великі, а тому ціна менша
> І головне, коли у нас влада поміняється і замість шута і мразі юща, хоч коли небудь стане патріот з мозгами (який першим ділом розжене відсотків 90 суддів) то всі незаконні дерибани можна буде відмінити (і цілком законно)
на жаль, не можна
> а при легалізації продажду - дороги назад не буде
так і роздерибанене сьогодні вже продане-перепродане
>
> Він у нас є
Його в нас немає
>
> Опять херню городите
Не маю цієї Вашої поганої звички
>
> уже чуть не півмексіки у Мехіко живе
А у Берліні не живе пів Німеччини
>
> Селяни, також вигнані "оптимізаторами" їдуть у мегаполіси, де втрачається все - традиційна кулдьтура, сімьї
І від цього нікуди не втечеш. Альтернативою ж є загнивання на рівні 19 ст.
> Це вам сучасна версія колишнього "вівці людей зїли"
І це поїдання було прогресивним
> Але що Вам люди
Багато чого. Це лише комуністичні демагоги сьогохвилинними турботами про людей риють могилу усім наступним поколінням.
>
> Михайле, а що для вас Україна?
див. заголовок
> Колись Ви мені дорікнули (у темі про перенесення столиці із Києва), що чого це я все про людей, робочі місця думаю
Не пам"ятаю контексту
>
> Колись, старик Протагор сказав - "людина - мірило всіх речей"
Правильно сказав
>
> Держава повинна існувати лише якщо вона корисна і як політична інституція максимально можливло задовольняє потреби людей
А, як на мене, встановлює правила, за яких люди отримують максимальні можливості заробити на задоволення своїх потреб.
>
> Якшо для людей буде краще, що було декілька Україн, або щоб ця держава взагалі зникла, влившись наприклад в новоутворення типу євросоюзу і для людей ТАК БУДЕ КРАЩЕ, то так і повинно бути.
не повинно
> Мене шокують всякі прівєржєнци ідєй, готові воювати до останнього українця за ідею, особливо коли самим українцям ця ідея "как-то нє очєнь"
Ну то чого ж Ви воюєте за ідею, яка українцям "как-то нє очєнь", бо вони тупо голосують за БЮТ, НУНС і ПР?
> кому нахрен нужні ідеї, якщо люди хочуть іншого
Угу, селяни хочуть скасування мораторію, а Ви їм не даєте
>
> Тому, пане Михайле, нікому не потрібна "економічна оптимізація", якщо людям від цього зле
Тоді їм з часом стане ще гірше. А третього не дано. Недарма позитивні реформи звуться шоковою терапією.
>
> що виросте від ефективізації сільського господарства, тим шляхом, про який ви мрієте?
> Могутність України, податки?
> Ні - виростуть лише статки кількох кланів - тих же Ахметових, суркісів, ПАорошенків і іже с німи?
І так виростуть. Тільки селяни ще менше отримають.
> А якщо Україна - це на 99.999999% - це її народ (як я вважаю), то нафуя Україні така оптимізація?
Щоб народ краще жив
> Реформи в сільському господарстві потрібні і буде ще час приватизації землі, але лише тоді, коли український селянин зможе бути не лише продавцем, але й покупцем.
Ніколи не зможе при такому підході
> Коли держава створить умови, щоб не лише у місті, алей в селі міг виникнути і існувати той самий середній клас
то купка олігархів скупить все за безцінь до того часу
>
> Саме тому, "дурна" Європа і США бухають колосальні дотації у своє сільське господарство, підтримуючи фермерів
О, правильно! Фермерів! А не мільйони селян.
> Але чой то "дурні капіталісти" цього не роблять
вони вже зробили
2008.04.07 | Олександр Дядюк
Достатньо - я вже зрозумів, що у нас різні цінності і без творів
Михайло Свистович пише:> І головне, коли у нас влада поміняється і замість шута і мразі юща, хоч коли небудь стане патріот з мозгами (який першим ділом розжене відсотків 90 суддів) то всі незаконні дерибани можна буде відмінити (і цілком законно)
>
> на жаль, не можна
>
> > а при легалізації продажду - дороги назад не буде
>
> так і роздерибанене сьогодні вже продане-перепродане
Це не заважадиме повернути майно, яке вибуло злочинним шляхом - було б бажанння. Я вірю, що воно колись буде.
