МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Семенюк хотіла привласнити серце Києва?

03/22/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу стосовно службових осіб Фонду державного майна України.

Про це кореспонденту УНІАН повідомив народний депутат від БЮТ, заступник голови Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради з питань приватизації Валерій ПИСАРЕНКО.

Він наголосив, що Генеральна прокуратура встановила, що частина приміщень заводу «Арсенал» були приватизовані незаконно. В ПИСАРЕНКО продемонстрував лист за підписом заступника Генерального прокурора України Ріната КУЗЬМІНА, в якому зазначається, що приватизація частини виробничо-складських приміщень у корпусах №3 та 3-а, що знаходилися на балансі ДП “Завод ”Арсенал” проводилася з порушенням вимог чинного законодавства. “За даним фактом Генеральною прокуратурою порушено кримінальну справу стосовно службових осіб Фонду державного майна Україна за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.233 КК України. Хід розслідування взято на контроль. У процесі розслідування кримінальної справи буде вирішено питання щодо повернення цих об’єктів у державну власність. Крім того, голові ФДМУ внесено протест на накази №594 від 07.04.2006 та №787 від 16.05.2006 щодо приватизації частини нерухомого майна ДП “Завод “Арсенал”, - наголошується в листі за підписом заступника генпрокурора.

За словами В.ПИСАРЕНКА, ГПУ також виявила, що була спроба передати підприємство особам, наближеним до голови Фонду державного майна України. «Пані СЕМЕНЮК-САМСОНЕНКО намагалася привласнити серце Києва. До речі, за своєю вартістю він може конкурувати з Одеським припортовим заводом і навіть з «Укртелекомом». Можете уявити, який подарунок Валентина Петрівна хотіла отримати в якості весільного!», - сказав депутат.

За інформацією В.ПИСАРЕНКА, у процесі розслідування кримінальної справи буде вирішено питання щодо повернення складських приміщень заводу «Арсенал» у державну власність. При цьому, наголосив він, В.СЕМЕНЮК-САМОСОНЕНКО, загрожує від 5 до 12 років позбавлення волі.

«Це перша ластівка для Валентини Петрівни СЕМЕНЮК-САМСОНЕНКО і запевняю вас, не остання! Ми будемо наполягати на продовженні розслідування “приватизаційної” діяльності голови Фонду державного майна», - заявив народний депутат. В той же час він висловив думку, що притягнути до відповідальності голову буде дещо проблематично. В.ПИСАРЕНКО пояснив це тим, що вже зараз здійснюється тиск з боку високопосадовців, які захищають В.СЕМЕНЮК-САМСОНЕНКО.

Відповіді

  • 2008.03.22 | samopal

    Валентину Семенюк кияни знають і поважають (/)

    Її самовіддану діяльність на посту глави Фонду Держмайна високо цінує президент Віктор Ющенко. Ще з часів, коли вона мужньо відстояла інтереси держави в афері з НЗФ - аж злягла у лікарню.

    Соцпартія обов'язково буде брати участь і у виборах мера Києва, і у виборах до Київради, що відбудуться 25 травня 2008 року.

    Це підтвердив секретар політради СПУ Іван Бокий в ефірі радіо "Ера-FM", повідомляє прес-служба Соцпартії.

    "На мій погляд, вдалим кандидатом у мери столиці могла б стати Валентина Семенюк, яку кияни знають і поважають, і яка багато зробила для збереження власності міста", - висловив Бокий свою точку зору...


    http://193.178.146.18/news/2008/3/22/73503.htm
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.03.25 | samopal

      Семенюк у цьому не впевнена, а часу перевіряти немає (/)

      Голова Фонду державного майна України Валентина СЕМЕНЮК-САМСОНЕНКО не приймала рішення балотуватися в мери Києва.

      Про це йдеться в заяві прес-служби ФДМУ з посиланням на голову Фонду.

      «В.СЕМЕНЮК-САМСОНЕНКО не приймала рішення про балотування в мери Києва і тому просить не використовувати проти неї ситуацію щодо ДП “Завод Арсенал”, який не знаходиться в управлінні Фонду», - йдеться в заяві прес-служби.

