МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

у вірменії оранжова революція?

03/01/2008 | Хвізик
Тер-Петросян переможе?

Відповіді

  • 2008.03.01 | Tatarchuk

    Re: у вірменії оранжова революція?

    Якраз сиджу дивуюся - про Грузію стільки рефлексій було, а про Вірменію ані гугу. От що значить "інформаційні гармати мовчать" :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.03.01 | Hoja_Nasreddin

      Re: у вірменії оранжова революція?

      тут можна почитати новиени про Вірменію
      http://www.regnum.ru/look/cbe5e2eeed20d2e5f02dcfe5f2f0eef1ffed/
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.03.01 | Хвізик

        Re: у вірменії оранжова революція?

        Hoja_Nasreddin пише:
        > тут можна почитати новиени про Вірменію
        > http://www.regnum.ru/look/cbe5e2eeed20d2e5f02dcfe5f2f0eef1ffed/
        хіба можна довіряти джерелам з домену ру?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.03.01 | Hoja_Nasreddin

          я не про довіру, про події, нехай навіть однобоко висвітлені

          а коли Ви більш-менш точно знаєте "ухил" сайту, то "прочитаєте" все що там відбувається правильно (якщо ясна річ це взагалі можливо)
    • 2008.03.02 | SpokusXalepniy

      Ви мене інколи так дивуєте, що я можу втратити віру в людство...

      ...звичайно - в розумне людство. :)

      Tatarchuk пише:
      > Якраз сиджу дивуюся - про Грузію стільки рефлексій було, а про Вірменію ані гугу. От що значить "інформаційні гармати мовчать" :)

      Пропоную негайно (з трьох спроб) вгадати чому більшість російських і, навіть, українських "національних" ТВ-каналів замовчують (саме зараз) інфу про революційні післявиборчі події в Вірменії.
      Якщо трьох спроб не вистачає, прошу звернути увагу на підкреслене. Але один бал перед долучанням до розумного людства в цьому випадку вам буде скасовано. :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.03.02 | Tatarchuk

        блін, Холмсе, це геніально і елегантно!

        SpokusXalepniy пише:
        > ...звичайно - в розумне людство. :)
        >
        > Tatarchuk пише:
        > > Якраз сиджу дивуюся - про Грузію стільки рефлексій було, а про Вірменію ані гугу. От що значить "інформаційні гармати мовчать" :)
        >
        > Пропоную негайно (з трьох спроб) вгадати чому більшість російських і, навіть, українських "національних" ТВ-каналів замовчують (саме зараз) інфу про революційні післявиборчі події в Вірменії.
        > Якщо трьох спроб не вистачає, прошу звернути увагу на підкреслене. Але один бал перед долучанням до розумного людства в цьому випадку вам буде скасовано. :)

        Мушу визнати, що здогадався тільки після прочитання підкресленного окремо. Отакий я тупий був щойно. Здивування було також щірим. залишається традиційне ватсоновське питання: "Но как, чорт возьми, Ви про це здогадалися???"
        (Уявляю як перекошувало Холмса кожного разу: "Геніально!" а потім - "но як ви здогадалися", тобто треба читати "чому я не здогадався раніше") :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.03.02 | SpokusXalepniy

          Це елементарно, Ватсон. Просто я...

          ...тут, з Каліфорнії і на Україну, і на Росію, і на Вірменію дивлюсь не з екрана ТВ, а з висоти пташиного польоту (деталій не бачу), а ви там - навпаки.
          Коротше, "мы тут немного полетали..."
      • 2008.03.02 | Hoja_Nasreddin

        Для чистоти експерименту (для обгрунтування Вашої гіпотези)

        незле би було відповісти на такі два питання:
        1.чому за останні 10 років НЕ писалося нічого про Вірменію ВЗАГАЛІ (натомість про Азербайджан пишеться регулярно)
        2.чому про Грузію писалося БАГАТО, САМЕ ЗАРАЗ і ПІСЛЯ ВИБОРІВ, зокрема і про смерть Патракацішвілі
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.03.02 | SpokusXalepniy

          Попробую.