>
> >
> уже чуть не півмексіки у Мехіко живе
>
> А у Берліні не живе пів Німеччини
Нажаль стан українського села більш схоже на Мексику чим на Німеччину, а тому, коли станеться омріяна вами подія знищення українського села - Київ стане схожий на Мехіко, у його найгіршому
>
> >
> > Селяни, також вигнані "оптимізаторами" їдуть у мегаполіси, де втрачається все - традиційна кулдьтура, сімьї
>
> І від цього нікуди не втечеш. Альтернативою ж є загнивання на рівні 19 ст.
Ні, альтернативою того що робиться у Мексиці, є те, що робиться у Німеччині чи у США.
>
> > Це вам сучасна версія колишнього "вівці людей зїли"
>
> І це поїдання було прогресивним
Н., ну тоді і голодомор та колективізація - були прогресивними явищами. Адже вигнані з села колективізацією і голодом селянами (хто зміг) кинулись у міста, де стали робочою силою для розвивающоїся тоді масової індустріалізації.
В переважно аграрній, відсталій до того Росії (СРСР) було створено могутню промисловість, в тому числі і оборонну.
Ну подумаєш, ну вмерло з голоду кілька мільйонів, кільком десяткам мільйонів скалічено життя, яке вони провели в нужді і безправьї - зате ж прогрес, який охуєваючий.
Ви наніч товаріщу сталіну молитви не забуваєтесь співати?
>
> > Але що Вам люди
>
> Багато чого. Це лише комуністичні демагоги сьогохвилинними турботами про людей риють могилу усім наступним поколінням.
Та ні, це лжедемократичні фантазьори стелять доріжку для щасливого майбутнього декільком олігархічним кланам. А те, що у цьому "майбутньому" знайдеться місце значно меншій кількості українців, "хфантазьорів" не цікавить.
>
> >
> Держава повинна існувати лише якщо вона корисна і як політична інституція максимально можливло задовольняє потреби людей
>
> А, як на мене, встановлює правила, за яких люди отримують максимальні можливості заробити на задоволення своїх потреб
Ага, перелік людей додається:
Ахметов;
Суркіс;
Порошенко,
Кучма;
Брати Ющенки
Іще трошки їм подібних
Свистович, яку ви херню городите, які нахєр максимальні можливості у 90% населення України? У порівнянні з вищеназваними особами?
Левову частку того багатства, яке було створене працею цих самих 90% привласнено (і як правило протиправно) кучкою вищеназваного шойбла
І про які тепер "рівні можливості" може йти мова?
Чи може простий роботяга забезпечити своїй дитині таку ж освіту, як дочка Тимошенко, навіть якщо у його дитини айкью, у півтора рази вищий чим у дочки тимошенко?
Так, держава виражає своє існування для людей і у тому, що "встановлює правила, за яких люди отримують максимальні можливості заробити на задоволення своїх потреб", але лише хіба в цьому?
Але не лише для купки обраних, у руках яких дивним чином і сконцентрувались майже всі "можливості"
>
> >
> > Якшо для людей буде краще, що було декілька Україн, або щоб ця держава взагалі зникла, влившись наприклад в новоутворення типу євросоюзу і для людей ТАК БУДЕ КРАЩЕ, то так і повинно бути.
>
> не повинно
Навіть якщо всі українці, окрім божественного, геніального оракула свистовича, з його єдино правильною точкою зору) вирішать що так їм буде краще?
Пане Свистович, німб не жме?
зазначивши це, ви заперечили те, що вище погодилдись зі мною, що людина мірило всіх речей.
Бо для вас не людина мірило і мета всього, а якісь ідеї, власні ідеологічні переконання, де ви свято переконані, що ваша точка зору - єдино правильна.
А як на мене (і по конституції) ваша точка зору не має більшого права на реалізацію чим 1/48 мільйонна, в сукупності інших українців. І якщо більшість з них захочуть не того, чого хоче богообраний Свистович - то їхня точка зору матиме право на реалізацію. В кінці кінців, вони також можуть бути впевнені, що саме їх точка зору - єдино правильна.