      Щодо виборів на посаду мера Києва, то я не готувалася до них і без з`ясування думки громадськості йти на них не можу. А часу для з`ясування думки фактично немає”, - цитує В.СЕМЕНЮК-САМСОНЕНКО прес-служба...


      http://unian.net/ukr/news/news-242953.html
    • 2008.03.26 | samopal

      В СПУ не усі однаково думають про Валентину Семенюк (/)

      Чем ближе дата выборов киевского мэра, тем больше становится обиженных политиков. Вон уже и Николай Катеринчук заявляет о том, что выдвижение единого кандидата от "оранжевых" – это оскорбление для киевлян. Скорее всего, играют амбиции...

      Похоже, что такие же амбиции движут и Валентиной Семенюк, которая недавно заявила, что социалистам не следует участвовать в выборах мера Киева. Мое твердое убеждение – подобные слова не только противоречат интересам партии, но и говорят о том, что глава Фонда госимущества нашла общий язык с Банковой.

      Возможно, Валентиной Петровной движет обида из-за того, что столичные социалисты не поддерживают ее желания баллотироваться на выборах мера Киева, что, в прочем, и немудрено, учитывая, какими приватизационными скандалами сопровождалось ее пребывание на государственном посту. Но, мне кажется, главной и самой важной причиной заявлений Семенюк стало налаживание отношений с Секретариатом Президента и Виктором Балогой.

      В пользу этой версии говорит хотя бы тот факт, что коалиция, и главным образом ее пропрезидентская часть, не спешит смещать Семенюк с должности.

      Такое поведение (или двойная игра – как кому нравится) не соответствует высокому партийному статусу Семенюк. Для начала Валентине Петровне было бы неплохо определиться с тем, где именно она работает: в ФГИ, у Виктора Балоги или главой Центральной Контрольной комиссии СПУ. А уж потом озвучивать свои мэрские претензии.

      Сейчас же поведение Семенюк больше похоже на реакцию маленького ребенка, которому не дали "поиграться в выборы", после чего он на всех обиделся. Между тем, сама Семенюк прекрасно понимает, что не имеет авторитета среди столичных партийцев и наиболее реальным претендентом от СПУ на выборах является лидер киевских социалистов Николай Данилин.

      Вот только "понимать" и "принять" – абсолютно разные вещи...

      Евгений Филиндаш


      http://blogs.pravda.com.ua/rus/authors/filindash/47ea2b5f4e015/
  • 2008.03.22 | пан Roller

    Интересно Писаренко мудак, или прикидыается?


    >
    > За словами В.ПИСАРЕНКА, ГПУ також виявила, що була спроба передати підприємство особам, наближеним до голови Фонду державного майна України. «Пані СЕМЕНЮК-САМСОНЕНКО намагалася привласнити серце Києва.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.03.22 | samopal

      Луценко заявляє, що у нього немає претензій до пані Валентини


      "У полі зору наших правоохоронців пані Семенюк не знаходиться", - сказав глава МВС у суботу на прес-конференції в Вінниці.

      Разом з тим, він підкреслив, що в міліції є "море питань" по роботі самого Фонду держмайна.

      Водночас у прес-службі Фонду держмайна агентству "Інтерфакс-Україна" повідомили з посиланням на Семенюк, що про кримінальну справу проти посадових осіб ФДМ їй нічого не відомо, як і про будь-які зловживання з боку працівників Фонду...

      http://193.178.146.18/news/2008/3/22/73508.htm

      Пан Писаоенко, схоже, потроху долучається до грона "брехунів-дезінформаторів": Соколовської, Жванія...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.03.22 | Hoja_Nasreddin

        Кого взагалі цікавить що щебече Луценко? (/)

        http://www.ord-ua.com/categ_1/article_52177.html
        22.03.2008 г.
        Как украсть «Арсенал»?
        Цитируем:

        "Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу стосовно службових осіб Фонду державного майна.

        Про це заявив депутат від БЮТ, заступник голови Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради з питань приватизації Валерій Писаренко, повідомляє його прес-служба.