          Hoja_Nasreddin пише:
          > Для чистоти експерименту (для обгрунтування Вашої гіпотези) незле би було відповісти на такі два питання:
          > 1. чому за останні 10 років НЕ писалося нічого про Вірменію ВЗАГАЛІ (натомість про Азербайджан пишеться регулярно)
          а) В Армении за это время ничего значимого не происходило.
          б) Карабахский конфликт заморожен. Причем, как только на верхнем уровне где-нибудь происходили встречи (Армения-Азербайджан), то как раз все СМИ об этом передавали, что-то типа: "На западном фронте без перемен".
          в) Делать России какую-либо открытыю, публичную ставку на Армению (в смысле - в пыку Азербайджану) - не резон, т.к. Азербайджан может ещё пригодиться.
          г) Азербайджан освещался больше, т.к. эта страна намного весомее в современном мире - нефть и точка разветления нефтяных, политических(!) и глобалистских(!!) потоков. Там рыскают представители мировых сил всех возможных направлений - от исламистов до глобалистов.

          > 2.чому про Грузію писалося БАГАТО, САМЕ ЗАРАЗ і ПІСЛЯ ВИБОРІВ, зокрема і про смерть Патракацішвілі
          Как раз "саме зараз" Путин и Саакашвили потеплели друг к другу. Договорились о возобновлении воздушного сообщения. И вообще - немного успокоились (в смысле - Россия).

          Самая большая трагедия России по отношению к сегодняшним столкновениям в Армении заключается в том, что никак не подводится под это дело фундаментальная база - происки американских спецслужб и участие американского капитала в этой "оранжевой революции".

          Кроме того, я думаю, что сейчас уже невозможно будет умалчивать на российских (и иже с ними) каналах события в Армении. По идее, они должны будут показывать все те события в ракурсе очень жестоких столкновений (с жертвами, кровью, водомётами и пр.), "забывая" и по-возможности не акцентируя внимание о ПРИЧИНах беспорядков.
          Цель - показать чем заканчиваются для ВАС, ГРАЖДАНЕ несанкционированные выступления.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.03.02 | Hoja_Nasreddin

            Покритикую вашу спробу :)

            >В Армении за это время ничего значимого не происходило.
            Так само як і в Азербайджані
            >Карабахский конфликт заморожен.
            Стосується обох зацікавлених країн
            >Делать России какую-либо открытыю, публичную ставку на Армению (в смысле - в пыку Азербайджану) - не резон, т.к. Азербайджан может ещё пригодиться.
            1.Росія ЗАВЖДИ робила ставку саме на Вірменію, це так би мовити російський оплот на Кавказі. Вірмени історично так склалося ЗАВЖДИ шукали й шукають прихистку в Росії бо поруч Туреччина (я ся не здивую, що мало хто знає що знаменитий Арарат - на території Туреччини). Про геноцид (різанину) 1915 року мабуть відомо всім (називається цифра в 1,5 млн як на кількість вірмен то величезна кількість замордованих)
            2.Не пригадую ЖОДНОЇ міжнародної події, де би Росія поставилася до Азербайджану "вище" аніж до Вірменії

            >Азербайджан освещался больше, т.к. эта страна намного весомее в современном мире - нефть и точка разветления нефтяных, политических(!) и глобалистских(!!) потоков. Там рыскают представители мировых сил всех возможных направлений - от исламистов до глобалистов.
            Тут вже говорите про Українські ЗМІ, чи не так? Так тут у підсумку самі себе заперечуєте :), Вірменія нецікава нашим ЗМІ та й політикуму
            , крім того, будь-яка увага до неї може зашкодити стосункам з Азербайджаном. Я думаю про такий ганебно-плебейський факт як пам'ятник Г.Алієву (гб-істові !!!) в Україні Вам відомо? Дві країни певно існують у світі, де стоять пам'ятники Гейдарові Алієву.
            Так от, з якої рації було висвітлювати по-особливому теперішні події у Вірменії? нонсенс

            >Как раз "саме зараз" Путин и Саакашвили потеплели друг к другу.
            1.им це боком зачіпає чи цікавить українських громадян?
            2.кого з громадян України цікавлять офіційно-дипломатичні стосунки Кацапії та Грузії? Кому не очевидно, що Путін би власними руками задушив Саакашвілі якби мав таку можливість :)