> > Мене шокують всякі прівєржєнци ідєй, готові воювати до останнього українця за ідею, особливо коли самим українцям ця ідея "как-то нє очєнь"
>
> Ну то чого ж Ви воюєте за ідею, яка українцям "как-то нє очєнь", бо вони тупо голосують за БЮТ, НУНС і ПР?
Я (на відміну від вас) не вважаю, що повинно бути лише те, що відповідає моїй точці зору і не заперечую їх право (як більшості) визначати долю України, шляхом голосування за БЮТ, НУНС і ПР, але моє право - переконувати їх у іншому.
>
> > кому нахрен нужні ідеї, якщо люди хочуть іншого
>
> Угу, селяни хочуть скасування мораторію, а Ви їм не даєте
Ви вже знаєте все за селян?
вони так хочуть скасування мораторію, як і більшість українців - у НАТО - переважно в умах "фантазьорів".
Якщо вони так хочуть скасування мораторію - то проведіть референдум - і нє вопрос
>
> >
> > Тому, пане Михайле, нікому не потрібна "економічна оптимізація", якщо людям від цього зле
>
> Тоді їм з часом стане ще гірше. А третього не дано. Недарма позитивні реформи звуться шоковою терапією.
Опять херню городите. Шляхи в "майбутнє" є різні.
Є так як у відбулась у СРСР - шляхом колективізації (потрібен був хліб для експорта), визиску, розорення села, а то і фізичного знищення селянства, та зламу мільйонів людських доль.
А можна тим шляхом, який пройшли наприклад фінляндія, яка також мала той же аграрний рівень як і україна при царю, але стала багатою, заможною країною, з високим рівнем життя людей і без "совєцкой моделі".
Тому є різні шляхи і третій і четвертий і пятий - було б бажання, але його якраз немає.
Бо кучка мразі (перерахованлої вище) спить і бачить, коли вони стануть власниками мільйонів гектарів і отримуючи фантастичні прибутки будуть гнати ріпак, соняшник і кукурузу - на "Захід", ну щоб щасливцям золотого мільярду було на чому кататись (коли нафта закінчиться).
І, в їхньому розумінні, можливо буде дійсно сильна україна із сучасним сільким господарство. правда майже без українців. але хіба люди головне? Правда Свистович?
головне - якась умозрітєльна Україна (де люди не головне, а головне тщось інше, цікаво що?)
> > А якщо Україна - це на 99.999999% - це її народ (як я вважаю), то нафуя Україні така оптимізація?
>
> Щоб народ краще жив
Що, ви вірите, що 90 % селян, які виявляться зайвими при монокультурному рослинництву - стануть краще жити? Ну ваш цинізм (чи то наївність) просто вражають.
>
> > Реформи в сільському господарстві потрібні і буде ще час приватизації землі, але лише тоді, коли український селянин зможе бути не лише продавцем, але й покупцем.
>
> Ніколи не зможе при такому підході
Зможе, коли держава (і свистович) буде думати не лише про майбутнє Ахметових-ющенків, але й про простих українців.
> >
> > Саме тому, "дурна" Європа і США бухають колосальні дотації у своє сільське господарство, підтримуючи фермерів
>
> О, правильно! Фермерів! А не мільйони селян.
Але й не кілька (на всю країну) латифундій. Звичайно, фермерів при високоефективному с/г потрібно менше чим "колгоспників", але латифундіям їх потрібно ще значно менше.
Чи багато сфермерів сьогодні здатні конкурувати (як покупці) із Ахметовим, Порошенком, банками, іноземними компаніями? Може хватить жити ілюзіями?
>
> > Коли держава створить умови, щоб не лише у місті, алей в селі міг виникнути і існувати той самий середній клас
>
> то купка олігархів скупить все за безцінь до того часу
саме більше, що мене дивує - це відсутність логіки, у ваших обгрунтуваннях.
Тим фактом, що земля незаконно скупляється Ви (і вам подібні) обгрунтовуєте те, що треба це діло узаконити.
Так я Вам скажу, у нас багато чого незаконно робиться. У нас наприклад незаконно вбивають, грабують, гвалтують людей, то що, виходячи з цього нам потрібно узаконити вбивства, грабьож і гвалт?
З логіки вашого обгрунтування необхідності узаконення продажу землі, виходить саме так.
