між іншим, Ющу за НАТО зачот
03/14/2008 | Абу
інформація яка циркулює в експерному і журналістському середовищі, сигнали які йдуть від НАТО-чиновників і дипломатів, свідчать що Ющ відпахує заявку. Ніхто вже й не сподівався, але поки що виглядає що справді старається і вже досяг певних успіхів
для прихильників ЮВТ - її дії теж оцінюються позитивно
якщо все вийде з ПДЧ - обоє справді молодці. А це так рідко можна зараз почути
для прихильників ЮВТ - її дії теж оцінюються позитивно
якщо все вийде з ПДЧ - обоє справді молодці. А це так рідко можна зараз почути
Відповіді
2008.03.14 | Sean
Угу ©
2008.03.14 | DADDY
тьфу-тьфу-тьфу
2008.03.14 | Tatarchuk
ну хоч в чомусь вони порозумілися
А пан Гриценко так старався, так старався переконати в протилежному.2008.03.14 | Свiдомий
Не кажи "гоп!" поки не перестрибнеш.
2008.03.14 | Mossad
яка різниця, якщо нема консенсусу?
Континент не підтримує, крапка.2008.03.14 | Sean
Побачимо
Mossad пише:> Континент не підтримує, крапка.
Континент ніби нічого не заявляв. Побачимо 4-го квітня. А ні - тоді восени.
Все буде добре - Україна буде в НАТО - побачите.
2008.03.14 | Робинзон
Re: Побачимо
Пройдет референдум - тогда и скажете "гоп".2008.03.14 | Sean
Обов'язково! Вступ до НАТО - тільки за рехверендумом
а ПДЧ - доРобинзон пише:
> Пройдет референдум - тогда и скажете "гоп".
Ні, ми скажемо "Слава Україні!" і підіймемо по келиху гарного вина.
2008.03.14 | samopal
А чого з цього приводу так впирались НУНС та ПРУ?
Янукович, виявляється, не підписував ніякого звернення проти ПДЧ,а НУНС з усієї сили впирався при погодженні резолюції про референдум.
Конструкція зразка 2002-го року: "самаблакірующійся діфірінциал" Парламенту?
2008.03.14 | DADDY
Re: Побачимо
Робинзон пише:> Пройдет референдум - тогда и скажете "гоп".
Поки ми виконаємо ПДЧ більшість "робінзонів" або "прильнут к истокам" у Московії, або відійдуть до світу тіней.
2008.03.14 | Mossad
одні заяви, власне і йдуть...
2008.03.14 | Sean
що ж Ви тоді нервуєте си?
нервові клітини не поновлюються, а у Вас попереду ще стрес від приєднання України до ПДЧ і вступу до НАТО.2008.03.14 | Mossad
то й вступайте, в індивідуальному порядку -- не заборонено
2008.03.14 | Sean
Хе--хе, давайте ще на біс щось утніть
2008.03.14 | DADDY
КорнілоФФ, у Вас помилка: не Континент, а спец-контингент
2008.03.14 | observеr
до речі, московським грантоєдам навіть вигідний вступ до нато
бо це ж скількі грошей виділятиметься на боротьбу з натівською окупацією - навіть страшно уявити2008.03.14 | Mossad
ніякого стосунку до "московських грантоїдів" я не маю
швидше вже до Аденауерів2008.03.14 | Kohoutek
Як! До НАТОвських? Ганьба!
2008.03.14 | Mossad
європейських, і лише європейських
2008.03.14 | Kohoutek
CотоНАТОвских. Или вы не в курсе, кто таков был Аденауэр? (/)
К сведению: http://www.zn.ua/3000/3150/17172/Именно к этому периоду относится одно из «пророчеств» Аденауэра: «Союз между Америкой и Россией будет разорван. Мир расколется на два блока - демократический и коммунистический. Германии, если она не захочет быть уничтоженной, придется занять сторону либо Запада, либо Востока».
...
Затем начинается период, звучащий в исполнении советских историографов примерно так: «Аденауэр - отец нового вермахта, ангел-хранитель международной напряженности, поборник «холодной войны», враг разрядки». Этот лексикон нам хорошо известен. Краткая же формула политической концепции самого концлера выглядела так: «нейтрализация равносильна советизации». Главной его целью стало освобождение ФРГ от оккупационных оков - с одной стороны и от советской экспансии - с другой. Путь для этого был лишь один - политическая и экономическая интеграция Западной Германии в объединенную (Западную) Европу. По достижении этой цели Аденауэр надеялся в союзе с западными державами восстановить немецкое единство путем свободных выборов по всей стране. Посему внешнеполитическая нейтральная позиция была им решительно отклонена. Она бы привела к фактическому контролю Варшавского пакта, читай - Советского Союза.
...