            >Cамая большая трагедия России по отношению к сегодняшним столкновениям в Армении заключается в том, что никак не подводится под это дело фундаментальная база - происки американских спецслужб и участие американского капитала в этой "оранжевой революции".
            А тут Ви геть не маєте рації. Якщо взяти вірменську діаспору, то вона чи не найбільша у Штатах (після єврейської). Якщо брати колишній СРСР - то точно на другому місці. Вірмен у Штатах БІЛЬШЕ аніж у самій Вірменії :). Отож, що би не писала Кацапія, а не маю жодного сумніву, що вірменська діаспора могла тут докласти зусиль.

            Ну і що маємо у підсумку з Вашої спроби? :)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.03.02 | SpokusXalepniy

              Для российских и украинских СМИ причины разные.

              Все мои доводы относились к российским СМИ в первую очередь, и их полутеневым ответвлениям в Украине - во вторую.
              Про чисто украинские (по-хорошему, патриотические) СМИ разговор иной. Во-первых, они бедны, как церковные мыши, и иметь своего собственного обозревателя в Армении не в состоянии. Дай бог иметь своего корреспондента в России или хотя бы в Польше.

              Итак, я говорю о влиятельных российских ТВ-каналах и многотиражных центральных газетах (бумажных). А также о ТВ-каналах в соседних странах, которые теневым образом получают вливания из России. Ясно, что собственно на российском телевидении тенденция, о которой я говорил, должна проявляться намного сильнее.

              Ставка на Армению - повторяю - может быть и сделана, и сделана давно... но это совсем не означает, что Россия готова немедленно смешивать с говном Азербайджан. Их позиция скорее такая: "мы постоянно следим за развёртыванием событий в соседней стране" (довольно-таки нейтральная позиция).

              Если в плане Армении говорить об Украине в чистом виде, то во-первых, покажите мне этот "чистый вид". Ведь больше половины Украины так или иначе - больше или меньше - находится под влиянием пророссийских сил (коммунисты, ПРУшники, витренковцы, и т.д.). Поэтому здесь явные тенденции по отношению к Армении вскрыть трудновато - получится каша.
              Памятнику Алиеву можно спокойно противопоставить памятник Екатерине в Одессе.
              Короче, на каждый новый памятник безымянному советскому воину найдётся свой бронзовый бюст Степану Бандере. :) Это вам не Россия. Это отголосок России.
            • 2008.03.14 | Михайло Свистович

              Re: Покритикую вашу спробу :)

              Hoja_Nasreddin пише:
              >
              > я ся не здивую, що мало хто знає що знаменитий Арарат - на території Туреччини

              Доведеться Вам ся здивувати, бо про це знають багато людей

              >
              > Вірмен у Штатах БІЛЬШЕ аніж у самій Вірменії

              менше
        • 2008.03.02 | Koala

          Можу пояснити

          Hoja_Nasreddin пише:
          > незле би було відповісти на такі два питання:
          > 1.чому за останні 10 років НЕ писалося нічого про Вірменію ВЗАГАЛІ (натомість про Азербайджан пишеться регулярно)
          > 2.чому про Грузію писалося БАГАТО, САМЕ ЗАРАЗ і ПІСЛЯ ВИБОРІВ, зокрема і про смерть Патракацішвілі
          Бо ми товаришуємо з Азербайджаном, якому не подобається Вірменія через НКР; відповідно наші політики воліють не згадувати про Вірменію взагалі, і ЗМІ, залежні від політиків, так само. Незалежні ж (від політиків, звісно) ЗМІ переважно цікавляться місцевими проблемами значно більше, ніж міжнародними.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.03.01 | Адвокат ...

    Re: у вірменії оранжова революція?

    На зара тамтешні попкови вже "пустили кров". То ж помаранчевої революці вже не буде. Як що прихильники Тер-Петросяна переможуть, їхнього Хам-нюк-оФФічя підвісять за ноги, але ще живого.
  • 2008.03.01 | Хвізик

    Re: у вірменії оранжова революція?