А може все не так? - Може треба боротись із злочинами, а не узаконювати їх?
2008.04.07 | Михайло Свистович
Дуже навіть різні. Я прав. Я ошень прав.
Олександр Дядюк пише:>
> Це не заважадиме повернути майно, яке вибуло злочинним шляхом - було б бажанння
Заважатиме
>
> Нажаль стан українського села більш схоже на Мексику чим на Німеччину
Колись і в Німеччині був такий. Але не переселилася вона вся до Берліну.
>
> Ні, альтернативою того що робиться у Мексиці, є те, що робиться у Німеччині чи у США.
В Німеччині та США немає сіл. Там нічого подібного не робиться. Там все, що ми маємо пройти, вже давно зробилося.
>
> Н., ну тоді і голодомор та колективізація - були прогресивними явищами.
Ні, не були. Тим більше, що Ви самі наводите у приклад Німеччину. А там вівці також "їли" людей.
>
> Ви наніч товаріщу сталіну молитви не забуваєтесь співати?
Ні, я співаю молитви іншим, західним лідерам, які вивели свої країни на той високий рівень розвитку, який вони мають.
>
> Та ні, це лжедемократичні фантазьори стелять доріжку для щасливого майбутнього декільком олігархічним кланам. А те, що у цьому "майбутньому" знайдеться місце значно меншій кількості українців, "хфантазьорів" не цікавить.
Всі країни пройшли ці "фантазії" на практиці
>
> Ага, перелік людей додається
Це Вами додається. Не мною.
> Свистович, яку ви херню городите
Явно не таку, як Ви. Зберігати патріархальщину заради того, щоб платити зарплату сотням за те, що можуть зробити одиниці, це повний абсурд з точки зору як економіки, так і людяності.
> які нахєр максимальні можливості у 90% населення України? У порівнянні з вищеназваними особами?
Можливості зробити себе у житті. Для цього необов"язково бути Ахмєтовим. І не лайтесь як москаль. Я писав про завдання держави, а не про сучасну Україну. Чи Ви писали про сучасну Україну, коли описували, що має робити держава?
>
> Пане Свистович, німб не жме?
Не може тиснути те, чого не існує. Бога нема (с)
>
> Я (на відміну від вас) не вважаю, що повинно бути лише те, що відповідає моїй точці зору і не заперечую їх право (як більшості) визначати долю України, шляхом голосування за БЮТ, НУНС і ПР, але моє право - переконувати їх у іншому
І я не заперечую, і моє право переконувати
>
> Ви вже знаєте все за селян?
не за
> вони так хочуть скасування мораторію, як і більшість українців - у НАТО - переважно в умах "фантазьорів"
Неправда
> Якщо вони так хочуть скасування мораторію - то проведіть референдум - і нє вопрос
Дайте гроші - проведу
>
> Опять херню городите
Не маю цієї Вашої соціалістичної звички
> Є так як у відбулась у СРСР - шляхом колективізації (потрібен був хліб для експорта), визиску, розорення села, а то і фізичного знищення селянства, та зламу мільйонів людських доль.
Погано відбулось.
> А можна тим шляхом, який пройшли наприклад фінляндія, яка також мала той же аграрний рівень як і україна при царю, але стала багатою, заможною країною, з високим рівнем життя людей і без "совєцкой моделі".
Правильно. А Ви пропонуєте зберегти патріархальщину.
>
> Бо кучка мразі (перерахованлої вище) спить і бачить, коли вони стануть власниками мільйонів гектарів і отримуючи фантастичні прибутки будуть гнати ріпак, соняшник і кукурузу - на "Захід", ну щоб щасливцям золотого мільярду було на чому кататись (коли нафта закінчиться).
І чогось купа тієї мразі за мораторій
> І, в їхньому розумінні, можливо буде дійсно сильна україна із сучасним сільким господарство. правда майже без українців. але хіба люди головне? Правда Свистович?
Неправда
>
> Що, ви вірите, що 90 % селян, які виявляться зайвими при монокультурному рослинництву - стануть краще жити?
Всі не стануть. Хтось стане. А їхні діти точно стануть, а внуки більш точно. А так Ви прирікаєте їх на поступове і безнадійне зубожіння.