Правительство США настаивало на вступлении ФРГ в НАТО, к чему Аденауэр, собственно, был готов. В 1950 г. французский премьер-министр Рене Плефен предлагал создать европейское оборонительное сообщество. Однако национальное собрание в Париже в
1954 г. провалило решение о создании подобного союза. После этого поражения немецкому канцлеру удалось реализовать другую - и более благоприятную для ФРГ - форму интеграции. Конференция девяти держав в Лондоне в начале октября 1954 г. приняла решение о принятии ФРГ в Западноевропейский союз и присоединении к НАТО.
"Лишь европейских"! Ага, щас. Значит, как американцы в Ираке, так уже НАТО; а как фонд Аденауэра, так просто "европейский". Негоже брать деньги у поджигателей войны и убийц сербских детей. Неканонично как-то.
2008.03.14 | observеr
так я не про вас, а про корнілова
2008.03.14 | Mossad
про владіміра владіміровіча?
Втикайте:http://www.newcanada.com/88/kalendar.htm
2008.03.14 | Натів
це не КорнілоФФ, а Кулик
піарник Петі Симоненко, якого в список компартії з'їзд не пропустиввони зараз бабло на нати-НАТО від кремля отримали, чухаються що робити
2008.03.14 | Mossad
хє, і ви мимо:)
2008.03.14 | DADDY
А мені "по-Ліверпуль" хто це.Як проти України в НАТО то є ворог.
2008.03.14 | Mossad
тобто ви хочете бути тубільним допоміжним військом. А я ні.
І таких як ви вважаю зрадниками України або дурнями.Мені наприклад добре відомо, як уже зараз українців змусили купляти американське навігаційне обладнання, хоча ми робимо дуже непогане своє, але ці підприємства "мочать". Це тільки початок. "Інтенсифікований діалог".
2008.03.14 | AxeHarry
Re: тобто ви хочете бути тубільним допоміжним військом. А я ні.
Нeпогані - цe які?для Глонасс чи GPS?
Чи eнeргонeзалeжна GPS сиcтeмa "карта/компас"?
2008.03.15 | Mossad
Re:
п.1.1.1 Целевого плана Украина — НАТО на 2008 содержит следующие положения: «Україна бере участь у всіх операціях і місіях під проводом Альянсу.., надавши миротворчий персонал для виконання завдань у складі Групи з реконструкції провінції Гор в Ісламській Республіці Афганістан»(?!). Между тем известно, что Украина никогда не принимала участия «...у місії... під проводом Альянсу» в Афганистане.Авторы документа продолжают: «Україна зацікавлена у збереженні своєї присутності на Балканах.., продовжуватиме брати участь у Тренувальній місії НАТО в Іраку, залучатиме активи Військово-морських сил ЗС України до операції НАТО «Активні зусилля», опрацьовує питання щодо збільшення кількості медичного персоналу в рамках діяльності Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані...» Не много ли обязательств для нашей страны?
Содержащиеся ниже положения, надо думать, объясняют взаимосвязь между предполагаемым активным участием Украины во всевозможных конфликтах и «рекомендациями» альянса. В частности, запланировано «...провести консультації з політичним комітетом НАТО з актуальних питань зовнішньої політики і аспектів внутрішньої політики, які є важливими для Альянсу в контексті Інтенсифікованого діалогу та Плану дій Україна — НАТО». Очевидно, представители НАТО считают, что Украина обязана консультироваться по вопросам своей внешней политики с руководством данного военного блока...
И уже в директивном стиле отдаются следующие распоряжения: «забезпечити участь миротворчого персоналу України у складі Тренувальної місії в Республіці Ірак (ТМН-1); опрацювати можливість збільшення чисельності офіцерів ЗС України на штабних посадах у складі контингенту багатонаціональних сил в Іраку та ТМН-1 (интересно, на каком основании, ведь руководством страны уже давно объявлено о выводе украинских военнослужащих из этой страны. — Авт.); опрацювати питання щодо розширення участі миротворчого персоналу у складі Міжнародних сил сприяння безпеці (МССБ/ISAF) в Ісламській Республіці Афганістан відповідно до Указу Президента України від 26 січня 2007 року № 47/2007...»
Представляет интерес и п. 1.1.6. документа: «Двосторонні відносини з сусідніми державами». В нем говорится: «Міністерство оборони України прагне до розбудови відносин з країнами-сусідами на засадах взаємності...» (!). Наверно, чиновники забыли, что вопросы «розбудови відносин з країнами-сусідами» относятся к компетенции другого ведомства... Данный пункт, кроме прочего, содержит следующее требование: «Провести консультації з НАТО з питань відносин України з державами— членами СНД» (!). Оказывается, теперь и этот вопрос также отнесен... к компетенции НАТО!