    там на зібралося до хіра народу, а їх мєнти пиздять. не буде мирного процесу.
  • 2008.03.01 | Хвізик

    зовсім мало новин з Вірменії - кошмар (л)

    тільки ВВС щось пише
    http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7272299.stm

    ще й просить вірмен повідомляти, що там відбувається
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.03.01 | Koala

    В Тер-Петросяна 21% проти 52 у Саркісяна

    Навіть якщо 10% забрали в Тер-Петросяна і додали Саркісяну, все одно він очевидно перемагає. Так що, на відміну від Майдану, вірменська опозиція просто не має єдиного кандидата.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.03.01 | Хвізик

      Re: В Тер-Петросяна 21% проти 52 у Саркісяна

      Koala пише:
      > Навіть якщо 10% забрали в Тер-Петросяна і додали Саркісяну, все одно він очевидно перемагає. Так що, на відміну від Майдану, вірменська опозиція просто не має єдиного кандидата.
      там стріляють на вултицях, складають барикади з автобусів і авт, палять авта, почалися погроми у центрі Єревана
    • 2008.03.01 | Хвізик

      Re: В Тер-Петросяна 21% проти 52 у Саркісяна

      Koala пише:
      > Навіть якщо 10% забрали в Тер-Петросяна і додали Саркісяну, все одно він очевидно перемагає. Так що, на відміну від Майдану, вірменська опозиція просто не має єдиного кандидата.
      схоже що так, але місцевий кучмізм, мабуть-таки за%бав там усіх
      + гаряча південна кров
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.03.01 | Koala

        Я не знайомий з місцевою специфікою

        але Тер-Петросян, якщо не помиляюся, вже колись був президентом. Так що ще невідомо, хто там Кучма, а хто Кравчук.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.03.01 | Хвізик

          Re: Я не знайомий з місцевою специфікою

          Koala пише:
          > але Тер-Петросян, якщо не помиляюся, вже колись був президентом. Так що ще невідомо, хто там Кучма, а хто Кравчук.
          нічого не можу сказати
          дуже мало інформації
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.03.01 | Hoja_Nasreddin

            Re: Я не знайомий з місцевою специфікою

            Гадаю що цього з Вікіпедії буде досить
            http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B5%D1%80-%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%8F%D0%BD,_%D0%9B%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D0%BD_%D0%90%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

            Лево́н Ако́пович Тер-Петрося́н (арм. Լեւոն Տեր-Պետրոսյան, 9 января 1945 — Алеппо) — армянский государственный и политический деятель, президент-основатель Республики Армения с 1991 по 1998 годы.

            1963—1968 — отделение востоковедения филологического факультета Ереванского государственного университета.
            1968—1971 — аспирантура Ленинградского института востоковедения.
            1972 — защитил кандидатскую, а в 1987 году - докторскую диссертацию.
            1972—1978 — работал в институте литературы Армении им. М.Абегяна в качестве научного сотрудника.
            1978—1985 — занимал должность научного секретаря института древних рукописей (Матенадаран) им. Месропа Маштоца.
            С 1985 — работал в том же институте в качестве старшего научного сотрудника. Автор более чем 70 научных работ. Является членом Союза писателей Армении, французского Азиатского общества, академии мхитаристов в Венеции, а также почетным доктором университета Ла Верна.
            С февраля 1988 — руководил комитетом «Карабах» Матенадарана, а с мая 1988 включен в состав комитета карабахского движения Армении.
            С декабря 1988 по май 1989 — вместе с другими членами комитета «Карабах» был арестован.
            Ноябрь 1989 — избран членом правления Армянского общенационального движения, а впоследствии - его председателем.
            27 августа 1989 — был избран депутатом Верховного совета Армянской ССР.
            20 мая 1990 — вновь был избран депутатом.
            1990—1991 — был председателем Верховного совета Армянской ССР.
            16 октября 1991 — избран первым президентом Республики Армения.
            22 сентября 1996 — был переизбран на второй срок.
            В феврале 1998 — подал в отставку из-за разногласий в отношении плана карабахского урегулирования с тогдашними премьер-министром Робертом Кочаряном и министром обороны Вазгеном Саркисяном.
            2007 — выставил свою кандидатуру на президентские выборы, назначенные на 19 февраля 2008. Левон Тер-Петросян объединил вокруг себя многочисленные оппозиционные партии и движения, включая таких известных политиков, как лидеры Народной партии Армении Степан Демирчян и партии Республика Арам Саркисян. Многотысячные митинги оппозиции, на которых Тер-Петросян выступает с жесткой критикой властей, проводятся на одной из центральных площадей Еревана - площади Свободы перед оперным театром.
            Редкий сукин сын и предатель своего народа!
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.03.02 | Хвізик