>
> Ну ваш цинізм (чи то наївність) просто вражають
Ніколи не послуговувався цією Вашою якістю
>
> Зможе, коли держава (і свистович) буде думати не лише про майбутнє Ахметових-ющенків, але й про простих українців
Свистович думає, а держава думатиме ще не скоро з ахметовими-ющенками неа чолі.
>
> Але й не кілька (на всю країну) латифундій
Але й не мільйонів селян. А за підтримку фермерів я двома руками.
>
> Звичайно, фермерів при високоефективному с/г потрібно менше чим "колгоспників", але латифундіям їх потрібно ще значно менше
Не менше насправді. Бачив я ті латифундії порошенківські. І люди всі при роботі, і зарплатою задоволені, на відміну від навколишніх нелатифундистських селян, які на колінах просяться, щоб порошенко їх до своєїх латифундії взяв.
> Чи багато сфермерів сьогодні здатні конкурувати (як покупці) із Ахметовим, Порошенком, банками, іноземними компаніями?
Мало
>
> саме більше, що мене дивує - це відсутність логіки, у ваших обгрунтуваннях
лише у Ваших
> Тим фактом, що земля незаконно скупляється Ви (і вам подібні) обгрунтовуєте те, що треба це діло узаконити
Так.
> Так я Вам скажу, у нас багато чого незаконно робиться. У нас наприклад незаконно вбивають, грабують, гвалтують людей, то що, виходячи з цього нам потрібно узаконити вбивства, грабьож і гвалт?
Ні.
> З логіки вашого обгрунтування необхідності узаконення продажу землі, виходить саме так.
Не виходить.
> А може все не так? - Може треба боротись із злочинами, а не узаконювати їх?
Зі злочинами треба. А я пропоную узаконити те, що у жодній країні не є злочином, окрім комуністичних хіба що.
2008.03.16 | Sean
зі свого досвіду думаю, що 40% некомпетентности
але 60% - зацікавлености.Боровик пише:
> Все таки влада у нас або некомпетентна або відірвана від реалій чи просто є зацікавленою стороною негараздів.
Я потроху намагаю си збирати певну доказову базу цього явища, як тільки, так і одразу.
2008.04.05 | Сергей ГРУЗДОВ
Re: зі свого досвіду думаю
Можбыть уже накопилась определенная полезная информация об участии/неучастии в этих "конкурсах" владельцев легких торговых конструкций, размещаемых на арендованной не ими земле производственного назначения?Я столкнулся с вопросами на данную тему и пока не могу найти четкого ответа.
Дайте наводку (пишетсо слитно), пжалуйста!
2008.04.06 | SpokusXalepniy
Уявіть собі, якщо б ви писали українською. :)
Сергей ГРУЗДОВ пише:> Дайте наводку (пишетсо слитно), пжалуйста!
То вам би відповіли:
Н е з а б а р о м (пишеться разом) вам н а в о д к у (пишеться разом) ніхто б не дав.
2008.04.06 | igorg
Компетентна! Просто на чужий коровай ...
2008.04.07 | Боровик
Re: Про землю- Реакція президента на цю гілку.
Президент Віктор Ющенко зупинив прийнятий урядом порядок проведення земельних аукціонів."Президент вимушений був видати указ про зупинку постанови уряду "Деякі питання проведення земельних аукціонів", – повідомив під час брифінгу перший заступник глави секретаріату президента Олександр Шлапак.
За його словами, 27 лютого уряд прийняв постанову, яка виходить за рамки його компетенції, оскільки, відповідно до Земельного кодексу, порядок проведення земельних аукціонів повинен встановлюватися виключно законом.
Окрім того, постанова містила положення, які відсилали до тих норм законодавства, які ще необхідно прийняти.
"Місцеві органи влади і президент неодноразово зверталися до уряду з проханням переглянути цю постанову для того, щоб зробити її імперативно діючою, а не такою, що має відсилочну норму до документів, які ще треба допрацьовувати і приймати. Цього зроблено не було", – сказав Шлапак, повідомляє прес-служба президента.
Коментуючи створену цим рішенням Кабміну проблему, він повідомив, що для значної кількості місцевих бюджетів продаж земельних ділянок є єдиним джерелом збалансування доходів і видатків, а в такій ситуації проведення земельних аукціонів виявилося фактично заблокованим.