        За його словами, Генпрокуратура встановила, що частина виробничо-складських приміщень заводу "Арсенал" приватизовані незаконно.

        Писаренко також повідомив, що була спроба передати підприємство особам, наближеним до голови Фонду держмайна.

        "Пані Семенюк – Самсоненко намагалася привласнити серце Києва. Завод "Арсенал" розташований у самому центрі столиці і вважається одним з найкрупніших київських підприємств. До речі, за своєю вартістю він може конкурувати з Одеським припортовим заводом і навіть з "Укртелекомом". Можете уявити, який подарунок Валентина Петрівна хотіла отримати в якості весільного!", - зазначив депутат.

        За інформацією Писаренка, у процесі розслідування кримінальної справи буде вирішено питання щодо повернення складських приміщень заводу "Арсенал" у державну власність.

        Він також додав, що Семенюк загрожує від 5 до 12 років позбавлення волі.

        "Це перша ластівка для Валентини Петрівни Семенюк - Самсоненко і запевняю вас, не остання! Ми будемо наполягати на продовженні розслідування прихватизаційної" діяльності голови Фонду державного майна", - заявив бютівець.

        Водночас, на думку Писаренка, притягнути до відповідальності Семенюк - Самсоненко буде дещо проблематично.

        "Вже зараз здійснюється тиск з боку високопосадовців, які захищають Валентину Петрівну. Блокування питання по її звільненню - це також захист пані Семенюк - Самсоненко і намагання завадити Юлії Тимошенко подолати корупцію", - додав Писаренко.

        Українська правда"



        И уточняем.
        Как известно, в нашей стране приватизировать можно не все. И не каждый завод можно снести для того чтобы построить на его месте супермаркет или «высотку». Потому что существует перечень государственных предприятий, которые в силу своей важности для государства приватизации не подлежат. Однако, некоторые из этих предприятий настолько лакомы, точнее, лакома земля, на которых они находятся, что находятся люди, придумывающие способы скрыто приватизировать эти предприятия. К сожалению, часто не для того, чтобы производить на них конкуретноспособную продукцию, а для того, чтобы их разрушить и построить на их месте что-нибудь на данный момент выгодное.
        Сейчас подобные действия предпринимаются даже в отношении таких флагманов украинской науки и техники, как завод «Арсенал» и Завода имени Патона.
        При этом стоит заметить, что «Арсенал» производит не только газовые счетчики, но и высокоточную аппаратуру, а также «высокотехнологические изделия специального назначения», а проще говоря, современное вооружение. Например, зенитно-ракетный комплекс ближнего действия «Джура», комплекс противоздушной обороны для кораблей класса корвет «Корт», ракетный комплекс класса «воздух-воздух» РС60У и многие другие «специзделия». Мы уж не говорим о том, что «Арсенал» уже многие годы является предприятием космической отрасли Украины, которая, кстати, находится под контролем Службы безопасности Украины. Понятно, что подобное производство просто так приватизировать или разрушить сложно даже в нашей стране. И тогда в ход идут хитроумные схемы отчуждения имущества завода или же создания неких «простых предприятий», в которых контрольным пакетом акций должно будет обладать не государство, а сомнительные фирмы, типа ООО «СКАЙНЕТ Ltd», известные не своими научными разработками, а сомнительными аферами в сфере, например, страхования.

        23 ноября этого года Секретарь Совета национальной безопасности и обороны Украины Иван Плющ направил Премьер-министру Виктору Януковичу письмо «Относительно предупреждения угрозы разрушения космической отрасли Украины». Цитируем:

        «Шановний Вікторе Федоровичу!
        Поділяючи занепокоєність Служби безпеки України, змушений повторно звернутися до Вас з проханням з'ясувати ситуацію, що склалася навколо укладення Фондом державного майна України (ФДМУ) договору з комерційними установами щодо оренди корпусів 3 і ЗА, в яких розміщуються структурні підрозділи Казенного підприємства „Центральне конструкторське бюро „Арсенал" та Державного підприємства „Завод „Арсенал".
        Укладення ФДМУ зазначеного договору було узгоджено з Національним космічним агентством України (НКАУ), яке є уповноваженим органом з управління вказаним державним майном. При цьому, згода НКАУ на укладення орендного договору пояснюється суттєвим скороченням обсягів замовлень у галузі ракетно-космічної та спеціальної техніки і необхідністю зменшення фінансових витрат, пов'язаних з утриманням та експлуатацією об'єктів нерухомості, по яких розпилені структурні підрозділи Казенного підприємства „Центральне конструкторське бюро „Арсенал" та Державного підприємства „Завод „Арсенал".
        За інформацією НКАУ, висновок про доцільність переміщення окремих структурних підрозділів зазначених підприємств на інші виробничі площі зроблено за підсумками роботи, проведеної фахівцями Агентства та вказаних підприємств. При цьому, вивільнені виробничі потужності передбачається використати в якості одного із основних джерел внутрішнього інвестування підприємств. -.
        Разом з тим, за інформацією Служби безпеки України, на яку покладено супроводження Програми реформування (реструктуризації) підприємств космічної галузі України (затверджена постановою уряду від 28.10.2004 р. №1455), корпуси, що передбачається віддати в оренду, обладнані унікальними стендами, полігонами, технологічними приладами, спеціалізованими робочими місцями та метрологічними установками. Тому їх переміщення до інших приміщень потребує розробки відповідної проектно-кошторисної документації, а також експертних висновків щодо можлівости видновлення в ніх віробніцтва оптічної та ракетно-космичної техніки.
        На думку фахівців СБУ,, поспішне" прийняття рішення за відсутності-проведення такої роботи може завдати істотної шкоди обороноздатності держави та ЇЇ науково-технічному потенціалу..
        Враховуючи наведені застереження СБУ, які були висловлені ще у серпні 2007 року, Апаратом РНБОУ було надіслано листи Кабінету Міністрів України (№15-02/711т від 13.08.07) та Фонду державного майна України (№712т від 13.08.07) з пропозиціями щодо вжиття необхідних заходів з метою унеможливлення руйнації високотехнологІчного науково-технічного комплексу вказаних підприємств.
        Слід зазначити, що позиція Апарату РНБОУ була підтримана Кабінетом Міністрів України, який видав доручення № 823 від 19.10.07 (за підписом Віце-прем'єр-міністра України А. П. Клюєва) щодо утворення міжвідомчої робочої групи з метою обґрунтування доцільності та можливості перенесення відповідних виробничих потужностей на; іншу територію. При цьому, на час діяльності міжвідомчої робочої групи ФДМУ було запропоновано призупинити процес укладання договору оренди.
        Проте, 24 жовтня поточного року Генеральним директором НКАУ було надіслано листа Вїце-прем'єр-міністру України А.П.Клюєву (№5399/78-6), в якому йдеться про недоцільність утворення міжвідомчої робочої групи і пропонується зняти з контролю виконання вищезгаданого доручення Кабінету Міністрів України.
        У свою чергу, ФДМУ поінформував Апарат РНБОУ, що визначальне значення для прийняття рішення про оренду нерухомого майна має висновок органу, уповноваженого управляти відповідним майном, а саме, Національного космічного агентства України.
        За останньою інформацією СБУ, на даний час Кабінетом Міністрів України скасовано доручення № 823 та видані нові доручення № 45076/1 від 25.10.07 та №45078/1 від 29.10.07 (за підписом Вще-прем'єр-міністра України А. П. Клюєва), згідно з якими ФДМУ отримав можливість укласти відповідний договір оренди корпусів 3 та ЗА (загальна площа - 27135,03 кв. м) з ТОВ „Компанія ММЕС" (м. Київ, вул. Московська, 8, ЄДРПОУ 32454688).
        З огляду на викладене, а також з метою уникнення загрози руйнації високотехнологічного науково-технічного комплексу підприємств, які мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, просимо доручити відповідним органам виконавчої влади призупинити дію укладеного договору оренди державного майна та спільно з фахівцями СБУ та керівництвом Казенного підприємства „Центральне конструкторське бюро „Арсенал" та Державного підприємства ..Завод „Арсенал" додатково опрацювати порушені питання.
        Був би вдячний за інформування про прийняте рішення.
        З повагою
        І. ПЛЮЩ»

        Как видно из письма Ивана Плюща, борьба за «Арсенал», а точнее, за его корпуса, а еще точнее, за землю, на которых они расположены – идет уже достаточно давно. И, несмотря на противодействие СБУ отчуждению имущества этого предприятия, заинтересованные лица смогли «протоптать» дорожку к высшим чиновникам правительства Януковича.