              я був подумав, це Ваша приписка

              > Редкий сукин сын и предатель своего народа!
              а виявляеться, таке є написане у капцапській вікіпедії. я гуєю з тої нації. навіть енциклопедію не можуть по-людському собі скласти
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.03.02 | Hoja_Nasreddin

                я сам був вражений :)

                але не виключаю що так воно і є :)
                але цікавився Вірменією тільки у світлі подій у Нагірному Карабаху
                нічого особливого про Тер-Петросяна не знаю
                Щодо вірменіє, то мені чомусь на думку приходять події в їхньому парламенті, коли якийсь чолов'яга (навіть не пригадую - депутат чи ні) увійшов туди з автоматом і постріяляв купу людей і здається вбив голову парламенту
                а можливо плутаю парламент з кабміном
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.03.02 | Tatarchuk

                  Re: я сам був вражений :)

                  Hoja_Nasreddin пише:
                  > але не виключаю що так воно і є :)
                  > але цікавився Вірменією тільки у світлі подій у Нагірному Карабаху
                  > нічого особливого про Тер-Петросяна не знаю
                  > Щодо вірменіє, то мені чомусь на думку приходять події в їхньому парламенті, коли якийсь чолов'яга (навіть не пригадую - депутат чи ні) увійшов туди з автоматом і постріяляв купу людей і здається вбив голову парламенту
                  > а можливо плутаю парламент з кабміном

                  Все набагато гірше. Отой вбивця - кримчанин Наїрі Унанян. Його звільнили з школи в Євпаторії, він покинув все, поїхав - за два місяці розчарувався в тому що влада не приймає його на ура, знюхався з якимись зацікавленими та повбивав лідерів тодішньої кліки. На зміну тим прийшли якраз Кочарян та його кліка, яку от зараз намагаються звергнути
                • 2008.03.14 | Михайло Свистович

                  Re: я сам був вражений :)

                  Hoja_Nasreddin пише:
                  > але не виключаю що так воно і є

                  Ні, так воно не є. Вище я написав про нього.

                  >
                  > Щодо вірменіє, то мені чомусь на думку приходять події в їхньому парламенті, коли якийсь чолов'яга (навіть не пригадую - депутат чи ні) увійшов туди з автоматом і постріяляв купу людей і здається вбив голову парламенту
                  > а можливо плутаю парламент з кабміном

                  не плутаєте
              • 2008.03.02 | Koala

                Повністю аналогічно

                тільки потім подивився історію - там це сьогодні написали.
        • 2008.03.14 | Михайло Свистович

          Re: Я не знайомий з місцевою специфікою

          Koala пише:
          > але Тер-Петросян, якщо не помиляюся, вже колись був президентом.

          Був, але ніколи не тримався за владу. Цього інтелігентного нехаризматичного чоловіка завжди просили обійняти владу. Не через те, що не було кому. Просто при наявності кількох харизматичних суперників з однаковим рейтингом виходило, що не переможе ніхто, бо, якщо один піде - підуть усі. Тому Тер-Петросян був як компроміс. Так він колись став головою АОД (я тоді дуже здивувався, оскільки бачив там кількох більш помітних осіб, а про компроміс і неможливість його досягнення на користь одного харизматичного через амбіції інших харизматичних тоді ще не думав - був молодим і не міг уявити, що борця за ідеали може цікавити лідерство), потім головою ВР, потім президентом, потім - друге президентство, від якого легко відмовився, коли почався конфлікт між гілками влади.