Одним из заданий оборонной политики Украины, по мнению наших «стратегических партнеров», является «...спроможність надати війська, сили та інші ресурси відповідно до положень міжнародного і національного законодавства». Надо полагать, ввиду заботы натовских коллег об украинской «оборонке» запланировано «...активізувати консультації з проведення НАТО та держав— членів альянсу, комплексного огляду оборонно-промислового комплексу України...», а также «...проводити консультації з військовими та економічними структурами НАТО... з актуальних питань застосування «офсетної практики» при закупівлі Україною озброєння та військової техніки».
Конечно же, по мнению наших «партнеров», приоритет в поставках в Украину военной продукции следует отдать западным образцам. Под предлогом достижения «взаємосумісності» с ВС стран НАТО (читай: США. — Авт.) предусматривается: «забезпечити підготовку органів управління, військових частин спеціального призначення ЗС України, ...відповідне їх комплектування та оснащення озброєнням і військовою технікою із залученням міжнародної матеріально-технічної допомоги за Програмою фінансування іноземних ЗС (ФМФ); ...завершити створення автоматизованої системи управління персоналом ЗС України; забезпечити 10 Хіммотологічний центр Міністерства оборони України обладнанням для проведення тестування палива у відповідності до міжнародних стандартів організації «Американські стандарти тестувань та матеріалів» (ASTM) за рахунок коштів в рамках Програми міжнародної технічної допомоги FMF; ...оснастити Сухопутні війська ЗС України системами імітації тактичних дій MILES 2000 та MILES IWS; ...забезпечити використання обладнання зв'язку, наданого американською стороною у 2005 році за Програмою фінансування іноземних ЗС (ФМФ)» и др.
Подобное навязывание Украине иностранной военной продукции происходит и под другими предлогами. В частности, в 2006—2007 годах в рамках т. н. «Робочого плану співробітництва між ЗС України та командуванням ЗС США в Європі на 2007—2008 роки» была предусмотрена массовая поставка в украинские ВС американской аппаратуры связи и навигационного оборудования.
Авторы «плана» порой уже и не скрывают, что отдельные намеченные мероприятия опровергают миф о том, что возможное присоединение Украины к НАТО является составной частью ее европейской интеграции. Так, предусмотрено «продовжити практику координації зусиль ЗС України та США... шляхом активізації діяльності офіцерів групи зв'язку ЗС України при Центральному командуванні ЗС США (м. Тампа, США)» и «сприяти підготовці військовослужбовців ЗС України на мовних і фахових курсах у вищих навчальних закладах Канади...» Спрашивается, если вступление в НАТО — составная часть евроинтеграции Украины, то что в таком случае наши офицеры делают в США и Канаде?
Это касается и т. н. «мовної підготовки», выпестованной А. Гриценко и насаждаемой в войсках. Так, планом предусмотрено «організувати мовну підготовку керівного складу» Минобороны и Генштаба, «провести підготовку особового складу ЗС України... на мовних і фахових курсах у ВНЗ Канади і США» и т. д.
А ведь закон «Про Збройні сили України» определяет, что «у ЗС України мовою службової діяльності, діловодства та документації є державна мова». В связи с этим никаких оснований для массового обучения украинских офицеров иностранному языку нет. В данном случае можно предположить, что введение «мовної підготовки» преследует прежде всего мировоззренческую цель
2008.03.14 | толя дейнека
пахарю Re: Ющ відпахує заявку
хочеться сказати пахарю Ющенку, що коли Україна буде відпахувати його художества своїм м'ясом в Афганістані, хай тоді Ющ обмежується контингентом, складеним з власних дітей і дітей членів коаліції. Звичайно, і коштами з власної кишені.2008.03.14 | Linx
наднях поминали загиблих від Аль-Каїди в Мадриді :(
2008.03.14 | raw_stick
ку-ку
У військових операціях з боку України беруть участь не діти, а професійні військові. Їм за це платять гроші.2008.03.14 | stefan
Re: ку-ку.І ніхто без згоди туди нікого не посилає
raw_stick пише:> У військових операціях з боку України беруть участь не діти, а професійні військові. Їм за це платять гроші.
-------
І ніхто без згоди туди нікого не посилає.
На відміну від того, як посилали в Афган.
2008.03.14 | Linx
а терористам - до сраки
Якщо вступати до НАТО, то тільки для захисту2008.03.14 | raw_stick
Re: а терористам - до сраки
Чи багато було терактів в Україні за час перебування українського контингенту в Іраці?2008.03.17 | Linx
Ви знову за своє? Хочете терактів?
Поки Ваших дітей в метро живцем не спалять, не заспокоїтесь...Це ж мабуть так по українськи допомогати америкосам гнобити інші народи!
2008.03.14 | Koala
+1