        «ОРД»
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.03.25 | samopal

          "ОРД" вже два дні "чогось" на зв'язок не виходить

    • 2008.03.23 | samopal

      Таки цікаво, хто насправді мудак (/)

      21 березня, народний депутат від БЮТ, заступник голови Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради з питань приватизації Валерій ПИСАРЕНКО повідомив, що Генеральна прокуратура встановила, що частина приміщень заводу «Арсенал» була приватизована незаконно.

      В.ПИСАРЕНКО продемонстрував листа за підписом заступника Генерального прокурора України Ріната КУЗЬМІНА, в якому наголошується, що приватизація частини виробничо-складських приміщень у корпусах №3 і 3-а, які перебували на балансі ДП “Завод ”Арсенал”, проводилася з порушенням вимог чинного законодавства. “За даним фактом Генеральною прокуратурою порушено кримінальну справу щодо службових осіб Фонду державного майна Україна за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.233 Кримінального кодексу України. Хід розслідування взято на контроль. У процесі розслідування кримінальної справи буде вирішено питання про повернення цих об`єктів у державну власність. Крім того, голові ФДМУ внесено протест на накази №594 від 07.04.2006 і №787 від 16.05.2006 щодо приватизації частини нерухомого майна ДП “Завод “Арсенал”, - сказано в листі за підписом заступника генпрокурора.

      За словами В.Писаренка, ГПУ також виявила, що була спроба передати підприємство особам, наближеним до голови Фонду державного майна України В.СЕМЕНЮК-САМСОНЕНКО.

      За інформацією В.ПИСАРЕНКА, в процесі розслідування кримінальної справи буде вирішено питання про повернення складських приміщень заводу «Арсенал» у державну власність. При цьому, відзначив він, В.СЕМЕНЮК-САМСОНЕНКО, загрожує від 5 до 12 років позбавлення волі.


      http://www.unian.net/ukr/news/news-242521.html
  • 2008.03.24 | samopal

    Генпрокуратура підтвердила, що має справу на Семенюк (/)

    Головним управління Генеральної прокуратури з нагляду за додержанням законів на транспорті та підприємствах оборонної промисловості порушено кримінальну справу стосовно службових осіб Фонду державного майна України.

    Справу порушено за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 233 Кримінального кодексу (незаконна приватизація державного, комунального майна), повідомляє сайт ГПУ.

    Як установлено, службові особи Фонду державного майна України у 2006 році здійснили відчуження комерційним структурам об'єктів державної власності, а саме частину виробничо-складських приміщень ДП "Завод Арсенал" загальною площею понад 2 тис. кв.м, які згідно з законом не підлягали приватизації.

    Ведеться досудове слідство.

    Як відомо, раніше інформацію про справу проти Семенюк поширив нардеп від БЮТ Валерій Писаренко.


    http://193.178.146.18/news/2008/3/24/73539.htm
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.03.24 | samopal

      Несиметрична відповідь Фонду Валентини Семенюк (/)

      Фонд держмайна має намір призупинити приватизацію "Одеського припортового заводу", "Укртелекому", "Турбоатома" і шести обласних енергопостачальних компаній.

      Рішення пояснюється тим, що Антимонопольний комітет підтвердив монопольне положення компаній на ринку, а РНБО заборонила їхній продаж до твердження Держпрограми приватизації.

      Про це заявила голова ФДМ Валентина Семенюк-Самсоненко, повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-реліз фонду...


      http://193.178.146.18/news/2008/3/24/73538.htm


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".