Как Виктим Андреич Виктиму Федорычу некисло подкузьмил(?) (л)
03/30/2008 | привид Романа ShaRP'а
http://roman-sharp.livejournal.com/391868.html#cutid1
По данной ссылке приводятся интересные, как по мне, параллели между политикой НБУ и уровнем инфляции.
Особенно интересные с учетом того, кого обвиняют в росте инфляции, и кто остается за кадром, - несмотря на то, что командует учреждением, являющихся одним из ведущих регуляторов этой самой инфляции.
По данной ссылке приводятся интересные, как по мне, параллели между политикой НБУ и уровнем инфляции.
Особенно интересные с учетом того, кого обвиняют в росте инфляции, и кто остается за кадром, - несмотря на то, что командует учреждением, являющихся одним из ведущих регуляторов этой самой инфляции.
Відповіді
2008.03.30 | observеr
Єдине на що впливає облікова ставка в Україні
- так це максимальний розмір пені.2008.03.30 | observеr
...а Стельмаха Юля повинна на руках носити
як мінімумчувак вже декілька місяців тримає банківську систему на голодному гривневому пайку, зв'язує гривню як тількі може
2008.03.30 | троль ak1001
идет процесс поиска виноватого за инфляцию
а вы тут мешаетесь под ногами...2008.03.30 | 123
хоч за щось уряд відповідає чи ні?!
2008.03.31 | Shooter
зачєм? для цього Балога є
2008.03.31 | Shooter
о! великий гуру економіки Ромцьо Шарп обізвався
Якому так ніхто і не пояснив, що інфляція породжується, насамперед, не монетарними методами, а проф(не)придатністю уряду. І монетарні засоби - лише розганяння хмар закриванням квартирки.Хоча навіть тут, доречі, Нацбанк діяв цілком професійно - коли стало зрозуміло, що Юля в полний рост розкручує інфляцію, відреагував 2% підвищенням облікової ставки. (це якщо вже забути, підвищена ставка робить не(мало)досяжне для більшости українських громадян ще більш недосяжним).
Якщо ж глянути на помісячну статистику інфляції (Держкомстат), починаючи від 2004 і до сьогодні, то найнижча інфляція (ба - дефляція) була зафіксована навесні-2006, за уряду "шао-бао". Найвища місячна ж за той самий період - за уряду тов. Тимошенко. Остання тримає ще один рекорд 21 століття - саме в серпні-2005 вперше (і поки-що востаннє) з 2000 року "ріст" GDP був від'ємний.
Що поробиш - настаяща проФФесіоналка.
2008.03.31 | привид Романа ShaRP'а
О,великий прАрок и антекучмизд пришел повергнуть меня в пыль|ред
Я прямо удивлен! Такого синхронного парада нашеукраинчегов в своей теме не наблюдал уже ой как давно.Shooter пише:
> Якому так ніхто і не пояснив, що інфляція породжується, насамперед, не монетарними методами, а проф(не)придатністю уряду. І монетарні засоби - лише розганяння хмар закриванням квартирки.
Да-да, конечно. Нахрена нам вообще отот НацБанк с его учетной ставкой?
Пусть форточкою машет.
Бо чимось ээээ тойво у кабинете.
Нацбанк, откройте ставку, шоб продулось.
И машите - ставкою туда-сюда туда-сюда...
> Хоча навіть тут, доречі, Нацбанк діяв цілком професійно - коли стало зрозуміло, що Юля в полний рост розкручує інфляцію,
Идем на http://www.uabanker.net/spravka/inflacia.shtml , смотрим раскрученную инфляцию 2007-го года, убеждаемся в нашеукраинском вранье.
> відреагував 2% підвищенням облікової ставки. (це якщо вже забути, підвищена ставка робить не(мало)досяжне для більшости українських громадян ще більш недосяжним).
Ага, то есть НБУ все-таки на что-то влияет? Вау! А я думал - только форточкой махать.
Однако, во второй половине 2006-го и весь 2007-й НБУ просто таки благотворительствовал этим самым гражданам... Список граждан в студию не затруднит?
> Якщо ж глянути на помісячну статистику інфляції (Держкомстат), починаючи від 2004 і до сьогодні, то найнижча інфляція (ба - дефляція) була зафіксована навесні-2006, за уряду "шао-бао".
Помню-помню, как же! "Зеркало Недели" посвятило этому тогда очень смешную статью:
Огірки і помідори — «винуватці» березневої дефляції
http://www.dt.ua/2000/2020/53157/
Но вы не переживайте, он потом исправился
>Найвища місячна ж за той самий період - за уряду тов. Тимошенко. Остання тримає ще один рекорд 21 століття - саме в серпні-2005 вперше (і поки-що востаннє) з 2000 року "ріст" GDP був від'ємний.
Идем на http://www.uabanker.net/spravka/inflacia.shtml , смотрим 2005-й год, видим, как тонко нашеукраинчег подает факты.