          І цього разу він не хотів висуватися. Його довго вмовляли, що це потрібно для Вірменії, бо хоча б більш-менш популярного лідера в опозиції немає. Він погодився, але сказав, що не правитиме до кінця терміну, а піде у відставку як тільки доб"ється прийняття нової Конституції і запровадження демократичних механізмів, щоб унеможливити ту ситуацію, яку Роберт Карабаський створив у Вірменії зараз.
    • 2008.03.02 | stefan

      Що це, PR опозиції? І це непогано

      Koala пише:
      > В Тер-Петросяна 21% проти 52 у Саркісяна. Навіть якщо 10% забрали в Тер-Петросяна і додали Саркісяну, все одно він очевидно перемагає. Так що, на відміну від Майдану, вірменська опозиція просто не має єдиного кандидата.
    • 2008.03.14 | Михайло Свистович

      Re: В Тер-Петросяна 21% проти 52 у Саркісяна

      Koala пише:
      > Навіть якщо 10% забрали в Тер-Петросяна і додали Саркісяну, все одно він очевидно перемагає. Так що, на відміну від Майдану, вірменська опозиція просто не має єдиного кандидата.

      Має. Тер-Петросяна. Інша справа, що вона не має широкопопулярного кандидата.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.03.15 | Bazil

        Re: В Тер-Петросяна 21% проти 52 у Саркісяна

        А деякі вірмени стверджують, що, навпаки, Тер-Петросян отримав 51%, а Саркісян - 21%. Жодного екзіт-полу там не було. І кому ж вірити?
  • 2008.03.01 | Koala

    Відео(л)

    На сайті http://www.armeniapro.com/.
    http://www.youtube.com/watch?v=N8xmrPHzAiA
    http://www.youtube.com/watch?v=aFW2q2S4p28
    За указом про введення НС вірменські ЗМІ зобов'язані передавати тільки офіційні релізи.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.03.02 | stefan

      Оппозиция призвала народ разойтись до отмены чрезвычайного полож

      Новости Армении » 02-03-2008
      02-03-2008 02:40
      Оппозиция призвала народ разойтись до отмены чрезвычайного положения в Армении
      Оппозиционеры призвали митингующих в центре Еревана разойтись вплоть до отмены чрезвычайного положения в Армении. «Верхушки» оппозиции передали народу обращение-призыв Левона Тер-Петросяна. Однако пока люди остаются на своих местах и не желают расходиться.

      Вечером 1 марта президент Армении подписал указ о введении в стране чрезвычайного положения сроком до 20 марта. Во время ЧП, в частности, запрещается проведение митингов и манифестаций.

      Отметим, что в настоящее время депутаты парламента Армении собрались на экстренное заседание в связи с необходимостью ратификации указа президента о введении чрезвычайного положения. В заседании принимают участие все представленные в законодательном органе фракции.

      Согласно Конституции Армении, после указа президента о введении ЧП созывается внеочередное заседание парламента. Министр юстиции представил указ президента, и сейчас проходит процедура вопросов и ответов парламентариев и основного докладчика.

      После полуночи на улицах Еревана появились солдаты, спецназ, была введена тяжелая техника. Спецназовцы производили выстрелы в воздух. По неподтвержденным данным, погиб один человек. Ситуация в столице остается напряженной. Утром силами правопорядка был разогнан митинг оппозиции с площади "Свободы" в Ереване, который был объявлен бессрочным 21 февраля, после объявления победителем на выборах президента Армении кандидата от власти Сержа Саркисяна. Левон Тер-Петросян, возглавивший оппозиционное движение, набрал на выборах 19 февраля 21,5%.
      Источник: ARMENIA Today
  • 2008.03.02 | stefan

    Заплати Родине и спи спокойно

    Трибуна
    (трошки не в тему)
    02-03-2008 00:00
    http://www.armenia-online.ru/

    Парень Архитектор, 29 сегодня в 11:22
    Россия, Москва
    Создатель сайта Армения Онлайн

    Часть Седьмая. Заплати Родине и спи спокойно
    Я люблю гулять по улицам Еревана. Обычно ранним утром или поздним вечером я брожу бесцельно по моему любимому городу. Иногда шагаю вдоль трамвайных путей, иногда просто иду прямо никуда не поворачивая. Прохожих я почему-то никогда не встречаю. В Ереване многое изменилось. Я почти не узнаю город в котором вырос. Эти прогулки очень нужны мне. Они помогают мне восстановить душевное равновесие. Я чувствую себя очень счастливым. Меня ничего не тяготит и не тревожит. Мне хорошо. Жаль, что это всего лишь сон.