С января до августа инфляция падает до нуля, но самый высокий показатель - действительно при Тимошенко, ничего не попишешь
> Що поробиш - настаяща проФФесіоналка.
Ну куда же ей до вас
Если такие проФФесианалы, как Пихвошек, Джангиров или Бектурсунов решат выйти из игры - мы знаем, в вашем лице им найдется достойная замена.
2008.03.31 | троль ak1001
сколько поролоновых фабрик к зиме запустит Шарп с тюлькой
вот главный вопрос экономики и промышленности Украины2008.03.31 | ОРИШКА
О тюльках сподручней говорить хамсе.
2008.03.31 | троль ak1001
угу, ведь что была вчера знают все :)
2008.03.31 | Shooter
Кажу ж - бааальшой гуру економікі
Ромцю, я навіть не знаю, що тобі порадити... підручник для економічєского тєхнікума? щоб ти хоч на пальцях почав розуміти самі базові речі в економіці?і аж після того почав всіх навкруги повчати, що головною причиною інфляції є не безмозгла економічна політика Юлі, а врєдітєльство НБУ, супремаркетів, Балоги та ко?
Хоча, боюсь, (вибач за повторення) що тому, в кого замість розуму в голові - красная звєзда, буде важкувати навіть підручник економічєского тєхнікума опанувати...
2008.03.31 | observеr
Cosmo та "Економіка для домогосподарок"
Shooter пише:> Ромцю, я навіть не знаю, що тобі порадити... підручник для економічєского тєхнікума? щоб ти хоч на пальцях почав розуміти самі базові речі в економіці?
2008.03.31 | привид Романа ShaRP'а
Вам еще за проценты на выборах и Коломойского ответить.
А уже потом кого-то учить, мистер пророк Х.2008.04.01 | Hoja_Nasreddin
Знову Клоунер і знову слиниться
>Ромцю, я навіть не знаю, що тобі порадити... підручник для економічєского тєхнікума? щоб ти хоч на пальцях почав розуміти самі базові речі в економіці?Гаразд, перевірка Йолопа на адекватність:
1.Що ліпше - 12% у 2004 чи 4% у 2005
2.читм відрізняються темпи зростання ВВП від зростання ВВП
3.потрібно довести що 2*2=4 (без Маріванни - вчительки математики з 1-го класу)
4.потрібно обгрунтувати, що пеерд тим як ходити на двох, люди ходили на чотирьох (без застосування Дарвіна, ну і якщо серед Ваших родичів є мавпи, то потрібно пам'ятати, що не всі такі щасливці)
>головною причиною інфляції є не безмозгла економічна політика Юлі, а врєдітєльство НБУ, супремаркетів, Балоги та ко?
В чому ж та безмоглість, га, попко, розкрийте свої тіпаекономічні таланти
>Хоча, боюсь, (вибач за повторення) що тому, в кого замість розуму в голові - красная звєзда, буде важкувати навіть підручник економічєского тєхнікума опанувати...
Ну з цього приводу, Клоунере, є класина оповідка. Напевне, природня Романова ввічливість та ґречність утримує його від того, аби її розповісти. Так от, чимчикує додому вуйко напідпитку (Ромко із зіркою в голові), а назустріч краля із кривими немов колесо ногами (недоумок Клоунер). Вуйко мав необережність дихнути на неї "несвіжо", на що панночка промовила: "Фу, як вам не соромно, понапивалися й дихаєте на людей". На що вуй спроквола відповів: "Панєнко, то нічого, я до завтра протверезію і буду свіженький як огірочок, а от ви як були кривоногою, так ся й залишите"
2008.03.31 | S@nya
Шутере, не чудіть
Shooter пише:> Якому так ніхто і не пояснив, що інфляція породжується, насамперед, не монетарними методами, а проф(не)придатністю уряду. І монетарні засоби - лише розганяння хмар закриванням квартирки.
>
> Хоча навіть тут, доречі, Нацбанк діяв цілком професійно - коли стало зрозуміло, що Юля в полний рост розкручує інфляцію, відреагував 2% підвищенням облікової ставки. (це якщо вже забути, підвищена ставка робить не(мало)досяжне для більшости українських громадян ще більш недосяжним).
>
По-перше, інфляція не породжується і не поборюється протягом 2-3 місяців. Влітку побачимо, хто що розкручував і породжував.
> Якщо ж глянути на помісячну статистику інфляції (Держкомстат), починаючи від 2004 і до сьогодні, то найнижча інфляція (ба - дефляція) була зафіксована навесні-2006, за уряду "шао-бао". Найвища місячна ж за той самий період - за уряду тов. Тимошенко. Остання тримає ще один рекорд 21 століття - саме в серпні-2005 вперше (і поки-що востаннє) з 2000 року "ріст" GDP був від'ємний.
>
> Що поробиш - настаяща проФФесіоналка.
Не професійно давати упереджені коментарі через особисту нелюбов або любов до певних персоналій.
2008.03.31 | S@nya
(при цьому я шарпові "дослідження" не захищаю, звісно)
2008.03.31 | Чучхе
За попытку ответить Шарпу по его ссылке я, кстати, был забанен
хотя ответ был всего из 6 (шести) букв1) б 2) у 3) г 4) а 5) г 6) а
Шарпе, якщо ти настроєний на дискусію, не займайся баном, якщо настроєний - не уидай лінки на ЖЖ, туди все одно ніхто не прийде
2008.03.31 | шкіпер
бугага
2008.03.31 | привид Романа ShaRP'а
Опять врешь
Забанен там ты был давно, и вовсе не за "попытку ответить", а за постоянное идиотское вранье (в основном на форуме сайто "майдан").Мой журнал, в конце концов, кого хочу - того и баню.
2008.03.31 | Чучхе
Т.е. я там не забанен за пост "бугага"?
> Мой журнал, в конце концов, кого хочу - того и баню.
ну и общайся в своем жж
2008.03.31 | Мартинюк
Не знаєш математики - не берися за дифрівняння
Класична спроба проаналізувати диференційну математичну модель за допомогою навчальної програми початкової школи.Якщо коротко, то системи які описуються системою диференціальних рівняннь та ще й в часткових похідних, мають не один , а багато, а часто й безліч розвязків. Дуже часто такі економічні моделі використовуються для пропагандистських манпуляцій коли з багатьох розвязків беретьсся саме той , який треба "втулити" виборцями чи просто обивателям.
Колись я зловив на такому штатівських лекторів які переконуючи в користі повної відмови від економічного протекціонізму на графіку з "Економікса" доводили про те що відмова від такого протекціонізму зовсім не шкодить стосункам малої держави з великої. Коли я показав цьому добродію що існують ще й інші розвязки, з яких можна зробити абсолютно протилежний результат, той знітився і більше цього прикладу не показував...
В даній ситуації Роман робить цілу купу допущеннь Головним з яких що гроші появляються на ринку виключно з позик за кредитними ставками Нацбанку. Насправді це лише одне джерело появи додаткових грошей гроші можуть зніматися з депозитів, чи просто переходити з якоїсь "малорухливої" форми у більш рухливу (варіанти задач з про басейн - з одної труби виливається , з другої вливається). Все це впливає на об"єм загальної грошової маси. Однак чи не найбільшим джерелом гривен є викуп Нацбанком долларів та євро які надходять із за кордону і обмінються на гривни. Робиться це для підтримання курсу , в першу чергу підтримання курсу доллара , вартість якого у всьому світі падає. Скуповуючи доллари НБУ емітує додаткові гривневі потоки, і перекладає (імпортує)долларову інфляцію на гривну.
Усвій час німецька марка "розпрощалася" з долларом і за декілька років виросла в ціні чи не у двічі. Потім те саме сталося з Євро яке на початку фактично було тією самою маркою.
Дозвіл на таке для України до речі вже озвучив МВФ, який натякнув навіть на курс 4 грн/$ і чітко сказав про 4,5грн/$ . Цей сигнал на жаль не був почутий нашим істеблішментом, який дотримується колоніальної сировинно-експортної стратегії . Бо коли економіка країни потребує імпорту сировини, то для неї вигідний дорога курс власної валюти - наприклад та ж нафта в разі підвищення курсу гривгни до доллара автоматично стає дешевшою...
2008.03.31 | привид Романа ShaRP'а
И все-таки ;)
Разумеется, те, кто говорят, что процент НБУ лишь одно колесико в большой машине - правы. И это не главная причина инфляции.Однако тенденция, господа, тенденция однако!
но НБУ учетную ставку понижает.
А "принимать противоинфляционные меры"
начинает только с конца 2007-го года.
Почему?
Ответа на этот вопрос не дал никто.
Но вообще парад нашеукраинской пропаганды меня порадовал. Даже сам фундатор фуршетологии не побрезговал рассказать мне про то, как все сложно! А вот сравнить "Юлину тысячу" и "нацбанковских полтора процента" в масштабах страны никто не захотел. Жаль
2008.04.01 | привид Романа ShaRP'а
Ну что, так и не будет ответа на простой вопрос?
2008.04.01 | Hoja_Nasreddin
Re: И все-таки ;)
>Но вообще парад нашеукраинской пропаганды меня порадовал. Даже сам фундатор фуршетологии не побрезговал рассказать мне про то, как все сложно! А вот сравнить "Юлину тысячу" и "нацбанковских полтора процента" в масштабах страны никто не захотел. ЖальНічого дивного . Тут потрібно не тільки множити й додавати, але й часом ділити (на 100), а це для наших тіпаекономістів річ нездоланна
2008.04.02 | привид Романа ShaRP'а
Что и требовалось
Все объяснили мне, что я ничего не понимаю, но зачем в преддверии инфляции учетную ставку было понижать - не объяснил совершенно никто.