    Ереван мне снится уже много лет. Я очень люблю свой город, но последний раз наяву я видел его 13 лет назад. Последние несколько лет я всерьез стал задумываться о возвращении на Родину, но оказалось, что дорога в Ереван для меня закрыта. Сегодня я расскажу вам о новом способе пополнения армянского бюджета.

    Общеизвестно, что иногда сотрудники правоохранительных органов заводят уголовные дела на законопослушных и, главное, финансово обеспеченных граждан. Возникшую проблему предлагается решить с помощью инвестиций в благосостояние блюстителей закона. После получения требуемой суммы уголовное преследование «спонсора» прекращается. На основе этой отлаженной схемы и было разработано армянское ноу-хау.

    Однажды, при обычной милицейской проверке я вдруг узнал, что моя личность находится в международном розыске инициированном Арменией. Я вначале наивно полагал, что произошла какая-то ошибка. Судите сами, какие претензии ко мне может иметь полиция Армении, если я не был на Родине уже 13 лет, и кроме того, я гражданин России уже 11 лет, с 1997 года.

    После выяснения мной всех обстоятельств, оказалось, что никакой ошибки нет. Действительно, Армения объявила меня в международный розыск в 2003 году по 327 статье уголовного кодекса за уклонение от прохождения срочной военной службы. Никаких оснований для этого нет и не было. Из Армении я уехал абсолютно легально – я был выписан из нашей квартиры, снят с военного учета еще до наступления призывного возраста и армянского «синего» паспорта никогда не получал.

    Следователь в Ереване, который ведет мое дело, сразу заявил, что вариант решения проблемы только один – заплатить 4 тыс. долларов в бюджет. Оказалось, что в Армении существует специальный закон, позволяющий урегулировать проблему с делами по 327-ой статье. Все поставлено на поток и таких дел открыто несколько тысяч.

    Обвиняемый в уклонении от прохождении военной службы подает заявление в прокуратуру и прилагает необходимые документы. Раз в месяц собирается комиссия, которая определяет сумму платежа для каждого конкретного человека. Если мне не изменяет память, количество пропущенных призывов умножается на 300 тыс. драм. Надо признать, что в полиции Армении работают гибкие современные люди. От базовой суммы можно получить скидку за высшее образование, гражданство другой страны, наличие детей и т.д. Возможно, рождественские скидки тоже предусмотрены.

    После оплаты итоговой суммы и предъявлении квитанции прокуратура выдает постановление о прекращении уголовного дела с формулировкой «в связи с вновь открывшимися обстоятельствами». И уже тогда вы с чистой совестью и облегченными карманами вновь являетесь любимым сыном своей Родины.

    По некоторым данным, сборы с уклонистов составили уже около 20 миллионов долларов США. Я не исключаю, что раскаявшимся когда-нибудь сделают новое специальное предложение. Платежеспособным клиентам нужно уделять повышенное внимание.

    Лично я отказался от решения проблемы подобным способом. Вымогателям и шантажистам платить нельзя. Это моя принципиальная позиция. Правда, все мои знакомые и друзья, оказавшиеся в аналогичной ситуации, предпочли заплатить за прекращение преследования.

    Я платить не буду. Я буду ждать когда власть в Армении сменится и новый президент остановит этот беспредел. Ведь речь идет не о вымогательстве со стороны некоего «оборотня в погонах», все происходит на государственном уровне. Если сегодня молодым, активным, чистым перед законом армянам закрывают дорогу в Армению из-за 4 тысяч долларов, что ждет нашу страну завтра?

    Продолжение следует...
  • 2008.03.03 | Tatarchuk

    свіжі лінки

    Хвізик пише:
    > Тер-Петросян переможе?

    Взагалі події викликають власну емоцію: "Як жеж мало ми знали про Вірменію".

    http://www.ng.ru/courier/2008-03-03/18_armenia.html

    http://maidanua.org/static/news/2007/1204494075.html

    http://maidanua.org/static/news/2007/1204529059.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".